I.J.v.d. Wal HET KINDERPARADJIS POPPENKLINIEK Woningbureau P. MAN HuistioudeiiiHe artikelen en ijzerwaren, OPENBARE MOM IYI.U. üornsueld en zonen D. F. VOIGT Steenhofstr.5-Tel.S45 Kunstenaar en Publiek* Het Zilveren Huwelijksfeest van H.M. DE KONINGIN. Te koop wegens verhuizing ie hoop Te koop GEVRAAGD Gevraagd HuishoudeliiHe arliheien en Ijzerwaren CJ.vanHENGSTUM, P. KUIPER, Advertentiën. 1 Te koop Een villa met erf, schuur en BEHANGSELPAPIER Droge Sparren Takkenbossen Vuursche Houthandel Leeuwenstraat 26 HILVERSUM zegenen? Maar zoo besloot hij zijn rede:„alzoo liel" heeft God de werreld gehad, dat Hij Zijn Eeniggeboren Zoon gegeven heeft, opdat ieder die in Hem gelooft, niet verderve, maar het eeuwige leven hebbe". Alsnu verzocht de heer v. d. Flier aan Ds. Hoek om de oorkonde in te metselen. Het was 2 51 uur toen Z. Eerw. de oorkonde met luide stem voorlas en 2.55 uur nam hij de troffel ter hand en voldeed aan het verzoek van den heer v. d. Flier. Daarna het woord nemende sprak Z. Eerw. zijn blijdschap uit, met dezen dag, te vens de Bouw-commissie geluk wenschende, dat vele bezwaren waren overwonnen onder biddend opzien tot God. Verder het doel van dit gebouw onder de oogen ziende, zei spreker: „Gelukkig dat onze kerk hier ter plaatse de roeping der Kerk verstaat zoo die is uitgesproken op de gen. Synode van 1923, gehouden te Utrecht, dat waar het mogelijk is, het Bijbelwoord in ver vulling te brengen waar gelezen wordt: Predik het evangelie aan alle creaturen. Bescheiden- begonnen, vervolgt spreker, thans zien wij vrucht. In deze omgeving, die zich bijzonder leent voor uitbreiding en door de nog al lange afstand van het bestaande kerkgebouw kan dit gebouw, onder voortdurend gebed der gemeente aan zijn doel beantwoorden. Gaat voort in de kracht van Jezus Christus en laat dan ook de zielestemming van den man, die ook een Huis des Heeren bouwde, Koning Salomo, ons aller zielestemming zijn, waar hij aan de eene zijde des Tempels een pilaar plaatste, welke hij noem de Boaz hetwelk beteekend: „In God is kracht". Dan zoo voortgaande en ziende de zegeningen gade ring. Het bijwonen dezer bijeenkomst is voor ieder lid boetplichtig. Gezien de ook ditmaal zeer belangrijke agenda, verwacht het bestuur al de leden tier vereeniginng op deze vergade ring. Er zulk n dien avond voor den Middenstand zeer belangrijke besluiten worden genomen. GEVONDEN VOORWERPEN Omtrent de volgende gevonden voorwerpen zijn inlichtingen te bekomen bij de politie Kleine schroevendraaier, handmof in de auto bus, duimstok, pet, belastingplaatje 1925 te Soes- terberg, kinderbontje. AANGELOOPEN een klein zwart hondje. LEZING Dr. A. H. DE HARTOÓ Op a.s. Vrijdag 6 Februari zal voor de Ver. van Vrijz. Godsdienstigen Dr. A. H. de Hartog van Amsterdam behandelen het onderwerp Kunst en Godsdienst. Daar personen van allerlei richting gewoon zijn, onder het gehoor van dezen bekenden spre ker te komen, is hiertoe de Ned. Herv. Kerk aangevraagd, die welwillend voor dit doel door het Kerkbestuur is afgestaan. Het dameskoor der Vereeniging zal hare mede werking verleenen. Ingang uilsluitend Torenstraat. Burgem. Grothestraat. Drogist - Ged. Opticien Anijsdrop - Anijssuiker- Griotten zout gecandeerd - Katjesdrop - Knoopjes drop - Menthol Eucalyptol Bonbons Zoutdrop. De beste kwaliteiten. Billijke prijzen. Makelaar - Taxateur Bij het station Soestdijk Verzekeringen Brand. Inbraak etc. Belast zich met aan en verkoop van Villa's, Landhuizen, Winkelhui zen, Bouwterreinen en vaste goederen aan onze gemeente bewezen, welke steeds is uit gebreid, dat dan ook in dit gebouw een honge rige schare op den rustdag voedsel moge ont vangen voor hun ziel en dat dan ook spoedig de tijd mag aanbreken dat iedere Zondag in dit gebouw de prediking des Evangelies moge be- liiicJ-jara ,.«-,-1.0.1-, - -TV.r. vol mol on- komenHoe lang nog? Maar Salomo stelde nog een pilaar aan de andere zijde en deze werd genaamd „Jachin". Dit beteekend: Hij zal het bevestigen. Ziet dan gemeente, zoo sprak Z. Eerw., Rijke zegen Gods in hel verleden maar God heeft be vestigd. Hij heeft ons doen wasschen en als wij dan ook hier het woord van den' profeet in vervulling mogen zien treden 111 dit deel der gemeente, „Zie de dagen komen dat er een honger zal komen om het woord Gods te hoo- ren, dan zal spoedig dit werk gezegend wor den. Geve God dat in Zijn genade op Boaz en Jachin. 3.10 uur was de plechtigheid afgeloopen en werd nog gezongen Ps. 68:14 waarna Ds. Hoek de samenkomst eindigde met dankzegging. Afdoend geneesmiddel voor wonden excema en huidaandoeningen OFF. BEKENDMAKINGEN. Burgemeester en Wethouders van Soest bren gen ter openbare kennis dat blijkens aanschrij ving van heeren Gedeputeerde Staten van Utrecht de in het voorjaar van 1925 te hou den gewone keuring van tot dekking bestemde hengsten, voor zooveel de provincie Utrecht be treft, is vastgesteld op Woensdag 5 Maart a.s. te Utrecht, alleen voor type tuigpaard. De regelingscommissie zal, tot het aannemen van inschrijvingen voor bedoelde keuring zit: ting houden op Zaterdag 7 Februari a.s. des voormiddags van 10 tot 12 uur in het gebouw), van de Landbouwbeurs, Achter Clarenburg, te Utrecht. De aanvragen voor inschrijvingsbiljelfen moe ten worden gericht aan den Secretaris der Com missie, den heer Ir. J. S. Stienstra "te Utrecht:, Gerard Doustraat 15, waarbij moeten worden opgegeven a. naam en woonplaats van den eigenaar of houder b. naam, ouderdom, hoogte, type tuigpaard. kleur en afteekeningen van den hengst, benevens, indien deze in een stamboek is ingeschreven, diens stamboek en stamboeknummer; c. zoo mogelijk afstemming van den- hengst,, zoowel van vaders- als van moederszijde en naam1 en woonplaats van den fokker; d. door welke commissie of commissiën de hengst gekeurd moet worden; •e. plaats en datum der vorige keuring, zulks voor het geval de hengsi reeds eerder is gekeurd. De hengsten moeten op 4 Maart a.s., des na middags om 1.30 uur aanwezig zijn op een ter rein der Veld-artillerie kazerne „Damlust" te Utrecht- SOEST, 27 Januari 1925. Burgemeester en Wethouders voornoemd, De Burgemeester, P. P. DE BEAUFORT. J. BATENBURG. BURGELBJKE STAND. Koningin op Haar aanstaande huwelijksfeest een huldeblijk aan te bieden, zulks met medewerking van zoo mogelijk alle Oranje-Vereenigingen in Nederland. Uit de tal van ingekomen betuigingen van adhaesie als gevolg van de berichten in de pers en van het aan alle Oranje-Vereenigingen in den lande gerichte rondschrijven bleek ten volle, dat het plan bij het Nederlandsche volk een alge- meene instemming heeft gevonden, Het voorne men bestond, de verschillende Commissarissen der Koningin te vereenigen in een Eere-comité vorder voor elke provincie een commissie te vormen ter inzameling van de bijdragen, met dien verstande, dat zoo mogelijk de provinciale leiding zou berustten bij een der in die provincie op den voorgrond tredende Oranjeverenigingen. Het verzoek tot de Commissarissen der Ko ningin is door dezen welwillend ontvangen, ter ijl voorts tal vanvcreenigingen en particulieren hun medewerking toezegden en van vers drillende Burgemeesters aanbiedingen inkwamen om bij gebreke van een Oranje-vereeniging in hun ge meente, een plaatselijk comité te vormen. Nu de sympathie voor het plan der Utrecht - sche vereeniging zoo duidelijk is gebleken, heeft zij gemeend aan Jiaar plannen een groote uit breiding en aan het geheel een nationaal ka rakter te moeten .geven- Natuurlijk gaat het plan uit van Koninginnedag Utrecht en moet de geheele bemoeiing berusten bij en geleid worden door de gezamenlijke Oranje-vcreenigingen in Nederland, terwijf een ieder, lid of niet lid van een dergelijke vereeniging, van zijn sympathie zal kunnen doen blijken en zijn bijdrage gaarne zal worden aanvaard. Daarom zal in een te Utrecht, vermoedelijk half Februari te beleggen verga dering worden voorgesteld, aan het bestuur van Koninginnedag een aantal personen toe te voe gen, t. w. van elk der vooraanstaande Oranje- vereeniging-en in de verschillende provincies één vertegenwoordiger, zoo noodig aangevuld met enkele particulieren, waardoor een comité kan worden tot stand gebracht van circa 25 leden, met een centraalbestuur te Utrecht. Men ziet dus, dat de plannenn reeds in een vergevorderd stadium van voorbereiding verkeeren en deze nu als landelijke huldebetooging bedoelde be weging een zeer üitgebreiden vorm aanneemt. DE PROVINCIALE WERKVERSCHAFFING Het Volk heeft zich, onder het motto „lage loonen en slechte arbeidsvoorwaarden gekeerd tegen de werkverschaffing door het provinciaal bestuur, zooals die Vrijdag j l. onder Oud-Leus den is aangevangen en Vrijdag a.s. bij Soestdui- nen zal beginnen. Het deed dat in een artikel, waarin een totaal onjuiste voorstelling gegeven werd van de loonen, doordat men alleen sprak van een loon van 3238 cent en niet van het loon van 4250 cent, dat op de werkverschai fing te Soestduinen de grootste n. b. zal worden betaald. Het blad gaf hiervan „een aan vulling", maar erg belangrijk scheen het die niet te vinden en een poging om den slechten indruk, door het vermelden alleen der lage loo nen gewekt, weg te nemen, wordt niet gedaan. Wij meenen hier even den vinger op te moeten; leggen. Gedeputeerde Staten hebben het mo gelijke gedaan, om deze werkverschaffing zoo goed mogelijk te krijgen. Maar ten aanzien van de loonen en in Utrecht kan men dat toch weten moet men ernstig rekening houden met den wensch van het Ministerie van Binnenland - sche Zaken. Dat het loon vastgesteld werd voor de Utrechtsche werkverschaffing op hetzelfde cij fer als tenslotte voor het boschplan aangenomen en dat er zelfs mogelijkheid is, in de eerste wa ken daar iets boven uit te gaan, zegt voldoende De gemiddelde werk]oosheidsui. keering te Utrecht is f 16.50. De laagste loonen bij de werk verschaffing zullen zijn f20.16; de hoogste f24. Wij meenen, dat in deze loonen nog wel een „prikkel" zit, om er voor te gaan werken, nog afgedacht van de voorkeur, die gelukkig nog vele werkloozen hebben voor het verdienen bo ven het ontvangen van een uitkeering. Het Volk heeft, bij zijn poging tot saboteeren van deze werkverschaffing, zich weer eens in ware gedaante getoond. MIDDENSTANDS-VEREENIG ING „SOEST" Naar wij vernemen houdt de Middenstands- vereeniging „Soest" op Maandag 2 Februari a.s de avonds ten half acht in de zaal van het Hotel „De Gouden Ploeg" haar elfde Jaarver- SOEST GEBOREN Johan, z. v. H. van 't Hoenderdal en J. Gijsen Jacob, z. v. A. Harskamp en W. Oosterbeek Wilhelmus Johannes Hendrikus, z. v. J. W. van Hattern en C. v. d. Mark. Henriette, d. v. A. Kuiken en H- J. W. Artler. Jacobus, z. v. R> Jaarsma en J. E. van Ee. Nico, z. v. IC van Nim wegen en A. de Boer. GEHUWD: H Wolfsen met T. van Woudenberg. OVERLEDEN A. Jonkers, 72 j., echtgenoote v. N. v. Don selaar. L. v. d. Berg, 59 j., z. v. J. v d Bergen A Lablans. G. J. Koppen, 1 j„ d. v, G. Koppen en A. v. Doorn. G. v. Veenendaal, 68 j echtg, van W- v. d. Vuurst. H. H. E. Akkerman, 21 j., echtgenoote v. G. v. Egdom. Geve stigd M. M. Borst, Verl. Postweg 8d, van Amster dam. A. Dietrich, L. Brinkweg 44, van Berirnge- rode. M. Wijnhof f, Waldeck Pyrmontlaan 1, van Zevenbergen. B. Vlessing, „Tr. 8.28", van Zeist. W. M. Kaals, Kerkpad Z.Z. 45, van Nijkerk. H- A. Meijer, Kerkpad Z.Z- 45, vain Amersfoort. S. de Vries met gezin, Noorderweg ia, van Vel- sen. J. B. A. F. van Bekelen, Vliegkamp, van Breda- Vert rokken H. Wijnands, naai Zeist, Huis ter Heide, Ainersf. str. 30. H. Smit, naar Baarn, Nieuw) Baarnstraat 55- A. C. Kraaienhagen, n. Utrecht, Griftstraat 101. A. van Oort, naar Ameide, Be- nedendamschestraat 18. J. ter Haar, naar Baarn, Laanstraat 1. G. Röhling, naar Bameveld, Voort - huizen, p-a. J. v. Huffelen. M. J. M. Plomp, naar Den Haag, Gem. Ziekenhuis. D. v. Schooneveld, naar Rolde, Balloo. S. J. M, Fugers, naar Utrecht, Stadhouderslaan 1. BAARN GEBOREN Wilhelmina Sophia Eva, d. v. J. Mosterd en W. S. E. Wolfswinkel. Cornelia Gerrigje, d. v- G. van Harreveld en A. Smeekes. ONDERTROUWD P. van Essen en D. Suijk. GEHUWD S. van de Hoef en J. H. de Vries. OVERLEDEN Petrus Tiemen Boelhuis, 52 jaar. Jan, I4mnd. z. v. G. J. Birkhoff en C. Timmerman. Zooals nu wel algemeen bekend kan worden geacht, heeft de Utrechtsche Vereeniging „Ko ninginnedag" het plan opgevat om H. M. de Door heel de Nederlandsche pers ging de vo rige week het bericht dat aan den heer L. Bouw meester door het Rijk en de gemeente Amster dam een jaargeld was toegekend. Zeer hooge leef tij t en ingetreden krankheid was hiertoe aan- ltiriïng en een onbekommerde levensavond hem U' verschaffen, was de bedoeling. Over het eigenaardige van dit gevaln m. ee: zich bemoeien met de levensomstandigheden van dezen artist door de régeering, met voorbij gaan van de nood van zooveel verdienstelijke Neder landers wiers toestand voor diezelfde regeering geen reden vaninmenging .uitmaakt, spreken wij hier niet. Maar wel willen wij, met verwijzing, naar deze beschikking, er op wijzen hoe leugen achtig onze samenleving is met haar leuzen van solidariteit en saamhoorigheid, met haar klin kende frasen en luide toejuichingen en hoe arm aan piëteit en toewijding een publiek is, dat dezen man'heeft bewierookt en tot s.tuitens heeft gehuldigd en met een zucht van verlich ting zal vernomen hebben dat op zijn zak geen beroep zal gedaan worden om aan die gebrachte hulde duurzame beteekenis te geven. De afgod van dezen tij-U^le, -Kunst" schijnt al heel weinig' inspiratie tot nobele daden te geven, de voortreffelijkheid van een hooggeroemde cul tuur boneden het zuiver menschelijk medege voel te blijven. Deze acteur behoorde en be hoort tot de meest bekende Nederlanders; zijn leven was als kunstenaar één succes, zijn roem verbreidde zich ver buiten onze grenzen en het publiek, dat van zijn praestatie genoot was één roep van bewondering voor „den grooten Louis" IJdelheid der ij delheden. De man wiens gestel en eigenaardigheden door het groote publiek w den medegeleefd, wiens optreden de critiek in verlegenheid'"bracht en tol een hymne inspireer de, wiens jubileum intercommunale beteekenis hadden en wien bij officieele gelegenheden auto riteiten en aanzienlijken om strijd huldigde, staat in zijn levensavond alleen. De serenades met fak hellicht en afgespannen paarden behooren tot het verleden en van de vele comité's, tot hul diging- gevormd, is geen enkele intact gebleven om den grooten man bijstand te verzekeren. Hij vervalt aan de bedeeling. O, zeker, men heeft hem het aannemen gemakkelijk gemaakt, een jaargeld heeft voor dengeen die er mede begif tigd wordt niets oneervols, het is de meest ge- wenschte vorm van onderstand. Maar dit veran derd niets aan den toestand van vergetelheid; die hem treft en aan de onaandoenlijkheid van hen, die eenmaal over zijn machtig kunnen niet uitgepraat en uitgejubeld waren. Wat tevens hieruit blijkt is, hoe gemakkelijk den weg naar de publieke kas wordt gemaakt, en hoe uitdoovend dit is voor het persoonlijk hulpbetoon. Naar die publieke kas wordt gaan deweg alles gerenvoyeerd wat tot ontlasting van de eigen kas strekken kan. Al meer gaat het den weg van staatshulp en "staatszorg op; de erbarming en do ontferming wordt tot gemeen- schapsplicht herleid en het persoonlijk offer heeft geen plaats meer in deze samenleving. Straks, bij zijn graf, zal men, evenals bij de uitvaart van zijn confrère, gewagen van een leven in harde dienst en ontoereikend levensonderhoud, mis schien zal een minister onvriendelijke woorden hooren over de gegeven steun maar hoe men zelf tekort school en hoe pover de eigen positie is geweest, zal jerz wegen worden. En dit geschi-dt in die kringen waar mert niets dan hoon Beeft voor hen die zich tot per soonlijke toewijcfng verplicht weten waar leed te verzachten is én die tegenover de solidariteits- leugen van onzen tijd onverzwakt het apostolisch woord handhaver„Draagt elkanders lasten en vervult alzoo de l'Vet van Christus" UITlDEN OMTREK, BRAND FAT1ER DE RUYTER Den i5en FeJruari zal alhier een Missiedag worden gehoudeï. Op het programma staan een tentoonstelling èi een lezing door Father de Ruyter. De tentoonstelling zal de rijke collectie van het Missie-maiclubje voor Father de Ruy ter omvatten kn van eenige parramenten voor den hoogeerw. pastoor Holzah zal met eenige voorwerpen uit flartinique een apart boekje wor den ingericht. De naaivereenfcing Tabitha zal de pakjes voor den Kindsheidsoitocht, die dezen zomer zal wor den gehouden, fexposeeren en eenige kinderen in die werkelijl exotische pakjes laten para deer en. Father de R&ter zal zijn verzameling schil derijen, die allai het landschap van Kashmir te zien geven, voor de tentoonstelling afstaan en tevens een verzameling geborduurde sjaals en houtsnijwerk uit Kashmir. Na de Hoogmis zal deze tentoonstelling door den zeereerw. heer pastoor worden geopend en verder den geheelen dag tot 6 uur geopend blij ven. Aan de tentoonstelling is een tombola en een grabbelzak met een schat van geschenken verbonden. 's Avonds en eveneens Maandagavond zal de Baamsche missionaris een lezing met lichtbeel den over Kashmir houden. In de pauze zal een collecte voor het Missiewerk van Father de Ruy ter worden gehouden. Tevens zal de missionaris Woensdagmiddag 18 Februari voor de schoolkinderen zijn plaat jes vertoonen. BENOEMD Bij Kon. Besluit is benoemd tot directeuS van het Post- en Telegraafkantoor alhier de heer J. W. Bouwmeester, thans tijdelijk belast met het beheer van het Post- en Telegraafkantoor te Vlissingen. PERSONALIA Dc heer P. Hendriksen, thans besteller bij den post- en telegraafdienst te Eenmes, wordt met ingang van 1 Februari a.s- als zoodanig over geplaatst naar hier. INBRAAK Woensdagnacht is ingebroken in de woning) van Mej. Nierhuis, Middellaan no. 7. De po litie, door de buren gewaarschuwd, vond het huis overhoop gehaald. Daar de bewoonster tij delijk afwezig is, kan omtrent eventueele ont vreemding nog niets worden medegedeeld. Deze zaak is in streng onderzoek. OPGERICHT Alhier is opgericht een afdeeling van den Ne- derlandschen Christelijken Grafischen Bond met 15 leden. Als bestuursleden werden gekozen de heeren P. de Blois, voorzitter; F. Woudenberg, secretaris en J. G. Mijs, penningmeester. BOUWWERK Aan de aannemers-firma J. Hartog alhier is doo£ het architecten-bureau Kleinhout en van der Steur te BaarnAmsterdam den bouw" opgedragen van een Montessori-school te Bilt- hoven. JEUGDDAG NED. PROT. BOND Ook dit jaar zal, evenals in 1924, in Vrijz. Pro- testantsche gemeenten in ons land op 25 Jan. a.s. de Jeugddag worden gevierd. Wat is de strekking van den Jeugddag? Deze, dat door de kerkelijke organisatie en godsdienstige groe pen eenmaal per jaar op eenzelfden Zondag het recht en de beteekenis van de religieuze Jeugd beweging in haar midden tot uiting wordt ge bracht. Prof. Dr. K. H. Roessingh werd gevraagd zijn oordeel over de Jeugdbeweging uit te spreken, welk oordeel neergelegd is in een „.Boodschap", gericht tot de groepen der ouderen, in het bij zonder tot de gemeente en de kerk. Ds. Mackemzie zal als voorganger optreden in het kerkgebouw in de Kampstraat, .tot welke godsdienstoefening zijn uitgenoodig'dde afd. Baarn van de Vrijzinnig Christel. Jongerenbond, de leden van de Jongeren Kerk te Baarn en de afd. Baarn van de Doopsgezinde Jongerenkring, benevens natuurlijk de leden van de ata." tfaarn v. d. Protestantenbond. UIT HET POLITIERAPPORT Opnieuw kwamen klachten in over baldadig heden der straatjeugd. Eenige jongens, leerlingen der school in de Spoorstraat alhier, die een1 ruit hadden stuk gegooid in de Dallaan werden onderhouden, terwijl de ouders en het hoofd der school een en ander werd medegedeeld. De dienstbode van den burgemeester werd, terwijl zij per rijwiel de Prins Hendriklaan pas seerde, door een jonge kerel aangegrepen en van haar rijwiel geworpen, waardoor zij zich zoo danig bezeerde, dat zij eenige weken het bed zal moeten houden. Een uitgebreid onderzoek is ingesteld. Een zwerver G. v. d. P., die volgens zijn mee- ining onheusch behandeld werd, wierp bij een bewoner van de K .v. d. Heidenlaan een ruit in. Hij werd deswege aangehouden en voor den Officier van Justitie geleid. Drie aangiften kwamen in van diefstal van rijwielbelastingplaatjes en een diefstal van dak pannen. Een onderzoek werd ingesteld. „TIMOTHEUS" De Chr. Knapenver. „Timotheus" alhier hield Dinsdag 20 Januari j.1. des avonds 7 uur in het Gebouw Weteringstraat 7 haar 26ste Jaar vergadering. De vergadering werd geopend door den voor zitter met gebed. De voorzitter heette al de aanwezigen har telijk welkom. In zijn openingswoord wees hij er op, dat het zoo noodig was ook de knapen te wijzen op hun Heiland. Enkele nummers werden heel goed gedaan; vooral het Kampvuur maakte een schitterenden indruk. De gymnastiek gaf ook eenige aardige oefe ningen te zien. Tusschen de nummers door kwamen de af gevaardigden aan het woord. Een der afgevaardigden overhandigde aan den heer van den Dool een kistje sigaren als een klein blijk van dankbaarheid, voor zijn toewij ding en liefde aan deze vereeniging reeds .22 jaar betoond. Nadat tenslotte Gezang 180: 1 gezongen was, sloot de voorzitter deze vergadering met dank zegging. Voor de ve'c bewijzen van deel- neming, ondervonden bij het over lijden van ons innig geliefd dochtertje, CORNELIA CHATRINA betuigen wij onzen oprechten dank. C H. VAN BRUMMELEN C. VAN BRUMMELEN- Westeneng en Kinderen SOEST. 30 Jan. 1925. een vaalt mest. Adres G. Willemars, Beukenlaan 31, SOEST. marmer klok-garnituur, eiken salon tafel, eiken schrijftafel, eiken vogel kooi-standaard, keukentafel, Jaarsma kachel, eiken spiegel ea schilderijen, nieuw damesrijwiel, nieuwe buks, thee tafel en een Duitsche herdershond. Te zien Bosstraat 27, SOEST. een goed onderhouden kinderwagen en wieg, voor slechts f 45.—. Te be vragen Lange Bergstr. 7, SOESTDIJK. een DAGMEISJE, voor heele dagen, v.g.g.v., en een meisje voor de mor gen. Adres Mevr. Van Doorne, Lange Bergstraat 5, SOESTDIJK. in klein gezin NET MEISJE, liefst voor den dag. 's Zondags vrij. Adres te bevr. Bureau van dit blad. Onder dankzegging voor het steeds genoten vertrouwen deelt onderge- teekende hierdoor beleefd mede, dat hij zijn zaak in heeft overgedaan dan den Heer dien hij in de gunst van zijn ge achte clientele aanbeveelt. Hoogachtend, P. KUIPER. Middelwijkstraat 1. Onder verwijzing naar bovenstaande deelt ondergeteekende beleefd mede, dat hij de zaak in tot heden gedreven door den heer met ingang van heden heeft overge nomen. Hopende door netle bediening het vertrouwen spoedig waardig te wor den. Hoogachtend, C. J. VAN HENGSTUM. Middelwijkstraat 1. De Smederij blijft gevestigd Kerk pad Z.Z. 37. OOOOCOOGOCCOOOOOOOOOOOOO Den 4en Februari a.s. hopen onze geliefde Ouders, H. TAMMER 8 8 M. TAMMER-MIDOELMAN S 2 hunne 40-jarige Echtvereeni- 2 g ging te herdenken. g ijj: Hunne dankbare kinderen, 5 *>C behuwd- en kleinkinderen. v g SOESTERBERG.31 Jan. 1925 g 5 Postweg 2. b<XïöOOöQOCXX>üOO<X:»CöOGOOÖ schelft ingekuild saradelle-groen, uitst. veevoeder, tegen billijken prijs. Adres Birkstraat 46, SOEST. (krachtens art. 1223 B. W.) Not. A. O. DAMMERS te SOEST, zal op DINSDAG 17 Febr. 1925, des voorm. 11 uur, in het café MID- DELWIJK aan de Middelwijkstraat te Soest Publiek verkoopen st. en gel. aan de Steenhofstraat te Soest, pl. gem. 64a, kad. Gem. Soest Sectie H No. 4207, gr. 6 A. 80 c.A. Te aanv. bij de bet. der koopp. voor of op 17 Maart 1925. BEHANGER - STOFFEERDER BEETZLAAN 106, SOESTDIJK einde Waldeck Pyrmontlaan. Adres voor Bedden Gordijnen Linoleums De nieuwste stalen Eikenhorstweg 2, Soestijk. Eerste Soester inrichting voor schoor steenvegen, schoonmaken en witten van villa's en landhuizen, opruimen en vernieuwen van putten en riolen, het maken van alle soort beton- en metselwerk en bestratingen en alle dienstverrichtingen. Aanleg en onderhoud van tuinen en alle grondwerk. Tevens handel in beton- en tuin- grint, vruchtboomen en kweekhout, bloemwerken en riet- en stroomatten, Hopende door nette bediening in de gunst van de ingezetenen te komen. Alles tegen zeer lage prijzen. Beleefd aanbevelend. worden geleverd door de a f 6— PER VIM. te koopvervaardigd van doornen hout. Adres Molenstraat 17,

Soester Courant | 1925 | | pagina 2