Het bureau „Soester Nieuwsblad" De Concurrent J. HENDRIKX Huishoudelijke en Schoonmaak artikelen Het Kinderparadijs J.RUPERT.Arts Dr. J. RUPERT. Dr. GR0ENMN MEISJE GEVRAAGD CHAUFFEUR Broedeieren KT SUB «JE 6. C. J. SfUISSAEBT. I Heden opening van een zaak in Soestdijk - Veenhuizerstraat 17 - Soestdijk Beslist goedkoopste adres ter plaatse. ■js af SCHOENENMAGAZIJN ÜEKHassesssasBaKKaHBBlii Groote sorteering ZOMER-SPEELGOEDEREN geen spreekuur. Te huur Verloren Kuikens te koop Te koop aangeboden Netdagmeisje TE KOOP Dagmeisje Besch. juffrouw, Net Meisje Gevraagd VARKENSTEKOOP Advertentièn. Garage-deurei Fornuis. R. K. VROUWEN, Gevraagd Pension gezocht BR0EDEIEREN is thans gevestigd VAN WEEDESTRAAT 35, Soest- dijk. H.H. Adverteerders worden verzocht zich tot ons tegenwoordig adres te wenden. Kleine annonces (te koop, te huur, aanvragen of aanbiedingen van personeel enz.), welke tot en met Vrijdagmorgen worden aangenomen, moeten, voor zoover men niet met ons in rekening staat, bij aanbieding worden voldaan. Ons Telefoonnummer blijft 181 Beleefd aanbevelend, ■luBlaBlÏBlïiH: jtalawlBalïBlBalialaoLalBaiiaBl'aalBHl* BIS BIN SS Zoekt U iets MOOIS en SS |i| GOEDS voor weinig geld. Kijk dan eens bij ons. 5JS ïiï ■is ■Ti BlB Bf! Dl'_ 5£ ■Tï mm ïiï 515 ala BAARN BIB ïln 515 BlB SS Laanstr. 95 - Tel. 218 SS Bj- BjB Leeuwenstraat 26 Hilversum MT POPPEN KL! NI FK ~spf in het thans bestaande tekort van f56.000 ver band dient te houden met den tijd van verblijf in deze gemeente met als uitgangspunt het ge noemde jaar 1917; Dat de navordering bovendien tengevolge heeft dat in het algemeen belasting gevorderd wordt van de inkomens over de jaren 1922 en 1923, waarnaar de aanslagen over de belasting jaren 1923—'24 en 1924—'25 zijn geregeld, dat als regel naar hoogere inkomens dan de tegen woordige, wat, gezien de tijdsomstandigheden, in heviger mate zal drukken; Dat het zeer onbillijk voorkomt de tegen woordige ingezetenen van deze gemeente te treffen voor verzuimen jaren geleden door het toenmalige Gemeentebestuur begaan; Dat ook de rechtszekerheid der ingezetenen op losse Schroeven komt te staan indien den Raad vrijheid zou worden gelaten terug te ko men op een reeds gesanctioneerde en toegepaste heffing: Dat weliswaar den Gemeenteraad door Ge deputeerde Staten is aangezegd het tekort in één jaar aan te zuiveren, wat een voor Soest ondragelijke toestand zou scheppen, maar dat bij adressanten de vraag rijst of dat doel op/ geen andere wijze is te bereiken; Dat adressanten in verband met dit laatste w ijzen op de mogelijkheid de aanzuivering over meerdere jaren te verdeelen, zooals, naar zij meenen te weten, aan de gemeente Baarn is toegestaan; Dat naar adressanten meenen het aanbetfs verdient in dit bijzonder geval de aanzuivering van het tekort van f56.000 te vinden in de op brengst van door de gemeente Soest verkochte gronden, bijvoorbeeld aan de vereeniging „Zon negloren; Dat weliswaar tegen het aanwenden van be doelde opbrengst kan worden aangevoerd dat het gemeentelijk bezit vermindert, maar dat hiertegenover staat dat, indien de gemeente gronden in waarde dalen door het tegengaan van vestiging of het in de hand werken van vertrek, een natuurlijk gevolg van deze navor dering, het nadeel in de toekomst voor de ge meente zeer waarschijnlijk grooter zal zijn dan het oogenblikkelijk nadeel gelegen in het aan spreken van het gemeentebezit; dat als gevolg daarvan wel rente van het voor aanzuivering van het tekort aangewende kapitaal zal worden gederfd, doch dat vergoe ding voor deze rente-derving zal kunnen en moeten worden gevonden in een zuiniger be heer der gemeentefinanciën; redenen waarom adressanten Uwe Majesteit eerbiedig verzoeken het besluit tot navordering in den aanhef dezer genoemd te willen vernie tigen als zijnde in strijd met het algemeen be lang. R. K. KIEZERS EN KIEZERESSEN VAN SOEST Morgen Zondag staat ge voor een ge wichtige taak. Dan moet ge nl. door Uwe stern mede beslissen, welke personen in de komendq jaren, Uw belangen in de Tweede Kamer zul len behartigen. Dit is een gelegenheid, welke ge allen, zoo. ge lid zijt der R. K. Kiesvereeniging, moet be nutten. Door een aantal zeer achtenswaardige katho lieken is voor het geheele land een -zg. PoliJ tiek advies opgesteld. Op dit politiek advies komen personen voor van de verschillende scha- keeringe'n der R. K. Staatspartij. Door dus dit advies te stemmen, werkt gij mede, aan de beste vertegenwoordiging der katholieken. Laten we toch alle persoonlijke antipathie en sympathie op zij zetten en slechts zien naar, de groote lijnen. We mogen morgen slechts één hokje zwart maken en dat is het hokje, wat staat voor de woorden: Politiek Advies. Wanneer ge dus, op het stembiljet, dat U morgen in de St. Joseph-Jongelingen-vereeni- ging zal worden uitgereikt, het hokje voor het woord „Politiek Advies" invult, zult ge de overtuiging in U mogen ronddragen, als Room- sche man of vrouw Uw kiezersplicht naar best vermogen te hebben volbracht. J. H. PIEPER Oud-voorzitten R. K. Kiesvereeniging. Geachte Redactie. Om verkeerde gevolgtrekkingen te voorko men. zij het ons vergund, een enkele opmerking te maken, naar aanleiding van het ingezonden stukje betreffende de Openbare les in de Uhristelijke school te Soesterberg, voorkomende in Uw blad van Zaterdag 11 April j.1. Dit goedbedoelde stukje, geschreven buiten el':c verantwoordelijkheid van het bestuur of hoofd der school, legt de heer inspecteur van 'iet onderwijs woorden in den mond, die noch ü'ior den vorigen, den heer Eringa zóó zijn ge: egd, althans niet tegen ons.En wat tegen derden mocht zijn gezegd, al was het de schoon ste lofspraak, mag niet zonder meer in een kran' worden vermeld. Feit is, dat de inspecteur, toen nog de heer Eringa, na gehouden inspectie in Febr. 1924 woordelijk verklaarde: Ik heb circa 300 scholen in mijn inspectie en Uw school behoort voortaan tot de „goede scholen". Moe onze school zich sindsdien verder heeft ontwikkeld, laten wij gaarne aan het oordeel van den tegenwoordigen heer inspecteur, den heer Van Loon, over. U, geachte Redactie, vriendelijk dankend en Hoogachtend, Het Bestuur der Christ. School Soesterberi NOG EENS DE NAVORDER1NQSKWESTIE Het is niet ondienstig om nog eens de aan dacht te vestigen op het aan Hare Majesteit de Koningin gericht adres, dat op verschillende adressen in deze gemeente ter teekening ligt (zie de betrekkelijke annonce van heden in dit blad), waarvan de inhoud is opgenomen in het blad van heden. Iedereen, onverschillig van welke richting of positie, die in de belastingjaren 1923—'24 en 1924'25 in de gemeentelijke inkomsten-belas ting van Soest was aangeslagen, is bij de zaak geïnteresseerd. Zoowel zijn belang als dat van de gemeente brengt mede zorg te dragen, dat het adres van zijn handteekening wordt voor zien. Er is haast bij He zaak. Zij,, die van hpf adres van Gedeputeerde Staten hebben mede gewerkt, of het hebben ondersteund, kunnen het onderwerpelijk verzoekschrift ook onder teekenen. Een onderteekening door, om zoo te zeggen alle belanghebbenden, geeft de meeste kans van slagen. G. J. LANDWEER. Mr.' J. H. VAN DOORNE. H. J. LAMORAAL WICHERS. DE KLOKKEN VAN O. L. Vr. TOREN De toren staat nog niet, de reeds geschonken klok jubelt nog niet haar feestlied en toch heb ben hare zuivere klanken een der meest fijne snaren van 't menschenhart getroffen: de mild dadigheid. Een parochiaan, die onbekend wenscht te blij ven, heeft voor de twee nog resteerende klok ken een derde gedeelte geschonken. Hartelijken dank, milde gever, hartelijken uank. God moge het U vergelden. Twee derden moeten er nog zijn, met het uurwerk; parochianen of niet parochianen, haast U dus, komt toch in Godsnaam niet te Iaat; later hebt ge er spijt van, dat ge U niet directl begeven hebt naar Wilhelminalaan Nr. 6. H. M. PLAATSELIJK NIEUWS R. K. KIESVEREEN. SOEST A.s. Zondag (26 April) heeft de stemming plaats voor de groslijst voor de a.s. Kamer-» verkiezingen, welke stemming plaats heeft in het St. Joscph-gebouw, direct na alle H. Hj Missen. Des middags van 5 tot 6.30 uur wordt gele genheid tot stemmen gegeven ten huize van' den heer A. Hilhorst Pz., Birkstraat 63. Bewijs van lidmaatschap moet worden over gelegd. FEESTAVOND Wij verwijzen onze lezers naar een in diij blad voorkomende advertentie betreffende de te houden feestavond op Donderdag 30 April a.s.. georganiseerd door de Chr. Oranje Ver eeniging alhier. Als sprekers zullen optreden Ds. M. G. Ger ritsen van Amersfoort en Ds. J. Hoek, alhier, terwijl de avond zal worden afgewisseld met muziek en zang. Voor verdere bijzonderheden zie men de advertentie. ARBEIDSBEURS Tot en met heden waren in de gemeentelijke arbeidsbeurs ingeschreven: 3 Metselaars, 6 Timmerlieden, 4 Opperlieden, 9 Grondarbeiders, 14 Losse arbeiders, 3 Land arbeiders, 2 Kantoorbédienden, 2 Incasseerders en 1 Slager. TWEEDE KAMER-VERKIEZINGEN Samenstelling der Stembureaux in de Ge meente Soest, zooals die in de Raadsvergade ring van Vrijdag 17 dezer zijn vastgesteld. District*T (Gemeentehuis). Leden: J. J. A. de Koning en J. Dissel. PI. ,v. voorzitter: J. van Êlten. PJ. v. leden: J. H. J. du Saar en T. Butzelaar. District II (Openbare School Kerkebuurt). Voorzitter: P. van den Breemer. Leden: L. den Bliek en J. H. Isings. Pl.v. voorzitter: H. de Boer. Pl.v. leden: M. A. Batenburg en C. H. van Brummelen, District III (Chr. School Hees). Voorzitter: A. Endendijk. Leden: S. F. Bes- selsen en J. C. C. Phaff. Pl.v. voorzitter: G v. d. Woude. Pl.v. leden: C. van Boven en M. Buttenaar. District IV (School Beetzlaan). Voorzitter: R. L. van den Berg. Leden: W. A. Heijnings en C. Fillet. Pl.v. leden: R. H. J. de Lange en H. van Herwaarden. District V (Chr. U. L. O. school, Spoorstr.). Voorzitter: P. C. W. Foeken. Leden: W. van Eek en P. M. Vogelsang. Pl.v. voorzitter: A. O. Dammers. Pl.v. leden: Matth. Sukkel en M. Hornsveld. District VI (Nijverheidsschool). Voorzitter: G. Hilhorst. Leden: C. F. W. Rietveld en J. L. J. Meddens. Pl.v. voorzitter: J. van der Flier. Pl.v. leden: W. H. C. Door^ man en mevr. Lekkerkerker. District "VII (Openb. school Soesterberg). Voorzitter: M. Scheffer. Leden: Mevr. Droste en J. Woudenberg. Pl.v. voorzitter: J. J. Put man. Pl.v. leden: G. J. A. baron van Harden- broek van Ammerstof en E. Legemaat. KERKCONCERT SOLI DEO GLORIA Woensdagavond 22 April gaf bovengenoemde vereeniging haar aangekondigd concert. Als we onze meening eerst samenvatten, dan durven we beginnen met „alleszins geslaagd". Een programma „in stijl", waar alleen „De Zwaluwen" van den Hertog, strikt genomen, niet bijhoorden, gaf dezen avond een klassieke wijding. i Niet dat we iets tegen het nummertje van den Hertog hebben, allerminst, maar 't deed op „dat" programma, een beetje vreemd. Over het geheel is er goed gezongen en heb ben de leden van het koor gedaan wat ze.kon den en gegeven wat ze hadden. Evenwel, 't had veel mooier kunnen zijn, in dien de vereeniging over een vier a vijftal meer go,ede bassen de beschikking had gehad. De zang, hoe goed ook gezongen en hoe zuiver ook voorgedragen, hèeft ons over 't algemeen niet kunnen bevredigen, omdat er te weinig grond in'was, 't koor werd te weinig gedragen door de bassen. Toch meen. ik te mogen constateeren, dat het bereikbare met het koor benaderd is. De soliste, mevr. J. VethPrince, van Baarn, heeft ons doen genieten van haar heerlijke kunst. Hoe wondermooi zong ze Höre Gott, mein flehen, van Dvorak en „Engel, ewig Licht und sc'hön", van Handel, benevens nog een Aria van Handel. Jammer, dat hier de orgelbegelei ding -te sterk was, zoodat zang en begeleiding- niet één geheel waren. Op 't eind in „Stabat mater" van J. Rhein- berger, waar met den vleugel werd begeleid, daar kwam de gaafheid van stem, welke we ook reeds daarvoor konden bewonderen, meer tot haar recht, Hoe vaak en zuiver waren de inzetten en intervallen. En waar zij in „Engel, ewig Licht" met stralende klankjubel zong, daar had haar stem in Stabat mater het tambre van den teeren weedom. Ontroerend schoon. Niet zoo goed zijn we te spreken over den solist tenor. Deze stem was te dik om mooi te. zijn en al werd het duet Stabat mater verdien stelijk gezongen, gezien ook de moeilijkheden, toch heef* die zang ons niet onder bekoring kunnenfBfngen. De bassolist was vrij wat be let, rroif^n upueuen uici Ociu*. ïiwicn veel geleek op: een voor het eerst optreden, zoo schuchter, zoo ingetogen, zoo vlak, zoo maar stil voor zich wegzingen, als was het een wie geliedje. Neen, Stabat mater stelt andere eischen. De begeleiding was hier schitterend en het koor slagvaardig. Als No. 3 stond op het programma Praelu- dium en Fuga in A mol J. S. Bach. Dit num mer is schitterend, niet alleen met groote vir tuositeit, maar ook met kleur en gevoel ge speeld. We hooren den heer G. v. d. Burg uit Amersfoort liever begeleiden met den vleugel en speciale orgelnummers uitvoeren, dan begeli- den met orgel. Van het koor willen we nog vermelden, dat het de nummers 4a, 4b, 5 en 6 beter zong als de voorgaanden. De Nos. De Zwaluwen van den Hertog en Lied des Vertrouwens van den Deen Niels W. Gade, zijn o.i. het beste gezongen van de a cappela nummers. Hier viel het gemis van een stevigen bas niet zoo op. De gehèele uitvoering stond onder voortref felijke leiding van den directeur der vereeniging, den heer Fred. Breekveldt. Een woord van lof komt hem'zeer zeker ook toe, met de aanwezige krachten zooveel geforceerd te hebben. De eere-voorzitter opende en sloot deze bij eenkomst len ging voor in gebed. door genoemde vereeniging gegeven uitvoerin gen, zeker een gezellig en intiem karakter zal dragen. Gedurende den» bazar zullen de Haway-mu- ziekclub en de Mandolineclub voor een aange name afwisseling zorg dragen. R. K. KIESVER. SOESTERBERG Zondag a.s. wordt door de R. K. Kiesvereeni ging te Soesterberg gelegenheid gegeven tot stemming voor de candidaten voor de a.s. ver kiezingen, welke stemming gehouden zal wor den in het gebouw der Militaire Vereeniging, van 's morgens na de eerste Mis tot 's middags 5 uur. BURGELIJKE STAND GEBOREN: Gerardus Petrus, z. v. P. Majoor en G.i Kaats. Jan Cornelis, z. v. J. Bedijs en A. H* Holleman. Gijsbertus, z. v. C. v. Zijtveld en M. v. d. Burg. Hendrik, z. v. H. Muis en M.» Lammertse. Francisca Johanna, d. v. G. Tim mer en E. M. A. J. Kleten. ONDERTROUWD: A. van Daatselaar met A. C. Hilhorst. B. van Noort met A. C. Berkhof. A. v. d. Lecq met H. M. Zwart. GETROUWD: A. H. Brinkman met A. J. M. Vermijs. E. v. Brummelen met M. v. Zijtveld. D. Smit met R. van Putten. OVERLEDEN: J. Verschuur, oud 28 j., z. v. G. Verschuur en A. de Roos. M. v. d. Fliert, oud 80 j., wed, van D. v. d. Broek, G. v. Zijtveld, oud 2 dagen, z. v. C. van Zijtveld en M. v. d. Burg. J.( Beijer, oud 53 j., echtg. van W. J. van Breu kelen. houdt Zaterdag 2 Mei een groote schuur aan den Korten Brinkweg, achter Hotel „Eemland Aldaar te bevragen. Maandagmiddag, een gouden hor logeketting waaraan gouden dames ringetje en zilveren dames-horloge, vermoedelijk in de omgeving van Hotel „Trier". Tegen flinke belooning terug te bezorgen. Inlichtingen aan bur. van dit blad. Barnevelders, 8 dagen oud, Leghorns, 6 weken oud. Molenstraat 27. Witte UIT DEN OMTREK BAARN DROEVIG Een droevig ongeval lieeft de familie Kuyer aan de Eern, in het bekende café wonende, in den rouw gedompeld. Een der jongste dochters,, bekend als het meisje dat over de Eem zette, heeft bij dezen arbeid het leven verloren en zij werd gevonden, nadat zij eenigen tijd vermist werd. Hoewel er schepen lagen en verschillende personen, als steeds zich in de nabijheid van de Eem bevonden, is haar verdwijnen niet di rect opgemerkt en waren de levensgeesten reeds geweken, toen zij opgehaald werd. BEROEPEN Van het opgemaakte tweetal voor vervulling van de vacature van Ds. G. Molenaar, heeft de Kerkeraad Ds. Driessen van 's-Gravensande naar de Christ. Geref. Kerk alhier beroepen. GEVONDEN VOORWERPEN Omtrent de volgende gevonden voorwerpen zijn inlichtingen te bekomen bij de politie. Rozenkrans, Alpacca geldbeursje, paar dames schoenen, Gouden oorbel, Stuk zeildoek van een auto,; Gouden lorgnet, Zilveren theelepel tje en een huissleutel. Aangeloopen een hond. TELEFOON Vanaf 2) dezer is het Telefoonkantoor te Soesterberg voor de abonné's geopend van S tot 4 uur en van 5.30 tot 7.30 uur. VERLOTING Naar wj vernemen heeft de verloting door den heerïF. Kroonsberg, Sigaren-magazijn al hier, ten tate van de Vereeniging het Twee en een halve, cent-fonds reeds f40.opgebracht. De heer Kroonsberg heeft het plan nog een derde verfoting te organiseeren. Wij raden H.H. rookers dm ook aan hun geluk eens te gaan beproeven, de prijzen zijn schitterend en men steunt hiermede het goede doel. BEDANKT Ds. J. Hoek, predikant der Gereformeerde Kerk alhiq-, heeft bedankt voor het beroep naar de kerk vin Kampen. BEROEPEN Tot prelijtant der Chr. Gereformeerde Kerk alhier is beroepen Ds. J. L. de Vries te Rijns burg. BAZAR Zooals jlit een advertentie in dit blad blijkt, hoopt de Chr. Gymn. Vereen. „Simson" een Bazar te Qganiseeren. De opbiengst dezer bazar zal moeten dienen tot aanschiffing van verschillende toestellen en voor een gedeelte tot steun der Ned. Herv. Wijkverpleging. We raden een ieder aan, deze bazar met een bezoek te vereeren, welke- bazar, evenals de JUBILEUM De heer W. Vedder, het oudste lid van ons politiecorps, wat diensttijd betreft, heeft Maan dag j.1. zijn 25-jarig jubileum gevierd. AI dien tijd is de jubilaris ia onze gemeente werkzaam geweest en begrijpelijk was het, dat dit zeld- feit njot onopgamorlfi kloof Door ailto. riteiten en collega's werd de jubilaris gecom plimenteerd en stoffelijke blijken van waardee ring aangeboden. Ook door het zenden van groeten en bloemen sprak de belangstelling zich uit en voor den heer Vedder was het een dag van terugzien op een eervolle loopbaan. HET LYCEUM Bij Koninklijk Besluit van 23 Maart j.1. afge kondigd den 9en April in Staatsblad 99, is de afdeeling gymnasium te Baarn, uitgaande van de Vereeniging „Het Baarnsch Lyceum", met ingang van 1 September 1925, opnieuw aange wezen, en wel voor een tijdvak van zes jaren, als bevoegd om, met inachtneming van de des. betreffende wettelijke voorschriften aan haar leeriingen, die het onderwijs tot het einde heb ben bijgewoond, een getuigschrift van be kwaamheid tot universitaire studiën af te geven, dat met het getuigschrift, in artikfcl 11 der Hoo gere Onderwijswet vermeld, werdt gelijk ge steld. TUBERCULOSE MUSÉUM Oe vereeniging tot bestrijding der tubercu lose zal het museum exposeerenln het Nutsge- bouvv Penstraat van 30 April totk Mei. De of- ficieele opening heeft plaats op jWoensdag 29 April. In diezelfde dagen wordt een bazar gehouden ten bate van het Voedingsfonds van de af deeling van het Voedingsfonds in van de af deeling van het Centraal Genootschap voor Kinder Herstellings- en Vacantieliolonies. Ook zullen eenige lezingen waden gegeven, waarvan wij de nadere bijzondefheden in ons volgend nummer zullen vermelde). Heeren fiets in goeden staat. Prijs f25. Adres: Kerkstraat 51, alhier. van 8 tot 5 uur (met midi Mevr. A. Blok, Vredehofstr. 3a. gevraagd in een klein gezin. Adres Vredehofstraat 3. bij twee kinderen, 3 en 4% jaar. Loon en tijd nader te bespreken. Adres P. van Dongen, Soestduinen. 2 beste schrammen. Te bevragen bij P. Scherpenzeel, Nieuweweg 88, Soest. gëvraagd bij Mejuffrouw A. Korten, Kerk pad 53 Z.Z. P.G., zoekt plaatsing als Huishoudster, bij Heer of Dame te Soesterberg (extern). Brieven Mejuffr. A. Dam, Dijkhuisstraat 17, Soesterberg. gevraagd. Bartilottilaan 22, bij de Birktstraat. Vrouw of Dienstbode (Burgerpot kunnende koken), en een aankomen de Kelner,Hotel „Eemland", Soest dijk. Wordt terstond gevraagd een be kwaam voor Ford-vrachtwagen. Brieven onder No. 741 bur. van dit blad. van raszuivere Barnevelders a 10 ct. p. stuk. AdresA. Veldhuizen, Praam gracht 27, bij den Veenhuizer tol. gevraagd, 1 Mei of later, boven 20 jaar, v.g.g.v., voor al het huiswerk, van 8 tot 8 uur. Loon 6a 7 gld. per week. Brieven onder No. 740 bur. van dit blad. en tevens een broedmachine. Adres Waldeck Pyrmontlaan 4a, Soestdijk. te doop. uitgeteld begin Mei. Adres: A. Veldhuizen, Praamgracht 27, bij den Veenhuizer tol. MORGEN (ZONDAG) AAIWEZIG MORGEN (ZONDAG) AAIWEZIG Heden overleed, tot onze diepe droefheid, na een kort en smartelijk lijden in bt St. Elisabeth-gasthuis te Aners- foort, voorzien van de H.H. Sacramenten der stervoden, onze dierbare Echtgenote en Moeder JOHANNA BEIJEIj in den ouderdom van 5.'jaar. Uit aller naan J. VAN BREUKB,EN. SOEST. 18 April 1925. Veenhuizerstraat 47. maat buitenkant 2.00 x 2.8 M. en 3 licht-kozijnen 1.90 M. reed en 1.45 M. hoog. te koop. Linenlaan3, Te koop een goed onderhouden geëmailleerd circulatie-fornuis. Te be vragen S. de Groot, Kampweg 48, Soesterberg. die göiegen zijn als Schoolschoon- maakster der „Mariaschool" op te treden, kunnen zich daartoe schrif telijk aanmelden bij den Heer J. G. A. BATENBURG, Secretaris-kerkmees ter der parochie Soestdijk. een juffrouw of bejaard persoon, die bijverdienste zoekt, om op flink kan toor werkzaam te zijn. Noodig is administratieve kennis. Nadere in lichtingen worden op aanbieding on- der No. 747 van dit blad verstrekt. voor dame met herstellende dochter, zoo mogelijk geheel met eigen huis houden; bij voorkeur lucht, licht en dennengeur. Br. onder No. 646 bur. van dit blad, van gecontroleerde legsters, wit wyan- dottes, wit leghorns, 10 cent per stuk. E. van Oest, Oudegrachtje 17. Allen die iets verschuldigd zijn aan- of te vorderen hebben van den Hoog Welgeboren Heer wonende te Soest Julianastraat 6b, thans tijdelijk verblijf houdende te Bergen (N. H.) worden verzocht hier van vóór 29 April a.s. opgave te willen doen ten kantore van Notaris A. O. DAMMERS te Soest.

Soester Courant | 1925 | | pagina 2