E DE GROOTE MOS Mantelmagazijn „De Adelaar" - Amersfoort f h NIANTELCOSTUMES Im.h.vanraalteI Hiacturen en „DE ZON" uoordereestdagen blrtlMHI „St. Vincentius-Stift" Het Beste is nog steeds het Goedkoopste» De iioord-Bralianisciie Scnoenhandei fflgnta'S/ W Ml uerkoopino H. van Jr. Slag HEITMANN LA PORTE Co. Kindermantels en Kinderjurken Grooisi en meesi gesorieeffl en goeHHoopsi sptciaai Huis in Dames- en meisiesconieciie en Hoeflen Aajdige modellen Voordeelige prijzen Varkensmarkt 9 Varkensmarkt 9 BEZICHTIG HET AUTOPARK Het Kinderparadijs 1 AMERSFOORT 1 ZIJDEN, WOLLEN EN KATOENEN STOFFEN Het Kinderparadijs 'Raadsverslag Spotkoopje. Te koop Konijnen te koop. Verloren, Paaschkaarten karpet Flinke jongen netten jongen Kastpapier Te Huur Net Meisje Chrevrolet Net Meisje Dagmeisje naaimachines. Dehens enz. driewieler Bovenwoning ie meisje oi iuiirouw Diensibotie - Huishoudster iongen ^^eDrafivSagere^ SelCcnkeerzapg SprccRIessciv Bussum en Amsterdam VoorWol, Sajet, Kousen en Sokken, Iets extra's! A. BOS L. J. RASCH Zandkrakelingen Joh. Mets Groote sorteering Voorjaars-schoenen TIP TOP FOTO'S FOTOGRAAF G. VAN GRONINGEN Woensdag 16 April Diverse meubilaire goederen en Huisraad f Spjciaai voor de Feestdagen. J. C. UOn HAARLEM UITGIFTE van 1030.000.- Bpct. ie Hyp. 15-jarige oniigaiidn Wilt U voor de a.s. Paaschdagen prettig wan delen, dan is er niet beter dan een paar ge makkelijke en pasbaren Schoenen. Uw adres is toch steeds k.. STAP inv5t% SS Deohi om onze scbiiierende Paasch-reclameü "Ijl Leuke Di brengen Ziet o INBOEE koop g< f De W Konin in zwart, blauw en moderne fantasie.stojfen, Prijzen f 27.50 en hooger. Mantels met pellerine, klok- en andere ,chique modellen, prijzen vanaf f 13.00 Groote sorteering zwarte en blauwe Mantels. Bijpassende Hoeden voor dames en kinderen. Japonnen in «tof en zijde, chique modellen vanaf f 10.90. Japonnen en Mantels steeds voorradig in groote maten voor zware figuren. A.S. WEEK in onze Mechanische afdeeling LEEUWENSTRAAT 30 Ruim 20 verschillende modellen, vanaf f 12.25 gewonnen wordt, is het kampioen van de res. 3 ekl. van den U.P.V.B. Dus „Soest"-spelers, zet je beste beentje voor. In verband met b ovens taanden wed strijd worden de serie-wedstrijden uitge steld. Bezoek uit Laren De gemeente Laren heeft nog geen gas. Men is er al geruimen tijd over bezig hoe op de meest voordeelige wijze gas aan de in woners te verstrekken. Het schijnt dat B. en W. thans het meest gevoelen voor een distri butie bedrijf, zooals onze gemeente dat ook heeft. Men wenscht dan in Laren het gas en- gros te koopen van Hilversum. De adviseur der gemeente Laren is de heer Kerkhof, hoofd van 't gasbedrijf alhier, die ook naar wij uit goede bron vernamen van meendng is, dat een distributiebedrijf voor Laren het meest aan bevelenswaardig is. Om zelf beter een oor deel te kunnen vormen, waren Burgemeester en Wethouders van Laren deze week met nog enkele andere heeren in Soest om ons gasbe drijf iin oogenschouw te nemen. Buren twist De politie kreeg aangifte van een bewoner van de Beckeringstraat, dat zoowel zijn buur man als diens vrouw hem mishandeld hadden en bovendien nog een en ander hadden ver nield. Proces-verbaal werd opgemaakt. Contröle Rijks- en gemeente politie controleerden Donderdagmiddag eenigen tijd de bestuur ders van voorbijrijdende auto's voor de noo- dige bewijsstukken. Excursie De leden van de Pluimvee- en Konijnenfok kers vereeniging „Soest en Omstreken" bren gen heden Zaterdagmiddag een bezoek aan het Hoenderpark ,,De Rading" gelegen onder Maartensdijk. Om half drie vertrekt men van- af Hotel „De Grift" gelegen aan de 'Utrecht; schestr. Ook zij, die zich als lid wenschen op te geven, zijn welkom voor de excursie. Geen film Het lag in de bedoeling van de Pluimvee- en Konijnenfokkers Vereeniging alhier om de ze maand nog een filmavond tegeven voor hare leden en wel de reeds bekende mooie film van Sluis' Voederfaxbiieken te Weesper- karspel. Deze firma meent echter dat het film seizoen thans is afgeloopen, zoodat tot Oc- tober a.s. moet worden gewacht. EVENTJES DENKEN VRAAGSTUK 1 Het paard en de koe. Wat is het verschil in de wijze van op staan? VRAAGSTUK II Een verkorte kruiswoord-puzzle. Teeken een vierkant, dat onderverdeeld is in 16 kleine even groote vierkantjes, dus 4 bij 4. Plaats nu in deze 16 ruitjes de hierna te noemen letters, maar zóódanig, dat men van links naar rechts en van boven naar be neden kan lezen: le. Een verkorte jongensnaam. 2e. Een oude stad. 3e. Een ander woord voor betrekking. 4e. Een stad bekend uit den oorlog van 1870 (Frankrijk contra Duitschland). Te ge bruiken zijn: 1 maal Z, 2 maal T, 4 maal M, 2 maal B, 2 maal R, 2 maal A, 2 maal E en 1 imaal 0 (in totaal dus 46 letters). OPLOSSINGEN DER PUZZLE'S uit ons vorig nummer. Een werkwoorden-probleem. Wij kennen het volgende goed Holland- sche zinnetje, dat evenwel niet schitterend van bouw en stijl is te noemen: „Wij zou den u wel eens hebben willen zien durven staan blijven kijken". Dus zeven werkwoor den achter elkaar. Een domino-vraagstuk. Bij den eersten zet verplaatsen wij de stee- nen 6 en 7 naar links tegen 1, zoodat we krijgen 6, 7, 1, 2, 3, enz- Bij den 2den zet plaatsen we 3 en 4 op de open plaats, die ontstond door het wegnnemen van 6 en 7. De 3de zet brengt het verplaatsen met zich van 7 en 1 naar de open vakken 3 en 4, waarna de laatste en 4de zet zichzelf ver raadt en bestaat uit het overbrengen dei steenen 4 en 8 naar de open plaatsen 7 en 1, die eveneens zoo juist vrij gekomen waren. Thans liggen links 4 steenen met de oogen naar boven en daarnaast, direct aansluitend, de vier overige steenen met de ruggen naar boven in volgorde, dus van: 6, 4, 8, 2, 7, 1, 5 en 3. Dit was werkelijk een bijzondere aardige en origineele verwisselpuzzle. Er zijn natuur lijk variaties mogelijk. HOL c.i. M. J. VAN SOEST, Wed. van M. Smout. Soest, 7 April 1930. De Heer en Mevrouw HOL—VAN SOEST zeggen mede namens wederzijd- sche familie hartelijk dank voor de vele blijken van belangstelling bij hun huwelijk ondervonden. |llllllllllUlllllllllllliiilllllilllillllillllllllllllllllllllllllUllllllllllllll>IHl'«I SPECIALITEIT IN; Groote voorraad in moderne dessi Shantungs en Foulards 5 Parisette en Bajazzo Vlisco en Tobralco Wollen Mouselines E Gekleurde en Zwarte Wollen Japonstoffen Voorjaars mantelstoffen 5 Kanten Kragen Gitgarnituren s M. H. VAN RAALTE j I SPORTKRONIEK E. S. V. A. C. De resultaten der gespeelde wedstrijden zijn: Esvac AH.V.C. A 5—2. Esvac 11Soesterberg II 22. Het programma voor a.s. week luidt: Zaterdagmiddag 2.30 uur in het Burgem. Dekethpark Esvac adspiranten't Gooi adspiranteni Zondagmiddag 2 uur in het Burgem. De kethpark Esvac I—'s Graveland I. Deze laatste wedstrijd wordt gespeeld voor de eerste ronde der Wisselprijs-wedstrijden, uitgeschreven door den Utrechtschen Provin. cialen Voetbalbond. Het eerste elftal van Esvac zal zijn huid zoo duur mogelijk aan genoemden eerste-klas- ser verkoopen, zoodat het publiek van een belangrijken strijd getuige kan zijn. Ingang terrein Schrikslaan. —o CLUBNIEUWS V.V. „SOEST" Wordt Soest II kampioen? A.s. Zondag, nam. 2 uur, terrein Koud- hoornweg, Soest IIVeenendaal II. Wanneer deze wedstrijd door ons 2e elftal EMMERS GIETERS ZANDVORMEN SCHEPPEN HARKEN Het Speefgoedhuls met ieders keu». HILVERSUM LEEUWENSTRAAT 26-30 TELEF. 2 De raad onzer gemeente kwam j.1. Maan- dag in openbare vergadering bijeen, onder leiding van den burgemeester. Alle leden wa ren aanwezig. Na de opening komt de agenda in behan- deling. 1. Vaststelling van de notulen der vergade ring d-d. 3 Maart 1930. Ongewijzigd goedgekeurd. 2. Mededeeling van ingekomen stukken. Naast enkele minder belangrijke mededee- lingen, noemt de voorzitter het rapport in zake het onderzoek brandweer. Spr. stelt voor deze zaak te stellen in handen van B. en W. om, wanneer met de uitwerking financiën ge- moeid zijn, deze zaak nogmaals in behande ling te geven aan den Raad. De heer van Doorne kan zich hiermee niet vereenigen en verzoekt openbare behande- ling dezer zaak, hetgeen wordt ondersteund door den heer Busch- Laatsgenoemde be spreekt tevens de wenschelijkheid tot behan deling in de volgende vergadering, waartoe wordt besloten. 3. Vaststelling van besluiten tot wijziging der gemeente-en bedrijfsbegrootingen voor 1929 en 1930. De heer Gasille verzoekt hem mede te dee- len, waarom thans de declaratie van Dr. O'breen wederom naar voren komt, in de vorige vergadering werd dit verzoek toch reeds afgevoerd. De voorzitter deelt hierop mede, dat dit een nader voorstel is van B. en W. Door de heeren doctoren zijn ditmaal zooveel vacci naties verricht, dat, mede alss gevolg van de voor deze heeren loopende instructie, B. en W. thans dit voorstel meenen te moeten doen. Dit voorstel wordt met 103 'verworpen. De heer Doorman bespreekt bij dit punt de kleine bestratingen. Spr. hoopt, dat deze werkzaamheden geen belemmeringen zullen zijn voor de groote werken. De heer Endendijk meent te weten, dat dit niet het geval zal zijn, hoewel weinig straat- makers zijn te vinden, ligt het in de bedoe. ling nog 2 van deze personen aan te zetten. Dit punt wordt hiermee goedgekeurd. 4. Voorstel van B- en W. tot het aangaan van een kasgeldleening. Conform besloten. 5. Vaststelling van een begrooting voor 1930 van het grondbedrijf. De heer Busch meent, dat veel grondver- koopen afspringen, omdat te hooge prijzen worden gevraagd. Spr. acht dit niet in het belang der gemeente. De heer Gasille merkt op, dat tevens naar de taxatieprijzen moet worden gezien. De mindere opbrengst dan taxatieprijzen moet zooals bekend, door de belastingen worden gedekt. De begrooting van het Grondbedrijf wordt hierna vastgesteld. 6. Voorstel van B. en W. tot goedkeuring der rekening 1929 der Gezondheidscommis sie te Baam. Zonder bespreking goedgekeurd. 7- Vaststelling van het vermenigvuldigings- cijfer der gemeentelijke inkomstenbelasting voor het belastingjaar 1930/31. Volgens de raming zal aan inkomstenbelas ting f 285000moeten worden opgebracht. Zonder bespreking wordt de factor op 1,9 vastgesteld. 8. Benoeming van den heer H. Bossert. com- Boonenstaken 2 en 4 cent, reuzen staken 7 cent, de 100 f6-00. Te bevragen Wieksloterweg W.Z. 7 en Nieuwstraat 49. 2 twee-persoons eigengehaakte nieuwe beddespreien, 14 en 18 gulden per stuk. Adres te verne men bureau van dit blad. Bekroonde W. VI. reuzen, a fl.50 per stuk. J. Huurdeman, Schou tenkampweg 20a. door arbeiders-weduwe, j.1. Dins dagmorgen, tusschen politiebu reau en Nieuwstraat, een bedrag van f7.50. S.v.p. terug te bezor gen Wieksloterweg 33 (noodwo ning)- VISSERS BOEKHANDEL Ter overname aangeboden een zoo goed als nieuw Maat 2 M. x3.10 M. Kleur bruin grijs. Adres: Spoorstraat 41. zoo spoedig mogelijk, bij M. Vis- man, loodgieter-electricien. N'ieu- werhoek. K. H. Haremaker, Banketbakker v. Weedestraat 40, vraagt een ■öor loop-- en baklt'éi ifwerk. met en zonder rand. Voordeelig bij: VISSER's BOEKHANDEL. mies ter secretarie, thans belast met de aai Getrouwd: mimistratie der uitvoering der Armenwet, toi Ir. H. M. J. tijdelijk secretaris-penningmeester van he| Burgerlijk Armbestuur. De heer de Bruin betreurt het, dat door, de vele werkzaamheden van den heer Bossert, natuurlijk weer een ambtenaar zal moeten worden aangesteld, welke persoon dan weel geen inwoner is, zooals aanvankelijk bedoelfl konden de werkzaamheden door een inwoner, worden verricht De heer Busch noemt de verandering iji Burgerlijk Armbestuur een wassen neus. Dl heer Bossert blijft de ziel van de zaak. Hel eenige verschil is, -dat nu niet de Weth. doel een 7-tal personen leiding geven. Op zeel scherpe wijze bespreekt Spr. hierbij de fe voren gemaakte voordracht. Men heeft ge. speeld en verloren. De kwieke geest héelj weer eens gedonineerd. Spr. is overtuigd vaji de capaciteiten van den heer Bossert in deze zaak, doch een zuiver Burgelijk Armbestuul kan spr. op deze wijze niet zien. Spr. is niqj tegen den heer Bossert; doch voor een goedt. doorvoering van het B. A. zal hij tegen dj: aanstelling van den heer Bossert stemmen De heeren van Klooster en Endendijk ach. ten de benoeming van den heer Bossert voof den tijd van 1 jaar zeer practisch. De ledeli van het B. A. staan geheel vreemd tegenove; deze zaak. De heer Endendijk deelt nog med^ dat de heer Damjners het op prijs stelt, wan neer de heer Bossert tijdelijk wordt benoemd) Na 1 jaar zal het B. A. zich in de zaken heb ben ingewerkt en zal een overgang geen na deel geven. Na een mededeeling van den hee^ Endendijk, dat bij de samenstelling van dfl voordracht niets onregelmatigs heeft plaats gehad, vraagt de heer Busch op, waarom dan 15 stemmen noodig zijn geweest Dt heer Endendijk bespreekt liierua de gehouden stemming. Nadat door stemming eerst een 12-tal personen naar voren waren gekomen, heeft daarna wederom een stemming plaat gehad voor de 6 pepsonen op de voordrachj vermeld. Bij de hierna gehouden stemming verkreeg de heer Bossert 10 stemmen. 1 stem werd uitgebracht op Brodwer, 1 op Jansen en .1 blanco. 9. Behandeling van het voorstel van B- en W. inzake verbouw van het Raadhuis, met crediet-aanvrage. Wordt aangehouden tot na de thee. 10. Behandeling van het adres der Commis sie tot Wering van Schoolverzuim te Soest verzoekende intrekking van het besluit dd. 18 December 1929 om geen presentiegi meer toe te kennen. De beer-van Doorne zegt bij. de beL ting tegen te hebben gestemd. Het is hei echter gebleken, dat genoemde commissie ii het afgeloopen jaar ni.et minder dan 26 maal heeft vergaderd. Spr. zal thans voor toewij- zing van het eerder afgeweze bedrag stem men. De heer Endendijk wijst er op, dat, hoewel 26 maal werd vergaderd, slechts voor 10 ver gaderingen presentiegeld wordt uitbetaald) Soesterberg 5 maaL De heer van Klooster wil geen gelegenheid geven in elke vergadering op een dergelijk besluit terug te komen. Spr. wil tot de volgen- de begrooting wachten. De heer Hdlhorst wil ter wille van bezui niging het verzoek afwijzen. De heer Busch blijft zich tegen toeken ning der presentiegelden verklaren. Het verzoek in stemming gebracht wordt aangenomen met 76 stemmen. Tegen Me. vrouw Landweer en de heeren Busch, Van Klooster, Landman, Pronk, Orootewal Gasille. 11. Behandeling van het verzoek van het bestuur der R.K- Jongensschool tot verstrek king van gelden voor de aanschaffing eener nieuwe methode in liet aanvankelijk leeson- derwijs aan die schooL Zonder bespreking goedgekeurd. 12. Voorstel van B. en W. tot aanvaarding eener schenking van een drietal aquarellen door den heer P. Th. N. Moesveld te Hiliver- surn. Eveneens goedgekeurd. 13. Voorstel van B. en W. inzake wijziging der overeenkomst aangegaan met de Erven Hartman, betreffende wegenaanleg. De heer Gasille spreekt zijn misnoegen uil over de wijze, waarop de straat wordt aan gelegd en de verwerkte steenen. Spr. heeft een steen medegebracht ter vergadering om een inzicht te geven van het verwerkte ma teriaal. Door het ontzettend groot aantal van deze kromme exemplaren ontstaan er voe. gen van 2x a 3 c.M. De steenlagen moeten door deze steenen beslist kantelen en zal de weg ook zeer spoedig worden stuk gereden. De getroffen maatregel geeft aan den heer Schadewijk een groot voordeel, maar aan de gemeente een zeer slechten weg. In dit ge val had het geldelijk voordeel aan de ge meente moeten komen. De heer Doorman merkt op, dat hij reeds 3 weken geleden heeft gewezen op het feit, dat een betere sorteering moet worden toe gepast. Spr. vraagt of dit werkelijk heeft plaats gehad. De voorzitter wijst er op, dat de verwerkte steenen enz. met het besluit niets te maken hebben. In dit besluit was aanvankelijk een post voor steenen opgeno men groot f 7472.omdat deze door de gemeente moesten worden aangekocht. Waar de steenen thans door den heer Schadewijk zelf worden aangekocht is het heel eenvou dig, dat dit bedrag in de overeenkomst moet worden geschrapt. Als gevolg van de vele nog zeer laat in gekomen advertentiën kunnen wij tot ons leedwezen van ons raadverslag slechts een beperkt gedeelte opnemen. huis met tuin, aan den Braam- weg; bev. boven 3 slaapk.; bene den 2 ruime kamers, gr. keuken, bijkeuken, kelder. Voorzien van electr. licht. Huurprijs billijk. Te bevr. Plasweg 47. gevraagd voor 3 ochtenden week. Torenstraat 3. (gesloten) te koop. Prijs f350.— W. Sukel, Beukenlaan 22, Tele foon 2187. gevraagd voor dag of dag en nacht. Aan het zelfde adres een jongen gevraagd. B. Fugers, Eemstraat 10. gevraagd. Stoomwasscherij „Eem- land", Heemskerklaan, Baarn. gevraagd, voor halve dagen, in geziin van 2 personen, voor di rect. Mevr. Bos, Bosstr. 30. Aan melden voor 8 uur 's avonds. Door betrouwbare firma wor den alleen prima merken IN HUURKOOP gegeven. Geheim h. verzekerd. Br. no. 1271 bur- v. d. blad. Billijk te koop een flinke zonder gebreken. Te bevr. brandtlaan 2, alhier. Rem- aan den straatweg, bij Nieuwe weg. Prijs f 25 maand. Br. fr. onder no. bureau van dit blad. per 1430 Gevraagd beschaafd boven de 20 jaar, voor de oppas- sing van een 2jarig kind, voor de morgen- of middaguren. Sala ris nader overeen te komen. Br. no. 1431 bur. van dit blad. Gevraagd per 1 Mei of eerder van goede get. voorzien. Extern. Uitvoerige brieven onder no. 1432 bureau van dit blad. f>TJ gevraagd voor tuinwerk. C. Th. v. Bergen Henegouwen, Kweeker, Paduaweg 2, Den Dolder. natior\ale,„Kon Vlaam^che Opergq badiiïitreditschizwg <t.. Oprecfeciar rtCaapdag er\ Woensdag var\ 1 - 2.3CnJur^ Verzend UW goederen naar per BAARN Stationsweg 12 - Tèl. 541 naar w. BAATEM OUDEGRACHT 276 bij de Weegbrug Utrecht. Aanbreien van voeten en maat werk in eigen Machinale Breierij. Leverworst Ham Lever a 40 en 50 cent p. p. a 25 cent p,_ ons 15 cent p. ons Vredehofstraat 1, Tel. 2208 Koninginnelaan 9e en 9f - Soestdijk - Telefoon 2245 Zoo juist ontvingen wij een prachtige sorteering wollen en kunstzijden stoffen in de nieuwste patro nen en dessins. Prachtige tinten effen kunstzijde 42 en 64 ct. Nieuwste pa tronen 59, 69 ct. Wollen mouseline 98 cent. Zuiver wol len matting, moderne kleuren, ook zwart, 100 c.M. breed, f 1.78 per el. Bijpassende kragen en vesten vanaf 58 cent. Kraag met jabot 1.98 Kraag met strop vanaf 1.25. Crêpe de chine kraag fl.25. Bijpasssende garneering. In het stoffeerdersmagazijn ontvingen wij een prachtige zen ding meubelen. Kunstleer ameublement, 2 fauteuils, 4 stoe len f 38.Moquet ameublement, 2 fauteuils, 4 stoelen f 44.50. Tafeltjes 1.49, 4.75. Divan- en tafeikleeden in de nieuwste soorten. Balatum, 183 c.M. breed, 1.19 per el. Stragula 1.39, 1.59 per el. Speciaal adres voor bijvulléh en repareeren van matrassen en bedden. AANBEVELEND, Dessert Sprits, p. half p. 30 ct. Janhagel, per half pond 35 cent per half pond 35 ct., per blik, inhoud 2 pond fl.20. Iets fijns. Verkade's Wafels en Biscuit. Parijsche wafels, per ons f 0.25 Melko, per ons f0.30 Mocca-crême, per ons f 0.20 Hazelaartjes, per ons f0.32 Frou-frou, per ons f0.20 Per heele blik 10 pCt- korting. Van Melle's Rech assortiment, 'n zeer fijn gemengd Banketkoekje, per ons 18 ct., per Blik inh. 3 pond f2, Aanbevelend, v. WEEDESTR. 46, TEL. 2098 6 stuks 50 ct. Briefkaarten 6 fl. TORENSTRAAT 12 - SOEST Vergrootingen naar elk portret Vanaf 5 gulden per maand door Administratiekantoor, Nassaulaan no. 26. De Notaris A. O. DAMMERS te Soest, zal op 1930, voormiddags 10 uur, in het perceel Wilhelminalaan 8 te Soest, om contant geld PUBLIEK VERKOOPEN: als: een piano, 2 groote boeken-, kasten, bureau-ministre, radio-toe stel, linnen- en buffetkasten, tafels, stoelen, ledikanten, nachtkastjes, spiegels, haarden, enz. enz. - Te bezichtigen Dinsdag 15 April a.s., van 10—4 uur. Nette goederen kunnen worden ingebracht, waarvoor men zich gelieve te vervoegen bij Gebrs, Staal, Heuvelweg 8, Soest. HJIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIllllllllllllllllllllllllllllllHIIIIU: V I SSE R 's Wij leveren keurig E LIJSTWERK 7? i (0 om platen en foto's E OT NIEUWE P t- (J MODELLEN N> E E BOEKHANDEL E ^iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiüimimimuiiiiiiiiiiiiiiiR Zalm, per blik f 0.40 en f 0.60 p. bi. (rood) f0 65, fl.20 Sardines 25, 45, 55, i.05, 1.25 Ansjovis f0.80, f 1-10 Gekruide Ansjovis fl.50, f2.75 Antipastei f 0.85 Kreeft fl.—, 1.65, 2 60 Krab fl.25 Pilehords in Tomatensaus, groot blik, extra aanbieding f0.29 Paling in Gelei fl.1.60 Apetisilt f0.45, 1.55 Sordelringen f 0.45 Half blik Hors d'oeuvre f2. Majonaise 60, 80, 1. JapanSche Soja, per kruikje 1.15 Beleefd aanbevelend, v. WEEDESTR. 45, TEL. 2159 Aan het zelfde adres gevraagd een net meisje voor de huishou ding en winkel. R.K. ZIEKENVERPLEGING te Landau in der Pfalz. (Beieren). 1 (Rechtspersoon: „Vinzentius-Vereein Landau e.V." te Landa.. i.d. Pf.) In stukken van f 1000.- en f500.- aan toonder met coupons per 15 April en 15 October, tot den koers v. 100 pCt Uitgegeven met goedkeuring van Z. D. H. den Bisschop van Speyer, d.d. 21 Maart 1930. De ondergeteekenden berichten, dat de inschrijving op bovenge noemde leening mede ten hunne kantore is opengesteld op Woens dag 16 April a.s. l VOO» OEVOEUGC i» Onze Voorjaars-collectie is heden weder enorm. Ook voor'Kinderschoen- tjes van de meest bekende en prima fabrieken. Uit sluitend Flinke breede modellen Onze prijzen zijn steeds beneden iedere concurrentie, echter ontvangt U tevens 1ste klas waar voor uw geld Aan ieder kooper van fl.— h contant, verstrekken wij een bon. Bij inlevering van 12 bons geven Wij 1 paar prima dames kamer pantoffels CADEAU, ter waarde van f 1.75. Doe hiermede Uw voordeel. Het duurt tot 26 April a.s. Komt en ziet heden onze eta lage. Vraagt wat niet geëtaleerd is. W VAN WEEDESTRAAT 7b - TELEFOON 2064 - SOESTDIJK Katoenen Zeer mooi Fijne jaspi fil c Sportkouse Dameshem Dames on Damesnacl Damesflani Dames cai Gehaakte Prima zelf Zijden zeil Heerenbrei Enorme ki houde Cocosloop Julle loop* Wollen lo< Bouclé Axminster Kapok, pe Verkooplokaal: I Speciaal adres Ook voetei Heuvelweg 21 Ingang naas Fijn vai Dikke b Dik rau' Run Dikl Mag Varl Varl Fijn' Han Rooi Bote Gekt Ton. Proc

Soester Courant | 1930 | | pagina 2