BMMISCHE KOnSIHAHDEL üödio-insldJIdJieb Dr.van Dongen Soreeltuur alle uierwgen. i Groens vulkachel Het Zuivelhuis De rustige tijd en a//e onderde el en voor ö,n-tö,/eurö S.F.BES5EL5EN SPOORSTRAAT lö S0E5TD7KI Schrale Lippen Verstopping AdveHentiën A. Winter, Dierenarts Te koop Pension Te koop Huishoudster Nette jonge werkster Handwerkles Te koop Net Dagmeisje Nette kostganger Te koop Te koop Coupeuse GAS Kindermeisje. Spotkoopje Wasscherij KALDEWAIJ Hoofdelijke omslag 15 December aanstaande Woens dag zitting Betonwerk D. v. Sloten Ossendamweg 24, Soest KAAS RECLAME Rhododendron J. Wolff, Kweeker voor KERSTMIS is uitermate geschikt voor het inkoopen der kerstgeschenken. Onze rijke sorteering doet U naar wensch SLAGEN Kapjes. Kaarsen. Kandelaars. Supports etc. GROOTE KEUZE VOORRADIG. Verzending onder garantie naar alle landen PARKSTRAAT 19 - TELEFOON 579 Speciaal huis voor GESCHENKEN. IS ER NOG PLAATS? Dezer dagen ontvingen we een brochure ter kennismaking, onder bovenstaande titel, door G. Baas Kzn., benevens een brochure door W. v. d. Have, getiteld: „Kom, ga met ons en doe als wij". Beide brochures behandelen den arbeid van het Ned. Werkliedenverbond „Patrimonium". Maar beiden beschouwen verschillend ter rein. Binnenkort komt nu ook nog een brochure van den Heer C. Smeenk, onder den titel „Christendom en klassenstrijd". Hier wordt op uitnemende wijze de taak van „Patrimonium" in het maatschappelijke leven uiteengezet en tevens propaganda ge- „De Nijverheid" terecht. Wij geven hierbij een tweetal foto's van het schip „De Nij verheid", dat ongeveer een jaar geleden op de Zuiderzee is vergaan en waarbij de be manning om het leven is gekomen. „De Nijverheid" in de haven van Harderwijk. In welk een toestand het schip verkeert, na een jaar onder water gelegen te hebben, laat onze foto duidelijk zien. Het schip is geheel met slip, wier en schelpen bedekt. vliegtuig F VII A en en zal negen dagen du ren. Na een tiendaagsch verblijf in Batavia, zal de terugreis wederom per vliegtuig plaats hebben. VECHTPARTIJTJE In het café van den heer M. ontstond een vechtpartijtje, doordat eenige bezoekers hun consumptie niet betalen wilden. De politie die er bij te pas kwam, maakte tegen een zekere J. K. uit Amersfoort, procesverbaal op wegens mishandeling. GEVONDEN VOORWERPEN Omtrent onderstaande gevonden voorwer pen zijn inlichtingen te bekomen aan het politiebureau alhier. Kleine kinderportemonnaie, Rijwielplaatje, R.K. kerkboekje, Paar damesschoenen, Da- mesportemonnaie met inhoud, Heerenporte- monnaie met inhoud. Aangeloopen twee honden. Te Soesterberg: Zilveren vulpotlood. GEM. ARBEIDSBEURS Tot en met heden werden in de Gemeen telijke Arbeidsbeurs alhier ingeschreven 82 werkeloozen, verdeeld als volgt. 11 Metselaars, 9 Opperlieden, 24 Grond- arbeiders, 15 Losse arbeiders, 4 Landarbei ders, 1 Kantoorbediende, 4 Timmerlieden, 1 Incasseerder, 1 Stucadoor, 1 Letterzetter, 1 Bouwkundig-opzichter, 5 Schilders, 1 Sla ger, 1 Winkeljuffrouw, 1 Kellner en 2 Rei ziger-bedrijfsleiders. „NEERBOSCH" Aan allen, die zoo vriendelijk waren, aan Mevrouw Brans kousen toe te zeggen voor „Neerbosch", wordt medegedeeld, dat deze inzameling thans is overgenomen door Me vrouw Middendorp, Kerkpad 22, die de kou sen dit jaar gaarne zal ontvangen vóór 20 December a.s. INGEZONDEN STUKKEN SOEST, 2 December '26. In het Weekblad „De Soester", van 27 November 1926 schrijft de Heer G. J. Groo- tewal te Soesterberg een stuk over de voor dracht van Burg. en Weth., betreffende uit te voeren buitengewone werken bij wijze van werkverschaffing, waarover in de Raads vergadering van 8 November eene bespre king heeft plaats gehad. Dat de inzender hierover zijne zienswijze te kennen geeft, is zijn recht, misschien is dit in hem te prijzen, doch dat dit hem aanleiding geeft om den vroegeren Bestuur ders van onze gemeente een verwijt te doen en te beschuldigen van onoordeelkundig be leid en het Raadslid Scheffer toe te dichten, dat hij misschien persoonlijk belang voor het' algemeen belang zal doen gaan, is zeer af keurenswaardig en daartegen kom ik op en vraag mij af, wat weet de Heer Grootewal, die zich eerst in 1924 in deze gemeente ves tigde, af van hetgeen in vroeger jaren ge beurd is? Hij weet of meent dit mis schien te weten van „hooren zeggen", doch wie verzekert hem, dat zijn zegslieden hem naar waarheid hebben ingelicht of dat dezen het ook weer niet weten van „hooren zeg gen"? Laat de Heer Grootewal eens feiten noemen, waarop zijne beschuldiging geba seerd is. Dan kan men zich ten minste ver dedigen en eventueele scheeve voorstellingen of beweringen recht zetten. Maar hij moet niet zoo maar klakkeloos eene beschuldiging aan vroegere gemeente-besturen lanceeren. Over zijn aan het slot van zijn schrijven gedaan voorstel aan de inwoners van Soes terberg en Soest, om Ged. Staten der pro vincie te verzoeken het raadsbesluit niet goed te keuren als zijnde in strijd met hei Algemeen Belang, zal ik maar niets zeggen. Wellicht heeft ZEd. wel eens gehoord van vernietiging van een besluit door de Kroon. J. H. BENSCHOP, Soest. Bovenstaand ingezonden stuk konden wij, wegens plaatsgebrek in ons vorig nummer, niet opnemen. Tevens deelen wij mede, dat het in boven staand schrijven bedoeld ingezonden stuk ook ons ter plaatsing was aangeboden, maar door ons ongeschikt geacht. Zonder kennis van zaken en te persoonlijk. Red. Gres//s &c/v/e.zen1 maakt voor deze vereeniging. Deze brochures zijn in den handel en die uitgever bedoeld deze werkjes onder ieders bereik te brengen, door een buitengewoon la gen prijs. De beide eerstgenoemden zijn ieder 15 pagina's druk en kosten 10 cent, zegge 10 cent per exemplaar. In de brochure: „Is er nog plaats?", be handeld de heer Baas op uitnemende wijze de gestelde vraag. Want er zijn nog zoovelen onder ons chris- tenen, die onverschillig staan 'tegenover Pa- trimonium's arbeid, die in het gunstigste ge val, de schouders ophalen voor het werk door Patrimonium gedaan. Hoort, wat de heer Baas zegt op pagina 8. „Want de sociale bond moet arbeiden aan de sociale ontwaking van heel het christen volk in alle standen. Hij moet de belang stelling wekken en op peil houden, de ont- roering brengen, de sociale krachten, die slui. meren in alle levenskringen tot actie prikke len. Het is niet een werk, dat we doen kun nen, maar ook laten, dat ons een oogenblik warm kan maken, en dat wij loslaten als het ons niet langer interesseerd.' Neen, het is een werk, dat u en mij opgelegd is, dat de con sequentie is van ons christelijk belijden. Het is een werk, dat wij hebben te doen, als gehoorzamende de stemme Zijns Woords. dankende God, dat Hij ons vergunt Zijne mede-arbeiders te zijn. Zoo hebben wij te ge tuigen voor Zijnen Naam zoo hebben wij te prediken de gerechtigheid Gods, zoo hebben wij ons volk ook sociaal te brengen tot vol maaktheid, zoo hebben wij ook te brengen in de spelonken van sociale ellende het licht van Gods Woord en de liefde van den Hei land". En op blz. 9: „Wij zien dus als de taak van den socialen bond allereerst het uit dragen van de beginselen. Niet alleen onder de arbeiders, doch ook onder de werkgevers en onder alle maatschappelijke standen en groepen. Onder belijdende protestanten zoo wel als onder hen, die van de waarheid Gods ziijn afgeweken". De heer v. d. Have weerlegt in hoofdzaak bezwaren en vermeende bezwaren van oud- Gereformeerden, voor wie deze wereld veel te slecht is, dan dat ze nog een hand zouden uitsteken om verbetering te brengen. Hij schrijft op blz. 7: „Er zijn oud-Gere formeerden, die in dit leven niets anders zien dan een droevig drama van ondergang en volslagen overwinning van den macht der duisternis. Precies te scheiden zijn deze in zichten niet. Ze loopen dooreen en zijn ieder een schakeering van eene levensbeschouwing, waarin de mineurtoon altijd overheerscht en die op z'n gunstigst aarzelend of terughou dend, doch doorgaans achterdochtig en met afkeer tegenover onzen tijd staat. Dit herin nert sterk aan het gevoelen der vromen in het begin der negentiende eeuw. De Fransche re volutie was niet uitgeloopen op vrijheid, ge lijkheid en broederschap. Napoleon tyranni- seerde de volken. Aati zijn heerschappij kwam een einde, maar de beginselen der revolutie werkte door en legden al meer beslag op de geesten, die zich vrijmaakten van de gehoorzaamheid aan het Evangelie. De „tijdgeest" openbaarde zich' als een geest van algeineene liefde en verdraagzaam heid, beschaving, verlichting en braafheid. Men dweepte met de ware liberaliteit, met het „juiste midden", als het meest voortref felijkst standpunt". „De Costa schreef zijn „Bezwaren tegen den geest der eeuw". Het uitgangspunt der oud-Gereformeerde historie-beschouwing is, dat Nederland is „het Israël van het Westen1 In allerlei vroegere en latere geschriften ko men uitdrukkingen daarop slaande voor. Daar is op zichzelf niets tegen, want er is meer dan één aanleiding om deze parallel te trek ken. Men moet evenwel maat houden, anders gaat men overdrijven. En men heeft overdre. ven en doet het nog. Dan ziet men de ge schiedenis van dit hoogst merkwaardig volk zich stuk voor stuk herhalen in de geschie denis van Nederland. Als Uw Kind Hoest geeft het dan onverwijld de genezende Wlijnhardt's Tlhijmsiröop Hoeststillend, slijmoplossend, verzachtend. Bij Apothekers en Drogisten. Flac. 75 ct. Naam Mijnhardt op verpakking. Let hierop. Alle bijzondere leidingen en woiuferen, af- dwalingen en afgodendienst van het Ooster sche Israël vindt men bij het Israëjk van het Westen terug. Het kan niet anders of het ziet efwoor Ne derland treurig uit. Het gaat, evenals het oude Israël, zijn ondergang tegemoet. H^t is on der het oordeel. Alles is onder het Aofdeel" Maar op Ijlz. 11, waar hij 'al die bezwaren van oud-Gereformeerden weerlegt, .schrijft bij„Als Gods barmhartigheid zöéTgroot is, dat Hij zich om deze gevallen wereld be kommert, en die in de schaduw van het kruis van Jezus Christus zegent, zoodat de zon opgaat over boozen en goéden_en de regen valt op rechtvaardigen en onrechtvaar- digen, dan mag de mensch, die met God rekent en Zijn regeering erkent, die wereld met al haar strijd en leed, maar ook met veel wat tot blijdschap wekt, niet verachten en aan zichzelf overlaten. Hij heeft voor haar een roeping, hij heeft in haar een taak te vullen, veelomvattender dan die, welke erop berekend is om te verkrijgen wat voor de ver vulling van de nooddruft noodig is". Genoeg om de lezers te doen zien, dat het een paar interessante brochures zijn voor heel weinig geld. De secretaris van Patrimonium, Talmalaan 20, wil gaarne zorgen, dat U deze brochure ontvangt, indien U 't hem maar te kennen geeft. Wie zenuwachtig Onrustig en Overspannen en zijn gewone Kalmte wil herwinnen, gebruike eenigen tijd de kalmeerende en zenuwsterkende Aflijn ha rdt's Zenuwtabletten Glazen Buisje 75 ct. Bij Apoth. en Drogisten BURGERLIJKE STAND SOEST GEBOREN: Antonius Johannes, z. v.~ J. Vr'^,rDfjkss'& en A. Huurdeman. Wouterus Gijsbertus, z. v. W. Tolboom en E. Grift. Maria Christina, d. v. D. Langelaar en W. A. v. Setten. Chris- tiaan, z. v. R. v. Zuilen en J. v. Grol. Chris- tina Helena Johanna, d. v. J. Straver en H H. v. d. Hurk. Bertha Johanna, d. v. H. v. Sitter en L. P. Onderwater. Ehrich Rudolf Alexander, z. v. J. L. Zappeij en W. Beer. OVERLEDEN: Jacob van Roon, 73 j., echtgen. v. J. M. van Gink. BAARN GEBOREN: Jacoba Maria, d. v. C. J. Hoogeboom en C. van Hamersveld. Aart, z. v. H. A. den Har- tog en j. Vlaanderen. Eleonora, d. v. H. L. van Beest en I. A. Heidema. Johann Lena, d. v. D. van Duijn en J. M. de Ruijter. Cor- nelis, z. v. F. Roest en W. M. Steur. ONDERTROUWD: J. C. van Dijk en H. Pelt. W. J. van de Steeg en H. Ravenhorst. GETROUWD: E. van de Pol en G. G. M. Broerze. OVERLEDEN: Ynskje Wigersma, 77 jaar. Johannes Cor nelis Kuijer, 70 jaar, geh. met W. C. van den Toorn. Ruwe Huid, Springende Handen, Winterhanden, Wintervoeten en Huidwondjes geneest men snel met Doos 30-60-90, Tube 80 ct. PUROL Een foto van den Zweedschen cosch Kreigs- man, onder wiens leiding in ons land de Ne- derlandsche athleten voor de a.s. Olympiade worden getraind. of moeilijke en onregelmatige stoelgang regelt men vlug zonder kramp of pijn met Mijnhardt's Laxeertabletten Bij Apothekers en Drogisten. Doos 60 cent. KOSTELOOS RIJWIELBEI.ASTINGMERK Het is bekend, dat degenen, die in aanmer king komen voor een kosteloos rijwielbe- lastingmerk, zich voor de aanvrage daarvan persoonlijk moeten vervoegen ten kantore van den Ontvanger der Directe Belastingen. - V u „De Nijverheid" terecht. Hoe de lier begroeid was. UIT DEN OMTREK BAARN STEFI GEYER Zaterdag 11 December a.s. zal de vermaar de violiste Stefi Geyer te Baarn, Nieuwe Aula Lyceum, optreden. Walter Schulthess, de be kende Zwitsersche pianist-componist zal op dit concert medewerken. Oorspronkelijk was de bedoeling, dat op dezen avond alleen- werken van Beethoven ten gehoore zouden worden gebracht, maar op veelzijdig verzoek, juist deze violiste in een gemengd programma te mogen hooren, zal Stefi Geyer, behalve werken van Beet hoven, spelen: de Chaconne, viool-solo, van Bach, Passagaglia G dur van Samartini en na de pauze enkele transcripties van Fritz Kreis- ler, Balletmusik sus Rosamunde, van Schu- bert, Lied ohne Worte van Mendelssohn Mazurka van Chopin en „Heijre Kati", Szene de la Csarda van Hubay. Wij twijfelen niet, of deze groote violiste zal met bovenstaand programma een volle zaal trekken. Stefi Geyer, een der allergrootste onder de vrouwelijke vioolkunstenaressen, een der wei nige wonderkinderen, die tot volle meester schap zijn uitgegroeid, werd door de geheele internationale pers geestdriftig gevierd en ook de Nederlandsche bladen zijn vol lof en ver gelijken Stefi Geyer met niemand minder dan Kreisler, Huberrnan, Tliibaud. Het Handelsblad (Herman Rutters) zegt d.d. 3 Febr. 1925: Stefi Geyer is een zeer bijzondere verschijning onder de hedendaag- sche groote violisten. Buitengewoon tech nisch meesterschap, heel aparte persoonlijk heid naast Kreisler, Huberrnan, Thibaud. In tensieve muzikaliteit en bloemwarm tempe rament, geadeld door een begenadigden, ern stigen kunstzin en door voornaamheid van geest. De Telegraaf d.d. "3 Februari 1925 zegt: Haar spelen is een strenge lijst, die een spie gel omvat, waarin de bewogenheid zichzelve ziet. Het nadert tot het spelen der aller grootsten. KERKNIEUWS Door het bestuur der Gereformeerde Kerk Buiten Syndodaal Verband zijn tot ouder lingen gekozen de heeren K. W. de Groot en P. Keunig en tot diaken de heeren C. Adriaanse en E. J. Bosch Jbzn. EEN KIJKJE IN 'T GEMEENTELIJK LEVEN De heer N. G. van Doornik, wethouder van publieke werken, zal Donderdag 16 De cember a.s. voor de leden van de R.K. Kies- vereeniging een lezing houden over boven staand onderwerp. TELEFONISTE Tot telefoniste bij den Rijkstqlefoondienst alhier is benoemd mej. M. C. Breeden te Soest. BENOEMD Tot onderwijzer aan de school met den Bijbel is benoemd de heer L. de Brom, uit Nijkerkerveen. VERVOLG PLAATSELIJK NIEUWS ERFVREDEBREUK Door de politie is tegen E. v. d. B. alhier procesverbaal opgemaakt, terzake Erfvrede- breuk. DE EEUWIGE STILTE Onder bovenstaanden titel zal eerstdaags hier ter plaatse worden vertoond de film, die, tijdens de laatste Zuidpool-expeditie van Kapitein Scot, werd opgenomen door H. Q. Ponting. Wat de verschillende bladen over deze film zeggen Dordtsch Dagblad..... Wie gisteravond deze film zag, wist zijn avond welbesteed.... Deze film heeft geboeid van A. te Z. Delftsche Courant„De Eeuwige Stilte" is een van de meesterwerken der laatste jaren. Prov. Geld. en Nijm. Courant.... Uit het en thousiast applaus een ongewoon iets bij een filmvertooning dat na ieder deel op steeg, meenen wij te moeten opmaken, dat hier iets heel bijzonders werd gegeven. Zie de advertentie in dit blad. DE AUTOKLUIS De verschillende zaken in de laatste weken in dit gebouw geopend, vragen wel aandacht. Dit was j.1. Donderdag zeer zeker het ge val bij de opening van de Autokluis zelf. Zooals algemeen bekend, wordt in dezen naam uitgedrukt een der hoofdzaken in deze onderneming, n.1. de gelegenheid tot auto stalling in brandvrije boxen. Eenige sierlijke en zeer gangbare merken auto's waren in de showroom opgenomen, welke met de verschillende onderdeden, ban den enz. en de aanwezige bloemen een schoon geheel vormden. Aan den ondernemer onze beste wenschen. Daardoor ging tot dusver voor de arbeiders veel van het voordeel verloren, wiijl er werk verzuim mee gepaard ging. Teneinde zooveel mogelijk aan dit bezwaar tegemoet te ko men, heeft de Minister van Financiën thans bepaald, dat de Rijksontvanger gedurende het tijdvak van 13 December tot 8 Januari a.s., wekelijks twee avonden en wel telkens twee uren, ten zijnen kantore alhier gele genheid zal geven tot het indienen van aan vragen óm verstrekking van kostelooze nij- wiel-belastingmerken voor het jaar 1927. Ten kantore van den Ontvanger der dir. belastingen te Baarn (Hoofdstraat 3), zal ge legenheid bestaan op Dinsdagen, 14, 21, 28 December 1926, 4 Januari 1927, Vrijdagen 17 en 24 December 1926, Donderdag 30 De cember 1926 en Vrijdag 7 Januari 1927, tel kens van 7 tot 9 uur 's avonds. Kleine advert. bij vooruitbetaling MORGEN (Zondag) AANWEZIG Soesterbergschestr. 10c - Soest Ziekenf. Dinsd., Dond., Zaterd., 9-10 Telefoon S-173 GEBOREN: ERICH RUDOLF ALEXANDER ZAPPEIJ. SOEST, 6 Dec. 1926. H. VAN SITTER Jr. en L. P. v. SITTER-ONDERWATER geven kennis van de geboorte hunner dochter BERTHA JOHANNA. SOESTD1JK, 8 Dec. 1926. zes jonge Pauwen. Adres: Post weg 1, Soesterberg. gezocht door 1 of 2 heeren, liefst omtrek station Soestdijk. Br. fr. onder no. 581 bur. van dit blad. een zoo goed als nieuwe jurk, ep mantelcostuum, voor een meisje van 16 a 17 jaar. Adres te bevra gen bureau van dit blad. In gezin van 2 pers. beschaafde huish. gevr.; au pair (dan met hulp) of tegen sal. Br. met opg. cond. en ref. onder no. 580 bur. van dit blad. b.z.a. Br. fr. onder lett. B. A. aan Van de Ven's Boekh., Baarn. voor meisjes van 912 j. a f2.50 per m. Woensdags van 2—3.30 uur. Mej. Jansen, Gallenkamp Pelsweg 12, Soest. uitneembaar nieuw hok f 14.50, 15 ijzeren buizen met pim. 25 M. gaas f7.50, haan met 10 jonge hen nen, aan en tegen den leg f22.50; in één koop f42.50. Kostverlo- renweg 5a, achter Verhoef (kap- per). gevraagd, Ger. of Ned. Herv., met huiselijk verkeer, leeftijd niet be neden 16 jaar. Aanmelden des avonds na 8 uur, Marisstr. 6, Baarn. gevraagd. Tevens aangeboden een slaapkamer. Mauvestr. 28, Baarn. 2 overjarige geiten en 4 vette slachtkonijnen. Adres: le\£eser. laantje 5, Soest. Kakatoe met kooi; 4 Jaarg.W Prins" 1913-1916; 8 Jaarg. \a_ norama" 1917-1924 en 30 jongt, boeken, alles in prachtb. en niel voor spotprijs. Sophialaan 6. Een net persoon, gevraagd, voort verkoop van wijnen aan particu-\ lieren, tegen provisie. Br. fr. ond. no. 582 bureau van dit blad. (wegens vertrek) tegen elk aan nemelijk bod: Eiken en Oud-Holl. garnituur. Verder tafels, stoelen, spiegels, waschtafels, boeken, fornuis, 2 damesrijwielen, foto toestel, etc. P. v. d. BURG, Veen- huizerstraat 2B huis. bijna nieuw en een partij dubbel dik Vensterglas, groote maten, te koop. Lindelaan 3, Soest. biedt zich aan voor alle voorko mend naaiwerk. Ook verstellen bij dames aan huis. Diploma Haag- sche vakschool. Adres: Kerkstr. 23, Soest. Een zoo goed als nieuw gasfor nuis, weinig gebruikt, wegens plaatsgebrek, f35.Emmalaan 3, Soestdijk. Te koop a contant 2 tweepits- gasstellen; als ook plm. 115 M. ligustrum.haag. Lange Bergstraat 24, Soestdijk. Mevr. MalcorAthmer, vraagt voor direct een net Aanmelden 's avonds 78 uur, Anna Paulownalaan 8. wegens plaatsgebrek, pracht ameublement, w.o. 2 geheel vee- rende clubfauteuils, 4 pracht stoe len, zware salontafel (als nieuw) f145.Vredehofstr. 4, Soestdijk. Rsmbrandtlaan VA W. Z. Nette afleverinq Billijke prijzen Kerkvoogden der Ned. Herv. Ge meente van Soest, brengen ter kennis van belanghebbenden, dat de voor het dienstjaar 1926 moet worden voldaan. De Kerkelijke ontvanger zal daar voor houden in de Kerkekamer, van des voorm. 10 tot des nam. 1 uur. Ondergeteekende beveelt zich be leefd aan voor het uitvoeren van alle voorkomende betonwerken. Ter kennismaking onzer eerste kwaliteit kaassoorten, noteeren wij deze week extra lage prijzen. Volvette Oude Goudsche Meikaas fl.— per pond. Volvette Mei Edammer kaas f 2.25 per stuk. Concurrentie in deze kwaliteit onmogelijk. BELEEFD AANBEVELEND, J. C. v. HAARLEM, VAN WEEDESTR. 45 - Tel. 159 SOESTDIJK Prima versche buitenlandsche Roomboter p. pond f 1.05 ZIE DE ETALAGE. Zeer mooie planten met vijf tot tien bloemknoppen f 1.25. Erica of heide, in vijf verschillende kleu ren f 0.25. Pioenrozen, wit, rose, rood f 0.20. Mahonia Aquifolium, groenblijvende herberis, bloeit Maart, met gele bloemtrossen f 0.40. Klimrozen f0.35. Ampelop- sis Veitchi, zelfhechtende klim op, kleurt in de herfst mooi rood f0.35. Rhabarberplanten f0.20, enz. enz. KOUDHOORNWEG 4 - SOEST Einde Bosstraat. Jutte en N..H. Suikerperen f 1.00 Kersenboomen fl.50.

Soester Courant | 1926 | | pagina 2