JDZELLE" RIJWIELEH ilsisiao ugpHiezing Pijnig Staten ie Soest Batavus' Rijwielen f 65.00 D, F. VOIGT - VOOR ALLEN THUIS GEESTES SPORT en HERSEil-OYMIIASTiEK B. 'T LAM - KERKSTRAAT 50 Steenh'ofstraat 5, Telef. 2045 Bouwcrediet beschikbaar. Vanaf f 72.00 A.FUGERS - Kerkstraat 3 DITJES EN DATJES DOOR DE UROUUI DE EERSTE GOOISCHE HULPBANK Bad en Geiser compLf 95,- Waschtafel compl f46.00 Gasfornuis compi. f40.00 Willem Reifh ODS K1HDEHH0EKJE Uitgave: G, SMIT, v. Weedestraat 35, Soestdijk - Telefoon 181 Bureau te Baarn"VAN DE VEN's Boekhandel - Telefoon 139 6b Jaargang No. 14 Gecontroleerde oplaag te sarnen 6500 exemplaren. Vrijdag 8 April 192"' Dorus Rijkers en zijn moedige makkers werd een diner aangeboden in Hotel „Central" in Den Haag. Hierboven: Tijdens de feestmaaltijd werd even geposeerd. D O O O O 9. r §-* H O 1. Staatkundig Gereformeerde Pairtij 1 8 5 2 s 5 3 32 2. Vrijheidsbond 74 117 17 53 135 61 78 535 3. Communistische Partij 5 1 4 4 1 6 1 22 4. Hervormd Gereformeerde Staatspartij 1 3 6 1 8 2 1 22 5. Roomsch-Katholieke Volkspartij 4 1 1 2 3 19 30 6. Sociaal Democratische Arbeiders Purtij 12 50 52 204 24 70 70 4S2 7. Plattelandersbond 2 2 1 1 S. Anti-Revolutionaire Partij 97 102 79 189 152 74 70 763 9. Roomsch-Katholieke Staatspartij 340 321 77 199 151 194 231 1516 10. Christelijk Historische Unie 79 101 52 80 68 39 59 478 11. Vrijzinnig Democratische Bond 44 66 48 43 58 113 384 12. Lijst Leccius de Ridder 3 2 1 6 13. Democratische Partij 3 2 2 1 6 14 Uitgebrachte stemmen 700 854 352 883 621 584 724 4718 Ongeldige stemmen 40 79 41 100 28 71 69 428 Aantal kiezers 5432. Totaal uitgebrachte geldige stemmen 4290 KERKBERICHTEN SOEST Ned. Herv. Kerk. Voorm. 10 uur (Kerk), Ds. W. J. Kolkei^, vin J-e'rjn^c-biiiten Bediening van den H Doop. 's Avonds 6 uur (Kerk), Ds. J. H. Gun ning, van De Vuursche. Voorm. 10.30 uur (Rembrandtzaal), Prof Dr. H. Th. Obbink, Hoogleeraar te Utrecht. 's Avonds 6 uur (Rembrandtzaal), Ds. E. Reeser, van Hoogland. Ringvacaturebeurt. Goede Vrijdag. 's Avonds 7 uur (Kerk), Ds. H. C. Briët, van Utrecht. Viering van het H. Avondmaal. Roomsch Katholieke Kerk Parochie St. Petrus en Paulus Voorm. 7 en 9 uur H. Mis en te 10.30 uut Hoogmis. Parochie Maria Onbevl Ontv. Voorm. 7.30 uur H. Mis en te 10 uur Hoogmis. Geref. Kerk. Kerkgebouw Julianastraat Voorm. 10 uur Ds. J. v. d. Meulen. onder leiding van GEO VAN DAM. XIV. OPLOSSINGEN Damprobleem No. 11. (Jean Dufresne). Wit speelt achtereenvolgens 3228, 2217, 26x28, 38—32 én 45x3 met winst. Schaakprobleem No. 11. (Dr. Galitzky). Wit speelt als sleutelzet D a2 (niet al dat faalt op K d4e3), zwart P x D a2, wit P e2 mat. Op zwart b3 x D a2, wit P c2 mat. Op P d2, wit D x P d2 mat. Op L e3, wit P c6 mat. Op f7f6, wit P e6 mat, enz. Puzzle No. 11. Eigenaardige getallen. De meeste oploss(t)ers zijn ditmaal van deze strikvraag de dupe geworden. Er blij ven namelijk altijd minder over, als men er de halft aftrekt en niets méér. Het zit hem alleen in het leggen van den klemtoon. Puzzle No. 10. Een cryptogram. De oplossing van het 38 letters tellende gèheimschrift luidt: „Geheimschriften ontcij feren is ook puzzlen", waarbij de letter „ij" voor i en j. werd gerekend. Als sleutel be zigden wij de Delastelle-methode. Aldus: 3 5 1 Nam. 5.30 uur Ds. A. Steijling, Em. pred. te Apeldoorn. Goede Vrijdag, 's avonds 7.30 uur, Ds. J. v. d. Meulen. Kerkgebouw Soesterbergschestraat. Voorm. 10 uur Ds. A. Steijling, Em. pred. te Apeldoorn. Nam. 5.30 uur Ds. J. v. d. Meulen. Goede Vrijdag, 's avonds 7.30 uur Ds. B. Alkema. Chr. Geref. Kerk. Voorm. 10 uur en nam. 5.30 uur Ds. Oost. hoek. Vereeniging van Vrijz. Godsdienstigen. Gebouw Religie en Kunst, Rembrandtlaan. Voorm. 10.30 uur Ds. H. G. v. Wijngaar den, van Amsterdam. Solozang van Mejuffrouw Stans Ie Cos- quino de Bussy, Amsterdam. Dinsdag 12 April 1927, 's avonds half 8, „Historische Kring". SOESTERBERG Ned. Herv. Kerk. Voorm. 10 uur in de Chr. School aan den Postweg hoopt voor te gaan de Heer A. van Scherpenzeel, van Bunnik. 21—25, K tot O is 31—35, P tot T is 41—45 en UZ is 5155, waaruit blijkt, dat 31 is K, 25 is J, 31 is K, 35 is O, enz. AIzioo krijgen we: Kjkowaarmede dan het geheele geheimschrift ontstaat. Op "dezelfde wijze achteruit redeneerende moet men na eenig systematisch zoeken ook spoedig tot een ontraadseling geraken, mitsmen op de hoogte is van de diverse crypfographische methodes, welke o.a. in gebruik zijn bij de Staatsinlichtingen diensten (spionnage) dei- verschillende landen, bij de justitie en bij misdadigers en geheime genootschappen. De kennis der cryptografie is dus niet alleen hoogst interessant en leerzaam, maar ook en vooral zeer nuttig. NIEUWE OPGAVEN DAMPROBLEEM No. 14. Lokzet van Geo van Dam. Zwart: 14 (H. Marchal), Den Haag). 1 2 3 4 5 De G wordt hierdoor 32. De e 15, de h 33, de e weer 15 enz. Deze getallen worden nu twee- aan twee groepsgewijze onder el kander gevoegd, waarna daaruit nieuwe ge tallen worden samengesteld door de twee boven elkander gelegen cijfers naast elkaar te plaatsen. Aldus: g is 32 h is 33 waardoor 31 33 e is 15 e is 15 ontstaat 25 35 enz. Deze getallen worden nu in een bepaalde sleutel-lijst opgezocht, die er in dit geval zoo uitzag, dat iedere letter van het alphabet door een der getallen, die in bovenstaande 5 groepen kunnen ontstaan, wordt voorge steld. Dus bijv. AE is 1115, F—J is Wit: 14 (v. Dam). o De diagramstand in cijfers behoort te zijn: Zwart 14 schijven op 3, 79, 1215, 17, 20, 21, 22, 24 en 25. Wit 14 schijven op 28, 29, 33—35, 36, 38, 40, 41, 42, 43, 45, 48 en 50. In dezen stand verlokte wit zwart tot het doen van een foutzet. Dit geschiedde, waarna wit won. Hoe was het spelverloop? SCHAAKPROBLEEM No. 14 van GEO KANDER, Praag. De diagramstand behoort ts zijn: Wit 5 Compleet met kast en torpedo rem-naaf. BAARN Ned. Herv. Kerk. Voorm. 10 uur Ds. I. Kievit. Nam. 6 uur Ds. Adriani. Goede Vrijdag. Voorm. 10 uur Ds. A. Adriani. 's Avonds 7 uur Ds. I. Kievit. Vereeniging „Caïvijn", Tromplaan. 's Avonds 6 uur Ds. I. Kievit. Geref. Kerk (Oude Utrechtscheweg). Voorm. 10 uur en nam. 6 uur Ds. A. de Geus, Emer. Pred. van Lemmer. Goede Vrijdag. 's Avonds 7 uur Ds. J. G. Meijnen. Doopsgezinde Gemeente. Geen dienst. Geref. Kerk. in het Hersteld Kerkverband Kerkgebouw Korte Schoolstraat. Voorm. 10 uur de heer G. W. van Deth, Theol. Cand. te Bloemendaal. Nam. 5 uur de heer K. W. de Groot. Roomsch Katholieke Kerk. Voorm. 7 en 8.30 uur H. Mis en te 10 uur Hoogmis. Chr. Geref. Kerk (NassauLtan). Voorm. 10 uur en nam. 6 uur Ds. K. Green. Leger des Heils. (De Wetstraat 25). Voorm. 7 uur bidstond, voorm. 10 uur heiligingsmeeting. Nam. 3.30 uur openluchtrneeting aan de „Groote Kom". Nam. 8 uur verlossingsmeeting. Woensdagavond 7.30 uur openluchtmeeting Dijkweg. Donderdagavond 8 uur heiligingsmeeting. Goeden Vrijdag. Voorm .10 uur heiligingsdienst. Nam. 8 uur bijzondere dienst. Ned. Luthersch Genootschap voor In- er Uitwendige Zending, afdeeiing Baarn. Zondag 10 April, voorm. 10.30 uur, Aula Lyceum Vondellaan, Ds. P. Groote, van Amsterdam. Dameskoor. 12 Uur Zondagsschool. Donderdag 14 April, 's avonds 8 uur, Nutsgebouw, Penstraat, Ds. P. Groote, van Amsterdam. H. Avondmaal. Protestanten Bond. Voorm. 10.30 uur Ds. H. H. Dorgelo, van Naarden. „Baamsche Evangelisatie" Zondagavond 8 uur Evangelisatie-samen komst. Vrijdagavond 8 uur Bijbelavond. Deze samenkomsten worden gehouden Ba- listraat 11. LAGE VUURSCHE Ned. Herv. Kerk. Voorm. 9.30 uur Ds. Gunning. Bevestiging van nieuwe leden. Nam. 6 uur Ds. Meischke, emer. pred. te Hilversum. Goede Vrijdag. 's Avonds 7 uur Ds. Gunning. sukken, voornamelijk: K c6, T a3, T c5 en twee pionnen op b4 en f5. Zwart 4 stukken, n.I.: K b8, P c7 en twee pionnen op b5 en f6. Wit speelt en geeft mat in drie zetten. Va rianten ook aangeven s.v.p. Zwart: 4. Wit: 5. PUZZLE No. 14. VOOR ONZE REKENAARS Gevraagd zóódanig een gemeenen deeler op te geven voor de drie getallen 480608, 508811 en 723217, dat men in elk geval de zelfde rest overhoudt. Het is ons bekend, dat een soortgelijk vraagstuk reeds vele „getal len-minnaars" van hun rust beroofde. Toch is het géén moeilijke opgave en indien men logisch redeneerend te werk gaat, gepaard aan een beetje slimheid, dan is het vraag stuk spoedig ontleed. Goede oplossingen ontvingen we van de puzzles 9 tot en met 11 van de heeren: A. P. F. Reeder (10, 11), C. A. van Wijck (9, 10) en J. van Dijk (9, 10); van de damproblemen 9 tot en met '11 van de heeren: C. Nobels (10), J. D. Lü- seken (10, 11), J. Klomp (9), L. M. Horns- veld (9, 10), W. H. de Klerk (9, 10), J. D. Gundelach (9, 10), N. Mpr (9, 10), G. Staal (11), H. Staal (11), H. Bakker Jr. (9, 10), J. H. Romijn en A. Hornsveld (9—11), J. Steen- hamer (9, 10); van de Schaakproblemen 9 tot en met 1) van de heeren: A. P. du Pree (9,10), J. Timmer (9, 10), A. de Jong (9, 10), A. v.d. Laan (9-11), Joh. v. Keeken (9, 10), G. J. Koelewijn (9,10), L. M. Beneden peil. De v^aag, waarom het Soester Nieuwsblad niet meer ingaat tegen allerlei laster en on juistheden, die elke week door „De Soester" aan he' publiek wordt opgedrongen, kunnen wij bcintwoorden met: 't is beneden peil, en dan kom je in de modder terecht, want heusch, die indruk maakt het. Wie is in staat, om in al die schunnige stukjes, één edel mo tief aa-> te wijzen of bij den schrijver één trek van karakterhoogheid te ontdekken, 't Is regt1, in zoutelooze taal, een massa on juistheden neer te schrijven, om maar geen erger woord daarvoor te gebruiken. Bij o*e schrijvers is iets afwijkends, want zij ov< schatten zich zelf, en wanen zich heele l olleboozen, of zij onderschatten het publiejc denkende, dat het onnoozel genoeg is, om al die onzin voor goede munt te acceptcfren. Misschien dat zij wel een beetje ontnuch terd zu-en zijn, door wat is voorgevallen op de vergaderingen van den Vrijheidsbond. Wat daarover naar buiten wordt gezegd, zal mis schien die heeren wel tot bezinning brengen, of ze zón misschien „onverbeterbaar". In elk geval is onze veronderstelling juist geble ken, dat de beschaafde en fatsoenlijke men- schen van zulk laag gedoe, niets moeten hebben Men kan zich alleen maar verblijden, dat zij zich vergist hebben in den smaak van hun lezers. Om il die redenen zullen wij volharden in onze wijze van doen en de velerlei onzin alleen Jan laten zien, als wij dat noodig oordeelen. Makelaar - Taxateur Bij het station Soestdijk Verzekeringen Brand, Inbraak etc. Belast zich met aan- en verkoop van Villa's, Landhuizen, Winkelhuizen, Bouwterreinen en vaste goederen Eén zaak. Eén (■aak echter willen wij nu toch even belichten, hoewel de onbevooroordeelde le zer reejs door de feiten het onwaardige en onware ervan moet zien. Een jmbtenaar heete eerst geschorst, toen hij nog steeds zijn werk doet. Als nu met de stukken kan bewezen wor den, dat ten opzichte van het grondbedrijf, opzet en inrichting daarvan, zijn werk, door Ged. Staten een bijzondere goedkeuring werd waardig geacht, dan 'is dat toch zeker geen jongenswerk? Dat de financieele commissie (voorz. de Burgemeester), gemeend heeft na onderzoek eenzelfde getuigenis schriftelijk te moeten ge- Hornsveld (9,10), N. Mur (9, 10), terwijl wij alsnog de goede oplossing van damprobleem no .10 ontvingen van de heeren C. J. Nobels. A. Hornsveld en J. H. Romijn, die er dus eveneens in slaagden dit moeilijk eindspel tot ontleding te brengen. Tot ons leedwezen kwamen deze inzen dingen echter al te laat binnen en konden wij daaraan dus geen punten meer toekenaen. Tn alle drie de afdeelingen vallen van deze eerste serie dus slechts twee prijswinnaars te ver melden, n.1. de gebroeders G. en H. Staal, te Baarn, die elk f2.50 zullen krijgen toege zonden met onze welgemeende gelukwen- schen en complimenten voor het feit, dat zij er in slaagden, alle tien damproblemen, waar onder er waren, die lang niet tot de gemak kelijkste behoorden, goed en volledig op te lossen. V. Mevrouw E. v. d. B. Uw vraag en tege lijk klacht lijkt ons interessant genoeg om er een ernstig woord aan te wijden, al moeten wij, ter wille van de beperkte plaatsruimte kort zijn. Een onzer lezeressen schrijft ons, dat zij tengevolge van haar drukke huishouding, zonder dienstmaagd, geen tijd kan vinden voor geestelijke ontspanning en zich tenge volge daarvan een huissloof voelt. Dit is ze ker een minder prettige gewaarwording, vooral als men een degelijke opvoeding ge noten hebbende, wel „bij" was. Toch schijnt het ons toe, niet onmogeFlijk te zijn, lederen dag een poosje voor zich zelf te hebben. Een uur, een half uur desnoods een kwar tier. De huisgenooten zelf kunnen er voor zorgen, dat ook moeder haar speciaal rust uur heeft, d.w.z. zitten zonder kousen te stoppen of wandelen zonder boodschappen te doen. Het is heel erg gemakkelijk om al lerlei kleinigheden op moeder te laten aan komen, m?ar met een beetje oplettendheid is haar toch menige gang naar beneden en elders te besparen. En verder zij zelf. Door een verstandige indeeling van de dagtaak en van het werk is er veel, dat gemakkelijker valt te doen. Alles komt dan op geregelde tijden aan de orde. Er zijn huisvrouwen, die zonder overleg voorthollen op de huishoudelijke renbaan en Ernstig auto-ongeluk bij Delft. Op den Rotterdamschen weg had een ernstig auto-onge luk plaats, waarbij de chauffeur van een auto, waarin nog 5 personen zaten, om hec leven kwam. Een der inzittenden werd ernstig gewond. Boven: de zwaar beschadigde wagen. ven, dan zegt dat toch zeker iets anders, dan het geschrijf in „De Soester". Als de Gemeente-accountant, in een offi cieel rapport den achterstand bij den woning bouw wijt aan het gemeente-bestuur (in casu den betrokken wethouder) door weigering van het teekenen der mandaten, waarvoor z.i. geen enkele reden was, dan valt daarop toch wel een ander licht. Als de rekening-courant tot 4 October ac curaat is bijgehouden en er geen betalingen meer te doen zijn voor 27 October d.a.v., en de betrokken ambtenaar wordt maanden ziek, dan is het vrij gemakkelijk hem te beschul digen van het niet bijhouden daarvan, maar is dat te verdedigen en is dat geen overschrij den van de grenzen, dat alleen maar kan geschieden door iemand, die niet onbevoor- deeld is, of soms nog erger. Ziedaar dc wer kelijkheid. VAARTWEG 41 HILVERSUM VERSCHAFT CREDIETEN OP GEMAKKELIJKE VOORWAARDEN GEOPEND ALLE WERKDAGEN VAN 10—1 UUR EN MAANDAG-, WOENSDAG EN ZATERDAG-. AVOND VAN 7—8 UUR. RAADSVERGADERING (Slot.) In tegenstelling met onze gewoonte kon den wij het raadsverslag in ons vorig nam-* mer niet ineens opnemen, waarom wij thans het tweede gedeelte laten volgen. 12. Adressen van L. Bekkers en G. Bleeks- ma te Soesterberg, verzoekende huur van grond voor het daarop plaatsen van con sumptietenten. B. en W. stellen voor afwijzend op bedoel de verzoeken te beschikken. De heer Van Doorne wenscht aan L. Bek kers wel to.estemming te verleenen. Bedoel de persoon is niet in staat te werken en heeft in den vorigen zomer f 600.kosten ge maakt voor een tent, hopende, dat ook voor daardoor toch nooit klaar zijn. Het schijnt ons toe, dat iedereen tijd voor ontspanning kan vinden als de goede wil er is. Is er van daag veel te doen geweest, dan is men des avonds te moe of te lusteloos om te lezen. Doe het dan 's morgens. En verder is het heusch geen plichtsverzuim als we eerst eens na een heelen morgen flink aangepakt te heb ben, 's middags een half uur lezen, voor we ons over onze verstelmand buigen. Wij be doelen hiermede geenzins, dat we een taak van ons af mogen schuiven en hiervoor een aangenamer in de plaats moeten stellen. Het kousenstoppen gaat alleen veel vlugger en met meer lust wanneer we onder de hand over een nieuw tooneelstuk of een pas verschenen boek kunnen denken. We hopen, dat U hiermede tevreden zult zijn. Mocht U er nog meer over willen hooren, zoo verzoeken wij postzegel voor antwoord in te sluiten. Lezeressen, die ons vragen heb ben te stellen, kunnen hun brieven adressee- ren aan: le Bureau van dit blad, Van Wee- destraat 35 en 2e. aan Van de Ven's Boek handel, Baarn. F. C. H. v. D. LAANSTRAAT 48, BAARN TELEF. 79 dezen zomer toestemming zou worden ge geven. Ook de heer Legeinaat en Mevr. Droste wenschen toestemming te verleenen. De heer Van Elten wijst op de vele last, die B. en W. van bedoeld persoon in vorig seizoen hebben ondervonden en wensoht ook daarom bedoeld verzoek af te wijzen. De heer Scheffers wijst er op, dat er twee verzoeken zijn en meent, wanneer aan Bek kers het verzoek wordt toegestaan, zulks aan Bleeksma niet kan worden geweigerd. De heer De Koning wijst op het onaan gename hiervan voor den haadeldrijvenden middenstand, waarom hij geen toestemming wenscht te geven.. Het verzoek van den heer Bekkers in stemming gebracht, wordt toegestaan met 65 stemmen. Tegen de heeren Scheffer, Hilhorst, De Koning en de beide wethouders. Het verzoek Bleeksma wordt daarna af gewezen met 10 stemmen. De heer Scheffer stemde voor. 13. Behandeling van een verzoek van P. Hilhorst e.a. alhier, verzoekende herziening van de onlangs vastgestelde pachtsom we gens nuur van grond. De heer Hilhorst vindt een prijs van f0.25 per roede aanmerkelijk hoog en zou f0.20 per roede willen bedingen, waarop door den heer Van Elten wordt medegedeeld, dat door het raadslid v. d. Breemer in de commissie een bedrag van f0.30 werd genoemd, welk bedrag, na een door hem ingesteld onder zoek, nog is teruggebracht tot f 0.25. Op voorstel van den heer Van den Bre- mer wordt besloten een bedrag van f 0.25 per roede te handhaven en 't volgende jaar alle .pachtsommen van gronden in den om- Drogist. Gediplomeerd Optici&n. BURGEM. GROTHESTRAAT 28 - Soestdijk V. Zooals ik uit de briefjes, die ik deze week ontving, bemerk, vonden jullie het erg aar dig, dat er nu antwoorden in de courant stonden. Nieuwe nichtjes en neefjes kunnen hun briefjes adresseeren aan: Tante Fredy; le, Heemskercklaan no. 4, Baarn; of 2e. Van De Ven's Boekhandel te Baarn; of 3e. Bureau van dit blad, Van Weedestraat 35, Soest dijk. Onderaan moeten zij hun naam, leef tijd en adres vermelden. Maar jullie mogen een schuilnaam erbij kiezen. Hieronder vól gen nu weer eenige antwoorden. Sneeuwwitje. Ja hoor, dat mag natuurlijk, maar dan krijg ik altijd twee briefjes in één envelop hè? De volgende keer hoor ik dan zéker wel wal voor schuilnaam je zusje ge kozen heeft. Hartelijke groeten terug. Bellefleur. Je hebt vergèten je schuil naam te melden, dat moet iedere week hoor. Gelukkig wist ik het nog van den vorigen Reer. 'Onze Jongste. Als je j'e oplossingen ver gelijkt met die, welke in de courant komen, Eerste Soester Electr. Brillenslijperij. GROOTE SORTEERING FOTO-ARTIKELEN weet je zelf of ze goed zijn. Zoo, heb je gauw verhooging. Ik hoop 't allerbeste voot je hoor. Schrijf je me wanneer je over bent. Heb je veel kans? Daag. Bertus Entrop. Je hebt vergeten een schuilnaam te kiezen, vent. Dank voor je raadsel hoor. Ik heb het nog niet gevonden. Zend je me de volgende keer dc oplossing? Dan zal ik het in de courant plaatsen. Dag Bertus. Oplossingen voor de raadsels no. 11, 12, 13, 14, 15 en 16. No. 11. Een bloemist. No. 12. Een vlag. No. 13. Van zijn kop tot zijn staart: No. 14. e t n a taak n a h e aker Nu. 15. Horlogemaker. No. 16. Als mijn b(roer mond ig is, wordt hij vaders compagnon. Jullie vergelijken de uitkomsten maar met je eigen oplossingen en dan weet jc zelf of je ze goed hebt gehad. Hier volgen weer nieuwe RAADSELS No. 22. (Ingezonden door Viooltje). Hoeveel is de helft van twaalf? No. 23. (Ingezonden door Pelo). Verborgen bloe i1- en boomnamen, Zeg An, je roept moeder toch wel? Wat ligt er een kroost in het water, De keeper keepte den bal. No. 24. Het zoontje van den molenaar kwam in den molen, die vier hoeken had. In iederen hoek zag hij drie zakken staan, op iedere zak zaten drie oude katten en iedere oude kat had drie jonge katjes bij zich. Hoeveel voetjes waren er nu in den molen? No. 25. Welke menschen zette hun voe ten zoo sterk neer, dat men hc in de ge heele stad hooren kan? Veel plezier met dit nieuwe vijftal. Tot de volgende week. Hartelijke groeten aan alle nichtjes en neefjes van TANTE FREDY. Redactie-Adres te Soest: Van Weedestraat 11 - Soestdijk - Telefoon, 68 Redactie-Adres te BaarnVeldheimweg 48 Adres te Soesterberg Rademakerstraat 15. De Christelijke bladen het „Soester Nieuwsblad" en „De Baarnsche Koeriar" worden bezorgd te Baarn, Soest, Soestdijk, Soesterberg, Soest- duinen en Lage en Hooge Vuursche. Advertenties voor elk der bladen van 1-5 regels fl.00. Elke regel meer f 0.20

Soester Courant | 1927 | | pagina 1