mm. ÜU Sproeten Watersnoodbordje f4,001 MOftGEN (ZotTTaanwe2,g Dr. DE VOS Dr. van Leeuwen. ÜMM LiMks* Olli GEHOS TEKOOP H. J. SUKKEL Engelsche Sloffen O' SP PU TOL Schoon maak i Adverteniiën. Baarnscbc Kunsthandel aanwezig NET MEISJE FLINKE LOOPJONGEN Net Dagmeisje iMet Meisje Dienstbode TE KOOP NET DAGMEISJE Kamer fg huur TE HUUR TifS?tafel met toebeh. 16.— Mahonie tafel met 6 stoe- Pootsjal ottert (Gediplomeerd coupeur) Burgemeester Grothestraat 19, Soestdijk Hiermede bericht ik de ontvangst van een prachtige en hoogstaande collectie voor het a.s. VOORJAAR- EN ZOMERSEIZOEN. - Stalencollectie's worden gaarne ter inzage gezonden. OFFIC1EELE BEKENDMAKINGEN Burg. en Weth. der gemeente Soest ma ken bekend, dat alsnog gelegenheid zal wor den gegeven tot inschrijving van leerlingen op de openbare lagere school te Soesterberg en wel op Dinsdag 2 Maart a.s., des na middags van b—S uur aan de school. Burg. en Weth. voornoemd, De Burgemeester, Q. DEKETH. De Secretaris, J. BATENBURG. SOEST, 22 Febr. 1926. ^'k "L.' V Het Zandpad tusschen Diemerbrug en Weesp, dat volgens het provinciale wegenplan een primaire weg zal worden, zal daardoor veel van zijn landelijke schoonheid verliezen. De Ned. Hist. Vereeniging, zoowel de Vereeniging tot behoud van natuur-monumenten in Nederland, hebben zich met adressen om behoud van het pad tot de Gedeputeerde Staten van Noord-Holland gewend. Een der mooiste plekjes van het pad. De nationale schuld bedraagt in totaal 7738 milliocn pondsterling, de rente en af lossing, de lasten daarvan bedragen op Maart a.s. 305 millioen pond-. Op 31 Maart 1914 dus juist voor het uitbreken van den oorlog, bedroeg de schuld 661 millioen pondster- liijg, dus ongeveer 1 ƒ12 deel van het bedrag van thans. Onder den titel „Zie naar Frankrijk", schrijft „De Rotterdammer": Wie leeren wil, hoe een land niet be stuurd moet worden, lette op den onvrucht- baren partijstrijd in Frankrijk. Terwijl de finantieele nood met den dag stijgt en het inflatie-gevaar telkens nader komt, zendt de Kamer om de twee maanden den minister van finantiën naar huis en laat zijn opvolger met leege handen staan. Voor het tekort op de begrooting van dit jaar is ongeveer 4200 millioen francs noo- dig en Briand was al blij, dat hij voor 1800 millioen egn meerderheid vond. Dat moet natuurlijk spaak loopen. In een land gaat het ten slotte precies als in een zaak of huishouden. Men leeft eeni- gen tijd van het tekort, maar als het even wicht tusschen uitgaven en inkomsten niet wordt hersteld, volgt vroeg of laat het ban- J&Qfih - - Wordt de partijstrijd niet ondergeschikt gemaakt aan het landsbelang, dan kan men wel het regeeren onmogelijk maken, maar in finantieelen nood wordt niet voorzien. 't Heeft er alles van, of 't in ons land de zelfden weg moet opgaan. De crisis, uitgelokt om het onnoozele ge zantschap, scheen meer op 't heengaan van minister Colijn gericht. Aan zijn werk moest een einde worden gemaakt. Gelukkig, dal men het niet meer ongedaan kan maken. Ondanks smaad en verguizing heeft hij ons land van de inflatie gered; gesteund door een parlementaire meerderheid, welke min der op populairiteit dan op waarachtige volksbelangen lette. Wie dit mocht verge ten hebben, sla gedurig 't oog op Frankrijk; waar men in ernst om een Napoleontisch bewind gaat roepen, omdat men beseft, dat het parlement zichzelf onmogelijk maakt en het land naar den finantieelen afgrond voert. Zoo is het terecht. Want als men in Frankrijk niet van koers gaat veranderen, gaat het land een zelfde periode tegemoet als voor eenige jaren Duitschland doorleefde, toen men z'n dagelijksche benoodigdheden met billioenen betaalde; de kleine man de dupe daarvan was en de groote kapitalisten, welke konden speculeeren in buitenlandsche valuta's, dagelijks rijker werden. En dat spel wordt door de socialisten daar gespeeld. Indertijd werd er een interessant debat ge voerd tusschen minister Colijn en het le kamerlid Wibaut. De heer Wibaut wilde, dat de Nederland- sche Bank ondergeschikt zou zijn aan de Nederlandsche regeering, m.a.w., dat de Bank, wanneer de Nederlandsche regeering zulks beval, zooveel bankpapier in omloop had te brengen, als de regeering noodig had, of verkoos. Wibaut deed dit, in navolging van de Belgische socialisten, die daar aan de regeering zijn en ook de Belgische Bank tot Staatsbank gemaakt hadden. Minister Colijn wees dit positief van de hand, omdat daardoor het inflatie-gevaar ont zettend vergroot werd. Maar zie nu eens wat in België gebeurd. De Belgische franc, is door verschillende maatregelen van de regeering, die evenmin als de maatregelen van minister Colijn, met gejuich door het Belgische volk zijn ontvan gen, in z'n daling tot staan gebracht. Be grijpelijkerwijs wil de regeering de franc nu ook stabiliseeren en heeft nu een Engelsche leening daarvoor gevraagd. De „Bank of England" is nu wel bereid om aan dit plan mede te werken en geld daarvoor ter leen te geven, maar dan moet de positie van de Belgische Bank weer teruggebracht worden, zooals zij voor heen was en dus mag zij geen Staatsbank blijven. En de roode broeders van den heer Wi- bout hebben maar heel spoedig die toezeg ging gedaan en hebben de terugmarsch aan genomen. Niet erg prettig voor hen, maar erg leerzaam voor den heer Wibaut en z'n par- tijgenooten hier in 't land. Gz. DIENSTPLICHT Jaarlijksch onderzoek. De Burgemeester der gemeente Soest brengt ter openbare kennis, dat behoudens onvoorziene omstandigheden, in Juni a.s. het jaarlijksch onderzoek zal plaats hebben voor de gewone dienstplichtigen der landmacht van de lichting 1914 en 1917. Plaats en tijd van het onderzoek zullen nader worden bekend gemaakt. De Burg. voornoemd, G. DEKETH. SOEST, 25 Febr. 1926. BURGELIJKE STAND GEBOREN: Anna, d. v. J. Muis en G. v. d. Brink. Jan, z. v. S. Groen en H. de Jong. Bernar- dina Margaretha Johanna, d. v. C. v. Schalk wijk en A. M. Jacobs. Adrianus Theodorus, z. v. D. v. Flees en S. M. Becker. Wille- mijntje, d. van W. v. d. Akker en J. v. d. Hoef. Johannes Adrianus, z. v. A. H. van Dorresteijn en M. F. J. Hagebeuk. ONDERTROUWD: G. Barneveld en P. Elschot. GETROUWD: H. de Ruijgt en A. v. Doorn. J. J. Huigen en A. M. F. Riksen. Komen vroeg in 't voorjaar koop tijdig een pot Qij Alie Drogisten PLAATSELIJK NIEUWS EEN FEESTDAG Vrijdag 19 Februari 1926 is een feestdag geweest voor de gemeente Soest. Hoewel het den geheelen dag heeft geregend. Soest heeft zijn nieuwen Burgemeester in gehaald en gehuldigd. Een uitvoerige beschrijving te geven van de feestelijkheden mag wel overbodig ge acht worden. De uitgever van ons blad had er voor gezorgd, dat zoo veel mogelijk in alle gezinnen het feestprogramma met beel tenis en korte levensbeschrijving van den Wclcd. Heer Mr. Deketh, aanwezig was. Een attentie, die allerwege zeer op prijs is gesteld. Slechts één teleurstelling was er voor den attenten uitgever, dat hem den tijd ontbrak om ook Soesterberg te verzorgen. Men re- kene het hem niet te ernstig aan. Te Soesterberg is de Burgemeester en zijn gade ontvangen door de feestcommissie al daar, de heeren M. Scheffer, raadslid voor zitter en verder de heeren Janssen, Houbaer, Putman, Los, Wegman, Lub, Raat en Wen- tink. Het muziekcorps „Avia", van de Luchtv.- afd. en de zangvereeniging „St. Cecilia" zorg den voor verhooging der feestvreugde. Bloemen werden aangeboden door de jon ge dames Scheffer en Lub en in den tuin van het Hotel „Huis ten Halve" zongen de schoolkinderen een welkomstlied. De afgevaardigden der onderscheidene ver- eenigingen en organisaties werden hier aan den Burgemeester en Mevrouw voorgesteld. Bij de ontvangst waren mede aanwezig het dagelijksch bestuur der gemeente, de heeren v. d. Berg, loco-Burg., Van Elten en Enden dijk, wethouders. De heer Scheffer sprak de welkomstrede uit, waarna de burgemeester zijn dank be tuigd hebbende voor de hartelijke ontvangst te Soesterberg, zijn intocht voortzette naar Soest, uitgeleide gedaan tot het vliegkamp door de vertegenwoordigers van Soesterberg. Ongeveer half twaalf had de aankomst te Soest plaats aan den Heideweg. Reeds lang tevoren verbeid door een steeds aangroeiende menigte belangstellenden. De commissie voor ontvangst bestond hier uit de heeren De Lange, voorzitter, Foeken en mej. Orth. Vergezeld van het dagelijksch Bestuur der gemeente, stapte de Burgemeester en zijn echtgenoote uit de rijtuigen, waarna de heer De Lange in hartelijke woorden hen welkom heette en uifnoodigde de opgestel de stoet te inspecteeren. De zangvereeniging „Apollo" en de R.K. Zangvereeniging zongen liederen en het Soester Harmonie-gezelschap speelde er lus tig op los. De vrijwillige brandweer met de nieuwe motorwagen, vertegenwoordigers van vele vereenigingen in onze gemeente maakten hier hun eerste opwachting. Een groot aantal rui ters te paard vormden de eerewacht. Een woord van hulde aan den heer P. v. d. Breemer en de zijnen is hier zeker op zijn plaats. Een vijftigtal flinke, echte Soesters op hun beste paarden, gesierd met de kleuren der gemeente, maakten een kranigen indruk en een aantal heerruiters voltooiden de eere wacht. Peter van Mart zoo zeggen wij in Soest had eer van zijn werk. Ongeveer half twee ving de Raadsvergade ring aan, waarin de installatie van den bur gemeester plaats had. Onder de aanwezigen merkten wij op den vorigen burgemeester Jhr. P. P. de Beaufort, thans burgemeester van Driebergen en Rij zenburg met Mevrouw, de burgemeester van Baarn, Jhr. Mr. G. C. J. van Reepen en ver schillende vooraanstaande personen in deze gemeente. De waarn. Burgemeester, de heer R. L. van den Berg, schetste in sobere woorden den toestand der gemeente, hare verwachtin gen van den nieuwen magistraat, met de belofte van steun en samenwerking van de leden van den Raad. Spr. sloot zijn rede met den v^ensch, dat onder de leiding van den burgemeester de gemeente moge bloeien en ook zijn persoon en werkkracht gezegend moge zijn. Nadat Mr. Deketh de teekenen van zijn waardigheid, halsketen en voorzittershamer uit de handen van den heer Van den Berg had overgenomen,, aanvaardde Z.E.A. zijn functie met eenvoudige treffende woorden. geeft menige huis vrouw en dienstbode ruwe en roode werk handen. Deze worden wederom gaaf, zacht en blank door Purol Wij spreken het hier gaarne uit, in ver gelijking met de veelheid van woorden, die dikwijls in onzen Raad opgeld doen, klonken deze ernstige en besliste woorden als een profetie van rustige kracht. Hartelijk hopen wij, dat zij vervuld mag worden en naar mate onzer krachten willen wij er zeker en gaarne toe medewerken. Kort weergegeven sprak Z.E.A. als volgt: Allereerst past mij dank aan Hem, uit Wiens handen wij allen onze levensopgaven ontvangen en Die in Zijn genade mij riep tot deze taak. Voorts breng ik dank aan Hare Majesteit onze geëerbiedigde Koningin, voor de be noeming in dit ambt. Dank aan den loco burgemeester, den heer Van den Berg, voor zijn welkomstwoorden, waaruit sprak goede gezindheid, vertrouwen en belofte. Ik spreek de hoop uit op een broeder lijke eensgezindheid in de samenwerking met de heeren wethouders,-welke ge^l^an eens gezindheid en goeden wil ook moge blijken in de samenwerking met U, mevrouw en leden van den Raad. Dat wij allen uit ach ting mogen zijn aan het eene doel, dat ons samenbrengt het welzijn der gemeente Soest. Door broederlijke verdraagzaamheid zij het U en mij vergund samen te werken aan het groote gebouw, het dorp Soest. Ook van de ambtenaren verwacht ik steun en medewerking, opdat alles moge strekken tot zegen en voorspoed dezer gemeente. Daarna dankte de voorzitter den heer Van den Berg en den heer Endendijk, voor hun arbeid in de tijdelijk waargenomen functies. De heer P. v. d. Breemer sprak als oudste raadslid, woorden van welkom en verwach ting. onder toezegging van den steun dei- raadsleden. Bij de rondvraag, waarvan alleen de voor zitter zelf gebruik maakte, sprak Z.E.A. mede namens zijn echtgenoote, zijn hartelijken dank uit voor de schitterende wijze, waarop de inwoners dezer gemeente, zoowel "te Soester berg als te Soest hem hebben verwelkomd en gehuldigd. Spr. had oprechte behoefte reeds nu aan deze gevoelens van dank uiting te geven. Daarna werd dc vergadering gesloten. In den middag maakten zeer velen gebruik van de gelegenheid om den Burgemeester en Mevrouw hunne opwachting te maken en 's avonds bracht een lichtstoet een serenade aan het gemeentehuis, waar de heer en me vrouw Deketh deze hulde in ontvangst namen. Hoewel het den geheelen dag niet droog was geweest, is het toch een feestdag ge weest voor Soest, gezellig en hartelijk. Een dag, waarop door allen met genoegen mag worden terug gezien. Voorts wacht de arbeid. Van het gemeentebestuur, onder leiding van den nieuwen burgemeester. Hartelijk hopen wij, dat een tijdperk van nieuwe kracht en samenwerking mag aan breken en onder den zegen des Allerhoog- sten de moeilijke tijden voor onze gemeente spoedig mogen wijken. GEVONDEN VOORWERPEN Omtrent onderstaande gevonden voorwer pen zijn inlichtingen te bekomen bij de po litie. Paar heerenhandschoenen, Oliekleed, Man telceintuur, twee Kisten, Huissleutel, Jongens cape, ledige Heerenportemonnaie, Kinder handschoen. NIEUWE ZAAK Wjj verwijzen onze lezers naar een in dit blad voorkomende advertentie, waarbij door den heer Middelman de opening van zijn tweede manufacturenzaak in de Veenhuizer- straat wordt aangekondigd. Vooral dit gedeelte der gemeente begint zich steeds meer en meer te ontplooien, het welk zeer begrijpelijk de aandacht der zaken- menschen heeft. Een zaak als door den heer Middelman bedoeld, goede verzorging en uitstekende kwaliteiten aan concurreerende prijzen, zal dan ook zeker in een behoefte voorzien. Ook de Drogist-zaak door den heer Van den Burg in dezelfde straat voor eenige we kend geopend, getuigt van het zich steeds meer in onze gemeente uitbreidende zaken leven. Ook de zaak van den heer Van den0. Burg ziet er goed verzorgd uit, terwijl het ons wil voorkomen, dat mede een groot aantal ar tikelen voorradig zijn. Aan beide ondernemers onze beste wen- schen. ONGEVAL Gisterenmorgen (Vrijdag) reed een zwaar beladen vrachtauto op Nieuwerhoek, komen de uit de richting Baarn. Op onverklaarbare wijze begon genoemde auto plotseling zeer erg te slingeren, terwijl het geheel naar rechts begon over te hellen, om kort daarna, veermoedelijk door het be kneld raken in den grond, geheel om te slaan. De zes zich in de auto bevindende personen bekwamen geen letsel. Het plant soen werd nogal ernstig beschadigd. DIRK WITTE-AVOND In ons kort verslag over het optreden van Dirk Witte bij den laatstgehouden Nuts- avond, hebben wij verzuimd te vermelden, dat door genoemden heer het door hem op dien avond genoten honorarium in zijn ge heel is afgestaan voor de slachtoffers van den watersnood, welk bedrag, gevoegd bij de giften voor dat doel bij de op verzoek der aanwezigen gezongen liederen, een be drag van plm. f 50.— uitmaakte. FEEST TE SOEST In de laatst gehouden bestuursvergadering der Vereeniging „Soest Vooruit", is het be sluit genomen, dit jaar ter viering, van de verjaardagen van leden van het Koninklijk Huis een openbaar feest in deze gemeente te organiseeren. Omtrent deze aangelegenheid zullen te zij ner tijd nadere mededeelingen worden ge daan. LEZING Wij vestigen de aandacht op de lezing, welke Ds. Q. v. Duijl, van Hilversum, zal houden op a.s. Maandag, over Lören Kier- kegaard. Deze Deensche godsdienstige den ker (18131855), wiens zeldzaam origineele in diepzinnige werken eerst in den laatsten tijd algerrieenen invloed beginnen te oefe nen, verdient ongetwijfeld wel een nadere kennismaking. VERDRONKEN Woensdag tegen den avond werd aan de politie onzer gemeente telefonisch medege deeld, dat het lijk van een manspersoon was gevonden iii een richting van de Eem. Kon aanvankelijk de identiteit niet worden vastgesteld, thans kan met zekerheid wor den medegedeeld, dat de hier verdronken persoon is Pieter van Renswoude, uit Via- nen afkomstig. Bedoelde persoon was leidende aan zwaar moedigheid en op weg naar Amersfoort voor een bezoek aan een zijner familieleden. Geweldpleging, waaraan aanvankelijk werd gedacht, is hier geheel buiten gesloten. Met toestemming van den Officier van Justitie wordt het lijk dezer dagen te Via- nen begraven. OUDERAVOND A.s. Maandag, 's avonds 8 uur, zal een ouderavond worden gehouden in de R.K. School te Soesterberg. Alle R.K. zijn wel- STILLE OMGANG A.s. Dinsdag, 's avonds 8 uur, zal door het genootschap van den Stillen omgang een vergadering gehouden worden in de mili taire vereeniging te Soesterberg. „CRESCENDO" Wij verwijzen onze lezers naar een in dit blad voorkomende advertentie, betreffende de openbare uitvoering door de zangvereeniging „Crescendo" te geven, met welwillende me dewerking van H. Jongsma, viool en Mej. I. Jongsma en H. C. v. d. Flier, piano en orgel. Voor verdere bijzonderheden zie men de advertentie. vervaardigd door de Kunstaardewer- fabriek ST. LUKAS, TE UTRECHT. Van de bruto opbrengst dezer bord jes wordt 25 pCt. (fl— van elk bordje) afgestaan aan het Utrechtscli Watersnood-comité en 10 procent (10.40) van die exemplaren, welke uiterlijk 31 Maart 1926 aan onder staand adres besteld zijn, aan het plaatselijk Comité ten behoeve van Van Schaaik, Baarn. De verkoop staat onder controle van den penningmees ter en geschiedt met volle toestem ming van den voorzitter van het plaatselijk Comité. Bestellingen op uil fraaie bordje worden gaarne aan genomen en ten spoedigste uitge voerd door den Parkstraat 19 - Telefoon 579 Doet dit ook aan familie en kennis sen cadeau; hiermede verricht men tweeërlei philantropisch werk. MORGEN (Zon ktasü.jbbbbbbbbbbbbbbbbb Sophiaïaan 13, S0EST0IJK (bij de Enimalaan) SPREEKUREN: 9—11 voorm. en 1-3 uur nam. Men moet daarbij vermelden of men per eigen gelegenheid of met de pelgrims sa mengaat, welk laatste natuurlijk goedkoo- per is. De opgaaf moet vóór 5 Maart geschie den, daar aan de spoorwegdirectie vóór 10 Maart het aantal benoodigde kaartjes moet worden opgegeven. Men zij erop bedacht, dat iedereen die gaat, zich moet opgeven, ook al gaat hij per eigen gelegenheid, want voor ieder moet een toegangskaart voor de kerk aangevraagd worden. GEM. ARBEIDSBEURS In de gem. arbeidsbeurs werden ingeschre ven in totaal 33 werkzoekende personen, verdeeld als volgt: 1 Metselaar, 4 Opperlieden, 4 Grondar- beiders, 7 Losse arbeiders, 1 Landarbeider, 8 Timmerlieden, 2 Kantoorbedienden, 2 In casseerders, 1 Chauffeur, 1 Bakker, 1 Kellner, 1 Huisknecht. ONGEVAL De schilder E. V. had gisterenmorgen (Vrij dag) het ongeluk, bij het schilderen van een dakgoot van een huis aan den Koudiioórn- weg, door het loslaten van de dakgoot, naar beneden te storten. Dr. Rupert en Dr. De Vos, waren spoedig ter plaatse en verleen den de eerste hulp. Met gebroken been en klagende over veel pijn, is V. op last van genoemde doktoren naar het Ziekenhuis te Amersfoort overge bracht. UIT DEN OMTREK BAARN W ATERSNOOD-COMITE BAARN 1926 COLLECTE VAN SCHAAIK Doordat het Comité niet beschikte >ver een genoegzaam aantal collectanten is, zco- als indertijd reeds werd vermeld, de eollee te ten bate van onzen plaatsgenoot J. van Schaaik niet gehouden kunnen worden. Het pijnlijke van het geval, dat een eigen dorps genoot, zwaar getroffen door overstrooming, niet zou geholpen worden, nadat voor de slachtoffers van den nationalen ramp meer dere duizenden zijn bijeengebracht in Baarn, deed een aantal dames en heeren besluiten, zich beschikbaar te stellen voor de collecte Van Schaaik. Zaterdag a.s. 27 Februari zal deze nu gehouden worden. Waar de mildheid van Baarn's burgerij ook in het afgeloopen jaar zoo schitterend tot uiting kwam, vertrouwd het Comité, dat men ook thans een door het water geruï- neerden medeburger niet in den steek zal la ten, maar liefdadigheid zal beoefenen naar vermogen. VOETKUNDIGE De heer J. van Hall Jr., behaalde dezer dagen met 100 punten en gelukwenschen dei examen-commissie het diploma der In- In den avond van 19 Febr R overleed in het St. Elisabeth s Gasthuis te Amersfoort mijn lieve huisgenoote Mejuffrouw CORNÈUA VERGEER. N H. CH. G. KOSTER SOESTD1JK, 20 Febr. '26- I Waldeck Pyrmontlaan 25. e Heden overleed mijn lieve zuster MINA, in den ouderdom van 75 jaar M. VAN DER GAAG. Soestdijk, 20 Febr. 1926. Diep getroffen door de groote, hartelijke belangstelling, onder vonden bij de intrede en de in stallatie, zeggen de Burgemeester v..n Eocsi en Mevrouw Deketh Putman Cramer allen, die daar toe medewerkten, hierbij harte lijk dank. gevraagd voor halve dagen. Zon dags vrij. Middelwijkstraat 26c. gevraagd. A. v. d. BREM ER, Brood- en Banketbakkerij, Steen- hofstraat 50. VIT rjjpgS® rfS gevraagd tegen 15 Maart. Adres I te vernemen bureau van dit blad. gevraagd, voor de maand Mei. Bi. met prijsopgave onder letter E. aan Van de Ven's Boekhandel, èfiarn. gevr&S dag den geheelen dag; of nette weikster voor 2 dagen. Adres: Mevr. v. WEL1E, Lange Berg straat 25. of meid Huishoudster gevtaagd" van goede getuigen voorzien; P.O., korte Bergstraat „Spar renhof". broedeieren (Rode Island); af stamming Proefstation Bee'kber- I-P" sriuk 15 ct. MOLEN- STRAAT 68. gevraagd, van 8-4 uur, in gezin van 2 pers., drie dagen in de week. Adres te vernemen bij O 1 v. DAM, Soesterberg. De opmarsch van grenadiers en jagers te Den Haag. Links de Koninklijke Familie. ONGEVAL Vorige week reed een inwoner van Soes terberg met zijn tweewielig motorrijtuig op den Amersfoortschestraatweg door het ver blindend licht van een auto, tegen een langs den Weg staande handkar aan. De mo torrijder brak een been en moest naar de Utrechtsche klinieken worden vervoerd. De motor was geheel vernield. ONBESTELBARE STUKKEN De navolgende onbestelbare stukken zijn terug ontvangen te Soest in de eerste helft der maand Febr. 1926. 1 Raad van Arbeid, Amersfoort. 2. Raad van Arbeid, Amersfoort. 3. Mej. J. Fluit, Amersofort. 4. J. Dubbel, Amsterdam. 5. Mej. M. Vlug, Amsterdam. STILLE OMGANG TE AMSTERDAM In den nacht van 20 op 21 Maart a.s. zal wederom te Amsterdam de Stille Omgang gehouden worden. Zij, die daaraan wenschen deel te nemen, moeten zich opgeven bij den heer J. H. Benschop, Steenhofstraat 17 en wel schrif telijk, door hun naam met straat en huis nummer op een briefje te schrijven met de woorden „Stille Omgang" en dit briefje in de brievenbus aan vermeld adres te werpen. ternationale school voor Practiepaedie Lon den, van Dr. William Scholl, zoodat ge noemde heer geraadpleegd kan worden als betrouwbaar voetkundige. Een en ander zal aan de reeds jaren be staande zaak niet weinig ten goede komen. GEM. BADHUIS Opgave van de in de laatst afgeloopen week in het Gemeentelijk Badhuis aan de Acacialaan verstrekte baden. (Week 15—20 Februari 1926. Kuipbaden: Hoog tarief 15 Laag tarief 42 Stortbaden: Hoog tarief 64 Laag tarief 126 SSchoolbaden 34 Totaal aantal baden 281 BAZAR Wij vestigen er de aandacht op, dat de bazar, ten bate van den Nederl. Kinder^ bond, afdeeling Baarn, wordt gehouden Vrijdag 26 Febr., van 2—5 en 's avonds van 7—9 uur en Zaterdag 27 Febr., van 10—12 en van 2—5 uur in het gebouw Leestraat 26. mei mooi uitzicht, voor heer of dame. Prijs billijk. Adres te ver nemen bureau van dit blad winkelhuis of huis daartoe in te richten. Liefst centrum dorp Br franco onder no. 141 bureau van dit blad. terstond gevraagd, voor dag nacht leeftijd 17—20 jaar. Adres tc vernemen bureau van dit blad tegen bill. prijs, twee allerliefste landhuizen Te bevr. Woningbur. „Eigen Haard", Julianastr. 50c Zaterdag en Maandag, van 2—^6 len f?5-—; CanaPé f 10.-; Cana- Pc '4.— Serre-ameubl. flO— Kroontje f2.—Looper f2.— Verder nog eenige karpetten, tafelkleeden, petroleumstellen schilderijen, provisiekast, kuikens' hokje, enz. BURG. GROTHEST. 71 Mooie harde gele, per pond 25 cent, per K.G. 45 ct., per 5 KG f 2.—, per 10 K.G. f3.50, per 25 K.G. f7.50. Adres: S. v. d. KUI- o£NoK0Udh00rnweg 2. Telefoon 203, Soest.

Soester Courant | 1926 | | pagina 2