"lailwir E. ILISSEI He iwioep G. KOEK TWEEDE AD. RADIO H. J. M. v. d. Weerd, Civ. Eng. AUTO-VERZEKERING! Bij de „De Nieuwe Eerste Nederianrische" Praamgracht 13 Saestdijk BELASTING-ZAKE^ EN RECLAMES Vraagt iollchtingen» Te koop. Gemegntsfaadsverslao. V'RïjU/vG 30 JUN» No. 26 OFFICIËELE BEKENDMAKINGEN B. en W. van Soest brengen hierbij ter kennis van b elan gh eb en den, dat de Raad der gemeente in zijne vergadering van 28 Juni 1933 besloot de werkverschaffing en de steunregeling tot en mtet 1 Juli 1933 voort te zetten en deze beide vormen van hulp dus met ingang van 3 Juli 1933 te beëindigen. Soest. 29 Juni 1933. Het Gemeentebestuur van Soest maakt bekend dat. om Donderdags gedurende de daarvoor vastgestelde uren kosteloos tot het Natuurbad te worden toegelaen, men in het bezit moet zijn van een kaart, welke ter secretarie, 2ie afd.„ voor inwo ners van Soest verkrijgbaar is vanaf Vrij dag 30 Juli 1933. Soest., 29 Juli 1933. Complete wisselstroom-ontvangers met ingebouwde luidspreker, van af f55.—. Luidsprekers in eiken kast f 17.50 Ook te gebruiken v. Radio-Centr. Ombouwen van toestellen volgens onze aanwijzing geschiedt gratis gedurende de zomermaanden. TECHNISCH BUREAU HEUVELWEG No. 42 - SOESTD1JK PLAATSELIJK NIEUWS Uitgaansdag De afideehng Soest van de Vereeniginig; tot bevordering van bijenteelt, hoopt Za terdag 15 Juli a.s. per autobus een excur sie te maken naar Wapeningen naar het bijenhuis en naar Arnhem. Ir. d!r. Min- derhoud, rij ks -b i je n te el t-con sule n tzal daar de gasten ontvangen. Ook de afdeelitijgeii Baarn. Amersfoort en Bussum zijn uitge- noodigd aan dezen tocht deel te nemen. Kerkvoogd Soest Wegens ziekte heeft de heer H. v. Her waarden bedankt als kerkvoogd der Ned. Herv. gemeente alhier. In diens vacature hebben notabelen tot kerkvoogd benoemd de heer Quick, chef van het station Soest- duinen. Molen als uitzichttoren Soest had voorheen twee mooie molens., vooral die op den Eng, de oudste, was fraai. Maar toen deze molen zoo lang zamerhand niet meer voor 't gemaal noo- dig was. is hij gevallen onder sloopers handen. De tweede molen aan de Kerkstraat is er nog en wordt ook niet meer gebruikl Twee keer hebben ingezetenen onzer ge meente getracht den molen te redden, maar beide keeren heeft de Raad financieele; hulp geweigerd. In dezen tijd van bezui niging is er natuurlijk heelemaal niet aan te denken om nog subsidie te verkrijgen. De eigenaar, de heer Mulders, will nu den omgang, de wieken, zelfs het gebogen dak sloopen en de romp als uitzichttoren benutten. De hoogte zohder dak bedraagt 21 Meter. Van boven zul een pitat dak worden aangebracht met een balustrade, waarop men de omgeving kan bespieden. Het bovenvlak zal 40 vierk. M. worden. Feestavond „Be Quick" Zondagavond hield de R.K. Sport ver eeni ging „Be Quick" een feestavond voor le den. donateurs en genoodigden ter gele genheid van het behaalde Te klasseschap van den R.K. U.V,B. De voorzitter der feestcommissie sprak allen het welkom toe, in het bijzonder den zeereerw. heer pastoor Vos en de beide kapelaans. Na deze opening wendde spreker zich tot het elftal en overhandigt hen een prachtig portret van het 1ste elftal. In het bijzon der huldigde spreker ook nog den secre taris der vereeniging voor het vele werk en bood hem ook een portret in lijst aan. De aanvoerder van het elftal en ook de secretaris dankte voor deze zeer aardige attentie. Het woord werd nog gevoerd door den zeereerw. heer pastoor, die de leden aan spoorde op den ingeslagen weg voort gaan en dankte het bestuur voor het vele werk wat zij in deze doen. Het verdere deel van den avond werd verzorgd door het duo Jonnie en Brammie, met aan de piano mej. Van Weizen. Een kostelijk Hiivcrsumseh trio, welke den avond op keurige wijze hebben gevuld. Het „jStelletje", zooals de voorzitter der feestcommissie hen na afloop noemde, heeft den avond schitterend gevuld en de aanwezigen buitengewoon vermaakt. Een zeer geslaagde avond. „De Zwaluw" Wedvlucht vanaf Orleans op 11 Juni j.1. Afstand 533,1 K.M. De uitslag is als volgt; J. Pot 1f)9—14. iB. Groeneveld 2—5—16—17—20. A. v. Dorresteijn 3. W. C. Priem 4—7—12—15. G. Geijtenbeek 8. JH. v. Sitter 10—18, IJ. Groen 11—23. IJ. Huurdeman 13. A. Rijkgen 19. |J. Rijfcsen 21. C. v. Soest 22. Wedvlucht vanaf Chateaurous op 25 Juni Afstand 650,3 KvM. De uït&ég is als volgt* J. Groen 1. B. Groeneveld 2—9. A. v. Dorresteijn 34. J, Pot 5. W. C. Priem 6—7—8. Soester Schaak- en Damclub Dinsdagavond te 8 uur heeft in 't club lokaal van bovengenoemde vereeniging in Hotel „De Viersprong", de prijsuitreiking plaats van den winter-wedstrijd. Om deze gebeurtenis eenige luister bij te zetten wordt er ^en gong.wedstrijd ge houden, waarbij een prijs is uitgeloofd voor dammers en voor schakers. Belangstellenden zijn hartelijk welkom Eerste Soester Eierveiling Kipeieren: Hoogste prijs f2.40; middel- prijs f2.10f 2.25; laagste prijs f 2. eencteieren tl.25. Alles per 10.0 stuks. Aanvoer 9000 stuks. Handel gewoon. Het Natuurbad Het natuurbad werd in de week van;. 17 tot en met 24 Juni bezocht door 6567 en op Zondag 25 dezer door 2549 personen. Aanbesteding Dinsdagmiddag werd ten raadhuize aan besteed het verbouwen van het gymna stieklokaal aan de Middelwijkstraat, van het gymnastieklokaal te Soesterberg en het afbreken der oude onder wij ze r s w onin g en het plaatsen van een nieuw gevel voor het gymnastieklokaal aldaar. Inschrijvers voor de massa de H.H.: A. v. d. Hoek Soest, voor f3928.'H. v. d„ Lugt, Soest, f3040.— N J. de Wit,. Amers foort, f2950.—. H. Kareisen, Soest, voor f 25S0.L. P. J. Wiss, Soest, f2240.—. Geslaagd De heer F. Bult, ambtenaar gem. finan- tiën ten raadhuize is Dinsdag geslaagd voor het examen gemeente-administratie. Vacantie-genoe£~~ De leerlingen der le en 2e klasse den van der Huchtschool gaan volgende weel, kersen eten; die der 3e en 4e klasse maak ten Maandag een uitstapje per autobus, haar Valkenveen; die der 5e en 6e klasse gaan de volgende week met den heer Klop naar Bakkum en overnachten in de Jeugdherberg aldaar en ten slotte die der U.L.O. maakten vorige week 'n 2-daagsch uitstapje naar Arnhem en omgeving, o.a. naar Kasteel Doorwerth en overnachten in de Jeugdherberg te Arnhem. Wett. Aansprakelijkheid v.a. f27.50 All Risks v.a. f 100. - Brand (ook wegens explosie) f 10. Dit tarief geldt ook voor vrachtwagens. Veranderen zonder eenige kosten Inlichtingen geheel vrijblijvend, (ook voor andere verzekeringen) bij de vertegenw. 2e Zomerconcert Evenals de eerste keer gaf het harmo niecorps „P.V.O.",, onder leiding van den heer H. Kok uit Zeist, gepasseerden Vrij dagavond van 8 tot 9.45 uur een concert in de verplaatsbare muziektent aan de To renstraat. Met het oog op het minder gun- sfige weer. was de belangstelling niet zoo groot als de eerste maal, daarentegen was de Spes Patria rumoeriger, zoodat zelfs' een persoon uit het publiek ingreep om kalmte te krijgen. Alle verkeer was om gelegd door de Kerkstraat, wat vooral met het oog op de T.T.-races te Assen zeer noodig was. daar zeer vele motoren onze gemeente passeerden. Het populaire pro gramma door het orchest ten gehoone ge bracht viel zeer in den smaak. Meermalen steeg een welverdiend applaus op waarvoor de dirigent dankte. Wanneer krijgen wij weer eens een concert aan de Nieuweweg; is toch de beste gelegenheid, waar het altijd rustig is en waar vee.' bezoek isA Wij hopen dal dit spoedig het geval zal zijn. Het vorig jaar bleef dit gedeelte van 't dorp geheel in 't vergeetboek. Met verlangen zien wij al weer uit naar de' volgende uitvoering. Collecte Zonnestraal De collecte voor Zonnestraal, welke jj Zaterdag in onze gemeente is gehouden heeft een prachtig resultaat gegeven. De opbrengst is niet minder dan f250.88. Zij, die onverhoopt riiet in de gelegenheid zijn geweest een steentje bij te dragen, heb ben hiertoe alsnog gelegenheid ten huize van den heer Quelle, Toren straat. Gevonden voorwerpen Omtrent de navolgende gevonden voor- Werpen, zijn inlichtingen te bekomen aan de adressen achter die voorwerpen ge- %-pemd. Dames armbandhorloge, Beukenlaan 29. Kinderarmbandhorloge(speelgoed), Poli tiebureau. Rijwielsleutel, Polbureau. Alpi nomuts.. F. C. Kuyperstraat 3. Twee zak mesjes en een sleuteltje. Politiebur. Zakje aardappelen, Korenweg 4. Huissleutel, V. Lenniepla,Zn 47. Aangeloopen: ieen poesje en een Dui'tsche Herder, F. Huycklaan 14. Rij wiel merk. Bosstraat 123. Stofjas,, Pok- bureau. Kindcrmutsje. idem. Damestasch, Dorresteinweg 3. Heeren Overjas, School straat 23. Damestaschje, 2de Heeserlaantje 8. Sleutel. Polbureau. Damesparaptuife, idem» Straatbekladden Daar dies Zondags dikwijls wegwiet-wed strijden worden gehouden, schilderden «enige personen de richting welke de wiel renners moesten volgen. Zij werden op' Iheeterdaad betrapt. Procesverbaal werd op gemaakt. De emlmer kalk met kwast zijn in beslag genomen. Geslaagd Mej. J. Klaarhamer te Soesterberg is geslaagd voor het examen van onderwijze- res. Assistentie Zondagmjiddag weid op het Esvac-ter- roiu pólitie-assïstentie gevraagd, daar eeni ge supporters van den- voetbalclub Ujf>t Scherpenzeel den scheidsrechter, waarme de zij het niet eens waren, te lijf wilden. Toen de politie verscheen, was de rust weer gekeerd. Het verdere verloop van de wedstrijd was rustig. Aanrijding Zondagmiddag had op de Steenhofstraat bij de Molenstraat een aanrijding, plaats- Een file auto's reed in de richting Soest- dijk. toen een van de auto's plotseling uit de file ging. Tegelijkertijd naderde van Soestdijk een auto met groote snelheid. Beide auto's remden snel, doch konden een aanrijding niet meer voorkomen. De auto van Soestdijk reed tegen een boom, waardoor de andere auto tegen de auto die wilde passeeren, opbotste. De schade dezer auto's werd onderling geregeld. De andere was doorgereden, hoewel het num mer bekend is. PLASWEG 37 - SOEST (ZUID) Kachelwaschmachine, ook met hout te stoken f 10.—. Klein Engendaal- weg 9. gevraagd. J. Werkhoven, Groen te- en Fruithandel, L. Bririlc- weg 55. Vervolg. De heer NOODER zou met dit antwoord genoegen nemen, als hij kon verwachten, dat een spoedige oplossing kon worden verwacht. Spr. protesteert tegen deze han deling, welke niet door een besluit van den raad is gedekt. De watervoorziening kost nu per dag f4.dat is ruim f1400 per jaar. De heer DE BRUIJN: Dan moet U maar eens een andere goede plaats aan wijzen. De lieer NOODER doorgaande, wil het kamp weer plaatsen op de Hofslottersteeg. De aan de boeren toegebrachte schade moet dan maar uit die f1400.betaald worden. De heer BUSCH verdedigt hierna de verplaatsing van het kamp door B. en W. in overleg met de oomm. Zulks moest ge- schiedeu, daar de plaats naast het Natuur-, bad en door de opening hiervan, onhoud baar was. Een andere plaats dan op het hoogt was niet denkbaar. De comm. zoekt momenteel naar andere plaats; in de be bouwde kom mag plaatsing echter in geen geval geschieden. Ook de Hofslottersteeg mag voor het kamp niet meer worden genoemd, gezien de ellende van voorheen. Met betrekking tot het natuurschoon zegt spr., dat het belang der bevolking hooger staat, dan de sieraad van een eiken struik. Mocht de heer Nooder het beter weten, dan moet hij maar eens een geschikte plaats aanwijzen. De heer VAN KLOOSTER zegt, dat ver plaatsing noodfg was. Verplaatsing naar de Hofslottersteeg zou eveneens onwettig zijn geweest. Ook de heer GROOTEWAL meent, dat het kamp zoo vlug mogelijk moet verdwij nen, nu in die omgeving veel menschen verblijven. De heer GASILLE geeft in overweging, dat elk der leden voor de volgende verga dering een plaats zal aanwijzen. We kun nen dan wellicht een keus doen. Het voorstel wordt hierna goedgekeurd. 15. Vaststelling van besluiten inzake gemeente-eigendommen, t.w. a. grondaankoop van J. Galama; Goedgekeurd b. grondaankoop van S. D. Idzerda en R. C. van Suijdam; Goedgekeurd. c. grondverkoop aan L. J. Raschj Goedgekeurd. d. grondverkoop aan S. Dijkstra^ Goedgekeurd. e. grondverkoop aan L. Langeveld; Goedgekeurd. f. bepaling koopprijs van grond verzoek W. van Breukelen; Goedgekeurd. g. bepalfng koopprijs van grond verzoek U. 'j. Raschj h\ wijziging erfpachffrcanott P.U.E.M,; Aangehouden op voorstel van den lieer Gasille, in verband met een schadelijke uitweg. i. toekenning vergoeding voor afstand erfpachtsrecht door Wed. H. G. Pohlman; Goedgekeurd. j. grondruiling met P. B. Rademaker; Goedgekeurd. fc. grondverhuur aan J. J. Brouwer; Goedgekeurd. I. grondverhuur aan A. Hilh'orst; Goedgekeurd. m. bepaling huurprijs van grond verzoek W. van Dorrestein; Goedgekeurd. n. machtiging tot verhuur van het per ceel Steenhoftsraat 6; Goedgekeurd. o. in schenking aanvaarden van grond van H. J. Jannes; Goedgekeurd. p. in schenking aanvaarden van grond van G. Th. Zeijderveld. Goedgekeurd. q. in schenking aanvaarden van grond van P. W. Duin; Goedgekeurd. r bepaling wegbreedte Korte Hartweg en wijziging in verband daarmede van een ontwerpbesluit tot grondverkoop. Goedgekeurd onder voorwaarde, dat ook andere eigenaren hiermede accoord gaan. 16. Vaststelling van: a. het voljaarskohier der straatbelasting 1933; b. een aanvullingskohier der straatbelas- ting 1932. Behandeling in geheime vergadering. 17. Behandeling van belastingreclames. 18. Voorstel van B. en W. tot tijdelijk beëindiging der werkverschaffing en bui ten werkingstelling der steunregeling. Nu de werkzaamheden aan het natuur bad zijn beëindigd en het werk in de bosschen om redenen van financiëelen aard en in verband met het zomerseizoen geen voortgang kan hebben, zijn B. en W. met de commissie voor de werkver schaffing en steunverleening van meening, dat, evenals zulks in vorige jaren pleegt te geschieden, de werkverschaffing tijdelijk dient te worden beëindigd. Met deze be ëindiging meenen wij, dat het tevens ge- wenscht is de steunregeling tijdelijk bui ten werkingg te stellen. Op grond van het vorenstaande stellen B. en W. den Raad voor te besluiten met ingang van 3 Juli a.s. de werkverschaffing tijdelijk te doen beëindigen en de steun regeling buiten werking te stellen. B. en W. zijn reeds op dit besluit voor uit geloopen, door de arbeiders tijdig hun werk in dienst der gemeente op tQ zeggen. De heer DE NIES kent de moeilijkheden doch kan zijn stem niet voor dit voorstel geven. Op het Hart is nog geen enkele weg in orde. Spr. dringt er op aan de onderbreking zoo kort mogelijk te doen zijn. De goedwillende arbeiders mogen niet worden getroffen. De heer BUSCH acht stopzetting nood zakelijk. Verschillende personen zullen dan weer in het vrije bedrijt 'komen. Bij weder openstelling wil spr. selectie toepassen. De werkzaamheden op het Hart wil spr. doen verrichten door de goede arbeiders. De heer GASILLE wijst er op, dat de bouwvakarbeiders vanat 1 Juli weer uit hun kassen kunnen trekken. Ook moet men bedenken, dat, om in November weer te werk kunnen worden gesteld, de arbei ders geruimen tijd in het vrije bedrijf moéten hebben gewerkt. De werkverschaf fing kan beter op dezelfde wijze met rijks- steun worden voortgezet. Aangenomen met de stemmen van de heeren De Nies en Nooder tegen. 19. Voorstel van B. en W. inzake dek king van het tekort der Bouwverordening „St. Joseph". De heer BUSCH noemt de woningen der bouwvereenlgiiigen een blijvende strop. De heer ENDENDIJK meent, dat bij een tijdvak van 10 jaar, de gemeente in moeilijkheden komt met de begrootingen in die jaren. De heer VAN KLOOSTER steunt het voorstel van de meerderheid in B. en W. De raad besluit het besluit van 20 jaar te handhaven. RONDVRAAG. De heer DE NIES vraagt verbetering van de speelplaats der O.L. School, Beets- laan. Tevens vraagt spr. aanvulling der po- litie-verordening, zulks in verband met slechte behandeling van een hond bij een winkelier in de Van Weedestraat. Nogmaals vraagt spr. afdoende zuive ring der noodwoningen. De toestand al daar wordt onhoudbaar. Ook stelt spr. voor de kinderen der O.L. School des Zaterdagmorgens vrij te geven in ruil voor den Woensdagmiddag, opdat ook deze kinderen Zaterdagsmorgens van liet bad 'gebruik kunnen maken. De heer BUSCH zegt, dat laatstbedoeld punt, de aandacht heeft gehad 'der comm. Een andere oplossing was echter niet mo gelijk. Deze lezing wordt ondersteund door den heer ENDENDIJK. Spr. meent echter, dat een oplossing mogelijk is, wanneer de 2 morgenuren verschoven worden naar den middag, van 2—4, dus op tijden dat Het bad voor een ieder open is. De lieer GROOTEWAL brengt het na tuurbad ter sprake en Hekelt in scherpe be woordingen het op 't strand geplaatste hek, De VOORZITTER zegt, dat B. en W. fconder dit hek geen kans zagen het raads besluit wit te voeren. Bedoeld hek wel voldaan. De heer OROOTFWAL voortga- wijst op deze onhoudbare toestand en de bepaling betreffende de scheiding t-r- schen mannelijke en vrouwelijke personen Soest blameert zich door deze maatregel niet weinig. Zij. die er eenmaal geweest zijn, komen daar niet meer. In de"groote pers wordt onze gemeente belachelijk gemaakt. Jammer, dat het Zondag zoo druk is geweest. In het tegenovergestelde geval was de onzin niel zoo bekend ge worden. Spr. betreurt dit besluit eti meent, dat, indien niet spoediig verandering komt. de werkverschaffing wel kan worden op geroepen, om het geheel maar weer te dempen. Spr. noemt hel spelen met geld van die belastingbetalers. De heer BUSCH zegt. dat het plaatsen van het i ek een toegeeflijkheid is. Vol gens het besluit mag het publiek daar in fiet geheel niet komen. De heer GROOTEWAL: Als het besluit niet uitvoerbaar bleek, hadden B. en W. met voorstellen moeten komen. De heer NOODER zegt slechts enkele malen voor een commissie-vergadering te zijn opgeroepen. Van alle geuite wenschen heeft spr. niets gezien. Waarom is geen sollicitant uit Soesterberg als badmeester aangesteld. De commissie heeft op den openingsdag de zaken uit handen gegeven, maar in werkelijkheid hebben enkele leden de teugels in handen. Dat zijn ongezonde toestanden. Hierna volgen heftige discussies. De heer BUSCH zegt, dat de comm. niet meer bestaat. Het bad is er gekomen op 'n wijze, waarmee alle groepen genoe gen konden nemen. Nu het er is moet men niet trachten de oorspronkelijke ge dachte omver te werpen. Spr. geeft toe*, dat er fouten zijn, maar die zijn er om opgelost te worden op ordelijke wijze. De heer GROOTEWAL: De zaak wordt op deze wijze een strop, 't Ts een groote domheid geweest de hekken te plaatsen. En alS de raad niet wil, dan zal de dwrge- rij de raad verplichten. De raad moet z-'ch niet opwerpen als zedenmeesters. De heer ENDENDIJK zegt, dat er een andere groote pers is, die de hier getrof fen regeling toejuicht. Ook ingezetenen, die behooren tot de richting van den heer Grootewal en niet minder de zwemmers, die recht op een stuk vrij strand hebben. Spr. is er voor, dat het besluit soepel wordt toegepast, zonder echter zijn prin cipe prijs te geven. Dat er fouten zijn is begrijpelijk. Spr. heeft zelf een heel lijstje van zaken, die verbetering behoeven. De klagers zijn egoïstendie het gevaar voor jongelui niet zien. De gemeente heeft een. andere roeping te vervullen dan een par ticulier, die alleen maar zijn porteinonnaie in Hft oog houdt. De heer U....LLE; Mijnheer Endendijk vergeet één ding. De groote reclame, die gemaakt is naar buiten en als gevolg de buitenmerischen, die in familieverband een dag komen doorbrengen. Voor die menschen is het een groote teleurstelling. Van het moderne en mon daine leven weet U niets heer Endendijk. Ook op andere wijze wordt het geen on zedelijke troep. De heer GROOTEWAL zegt, dat pae- dagogen hebben uitgewezen, dat het on onderling samenzijn de zedelijkheid bevor derd. Bovendien helpen de vele bezoekers zelf reeds de zedelijkheid te bevorderen. Ook hebben wij het financieel resultaat in het oog te houden. De heer DE NIES zegt, dat, wanneer ons besluit' niet goed is geweest, wij die vergissing ook moeten erkennen en ver anderingen aanbrengen. De heer ENDENDIJK zegt, dat alle op geroepen badmeesters de hier getroffen regeling toejuichten. Ook in Den Haag heeft men dergelijke regelingen moeten treffen. De heer VAN KLOOSTER had wel cri- tiek venvacht, doch niet eerder dan nadat eerst een woord van waardeering was ge sproken. De naar voren gebrachte wen schen zouden dan op vredige wijze tot een oplossing hebben kunnen komen. Or de wijze als thans, met verhitte hoofden, is geen succes te verwachten. Spr. zou daarom een afzonderlijke vergadering toe juichen. De besprekingen inzake het bad, wor den hierna beëindigd. Doorgaande op de rondvraag vraagt ia heer DE BRUIJN verbetering van den weg naar Hees, alsmede afdoenimg van het verzoek aan den heer Siittier e.a. De heer BUSCH laat een algemeens klacht hooren legen B. en W. Totaal niets wordt van de door den raad geop-perde wenschen uitgevoerd. Ook klaagt spr. over een slechte regeling bij geleverde hekwer ken. Verder verzoekt spr. demping vairt de sloot aan den Nieuweweg hoek Eigen- domsweg. De heer GASILLE i,s 8 Juni bij Vam Nes geweest. 20 Dagen zijn nu voorbij' en Van Nes heeft niets van zich laten hoo ren. De tijd gaat zoo voorbij. De VOORZ. vraagt hierna nog toestem ming om bij voorkomen voor bezoek aan het zwembad door stichtingen, tehuizen en gezelschappen een lager tarief te mogen rekenen. Dit wordt toegestaan. Verder wordt nog medegedeeld, dat bij verlaging der salarissen verzuimd is cte verlaging ook van toepassing te doen zijn op het salaris van den ambtenaar van den Burgerlijken Stand. Hiertoe wordt alsnog besloten. De openbare vergadering wordt hierna gesloten. De raad gaat o?ver in geheim.

Soester Courant | 1933 | | pagina 5