JAC. KIEFT Jzn. Lunchroom Handelshuis Soest Handelshuis Soest Handelshuis soest Handelshuis soest Handelshuis Soest Mijnhardt's Tabletten Banketbakker - Kok Levering van Diners en Soupé's mei Zilver, Servies en Kristal MevrouwM.vanTuyl Mem diploma HUMT. Het Kinderparadijs Dr. J. RUPERT. Dr. GROENMAN Motorkleeding Gedeelte Huls le Huur BAARN Poppenkiini ek Handen PURpL BAARNSCHEKUNSTHANDEL Advertentiën. Te koop of te huur Radio Leder en Waterproof Soesterb.schestr.15A, Tel. 200 HONING, Nette Leerling of Loopjongen MEDEDEELING uioiien dames-en Hinderuesten Gelegenheid tol Dineren W Heeren Onderkleeding HifiHHïüHfUSjïSjSHiESH TE KOOP Flinke Loopjongen Pracht-Sjawl's Uiinchesier Jachtgeweer Te koop Burgerjuffrouw Herdershond Konijnen. Fa. P. DE RUIJTER BRINKSTRAAT 17 - TELEF. 53 INGEZONDEN STUKKEN A.R. K1ESVERF.ENIGING „NEDERLAND EN ORANJE" t Allerwege leest en hoort men weer van vergaderingen die gehouden worden. De wintertijd is daarvoor met zijn lange avon den wel de beste tijd en elke vereeniging, die gezonde levenskracht bezit, zoekt haar doel, door actie en werkzaamheid te be vorderen. De A.R. Kiesvereeniging is ook voorne mens dezen winter te benutten om haar leden gelegenheid te geven de kennis der beginselen voor 't Staatkundig en Maatschap pelijk terrein des levens beter te leeren ken nen. Door commissie's, die daarvoor aange steld waren, is het ledental aanzienlijk uit gebreid. Nu stelt het bestuur zich voor, om op de eerstkomende vergaderingen regelmatig de artikelen van „Ons Program" te behandelen. De eerste vergadering, die gehouden zal worden op 9 November, schijnt belangrijk te worden en wel, omdat bij het vermeer derde ledental nu een meer uitgebreid en ACCOMPAGNATRICE Spreekuur Maandag en Donderdag 3 tot 5 uur. Parklaan 11 Soest Het 3de gedeelte van de bekende Amsterdamsche Vijzelstraat, dat in verband met de voorgenomen verbreeding gaat verdwijnen. Huuropzegging is reeds per 10 Mei 1926 geschiedt. Leeuwenstraat 26 Hilversum Is het bekendste, meest gesorteerde en goedkoopste Speelgoedmagazijn. Vanaf 15 NOV. tot 6 DEC. worden geen poppen ia reparatie aangenomen. steld. Spr. stelt voor den heer Hilhorst nog te benoemen in de commissie voor het uit breidingsplan, waarin hij zeker thuis behoort. Meermalen heeft de Hilhorst getoond juiste adviezen te kunnen geven. Weth. van Elten verzet zich tegen dit voorstel. De commissie bestaat nu op ver langen van den raad uit 3 personen, daarin wijziging te brengen acht spr. niet raad zaam. De heer Hilhorst wenscht geen benoe ming in die commissie meer en zou een eventueele benoeming niet meer aannemen. Na deze verklaring trekt de heer Scheffer zijn voorstel in. Aan den heer Burgemeester wordt nu ont slag verleend als ambtenaar van den Burge lijken Stand, waarna het laatste punt der agenda, het afscheid van ZEA. daar is. De heer de Beaufort spreekt het ui:, dat dit afscheid voor ZEA. wel zeer moeilijk is. ,.Want al ben ik nog slechts twee jaren bur gemeester van Soest geweest, toch zijn er banden van vriendschap gelegd, wat viij vooral in deze dagen is gebleken zegt spr. Slechts na langen strijd en uit overwegin gen van geheel persoonlijken aard, besloot ik te solliciteeren naar Driebergen en Rijzen burg. Ik hoop, zegt de burgemeester, dat gij mijn redenen wel zult eerbiedigen. Daarna geeft ZEA. een kort overzicht van het verloop der gebeurtenissen in de afgeloo- pen twee jaren, dank brengende, veelal uit vloeisels van den drang naar bezuiniging. Spr. brengt dank aan het college van B. en W. voor de samenwerking, aan 'den Raad, aan den secretaris en alle ambtenaren, den wensch uitsprekende, dat allen nog lang on der Gods zegen mogen werkzaam zijn in het belang der gemeente. Nog afzonderlijk het woord richtende tot het politiecorps, dankt spr. den majoor en agenten voor de uitnemende vervulling van hun zware taak. De heer Van den Breemer, als oudste raadslid, is de tolk der vergadering. Spr. zegt: „Uw heengaan Burgemeester heeft veel verbazing gewekt in onze gemeen te. Nog kort geleden wist U mij te bewegen op mijn besluit, om te bedanken als raads lid, terug te komen en nu gaat U zelf heen. Wat U mij afraadde, doet U nu zelf. Ik zal maar denken Burgemeester, om een boe ren spreekwoord te gebruiken: brie is geen briezak. Het is wel allebei water en meel, maar lang niet hetzelfde. Zoo zal het hiermede ook zijn. U is burgemeester en ik ben maar raadslid, dat is ook lang hetzelfde niet. Wat ik niet mag doen, mag U wel doen. Voor onze gemeente is het niet gewenscht, als er telkens een andere burgemeester komt, zegt de heer v. d. Breemer. Niettemin breng ik U namens den ge- heelen raad hartelijk dank voor Uw arbeid in deze gemeente. Wij zijn overtuigd, dat U het beste heeft gewild en Uw werk zal ook zeker zijn nut hebben. Onze beste wenschen voor Uwen arbeid en voor U persoonlijk en de Uwen verge zellen U naar Uwe nieuwe gemeente. Ook de secretaris drukt zijn leedwezen uit over het vertrek van den burgemeester. Namens het geheele gemeente-personeel zegt spr. den voorzitter dank voor den ontvangen steun en hoopt bij voortduring op dien steun en belangstelling te mogen blijven rekenen. Daarna sluiting der vergadering. nieuw bestuur zal gekozen worden, terwijl op dien avond reeds een aanvang zal ge maakt worden met de bespreking van art. 1 van ons program. Men zie hieromtrent verder de desbetref fende advertentie in dit blad. D. DE GIER, Secr BURGELIJKE STAND GEBOREN: Victor, z. v. H. v. Lambalgen en C. M. v. Laere. Gerda Anna Frieda, d. v. J. C. Koelink en C. de Leeuw. Henrica Maria, d. v. W. J. v. Breukelen en A. M. Bosman. Gerritje, d. D. Radstek en F. J. Fikke. GEHUWD: G. H. Bloemheuvel met E. A. Pul. P. Huis man met A. J. Teuben. OVERLEDEN: P. van Pienbroek, 42 j., z. v. M. J. Pien- broek en P. v. Dixhoorn. C. W. M. v. d. Dijs- sel, 2 dagen, d. v. G. v. d. Dijssel en A. W. M. v. d. Lugt. W. G. v. d. Craats, 14 maan den, d. v. J. W. v. d. Craats en W. Huisman. J. L. Bakhuizen v. d. Brink, 62 jaar, wed. van J. H. Franck. C. v. d. Breemer, 65 jaar, echt genoot van C. v. Hofslot. Zenuw 75 Hoofdpijn 60 Maag 75 ct. Laxeer 60 ct. Staal* 90 ct. Rheumatiek- 75 ct. Keelpijn- 60 ct Hoest 60 Kiespijn 60 ct. Griep Influenza 75 ct Nier Blaas 1 gld. Galsteen 1.50 Wormtabl. 80 d Bloedzuiverende 75 ct. Eetlustopwekkende 75 ct Koorts 60 Verkoudheids 60 ct. Pijnstillende 75 ct ling alhier, plotseling een noodlanding ma ken, waardoor zij terecht kwamen in een dennenbosch, even voorbij Kampoord, alhier. De vliegeniers kwamen echter met den schrik vrij, terwijl het vliegtuig ernstig werd beschadigd. WINTERLEZINGEN SOESTERBERG De winterlezingen in de Ned. Herv. Kerk te Huis ter Heide (Soesterberg) voor dit seizoen zijn vastgesteld op 42 November, 14 Januari en 10 Februari a.s., des avonds te half acht. De WelEd. Heer Joh. van der Spek, arts te Den Dolder, stelt zich voor de eerste lees beurt op 24 Nov. te vervullen en dan te spreken over „Kinderen die zorg geven". Ds. J. W. Siertsema te Zeist wil 14 Jan. spreken over „Schuldbesef" en Dr. J. H. Gunning ,JHz. te Bilthoven 10 Febr. over „Bunvan". -,»w uMfc.naqjfc KERKNIEUWS In de vergadering van stemgerechtigde lidmaicn der Geref. Kerk alhier, op Woens dagavond j.l., werden gekozen tot ouder lingen, de heeren W. Dercksen en j. Smit en tot diakenen de heeren J. v. d. Sluis en W. Verhoef. H1ST. KRING Dr. V. EVERDINGEN Het Bestuur der Vereen, van Vrijz. Gods- diensrigen bericht ons, dat de eerstvolgende samenkomst, wegensverhindering van den spreker, niet zal plaats hebben 10 Nov., doch 17 November. Elke verpakking voorzien van naam MijnhanÜ Verkrijgbaar bij. Apoth. en Drogisten PLAATSELIJK NIEUWS Als uw handen door een of andere* arbeid ruw en beschadigd zijn. wrijf ze dan dadelijk in met 30-60-90 ct. ONGELUK Vrijdagmiddag waren de echtgenooten K. aan d* Veenhuizerstraat bezig ruiten te zee- men. Plotseling had de man het ongeluk een groot^ruit in te drukken. De vrouw, die juist onder aan de trap stond, kreeg een groot stuk glas op haar hoofd en werd nogal ernstig verwond en bloedde hevig. De doktoren Van Leeuwen en Groenman, spoedig aanwezig, verleenden de eerste ge neeskundige hulp. De toestand der vrouw is bevredigend. ZONNEGLOREN Naar wij vernemen, zal op 28 Nov. de aanbesteding plaats hebben van het gebouw complex „Zonnegloren" aan de Soesterberg- schestraat, alhier. Voorwaar een belangrijk werk in verband met de heerschende werkeloosheid. CHR. WINTERLEZINGEN Volgende week Donderdag (12 Nov.) zal de eerste winterlezing- plaats hebben in het gebouw „Relegie en Kunst", Rembrandtlaan. Als spreker zal optreden Ds. Remme uit Amsterdam, met het onderwerp: „De een heid van het menschelijk lichaam". DIEFSTAL In den nacht van Zaterdag op Zondag is ten nadeele van K. aan de Soesterbergsche straat, door openbreking van een schuurtje, een soldeerbout en een zinkschaar ont vreemd. VLIEGONGELUK Woensdag voormiddag moest het vlieg tuig, bestuurd door de Luit.-vliegeniers Krapp en Zeegers, van de Luchtvaart-Afdee- SCHADEPOST In den nacht van Dinsdag op Woensdag zijn ten nadeele van v. D. en v. d. B.,alhier een twaalftal konijnen doodgebeten. De po litie heeft de zaak in onderzoek. CURSUS Naar wij vernemen, zullen in onze ge meente enkele cursussen gegeven worden in boekhouden en aanverwante vakken. Het doel dezer cursussen is: le. Jongelieden op te leiden in 't elemen tair enkel en dubbel boekhouden, met de daarbij benoodigde berekeningen en usan- ties; 2e. Ouderen een duidelijke uiteenzetting te geven van de hierboven genoemde vak ken, om zoodoende in staat te zijn, hunne administratie op juiste wijze zelf te kun nen bijhouden. v We kunnen in dezen tijd van bezuiniging ieder, die er belang bij heeft aanraden, een dezer cursussen te bezoeken, daar a^É£eu- rige boekhouding in een zaak leidt tot eco nomische behartiging. De cursus voor jongere lieden dient tevens tot grondslag voor opleiding tot verdere studie. Voor nadere bijzonderheden verwij zen wij naar een in dit blad voorkomende advertentie. WAARSCHUWING De politie alhier verzocht ons het navol gende vooral aan de H.H. winkeliers be kend te maken. Bij een winkelier te dezer plaatse vervoeg de zich dezer dagen een manspersoon, on geveer 25 a 30 jaar en vroeg f25.te wis selen. Na het geld te hebben voorgeteld, eigende de vreemdeling zich dit wederrech telijk toe, zonder evenwel het briefje van f25.achter te laten en poetste de plaat. Aangezien het reeds duister was, was de man spoedig verdwenen en is het tot op heden nog niet gelukt hem aan te houden. Men zij op zijn hoede, daar dit spelletje reeds bij vele winkeliers te Baarn, Amersfoort, Zeist, Bilthoven enz. is afgespeeld. WAARSCHUWING De Commissaris van Politie te Alkmaar geeft in overweging, geen handelsrelaties aan te gaan met Cornelis Ooms, geb. te Zuid en Noord-Schermer, 31 October '1897, koop man, wonende Tulpstraat 14 te Alkmaar; Hendrik Tammer, geb. te Soest, 6 Dec. 1897, koopman, wonende Overdiestraat 33 te Alk maar en Hendrik Schoehuis, 25 a 26 jaar oud, wonende, te Oterbeek, alvorens bij hem, Commissaris, inlichtingen te hebben inge- GEVONDEN VOORWERPEN Omtrent de volgende gevonden voorwer pen zijn inlichtingen te bekomen bij de po litie. Mesje (instrument), Deksel van een groo- te bus, Steeksleutel, Rozenkrans, Paar da meshandschoenen, Koperen hondenketting, Stuk gaspijp, Zilveren rozenkrans, Rijwiel- belastingplaatje, Rozenkrans, Huissleutel en een Kinderschoentje. Aangeloopen een jonge roode poes en een zwart hondje. NUTSAVOND De Nutsavond van 1.1. Maandag, met Clin- ge Doorenbos als gast, is een groot succes geweest. De zaal was eivol. In zijn inleiding schetst genoemde heer Ihoe geheel anders zijn optreden is in het hooge noorden, hoe alles zich moet afspelen in een klein kamertje, met het bekende groe ne tafelkleedje en een glas water, waarvan de vorige spreker ook al gedronken heeft. In Soest scheen men geen water te kennen. Hiermede wist hij reeds vele harten te ver overen, terwijl het volgende liedje „Kraam visite" er de stemming in haar geheel in bracht. Alle moois van dien avond zullen wij niet memoreeren; alleen zouden wij het feit willen betreuren, dat de menschheid ook nog niet een ander middel bezit dan het don derend applaus, om zijn groote instemming met een of ander te betuigen.. Het schoone liedje „De stoel met de bloe men van blauw", vroeg zoo iets geheel an ders. Zonder te kort te doen aan de vele op dien avond gegeven nummers willen wij hier nog even in het bizonder noemen „Spirit tisme" en „De vloo". De mimiek toch van den heer Clinge Doorenbos kwam hierbij zoo schitterend naar voren. De woorden van groote dankbaarheid door Dr. de Vos aan het einde van den avond gesproken, woelden ongetwijfeld op uit de harten van alle aanwezigen. Ook wij roepen den heer Clinge Dooren bos een „tot spoedig weerzien" toe. AUTO-ONGELUK Zaterdag j.l. liep op den Amersf.straatweg te Soesterberg het achterwiel van een per sonen-auto. Alhoewel de auto een eind over den weg werd geslingerd, kwamen er geen persoonlijke ongelukken voor. PROEFNEMING Zaterdag j.l. is op het vliegterrein te Soes terberg een proef genomen met een Helicop- tère. Volgens mededeeling van technische zijde is de proef bijzonder goed geslaagd. Waarschijnlijk zullen meerdere groote proef nemingen volgen. INWIJDING J.L Zondag had de inwijding en in gebruik stelling plaats van de nieuwe R.K. Kerk al hier. Nadat het inwendige van het kerkgebouw door Deken Fock van Amersfoort was in gewijd, had de verdere wijding van het kerk gebouw van buiten plaats, waarvan de foto in dit nummer een beeld geeft. Als na afloop van deze plechtigheid de kerk voor het publiek wordt opengesteld, is het kerkgebouw door de geloovigen en belangstellenden dra tot in de hoeken gevuld en wordt door den Zeer Eerw. Heer Vosse- naar, pastoor alhier, onder assistentie van professor Batenburg en professor Kaarsgaren, beiden van het seminarie te Kuilenburg, een plechtige H. Mis opgedragen, waaronder de installatie van den ZeerEerw. Heer Mölder, pastoor der nieuwe parochie, plaats heeft, terwijl mede door laatstgenoemde de ge loofsbelijdenis wordt afgelegd. Te half één was de plechtigheid geëindigd. Nieuwstr. 25, Baarn. Tel. 303 UIT DEN OMTREK BAARN BAARN'S BLOEI Dat het bestuur van „Baarn's Bloei", Ver eeniging tot bevordering van het vreemde lingenverkeer en de welvaart van Baarn, in derdaad actief is, om Baarn vooruit te bren gen, moge blijken uit het volgende: Sinds eenige weken is de aanvraag voor de Koninklijke Goedkeuring verzonden, terwijl met ingang van 1 Januari 1926 Baarn's Bloei toegetreden is als lid tot de Alg. Ned. Ver. voor Vreemdelingenverkeer. Door het Bestuur is een schrijven gericht tot de Besturen van alle V.V.V. in de pro vincie Utrecht met het doel, tot provinciale samenwerking te komen. Eveneens is een schrijven verzonden aan de besturen voor V. V. te Hilversum, Laren, Bussum en Huizën, -om met Baarn voor Gooi- en Eemland een gewestelijke aaneensluiting te krijgen. Het bestuur heeft zich gewend tot het hoofdbestuur van den A.N.W.B., met het verzoek, bij het uitgeven van kaarten, gid sen en dergelijke, meer dan tot nu toe, de aandacht te vestigen op de mooie wandel wegen en fietspaden te Baarn en omgeving. ORGINEEL MAT - GOUDA.AARDEWERK Parkstraat 15 Telefoon 579 Leer dam-Glaswerk naar ontwerpen van DE BAZEL, DE LORM, LANOOY, COPIER en anderen. Speciaal huis voor geschenken. de bestuursleden architect Bakker en J. Gielen. Binnenkort zullen omtrent deze beide com missies nadere mededeelingen worden ge daan. GEMEENTEBELANG In verband met de heerschende werkeloos heid in deze gemeente, welke in den laatsten tijd, vooral onder de bouwvakarbeiders, een beduidenden omvang heeft aangenomen, is door B. en W. aan de architecten, bouwers en aannemers verzocht, met het oog op het groote belang, hetwelk daarbij betrokken is, zooveel mogelijk werkkrachten uit Baarn te nemen voor de puitvoering van verschillende werken alhier en zich daarvan te voorzien door tusschenkomst van het correspondent schap der Arbeidsbemiddeling te dezer plaat se. Verder is genoemde personen verzocht, in geval van niet aanneming der gevraagde werkkrachten, daarvan met opgaaf der rede nen mededeeling te doen aan vorenbedoeld correspondentschap. „HET MOBILISATIEKRUIS" Op 29 Oct. j.l. vereenigden zich op uit- noodiging en onder voorzitterschap van den heer Burgemeester der gemeente Baarn eeni ge ingezetenen om te trachten in de ge meente op te richten een plaatselijke afdee- ling van de Vereeniging „Het Mobilisatie- kruis", welke vereeniging beoogt een nau- waren band te leggen tusschen hen, die tot het dragen van het mobilisatiekruis gerech tigd zijn en om aan hen het kruis officieel uit te reiken. De heer J. de Vries uit Hilversum, alge meen secretaris van het Nationaal Comité „Het Mobilisatiekruis", had zich bereid ver klaard de noodige inlichtingen te verstrekken. Er werd gevormd een plaatselijk Comité en uit zijn midden werd een dag. Bestuur gekozen. Dit bestuur bestaat uit: De Burgemeester van Baarn, Eere Voorz.; de heer J. M. van Hoogstraten, Voorz.; de heer F. H. Hender- son, Secret.de heer C. G. Veth, Penningm. Jhr. C. M. J. Meijer, C. M. A. Quack, Dr. P. V. Astro, H. A. v. Marle en G. Westra, leden, terwijl nog zijn uitgenoodigd om mede zit ting te nemen in het bestuur: F. C. K. Ha- lenbos, E. S. Enthoven, W. Doorman en G. A. Benders. Het ligt in het voornemen aan allen, die daarop recht hebben en in de prov. Utrecht woonachtig zijn, het mobilisatiekruis officieel te Utrecht uit te reiken. Tot lid van de vereeniging kan ieder, die tot het dragen van het Kruis gerechtigd is, toetreden. De aanmelding, liefst schriftelijk, kan geschieden bij den secretaris van het Plaatselijk Comité, den heer F. H. Hender- son, Ferdinand Huijcklaan no. 25, bij wien ook nadere inlichtingen kunnen worden ver- MORGEN (ZONDAG) AANWEZIG MORGEN (ZONDAG) AANWEZIG flink ingericht huis. van alle gemakken voorzien, met 105 roeden beste tuin, gelegen Korteweg 3, Soestdijk. Voor kooper hypotheek beschikbaar. Inlichtingen Birktstraat 17, Soest. Pracht lamp-toestel te koop. Schit terend geluid. Prijs f 55--Gratis demonstratie aan huis. AdresJoh. Koehorst, Oud Bussummerweg No. 7 (Gem. Huizen.) Ruime keuze - Groote omzet gegar. zuiver, van eigen bijenstand, per pondsflacon fl.franco huls. Schrijft aan Bieënhof. Amersfoort- scheweg 21. Soesterberg. gevraagd. POST. Manufacturen-Magazijn Aangekomen nieuwe zending Allernieuwste pracht dessins, iets extra voor St Nicolaas. Soesterb.schestr. 15A, Tel. 200 Rondvlucht van Italiaansche militaire vliegers. Vrijdagmiddag arriveerden op het vliegter rein Schellingwoude bij Amsterdam tweè groote vliegbooten, bemand met officieren en piloten der Italiaansche marine. De groote gevaarten, ieder 8000 K.G. wegende en uitgerust met ieder twee 600 K.G. Fiat-motoren aan de boeien te Schellingwoude. Het bestuur hoopt nog vóór 1 Jan. a.s. den leden een gezelïigen avond te organiseeren. Wat het bevorderen van het V.V. betreft, zullen binnenkort de definitieve plannen ge publiceerd worden, maar dat het bestuur ernst van zijn zaak maakt, moge hieruit blij ken, dat het plan bestaat, in samenwerking met het gemeentebestuur, het Verkeershuis op het Stationsplein met ingang van 1 Jan. a.s. te openen. Zoo spoedig mogelijk zullen sollicitanten voor de betrekking van bediende in dit Ver keershuis worden opgeroepen. Het bestuur van Baarn's Bloei is als volgt samengesteld: J. M. van Hoogstraten, Voorz.; N. Broekhuijsen, Onder-Voorz.; J. van den Brink, Secretaris; Mevr. de Wed. Nelly de Smitde Heer, W. Bakker, A. van Geme- ren en J. Gielen, leden. Voor verdeeling der werkzaamheden zijn door het bestuur verschillende commissies benoemd, waarvan het voorzitterschap door een bestuurslid wordt waargenomen. Reeds zijn de volgende commissies ge vormd: A. Commissie voor het Verkeershuis: N. Broekhuijsen, Voorz.; C. A. G. Goed- bloed en F. L. C. van der Veen, leden. B- Pers- en Reclame-commissie: J. v. d. Brink, Voorz.; Architect W. Bak ker, M. M. Roukes en L. Witte, leden. C. Commissie voor attracties: A. J. Hertogh, Voorz.; A. v. Gemeren, se cretaris; H. J. W. Balkenende, D. Daniëls en J. J. Zwetsloot, leden. D. Muziek-commissie: Mevr. de Wed. Nelly de Smitde Heer en J. H. van Dapperen. Verder zullen o.a. nog worden ingesteld een technische-commissie en een propaganda- commissie, waarvan het voorzitterschap res pectievelijk zal worden waargenomen door kregen. De minimum contributie bedraagt per jaar f0.25. Daar het doel en het streven van de ver eeniging is „Onderlinge saamhoorigheid en Onderling Hulpbetoon" en de contributie zoo laag is gesteld, dat het bedrag voor niemand een bezwaar zal zijn, vertrouwt het comité er op, dat velen zich als lid zullen aanmelden. GELEIBILJETTEN VOOR VERVOER VAN MELK EN MELKPRODUCTEN B. en W. van Baarn maken bekend, dat volgens hun besluit van 29 October 1925 vervoer van melk en/of melkproducten en van als zoodanig aangeduide waren door of vanwege hem, die het bedrijf van melkver- kooper uitoefent, in de gemeente niet mag plaats vinden zonder een door of vanwege den Burgemeester van de gemeente, waarin het bedrijf gevestigd is, verstrekt geleibiljet, behoudens door B. en W. voor bepaalde bedrijven te verleenen ontheffing. Dit geleibiljet zal worden afgegeven, als de melkverkooper schriftelijk juiste opgave heeft gedaan van de ligging van het perceel en de perceelsgedeelten, waarin het bedrijf zal worden uitgeoefend, met vermelding of de melk en melkproducten geheel of ten deele zullen worden rondgebracht of ge vent, dan wel alleen in het aangegeven per ceel zullen worden verkocht, alsmede welke behandeling of bewerking zij zullen onder gaan vóór de aflevering aan de koopers. Formulieren voor het doen der vereischte opgaven zijn ter gemeente-secretarie, 3e af- deeling, verkrijgbaar. met aparte gemakken f4.50 p. week (te Soestdijk). Adres te bevragen bar. van dit blad. aangeboden bij particulier. Prima keuken. Condities billijk. Br. onder No 967 bureau van dit blad. ili ïL ïiï ili ili ili ili ïfï ili ïiï ijc ïiï Wol en gemoltonneerd. Soesterb.schestr. 15A, Tel. 200 2 zoo goed als nieuwe water filters. Te bevragen Bosstraat 3. Soest. gevraagd bij A. BENNÏNG's filiaal, F. C. Kuyperstraat 4. iets bijzonders. Uitgezochte collectie, zeer billijke prijzen. Soesterb.schestr. 15A, Tel. 200 zoo goed als nieuw, call. 12. met lederen foudraal enz. Gekost f160. thans f40.J. WOLFF, Koudhoorn- weg 4, Soest. een in uitstekenden staat zijnde zwarte PIANO, merk Steinbach. prijs f350. Brieven onder No. 972 bureau van dit blad. Jongens Cape's SlV en i en Meisjes Regenjassen Dames Gabardine en en Heeren I Gummi-jassen Zeer voordeelige prijzen. Soesterb.schestr. 15A, Tel. 200 R.K.. m. leeftijd, z.z.g.gepl. als huis houdster bij eenig heer of dame. ook voor hulpbehoevende of klein gezin. Prima get. Br. onder No. 965 bur. van dit blad. te koop. Van Weedestraat 7a. Verscheidene paren mooie raszuivere Russische Brandoeuzen te koop. Heemskerklaan 17, Baarn.

Soester Courant | 1925 | | pagina 2