H. UI. SPIJKER, UMWÊEÜÊSTR. 25, ÏELEF. a3 PAREL COKES lehantt a im- eü Eiieciesizahen. IDoningbureau P. RIAR F.BitEURE Gezeefd Tuingrind tfiöiet geneesten v Radio-Costuums LA PORTE Co. HL A. HAK - BAARN Probeert U eens een doos! JJU-. Uitgave: G. J.SMIT, v. Weedestraa135, Soestdijk - Telefoon 181 Bureau te BaarnVAN DE VEN's Boekhandel - Telefoon 139 Massief Gouden Trouw- en Verlovings- Ringen vanaf f 8.50 Bandstoffenhandei D» F. VOIGT 60 cent per H.L. Sproeten SPRUÏOL Atelier uoor artistieke Porirel-Fotooralie B. HUIS1NGH LF BOUWMATERIALEN VERKADE'S BISCUITS VERKADE'S ARTIKELEN Steenhofstraat 5- TelefoonS45 Bouwcrediet beschikbaar. H. J. SUKKEL Engelsche Stoffen Uitnemende kwaliteiten vanaf f 53.-- 5e Jaargang No. 13 Gecontroleerde oplaag te temen 6500 exemplaren. Vrijdag 2 April W26 sotm Redactie-Adres te Soest: C. F. W. RIETVELD, Emmalaan 7, Soestdijk Redactie-Adres te Baarn: J. DIJXHOORN, Veldbeimweg 48 ,dres te SoesterbergC. J. VAN DAM, Rademakerstraat 15. De Christelijke bladen het „Soester Nieuwsblad" en „De Baarnsche Koerier" worden steeds gratis huis aan huis bezorgd te Baarn, Soest, Soestdijk, Soester berg, Soestduinen en Lage en Hooge Vuursche. Advertenties voor elk der bladen van 1-5 regels f 1.00. Elke regel meer f 0.20 Op Zörgvlied te Amsterdam vond de begrafenis plaats van den overleden Hollandschen zanger Jos. H. Orelio. De statiekoets. BINNENLAND Vergadering C. H. Unie. Een ander geluid. Een scherp oordeel. Huis toe. De Christelijk Historische Unie zal 8 April te Utrecht haar algemeene vergadering hou den. Op de beschrijvingsbrief voor deze bijeen komst, die zal worden gepresideerd door den heer Ter Haar, wethouder van Amsterdam, 2e Voorzitter der Unie, komt o.m. in be spreking de jongste kabinets-crisis en hare oplossing. De voorzitter der C. H. Kamer fractie, zal deze bespreking inleiden. Een motie van de afdeeling Scheveningen zal daarbij in behandeling komen, waarbij wordt uitgesproken, dat de Unie accoord gaat met de houding door de Kamerfractie aange nomen en zich verklaart tegen instandhou ding of herstel van het gezantschap bij het Vaticaan. Te verwachten is wel, dat de meerder heid de houding van de Kamerrt'actie zaT goedkeuren, toch hopen wij, dat de broe ders in de Unie, die besef hebben van de groote, misschien onherstelbare schade, die aan het voortbestaan der Christelijke Staat kunde is toegebracht, daarvan getuigenis zul len afleggen. De heer Snoek Henkemans heeft er zich in de Kamer op beroemd, dat de C. H. partij nooit een offer aan de coalitie had gebracht. Zulk een uitlating verstaan wij niet. Al thans niet van een Christelijke partij en van mannen, die de groote waarde voor ons volksleven inzien van het voortbestaan der coalitie. Kantoor: Kerkpad 19 Telefoon 133 Huis: Veenhuizerstraat 9 Telefoon 77 Drogist. Gediplomeerd Opticien. BURGEM. GROTHESTRAAT 28 - Soestdijk Eerste Soester Electrische Brillenslijperij. GROOTE SORTEERING FOTO-ARTIKELEN I Wie uit politieke overwegingen weigert een offer te brengen in het belang van zulk ïeen gewichtige zaak als het behoud der I rechtsche samenwerking, deed verstandiger zich maar zonder omwegen te scharen onder het vaan het hen, die er voor uitkomen, dat zij slechts bezield zijn en politiek drijven voor een enkele groep van ons volk. Hartelijk hopen wij, op de a.s. vergadering van de Unie ook nog ernstiger stemmen te hooren opgaan. Voor de afdeeling Middelburg van de Chr. Hist. Partij hield vorige week Vrijdag het Tweede Kamerlid Jhr. Mr. Rutgers van Rozenburg, vroeger burgemeester van Baarn, een lezing over bovenstaand onderwerp. Na een kort historisch overzicht te hebben ge geven van de samenwerking van R.K. en liberalen en later met de A.R., en van de goede rechtsche samenwerking van 1901 tot 1925, schetste spr. hoe verschillend de op vatting van de Christ. partijen en de vrijzin nige is op het gebied van gezag en vrijheid en hij kwam tot de conclusie, dat de sa menwerking tusschen de partijen, zich stel lende op het standpunt van Christelijke staatkunde, ten spoedigste moest worden hersteld. Op een desbetreffende vraag zeide spr., dat het niet waar was, dat de R.K. de eenige partij was, die garen had gesponnen bij de coalitie, integendeel: het zijn juist de R.K., die de meeste offers moesten brengen; nu pas nog door het verzoek van Mr. Marchant om samenwerking af te wijzen. Prof. Mr. P. A. Diepenhorst schrijft in ,,De Rotterdammer": „Wat thans omtrent de Kabinetsformatie in den zomer van het vorig jaar gepubliceerd is, verzwaart de verantwoordelijkheid van de Chr. Hist. Kamerfractie en rechtvaardigt het beleid van Minister Colijn. Het verzwaart de verantwoordelijkheid van de Christelijk" Historischen. Van voornemen en gevoelens der Roomsch- Katholieke Ministers, bij eventueele verwer ping van den gezantschapspost, werd door den Kabinetsformateur met zooveel stellig heid en duidelijkheid aan de heeren De Vis ser en Schokking mededeeling gedaan, dat omtrent hetgeen na 11 November geschieden zou geenerlei twijfel bij hem kon bestaan Welbewust en met voorbedachten rade is op 11 November 1925 door de heeren Snoeck FRANCO THUIS Henkemans c.s. het werk van vele jaren ver nietigd. Het gepubliceerde verslag der feiten recht vaardigt ook ten volle het optreden van Mi nister Colijn. Met zoo groot aplomb is van zekere zijde gelaakt de onverantwoordelijke roekeloosheid van den formateur, die, zonder behoorlijk overleg, op goed geluk in zee ging, dat het verwijt licht bij sommigen een willig oor kon vinden. De vraag kon zoo gemakkelijk opkomen of het forsche optreden van den resoluten zakenman de fijne weefsels van het Parle mentaire stelsel niet eenigermate had ge schaad. Die vraag mist thans bestaansrecht. De heer Colijn is zich ten volle bewust geweest van het gevaar dat dreigde, heeft geen middel onbeproefd gelaten om het af te wenden en had gerechtvaardigde redenen om, in weerwil van alles, de opdracht te aanvaarden. Zijn eerherstel is even volkomen als de vaststelling van anderer feil". In ons vorig overzicht hebben wij van het gebeurde in Juli een duidelijk overzicht gegeven. Wij verheugen ons, dat de noo- dige opheldering niet achterwege bleef. Ons volk heeft recht te weten, welke oorzaken het verlies heeft veroorzaakt. De Tweede Kamer is op recès. Huis toe tot 20 April. Een welverdiende vacantie, na zwaren abeid. In enkele dagen toch zijn alle begrootin gen, behalve de Indische, afgehandeld met een sneltreinvaart. De debatten waren van geen beteekenis. De eigenlijke beschouwin gen komen dit keer als mosterd na den maaltijd, als de begrootingen eerst zijn goed gekeurd. Het gaat er ongeveer inee als met de militaire hulpverleening bij den water snood. Toen kregen de autoriteiten van mi nister Lambooy bevel mannen en materiaal onmiddellijk ter beschikking te stellen, later mochten zij er zooveel papier over vol schrijven als zij wilden. Nog zoo dom niet. komen vroeg in 't voorjaar koop tijdig een pot 8ij Alle Drogisten J KERKBERICHTEN SOEST Ned. Herv. Kerk. Eerste Paaschdag. Voorin: 10 uur (Kerk), Ds. D. P. Brans. 's Avonds 7 uur (Kerk) Dr. J. Th. de Visser, van 's-Gravenhage. Lithurgische Wij- dingsdienst met koorzang. Extra autobussen, vertrek van Nieuwerhoek 6.25 uur en 6.40 uur. Voorm. 10.30 uur (Rembrandtzaal), Ds. P de Haas, van Utrecht (wegens verhindering van Ds. v. Paassen). Nam. 6 uur (Rembr.zaal), Ds. K. W. Vet- hake, van Utrecht. Voorm. tien uur (Lokaal Hees), Ds. B. N. B. Bouthoorn, van Zeist. Tweede Paaschdag. Voorm. 10 uur (Kerk), Ds. K. J. v. d. Berg, van Amersfoort. Voorm. 10.30 uur (Rembrandtzaal), Ds. E. J. Mulder, van Bunschoten, (voor Ds. Brans). De aandacht wordt er op gevestigd, dat beide Paaschdagen de Soestdijk-diensten in de Rembrandtzaal worden gehouden. Geref. Kerk. Kerkgebouw Julianastraat Eerste Paaschdag. Voorm. 10 uur Ds. B. Alkema. Nam. 6 uur Dr. J. Hoek. (Radiopreek). Tweede Paaschdag. Gemeenschappelijke dienst. Ds. J. G. Meij- nen, Baarn. Kerkgebouw Soesterbergschestraat. Eerste Paaschdag. Voorm. 10 uur Dr. J. Hoek. Nam. 6 uuf Ds. B. Alkema. Roomsch Katholieke Kerk Parochie St. Petrus en Paulus Eerste en Tweede Paaschdag Voorm. 7 en 9 uur H. Mis en te 10.30 uui Hoogmis. Parochie Maria Onbevl Ontv. Eerste en Tweede Paaschdag Voorm. 7.30 uur H. Mis en te 10 uur Hoogmis. Chr. Geref. Kerk. Eerste Paaschdag. Voorm. 10 en nam. 5.30 uur Godsdienst oefening. Tweede Paaschdag. Voorm. 10 uur Godsdienstoefening. Vereeniging van Vrijz. Godsdienstigen. Gebouw Religie en Kunst, Rembrandtlaan. Tweede Paaschdag. Voorm. 10.30 uur, Ds. H. G. v. Wijn gaarden, van Amsterdam. Solozang. BAARN Ned. Herv. Kerk. Eerste Paaschdag. Voorm. 10 uur Ds. I. Kievit. Nam. 6 uur Ds. A. Adriani. (H. Aavondmaal). Tweede Paaschdag. Voorm. 10 uur Ds. A. Adriani. 's Avonds geen dienst. Vereeniging „Calvijn", Tromplaan. Geen opgave. Geref. Kerk (Oude Utrechtscheweg). Eerste Paaschdag. Voorm. 10 uur en nam. 6 uur Ds. J. G. Meijnen. Tweede Paaschdag. Voorm. 10 uur en nam. 6 uur Ds. J. G. Meijnen. Roomsch Katholieke Kerk. Eerste en Tweede Paaschdag Voorm. 7 en 8.30 uur H. Mis en te 10 uur Hoogmis. In de week de H. Missen te 7 en 8 uur. Woensdagavond 7 uur lof. Chr. Geref. Kerk (Nassaulaan). Eerste Paaschdag. Voorm. 10 en nam. 6 uur Ds. K. Groen. Tweede Paaschdag. Voorm. 10 uur Ds. K. Groen. Protestanten Bond. Eerste Paaschdag. Voorm. 10.30 uur Mr. J. N. L. Zillinger Molenaar, van Dordrecht. Ned. Luthersch Genootschap voor In- en Uitwendige Zending, afdeeling Baarn. Eerste Paaschdag. Gebouw Eemstraat 10, Prof. Dr. H. Th. Obbink, van Utrecht. Doopsgezinde Gemeente. Tweede Paaschdag. Voorm. 10.30 uur Ds .F. Kuiper, van Amersfoort. Leger des Heils. (De Wetstraat 25). Geen opgave. LAGE VUURSCHE Ned. Herv. Kerk. Eerste Paaschdag. Voorm. 9.30 uur Ds. Gunning. Nam. 6 uur Ds. Gunning. Tweede Paaschdag. Voorm. 9.30 uur Ds. Gunning. BANKIERS «AARN - SOEST - BUSSUM in Brand- en Inbraakvrije Safe-inrichting Joketten te huur in prijzen van f6.— per jaar en hooger. elkanders inzicht, veel zou worden gedaan tot bloei -onzer gemeente. ÏJi'a een korte geheime vergadering voor- af, volgde de behandeling van de wel lange, maar niet zeer belangrijke agenda. De rekening 1924 ter voorloopige goed keuring aangeboden, was door de daarvoor bestemde commissie nagezien en gaf weinig aanleiding tot opmerkingen. Een vraag van deze commissie naar den ophaaldienst van asch en vuilnis, deed de wensch naar voren komen om zoo mogelijk een gemeente-dienst in te richten, waarvoor niet extra betaald be-i hoefde te worden. Een verklaarbaar verlan gen, vooral voor de kom der gemeente. Niet temin een vrome wensch nog wel voorloo- p'sL fen verzoek van belanghebbende caféhou ders om het sluitingsuur op Zaterdag" en Zondag te verlengen tot 12 uur, gaf B. en W. aanleiding aan den Raad voor te stellen, ge durende den zomertijd van 15 Mei tot 15 October het sluitingsuur op middernacht te bepalen, met het oog op de pensiongasten, die toch al zoo weinig in Soest genieten kunnen. Het voorstel werd met 7—6 stemmen ver worpen. Oude Utrechtscheweg 10, Baarn, Tel. 295 Uitsluitend Ie klas werk in onveranderlijke uitvoering Opname bij dag en bij avond in atelier en eigen omgeving 2e PAASCHDAG GEOPEND UIT DE RAADSZAAL De raadsvergadering van Dinsdag 30 dezer kenmerkte zich door een zekere gemoedei lijke stemming, die vooral tot uitdrukking kwam in een buitengewone breedsprakig-» heid over weinig belangrijke zaken. De voorzitter, Burgemeester Mr. G. De- keth, vertegenwoordigt, wij zouden haast zeg gen, het type van die bezadigde magistraten, die nog geen last hebben van de zenuwach-> tigheid van dezen tijd, en in welwillende aandacht ieders woord aanhoort, doch in- tusschen de leiding niet uit handen geeft. Het woord van welkom, waarmede ZEA: de vergadering opende, na voorlezing van het gebed, vertolkte geheel dit gevoelen. Spr. hoopte op vele volgende vergaderingen, waarin bij een welwillende waardeering van SCHOOLSTRAAT 7. Magazijnen: Eemstr. 14 - Schoolstr. 39 TEL. 213 De heeren Besselsen, Foeken, Endendijk en Rietveld""bestreden dit voorstel, de hee ren De Koning en Mr. van Doorne waren in de verdediging op grond van de reeds ge noemde redenen. Wij zullen het geheele debat niet weer geven. De heer Besselsen als principieel geheel onthouder verzette zich ten sterkste, de an dere sprekers meenden dat zomergasten niet in de plaats behoefte hebben om tot mid dernacht in een café te zitten. Ze kunnen dan bc^ter in een groote stad blijven. We vonden het een vrij gezocht argument eri vooral met het oog op den Zaterdag en Zondag niet aanbevelenswaardig. Voor stemden de heeren wethouders, Mr. vai Doorne, Scheffer, De Koning en v. d. Bjeemer. Mevrouw Droste, de heeren Foeken, En- dendijk, Rietveld, Hilhorst, Besselsen en Van Eek tegen. jEen voorstel tot verkoop van een noodwo- nhg voor f 600.aan een combinatie van dï besturen van verschillende vakvereenigin- gta en de afdeeling van de S.D.A.P. werd goedgekeurd, behoudens het verzoek om het vjlle bedrag als hypotheek van de gemeen te te ontvangen. 'De instructie voor den brandraad werd vistgesteld, alsmede de voorwaarden voor hilpverleening buiten de gemeente. Enkele ndactie-wijzigingen werden aangebracht op vJorstel van Mr. van Doorne, regelende de bïvoegdheid in de verplichtingen van de le- tfen der brandweer-vereeniging in een door de vereeniging vast te stellen huishoudelijk reglement. Tot onderwijzer aan de openbare school ain de Beetzlaan is benoemd de heer Bloe- nendaal te Genderen. Een verzoek om subsidie voor de naai school te Lage Vuursche werd afgewezen, cp grond van de omstandigheid, dat hier voldoende gelegenheid is dit onderwijs te entvangen en bovendien de plaatselijke naai scholen evenmin subsidie ontvangen. Het salaris van de werkvrouw aan het gemeentehuis werd met f 150.verhoogd, <p voorwaarde, dat zijzelf voor aankoop van ijaterialen zorgt. Mevr. Droste verklaarde zich principieel égen deze bepaling en diende een voorstel ii f 100.verhooging te geven en de leve- ing van materialen door het gemeentebestuur e doen geschieden. Het voorstel van B. en W. werd met 94 Remmen aangenomen. Bij een voorstel tot beleening van effec- - ten tot het aangaan van een kasgeldleening bij de Nederlandsche Bank, onder welke obligatiën ook de 71 pandbrieven van de Utrechtsche Hypotheekbank werden ge noemd, kwam de heer De Koning informee- ren of er al moeite gedaan was ze te ver- koopen. Spr. had in het S. N. gelezen, dat de U. H. de beste bank van de wereld was en scheen iets te voelen van wat in de volksmond het tegenovergestelde van droog wordt genoemd, dat zijn vlieger niet op zou gaan. Weth. van den Berg achtte het thans niet de geschikte gelegenheid ze te verkoopen, wijl de bank ze natuurlijk tegen beurswaar de inkoopt. Bij informatie was dit 981 ]2, thans 99. Het zou reine dwaasheid zijn. De heer Rietveld bestreed het stokpaard je van den heer De Koning en achtte deze belegging een van de besten die wij hebben. Het kohier voor de hondenbelasting werd goedgekeurd, waaruit wij leerden, dat wij in Soest door meer dan duizend honden kun nen gebeten worden. Te weten dan voor zooveel er belasting wordt betaald. Een geruststelling is er. Het grootste deel zijn waakhonden (sic). In de commissies tot wering van schoolver zuim werden benoemd: 'voor Soest de hee ren Dr. Rupert, Veenstra, Horvers, Littooij en v. d. Sluis. Voor Soesterberg: de heeren Raad, Hou- baer, Wegman, Nooder en Koppen. De jjresentiegelden en administratiekosten werden vastgesteld. De wethouder, de heer v. d. Berg, had graag wat meer ouders van kinderen in de commissies benoemd. Er zit ten nu te veel onderwijzers in, naar het oor deel van den wethouder. De raad benoemde echter weer de aftre dende leden. Een voorstel tot wijziging en vaststelling van de leges-verordening lokte een breede bespreking uit over de heffing van leges bij bouwaanvragen. De heer Hilhorst had reeds vroeger er op aangedrongen de leges te verminderen voor kleine bouwwerken, waarmede de Raad wel instemming had betuigd. B. en W. waren aan dit verlangen tege moet gekomen en stelden thans voor om inplaats van f 10.ook voor de kleinste bouwvergunning als nu geheven wordt, tot f 1000.bouwkosten fl.— per honderd gul den te., heffen. Duurdere bouwwerken na rato hooger te belasten, verband houdende met de meerdere werkzaamheden daaraan verbonden voor de gemeente. De heer Hilhorst ging hiermede niet ac coord en stelde voor bouwwerken tot een kostprijs van f500.vrij te stellen van le ges, daarboven tot f 1000.één gulden te heffen, tot f 2000.één rijksdaalder, tot I Ï3000.— vijf gulden, enz. Het verslag omtrent de Volkshuisvesting over 1925 gaf de heer Van Eek aanleiding er op aan te dringen de onbewoonbaar-ver klaring van sommige krotten eens onder de oogen te zien. Ook het ontruimen van de noodwoningen en de vraag waarheen met sommige van deze gezinnen, deed spreker er op wijzen, dat z.i. de gemeente enkele permanente noodwoningen zal moeten bou wen. Weth. v. d. Berg bestreed dit laatste. De meesten kunnen wel een woning vinden. De gedachte: „de Gemeente moet maar zorgen, moet er maar uit". Het debat hierover was ongeveer gelijk dat van enkele vergaderingen terug, en gaf geen aanleiding tot nieuwe beschouwingen. Een tweetal ontheffingen van de bouwver ordening werden toegestaan en een aange houden. Een voorstel tot ruiling van grond met de Ned. Herv. Kerk tot verbreeding van dq Torenstraat werd goedgekeurd. Wij hopen, dat deze zaak nu haar beslag zal krijgen. De rondvraag, die als gewoonlijk een res pectabele omvang had, bewaren wij tot de volgende week. Steeds versch voorradig 12,15,16,18,24 en 28 ct. p. ons. Per 1/i BLIK ineens speciale prijzen Verkrijgbaar In de speciale winkel voor Beleefd aanbevelend, J. H. TEN HOEDT Brinkstraat 15a. Baarn TELEF. 606 PLAATSELIJK NIEUWS LOCAAL RIJKTSELEFOONNET BAARN—SOEST Aanvullingen en wijzigingen in den Gids van het locale Rijkstelefoonnet en in de Naamlijst voor den Telefoondienst. Nieuwe aansluitingen: B 241 Verkeershuis, V. V. V., Baarn's Bloei, Stationsplein, Baarn. B 285 R. H. Bloemendal, Prinses Marie- laan 1, Baarn. B 217 T. van Veen; Café restaurant „No vum", Laanstraat 50, Baarn. B 625 Wed. M. L. Meijer, geb. Kirchner, Amalialaan 3, Baarn. B 478 C. Lonkampff, Nieuwe Domlaan 10, Baarn. S 243 S. Zethoven, Molenstraat, Soest. S 164 Fa. Van Dijk en Jonker, Behangerij en stoffeerderij, Steenhofstraat 55, Makelaar - Taxateur Bij het station Soestdijk Verzekeringen Brand. Inbraak etc. Belast zich met aan- en verkoop van Villa's, Landhuizen, Winkelhuizen, Bouwterreinen en vaste goederen Op de boerderij „Het Groenewoud" der Landbouw-Hoogeschool te Wageningen werd Vrijdag onder groote belangstelling een demonstratie gehouden met een bodem-frees machine van 30 P.K. Deze machine werkt volgens het systeem von Heyenburg, d.w.z. de grond wordt omgewoeld door een groot aantal spitse en gebogen haken, welke door middel van sterke veeren zijn bevestigd op een snel ronddraaiende as. De monstratie te Wageningen. De nieuwe 30 P.K. freesmachine. Spr. betoogde, dat door te hooge leges- vordering de kleine man niet bij machte was een eigen woning te bouwen en daardoor te veel naar overheidszorg werd gestuurd. Uit eigen ervaring heeft spr. vele voorbeel den, dat arbeiders niet bij machte waren de bouwkosten, belastingen, leges enz. te vol doen. De heer Hilhorst achtte deze dingen een belemmering voor den bouw van arbeiders woningen uit particulier initiatief. Wethouder Van Elten, die de voordracht verdedigde, meende, dat B. en W. reeds vrij ver gegaan waren in de gewenschte richting en bestreed de zienswijze van den heer H. op praktische gronden. Op de totale bouwkos ten van een woning zijn deze kosten van geringen invloed. De raad bleek van dezelfde meening, het voorstel van B. en W. werd met de stem van den heer H. tegen aangenomen. Wij gelooven, hoe gaarne wij ook den heer Hilhorst hadden gesteund, dat het euvel van onmacht tot bouwen van arbeiderswo ningen, niet in de leges moet worden ge zocht, maar wel in de omstandigheid, dat de kosten voor het bouwen niet van te voren overwogen worden. Als een bouw van twee tot drie duizend gulden af moet hangen van een klein bedrag, in verhouding tot de bouwkosten, van leges enz., dan mee- nen wij, dat het niet daaraan, maar aan de finantieele basis hapert. (Gediplomeerd coupeur) Burgemeester Grothestraat 19, Soestdijk Hiermede bericht ik de ontvangst van een prachtige en hoogstaande collectie voor het a.s. VOORJAAR- EN ZOMERSEIZOEN. - Stalencollectie's worden gaarne ter inzage gezonden. Soest. B 492 L. F. Schot, Faas Eliaslaan 11, Baarn. B 550 C. Adriaanse, Woningbureau, Eemn. weg 49, Baarn. B 522 H. J. van Gave, Luxe en voetkundig schoenmaker en Rep.-inr. Eemstr. 8, Baarn. S 155 T. van Veen, Kerkpad Z.Z. no. 25, Soest. S 66 T. J. Klaasen, Vert. N.V. Houth. v.h. Jac. Dels, Gallenkamp Pelsweg 5, Soest. B 222 H. van Sitter, Schoen hand el, Nieuw-

Soester Courant | 1926 | | pagina 1