i ALRO- Autokluis Autokluis Autokluis Autokluis Autokluis J. TH. VOSKUILEN lies Dagmeisje AmerlH. Orgel Trapnaaimaclijne Rel meisje Dr.van Dongen Hüis¥ïiüüp netie scniigersieeriing Geiiem. coupeuse Hisiilwd Maagd naoMie nel hurger meisje Rei dagmeisje BOEKEN CERTIFICATEN J. TOERING HET KSNDERPARADSJS lM ^SKqkbjbce voor blijvende Geschenken. GOUD EN ZILVER UURWERKEN EN OPTIEK ST. NICOLAAS-GESCHENKEN De Baarnsche Kunsthandel, Parkstr. 19, Tel. 579 18 Piano- en Orgelles. Compagnon. Zit- en Slaapkamer Massief gouden trouw- en verlovingsringen vanaf f 8sSÖ Zilveren Armband- Horloges vanaf f6950 H. W. SPIJKER, Van Weedestraat25, Telef. 43 Advertenfiën. HHM Uit de hand te koop Vioolles NAAIMACHINE Te koop Witte !nd. Loopeenden Net meisje Vrijstaand Villatje, Net meisje Gedipiom. Kraamverzorgster VISSERS Boekhandel kconJ5 !T 9een bele|- en goed- Per adres yoor alle soorten speelgoederen dan Ueuwenslr.gB- Tel. 2175 - Hilversum u GAAT iOCH 00X EENS KIJKEN? 15 Nov' 6 Dec. worden geen poppen- reparatie s aangenomen. Bij Groenloo is een zoutmijn aangeboord. De boortoren. heeft nog eenige BOXEN VOOR AUTOSTALLING VRIJ. Beleefd aanbevelend, Telefoon 152. C. H. RANZIJN. vrager nog al haast had. Het is buiten hein, dat er reeds begonnen is, 't is hem ook niet bekend. De Heer Van Eek merkt op, dat zoo iets herhaaldelijk gebeurd. Spreker meent, dat in 't vervolg moet worden afgebroken wat ge bouwd is zonder vergunning. De voorzitter zal van een en ander mede- deeling doen aan het bouwtoezicht. b. Mr. Van Doorne verzoekt een onthef fing van art. 13 der Bouwver. betreffende de zij.grensscheiding van het perceel Lange Bergstraat no. 5. B. en W. meende, dat de raad niet bevoegd is een dergelijke onthef fing te verleenen. Ook de Heer Foeken staat eenzelfde meening voor. Overeenkomstig het voorstel van B. en W. wordt besloten adres sant mede te deel'en, dat de raad niet compe tent is hierin een beslissing te nemen. Punt 3, een instructie voor den gemeente- accountant wordt vastgesteld en aan B. en W. de bevoegdheid verleend de opname van de boeken en kas van den Gemeente-ontvan ger op te dragen aan den gemeente-accoun tant. Punt 4, voordracht van B. en W. betref fende uit te voeren buitengewone werken bij wijze van werkverschaffing van 1 Nov. 1926 tot 15 Maart 1927 is wel het belangrijkste punt. vindt spreker mooi, maar daar hebben we niet direct behoefte aan. Dat alles gaat ge paard met veel kosten en we mogen dit niet doen vanwege den slechten financieelen toe stand der gemeente. We willen de arbeiders werk geven en bevelen daarvoor aan het op knappen, het verbeteren van wegeji als de Eigendomsweg, de Braamwég, de Duinweg, de Dorresteinweg, de Klaarwaterweg en nog vele andere. Spreker bedoelt niet deze te ver harden, maar te verbeteren als zandwegen, wat zeer goed mogelijk is. Ook het aanleg gen van goede rijwielpaden langs deze wegen zou zeer te stade komen aan de bewoners van die wegen. Dan nog is er een object: grintgraven. Dit is productief werk, bijzon der geschikt voor werkverschaffing. Ook de aanleg van een goed rijwielpad vanaf de Birktstraat, Galenkamppelsweg, Verl. Kolo- nieweg, Kolonieweg, Soester Engweg, om het rijwielverkeer van den grooten weg af te leiden, beveelt spreker- zeer aan. Dit zijn alle objecten, die nuttig en noodig zijn. Plantsoenen is luxe en daar mag Soest nu niet aan denken. De Heer Foeken heeft met genoegen de Heeren De Koning, Hilhorst en Endendijk gehoord. Spreker kan zich voorstellen, dat het moeilijk is voor de Commissie voor Werk verschaffing en B. en W. om geschikte ob jecten te vinden, vooral omdat die niet mogen liggen in het kader van productief werk. Wanneer een dbrnine gepreekt heeft, zegt men wel eens: 't was mooi, maar dan- komt ook de vraag: was het goed. En zoo is het ook met de voorstellen van B. en W. Ze zijn mooi, maarniet goed. Er zit een verkeer de lijn in. We hebben al zooveel plantsoenen., meer dan we goed onderhouden kunnen,. Soesterberg is bijv. een groot plantsoen. De natuur is daar zoo rijk, dat de aanleg van een plantsoen daar geen verfraaiing zou brengen. De Heer Endendijk beveelt in de allereerste plaats aan het afwerken van den Vinkenweg als aardenbaan. Ook de aanleg van rijwiel paden langs verschillende wegen en het pad als door B. en W. voorgesteld, acht spr. in 't belang der gemeente. Tegen de plantsoenen is spreker niet zoozeer gekant als objecten, SPECIALE REPARATIE-INRICHTING AUTOMOBIELEN EN MOTOREN. Beleefd aanbevelend, Telefoon 152. C. H. RANZIJN. stal van het openluchtspel-theater. Beide punten werden aangenomen. Bij het ontwerp.besluit tot wijziging der begrooting 1926, wijst de heer Foeken op een post groot f 131.70, welk bedrag noodig was voor extra toezicht der rijkspolitie bij de in dezen zomer in de Bosstraat gehouden kampeering. Het is aan spreker bekend, dat de gedragingen van vele kampeerders aldaar allesbehalve net zijn geweest, vooral ook met het oog op de zedelijkheid. Spr. hoopt, dat spoedig maatregelen zullen worden genomen, dat wij in den vervolge van dergelijke kam peeringen verschoond zullen blijven. De voorzitter merkt op, dat ook hem na afloop van genoemd kamp veerschillend min der nette zaken zijn bekend geworden. In verband met deze zaak deelt de voorzitter mede, dat bedoelde zaak ook reeds de aan dacht heeft van den Minister, die zich reeds met onze gemeente heeft verstaan. Maatregelen zullen worden getroffen, dat dergelijke kaïripeeringen niet meer zullen kun nen plaats hebben. Burgemeester Grothestraat No. 11A Telefoon 251 - Soestdijk Speciaal adres in GEMAKKELIJK is het inkoopen bij ons, omdat wij een uitge breide keuze smaakvolle artikelen voorradig hebben. EENVOUDIG, omdat Baarn gemakkelijk te bereiken is en al de goede artikelen bij ons verkrijgbaar zijn. VOORDEEÜG, omdat wij zichtzendingen en gekochte goederen franco thuis bezorgen. DAAROM kunnen wij U een bezoek aan onze zaak aanbevelen, waar wij gaarne onze rijke keuze practische en smaak volle artikelen toonen. HET ADRES, Speciaal huis voor geschenken Burg. en Weth. stelden voor: le. het laten inrichten van het zooge naamde Paardegat, nabij de Waldeck Pyr- montlaan, tot wandelpark (raming kosten f 4600.—) 2e. het aanleggen van een plantsoen nabij het vliegkamp en den Schoolweg te Soes terberg (raming kosten f 1500.—); 3e. het aanleggen van een rijwielpad loo pende vanaf het wachthuis no. 13 aan de spoorlijn SoestduinenAmersfoort naar de Soesterbergschestraat tot nabij de stichting „Zonnegloren", zulks met de bedoeling dit pad in het volgend seizoen door te trekken tot aan den Wiekslooterweg O.Z. (raming kosten f 4000.—) 4. het vervaardigen van rioolbuizen en trottoirbanden van cement. De Heer De Koning was de eerste spreker en kon zich niet vereenigen met het uitvoe ren van de objecten le en 2e, omdat het onderhoud van plantsoenen te dezer plaatse al zooveel kost. Krijgen we nog meer plant soenen, dan zullen in de toekomst de uit gaven nog stijgen. De Heer Van Eek vindt de post voor ob ject 3, aanleg rijwielpad a f4000.— te hoog en beveelt aan ook een pad te leggen langs den Albert Hahnweg. Ook de Heer Endendijk beveelt ten zeerste den aanleg van dit pad langs den Alb. Hahn weg aan. De Heer Van den Breemer veronderstelt, dat hij geen steun zal krijgen in deze ver gadering, maar geeft toch in overweging de loonen te verlagen, bijv. van f2.50 tot 2 gld. per dag. Dan zullen de arbeiders wel licht niet meer weigeren te gaan werken in het vrije bedrijf, bijv. bij de boeren, waar ze wel wat langer moeten werken, maar dan behoeft de gemeente ze toch niet te onderhouden. De Heer Van Eek zegt, dat uit de woor den van Van den Breemer blijkt, dat de boe ren de arbeiders veel te lang laten werken. Ze willen niet betalen, vandaar dat de ar beiders er voor bedanken. De Heer Van den Breemer merkt op, dat men zich soms niet kan begrijpen, hoe som mige boeren het redden, hoe ze fatsoenlijk rond kunnen komen in dezen tijd. De Heer Hilhorst vindt het zeer jammer, dat de objecten zoo zijn gekozen. De wer ken waaraan directe behoefte is, zijn achter die in de toekomst voordeel voor de ge meente kunnen brengen, wijl de terreinen in den omtrek zullen- stijgen in waarde en de gemeente daar ook gronden heeft liggen. Spreker meent, dat het beter is, dat de voor stellen nog eens naar de commissie voor werkverschaffing worden teruggezonden voor nader advies, gezien deze besprekingen. De Jieer Van Eek zegt, dat we aan de aanstelling van een tuinman niet zullen ont komen. We moeten met onzen tijd mee. Verfraaiing der gemeente zal het bouwen te dezer plaatse bevorderen. Bovendien moet de muziektent verplaatst worden. In het Paar- degat-plantsoen zullen de tent en de uitvoe ringen beter tot hun recht komen. Bij het Raadhuis staat de tent thans niet goed van wëge het drukke verkeer aldaar. De Heer Besselsen is er voor, dat alle wer ken zooals B. en W. die voorstellen, worden uitgevoerd. De Heer Legemaat stelt ook voor, dat de verbetering der wegen, als het meest urgente werk, het eerst zal worden uitgevoerd. Het plantsoen te Soesterberg is daar niet direct noodig. Plantsoen is geen algemeen belang. Wegen wel. Nadat alle heeren nog meerdere malen het woord hebben gevoerd, stelt de Heer De Koning voor, de werken I, II en IV te doen uitvoeren. De voorzitter en de beide wethouders heb ben met zeer veel belangstelling de verschil lende meeningen gehoord. De voorzitter heeft altijd gehoord, dat geen productief werk moet worden uitge voerd, vandaar "deze voorstellen. De" aanleg van het plantsoen zal den bouw daaromheen bevorderen. Er zullen meerdere villa's wor den gebouwd. Wat het plantsoen te Soes terberg betreft is spreker van meening, dat de inwoners van dat gedeelte der gemeente als zijnde ook belastingbetalers, ook wel iets voor hun geld mogen hebben. Een plantsoen voor het theehuis aldaar zal de omgeving z.i. ver fraaien. Het Paardegat zal een groot plant soen worden, wat we hier nog niet bezitten. Ook de Heeren Van den Berg en v. El-ten spreken in denzelfden geest en bevelen de voorstellen van B. en W. nogmaals aan. Bij de gehouden stemming over het voor stel van B. en W. blijkt, dat 6 stemmen voor en 6 stemmen tegen waren. Voor: Mevr. Droste en de Heeren Van Elten, Van Eek. Besselsen, Scheffer en Van den Berg, zoodat in een Volgende vergadering over deze voor stellen nogmaals moet worden gestemd. Als Uw Ksnd Ho©si geeft het dan onverwijld de genezende SVIiJnhardf's Thijmsirocp Hoeststillend, slijmoplossend, verzachtend. Bij Apothekers en Drogisten. Flacon 75 cent. Naam Mijnhardt op verpakking. Let hierop. Bij de rondvraag verzoekt de Heer Van Eek de billijkheid te betrachten bij het ont slaan van personen in los.vasteh dienst, het geen door den heer Endendijk wordt onder steund. De Heer Bessel^n vraagt verbetering straatverlichting voor den Vinkenweg en Dorresteinweg. De Heer Scheffer vraagt meerdere verlich ting voor het postkantoor te Soesterberg en op den Verl. Postweg en wijst op een mod derpoel voor den Schoolweg. Hierna sluiting. geeft het publiek in overweging om alvo rens handelsrelaties aan te knoopen met het Internationaal Premie., Obligatie- en Spaar- kantoor te Assen, directeur Tj. Broersma, bij hem inlichtingen in te winnen. SOESTER SCHAAK- EN DAMCLUB Bovengenoemde club was gedurende eeni ge maanden, door het bedanken van den heer P. Knol, zonder voorzitter gekomen. J.l. Dinsdagavond werd door de vergadering de Heer S. de Zoete tot voorzitter en de Heer D. Oskam, tot vice.voorzitter gekozen, zoo dat het bestuur nu als volgt is samengesteld. S. de Zoete, voorzitter; D. Oskam, vice. voorzitter; D. F. Voigt, secret., Burg. Gro testraat en J. Timmer Sr., Penningmeester. Dinsdag a.s. ontvangt de Damafd. de Amersfoortsche Damvereeniging op bezoek. Dit gebeuren is een mijlpaal op den weg der vereeniging. Speelde zij tot heden alleen vriendschappelijke wedstrijden, dit zal de eerste ontmoeting zijn in de competitie der Utr. Prov. Dambond, welke geleid zal wor den door den Heer C. J. Nobels. De vriendschappelijke wedstrijden waren steeds spannend, we verwachten echter, dat dit nu nog meer het geval zal zijn. De toe- Zwarteweg 1, Soest. voor direct gevraagd. Loon f5. Molenstraat 23 O.Z. Grondig piano- en orgelles aangebo den voor beginnenden. 1 les per week a f 2.50 per maand. Br. onder No 560 bur. van dit blad. BANDEN, BENZINE, OLlëN, ONDERDEELEN, enz. Beleefd aanbevelend, Telefoon 152. C. H. RANZIJN. INGEZONDEN STUKKEN Geachte Redactie, verzoeke beleefd eeni ge plaatsruimte. ZANGERESSEN EN ZANGERS VAN SOESTERBERG De Heer Kooman noodigde U in een ..in. gezonden stuk, geplaatst in het vorige nim mer van dit blad uit, U als lid aan te sluiten bij „Excelsior" te Huis ter Heide. Of velen LNver aan dit verzoek wenschen te voldoen, is mij onbekend. Ik kan dat echter moeilijk veronderstellen. Immers, waarom zoudt U lid worden eener zangvereeniging, zoo ver van huis, waar ook in Soesterberg zelf voor eeni ge weken eene Chr. Gem. Zangvereeniging opgericht is, die'U gaarne als lid wenscht in te schrijven. Vooral met het oog op het a.s. winterseizoen zou U dat veel gemakkelijker zijn. De Christelijke Gemengde Zangvereeniging „Soli Deo Gloria" te Sosterberg, houdt hare repetities iederen Woensdagavond van 8—10 uur in de Chr. School aan den Postweg. U, geachte Redactie, beleefd dankend voor de opname. Hoogachtend, H. RAAT, Voorzitter van „S. D. G.". Voor Allen die Sukkelen met Verstopping of moeilijken, tragen en onregelinatigen Stoelgang zijn IVSijnhardt's Laxeerfableften onmisbaar. Werken vlug zonder kramp of pijn. Bij Apothekers en Drogisten. Doos 60 cent. De Heer Endendijk redt B. en W. uit de moeilijke impasse waarin zij verkeeren, wijl ze nu niets kunnen uitvoeren en stelt voor, no. 4 van het voorstel van B. en W., het aan maken van rioolbuizen en trottoirbanden te doen uitvoeren. Waar dit voorstel, als vreemd aan de orde van den dag niet kan worden behandeld^ omdat het door een raadslid is gedaan, geeft hij B. en W. in overweging zijn voorstel over te neinen. Nadat de vergadering voor 5 minuten wordt geschorst, stellen B. en W. voor, de punten I, II en IV te doen uitvoeren en de vrijkomende gelden van punt 111 te gebrui ken voor de door den Hilhorst bedoelde wegen. Dit voorstel wordt nu met op een na algemeene stemmen aangenomen. De Heer Foeken stemde tegen. Voor de schorsing der vergadering kwa men nog in behandeling punt 5 der agenda: Vaststelling van een ontwerp.besluit tot wij ziging der gemeente-begrooting 1926 en het afwijzend voorstel van B. en W. op het ver- zoek van het comité voor het houden van wege gelaten. Verfraaiing van de gemeente openluchtspelen, om overname van den op- PLAATSELIJK NIEUWS GEVONDEN VOORWERPEN Omtrent onderstaande gevonden voorwer pen zijn inlichtingen te bekomen aan het politiebureau alhier. Handschoen, Bosje sleutels, Damesporte- monnaie met inhoud, Huissleutel, Grijze handschoen, Platte duimstok, Rozenkrans, Rijwielkaarslantaarn, Zwart lederen autokus sen, Etui met schoolbehoeften. Aangeloopen een Duitsche herdershond, Klein zwart hondje en twee zwarte katten. NED. HERV. KERK SOESTERBERG Men verzoekt ons het volgende mede te deelen. Door zeer ernstige ongesteldheid van Ds. J. A. Radix, moeten de predikanten uit den ring Amersfoort in de gemeente voorgaan. Er zijn in voorn, ring echter drie vacatu res, zoodat er slechts om de andere week morgendiensten gehouden kunnen worden. Consulent is voorloopig Ds. Barendrecht, van Austerlitz, die alle hulp met groote be reidwilligheid aangeboden heeft. Ds. Barendrecht is Vrijdagsavonds van 5 tot 6 uur in de pastorie te spreken. CHR. ZANGVER. „SOLI DEO GLORIA" Naar wij vernemen is begin October te Soesterberg opgericht de Chr. Zangvereen. ..Soli F)pn Olnria" mmt r.1m nr\ i„j geeft deskundig advies bij aan- en verkoop van Automobielen. Beleefd aanbevelend, Telefoon 152. C. H. RANZIJN. gang is weder, zooals altijd vrij. We wenschen de damafdeeling veel suc ces toe en hopen 't volgend jaar^ok de Schaakafd. in de off. Schaakcompetitie te zien. VRIJWILLIGE BRANDWEER Naar wij vernemen, zal de Vereeniging „Vrijwillige Brandweer van Soest" een alge. meene vergadering houden op Donderdag 18 Nov. a.s., des avonds 8 uur, in de groote achterzaal van Hotel „Eemland" (L. v. Vugt), te Soestdijk. Op genoemde vergadering zal de heer A. W. Leeflang, secretaris-penningm. van den Utrechtschen Provincialen Brandweerbond 'n lezing houden over: Het voorkomen en be strijden van bosch- en heidebranden en na d& pauze een lezing over: Het gebruik van gas. en rookmaskers. Beide onderwerpen zullen door lichtbeel den verduidelijkt worden. De lezingen zullen, behalve voor de leden, voor zoover de beschikbare plaatsruimte hel toelaat, mede gratis toegankelijk zijn voor belangstellenden. dezer dagen in Amsterdam de sopraanpartij in de Mattheuspassion zingt (Kon. Orat. Verg.), met groot succes te Berlijn, Leip- zig, Hamburg enz. gezongen. Het Dresdener Strijkkwartet zal voor 't be gin van dezen liedercyclus ter opvoering brengen een strijkkwartet van Carl Ditters von Dittersdorf en na de pauze het beroemde kwartet op. 96 van Dvorak spelen. De geheele Nederlandsche pers is eensge zind in haar geestdrift over het Dresdener kwartet, dat met jeugdige frischheid en vu rig elan de harten der Nederlandsche muziek liefhebbers stormenderhand heeft mogen ver overen. Herman Rutters vindt (Alg. Handelsblad) het samenspel volmaakt, den voordracht ex cellent, „meesters op hun instrumenten". De Telegraaf: Een ensemble van den bijna nieuw, 18 reg., 4 spel, te gen billijken prijs te koop. Ook genegen te ruilen. Adres te ver nemen bureau van dit blad. LUXE AUTO-VERHUUR 20 CENT PER K.M. Beleefd aanbevelend, Telefoon 152. C. H. RANZIJN. te koop (Singer). J. Th. A. Smit, Birktstraat 24. Wie wil, als stille vennoot, met pl. m. f 2000 - deel nemen in een varkens fokkerij Hooge rente verzekerd. Voor nadere inlichtingen schrijve men onder No 561 bur. van dit blad. of Zit-Slaapkamer aangeboden, met of z. p.. bij gepens. echtp., P.G- Cond. billijk. Adres te bevragen bu reau van dit blad. eersten rang. De Nieuwe Rott. Courant: In één woord prachtig. Heerlijk opbloeiende frischheid, enz, De buitenlandsche pers roemt van Rose Walter den „silberklaren, technisch sehr fein béhandelten Sopran, kultivierte Musikalitat, feinbeseelter strahlender Gesang mit voller Hungabe und in prachtiger Gestaltung." Wij kunnen ons op een avond van groot kunstgenot verheugen. BEEN GEBROKEN Tengevolge van het slippen van zijn rij wiel kwam de heer M. H., wonende Korte Brinkweg alhier, Vrijdagavond op de Wal deck Pyrmontlaan zoodanig te vallen, dat hij zijn linkerbeen brak. Per auto van den heer Burgemeester werd H. naar zijn wo ning vervoerd. Dr. de Vos verleende ge neeskundige hulp. „Soli Deo Gloria", met plm. 30 ledem Het dagelijksch bestuur bestaat uit de hee ren Raat, voorz., 'Geerling, secret. en Mulder, penningm. Deze zangvereeniging houdt hare repetities 's Woensdagsavonds van 8 tot 10 uur in de Chr. School aan den Postweg. De heer C. Carstens werd op de eerste vergadering tot directeur benoemd. WAARSCHUWING „BRAND" VAN IBSEN Evenals in verschillende plaatsen geschied de, zal de bekende volksredenaar Ds. N. J C. Schermerhorn, op Vrijdag 26 November a.s. in de groote zaal van „Religie en Kunst" „Brand" van Ibsen voordragen. De Oprechte Haarlemmer Courant schreef: Uren lang heeft het auditorium als het ware aan zijn lippen gehangen, toen Ds. Scher merhorn op de hem eigen boeiende wijze dit meesterwerk vertolkte en de daarin voorko mende personen uitbeeldde. In Bolsward voor de Mij. tot Nut van 't Algemeen: De wijze waarop Ds. Schermerhorn dit machtige onderwerp behandelde, wekte onze oprechte bewondering. Zijn zeggingskracht was magnifiek en gevoelvol. In Westzaan voor het Plaatselijk Nut: Al aanstonds had hij 't publiek onder den invloed van zijn groote uitbeeidingsgave. Nu eens klonk de taal van een man Gods, die naar van het Hoogste, indrukwekkend als bergmassief... dan weer liet spreker de fijnste, teederste aandoeningen van twijfel, tweestrijd en onzegbare smart trillen in zijn woord. Hem nog eens te hooren, zal ons een groot voorrecht zijn. De Sneeker Courant: Het was een avond van „Hoogstaande Kunst" en de doodsche stilte in de zaal moge het bewijs zijn, dat de zin voor „Religieuse Kunst" in vele harten leeft. Men zie de advertentie in het volgende nummer. DRESDENER STRIJKKWARTET EN ROSE WALTER Kleine advert. bij vooruitbetaling MORGEN (Zondag) AANWEZIG Voor de vele bewijzen van be langstelling, ondervonden bij ons zilveren feest, betuigen wjj onzen harteiijken dank. J. C. v. KLOOSTER. M. v. KLOOSTER— Houtveen en kinderen. Soesterbergschestraat 10a. Hiermede betuigen wij onzen harteiijken dank voor de groote belangstelling bij ons 25-jarig hu welijksfeest ondervonden. W. BUTSELAAR. M. BUTSELAAR— Luif. SOEST, 11 Nov. 1926. Korte Brinkweg 10. Inboedel, w.o. eiken buffet, ta fels, stoelen, eiken klok, glas- en aardewerk, enz. enz. Nieuweweg 40, Soest. Kampweg 64, Soesterberg. Te bevragen Kampweg 66. gevraagd, bij W. Stemerding, te Soesterberg. Musicus. Nog eenige uren dis ponibel tot het geven van viool-onderricht. Cond. billijk. O. J. H. v. d. Hoeven, Kostverloren- weg 5a. Geen nuttiger St. Nicolaas-Ca- deau dan een Bekende, solide merken van le klas firma, tegen zeer gemakk. betaling. Óok voor dienstmeisjes. Oude ruilen wij in. Br. fr. onder no. 558 bureau" van dit blad. heeft nog eenige dagen beschik baar voor nette werkhuizen. Adres C. v. Tricht, Plasweg 4, Soest. biedt zich aan voor het maken van mantels, japonnen, enz., liefst om aan huis te komen naaien. Van Lenneplaan 7b, Soest. een in goeden staat zijnde Chroma tische Harmonica met zak. Dagelijks te bezichtigen bij T.Burgwal, Sigaren winkel, Nieuw Baarnstr. 12, Baarn. Te koop 213 fraaie, jonge W. I. L., oud 6 maanden, tegen don leg. Ook bij helft a f 2.50 per stuk. Huize „Pera" te Baarn. te koop, met draaibare bus, vloer en schoorsteenplaat. Prijs f20.—. Te bevragen Lindefilaan 7. aan de School met den Bijbel, Spoorstraat 11, iemand voor het schoonhouden der school. Alleen zij, die met het christ. onderwijs instemmen, kunnen in aanmer king komen. Br. vóór Dinsdag a.s. aan het hoofd der school, C. N. v. d. Flier, Stationsweg 12, Soest. gevraagd, P.G., niet onder 20 jaar, voor dag of dag en nacht. Prins Hendriklaan 6a, Baarn. gel. Birktstr. 12cc, Soest, billijk te koop. Sleutel bij den eigenaar; Birktstraat 39, Soest. De Zaterdag 13 dezer zullen op het derde Abonnementsconcert der Intern. Concertdi rectie Ernst Krauss (Jubileumserie) in de Nieuwe Aula te Baarn het Dresdener Strijk kwartet en de beroemde Sopraanzangeres Rose Walter een zeer interessant programma ten gehoore brengen. Voor het eerst in Nederland komt ter uit voering de Cyclus Marienlieder van Zilcher, met begeleiding van strijkkwartet, door Rose Walter, op 't oogenblik de meest gevierde Commissaris van Politie te Sneek I Oratorium-sopraan in Duitschland, die ook gevraagd, van 9—4 uur. Zondags vrij. Spoorstraat 17, Soest. gevraagd, voor halve dagen, in gezin z. k. Tijdelijk adres: Huize „Mieke"„ Julianastraat No. 6c, Soestdijk. biedt zich aan, genegen huishou delijke bezigheden te verrichten, de maand November nog vrij en na half Januari. A. van der Lin den, Veenhuizerstr. 27, Soestdijk. Tegen 1 Dec. wordt in stil ge zin (2 pers.), een voor dag en nacht gevraagd. Eén a twee vrije dagen niet uitgeslo ten, ook 's avonds vrij. Ferdinand Huijcklaan 28, Soest. gevraagd in klein gezin. Zondags vrij. Adres te vernemen aan het bureau van dit blad. Speciale aanbieding van pracht, banden, meest christelijke wer. ken, tegen de helft van de waarde KERKSTRAAT 20a - SOEST Met Ongevallen-verzekering. Uitloting volgens aanwijzing der Staatsloterij. Vraagt prospectus en inlichtingen bij Agent voor Soest en Soestdijk. 8URGEM. GROTHESTR. 6, SOESTDIJK

Soester Courant | 1926 | | pagina 2