Openluchtspelen te* Soest Het Dubbele Villa, F. X. MEIER TOL KSW@©!S§TiLLIi ÜKGIP Keukenfornuis, plm. 250 roeden Aardappelen AANBESTEDING G. KROON Co. Extra Aanbieding DR. DE VOS Jongste Bediende Rijwielen en Onderdeelen Publieke Verkooping Opvoering van Terrein: Soesterbergschestraatweg - Soest op Zaterdag 14, Zondag 15, Woensdag 18, Zaterdag 21 Aug. 2-5 uur. Bovendien Zaterdag 21 Aug. 7-10 uur Woensdag 18 en Zaterdag 21 Aug. 2-5 uur Bij Muggebeten Fietstochten E. van Meursi Begeleiding J. s. jonge Werkster, Het bouwen van 2 stuks dubbele WOONHUiSJES, 3 pakjes Thomson'sPudding De nieuw gebouwde J. A. VAN OEST TIMMERMAN Nieuweweg No. 66 Motoronderdeelen Zie onze Etalage AvondvoofsSelling met Toorts licht. Kaarten hiervoor ad. f 0.627s (alles inbegrepen) uitsluitend verkrijg baar bij den Heer M. IBURG te Soest tot en met resp. Dinsdag 17 en Vrijdag 20 Aug. Op den dag der uitvoering geiden aan het loket de gewone prijzen f1.87 72, f 1.25, en f0.94 (alles inbegrepen) Plaatsen voor alle rangen kunnen tot uiterlijk 17s uur voor het begin van elke Voorstelling besproken worden, ten Kantore van den heer lburg Huize „Braamhage". De eerste opvoering was een succeshet zeer talrijke publiek toonde zijn opgetogenheid door het applaus dat aan het eind tot een ovatie aangroeide. Extra Autobussen vertrek 's n.m. half twee uit Amersfoort en Baarn. Op een desbetreffende vraag van den heer Foeken, antwoordt de Voorzitter, dat de geëischte 1 pCt. aflossingsver goeding door Goed Wonen zal worden betaalt en dat deze kosten uit de exploi tatie zullen worden bestreden. De heer Foeken zegt nog, dat hij- er geen bezwaar tegen heeft het verlies over 4 jaar te verdeelen, omdat de Bouwvereeniging nog gedurende dien tijd recht heeft op een subsidie uit de gemeentekas tot een bedrag van f750. per jaar. Na eenige discussie blijken B. en W. en de Raad zich met dit ingenomen standpunt te kunnen vereenigen. Na de delging van deze schuld zou huurver- laging in overweging kunnen worden genomen. Het voorstel, in stemming gebracht wordt met algemeene stemmen aange nomen. Bij de rondvraag informeert de heer van den Breemer of er op gerekend is, dat zeer gemakkelijk brand kan ontstaan op het terrein alwaar de open luchtspelen worden gehouden. De heer van Doorne zegt, dat het comité voor een en ander zal zorg dragen en verzoekt een 25-tal schoppen van de Vrijw. Brandweer. De heer De Koning merkt even op, dat deze kwestie behoort tot de bevoegd heid van den Burgemeester, in zijne kwaliteit als hoofd der politie, die wel voor deze aangelegenheid zal zorg dragen. De heer Besselsen brengt nog lof over de hestrating der Nieuwe Steeg en vraagt tevens eenige inlichtingen over de langs dezen weg gerpaakte De heer v»n Elten zet de toedracht der zaak uiteen, waarna spreker be vredigd is. De heer van Eek bepleit verbreeding van de Vredehofstraat, ter hoogte van Hotel „Trier", in verband met bestaand gevaar met het steeds toenemende verkeer. Hij vraagt voorts of het niet mogelijk is, dat het struikgewas bij een 2-tal villa's in de Vredehofstraat wat te doen inkorten, aangezien deze ter plaatse over het rijwielpad hangen. De Voorzitter zal rekening houden met het door den heer van Eek naar voren gebrachte. Nog verzoekt hij om verbetering van de wegen in de arbeiderswijken, in het bijzonder de Beetzlaan. De heer van Elten zegt toe, dat hij aan deze zaak zijn aandacht zal schenken. Verder bespreekt de heer van Eek nog een geval van stille armoede en verzoekt dringend hulp daarvoor. De heer van den Berg, Wethouder voor armenzorg, zegt dat deze persoon zich bij hem maar moet aanmelden, wanneer hij als zoodanig zitting houdt ten raadhuize des Woensdags en zal zeer zeker hulp verleenen bij gebleken noodzakelijkheid. Hierna volgt nog een bespreking tusschen de heeren Wethouder van den Berg en van Eek over huurbetaling voor enkele personen, die in huizen van „Goed Wonen" zijn gehuisvest, doch niet in staat zijn hunne huurschuld te voldoen. De heer van Eek dringt op betaling van de zijde van het Gemeentebestuur aan. De heer van den Berg geeft hierop echter zoo "maar direct geen toezegging. De Voorzitter vraagt of nog iemand iets in het midden heeft te brengen. Niemand het woord meer verlangende, wordt deze vergadering gesloten. POSTDUIVENVER. „DE ZWALUW". Uitslag der gehouden wedvlucht vanaf Ottignies (België) afstand 176K.M. Aan dezen vlucht werd door 90 duiven deelgenomen welke werden gelost te 10 uur 15 min. De eerste duif werd getoond om 12 uur 58 min. 32 sec. door J. Grift welke hierdoor beslag legde op den eereprijs van deze vlucht namelijk een electrise salon lamp uitgeloofd door den Heer W. Roest. De aankomst was als volgt: J. Grift, le, 2e, 6e. G. Rademaker, 3e, 4e. B. Groeneveld, 5e, 20e. A. Rijksen, 7e. P. G. Onwezen, 8e. G. Sukel, 9e, 11e, 14e. H. Onwezen, 10e, 13e, 19e. J. v. d. Brink, 12e, 21e. J. C. de Bree, 15e. H. van Sitter, 16e, 17e. Jac. Wijnands, 18e. G. Vonk, 22e, 23e. OPENLUCHTSPELEN „HET TEEKEN DES KRUISES". De Heer I b u r g penningmeester van het openluchtspel „Het Teeken des Kruises" verzoekt ons ter kennis van het publiek te brengen, dat Besproken Plaat sen alleen ten zijne huize (Braamhage Soestdijk) verkrijgbaar zijn tot anderhalf uur voor het begin van elke voorstelling. Het bespreekgeld bedraagt 50 cent per plaats. BEVORDERD. De heer G.'van Hummel, agent van politie, alhier, is d^zer dagen b.eyoiaiëfcl tot agent, van politie le klasse. BENOEMD. De heer Adelaar, onderwijzer van de R.K. Jongensschool a.d. Steenhofstraat alhier, is als zoodanig benoemd aan een R.K. Bijzondere school aan de Absteder- dijk te Utrecht. PROCES-VERBAAL. De politie maakte proces-verbaal op tegen G. M. van hier ter zake het uit oefenen van een ambt, waartoe hij niet gerechtigd was, n.l. zich uitgeven voor Rijksveldwachter. SCHADEPOSTJE. Bij den landbouwer S. aan het Kerk- pad alhier, werden in den nacht van Dinsdag op Woensdag door een hond een 30-tal kippen doodgebeten. De politie is van een en ander in kennis gesteld en zal trachten den eigenaar van den moordenaar op te sporen Voor S. is dit intusschen een Ieelijk schadepostje. en Beten van Aandere Insecten geeft het inwrijven met JPTJROJL dadelijk verlichting Plaatselijk Nieuws. GEVONDEN VOORWERPEN. Op werkdagen, des voorm. tusschen 912 uur, zijn op het Politiebureau inlichtingen te bekomen van de navol gende voorwerpen Een sjaal, bril, broche, twee radio- batterijen, geldstuk, vulpen, broche, re ticule met inhoud, koperen dop van een Auto of rijtuig, en een rozenkrans. Aangeloopen twee honden. Te Soesterberg gevonden een belas tingplaatje. ONBESTELBARE STUKKEN. Onbestelbare stukken terugontvangen te Soest in de 2e helft der maand Juli 1926. 1Rijksverz.bank, Amsterdam. 2 Mevr. J. Kramers, Haag. 3 J. Heemstra, Leeuwarden. 4 A. v. d. Booyaart, Naarden. 5. Mr. J. Verdam, Utrecht. 6. Mej. j. van Wel, Raven (Dld.)' OPENLUCHTSPEL „HET TEEKEN DES KRUISES". „Het Teeken des Kruises", drama in 9 Tafreelen naar het Engelsch „The Sign of the Cross" van W. Barett en voor Openluchtspel bewerkt door de N.V. Groot Tooneel, DirectieLemaire en Langenaken werd Woensdagmiddag, 11 Aug. j.1. voor de eerste keer in Soest, door genoemd tooneelgezelschap opgevoerd, in de bosschen langs den Soesterbergschestraat. Het Comité voor Openluchtspelen te Soest, waarvan Burgemeester Mr. G. Deketh, Eere-Voorzitter en Pastoor Vos- senaar, Voorzitter is, heeft een voor dat doel allergunstigst terrein op schitterende wjjze ingericht. ^Tegen heuvelen zijn in een halve cirkel amphitiathersgewijze ruim 800 zitplaatsen aangebracht. In een dal daar voor heeft de opvoering plaats. Waar aan de overzijde van het dal het terrein weer oploopt, is het decoratief aange bracht. Dit decor bestaat uit het Paleis van Nero, met een ruim bordes, waarop een troon en eene breede trap die naar het plein voert. Naast het paleis is een reuze poort, waardoor men een prachtig gezicht heeft op het oude Rome, met de rivier de Tiber. Naast die poort een kleinere dito, die grenst aan eene gevangenis en daarnaast de gesloten poort van het arena. Wanneer die poort opengaat ziet men het amphitheater waar de Christen martelaren door wilde beesten verscheurd moesten worden. De kunstschilder Jacques Doeser heeft alle eer van zijn werk, er was maar één roep over het fraaie schilderwerk. Mij frappeerde het meest het fraaie vergezicht op Rome en het massieve van de arenapoort. Bij het opengaan van die poort, deed die eene onbewege lijke reuze leeuw, aan den ingang, een beetje grappig aan. Zou een aantal wilde beesten op den achtergrond, vaag aan gegeven niet beter voldoen Rechts terzijde was een rustieke spelonk aangebracht als geheime verzamelplaats der Christenen. Kortom alles was prachtig ingericht. Bovendien was er eene uitstekende accoustiek, men kon woord voor woord verstaan en door het omringende bosch zaten de toeschouwers beschut voor den wind. Ook de belichting was prachtig. De zon scheen bij den aanvang schuin over het speelterrein, om aan het eind pal op het paleis van Nero te schijnen. Gok het weder werkte bizonder mede. wat vooral bij eene eerste uitvoering van groot belang is. Maar wat wel het aller belangrijkste is, was het uitstekende spel deropvoeren- den. De regie, die bij een openluchtspel bizondere moeilijkheden opleverd, was prachtig. Het spel liep als op rolletjes. Utrecht, v. Lennepl. 18 A. J. B. ree, v. Utrecht, Steenhofstr. 46 C. Bokker-Zeegelaar, v. Hilversum, istraat 23 I. Janszen, v. Zeist. 11 Wed. L. Westbroek, v. de Zoom 5 A. v. de Beek, kerk, v. Weedestr. 40 A. 't Lam, .de Bilt, Kerkstr. 53 J. Reulen, *echt, Talmalaan 1 M. M. G. del Pol, v. Arnhem, Sophialaan 1 v. Woerkom, v. Utrecht, Molensti z. 3 C. H. Schneider, v. N. nstel, Heuvelweg 34. •RTREK VAN 5—11 AUG. 1926. A. C. Klarenbeek, n. Voorst-KIarenbeek, oekstr. 142 H. M. Kreijne, n. J[oort, Langestr. „de Moor" A. v. '{|ele, n. Noordwijk, Dr. Mr. v. d. Bergh- st:'|aat I. Lindner, n. Göppingen W|ed. K. Pie, n. Oudenrijn, Leidschestr w. E® H. Niebuur, n. Nieuwe Pekela, A. Niebuur Tjitske Niebuur, n. Vfoomshoop, Wed. Schmidt J. Niebuur, m, G. v. d. Veen K. Mennenga, Groningen, Gerbr. Bakkerstr. 6a Vos, n. Apeldoorn, keet, betonbouw A. j. Mulders, n. Utrecht, Weistr. 114, kjoiaan A. v. d. Brink, n. Canada H. Verkerk, n. Zeist, Schaerweidel. J. C. v. Zutphen-Wubbeling, n. dam, Zwaanshals 273. Het doorzitten bij Wielrijden en verbranden der Huid door de zon, alsmede het stukioopen van Huid en Voeten, verzacht en geneest men met PUROL. Doos 30, Tube 80 ct. NEDERL. VERENIGING TOT BESCHERMING VAN DIEREN Afd. Baarn en Omstreken. Maandrapport Inspecteur, Schrikslaan 51, Soest. Waarschuwend opgetreden tegen een verwoerden van kalveren en haantjes, die de le de poten gekruisdgebonden op een wagen vervoerde en de haantjes 6 bij elkaar in een gonje zak. Naar aanleiding van een klacht over mishandeling van een poes te Soest de eigenares hierover onderhoudenna geregelde kontrole verkeert de poes in betere staat. Een hond te Eemnes wegens te geringe schouderhoogte van vóór de wagen onder de wagen doen spannen. Te Soest opgetreden tegen jongens, die een kat aan het jagen en gooien waren. Twee visvrouwen uit Spakenburg ge waarschuwd en gedreigd met intrekking van haar rijbewijs, als zij nogmaals haar honden mishandelden met het naar huis rijden. Naar aanleiding van een klacht, dat er voor een kar 2 houden inplaatsvan 3 liepen, bracht het onderzoek uit, dat dit in het belang der honden was, daar er telkens één bij afwisseling thuis bleef met het oog op het doorlopen der poten in de warme zomerdagen. VOLKSFEEST. Het Comité deelt ons mede, dat de inteekenlijsten in het begin der volgende week de burgerij worden aangeboden. Het behoeft geen betoog, dat op volle medewerking en milde inteekening wordt gerekend. Waar 't een volksfeest zal worden in den vollen zin van het woord, kan het niet anders, of 't m o e t slagen. SPORT VOETBAL 'J CLUBNIEUWS V.V. „SOEST" Zondag a.s. terrein Soest Soest IIU.F.C. II aanvang 1 uur Soest IU.F.C. 1 aanvang 3 uur Aangezien de V.V. U.F.C. als een $erke vereeniging bekend staat, zal het |.s. Zondag een paar spannende wed- [frijden worden, zoodat Soest zijn beste teentje voor moet hebben wil ze ten jiinste een van de uitgeloofde medailles ta de „Soest" kast doen verdwijnen. ian welke eischen moet een Uitbreidings plan voor de Gemeente Soest beantwoorden (Vervolg) Een tweede eisch voor de hoofdwegen 'an het te verwachten uitbreidingsplan ,etreft de doelmatigheid, n.l. het bekor en van de thans zeer groote afstanden jaar het middelpunt van het dagelijksch Verkeer. Onder dit middelpunt versta ik 1an het Gemeente huis met Postkantoor m Station Soestdijk en verder het station JJoest, als vrachtstation. P) ft I AAFQKQC Wanneer men zich de moeite wil ridnu itJeiCirtJb ;geven om de wegen, die ik in mijn vorig opstel aangaf, te schetsen op een nieuwe "r—: ymnriilii lUziekgeschiedenis Spreekuur: 's Zaterdags van 1-2 NIEUWERHOEKSTRAAT 2. De costuums vooral die der dames waren fraai. Die der figuranten correct en frisch. Indien er van uitmunten bij zoo'n goed gezelschap sprake kan zijn, dan zou ik o.a. Mercia willen noemen, wier sober en gevoelvol spel buitengewoon mooi was, dit spel bereikte zijn hoogte punt aan het slot, waar zij Marcus haar liefde bekend. Dat was schitterend. Naast haar mag Stephanus niet ver geten worden. De actie van deze jeugdige actrice was uitstekend en maakte een diepe indruk op het publiek. Een bewijs van zuivere gevoelsweergave. Marcus Suberbus was prachtig in zijn strijd van liefde en plicht, van ge- voelsmensch en blinde gehoorzaamheid, vooral zijn zeggen was prachtig. Nero was uitstekend, zoowel in zijne dwaze dronkenschap en verwaandheid, als in zijn woede, waarin hij telkens dreigde te stikken. Het zou mij te ver voeren Poppéa, Bérénice en Dacia, Tigelinis, Licinius, Favius en alle andere afzonderlijk te bespreken. Allen waren prachtig in hun of haar rol en het samenspel liet niets te wenschen over. Ook de muzikale illustratie van M. Gijs, orgelmuziek en zang, maakte eene uitstekende indruk. Het Comité en de N.V. Groot Tooneel kunnen met trots terug zien op deze eerste uitvoering. Hunne inspanning en vele moeiten aan de uitvoering te koste gelegd, werden beloond door een knet terend handgeklap van een dankbaar, opgetogen publiek. Het was dubbel en dwars verdiend Mogen volgende voorstellingen onder dezelfde gunstige weersgesteldheid hon derden en honderden kunstliefhebbers naar dit Openluchtspel trekken. Burgerlijke Stand GEBORENTimotheus Johannes, z. v. J. Zeggelaar en A. W. Daselaar. Lena Wilhelmina, d. v. J. Brons en E. Overeem. Frederik Gerrit, z. v. J. Verwoerd en M. v. de Veen. Piet, z. v. J. de Wit en J. Klein. Klaaske, d. v. G. Meijer en M. G. Bos. ONDERTROUWDW. v. Burgsteden en M. v. Soest. A. v. den Berg en A. 't Lam. OVERLEDENLeonardus jacobus An- thonius Hartjesveld, 22 jaren, onge huwd. Christina Hendriks, 27a jaar, wonende te Rotterdam. Geertruida van Roest, 16 jaar. Cornelis Smit, 64 jaar, echtgen. v. C. J. Bodenstaif. VESTIGING VAN 5—11 AUG. 1926. P. Liefting, v. A'foort, Amersf.str. 25 R. J. v. Lunteren, v. Zeist, Wieksl. weg W.Z. 11 C. M. de Kok, v. den Haag, Ringweg 18 F. C. Timmermans, idem H. M. Schwantje, v. A'dam, B. Grothestr. 37 A. v. d. Ham, v. Nijmegen, Soesterb.str. 5 C. de Beurs, v. A'dam, Vredehofstr. 13 H.Jansen, idelkaart van Soest, Soestdijk en wegen ten deele reeds aan dit doel beantwoorden. In de eerste plaats zijn ze recht en in de tweede plaats krui sen ze de b e s t a a n d e wegen in meer Of minder schuine richting, zoodat ze van zelf afschnijdend werken. Dit geld in het bijzonder voor den weg tusschen Molenstraat b/d Beukenlaan en Spoorstraat b/d Oranjestraat, voor de Straat Windhond-Hervormde Kerk en voor den weg van de Koudehoekstraat naar het midden van den Molenweg. Toch lijkt het mij gewenscht minstens nog een tweetal straten voor ditbekor- tingsdoel uit te zetten en wel één, uit gaande ongeveer van het midden van den Nieuwenweg en gericht ongeveer op de Hervormde Kerk en één, voerende van de Beukenlaan ongeveer 120 of 150 meter ten Z. van den Heeten Akkerweg, naar een punt van den Soester Engweg ongeveer even ver verwijderd van den Windhond. Deze wegen kunnen met een breedte van 10 of 12 meter volstaan. Een derde eisch, eveneens in verband met de doelmatigheid, is een behoorlijke aansluiting aan den Rijkstraatweg en goede overgangen over de Spoorbaan. Dit is een vrij moeilijk punt. In een mijner vorige opstellen besprak ik reeds de Talmalaan, die onvoldoende breed is, te veel helling heeft en daardoor een zeer gevaarlijke Spoorkruising levert. Een volgende verbinding kan men maken ter plaatse van den Dalweg, doch ook dit wegje is veel te smal. Daar nu toch, om voldoende breedte vrij te krijgen, wegruiming van het perceel Steenhofstr. 36-38 noodig zal zijn, stel ik mij voor dat men den Dalweg iets Z. Waarts moet verleggen, zoodat hij gericht wordt op den toren van de Kathol, kerk. Men kan dan langs beide zijden van dien weg bebouwing aanbrengen, zoodat geen huizen met hun voorgevel gekeerd staan naar het Kerkhof, wat toch altijd min of meer somber is. Misschien zal een of ander scherpzinnig opmerker bespeu ren, dat ik met dezen verlegden Dalweg niet in het verlengde blijf van de be strating vóór de Kerk en dus handel in strijd met een vroeger door mij ver dedigd beginsel. Ik erken dit, maar ik waag het hier, wijl slechts zelden een voertuig van den Dalweg komende recht door zal willen rijden. Verreweg de meeste keeren zal men naar rechts of naar links, den Rijksstraatweg op, draaien. Langs de N. zijde van het St. Jozef gebouw is thans een doorgang naar de Eng; deze ligt wel heel dicht bij den Dalweg, doch daar staat tegenover, dat de gemeente tot nu toe verzuimd heeft zich tusschen dit punt en de Molenstraat een andere doorgangte waarborgen. Alles is hier in de laatste paar jaren volge bouwd met dicht opeen staande kleine huisjes. Zuidwaarts van de Molenslraat ongeveer 50 of 60 meter verder, is re sds een straatje uitgezet en beplant, maar ook dit is weer veel te smal. Gelukkig is verbreeding nu nog mogelijk, doch men zij waakzaam in deze. Ditzelfde geldt met het oog op het maken van een doorgang tusschen dit punt en de Openbare School, waar voorloopig nog ruimte genoeg is. Doch wacht men te lang met de vaststelling van het plan en de keuze van het punt voor een zijstraat van uit de Middel wijkstraa^dan is ook hier alles volgebouwd en zahpen slechts door opruiming van eenig nieuw gebouwd huis, dat met groote kosten; tot het gewenschte doel kunnen komen. Wel zijn ze er hier reeds een tweetal spoor- overgangen aanwezig, maar de eene, de Korte Molenweg, is te smal en de vol gende, tegenover de Korte Middelwijk straat, ligt te steil. Mijn opmerking om zich bij tijds meester te maken van enkele terreinen voor het openen van zijwegen geld evenzeer voor Beukenlaan, Nieuwe Weg en Parklaan. Doch ik keer nog even terug tot de Spoorwegovergangen en wel in verband met de straat door mij ontworpen tusschen Windhond en Hervormde Kerk. Die straat zal ongeveer aanloopen op een der huizen aan den Stationsweg, zoodat het ook met het oog op de groote hoogte van den grond ten W. van het Station Soest gewenscht zal zijn voor de Spoorbaan N. waarts om te buigen, om dan langs de Openb.sehool op de Middelwijkstraat te komen. Mocht het veilig geacht worden dezen spoor wegovergang afsluitbaar te maken, dan zal de bediening dier sluiting kunnen geschieden van uit het Station Soest, wat vermoedelijk geen bezwaar zal op leveren van de zijde der Spoorwegdirec tie. De in mijn vorig opstel aangegeven groote verkeersweg, die om den molen bij de Bunt heenbuigt, kan zonder tech nische bezwaren den Spoorweg kruisen. Wegens het te verwachte groote verkeer, zal ook deze kruising wel moeten worden afgesloten, doch dit is van later zorg. Wij hebben dus nu op ons plan de hoofdwegen uitgezet en wel nagenoeg alle r e c h t e en meestal breede wegen. Thans komt de verdere onderverdee ling aan de beurt, waarbij om een tonigheid te vermijden gebroken kan worden met het stelsel van rechte wegen. Men late zich echter ook hierbij niet binden door mogelijk reeds bestaande wegen of paadjes, noch door bestaande perceelscheidingen. Een paar ruime plei nen zijn in dit vrij groote gebied wel gewenscht, trouwens ik noemde er reeds een, n.l. het Windhond-plein. Voor zoover zulk een plein komt te liggen in een onzer vergezichts-wegen, zal natuurlijk slechts een lage beplanting toelaatbaar zijn. Wat de onderlinge afstanden betreft der wegen, vervalle men niet in te on diepe terreinen. Men kan, ten einde woningzoekenden zoo veel mogelijk alle tevreden te stellen, terreinen van ver schillende diepte ontwerpen, doch nergens ga men daarbij beneden 35, desnoods 30 meter. Een vraag, die men onder het oog zal moeten zien, is deze of men ergens op de Eng een terrein voor openlucht spel wil viijhouden. M.i. is de Eng daarvoor wel geschikt, daar de grond door de hooge ligging tenminste niet gauw drassig zal worden. Hiermede heb ik de hoofdzaken ge noemd, die m.i. tot uitgangspunt moeten dienen voor de ons te wachten staande uitbreiding. Daar ik gemeend heb mij niet uitsluitend te moeten beperken tot igtui'ptfeneJU-y&n.Kritiek.wat..zeker, gemakkelijker is dan het maken van eenig ontwerp heb ik deze groote lijnen willen aangeven vóór het in uitzicht gestelde uitbreidingsplan bekend is. Thans hopen wij, dat dit plan spoedig moge volgen en dat het aan eischen van schoon heid en doelmatigheid moge beantwoor den. D. v. d. Er biedt zich aan een nette voor alle dagen der week. Adres te bevragen Bureau van dit Blad. Te koop een goed onderhouden prijs f 12.—Te bevr. Birktstraat 17 Soest. Te koop in den grond Eigenheimers en Red Star. Te bevragen Hoeve „JANNA", Eigendomsweg 22. Op VRIJDAG 20 AUGUSTUS 1926, zal worden AANBESTEED op een terrein gelegen aan de Buntweg te Soest. Bestek en teekening te verkrijgen f 10.— (hetwelk aan inschrijvers wordt gerestitueerd) ten Kantore Heuvelweg 22 Soest. De Architect, P. BEEKMAN. Veenhuizerstraat 9c - Soestdijk Telefoon No. 191 SOEST Kerkbeiuchten. Zondag 14 Augustus SOEST Ned. Herv. Kerk Voorm. 10.30 uur Ds. P. den Duijn van Enschedé. 's Avonds 6 uur Ds. G. Alers van Nieuw-Lekkerland. SOESTDIJK Rembrandtzaal Voorm. 10 uur Ds. G. Alers van Nieuw-Lekkerland. 's Avonds geen dienst. HEES. Chr. School Geen dienst. Geref. Kerk Juiianastraat Voorm. 10 uur Ds. J. v. d. Meulen 's Avonds 6 uur Ds. W. Wener van Munnekezijl. Soesterbergschestraat Voorm. 10 uur Ds. W. Weener. 's Avonde 6 nur Ds. J. v. d. Meulen Christel. Geref. Kerk. Voorm. 10 en 's avonds half zes Candidaat Bikker van Apeldoorn. V r ij z. G o d s d i e n s t i g e n. Gebouw Religie en Kunst Rembrandtlaan Voorm. 10.30 uur Ds. H. G. van Wijngaarden, van Amsterdam, OnderwerpTwee wegen naar het geluk. Notaris Mr. Dr. A. E. SCHOUTEN te Baarn, zal op DONDERDAG 19 AUGUSTUS 1926, des voormiddags 11 uur in het Hotel „Eemland" aan de Van Weedestraat, 32a te Soest PUBLIEK VERKOOPEN met erven en tuinen, aan de Prins Hendriklaan en hoek Anna Paulownalaan te Soest plaat selijk gemerkt 3 en 5, tezamen groot 6 aren 85 centiaren. Elk huis bevat benedenHall, 2 kamers en suite, keuken, kelder, aangebouwde schuur en W.C. boven4 kamers en zolder, perc. >!v gem. no. 3 heeft bovendien een serre. Dé percéeïen üjn voorzien van Èiet'i.'.toht en waterleiding. Aanvaarding der perceelen bij de betaling der kooppenningen vóór of op 1 October 1926, wat betreft het huis pl. gem. no. 3 onder gestanddoening der loopende huur, en het huis pl. gem. no. 5, vrij van huur en ontruimd. Te veilen in 2 perceelen en combinatie. Te bezichtigen Dinsdags en Donderdags van 2—4 uur. Nadere inlichtingen te bekomen ten kantore van genoemden notaris Eemnesserweg 17, te Baarn. ZONDAG 15 AUG. IS AANWEZIG ADVERTENTIËN ONDERTROUWD M. VAN VEEREN Cand.-Notaris EN H. J. VAN L0HUIZEN Bussum ffitoiTcNTFLj-12 Aueustus '926- Huwelijksvoltrekking 24 Augustus 1926. 0p het Kantoor van Gebr. SWAGER Van Weedestraat 17, kan een geplaatst worden. Aanmeldingen uitsluitend schrif telijk, onder opgave wian leeftijd en verlangd salaris. Hoenderhokken, Tuinhuizen, Lig- hallen, en verder alle Timmerwerk is het beste en goedkoopste adres KROMMEWEG 18 - SOESTDIJK HET GOEDKOOPSTE ADRES voor is PRIJZEN Freeuwheels vanaf f 1.40 Kettingeo f 1.30 Crankspieën f 0.05 Kettingspanners f 0.05 Handles p. paar f 0.25 Oliespuitjes 0.08 Eng. Zadels (Heeren en Dames) vanaf f2.50. Binnenbanden (met garantie) vanaf f 1.25. Bellen vanaf f 0.24 Voetpompen Bandremmen Kettingkasten Spaken met nippels f 0.45 f 1.50 f 1.85 f 0.016 f 0.60 Rijwielolie (per flesch) f0.17* Rijwielnetjes (div. kleuren vanaf f 0.60. Pedalen (per paar) vanaf f 1.60 Labels voor belastingplaatje vanaf f 0.15. Banden vanaf f 1.75 Rijwielen (met garantie) f 45. Verder ruim gesorteert in 2e hands DAMES- en HEEREN- RIJWIELEN (Ook onderdeelen).

Soester Courant | 1926 | | pagina 2