si t Kei Uitslag Gemeenteraadsverkiezing Soest Het Kinderparadijs Dixiaansche Rijmen. i 'H (9 CO- flwJU, )NINQINI2BafriNQ Dehanqerij Stoffeerder# Gratis I Examen gedaan en niet geslaagd 5 1 - - - - - - - - z werkvrouw Zaterdagmorgen vanaf 9 uur verkoop van prima RUNDVLEESCH 25 en 35 cent p. pond Te koop Voordeelig! SERVETTEN BIJ KRUIWAGENS - EMMERS TREKWAGENS SCHEPPEN POPPENWAGENS ZANDVORMEN ZEIL EN MECHANISCHE BOOTEN Het Speelgoedhuis met ieders keus. LEEUWENSTRAAT 26-30 - HILVERSUM TELEFOON 2175 VUURWERK Wel jandorie, is dat schrikken, Staat heel Soest nu soms in brand. Ziet, de vonken vliegen opwaarts, Recht naar 't wond're Manus-land. Gauw m'n bovenlichten dooven En genieten van 't gezicht; 't Is 'n dond'ren, knallen, spett'ren: Soester-Eng in volle licht. En de pijlen stijgen fluitend, Spatten sterren in de lucht, Die weer naar beneden vallen Als in wilde vogelvlucht. Alle kiezers, kiezeressen, Roepen telkenmale: Oooooooh! Dat zijn onze candidaten, Die ons hier verrassen zoo. 'k Zag er Knelis met zijn Greta, Teus van 't Hart en Castelijn, Rooien, Zwarten, Bontgekleurden, Allen vonden 't even fijn. 'k Zag er Pronk met ouwe Peter, Jonker Busch van Heeserlaan; Gies van Aalbert en concorten Bleven wat in 't donker staan. Iemand vroeg mij heel onnoozel: Is dat nu voor Endendijk? 'k Kon 't begrijpen, want de Pipa Heeft z'n woning in deez' wijk. Vuurwerk, beeld van het verleden, Wat ons bracht de Soester Raad: Dond'ren, knallen, flikk'ren, fluiten, Weinig wol en veel gepraat. Even lichtend in het duister, Volgt weer spoedig donk're nacht, En de menschen denken zuchtend Aan die ras vervlogen pracht. Toen 't voorbij was, ging ik haastig Naar mün oud gebied, de Maan, En ik deed ze voor de zwervers In haar volle luister staan. Niemand sloeg de blik nog opwaarts Naar mijn vriend'lijk, rond gezicht: Vuurwerk kan de mensch bekoren, Meer, dan alledaagsche plicht. QTbkJboa. J Bedreiging Zaterdag vervoegde zich bij een bewoner van den Heideweg iemand, die nog geld had.-ie ucüderen. in jilaais geld..is. ontvangen, werd hij echter bedreigd met een revolver. Hij achtte het toen het beste maar de vlucht te nemen en deed van de be dreiging aangifte bij de politie. Deze heeft de zaak in onderzoek. Eucharistische week Op initiatief van den pastoor der R.K. kerk op Soestdijk, heeft de bekende Redemptoris ten-pater Jonckbloedt een eucharistische week gegeven. Avond aan avond klonk zijn boeiend over tuigend woord, de parochianen opwekkend tot godsvrucht voor Christus in het Altaar sacrament Zoowel des morgens als des avonds wer den de kerkdiensten druk bezocht. 't Eucharistisch feest vond zijn apotheose in de groote processie welke Zondagmiddag bij heerlijk zonneweer voor de tweede maal door de lanen van Nieuw Mariënburgh trok. De geheele parochie, vermeerderd met honderden andere katholiekeen, nam' er aan deel, terwijl velen langs den tuin een plaats je gekozen hadden om dit gebeuren in oogen- schouw te nemen. Een devoten aanblik leverde de talrjjke bruidjes en hoog blonken de vaneat in den plechtigen stoet. Het versterkte koor der parochie verzorg de de liturgische gezangen, terwijl de fanfare „Sb Joseph" van Soesterberg voor toepas selijke muziek zorgde. Het H. Sacrament werd gedragen door den hoogeerwaarden heer Batenburg, ple baan te Utrecht met assistentie der professo ren Batenburg en Poelman te Culemborg. De predicatie bij het rustaltaar werd ge houden door pater Jonckbloedt, die deze processie schetste als een triomtocht, een boe tetocht en een bedevaart. Teruggekeerd in de kerk, waarvan het altaar met palmen en bloemen prachtig ver sierd was, werd met een plechtig Te Deum de geslaagde en ordelijk verloopen plechtig heid gesloten. Het toch al drukke verkeer op Nieuwer- hoek, werd door de vele voetgangers en fiet sers niet weinig verzwaard. Door de goede zorgen der politie liep alles echter zeer ge regeld. „Apollo" Het kindex- en Mannenkoor gaf Donder dagavond een zanguitvoering in de tent «in de Kerkebuurt. Door het prachtige zomer weer waren honderden belangstellenden op gekomen om te genieten. De voorzitter de heer J. de Zoete sprak een kort openings woord waarna allereerst de kleine klasse aan de beurt kwam. Zeer jammer was het dat door 't doorgaand verkeer veel Van de zang verloren ging. Men moest al heel dicht bij de tent staan om alles te hooren- Zou voor een volgende keer het verkeer niet kunnen worden omgelegd voor een paar. uurtjes. De groote klas welke hierna optrad had succes, de solo door Fientje Hornsveld was zuiver en klonk zeer goed. Het man nenkoor tradt o.a. op met „Ecca quomodo Moritur" en de „Bruid", welke zeer goed werden verklankt. Het applaus getuigde dat genoten was. Tot slot werd het humoristisch liedje „de Apotheker" gegeven dat insloeg. Men lachte er hartelijk om- Zou het geen' aan beveling verdienen de volgende keer een paar nummers te geven, die mede gezongen kunnen worden; velen zongen nu reeds mede bij Hollandsch Vlag. De dir. de heer J. C. van Maurik uit Utrecht, werd bedankt voor de leiding. Het was een zeer goede avond. Vele hebben genoten. Wij hopen dat het programma op 'n rustiger gedeelte in de schoone gemeente zal worden herhaald. De politic zxngdc Voor gotdc ycahfctror CgCtlilg Apollo heeft haar best gedaan. Gemeenteraadsvergadering De Raad onzer gemeente is in opqnbarq vergadering bijeengeroepen tegen Woensdag 24 Juni 1931, des namiddags 2 uur, tei* be handeling van de volgende agenda: 1. Vaststelling van de notulen der ver gaderingen d.d. 29 April en 20 Mei 1931. 2^ Mededeelingen van ingekomen stukken. 3. Credietaanvrage van B. en W. voor het aanbrengen van tuinbeplantingen in percee- len gelegen aan de Spoorstraat in verband met plaats gehad hebbende grondafstand. Deze tuinbeplanting werd door enkele be woners bij den grondafstand bedongen. De gelden hiervoor werden in het benoodigde, crediet voor verbetering van dien weg ech ter niet opgenomen. 4. Voorstel van B. en W. tot intrekking van het bij raadsbesluit van 8 December 1930 verleende crediet voor wegenbeplanting ad- f1031.—.. 5. Voorstel van B. en W. tot oninvorder- baarverklaring van belastingen ten laste van het dienstjaar 1930. 6. Voorstel van B. en W. tot aanwijzing van een deskundige voor kasopname bij den gemeenteontvanger en tot intrekking van het raadsbesluit van 13 Maart 1928. Tot heden werden deze werkzaamheden yerricht door den heeren J. H. Jansen Jr. te Utrecht en W- C. van Doorn te Amersfoort, beiden werkzaam aan het centraal Bur. van 'Nederl. Gemeenten. Door de plaats gehad hebbendie wetswij ziging stellen B. en W. thans voor genoemd bureau rechtstreeks met deze werkzaamhe den te belasten. Practisch ondergaat een en ander geen verandering. 7. Voorstel van B. en W. tot aanwijzing van het centraal bureau voor verificatie en fi!- nanciëele adviezen der vereeniging van No- derlandsche gemeenten te 's Gravenhage als boekhoudkundige bedoeld in artikel 265 der gemeentewet. Krachtens het nieuwe artikel 265 der ge meentewet moeten de cijfers der rekeningen der afzonderlijk beheerde takken van dienst, voor de eerste maal over het jaar 1931 j door een buiten den tak van dienst staamden boekhoudkundige deugdelijk worden ver klaard. B. en W. stellen thans voor deze werkzaam heden eveneens aan het oentr. Bur. van Ned, Gemeenten op te dragen. 3. Vaststelling van' besluiten tot begroo, tingswijziging 1930 en 1931. 9. Credietaanvrage van B. en W. voor het doen vervaardigen van kadastrale plans noo- digvoor het ontwerpen van het uitbreidings plan, i Door den ontwerper van het uitbreidings plan voor onze gemeente, den heer K- C. van Nes, werd aan B. en W. machtiging gevraagd voor rekening d,er gemeente een 18-tal kadastrale plans te laten vervaardi gen noodig voor een zuivere uitvoering van zijn opdracht. Blijkens de toelichting van den heer van Nes is de reden tot het maken van die plans hoofdzakelijk hierin gelegen, dat aan de hand van de aanwezige kaarten het niet mogelijk is de geheele gemeente nauwkeurig op één plan te verwerken. Be halve onjuiste kadastrale aanduiding der on derscheidene perceelen doet zich het geval voor, dat de kaarten van schalen verschiüen. Wanneer de bestaande plans worden overge- Bij zonnebrand, doorzitten, stukloopen e! Purol zeer verzachtend en genezend, &llen die dezer dagen in Apotheek of Drogisterij een doos ot tube Purol koopen, ontvangen daarbij zoolang de voorraad strekt, gratis een boekje over huidverzorging en huidgenezing. teekend en aan elkander gepast komt men tot het ongewenschte gevolg, dat kadastrale perceelen geheel of gedeeltelijk van het ge heele plan der gemeente verdwijnen. Om dit alles te voorkomen maar tevens om het nieuwe uitbreidingsplan te ontwerpen op een goeden ondergrondkaart aangevende de ver schillende kadastrale perceelen alsmede ter voorkoming van ernstige bezwaren van grond eigenaren tegen het ontwerp-uijtbreidingsplan acht de heer van Nes het van groot gewicht te beschikken over kadastrale gegevens.door bevoegden samengesteld. De kosten worden maximaal begroot op f 1900 of rond f2000 -. Het door B. en W. hiervoor gevraagde crediet bedraagt f2000.—. 10. Behandeling van een adres van bewo ners der omgeving Soestduinen verzoekende verplaatsing van het woonwagenkamp. Bedoeld adres werd gesteld in handen van B. en W. voor praeadvies. i B. en W. berichten thans, dat zij geen vrijmoedigheid hebben een voorstel te doen tot aanwijzing van een andere plaats voor het woonwagenkamp en stellen voor „deze aangelegenheid bij de behandeling der be grooting 1932 nogmaals te bezien. 11. Voorstel van B. en W, tot het: aan gaan eener overeenkomst met de gemëente Amersfoort inzake de toelating van kinderen uit deze gemeente op openbare scholen in Amersfoort. f 12. Voorstel van B. en W. tot het vèrlee- nen aan de provincie Utrecht eener bijdrar ge in de kosten van verbetering der Eepi en toekenning eener jaarlijksche bijdrage in de kosten van „onderhoud dier rivier. B. en W. wijzen er bij diit punt op, dat in de vergaderingen van 10 Sept. en 2 Oct. 1928 in principe werd goedgevonden een ma ximumbedrag van f 10000.bij te dragen in de verbetering der Eem en deel te nemen in de onderhoudskosten ten bedrage van 423.— oer i^ar. voor het geval het G^lder- sche Valleiplan niet verwezenlijkt zou wor den. i Waar dit plan niet tot stand zal komenj stellen B. en W. thans vioor aan dit besluit uitvoering te geven. Waar volgens mededeeling van Ged. Sta ten de totale kosten van de verbetering echter f214.071.68 hebben bedragen, zou volgens de toen aangenomen norm van 2/39 der totaal- kosten, onze gemeente moeten bijdragen een bedrag van f 10978. B. en W. stellen thans voor hiertoe te besluiten alsmede in de kosten van onder houd en toezicht van de Eiemf en de bedie ning van de pont aan het Zure Einde deel te nemen tof een bedrag gevormd door het 2/39 deel der jaarlijksche totaalkosten. 13. Behandeling van een adres van H. Kleijn alhier verzoekende hem ontheffing te verleenen van het bepaalde bij de artikelen 14 sub. VI en 15 der Bouwverordening, in verband met zijn voornemen tot den bouw van drie woningen onder één kap op eenI terrein aan de Middelwijkstraat. Waar ontheffing van art. 14 volgens B. en W. niet mogelijk is, stellen B. en W. voor de gevraagde ontheffing te weigeren. 14. Voorstel van B. en W. tot het geven van een naam' aan een tweetal stratói. B. en W. stellen voor het nieuwe wfcgge- •dcel.c aa»-. h,o t «iniï KorlngblUiPk. on aansluitende aan den Provincialen weg qok den naam van Koninginnelaan te geven. Het niet omgelegde weggedeelte zou den naam van Eikenhorstweg kunnen blijven behouden. Voorts stellen wij B. en W. voor den weg, loopende vanaf de Bosstraat Langs het pompstation tot de spoorbaan Baarn— Utrecht en den weg loopende in aansluiting op voornoemden weg tot den Heideweg één naam te geven en wel v|an „Laan van Bosch en Heide". 15. Voorstel van B. en W. tot tijdelijke verhuur van een gedeelte van het perceel Steenhofstraat 6 aan de vereeniging „Soest Vooruit", teneinde bedoeld gedeelte te be stemmen als verkieershuis. 16. Vaststelling van een besluit tot verhuur van grond en behandeling van aanvragen om koop van grond. 17. Vaststelling van een besluit tot wijzi ging der verordening op de heffing van be smettelijke ziektegelden vastgesteld 26 No vember 1930 zulks in verband met een schrij ven van Ged. Staten. 18. Voorstel van B- en W. tot gasprijsver- laging en wijziging der verordening regelende de voorwaarden voor levering van gas over den gewonen meter en over den munstgas- meter door het gemeentelijk gasbedrijf. Als gevolg Van de goede financieele uit komsten van het gasbedrijf, worden thans de navolgende verlagingen van den gasprijs met ingang van Juni voorgesteld: a. Tot en met 100 kub. meter per maand 10 cent per kub. meter. b. Voor meer dan 100 kub. meter per mnd. een tariefrecht van f5.— per maand en voor iedere kub. meter gas 5 cent. c. In plaats van het tarief onder b. voor verbruikers, die van October tot April gas voor verwarming willen gebruiken een ta riefrecht van f 2.50 per maand en voor iederfc kub. meter eveneens 5 cent. Tevens wordt voorgesteld, dat het gas, ge leverd over een muntgasmeter, over de eer ste 400 kub. meter in een jaar verbruikt, 2 cent per kub. meter meer zal bedraggen dan bij levering over een gewone meter. Bij een hooger verbruik zal voor iedere kub. me ter boven de 400 kub. meter 2 cent worden terugbetaald. Bij een verbruik van minder dan 180 kub. meter per jaar zal voor elke mindejr verbruikte kub. meter 2 cent moeten wor den bijbetaald. In het voorstel is verder nog opgenomen, dat bij herplaatsing van een meter voor den zelfden persoon een recht van f2.50 zal moe ten worden gestort. 19. Behandeling van een adres van be woners van perceelen gelegen aan denKlaar- waterweg verzoekende verbetering van dien weg en aanleg van een hoofdbuis der wa terleiding. B. en W. stellen thans voor tot uifbreii- ding der waterleiding over te gaan. De ga rantie aan de maatsch. hiervoor bedraagt f553.50, waarvan f325.60 gedekt is door de afname van water door nieuwe aansluitin gen. Het restant, zijnde f 127.90 zal voor re kening der gemeente komen. B. en W. stellen tevens voor aan adres^ santen te berichten, dat de verbetering van den weg in overweging zal worden genomen gelijktijdig met andere wegen. 20. Voorstel van B- en W- tot wijziging van de overeenkomst tusschen de gemeente en de N.V. Arnhemsche Waterleiding-Maat schappij betreffende de levering van water in deze gemeente. Dit voorstel beoogt het veranderen van eenige tegenstrijdigheden van ondergeschikt belang in bedoelde overeenkomst. Met de thans voorgestelde wijzigingen zal tevens worden ingelascht een bepaling be treffende gedeelte lijkt restitutie van bedragen, welke in den loop der jaren zijn gestort in de gemeentekas voor het verkrijgen van wa terleiding, alsmede een bepaling dat de over eenkomst ook van toepassing wordt ver klaard voor Soesterberg. 21. Voorstel van B. en W. om hen te machtigen tot gedeeltelijke terugbetaling van gelden aan hen, die in den loop der jaren bedragen in de gemeentekas hebben gestort voor het verkrijgen van waterleiding. Dit punt stelt B. en W. in de gelegenheid een door de Waterl. Maatsch. te storten be drag van f 5074.36, terug te betalen aan hen, die, reeds eerder ter vericrijging van waterleiding een bedrag in de gemeentekas; hebben gestort. B. en W. wenschen die terugbetaling te doen volgens een door hen opgemaakte staat. 22. Aanbieding van het verslag Volks huisvesting over 1930. Kennis voldoende, maar te nerveus geweest. Waarom niet tijdig Mijn hardt's Zenuwtablet ten gebruikt? Hierdoor blijft men kalm en heider van geest. Ze zijn verkrijgbaar bij Apoth. en Drogisten in kokers van 75 cent. Jeugdherberg Dezer dagen is alhier onder zeer groote be langstelling de jeugdherberg „De Heide bloem" geopend. De voorzitter van de stichting „Jeugdher bergen in Gooi en Eemland", de heer C. de Graaf lu it Laren, heette in zijn openingswoord allen welkom en memoreerde de steun die men had gekregen van de stichting „Chrees- tarchia", waardoor het mogelijk is geworden deze jeugdherberg, die plaats biedt aan 50 jongens en 25 meisjes, op voordeelige wijze ie exploiteeren. De burgemeester, mr. G. Deketh„ juichte deze nieuwe jeugdherberg in zijn gemeente van harte toe. Hij wees op de gunstige lig ging van Soest in het centrum van het'land, terwiji het terrein groote rijkdom aan nar tuurschoon biedt te midden van bosch en heide. De vertegenwoordiger van de Nederland- sche Jeugdherberg Centrale te Amsterdam, de heer B. M. J- Mulder, overhandigde na mens het bestuur het driehoekig plaatje als bewijs, dat de jeugdherberg aangesloten is bij het Centrale Verband. Hierna voerden nog verscheidene sprekers het woord om., vertegemvoodrigers van de Zaansche vereeniging voor Jeugdherbergen, van den Nederlandschen Trekkersbond, J. V- A., Nederlandsche bouwvakarbeidersbond, Kennermervereeniging voor Jeugdherbergen, mevrouw T. van Nierop-.-Mulder namens de stichting „Chreestarchia", N.B.A.S. en vele anderen. Gelukwenschen waren o.m. ingekomen van het Reichsverband für Deutsche Jugendher- bergen, de Viaamsche jeugdherberg „Sippel- berg" te Brussel, de stichting „Amsteloever". Hierna bezichtigden de talrijke aanwezigen de jeugdherberg, die er van binnen en van buiten aantrekkelijk uitziet. Gevonden voorwerpen Omtrent de navolgende gevonden voorwer pen zijn inlichtingen te bekomen bij de politie* J- üiI v cj cm mict rood oicüttjc, voer van. een hoed, vulpen, sleutel. Esperanto clubje in Soest Sinds een maand is Soest een voorloopig nog officieus Esperanto clubje rijk, met on geveer 12 deelnemers. Iedere Woensdagavond is er bijeenkomst, waarin Esperanto gecon verseerd, gelezen en verteld wordt. Belang stellenden gelieven zich te wenden tot W. P. Roelofs, Dalweg 6, Soest. Lijst 1. Christelijk georganiseerde arbeiders. Lodeesen, K Besten, den A. G Zonneveld, P. C Muts, G Meerten, van W. '5 ti c CxO V V V n "S b 4J Hees O O Q. CO c Z V O co <u O d 29 35 29 117 28 60 16 2 1 1 1 314 3 4 Totaal Lijst 2. Roomsch Kath. Staatspartij. Klooster, van H Dam, van C. J Breemer, van den P Berg, van den H. Th Hilhorst, G Habes, H. J "Duren, van J. S Mineur, J. J. H Pronk, G Berg, van den J. D Butzelaar, H Koenders, A. J. C Kok, J. R Lijst 3. Christelijk Historische Unie. 1 1 31 1 36 29 2 121 29 61 2 16 3 325 167 94 22 79 36 70 9 60 537 1 1 1 3 215 3 224 11 35 6 6 4 6 5 11 84 21 8 7 14 4 3 3 60 23 21 13 4 5 51 2 6 125 75 12 1 37 99 18 4 44 3 290 49 102 22 87 30 108 12 28 438 1 1 1 1 3 7 1 1 1 3 1 2 1 7 2 6 19 2 1 2 5 348 275 69 226 197 262 260 158 1795. 65 86 25 62 80 25 8 44 395 2 3 72 1 78 2 5 4 7 3 1 22 10 3 1 3 5 22 Scheltens, geb. van Overeem, A. 1 I 18 20 4 3 2 4 1 1 12 17 1 1 3 2 7 1 3 1 1 3 9 3 1 6 Totaal 75 112 34 71 94 37 191 52 576 Lijst 4. Algemeen Gemeentebelang. Gasille, H. J Grootewal, G. J Busch, W. F. H Funke, Mej. H Stroband, J Mulder, A Haver, C Roelofsen, G. J Willig, J Kerkkamp, A. A Bout, van den N. C Bloemen, J. E Ruhaak, H. G Kastelijn, C Beusekom, van J. A Pastunink, H Velhnga, H. W 91 120 16 99 222 102 12 78 740 2 6 1 4 264 277 30 55 81 51 30 72 3 44 363 5 33 9 11 21 14 5 12 110 4 10 13 1 13 41 2 2 5 3 1 1 5 10 3 20 3 1 4 11 1 38 1 2 3 6 29 10 1 1 7 Totaal 136 254 107 165 304 206 303 170) 1645 Lijst 5. Losse lijst. Iseger, J. A. W. Totaal 17 17 3 3 23 23 Lijst 6. Anti-Revolutionafre Partij. Endendijk, A Bruijn, de D. A Dippel, H Dorresteijn, T Burg, van der P. J Flier, van der J Velden, van der W Tak, J Lam, K INGEZONDEN STUKKEN (Buiten verantwoordelijkheid der Redactie.) Mijnheer de Redacteur. Beleefd verzoek ik U het volgend artikel tje in Uw krant te willen opnemen. In „De Soester Courant" van 12 Juni trof ik een stukje aan, onderteekend door „Een Soesterberger", waarin ik beschuldigd wordt mijn raadslidmaatschap te hebben gebruikt om mij zelf te bevoordeelen. Dat de schrijver zoo laf is zijn naam te verzwijgen, zegt mijns inziensvoldoende. Ik ben onmiddellijk voor een commissie onderzoek maar eisch, dat de schrijver van dat vieze stukje zijn naam bekend maakt. Doet hij dat niet, dan Iaat ik de beoordeeling van een dergelijke lage daad aan de lezers over. G. J. Grootewal. SPORTKRONIEK R.K. SPORTVER. „DE PLOEG" Seriewedstrijden Zondag a.s. zullen de seriewedstrijden van De Ploeg worden uitgespeeld met de vol gende wedstrijden. 12.301.30 2e afdeeling: Condor 3E.M.M. 4 (Verliezers). 1.30—2.30 2e afdeeling: De Ploeg 2Olympia (Finale). 230—3.30 1ste afdeeling: Eemland I—H M.S. 3 (Verliezers). 3.304.30 1ste afdeeling: De Ploeg IV.V.lJ.-comb. (Finale). Een mooi aantal wedstrijden welke zeer zeker de moeite waard zijn om te gaan zien. Na de wedstrijden de prijsuitdeeling. HS.V.A.C. De uitslagen der gespeelde wedstrijden zijn' als volgt: De VossenEsvac Z. 11. Soesterberg II—Esvac II 2—9. Het programma voor deze week is als volgt: Voor den U.P.V.B. wisselprijs. B.V.C. IIEsvac I. Serie-wedstrjjden Bloemenkwartier: Climax IIEsvac Z. Soester Comité wedstrijden op het Soest- dijk-terrein: Esvac III—Soesterberg III. Esvac I—Soesterberg I. Zooals uit bovenvermeld programma blijkt speelt het (eerste ejftal Zondag a.s. om 3 uur haar eerste wedstrijd voor de Soestqr Comité wedstrijden. Esvac leden en donateurs en supporters wekken wij op a.s. Zondag bij deze ontmoe ting aanwezig te willen zijn ter aanmoediging der spelers. KERKBERICHTEN Zondag 21 Juni 1931. NED. HERV. KERK Voorin. 10 uur Ds. H. H. Barger, Utrecht. Lijst 7. Sociaal Democr. Arb. Partij. Bieeker,-T. r Nooder, J Nies, de A Mud, K. F Meerding, J Wiegmans, H. J Haan, de P Uitgebrachte stemmen Stemmen van onwaarde Aantai geldige stemmeH 60 77 35 75 134 72 35 34 512 5 16 25 3 12 6 6 73 2 2 2 3 15 24 13 1 1 15 2 7 4 1 14 8 1 3 12 11 ~r 4 7 1 23 80 103 1 75 92 160 83 50 41 1 674 21 66 54 163 28 138 39 30 539 3 1 1 5 5 O 17 31 1 1 O 4 2 1 5 6 3 3 3 21 70 55 173 29 152 56 31 5 87 718 900 393 930 859 859 802 498' 5959 26 49 23 65 46 55 30 30 324 692 851 370 865 813 8W 772 4681 5635' In den nieuwen raad zijn gekozen: H. van Klooster (R.K.) aftr.; C- J. van Dam (R.K.): P. v. d. Breemer (R-K-) aftr.; J. S; van Duren (R.K.); J. J. H. Mineur (R.K); M, Hornsveld (C.H.); H. J. Gasille (V.B.) aftr.; G. J. Grootewal, aftr., W- F. H. Busch, aftr., Mej. Funke (V.D.); A. Endendijk (A.R.) altr.; D. A. de Bruijn (A.R.) aftr.; K- Lodee sen (A.R.); T. Bieeker (S.D.A.P.), J, Nooder (S.D.A.P.). Rembrandtzaal Voorm. 10 uur Ds. R. Torenbeek, A'foort. Nam. 6 uur Ds. Van Schaick. Nam. 6 uur Hees Ds. Groeneveld. HERV. (GER.) EVANG. Christelijke U.L.O.-school, Spoorstraat. Voorm. 10 uur Ds. C. B. Holland, Putten, 's Avonds 6 uur Ds. G. van Montfrans, van Barneveld. GEREFORMEERDE KERK Julianastraat. Voorm. 10 uur Ds. S. Wouters. Nam. 5.30 uur Ds. B. Alkema. Soes terb ergsches traat. Voorm. 10 uur Ds. B. Alkema. Nam. 5.30 uur Ds. S. Wouters. CHR- GEREFORMEERDE KERK Julianastraat. Voorm. 10 uur en nam. 6 uur Godsdienst oefening. Donderdag 25 Juni, 's avonds 7.30 uur, Ds. J. de Bruin, van Baarn. VER. VAN VRIJZ. GODSDIENSTIOEN Gebouw „Religie en Kunst", Rembrandtlaan. Voorm. 10.30 uur Ds. H. J. Mispelblom Bever, van Nieuwkoop. SOESTERBERO Zondagschool van 23 uur. Nam. 6 uur Ds. B. Tuinstra. NED. HERV. KERK HUIS TER HEIDE Voorm. 10 uur Ds. B. Tuinstra. 's Avonds 6 uur geen dienst. Hiermede betuigen wij onzen har- telijken dank voor de deelneming, ons betoond bij het overlijden van onzen geliefden Echtgenoot en Vader, HENDRIK ZWART, E. M. ZWART— Hoogendijk. H. ZWART. Van Lenneplaan 22. te koop voor lagen prijs. Naar- derstraat 90, Hilversum. Gevraagd tegen 1 Juli 'n knappe of dagdienstbode, die zelfstandig kan werken en koken. Te melden Wilhelniinalaan 17, Soestdijk. Heden overleed onze ge liefde Moeder, Behuwd- en Grootmoeder J. C. A. M. VARENKAMP, Weduwe van den Heer J. J. Thomas, in leven Adj. Havenmeester teA msterdam, in den ouderdom van ruim 73 jaar. Buenos-Aires: J. J. THOMAS. A. THOMAS- v. d. Valk. Soestdijk: M. NIJHOFFThomas. Mr. Dr. J. S. NIJHOFF. Semarang: S. THOMAS. Den Haag: E. NORTIER—Thomas. J. W. NORTIER. H. E. RING en Kleinkinderen. Soestdijk, 12 Juni 1931. Lindenlaan 9. De teraardebestelling heeft plaats gehad Dinsdag 16 Ju ni j.1., op de begraafplaats Huize „Te Vraag", gem. Sloten. aan het Abattoir Lange- Brinkweg 43. een toom beste biggen, bij E. Zwan, Oude Grachtje 4. crêpe en damast per 100 resp. 40 en 45 cent. Uit stekende kwaliteit. VISSERS BOEKHANDEL KERKSTR. 20a TEL. 2272

Soester Courant | 1931 | | pagina 2