JOH. VAN KEEKEN HET HUIS VOOR UW KLEEDING OOK VOOR UW KINDEREN ViMiitiNii r. lumi GEBRS. DE ROND. FUROL Dr. Hanneman BAARN TELEFOON 508 IC Ziet onze speciale Etalage voor Sport en Regenkleeding, Overhemden, Hoeden, Petten. aueaa<usifdd( 0. ia mi. zu4o 1 Dagelijksche Expeditie op AMSTERDAM. Bouwkundig Bureau ARN. BROUWER Dixiaansche Rijmen. Stukgeloopen Advertentiën. Nette jongen Nette meisjes gevraagd Den voorzitter wend namens het Eere-cof- rnité een envelop met inhoud overhandigd- Dinsdagmiddag te half twee nam het con- cours een aanvang, waarbij als juryleden fun geerden de heeren H. Kok Jr., Hendrik Al- tink en H. J. van Maurik. Eerste concoursdag. Ondanks de enorme regenvlagen ving de eer-, ste concoursdag precies op tijd aan en met tegenstaande dit slechte weer hebben de hee^ ren en dames der deelnemende vereenigin gen hun zang en muziek door de omgevwgi doen schallen. De uitslag van den ten dag luidt als vogt: te Afd. Gent. Koren,. „Euphomia", Lekkerkerk, 287 p., 2e pr. „peieping Baart Kunst", Jutfaas, 277 pnt, 2e prys. Zangver. „Hoofddorp" te Hoofddorp, 330 pnt., ie prijs. „Excelsior", Nieu,webrug aan den Rijn, 301 pnt., te prijs, isere-afd. Gem. Koren- „Zapglust", Pernis, 301 p. ie prijs. „Zapgiust", Bodegraven, 306 p. ie prijs. Eere-afd. Vrouwenkoren. „Oefening en Stichting", W,oerden 280 pnt., 2e prijs Eere-afd Fanfare. „Crescendo" Middelie, 307 pnt., ie prijs. 3e afd. Mannenkoren. „Zang en Vriendschap" Breukel&n, 310 ie grijs. 3e Afd. Gem. Koren- „Oudwijk" Utrecht, 289 p., 2e prijs. Kinderkoren. „Sursum Corda", Alphen aan ,den Rijn, 303 pnt- ie prijs. Nadat door de vereejiigingen^ welke een ie prijs hadden behaald in de eere-afdeeling was gezongen, gaven het Mannenkoor „Apol- lo" en het kinderkoor te 8 uur een concert onder leiding van den heer. Van Maurik. Ook dit concert was door. de aanhoudende regen; slecht bezocht Van hen, die regen en wind hadden getrot seerd, hadden beide vereenigingen steeds eén welverdiend applaus m ontvangst te nemen-. Het einde van den eersten dag kwam) met een- hoop op beter voor den volgenden dag. oy uei suiuou óaeaiaijk. Werkt Nibl' VUUR EIGENBOUW, doch uitsluitend voor te koop ot te huur opgegeven perceelen. VERKGCfP VILLAS. LANDHUIZEN EN BOUW l'EHKniNliN. Sluit verzekeringen op alle gebied. Brand, inbraak. Storm, Ziekte, Ongevallen, Leven, Auto etc. etc. GRaPIo opname van Verkoop en Vernuur in WON1NGGOUKAN 1'. Tweede concoursdag. Leek het aanvankelijk of het weer beter zou worden, daar het in de morgenuren dr,oog bleef, «1 den namiddag plaste het er weei lustig op los. De belangstelling was echter grooter dan den vorig en dag. Onder de hoor, ders bevonden zich ook de Burgemeester en eenige raadsleden Voor de pachters der diver se tenten was het ook ditmaal niet beter. De jury was wederom paraat en deelde na, afloop bij monde van den heer Aitink den uistlag mede, na alvorens een „hoog" te heb ben uitgebracht op „Apollo". De uitslag was als volgt: Kinderkoren „De kleine Lofstem", Jutfaas, 301 p. ie p. ie afd. Gem. Koren- „Advendo", Meerkerk, 302 p. ie pr. „Sursum Corda", Alphen aan den Rijn, 308 pnt. ie pr. ^Excelsior", Ouderkerk a. d- Ajnstel, 280 pnt. 2e prijs. „Harmonie", Midden-Beemster, 365 p. ie p.. „Sursum Corda", Halfweg, 298 p. 2e pr. ie Afd. Vrouwenkoren. „Harmonie" Midden-Beemster, 319 p. ie p. ie Afd.„Fanfare. Loensch fanfarecorps, Loenen a. d. Vecht, 303, pnt., ie prijs. 2e Afd. fanfare. „Soii Deo Gloria", Twelk», 289 p., 2e prysj Afd. Uitmuntendheid. „Doetinchem's Gem. Koor, Doetinchem, 305 pnt. ie pr. „St. Cecilia", 's Gravelapd, 279 p. 2e pr. 2e Afd Gem. Koren- R.K. Oratoriumvereen- Bussum, 314 p. ie p. Uitslag eere-wedstrijd over beide dagen: xe Eere-prijs Gem. Zangvereen. „Harmonie" Midden Beemster. 2e Eere-prijo Gem. Zangvereen. „Hoofddorp" te Hoofddorp. 3e Eere-prijs R.K. Oratorium-Ver. te Bussum. De Directeursprijs werd toegekend aan den heer A. Vink te Midden-Beemster. Te half zeven uur was hiermede het con-, cours,, dat voor wat de uitvoering betreft, uitnemend geslaagd is, ten eindeWat het be zoek betrof dit was beide dagen middelma tig. Alles is in de beste harmonie verloo- pen; de uitslagen door de jury gegeven, wer den steeds met applaus begroet. Het slot van het concours kwam des avonds, te 8 uur, waar allereerst Crescendo's Kin derkoor zich liet hooren en volop liet genie ten, hetgeen niet minder het geval was met de nummers door „Crescendo" zelf gegeven. Ook de nummers door het Dameskoor „Euphotnia" vielen zeer in den smaak. Op verzoek van verschillende aanwezigen zong het Kinderkoor van „Ap-ollo", voor zoo ver de kinderen op het terrein aanwezig wa ren, nog één nummer, waarmede kort gele-, denj op het concours een ien prijs werd be% haald, waarna door het Loenensch Fanfa-t recorps nog een klein conecrt den aanwe zigen werd aangeboden, hetgeen zeer op prijs werd gesteld. Dezen avond hadden velen een gang naarj het concours-terrein ondernomen. Het vuurwerk, dat het geheel zou beslui" ten was hieraan ongetwijfeld niet vreemd.' Te ongeveer -10 uur werd het vuurwerlq afgestoken en hoewel het jammer was, dat^ het weer ook voor dit gedeelte van het pro-, gram niet gunstig was, kwamen de verschil" lende numlmers, waaronder zeer fra,aie, zeer goed uit. De in dit vuurwerk aan „Apollo" gebrach-\ te hulde was welverdiend- 1 Het weer heeft veel voor „Apollo" bedor-1 ven, maar grooter is daarom de achtitng,' die wij voor de Apollo"-mainnen hebben.' Leve „Apollo". f wachtingen overtroffen. Een bijenvolk huisde zelfs in vier op elkaar gestapelde broedka- m-ers, waarvan de onderste afdeeling als broedruimte en de drie bovenste als honing- kamer ingericht waren. Tot aller verbazing waren de drie bovenste afdeelingen geheel gevuld met honing en bovendien grooten- deels verzegeld. Naar schatting bevatte dit ééne volk ruim 100 pond honing. Vervolgens werd een bijenvolk getoond, dat sedert de laatste vijf jaar niet had gezwermd. Dit volk had in dien tijd evenwel bij herha ling van koningin verwisseld, .zonder echter bij die verwisseling een of meer zwermen af te geven. Van dit bijenvolk worden konin ginnen geteeld, waarmede de bijenvolken, welke bestemd zijn voor den export naar Engeland, voorzien worden. Jammer genoeg was de export dit jaar zeer gering. Ten slotte werden de resultaten van het al of niet zwermen getoond. Twee bij en vol- *ling terugreden, ken, welke in het voorjaar van gelijke sterkte waren en waarvan de een niet had gezwermd, terwijl het andere slechts een klein zwermpje had afgegeven. Eerstbedoeld bijenvolk had boven de broedkamer drie groote gevulde honigkamers, terwijl laatstgenoemd volk slechts de broedkamer had gevuld Hierdoor Bij aankomst verwelkomde de Gastvrouwe persoonlijk de kinderen, daarop mochten deze o.a. het tapijt betreden, dat 'de Koningin Moe der ter gelegenheid van Laar 70 ste verjaar'- dag van de Ned. vrouwen ten geschenke heeft ontvangen; daarna Intochten zij de groote gong; geschenk van Indische vorsten, hooren, be tasten enz. De kinderen maakten vervolgens een wan deling door het park. De kleine kindereni bleven in het paleis, aangenaam bezig ge houden door de Koningin Moeder zeil. Later werden ze onthaald in 'de O range r ie, waar ze H. M eenige liederen toezongen, twee dames brachten een verhaal met mu zikale illustratie ten gehoore, waarna weder om tractatie. Bij 't afscheid overhandigde de Koningin Moeder ieder kind een geschenk, waarna de kleine gasten vol dankbaarheid naar de sticli- Veiling Vrijdagochtend werden door notaris A. O.. Dammers in het café van de wed. Sukkel alhier publiek verkocht: (A 2 perceelen rogge, ieder groot plm. 115 roeden. Perc. 1 ingezet op f21, perc. 2 op f22, werden gehoogd door G. van den H.M. de Koningin op Soestdijk Naar wij vernemen zullen H.M. de Ko ningin en Prinses Juliana Vrijdag 1 Aug. a-s. voor een verblijf van eenige dagen op Soest dijk arriveeren, zulks in verband met den verjaardag van H.M. Koningin Moeder. Zang- en bloemenhulde aan H.M. de Koningin Ter gelegenheid van den 50sten verjaar dag van H.M. de Koningin, zal door de Chr. Oranje-Vereeniging „Vorstenhuis en Vader land" te Utreccht op een der a.s. Aug.dagen, tijdens het verblijf van H.M. te Soestdijk, een zang- en bloemenhulde aan H-M. wor den aangeboden. KERKBERICHTEN Apollo^ Kinderkoor, welke nog jeugdige doch kranige groep, als onderdeel van „Apol lo", deelt in de eer door deze vereeniging met het concours behaald. Bestelk.: Amsterdam, Singel 307, Tel. 34522. Soest: Nieuwstr. 36, Birktstr. 10, Tel. 2240. Raadsvergadering De raad der gemeente Soest is in openbare vergadering bijeengeroepen tegen Maandag 28 Juli, des avonds 8 uur, ter behandeling van de navolgende agenda 1 Vaststelling van de notulen der verga dering d.d- 14 Juli 1930. 2. Modcdeeilng van ingekomen stukken. 3. Behandeling van de voorstellen van B. en W lo herziening van het gemeentelijk Belastingstelsel. 1 4. Vaststelling eener afzonderlijke veror-j deniiïg ter voorkoming van brand, alsmede vaststelling van een wijzigingsverordening der Aigenieene Politie-verordenioTg. 5. Vaststelling van besluiten tot wijziging van de gemeente-begrooting 1930. 6. Behandeling van een verzoek van het be stuur der Stichting Engendaalschool om de noodige gelden beschikbaar te stel]en voor aankoop van schoo[meubelen en leermidde len ten behoeve van het 3e leerjaar der U.L.O. school. 7. Vaststelling van een besluit tot in schen king- aanvaarden van grond. 8. Voorstel van B. en W|. tot het plaatsen van een sirene nabij de brandweer-centrale te Soesterberg met credietaanvrage. 9. Voorstel van B. en W. tot het verkenen vami een crediet voor een te -geven vuurwerk ter gelegenheid van de herdenking van den 5osten verjaardag van H. M. de Koningin. Tram-ongeluk Vrijdagmiddag had mej. De R. te Soes-, terberg het ongeluk bij het afstappen uit de) trami haar enkel te breken. Koninginnedag Soesterberg Voor de leden der beide Oranje-Vereen] te Soesterberg zal Donderdag 31 Juli a.st des avonds te 8^30 uur, een vergadering wor den gehouden in Hotel „Huis ten Halve",, ter bespreking van de Oranjeviering op. Maandag) 1 Sept. a.s- 1 Geslaagd Mej. G. Strijker alhier is geslaagd te Afm- sterdam voor de Nijverheidsacte N.A; (Leera-. res Huishoudschool) en voor art. 38 der Nij- verheidsónderwijswet. Afstandsmarsch De agent van politie P. J. de Vries, welke de 4-daagsche afstandsmarsch heeft mede ge maakt, legde 55 K.M. per dag af. Voorwaar een mooie prestatie. Hem werd een diploma en zilveren medaille aangeboden. Bedankt Ds. A. van Asch, Ned. Herv. Predikant te Randwijk, heeft voor het beroep naar hier bedankt. Viereeniging tot Bevordering der Bijenteelt in Nederland Zaterdagmiddag werd door de afd. Soest van bovengenoemde vereeniging per autobus een excursie gemaakt naar Waterveen, waar de groote en zeer uitgebreide bijenstand van den heer P. M. van Rossuml, leeraar in de bijenteelt, onder diens leiding werd bezich tigd. 1 Genoemde leeraar had in den afgeloopen winter voor de afd. Soest een theoretische les gegeven, waarbij als onderwerp werd be handeld „het voorkomen van zwermen om daardoor het grootst mogelijke honinggewin te bereiken." Deze theoretische les werd in de maand Juni door den heer Van Rossum op een der bijenstanden van de leden dezer afdeeling practisch toegelicht. Enkele leden stonden verbaasd over deze werkmethode en achtten zelfs de door hem voorgestelde re sultaten van deze werkwijze onbereikbaar. Nu wij Zaterdag in de gelegenheid werden gesteld de resultaten van deze handelwijze van werken te bezichtigen, werden aller ver werden wel overtuigend aangetoond de voor- en nadeelen van het al of niet zwermen ten aanzien van den honingopbrengst. Hoogst voldaan nam het gezelschap tegen 7 uur afscheid, dankende voor de hartelijke ontvangst en het gastvrije onthaal. De ex cursie was hoogst interessant en leerzaam. Naar de tentoonstelling De vrijwillige brandweer te Soesterberg» gaat a.s. Woensdag, 30 Juli,, een uitstapje maken naar de Brandweer-tentoonstelling te, Rotterdam. Ernstig treinongeval Toen vri,dagavond Jonkvrouw Storm v.\p. 's Gravenzande, wonende te Soesterberg, op liet perron te Amersfoort uit den trein wil^ stappen; terwijl deze nog in beweguig ""TflpT 'geraakte zij mei beide beenen tusschen het, perron en de treeplank van den wagon be-i kneld. Bewusteloos werd zij opgenomen en, door een geneesheer verbonden, waarna zijl per ziekenauto naar het R.K. Ziekenhuis werd! vervoerd. Haar toestand is nog zeer ernstig, JVlen vreest, dat zij beide beenen zaL moeten, missen. '1 Tennisfeest Op de goed onderhouden banen van het Van Lennep's Sportpark zijn gepasseerde week, van Donderdag tot en met Zondag, tenniswedstrijden gehouden, waaraan door 118 personen is deelgenomen. Ofschoon het weder niet medewerkte, was er vrij veel be langstelling en volgden velen het sublieme spel. De uitslag was als volgt: Dames enkel: Mej. M. A. Sluis. Dames-dubbel: Mevr. M. Munacht en Mej. M. Staal. Heeren-enkel: de heer S. Th. Vinkesteijn. Heer en-dubbel: de heeren Kat en Worst en de heeren Kuijt. Heeren-single: de heer A. H. Kuijt. Gemengd spel: Mej. J. Huigen en de heer P. Worst; Mej. Lichtenbelt en de heer J. H. C. Muller. De heer Wüst reikte na afloop de fraaie kunstvoorwerpen uit en dankte de spelers voor hetgeen zij hebben bijgedragen om de wedstrijden te doen slagen, alsmede de spel leiders en scores. ALLE INLICHTINGEN TE BEKOMEN ARCHITECT NABIJ STATION SOESTDIJK. Broek met f x. Na combinatie niet gehoogd. Beide percee len -werddi toegewezen aan G. v. d. Broek. B. Twee perceelen haver, elk van plrni 150 roeden. Perc. 1 werd ingezet op f40» perc. 2 op f37. Na combinatie met f 1 af- -gemijnd idoor Verhoef. C. Twee perceelen haver, ieder groot plnr 115 roeden. Perc. 1 werd ingezet op f30, perc. 2 ingezet op f 30, beiden werden niet gehoogd Na combinatie afgemijnd .met f 2 door Verhoef. D. 3 perceelen haver, resp. groot 120,1 145 en 75 roeden. Perc. 1 is ingezet op f20, perc. 2 op f36 en perc. 3 op f 19 Bemert Na combinatie niet gehoogd. Perc. 3 werd toegewezen aan Bemert. Zomerconferentie Chr. Hist. Jongeren De Federatie van Chr. Mist. Jongerengroe pen heeft van 1921 Juli te Soesterberg haar 4de Zomerconferentie gehouden. Er was groote belangstelling voor deze conferentie, welke gewijd was aan de behandeling van het sociale vraagstuk. Zij stond in het tee- ken van de zelfwerkzaamheid; d.w.z. dat de referaten ditmaal niet werden gehouden door „politieke kopstukken", maar door eenige le iden van het bestuur der Federatie. De volgende onderwerpen werden behan deld: f 1. „Socialisme en Christendom", door den heer N. G. J. van Schouwenburg, A'dam. 2. „Socialisme en vakbeweging", door D. v. d. Berg, Utrecht. 3. „Het C. H. Sociaal program", door Mr. A. Wensing, Haarlem. Elk der referaten werd gevolgd door eeq uitvoerige en levendige gedachten wisseling. In den Zondagmorgenschen wijdingsdienst Zondag 27 Juli NED. HERV. KERK Kerkgebouw. Voorm. 10 uur Ds. J. de Bruin, van Rot terdam. Nam. 6 uur Ds. M. G. Gerritsen, van Amersfoort, Rembrandtzaal. Voorm. 10 uur Ds. Van Schaick. Nam. 6 uur Ds. J. de Bruin, van Rot terdam. ROOMSCH KATHOLIEKE KERK Parochie St. Petrus en Paulus. Voorm. 7 en 830 uur H. Mis en te 10 uui Hoogmis. Parochie Maria Onbevl. Ontv. Voorm. 7.30 uur H. Mis en te 10 uur Hoogmis. GEREFORMEERDE KERK Julianastraat. Voorm. 10 uur Ds. Van Vliet, te Utrecht. Nam. 5.30 uur Ds. J. v. d. Meulen. Soesterbergschestraat Voorm. 10 uur Ds. J. v. d. Meulen. Nam. 5.30 uur Ds. Van Vliet, te Utrecht. CHR. GEREFORMEERDE KERK Julianastraat. Geen opgave. VEREEN, v. VRIJZ. GODSDIENSTIGEN Gebouw „Religie en Kunst", Rembrandtlaan. Voorm. 10.30 uur Ds. A. P. van de Water. Baarn. SOESTERBERG Zondag 27 Juli NED. HERV. KERK Nam. 6 uur Ds. V-ethake, van Utrecht. HUIS TER HEIDE Voorm. 10 uur Ds. Tuinstra. Nam. 6 uur geen dienst. Geen Zondagsschool tot 31 Aug. a.s. TA-RA-RA, BOEM-DI-JE, WAT DOET ZOO N SCHUTTING WEE. Dat was inu schutting no 2, Die voor den Raad verscheen: Sta-im-den-weg; voor 't snelverkeer, Daar vlak naast Sliep, zoo 'k meen. Bekeken daar ter plaatse zelf, Komt Doormail tot 't besluit: 'f Verkeer heeft hierbij 'geen belang; Voor mij is 't hiermee uit. Iets ajnders toch is 't fraaie beeld, Da' hier zoo'm schutting biedt; Maar voor het sloopen geef 'k mijn stem Nooit aan 't gevraagd crediet. Gasiile sluit zich hierbij aam Wat is hij kalm vandaag! Of voelt hij nog, hoe K de S Hem pakte in de kraag I 't Was Busch, die hier den spijker sloeg) Vlak midden op z'n kop: Gooi eerst dat ding bij Smitje om, En zet deez' zaak maar stop. Waarachtig, 't is een schunnigheid, Een kermis-kamp gelijk; En 't ding blijft maar parmantig staan, Van schaamtgevoel, geen blijk. Procesverbaal is opgemaakt, Mi. ar 't heefi aan alles lak; Zelfs voor politie wijkt ze niet, Ze staat er stroei en strak. Ze staat er gnuivend, buiten schot, Beschut familie Smit; En Zondags niet d'r pie'krig gras Voedt zij een ouwe hit. Moraal. Een schutting is een leelijk ding, Gemeener dan een heg; Maar als de schutting eenmaal staat, Dain! is ze nog niet .weg! UIT DEN OMTREK Mej. Sevenhuijsen ontving den scorer-prijs." ging voor ^s- D. M. Gijsman, Ned. Herv. Spr. hoopte, dat allen nog lang aan de pret- predikant te Oude Pekela. tige dagen zullen terugdenken. Een ongeluk komt zelden alleen De eigenaar der consumptie-tent op het feestterrein, welke tent in den nacht van Maandag op Dinsdag bijna geheel werd ver nield, reed Dinsdagmiddag met zijn vracht auto in een sloot nabij Bunschoten, waar door het voertuig ernstig gehavend werd. Persoonlijke ongelukken kwamen niet vooi. Van der Hucht-school, Molenstraat 84 Voor de H.B.S. te Alm-ersfoort slaagdepi de volgende leerlingen der school: Miejitje Meijxesz, Jacob van den As, Fredjdy Spijker,; Jelle Meipxesz en Jan Valeton. Met succes deden Jacob Fijma en Bob vajni Krieken toelatingsexamen voor de Han delsschool. Nog werd Annie Roelofs toege.- latdn tot -de ie klasse van 't Gymjnasium te Amersfoort. Inbraak Ongewenschte gasten hebben een bezoek ge bracht aan de fabriek van de N.V. „Photax" te Soestdumen in het kantoor alies over hoop gehaald en verschillende kasten en deu ren beschadigd. Er wordt echter niets verr mist. Ook is een bezoek gebracht ten huize van de wed W. te Soesterberg, alwaar de die- 'ven een damestasch, .inhoudende plm;. f 20 hebben ontvreemd. De politie heeft een en ander in onderzoek Blinde kinderen bij de Koningin Moeder Op uitnoodiging van de Koningin Moeder hebben de leerlingen der Prins Alexander- stichting (inr. voor jeugdige blinden) te Huis ter Heide, Maandag een aangenamen middag ten paleize doorgebracht. i De Koningin Moeder had zorg gedragen dat een paar autobussen ter beschikking yta- *en om de kinderen van Huis ter Heide naar Soestdijk te brengen. Overplaatsing De rijksvelwachter H. de Jong, wordt 1 Aug. a.s. overgeplaatst naar Driebergen. De, aldaar gestationeerde brigadier Wagenvoort -wordt met ingang van dien datum overge plaatst, naar hi.er. l Gevonden voorwerpen Omtrent de navolgende gevonden voorwer pen zjjn inlichtingen te bekomen bij de po litie: paar nieuwe kousen, broche, handschoen, zakdoek. r Vreemde bergplaats In de omgeving van het woonwagenkamp zijn op verschillende plaatsen, onder heide en mos verstopt, verschillende onderdeelen van een nieuw rijwiel gevondeen. Onze winkelstand De Soesterbergschestraat is een fijne zaak' rijker 'geworden De heer Elverding heeft namelijk een first. classe wijnzaak geopend. Zaterdagavond namen wij jdaar een kijkje en alles ziet er keurig uit. De doelmatige; winkelbetimmering, het behang- en schilder werk alles past zich aan bij het geheel.i Daarbij een 'groote sorteering wijnen en advo caat zelf gebotteld, zoodat men beslist goede waar voor zijn geld krijgt. Waar de eige" naar een jarenlange ondervinding in dit vak, heeft opgedaan is men overtuigd, idat alles, uitstekend wordt behartigd- Ter gelegenheid, van de opening werd een extratje verstrekt. De verlichting die het zeer goed doet, werd aangebracht door het bureau Broekhoff. Wij wenschen den eigenaar een stijgendi Met pensioen Met ingang van 8 Sept. a.s. wordt in de plaats van den brigadier-majoor v. d. Lugt, (standplaats Baarn), die op dien datum den dienst met pensioen verlaat, aangesteld de heer Kreijer uit Barneveld. BAARN Gemeente Concert Programma van het 4e gemeentelijk con-; eert te geven door de Harmonie „Crescen do" op Vrijdag 25 Juli 1930. 1. Hercule, Marche J. Fucick 2. Le Diamant noir, Ouverture F. Popip 3. Donauwellen, Wals J. Ivanorici. 4. Ballet d' Isoline in 5 deelen A. Messager. 5. Iphigenie en Aulide. Ouv. Chr. W. voh Gluck. 6. Cythère, Fantasie Ballet F. Popij.; 7. La Housarde, Valse militaire L. Ganne. 8. Selection sur 1'opéra „Carmen" Bizet No. 7 en 8 op verzoek. Dit concert vangt aan om 8.30 in ver-, band met de sportleesten. „Voorwaarts" naar Amersfoort De Muz. Vereen- „Voorwaarts" heeft de litnoodiging, om medewerking aan een Zo merfeest te Amersfoort op xo Aug. a.s. te) Iverleenen, aangenomen. Tevejns besloot dit kopr om op .3 en 17( jAugustus een concert te geven in den thee-; tuin van Crailo te Bussum. Auto ov)er den kop geslagen Maandagmiddag om drie uur kwam een auto, waarin twee dames en een heer waren, gezeten, uit de riclning Amsterdam. Nabij het kruispunt de Oranjeboom .moest de auto plotseling" inhouden voor eén anderen auto, (die in de richting BaarnHilversum reed. Aangezien de nieuw geasfalteerde weg door den, regen bijzonder glad, was, sloeg de auto totaal over den kop. De passagiers konden echter zander noemenswaardige verwondingen uti hun benarde positie worden bevrijd- De auto was zwaar beschadigd en is later weg gesleept Loop door Baarn A.s. Zaterdag, 26 Juli a.s. 's avonds half zes, wordt wederom de loop door Baarn ge houden, die, op verzoek van het bestuur van' Baarns Bluei georganiseerd wordt door den U.P.A.B. Voor dezen loop hebben zich plm. 50 deelnemers laten inschrijvexx, waaronder 9 in-i weners uit onze gemeente. f Het percours is geÜjk aan dat van heq vorig jaar: Manege, Bosstr. Brink, Laamstr.J N.-Baarnstr., Sophial., Bothal., Nassaul., Wil-\ 'helniinal., Eemnesserweg, N.-Baarnstr., Prins( Hendriklaan, Vomdellaan en Torenlaan. Dé start en de finisch is bij de manege, alwaa/ï ook de kleedgelegenhejd. is. Voor event. me-i dische hulp zal Dr. v. d. Kroojn aanwezig) zijn, terwijl voor een auto voor uitvallers; is zorg gedragen. 1 Tenslotte kunnen we nog meedeelen, dat, door het gemeentebestuur, den burgemees-, Ier, Wethouder fhr. ir Sandberg en anderi personen en organisaties fraaie medailles voor dezen loop beschikbaar zijn gesteld. De prijs- uitdeeling zal plaats hebben 's avonds 7 uur. in Hotel „Central" door den Loco-buigemees!- ter, wethouder N. G. van Doornik. 1 Aan ieder en deelnemer, die 'den loop vol brengt, wordt een herinneringsspeld uitge-; reikt. Kinderdag Het bestuur van Baarns Bloei heeft beslo ten Woensdag, 13 Augustus a.s. des mid-. dags van half drie tot plmt half zes een kinderfeest te organiseeren voor kinderen, be deden den leeftijd van tien jaren. Ajan dit' 'feest, dat georganiseerd woiidt in de fraaie voelen, verzacllen geneeslmenmet Dooi 30-60. Tube 80 et. Bl) Apoth. en DrotfJtrt 'omgleving van het Bad-hotel, kunnen de kinde ern deelnemen, zoowel van de pensiongas ten als van de ingezetenen. Het feest zal bestaan in het organiseeren van wedstrijden met autopeds, vliegende hollanders, autotjes, vierwielige rolschaatsen en fietsjes (2 of 3! wielig) Deze wedstrijden zijn bestemd voor jon gens en meisjes. Bovendien wordt voor dé meisjes een .poppenwedstrijd gehouden. Prij zen zullen wor-aen beschikbaar gesteld voor de mooist aangekleede pop, die of in de armen gedragen of in een poppenwagen gere den kan worden. Het spreekt vanzelf, dat de kleuters wor den getrakteerd. Bovenldien zal Wjlly vanj Houten de kinderen na afloop der wedstrij-, den eenigen tijd bezig houden met zijn, goocheltoeren. Ouders, die hun kinderen aan deze wedstrijden zullen laten dee/nemen, wor den verzocht daarvan aangifte te doen aan het Verkeershuis, onder vermelding van naam. adres en ouderdom van het kind met opgave voor welke afdeeling de jongen of het meisje moet worden ingeschreven. Deze aangifte kan geschieden van Maanadg 28 Juli tot en met Maandag, 4 Augustus a.s. eiken werkdag tus schen 's morgens 9 uur en 's middags 5 uur. Tenslotte zij nog vermeld, dat de kleuters aan -de wedstrijden kunnen deelnemen met versierde en onversierde autopeds, vliegende hollanders, autotjes en fietsjes. Voor de mooist versierde zullen echter ook prijzen beschik baar v. orden gesteld. Kleine advert. bi] vooruitbetaling Heden overleed, tot onze diepe droefheid, na een lang durig, doch geduldig gedra gen lijden, voorzien van de Heilige Sacram. der Ster venden, onze innig geliefde Echtgenoote en Pleegmoeder MARIA C. VERSPEEK, echtgenoote van L. A. Boks, in den ouderdom van 48 j. Soest, 23 Juli 1930. Lange Bergstraat 31. L. A. BOKS. MIA BOKS. Eenige en algemeene kennisgeving. Heden overleed, na een korte ongesteldheid, zacht en kalm, onze beste Man, Va der en Broeder, de Heer G. v. d. BOVENKAMP, in den ouderdom van 46 j. Wed. A. v. -d. BOVENKAMP- Prins- Soest, 24 Juli 1930. Van Weedestraat 32. De teraardebestelling zal plaafc hebben o_p Maandag 28 Juli a.s., te 12 uur, op de Ned. Herv. Begraafplaats te Soest. Vertrek sterfhuis 11.30 uur. Kinderarts Hilversum houdt geen spreekuur te Baarn van 26 Juli 26 Aug. biedt zich aan voor kantoor of iets dergelijks. Br. fr. onder no. 577 bureau van dit blad. asscherij Fa. W. C. v. Veen, Baarn

Soester Courant | 1930 | | pagina 2