Vervolg Raadsverslag. Plaatselijk Nieuws. I'iQezoaden stukken. kinderspel. j[}e foedeekuidsche tandfiasta. Burgerlijke Stand. Tot aanstelling van een directeur en oproeping van sollicitanten wordt hierna besloten. Als hierna het salaris nog ter sprake komt, wil de heer DE BRUIJN met de vaststelling hiervan wachten tot de salaris- commissie met haar voorstellen gereed is. De commissie moet dan maar zorgen 1 5ept. gereed te zijn. Hierna wordt met 76 stemmen be sloten het salaris thans reeds vast te stel len op f4700.— tot f5500.— Hierna mordt alsnog besloten aan de koopers van gronden aan de Spoorstraat drie maanden uitstel te geven van de overdracht. Aan den arbeider Geijtenbeek werd toe gestaan ook na zijn 65en levensjaar nog in dienst te blijven, ferwijl aan den heer Koelink nog ontheffing van de bepaling inzake erafscheiding werd verleend. RONDVRAAG. De heer DE BRUIJN stelt voor niet door te gaan met het waterpassen. Spr. wil wachten tot de directeur in dienst is en is er tegen, dat een persoon tegen een salaris van f45.per week' maar in dienst wordt gehouden. Weth. VAN KLOOSTER zegt, dat Zim- tnerman een goede kracht is. Als men opmetingen heeft, moet men gezamenlijk naar het bad trekken en daar uitmaken of hij daar goed werk heeft verricht. Omtrent de inzichten in de rioleering be staat zeker verschil van inzicht. Meurs b.v- wil eerst een rioleeringsplan en dan waterpassen. E>e heer DE BRUIJN zegt niets tegen Zimmerman te hebben. De te benoemen directeur kati straks ook wel 'n ander inzicht hebben. Besloten wordt met dit werk te wachten tot een directeur is benoemd. De heer ENDENDIJK vraagt meer werk voor de werkloozen. Spr. weet hoe moeilijk het is, doch zou gaarne een po sitief antwoord of voorstel van B. en W. hebben. Ook de diaconale kassen raken uitgeput. Weth. VAN KLOOSTER zegt, dat ge tracht wordt voor zooveel menschen werk te vinden. De VOORZITTER zegt 'n goede over weging toe, doch zou gaarne zien, dat men zich bij de rondvraag bepaalde tot het stellen van vragen of korte opmer kingen. De heer DE NIES wijst op het rap port rijkswerkverschaffing. Het eenige waarvoor spr. nog bezorgd is, is de ge neeskundige hulp. Door den geneesheer aldaar is een persoon met blinde-darm- ontsteking zonder geleide naar huis ge zonden, met het gevolg, dat hij was over leden voor hij thuis was. Spr. vraagt hier aan aandacht te schenken. Ook wijst spr. op het feit, dat het gemeentehuis wordt geschilderd door werkloozen. De heer NOODER keurt het af, dat iemand, die bedankt heeft voor de uit zending naar Rollecate, niet alleen van alle steun wordt verstoken, maar ook niet in de gelegenheid wordt gesteld op het bad te werken. De heer MULDER vraagt verbetering van de speelplaats der openbare school te Soesterberg. Ook verzoekt spr. het ver zoek van Ons Belang spoedig te behan delen. Spr. ondersteunt verder den heer De Bruijn voor wat betreft het water passen en den heer Endendijk met be trekking tot werkverruiming. Spr. dringgt ook aan op aanbesteding van onderhouds werken en het maken van bandstrooken bij het Vliegkamp, waarvoor steun kan worden verkregen. De heer GROOTEWAL wil de oudere pcreonen voor steun in aanmerking bren gen en de jongere personen zooveel mo gelijk la ben werken. De heer GASILLE verzoekt meer per sonen op te roepen voor de rijkswerkver- schaffing, zoodat alle plaatsen worden bezeet. De heer DE NIES heeft de rijkswerk verschaffing' steeds gezien voor de niet goed willende arbeiders; nu worden an deren ook uitgezonden en kunnen daar door niet naar ander werk uitzien. De openbare vergadering wordt hierna gesloten. De raad gaat over in geheim. loosheid gebracht. Zij zijn de bron van de ellende. Als wij iets willen bestrijden, dienen wij de oorzaak weg te nemen. Ondergeteekende meent hier gratis een oplossing te hebben aangeboden, maar moet het antwoord schuldig blijven op de vraag: Wie voert het uit? A. T. DE ROND. BEKROOND. We beginnen het zachtjes aan heel ge. woon te vinden, dat door de Soester ver een igingen op verschillend terrein op wedstrijd en concours de beste prijzen wor den bemachtigd. J.L Maandag nam onze Soester Har monie deel aan het Groot Nitionaal Con cours te Baarn, hetwelk was uitgeschre. ven ter gelegenheid van het 40-jarig be staan der vereeniging „Crescendo" aldaar. „Patientia Vindt Omnia" kwam uit in de eeere-afdeeling en wist een len prijs te bemachtigen. Bovendien behaalde de ver eeniging een 3en prijs in den eere-wed- strijd, terwijl de directeurs-p~:'S werd toe gekend aan den heer H. Kok ~r., directeur dezer vereeniging. ^Patientia Vincit Omnia" onze geluk- vvenschen. NOODLANDING. Donderdagmiddag moest een militair vliegtuig, bestuurd door wachtmeester J. G. Voest, welke na een verblijf te Soes terberg naar De Kooy terugkeerde, een noodlanding maken onder de gemeente Heiloo. Het toestel werd daarbij licht be schadigd. HONGER-RELLETJE. Dinsdagmiddag hadden een aantal werkloozen, waaronder ook eenige vrou wen, zich voor het gemeentehuis verza meld, waarbij zij door uitroepen als „Hon ger" de aandacht op zich vestigden.- Onder leiding van den inspecteur wist de politie spoedig de orde te herstellen. GESLAAGD. De leer'ingen der v. d. Huchtschool D- v. d. Brugge en P. Huizingal slaagden dezer dagen voor het-M.U.L-O- diploma A, terwijl A. Adema het diploma B wist te behalen. ZOMERCONCERT. Vrijdagavond werd door de Soester Harmonie in de tent in het rosarium voor het gemeentehuis haar 3e zomerconcert gegeven. Zooals we dat van de vereeni ging gewend zijn, was ook dit concert in alle opzichten af. Jammer is het, dat enkele bezoekers nu juist niet voor de muziek naar deze plaats komen. Een verbod, zoo als dit ook in andere gemeenten bestaat, om tijdens de uitvoering der nummers heen en weer*te loopen, lijkt ons hiec zeker op zijn plaats. GYMNASTIEK-SUCCESSEN. Dat de gymnastiek en athletiek in de weinige jaren van haar bestaan in Soest met groote sprongen op haar doel afgaat., bewijzen wel de nagenoeg wekelijksche successen, welke steeds moeten worden gemeld. Ditmaal is het weer De Soester Turn- club, die j.1. Zaterdag te Woudenberg een drietal vereeenigingsprijzen wist te bemach tigen, n.1. twee le prijzen voor keusoefe- ningen en een 2e prijs in den marsch- wedstrijd. Buiten verantwoordelijk heid der Redactie. Geachte Redactie. Met genoegen las ik 1.1. Vrijdag „De Souster Courant". Vooral het artikel „Een crisis-oplossing". U geeft daarin een weg aan, waar zeker heel veel mee te berei ken is. Maar, met een weinig nadenken, stuiten we steeds op denzelfden hinder paal Het buitenland! U begrijpt misschien al wat ik bedoel. Namelijk dit: Als we v/at doeltreffends bereiken willen, moet t meestal internationaal gebeuren, zulks i. et het oog op de concurrentie. Hadden wij hier niets mee uit te staan, dan was de crisis gauw opgelost. Onder andere zouden wij met een hooge belasting op machines, ook zeer gebaat zijn. Het hand werk zou hierdoor weer in groote mate worden hersteld en zon eexr "«erkorte ar- teiusouur allicht met eens «oodig zijn. De techniek gaat vooruit, maar de toe stand wordt er steeds slechter door. Toch lijkt mij het de eenige oplossing, want j -ist de machines hebben de werk- BRAND ONTSTAAN DOOR Zaterdag brak brand uit in den hooi berg van den landbouwer Hilhorst aan de Nieuweweg. Een pleegzoontje van 8 jaar had een hoopje hout, dat dicht bij een. berg lag, in brand gestoken, waar door het groote vuur is ontstaan. In een oogenblik stond de volle berg in lichter laaie. De boerderij is ver van, den weg gelegen, zoodat de Vrijwillige Brandweer, die spoedig ter plaatse was, zeer lange brandslangen moest uitleggen, wat natuur- veel arbeid vorderde. Na den hooiberg werd ook de boerderij door het vuur aangetast, met het gevolg, dat het L hee'.e achterhuis uitbrandde. Het woon huis kon door het energiek optreden van de brandweer behouden blijven, hoewel grocte waterschade werd aangericht. De hooiberg was niet verzekerd, de verdere gebouwen wel. R. K- VROUWENBOND. Maandag 6 Augustus, 's avonds 8 uur, zal door den R.K- Vrouwenbond te Soes terberg, een ledenvergadering gehouden worden in Hotel „Huis ten Halve". AANBESTEDING. Uitslag aanbesteding verbetering Ban ningstraat (weg Soestduinen-Soesterberg). Amersf. Beton Mij. N- V-, Amersfoort, Banningstraat f 101.800, Rijwielpad Soes- terbergschestraat f13.800, massa f 114-900- J. Brongersma, Gouda, f 90.000 en f14.600, massa f 110.800. Geruischlooze weg N. V-, Heemstede, f92.200 en f 14-650, massa f104.400- Gebr. Hogenbirk, Laren, f87.490, mas sa f97.697- Jansen, Aalten, f86.299 en f14.500- P. J- Kraayenveld, Haarlem, f98.700 en f 13.300. J. C. Krachten, Utrecht, f 108-500, mas sa f127.000. J. de Kroon, Rhenen, f86.670- Gebr. Kuyer, Blaricum, f 108-900 en f13.800, massa f 122.700. O. Linzel, Soest, f93.324 en f 13-812, massa f 105.900. S. v. 't Verlaat, Zeist, f 97-200 en f14.300, massa f 111.500- C. Versteeg, Groningen, f 12-000, massa f107.800- Wegenbouw Mij., N-V-, Utrecht, f13.900, massa f106.545. P. C- Zanen, Haarlem, f82900 en f13.400, massa f96.300. Strijland, Uithoorn, massa f122.900. GESLAAGD. Onze plaatsgenoote, mep. I- Addens, slaagde dezer dagen te Haarlem voor de L. O.-acte R (Handenarbeid)- AANBESTEDING. Zaterdagmiddag te 5 uur werd In „De Gouden Ploeg" door den heer Arn. Brouwer, architect alhier, voor den heer P. v. d. Deijsel, aanbesteed: het bouwen van een woonhuis met kolenschuur op een terrein aan de Beckeringstraat. Inschrijvers waren de heeren: K. Wiss, Soest, f3784.— W. A- Hilhorst, Soest, -4178. G. v. d. Berg, Soest, -4389-— Rams en v. d. Broek, Soest, -4614. J. van Geijtenbeek, Soest, -4685. W. Elzenaar, Soest, -4750. R. de Rijk, Soest, -4875. G. Bosboom, Soest, -4798. B. de Ruygt, Soest, -4900.* Fa. v. d. Hoef en Stam, Soest, -4999- I. Idzerda, Soest, -5180- J. C- Wijnands, Soest, -5253. H. v- d. Hoek, Soest, - 5497. H. Buitendijk, Soest, 1 -5980- ATHLETIEKSUCCESSEN VAN A.D-O. A.D.O- wint in 8 dagen tijds 7 eerste prijzen, 2 tweede prijzen en drie derde prijzen. A.D-O- legt beslag op 4 U-P-A..B. kam pioenschappen. Mej. J. van Halm springt 1-44 M- Met groote waardeering willen wij mel ding maken van de in de afgeloopen week door de Soester Gymnastiek- en Athle- tiekvereeniging A.D-O. behaalde athletiek- successen. Op uitstekende wijze toch! houdt deze club steeds op de verschillende sportvel den in de omgeving, de naam van Soest hoog en wij hebben dan ook momenteel in deze club een waardige vertegenwoor digster. Haar kracht ligt wel vnl. in de dames- en juniores-afdeelingen, maar tot nu toe schijnen er in Soest geen heeren woon achtig te zijn, die tof flinke athletiek- prestaties in staavt zijn en die zich met de krachten van clubs als T.C.V-, Hel las, Excelsior, B.A.C- e. a. kunnen me ten, zonder een al te droevig figuur te slaan. De teekenen wijzen er echter op, dat dit niet lang meer zal duren. Laten wij dan maar blij zijn, dat bij de dames en junioren, A.D.O. steeds een geziene gast is, waar men terdege reke ning mede moet houden. Op de Zaterdag en Zondag j.1- gehou den kampioenwedstrijden van de U.P.A-B-, waarin de meeste aangesloten clubs als T.O-V-, Excelsior, U-D-A.., Bato, B.A-C. G.A.C., Hellas, A-DO., Athleta, aanwe zig waren, wist A.D-O- zelfs beslag te leggen op 4 kamppioen schappen, n.1.; Dames kampioenschap Hoogspringen: Mej. J- van Halm, A-DO-, 1.44 M. (U.P.A-B- record 1.45 M.) Voor deze keurige prestatie, zijnde de beste van den dag, ontving genoemde Mej. Van Halm een extra prijs, aangeboden door de U.P.A-B- Met belangstelling zul len clan ook in de U.P.A-B- haar ver dere prestaties worden gevolgd. 80 M. Juniores: Kampioen F. van Lom, A-D-O-, tijd 9.7 sec- Deze jeugdige allround athleet belooft veel voor de toekomst. 60 M. Meisjes: Kampioene Mej. F- van Halm, A-D-O-, tijd 8.1 sec- Met deze tijd behoort zij in haar klasse tot de snelsten van ons land. Verspringen Junioren: Kampioen F. van Lom, A-D-O-, 5.53 M. Hoewel geen daverende prestatie is er in het springen van Lom steeds meer vooruitgang te bespeuren. Bovendien werd door A.D.O- nog be- slag gelegd op twee derde prijzen, n.1. Fl. van Wijngaard met 1-50 M- hoog springen junioren en F. van Lom met kogelstooten 10.89- Mej- Van Halm werd met discuswerpen dames uit 14 deelneem sters No. 4, met de goede worp van 27.73 M- Zij kan echter beter en zal dan ook bij dit nummer nog wel van zich' doen spreken. Behalve de successen behaald in Culem- burg wist A.D.O. op de wedstrijden van de Soester Turnclub op 21 Juli 4 prij zen te behalen, n.1. 2 eerste, 1 tweede en 1 derde prijs en te Soesterberg op 22 Juli, waai' de wedstrijden zeer goed be zet waren, 1 eerste en 1 tweede prijs. Hoewel het athletiekseizoen nog niet ge heel achter den rug is, kan A.D.O. reeds nu zeer tevreden zijn en is een gelukwensch' aan haar trainer, den heer D. C- Kerk hoven, zeker op zijn plaats. Ook willen wij niet nalaten nog eens extra de aan dacht op deze Vereeniging te vestigen. Voor de manier waarop zij bij de Ko ningin der Zomersporten, Soest vertegen woordigt, verdient zij dit ten volle. 31 AUGUSTUS. Het bestuur der Oranje-vereeniging „Wilhelmina" te Soesterberg, meent er goed aan te doen, dit jaar van alle fees telijkheden ter gelegenheid van den ver jaardag. van H. M- de Koningin te moe ten afzien. GEEN ZWEMWEDSTRIJDEN. De uitgeschreven zwemwedstrijden in het Natuurbad zijn j.1.. Zaterdagmiddag niet doorgegaan wegens het minder gunstige weer voor zwemwedstrijden. Bij goed weer zullen deze wedstrijden nu a.s. Zaterdag plaats hebben. D. I. O. Het sportterrein der R.K- Voetbalver- eeniging D.I-O-, welke vereeniging voor eenige weken is gesticht, is op feeste lijke wijze en onder groote belangstelling in gebruik genomen. De R.K. Gymnastiek vereeniging „Crescendo" verleende daar bij haar medewerking met eenige num mers athletiek. Nadat het terrein door Pastoor Smit was gewijd, ging allereerst een 400 M. loop, welke gewonnen werd door R. Sta lenhoef en J. Rosch, waarna twee juni- ores-elftallen van D.I-O. elkander voor het eerst gingen bekampen. De jongens heb ben de puntjes broederlijk gedeeld. De eindstand werd 2—2. In de rust van deze voetbalpartij wer den nog eenige loopnummers voor dames en heeeren gehouden, nu over afstanden van 60, 80 en 100 M. De finales, welke later op den middag zouden plaats heb ben, konden wegens de toen vallende regen niet plaats hebben en moesten daarom worden uitgesteld. De kleinere leden van „Crescendo" had. den gelijktijdig wedstrijden in blokjes rapen en bal gooien, waarin de prijzen werden gewonnen door M. Dorresteijn, H. Stok en A. v- Schalkwijk. Deze wedstrij den stonden onder leiding van mej. Cou turier, leidster der Gymnasfiek-vereeniging „Crescendo". In het nummer verspringen werden de prijzen behaald door H. Roest en J. Zoe telief met sprongen van resp. 4.85 en 4.65 M- en door mej. S- Flappeï met 3.25 M. Verder had nog plaats een voetbalwed strijd tusschen de vereenigingen D.LO- en D.O-O- uit Utrecht- Van beide kanten werden hier soms goede stukjes voetbal getoond. Deze wedstrijd werd door D.I-O. gewonnen met 5—1. Pastoor Smit, die de aftrap had ver richt, reikte aan het einde van den wed strijd de zilveren beker uit aan den cap tain van D.ï-O-, terwijl alle leden van D.O-O- een herinnerings-medaille ontvin gen Gelijktijdig werden de behaalde prij zen in de athletiek-nummers uitgereikt. Het was een geslaagd sportfeest, met jammer genoeg, aan het eind een zeer nat slot. GEVONDEN VOORWERPEN. Omtrent de navolgende voorwerpen zijn inlichtingen te bekomen, aan de adres sen, achter de voorwerpen vermeld. Camerataschje met inh., Nieuweweg 48; jongensjas, grijs, Vosseveldlaan 20; dood wit konijn, Laanstraat 1b; rieten koffer, L. Brinkweg 53a; twee borstels, Pol. Bur.; uniformpet der N. S., v- Lenneplaan 25; kloek met acht kuikens, Schoutenkamp weg lb; zwart lederen portemonnaie met inhoud, Praamgracht 13; verm. gouden lorgnet, v. Weedestraat 49; 2 jonge dui ven, Koninginnelaan 77. E.S.VA.C. Athletiek. Op de athletiek-wedstrijden te Culem- borg, georganiseerd door de Utr. Prov. Athletiek Bond, behaalde J. Rijnders het kampioenschap hoogspringen met een sprong van 1.55 M- in de afd- Juniores. Voetbal. A.s. Zaterdag (4 Aug), 's avonds 6 uur, speelt E.S-V-A.C. 1 een oefenwed strijd tegen 2uidvogels I, op het terrein in het Burgem. Deketpark. ARME KLEINE. Zaterdag j.1. trok een bijna éénjarig dochtertje van den heer S. aan de Klaar- waterweg, in een onbewaakt oogenblik, een pan kokend water om, waardoor de kleine de inhoud over het lichaam kreeg. Met ernstige brandwonden bedekt is het naar de Rijksklinieken te Utrecht over gebracht, waar het aan de gevolgen is overleden. GEM. KEURINGSDIENST. Overzicht over de maand Juni 1934. Geslacht op de N.V. Centrale Slacht plaats: 45 runderen, 22 vette kalveren, 2 nuchtere kalveren, 5 paarden en 107 varkens. Huisslachtingen: 1 rund, 3 vette kalve ren, 6 graskalveren en 1 varken. Ingevoerd werd: 4542 kilogram vleescH en vet. Tuberculose kwam voor bij: 6 runde ren en 5 varkens. Gestorven dieren: 1 'graskalf, 6 nuchtere kalveren, 1 geit, 1 paard en 1 varken. Afgekeurde geheele dieren: 1 graskalf, 6 nuchtere kalveren, 1 geitj 1 paard en 1 varken. Aan organen werden afgekeurd: Van Runderen: 6 longen, 15 levers, 1 milt, 9 nieren, 1 borstvlies, 1 buikvlies, 6 lymphkHeren en 4 kilogram on ge smol ten vet. Van Varkens: 4 longen, '4 Harten, lever, 1 maag, 1 stel darmen, 2 nieren, 5 lymphklieren en 2 kilogram ongesrnok ten vet. Van Paarden: 1 lever. EERSTE SOESTER EIERVEILJNG. Kipeieren: hoogste prijs f3.35, middel, prijs f 2.90—f 3.10, laagste prijs f2.70. Eendeieren f2.00f 2.20- Alles per 10Q stuks. Aanvoer 10.000 stuks. .Handelvlug, AANGEHOUDEN. Door de politie te Soesterberg werd een jongen van '15 jaar gearresteerd, die zicH had schuldig gemaakt aan diefstal van een rijwiel, een horloge en rijwiel-onder^ deelen. De jongen ontkende, docfi na een huiszoeking te Amersfoort, waar zijn ouders wonen, kwamen alle voorwerpen voor den dag. VERKOOPING. Door Notaris A. O. Dammers had J.L Dinsdag in hotel „Eemland" een verkoo. ping plaats. De uitslag was als volgt: Zeven Heerenhuizen aan de B. Grothe. straat, genummerd 48—62, verkocht aan E. van Eeden q-q- voor f42.000. De Villa „Hendrika Johanna", Eangg Bergstraat 25, opgehouden voor f 11.000, De Villa „Buitenlust", Rembrandtlaafl 4, was uit de hand verkocht. BRANDWEER SOESTERBERG. Op de Dinsdagavond gehouden leden, vergadering van de Vrijw. Brandweer Soesterberg, werd in plaats van den heei Nooder als commandeur en bestuurslid gekozen de heer G. G- Hol. De heer Nooder werd tot eerelid be-< noemd. i CORRESPONDENTIE. Wegens plaatsgebrek moeten, zeer fof ons leedwezen, een groot verslag over het Apollo-concours en enkele berichten tot het volgende nummer overstaan. maakt Uw tanden hagelwit Een product van de Pbarnj. Fabriek A. Mijohardt - Zeist Doos 20 ct. Tube 35 cf. Zéér groote fobe 60 cf. GEBORENGerie, d. v- G* C. van Dalen en M. C Buchholz, Bosstraat 16; Johannes, z. v. J. de Bree en E- Muis^, Nieuweweg 67. GEHUWD: A. v- Asch en M- A- Ho ning. OVERLEDEN: Godert Jan Adolf baron van Hardenbroek van Ammerstol, 67 jr.t geh'. m- Jvr. 1- E. A. Meijer, Oude Tem pellaan 8; Geertrudis van Dijk, 44 jaar4 wed. v. E- G- Hilhorst, Birkstraat 92. GEVESTIGD: A. M- A- de Bruijn, Kampweg 38; H- de Vries m- g-, Hart manlaan 48; Wed. J. A. Appelhof m- g-, Den Blieklaan 59; G. H- v- d- Poel, Braamweg 46; Wed. N. Akkerman, Braam- weg 46; C. G. v- Manen, Staalwijklaan 7; J. Magielse m. vr-, Kerkpad N-Z. 37d; W. Winter, Den Blieklaan 37; H. C- M- Gaasbeek v. Hakkenberg, Luchtv. Afd.;; J. J. Koopman, Amerf.straat 91a; G- A. M. v. d- Muijzenberg, F- Huijcklaan 8; H. L. Hilhorst, Andriessestraat 20; C- R- S. Ritsema v. Eek, Kerkpad Z-Z« 25. VERTROKKEN: E. J. v- Soest m- g. van Dijkhuisstr. 13 naar Zuilen, Amsfer- damschestr.weg 603; P. de Jong van Vre- dehofstr. 21 naar Vianen, B- Hoeufftl. 16; A. Goetzke van Braamgr. 1 naar Baarn, Pr Hendrikoord; H- Jongsma van Sirv- nemapl. 9 naar Amersfoort, Hoogstr. 14; K. L. Bokma van Parklaan 7 naar Groes- beek, „O. Meerwijk"; M- W- A- de Bar- banson m. g. van P. de Hooghl- 1 naar Den Haag, Sportl. 121; M- M- v- Eerd m. g. van Kerkpad N-Z- 50 naar Am sterdam, Rustenburgerstr. 239; H- J. La moraal Wichers van Julianaplein 4 naar Wassenaar, Ridderl. 1; J. H Boere van Klaarwaterweg 40 naar Utrecht, Absteder- dijk 87; Wed. G- Steeenbeek van Heide weg 52 naar Bennebroek, Duinl. 9; P- C v. Vliet van Vosseveldl. 8 naar Baarn^ Vondell. 35; P. Dijkstra in- vr. van Post weg 83 naar Den Haag, K. Koediefstraat 9 boven; J. R. Brugemann van Talma- laan 5 naar Utrecht, Mendelssohnl. 56; G. B- Schouten van Amersf-str. 20 naar Zeist, Jagerlaan 24 B. VERHUISD: H- Mark van Eikenl. 37 naar Braamweg 46; S. Leebeek m- vr. van Nieuweweg 94 naar Braamw- 100; B- H. Duwel m. g. van Steenhofstraat 45 naaf Steenhofstr. 58; H- W. Demmers m- g- van Hartweg 28 naar Kon.laan 51; A. Kraaikamp m. g- van v- Maarenstr. 19 naar Verl. Postweg 38; E. J- H- Nolet m. g. van Verl. Postweg 38 naar Verl- Postw. 76; J. W- Koeleman m- g. van L'. Koppenl. 21 naar Banningstr. 92; H- B. v« d. Berg m. vr. van Mariastr. 16 naar Molenstr. O-Z. 17; H- v. Zanten van Birkstr. 2 naar Hartmanl. 76; J j- F. v. Woudenberg m- g. van O. Utrecht-, sch'eweg 15 naar Wieksl. W.Z- 3; F A. Albers van Kerkstr, 50 naar Kon.Iaan 21; P. H- A. v« Aken van Amersf.str. 19 naar L'. Koppenlaan la.

Soester Courant | 1934 | | pagina 6