TELEFOON No. 251 liilnlire» P. JUS,MS SP! SPRUTOL "VALET" Dr. GROENMAN Dr. RUPERT. Twee ongemeub. Kamers J. TH. VOSKUILEN Horlogerie - Goud en Zilver - Optiek Steenhofstraat5 Telefoon S 45 Bouwcrediet beschikbaar. B HUISINGH Dat doet PUROL TE KOOP Kinderwagen flink Meisje. Opruiming wegens vertrek Bureau-ministre. Jong Hondje FLINKE DIENSTBODE WINKELHUIS net Dagmeisje TE KOOP H Uw Zenuwen MIJNHARDT'S Advertentiën. SPREEKUREN: NET DAGMEISJE DAME, Te koop K. SLOT Te koop Weggeloopen. Dagmeisje, Werkster of Juffrouw. HALT! Inwonen aangeb. Keuken-werkmeisje. TWEEDE MEISJE, OPLEIDING FRANSCH Aangesloten onder bovenstaand nummer Burgem. Grothestraat 11A - Soestdijk In de St. Pieterskerk te 's Hertogenbosch vond Maandagmorgen de uitvaart plaats van het stoffelijk overschot van Mgr. Mutsaers, in leven pastoor der Parochie van St. Pieter. De baar met de lijkkist wordt door een haag van vaandels op het kerkhof te Orthen bij den Bosch gedragen. komen aan de eigenaren van den onder grond, dient er een regeling te worden ge troffen, waarbij door middel van een op dezen te vestigen hypotheek, de Staat een deel der uitgegeven sommen bij het in cul tuur brengen van den grond zou kunnen te- rug krijgen. Daarnaast zullen van Regeeringswege zoo veel mogelijk werken moeten worden uit gevoerd, waar de Drenten nuttigen arbeid zullen kunnen verrichten (afsluitdam Zuider zee, Twentsche kanalen, enz.), maar waarbij afdoende gebroken wordt met het huidige stelsel van alle energie doodende werkver schaffing. Niet, zooals thans, moet dus de levering der arbeiders van overheidswege geschieden; de werken moeten op normale wijze worden uitbesteed; de arbeiders die nen zelve werk te zoeken. Wordt aldus de veenbevolking bevrijd van het spook der werkloosheid, dan zal zij weder op eigen beenen leeren staan en dan zullen de jonge lieden inzien, dat, zoolang zij niet in hunne onderhoud kunnen voorzien, zij niet het recht hebben een huisgezin te grondvesten. Keeren de normale verhoudingen in deze streken terug, is er bovendien door emigra tie eenige leniging gekomen in den grooten woningnood, dan dienen Rijk en Gemeente de handen ineen te slaan om aan de ellen dige woningtoestanden een einde te maken. Zonder twijfel zal de Staat daartoe belang rijke bedragen moeten uitgeven voor wo ningbouw, maar om in de inderdaad ten he mel schreiende toestanden verbetring te brengen, zijn uitzonderingsmaatregelen op hun plaats. Gaat men eenmaal tot woning bouw over, dan worde deze zoo eenvoudig mogelijk uitgevoerd. Men vermijde een over gang van een krot tot een eenigszins luxueu- se woning. Inmiddels moeten de kerken hun plicht doen om de verwildering, die onder de veen arbeiders heerscht, zoo krachtig mogelijk te bestrijden. In het bijzonder moeten deze de aandacht wijden aan de vrouwen. De be strijding der thans heerschende verwildering is alleen mogelijk door -de vrouwen te on derwijzen en te zorgen, dat deze den haar passenden huishoudelijken arbeid kunnen verrichten. Hetgeen aldus van de dienaren der ker ken verlangd wordt, is feitelijk zendingswerk. Evenals onder de heidensche volken het evangelie in de woningen moet gebracht worden, en de zendeling niet moet wachten, tot de bewoner zich aanmeldt, moet dit ook hier geschieden. Uit bovenstaande cijfers blijkt voldoende, dat de Ned. Herv. Kerk hier de eerst ge roepene is, en dat door haar 't meeste ver zuimd is. In het bijzonder zijn evangelisten geschikt voor den hier noodzakelijken geestelijken arbeid. Predikanten houden het in het alge meen niet lang uit in deze streken, geheel gespeend als zij daar zijn van omgang met personen van hetzelfde beschavingspeil. De kosten, verbonden aan dezen evangeli satie-arbeid, zullen niet uit de overheidskas kunnen geput worden. Christelijk Nederland zal diep in den zak moeten tasten om in de groote geestelijke en cultureele behoeften van de Drentsche veenbewoners te voor zien. Moge het niet nalaten deze eereschuld te voldoen." Makelaar - Taxateur Bij het station Soestdijk Verzekeringen Brand, Inbraak etc. Belast zich met aan- en verkoop van Villa's, Landhuizen, Winkelhuizen, Bouwterreinen en vaste goederen OFFICIEELE KENNISGEVINGEN BEKENDMAKING Burgemeester en Wethouders van Soest brengen ter openbare kennis, dat de weg naar de Kleine Melm, vanaf Maandag 17 Mei tot en met Zaterdag 22 Mei a.s., we gens noodzakelijke herstelling, voor het rij- verkeer zal zijn afgesloten. Oude Utrechttcheweg 10, Baarn, Tel. 295 Opname bij dag en bij avond in atelier en eigen omgeving Specialiteit In het maken van enveranderlljke vergroo tingen naar oude verbleekte portretten PLAATSELIJK NIEUWS ZOMERTIJD De Burgemeester van Soest brengt ter openbare kennis, dat op 15 Mei a.s. dc Zo- mertijd zal aanvangen, en dus in den nacht van 14 op Mei a.s. te twee uur de klokken een uur zullen moeten worden vooruit gezet. VRIJSTELLING VAN DEN DIENST PLICHT De Burgemeester der gemeente Soest brengt ter kennis van de ingeschrevenen der lichting 1927, dat vrijstelling wegens broe- derdienst aangevraagd moet worden tus- schen 16 en 31 Mei a.s. Voor het opmaken der benoodigde stuk ken wordt teT secretarie dezer gemeente in het bijzonder zitting gehouden tusschen 9 en 12 uur voormiddags, op Dinsdag 18 Mei a.s. WAARSCHUWING De Commissaris van Politie te Zeist geeft aan belanghebbenden in overweging om, alvorens in relatie te treden met het „Cen traal Administratie Kantoor", voorheen ge vestigd Wilhelminalaan 18, Zeist, thans Bak- kersweg 1 te Soest, directeur Nicolaas de Heer, geb. te Polsbroek, 7 Aug. 1892, wo nende te Soest, Bakkersweg 1 en hoofdver tegenwoordiger Jacobus Thijmen van Splun- teren, geboren te A'dam, 13 Juli 1898, wo nende Burg. Grothestraat 45 te Soest (Soest dijk), aan hem inlichtingen te vragen. GEVONDEN VOORWERPEN Omtrent de volgende gevonden voorwer pen zijn inlichtingen te bekomen bij de po litie te Soest: Autoband met velg, 3 Belastingplaatjes, Geldstuk, Bovengebit, Kinderportemonnaie. Huissleutel, "Damesreticule, - Wandelstok. Aangevlogen 3 postduiven. Te Soesterberg: Heerenhorloge, Porte- monnaie. Aangevlogen een postduif. BENOEMD De WelEerw. Heer J. Galama, kapelaan aan de Parochie van „St. Petrus en Paulus" alhier, werd dezer dagen door Z. D. H. den Aartsbisschop van Utrecht benoemd tot pas toor te Dalfsen. GEM. ARBEIDSBEURS Tot en met heden werden in de Gem. Ar beidsbeurs alhier ingeschreven 27 werkeloo zen, verdeeld als volgt: 3 Opperlieden, 6 Grondarbeiders, 10 Losse arbeiders, 4 Landarbeiders, 1 Timmerman, 2 Incasseerders en 1 Betonwerker. GESLAAGD Door den heer P. A. Endendijk, alhier, werd dezer dagen te Den Haag het diploma behaald als Rijksschoenhersteller. NAAR ZEIST Op de lijsten, die te Soesterberg ter tee- kening zijn aangeboden voor afscheiding van Soest en aansluiting bij Zeist, is door ruim 98 procent van de bevolking van Soester berg geteekend. o BRANDWEER SOESTERBERG A.s. Maandagavond 7 uur, zal door de Vrijwillige Brandweer te Soesterberg een oefening worden gehouden. ONGELUK SOESTERBERG Maandag j.1. was een metselaar op een in aanbouw zijnd huis, op de bovenste balken- laag aan 't werk, toen hij bij 't afslaan, van een steen op zijn duim sloeg. Door de pijn geraakte hij eenigszins van streek en viel daardoor naar omlaag. Zwaar inwendig ge kneusd werd hij opgenomen en naar het ziekenhuis te Utrecht overgebracht. STILLE OMGANG AMSTERDAM Ter kennis van hen, die aan den Stillen Omgang hebben deelgenomen wordt ge bracht, dat op Zondag 16 Mei a.s. in de Kerk van O. L. Vr. Onbevlekt Ontvangenis de Hoogmis tot hunne intentie zal worden opgedragen. COLLECTE Met toestemming van Burg. en Weth. dezer gemeente, zal van 10 tot en met 15 Mei as. in deze gemeente een collecte plaats heb ben voor de Nationale Stichting te Wolf- hezen, (Tehuis voor alleenstaande blinden). Bedoelde collecte voor uitsluitend Neder- landsche ongelukkigen bevelen wij met aan- dranjg aan. RADIO BESSELSEN De heer Besselsen heeft zijn zaak in radio- artikelen verplaatst, van Beetzlaan 97 naar Spoorstraat 18, recht tegenover 3e Rem- brandtlaan. Wij zijn er Zaterdagmiddag bij de opening eens een kijkje wezen nemen. Al dadelijk valt het op, hoe jjunstig dit perceel is gelegen voor een dergelijke zaak. Een flinke étalage, doet den voorbijganger als vanzelf tot bezichtiging stil houden en de heer Besselsen heeft er voor gezorgd, dat allerlei op het gebied van deze nieuwe vin ding uitgestald is. Er is echter meer. De omgeving is hier vrij wat rustiger, dan aan den straatweg. Een voorwaarde voor de beoordeeling van de geluid-overbrenging. Wij meenen, dat de heer B. er volkomen in geslaagd is die rust te behouden om ten volle te genieten van het geen de radio biedt. Binnengekomen deed het gezellige inte rieur aangenaam aan en al dadelijk werden wij getroffen door een eenvoudig toestel, door den heer B. zelf gebouwd, voorzien van een „concert" luidspreker. De overbren ging was in een woord uitstekend. Geen bij geluiden, geen gekras, niets van dat alles. Van een concert uit Londen onderscheidden wij de verschillende instrumenten zeer dui delijk. Dit toestel munt uit door eenvoud, niet alleen van aanzien, ook door bediening. Het heeft slechts twee toevoerdraden "aan de ach terzijde, terwijl de lampen, spoelen en bat terijen zijn ingebouwd. Goede kwaliteit is de lijfspreuk van den heer Besselsen en zoo billijk mogelijk, voor kooper en verkooper tot duurzame voldoening. Enkele andere luidsprekers, als de „Sfero- vox" hoorden wij nog, die eveneens uitste kend het geluid overbrachten. Een aardig instrumentje is de Philips con trole-lamp, welke het mogelijk "maakt ver schillende gebreken aan radiolampen op te sporen. Wij wenschen den heer Besselsen van harte een goed debiet in zijn nieuwe zaak toe. Alles ziet er even keurig uit en wij zijn overtuigd, dat de heer B. alles in het werk zal stellen om zijn clientèle tot hun genoegen te bedienen. JULIANA VAN STOLBERG Vrijdag 30 April 1.1. kwam bovengenoemde vereeniging in feestvergadering bijeen, om te herdenken den geboortedag van Prinses Juliana. Op de gebruikelijke wijze werd de bijeen komst geopend door den voorzitter, de Heer J. v. d. Flier. In zijn openingswoord heette hij in het bijzonder Dr. J. Hoek welkom, welke voor de laatste maal als eere-voorzitter aanwezig was, benevens Z.E.Achtb., de Heer Burge meester van Soest, welke voor de eerste maal als Beschermheer der vereeniging van z'n belangstelling deed blijken. Met een kort, hartelijk woord, waarin hij uiting gaf aan zijn onverflauwde liefde voor ons Vorstenhuis, sprak de Heer Burge meester. Hij stelde voor een driewerf hjoera aan te heffen op het welzijn van onze 'Prinses Ju liana, wat spontaan geschiedde. Daarna sprak de voorzitter nog enkele woorcen over: „Waarom een Chr. Oranje vereeniging?" Hierna zong Mej. Stam „Korp^Lglen dezen dag", van J. S. Bach, zuiver en klaar, en „Evangelie der Natuur", van B. Zweers, heel verdienstelijk, terwijl later Mej. Mensinga een Avondlied zong, waarin "haar natuurlijk- eenvoudige stem zeer voordeelig uitkwam. Mej. Dijkman komt eveneens een woord van lof toe voor haar uitstekende begelei ding, waardoor zij, door zich met de bege leiding op den achtergrond te houden, van zelf de aandacht trok. Deze drie dames werden door de hoorders met een hartelijk applaus vereerd en ont vingen van het bestuur een welverdiende bloemenhulde. verdwijnen spoedig dooreen pot Bij Alle Drogisten Als andere tusschennummers stond op de agenda een voordracht van den Heer J. Luy- ken, n.1.: „Een liedje, dat als een nachtkaars uitgaat", van Dr. E. Laurilard, terwijl even eens de Heer Koelewijn ons een voordracht deed beluisteren. Heowel deze heeren op zeer verdienste lijke wijze de gekozen gedichten voordroe gen, deed de keuze van gedichten ons den ken aan de Rederijkerskamer. De hoofdschotel van dezen avond was een rede van den Heer S. Postmus, wonende al hier. Reeds eenigen tijd geleden hadden we het genoegen den heer Postmus over een histo risch onderwerp te hooren spreken, zoodat we met belangstelling ons ook naar deze bij eenkomst hadden begeven. De heer Postmus heeft onze verwachtingen ook ditmaal niet beschaamd. Hij heeft ons geschetst de bange en ellendige toestand, welke in ons land heerschte van 1795 tot 1813. Alles werd in die dagen „omgewenteld". De stugge flegmatieke Hollanders leken wel gek, want als waanzinnigen dansten ze hand aan hand om den vrijheidsboom, waarover zij zich later zeer schaamden en beklaagden, want „vrijheid" werd een ondragelijk knecht schap; „broederschap" is er nooit geweest; „gelijkheid" ja, want allen werden even arm. En dan nog werden we overstroomd door hongerige Fransche smeerlappen. Zoo werd het volk vanzelf weer herin nerd aan het bewind van Oranje, aan de gezegende dagen en begon het eerst schuch ter, later sterker en eindelijk dreigend om Oranje te roepen, welke eindelijk op 30 No vember in 1813 in Scheveningen onder uit bundige geestdrift weer in het vaderland terug kwam. Zoo deed hij ons medeleven en ook mede jubelen met onze vaderen in die dagen en voelden we, dat dien band ook nu nog hecht is: God Oranje Nederland. Tot slot sprak Dr. J. Hoek een afscheids woord. Hij herinnerde aan de oprichting van de Chr. Oranje Ver., waaraan hij mede een werkzaam aandeel hebben mocht. Feestvieren is een kunst en hij roept het bestuur op, om zoo veel mogelijk die kunst van het echte feestvieren hier aan de bevolking te leeren. Zonder het gesproken woord is echte feestviering niet wel mogelijk. De ver. is in het kiezen van z'n spfekers tot nu toe wel gelukkig geweest en hij hoopt, dat op dien weg zal worden voortgegaan. En nu, zoo zeide spr., ga ik U verlaten en hoop, dat gij ook in het vervolg in Uw feestviering waarlijk christelijk moge zijn, en voorts, dat God dc Heere U allen op Uwen verderen levensweg zegene. Ds. Alkema sloot met dankzegging de vergadering. Een glad gezicht is Uw beste introductie. Scheer U daar om eiken morgen. Wanneer U een mei gebruikt, dat altijd even scherp is, scheert U zich eiken morgen opnieuw met plezier. Koop vandaag nog een Valet-Veiligheidsscheef mes, dat zijn eigen mesjes aanzet. V eiligheidsscheermes Importaura Fa. B. MEINDERSMA DEN HAAG. PAARD OP HOL Zaterdagmiddag omstreeks half zes, sloeg het paard, gespannen voor het melkwagen- tje van den melkventer v. d. B. alhier, op hol. Het beest holde de Van Weedestraat in en botste al spoedig met de melkkar tegen een boom. De wagen kantelde om, waarbij nagenoeg alle melk verloren ging. Het paard werd nu door omstanders gegrepen en tot staan gebracht. Behoudens een groote schadepost voor den melkventer liep het ongeval goed af. POSTZAKEN De Directeur van het Postkantoor brengt ter algemeene kennis, dat tijdens de staking in Engeland de correspondentie uitsluitend voor Groot Brittannië en Ierland wordt ver voerd per extra vliegtuig. Het vertrek van Rotterdam 8 uur voorm. Laatste lichting bui tenbussen 7.40-8.10 nam. Kantoorbus 9.30 uur nam. Beide den avond te voren. Extra kosten luchtrecht a 5 cent per 20 gram. Op stukken te vermelden bovenaan: Per luchtpost. GEMEENTERAAD De Raad dezer gemeente is in openbare vergadering bijeengeroepen tegen Dinsdag 11 Mei a.s., des namiddags 2 uur, ter afdoe ning van de volgende agenda: 1. Vaststelling van de notulen der vo rige vergadering. 2. Vaststelling van een besluit tot wijzi ging der gemeente-begrooting 1926. 3. Vaststelling van een besluit tot beleg ging van gelden wegens uitloting van obli- gatiën. 4. Vaststelling van een tweetal besluiten: a. tot ruiling en b. het in schenking aan vaarden van grond in verband met de ver breeding van de Torenstraat en de Van Weedestraat. '5. Behandeling van een adres der veree niging „Soest Vooruit", verzoekende over Purol, kan men zeggen van hen, wier huid van handen en gelaat er altijd even goed verzorgd uitziet. Volgt hun voorbeeld en koopt een doos Doos 30 ct. 16. Behandeling van een adres van J. L. Teljer e.a., verzoekende verbetering van den Heuvelweg met voorstel van B. en W. 17. Aanbieding van een adres van Julius Hartman alhier, inhoudende eenige klach ten met voorstel van B. en W. 18. Aanbieding van een adres van P. Broek e.a., houdende verzoek om tusschen- komst inzake boedelscheiding, met voorstel van B. en W. 19. Behandeling van het adres der Ned. Spoorwegen, verzoekende ontheffing van be palingen der bouwverordening. 20. Mededeeling van ingekomen stukken. 21. Behandeling reclames Straatbelasting en Hondenbelasting. CORRESPONDENTIE Van Mevr. v. d. Mandele ontvingen we een schrijven, waarin zij ons op een onjuist heid in ons verslag wijst. Deze onjuistheid is, dat wij schreven, dat de commissie een verzoek om inlichtingen betreffende de gaskwestie had gezonden aan den gemeenteraad, terwijl er gesproken is, dat alles mondeling is behandeld, ook met den Heer Mr. v. Doorne, die als lid der gascommïssie, tegenover derden niets mocht of wilde zeggen aangaande de kwestie. We meenen hiermede aan het verzoek van Mevr. v. d. Mandele te hebben voldaan. Wat haar tweede verzoek betreft, merken wij op, dat wij daarover niet te beslissen hebben, maar de Redacteur, de Heer Riet veld. Wij hebben hem echter het verzoek overgebracht. Wegens plaatsgebrek kunnen wij de open brief aan de inwoners van Soest van den heer Lod. van Mierop, eerst in ons volgend nummer opnemen. Afdoend geneesmiddel voor wonden excema en huidaandoeningen. Vraagt Uw drogist. BURGELIJKE STAND GEBOREN: Wilhemus Antonius, z. v. W. v. Breukelen en M. Praag. Juliana, d. v. A. W. P. Visser en A. G. P. Sannen. prachtig Damesrijwiel, f27.50, tevens 9 Hennen aan den leg (boerenkippen) f22.50. Wolfsen, Kolonieweg lc. te koop, zoo goed als nieuw. Adres: Birktstraat 26 B, Soest. Pension „De Dennen" bij den Nieuwe weg, vraagt niet te jong Broedmachines en onderdeden; tevens een driewielige auto te gen elk aannemelijk bod. SPOORSTRAAT 26. Ter overname aangeboden, te gen taxatie-prijs, een Heuvelweg 8 Soestdijk te koop gevraagd (klein soort). Adres te bevragen bureau van dit blad. terstond gevraagd, voor noodhulp of voor vast. Klein gezin. Hoog loon. Adres: Waldeck Pyrmont- laan 1 A, Soestdijk. te huur, centrum, aan hoofdweg. Huurprijs billijk. Woningbureau „Eigen Haard", Julianastr. 50c, Soestdijk. Mevr. STORK, Stationsweg 10, Soest, vraagt een voor de morgenuren, den geheelen dag. Vrijdags GETROUWD: E. v. 't Klooster en M. A. Wolfsen. J. Rooij en A. v. d. Schagt. OVERLEDEN: Pieter Kuiper, 23 maanden. de wegens vertrek, een gedeelte van een goed onderhouden inboedel. Talmalaan 26, Soestdijk. -f'/ Dinsdagmorgen arriveerde aan het Centraal Station te Amsterdam de bekende tooneel- speler Alex. Moissi met zijn gezelschap, om in ons land in verschillende plaatsen gastvoorstellingen te geven. Op onze foto ziet men v. 1. n. r. Paula Wessely, Helena Lau- terböck, Erika Wagener, Otto Solltau, Karl Parila, Alex Moissi, Hans Ziegler, Hugo (impressario), Phil. Dr. Herbert Furreg (regisseur), Otto Leisener, Frans Scharwenka, Walter Feigeler en Karl Skraup. komen tot rust en worden gesterkt door ZENUWTABLETTEN Buisje 75 cent. Bij Apoth. en Drogisten. te gaan tot het afbreken van de tramremise^, met voorster van B. en W. 6. Voorstel van B. en W. tot vernieuwing van de Nieuwe Steeg, alsmede behandeling van een crediet-aanvrage ter bestrijding der kosten daarvan. 7- Crediet-aanvrage van B. en W. ter be strijding van de kosten verbonden aan de voorbereiding der gasvoorziening Soest en Soesterberg. 8. Vaststelling van een ontwerp-verorde- ning tot wijziging der bouwverordening. 9. Benoeming van een financieele com missie en vaststelling van een ontwerp-ver- ordening, regelende den werkkring dier com missie. 10. Voorstel van B. en W. tot in schenking aanvaarden van grond: a. aan den Gallen- kamppelsweg, en b. aan den Heeten Akker- weg, met vaststelling van ontwerp-besluiten. 11. Aanvrage van een crediet voor aan koop van leermiddelen en schoolbanken: a. voor openbare scholen, en b. voor bijzondere scholen, een en ander in verband met de uitbreiding van het aantal leerlingen. 12. Behandeling van verzoeken tot ver koop, verhuur en in erfpacht geven van ge meentegronden. 13. Vaststelling van een besluit tot ver huur van gemeentegronden. 14. Vaststelling van suppletoir-kohieren Straatbelasting en, Hondenbelasting. 15. Aanbieding van het gemeenteverslag over 1925. MORGEN (Zondag) AANWEZIG 13 Mei (Hemelv.dag) Sophialaan 13, SOESTDIJK (bij de Emmalaan) 9—11 voorm. en 13 uur nam. Verloofd CO DE HAAN en JAC. MEIJER Soesterberg. Mevr. Tabernal, Van Lyndenlaan 20, Soestduinen, vraagt voor direct voor hulp der juffrouw, niet be neden de 16 jaar; van 9—4 uur. Zondags vrij. Loon f5.- p. week. te huur (suite), met gebruik van keuken. Br. franco onder no. 352 bureau van dit blad. gedipl. zieken-, kraamvrouw-, psych- en neurol.-verpleegster, enquitrice t.b.c. bestr., biedt haar diensten aan van 912 en 24 uur, bij uitzondering ook voor nacht-verpleging. Neemt gedu rende vacanties de verzorging van kinderen op zich. Br. fr. ond. no. 353 bur. van dit blad. 22 goed leggende kippen, broed 1925 en een haan. Kostverloren- weg 4B TIJDELIJK GEVESTIGD: en familie. Braamweg 11, Soest. als nieuw, Pathéfoon met 18 nummers f22.—. Himophoon, 50 nummers, f35.—. Schoolstraat 35, Soest. Twee hondjes, een lang- en zwartharige Schotsche Terrier en een grijze kleine herder, krul staart. Tegen belooning terug te bezorgen Nassaulaan 58, Baarn. Gevraagd tegen 1 Juni een net helder voor hulp in de huishouding. Klein gezin. Br. fr. onder Jetters M. D. Van de Ven's Boekhandel, Baarn. Gevraagd voor één morgen in de week, een nette Uitsluitend kamerwerk. Nassau laan 38, Baarn. Nu is het tijd om boonenstaken te koopen. Je adres is: Kamp horst Co., Oosterstr. 53, Baarn. voor besch. Heer of Dame, in gez. interieur, f90- a f 100-'per maand, met geh. onderh. van on der- en bovenkleeren. Of echtp met gebr. keuken. Prijs te bepa len. Bij Mevr. Wed. C.Hageman, Noorderweg lc, Soestdijk. Mevrouw Tegelberg, Wilhelmi nalaan 2, Baarn, vraagt met 1 Juli een bekwaam Holl. of Duitsch V. g. g. v. Gevraagd voor direct v.g.g.v. Br. fr. onder letters P. H. aan v. d. VEN's Boekhandel Baarn. Acte L. O., Handelscorresponden tie, convers, les; tevens lessen in de Engelsche taal. M. OVER- MARS, Leerares Fransch M. O. Engelsch L. O., Prins Hendrik laan 5, Baarn.

Soester Courant | 1926 | | pagina 2