TWEEDE BLAD - Officieele Kennisgeving. Plaatselijk Nieuws. ALLE cigari/fos Burgerlijke Stand. VRIJDAG 5 OCTOBER 1934 REGELING HUISSLACHTINGEN. Burgemeester en Wethouders vati Soest brengen ter kennis van belanghebbenden, 4at zij de navolgende regeling hebben ge troffen betreffende het keuren van de liuisslachtingen vóór en na de slachting, welke regeling zal gelden voor het tijd vak van l November 1934 tot 1 Febru ari 1935- Voor de keuring van huisslachtingen wordt de gemeente in drie districten ver deeld, en wel; District I- Dit omvat Soesterberg, tot den spoorweg AmersfoortUtrecht- District II. Dit omvat het gedeelte der gemeente, gelegen ten Oosten der spoor lijn Baarn—Utrecht. District III. Dit omvat het gedeelte der gemeente, gelegen ten Westen der spoor lijn Baarn—Utrecht De geslachte keuring zal plaats heb ben: Voor District I. Op Vrijdagmiddag van 2i/2—6 uur. Voor District II. Dinsdags en Zaterdags van 10 uur v-m. tot 1 uur n.m- Voor District III. Des Woensdags van 10 uur v-m. tot 12i/2 uur n.m- en van 21/2 uur n.m. tot 6 uur n.m-, alsmede Donderdags van 10 uur v-m. tot 12i/2 uur n.m. Voor district I moet de slachting plaats gehad hebben vóór des n.m. 2i/2 uur, en voor de overige districten vóór des voor- middags 10 uur. Van iedere slachting moet minstens drie dagen van te voren kennis worden gegeven aan het Bureau van den Keu ringsdienst, op het terrein van de N. V. Centrale Slachtplaats aan den Lange Brinkweg en wel tusschen 9 en 10 uur v-m. en 1.30 en 2-30 uur n.m. De aandacht wordt er op gevestigd, dat de organen na het slachten met een ge deelte van de natuurlijke verbinding aan het dier bevestigd moeten blijven. Voorts moeten de dieren voor het slachten bedwelmd worden door middel van een schietmasker of pin-pistool. Soest, 18 September 1934- Burgemeester en Wethouders voornoemd, p De Burgemeester, O. DEKETH- De Secretaris, J. BATENBURG- SCHOUW. Burgemeester en Wethouders van Soest brengen ter kennis van belanghebbenden, dat op Woensdag 10 October as., zal worden gevoerd de schouw over de in gemeente gelegen wegen, voetpaden, waterleidingen, bruggen, heulen, heggen, enz. Belanghebbenden worden daarom .herin- iitnerd aan de artikelen van het Regle ment op het Onderhoud en Gebruik der Wegen in de provincie Utrecht. Overtreding der daarin voorkomende bepalingen wordt gestraft overeenkomstig dat Reglement. Soest, 20 September 1934- Burgemeester en Wethouders voornoemd, De Burgemeester, G. DEKETH- De Secretaris, J. BATENBURG. EINDE ZOMERTIJD. De Burgemeester van Soest maakt be kent, dat de Zomertijd zal eindigen den zevenden October a.s- te drie uur in den .voormiddag. De klokken zullen dus om 3 uur in den nacht van 6 op 7 October a.s. een uur moeten worden teruggezet. Soest, 1 October 1934. De Burgemeester voornoemd, G. DEKETH. BRANDWEER SOESTERBERG- A s- Dinsdag, 's avonds te 8 uur, zat door de Vrijw. Brandweer te Soesterberg berg een oefening worden gehoouden. NIJVERHEIDSSCHOOL- Wij vernemen, dat aan de Nijverheids school, waarvan de nieuwe cursus op t October j.1. aangevangen is, in verschil lende klassen nog eenige plaatsen onbe zet zijn en de aanmeldingstermijn daar om is verlengd tot 12 October a.s. Ouders, begrijpt het belang uwer zoons door hun in hun jeugd goed vakonder wijs te laten genieten en van bovenstaan de gelegenheid gebruik te maken. Aanmelding op Maandag, Dinsdag, Don derdag en Vrijdag vanaf 6 uur 's avonds aan de school. GEVONDEN VOORWERPEN. Omtrent de navolgende voorwerpen zijn inlichtingen te bekomen, aan de adres sen. achter de voorwerpen vermeld. Zakmesje, Pol. Bur.; vulpenhouder, K- Kerkstr. 4; zwart zijden lint voor cein- teur, Pol. Bur.; gehaakt taschje met inh-, Lange Brinkweg 23; kitidertasch^e rn. inh-, Kerkpad N-Z- 19a; halsketting, Pol. Bur. bankbiljet, papieren vlieger, R.K. kerk boekje, v. Weedestr. 34; vulpotlood en poriemonnaje, Soesterb-str. 13; smeerpot van auto, Pol Bur.; babymuts, Middel- wijkstraat 6; manteceintuurs, Pol. Bur.; pakje met inh-, Hartmanlaan 1. te Eijsdec, Limburg (gcens). De Kapt. Dr. Wijn, waarnemer te Soesterberg, was met de Sergt. -vlieger Hendriks opgestegen om fotografi sche opnamen te maken voor de topografi- schen dienst. De noodlanding verliep zeer vlot, uit Soesterberg werd hulp verleend. SPIRITUSDRINKER. Bij de politie vervoegde zich een zwervend persoon, die, tetwijl hij had verkeerd onder de invloed van gebruikte spiritus, door een anderen zwerver was mishandeld en wel zoo danig, dat hem een flink gedeelte van zijn neus was afgesneden. Na verbonden te zijn door Dr. Rupert, kon hij weer vertrekken. ERNSTIG VERKEERSONGEVAL. Zondagmiddag heeft op de Birktstraat tegen over hotel De Roode Haan alhier 'n ernstig verkeersongeval plaats gehad, dat. dank zij het cordate optreden van een automobilist, nog betrekkelijk goed is afgeloopcn. De wielrijdster M. V., alhier woonachtig, kwam met haar fiets te vallen, terwijl achter haar een koppel wielrenners uit Amsterdam naderde. Deze laatsten konden niet tijdig ge noeg stoppen en reden over haar heen. Een automobilist, die achter de wielrenners aan kwam, stond voor dezelfde moeilijkheid. Hij had te kiezen: óf over de gevallen wielrijd ster heenrijden, óf tegen een boom. Hij had nog de tegenwoordigheid van geest om op het laatste moment het stuur om te gooien en tegen een boom te rijden, waardoor de auto zwaar beschadigd werd. Bestuurder en inzittenden bleven gelukkig ongedeerd. De wielrijdster had een hersenschudding en een wond aan het been opgeloopen. Na door dr. Strooband voorlooplg behandeld te zijn, is zij per auto naar haar woning vervoerd. De wielrenners kwamen er met enkele ont vellingen af. KATH- KRING SOESTERBERG- Door den Kath. Kring St- Carolus te Soesterberg zal ter opening van bet win terseizoen op Zondag 14 October a-s., 's avonds 8 uur, in „Huis ten HalveT, een lezing gehouden worden door den heer Jan Verheijen te Amsterdam. Hij zal spreken over: „Felix Timmermans als religieus en literator." DE FANCY FAIR VAN A.G.A.V.S. De bazar van A.G.A.V.S., welke gisteren, heden en morgen in „Huls ten Halve" te Soesterberg wordt gehouden mag er zijn. Zoo wel door vcreenlgingen als particulieren is e in de afgeloopen maanden bard gewerkt om deze fancy fair aan een flinken, mooien voor raad te helpen, die gezien mag worden en tot koopen uitnoodigt, ook daarom, wijl alle artikelen zeer matig geprijsd zijn. Bovendien zijn er verschillende origineele attracties aan dezen bazar verbonden. Een gezellige theeschenkcrij met muziek garandeert daarbij een aangenaam zitje. Het geheel is een bezoek meer dan waard. DIEFSTALLEN. Bij de politie werd aangiften gedaan van diefstal van een rijwiel, hetwelk voor een café alhier werd weggenomeri. Aanstonds werd een ijverig onderzoek ingesteld, waardoor het ge lukken mocht het rijwiel te Bilthoven op te sporen, alwaar de dader het had achtergelaten. De dader is bekend. Zaterdag werd bij de politie aangifte gedaan door H\ dat te zijnen nadeele een rijwiel uit een niet gesloten schuurtje, achter zijn woning, was weggenomen. VERDUISTERING. Door de politie is proces-verbaal opgemaakt tegen K. wegens verduistering van geld in dienstbetrekking. K. is ter beschikking gesteld van den Officier van [ustltie. EEN AANRIJDING. Dezer dagen had alhier een aanrijding plaats tusschen den wielrijder S. en den at o-be- stuurder P. De laatste kwam van een erf rij den, terwijl het gezicht naar den weg belem merd was door stulkgewas. De wielrijder kwam vóór de auto terecht, waardoor zijn rijwiel werd beschadigd. NOODLANDING- Zaterdagmiddag heeft een militair vliegtuig van de L-V-A- alhier wegens motordefect een noodlanding moeten ma ken op een weiland in de gemeente Mijdrecht. Het vliegtuig kwam tegen een paal terecht en werd ernstig beschadigd. Persoonlijke ongelukken hadden gelukkig niet plaats. Het toestel werd! gedemon teerd en naar Soesterberg vervoerd- GOEDKOOPER HEET WATER. Zooals men in de advertentie in dit blad zal bemerken, heeft de P. U- E- M.. Provinciale Utrechtsche Electriciteits Mij., Catharinesingel 1, Utrecht, besloten met ingang van 1 October a-s- de huurprijs van de electrische heetwater-installaties weder te verlagen, en wel met 20 a 25 pCt. voor de toestellen van 40 en 80 L-; een verlaging dus, die zeker belangrijk mag worden genoemd. SOESTBERGSCHE ORKEST- VEREENIGING- Jl. Maandag is opgericht de R.K Soesterbergsche Orkest-vereeniging. Het bestuur is als volgt samengesteld: H- de Jager Sr., voorzitter; A- E- Wegman, se cretaris; Alb. Hanssen, penningmeester. Dirigent van het orkest is de heer G. Rooda. De vereeniging stelt zich mede ten doel medewerking te verleeneu bij uitvoeringen van plaatselijke vereenigingen. Correspondentie te richten aan het Secretariaat: Vcrl. Postweg 2a. VOORM. BOND VAN TECHN. PERSO NEEL BIJ DE L.V.A. Zaterdag werd door den voorm. Bond van Technisch personeel bij de Luchtvaartafdee- ling voor hare leden een excursie georgani seerd naar Rotterdam en Den Haag. 's Morgens 7 uur verzamelden de ongeveer 60 deelnemers zich in hotel „Huis ten Halve", alwaar vóór den aanvang der excursie het feit herdacht werd, dat de heeren G. Swan- born en K. J. van Prooyen 10 jaar deel uit maakten van het bestuur, resp als tweede voorzitter cn penningmeester. Zeer jammer was het, dat de heer Swanborn door onge steldheid verhinderd was aanwezig te zijn. Het woord werd gevoerd door den voor zitter van den bond, de heer Los. die de jubi larissen toesprak en memoreerde het vele en belangrijke werk, door beide heeren in de af geloopcn jaren verricht. Namens den bond bood hij als blijk van waatdeering den heer Swanbcrn een schitterende pendule aan den heer Van Prooyen een rooktafel, beide met inscriptie. Vervolgens werd nog het woord gevoerd door den heer N. Waltmann, die beide ju bilarissen feliciteerde en hen. als blijk van sympathie, een zilveren potlood overhandigd* Hierna begaf het gezelschap zich in de auto-bussen, een gezelligen dag tegemoet gaand. SCHAKEN De Soester Schaakclub zal haar wintercam- pagne aanvangen met een Winter wedstrijd, waaraan tot heden 30 leden deelnemen. Ge speeld zal worden in groepen van 10 spelers, waarna een Promotie-Degradatiewedstrijd volgt, De aanvang is bepaald op Dinsdag a.s. Aan de Competitie van den Stichtsch-Gooi- sche Schaakbond wordt voor het eerst met 2 Tientallen deelgenomen: tot heden speelde Soest met één tiental in de 3e Klasse. Wel behaalde Soest 3 maal het Kampioenschap in haar afdeeling, maar het is haar steeds niet mogen gelukken om te promoveren naar de 2e klasse. In de gehouden Bondsleiders ver gadering van j.I. Dinsdag, werd Soest bij keuze gepromoveerd, zoodat Soest I nu me- despeelt in de 2e klas en Soest II in de 4e klas. Schakers van Soest, Soestdijk en Baarn, geeft U op als lid van De Soester Schaak club, opdat het volgend jaar met 3 tientallen kan worden uitgekomen. NOODLANDING. J.1. Maandag heeft de Sergeant-vlieger Hen driks uit Soesterberg een noodlanding moeten uitvoeren met het vliegtuig C VI No. 622, op het landgoed van de Gravin „De Geloes" NATIONALE WANDELDAG DER N.U.W. Voor de tweede maal zal er vanwege de Nederlandsche Unie voor de Wandel sport een Nationale Wandeldag. worden gehouden, en wel óp Zaterdag 13 en, Zondag 14 October a.s. De organisatie zal ongeveer gelijk zijn aan die van het vorig jaar, toen er in 18 plaatsen van ons land op denzelfden dag wandeltoch ten zijn gehouden van 30 ICM., die alle des morgens onriiêi üur begonnen en waarvoor precies dezelfde herinnering, na melijk een draagkruis aan lint, beschik baar was gestéld. Ofschoon de periode van voorbereiding toen vrij kort. was, heb ben er in totaal ruim 6000 personen aan dezen Nationalen Watideldag deelgé* momen. Bij den toenemenden groei van de wandelsport (die o.a- dit jaar bleek uit de toeneming van het aantal deelnemers aan de Vierdaagsche) is het zeer waar schijnlijk, dat het aantal deelnemers aan den Nationalen Wandeldag dit jaar groo- ter is. Omdat de opzet verleden jaar heeft voldaan, wordt er voor dit keer geen ver andering in gebracht- Het inschrijfgeld is ook op 50 cent per ppersooon gehand haafd. Voor groepen van 12 personen plus een leider is een speciale groeps- prijs beschikbaar. Te Amsterdam is de Centrale Rege lingscommissie gevest gd, waarvan de heer S. Visser (J. v- Andringastraat 30) als voorzitter optreedt- Aan dezen tocht kan door ieder, op Zaterdag of Zondag, deelgenomen wor den. Voor Amersfoort en omgeving wordt deze wandeltocht te Amersfoort gehouden: op Zaterdag 13 October a-s. (start plaats: Mibtair Tehuis, Lange Beekstr.). Voor dezen tocht in te schrijven bij den heer H- Ruitenberg, Utnechtschestraat 26 te Amersfoort- Postrekening 223936. Op Zond g 14 October a s. (startplaats: Hotel Het Zwarte Bergje, Leusderweg). Voor dezen tocht in te schrijven bij den heer W. ter Wolbeek, Bisschopsweg 19 te Amersfoort. De inschrijving sluit 6 October a.s. Men wachte dus niet té lang! Hopen we nu maar op goed weer! NSB-VERG ADERING. J.1. Maandag hield de N-S.B. afd- Soest een zeer druk bezochte vergadering in de zaal van hotel „Eemland", welke zaal met vlaggen en vaandels was opgesierd- Het N-S-B-strijkje verleende tevens medewerking.. Reeds voor den aanvang der verga dering was de zaal tot in de hoeken ge- vulji. De leiding der vergadering was in handen van den kringleider, den heer Van Goor. In zijn openingswoord wees spr. er op, dat het lidmaatschap van den N-S.B- overal, maar ook te Soest, veel moeilijk heden met zich' brengt- Alle mogelijke terreurmaatregelen, als broodroof, ontzet ting idt BV-L-, Burgerwacht, ambt enz. wordt den leden aangedaan. Hoe groot de verdwazing soms is, moge blijken uit het feit, dat het bestuur van Religie en Kunst' de zaal wel ver huurde aan de V-V-S-U., docli weigerde aan de NSB* De heer O verwijft, spreker voor dezen avond, sprak hierna over; „Waarom fas cisme thans aan de orde is." Spr. behandelde uitvoerig de gedachte, dat verandering in de heerschende om standigheden slechts kan worden verkre gen door een economische theorie op te zetten en het volk naar die theorie te doen leven. De werkelijkheid isi volgens spr. echter precies omgekeerd- Dit is het gevolg, dat nagenoeg alle industrieën niet meer floreeren. De weg, om uit de huidige crisis te komen, eischt eerst oplossing der monee- le crisis. Daarna is de oplossing der eco nomische crisis eerst mogelijk. Hierna gaat spr. de mogelijkheden na, om tot dit doel te komen, hierbij wij zende op het feit, dat de hoofdplaatsen bezet zijn door personen uit de on-Ne- derlandsche Tweede Internationale, de S.D-A-P. Verder wijst spr. er op, dat de N-S B. het Kabinet des Konings terug wenscht en niets wil weten van, een stelsel, dat alleen ministers kunnen worden benoemd, welke door de meerderheid der Kamers worden gewenscht. Spr. eindigde zijn rede mei: een op wekking voor de nationale gedachte, om daardoor te komen tot een betere nati onale welvaart. Na het staande zingen van het Wil helmus werd de bijeenkomst gesloten. CHR ORANJE VEREENIGING „JULIANA VAN STOLBERG." Op de laatst gehouden Bestuursverga dering, waar o.a. ook de aanstaande win- tercampagne besproken werd, heeft het Bestuur tevens het financieel resultaat van de feestviering 31 Augustus j.1. onder de oogen gezien, in de eerste plaats werd unaniem groote voldoening uitgesproken over de opbrengst der lijsten. Een woord van hartelijken dank aan alle Oranjevrin den, welke een gave hebben gegeven! In Soest klopt bij velen het Oranjehart nog warm. Met niet minder waardeering werd gesproken over de dames en heeren, die met de lijsten er op uitgetrokken zijn. Hun moeilijk werk is met goeden uitslag bekroond. Zeker ook voor hen een aan gename voldoening. Namens het Bestuur een woord van hulde aan deze trouwe medewerkers Niettegenstaande de gunstige financieele resultaten, bleken de uitgaven toch nog de inkomsten te overtreffen, hetgeen hoofdzakelijk te wijten is aan de droeve mislukking van het kinderfeest op Ko ninginnedag. Getracht zal worden dit te kort alsnog te dekken. In de Bestuursvergadering werd beslo ten 'n propaganda.avond te houden. Ook zullen pogingen in het werk gesteld wor den tot het oprichten van een Oranje-garde in onze gemeente. AFSCHEID GEMEENTE ONTVANGER. Maandag 1 October j.1. heeft de heer J. L- Alders, Gemeente-ontvanger, offi cieel afscheid genomen van Gemeente bestuur, ambtenaren en politiecorps, we gens het bereiken van den pensioenge rechtigden leeftijd. De Ontvanger werd hierbij toegespro ken door den Burgemeester, die o- m. zeide „Het is voor ons allen, zooals wij hier tegenwoordig zijn, een ware behoefte, een oprechte wensch, om, nu gij den gemeen tedienst gaat verlaten, niet zondeq meer van U afscheid te nemen. Wij allen ach ten U hoog, zijn U toegenegen en waar deerden Uwen arbeid, wij wisten in jj een trouw bewaker onzer gemeentefinan- ciën, met al zijn ob- en dependenten, wij wisten ons met U veilig; voor dat alles dan ook onzen oprechten dank- Een belangrijk levenshoofdstuk wordt nu afgesloten. Een nieuw hoofdstuk vangt aan, en zoo telkens- Mogen wij van dat levensboek nog prettige hoofdstukken lezen." Hierna bood de Burgemeester den Ontvanger, namens de leden van den Raad als herinnering een staande klok aan. De Ontvanger, het woord nemende, dankte den voorzitter en de leden van den raad voor de hulde hem gebracht en het mooie cadeau. Hij dankte den Burgemeester, voor de sympathieke woor den tot hem en zijn' vrouw gericht en gaf de verzekering, dat ook zijnerzijds de toegenegenheid en de prettige samenwer king met het Gemeentebestuur, in het bij zonder met den Burgemeester, in dank bare herinnering zou blijven voortleven. Des n.m. te 4 uur namen de ge- meetfite-ambtenaren en ook het politiecorps afscheid van den Ontvanger. Toen de heer en mevr. Alders met hun kinderen in de raadszaal waren ge arriveerd, nam de heer J. G. A- Baten burg, gemeente-secretaris, het woord. jitJ herinnerde er aan, dat de heer Alders bijna 30 jaar als) Ontvanger der gemeente werkzaam was en steeds nauw gezet en plichtsgetrouw zijn arbeid heeft verricht. De heer Batenburg bracht hulde voor de toewijding en opgewektheid; waarmede de heer Alders steeds zijn taak volbracht en zeide, dat dit tot voorbeeld moge strekken voor ons allen. Namens gemeente-ambtenaren bood spr. hem een prachtige leeslamp aan, benevens ©én zil veren sigarendoos. Bij afwezigheid van den inspecteur van politie, bood de Majoor vam politie, de lieer H- J- van Leeuwen, den Ontvanger namens liet Dolitiecoros met een .toepas selijke toespraak een mooie ligstoel aan. Ook de heer A- Winter, hoofd van den Vleeschkeuringsdienst, nam ondet mooi gekozen bewoordingen hartelijk afscheid van den sympathieken gemeente-ontvan ger Tenslotte dankte de heer Alders voof deze treffende blijken van waardeering. Op 27 April 1905 benoemde de Raad den heer Alders tot Ontvanger dezer ge meente, zoodat hij een bijna 30-jarige prac- tijk achter den rug heeft Bij de aanvaar ding van zijn ambt telde de gemeentel pl.m» 4600 zielen en gaf de gemeente- begrooting een eindcijfer aan van pl.m'« f 75-000. 1 Thans telt onze gemeente ruim 16 000 inwoners en. wijst de begrooting als eind cijfer pl.rn. f2.000.000 (2 millioen), aan* overtreffen rt.V.HOUBAER C9 AMERSFOORT. OEBOREN: Cornelis Wilhelmus, z. w P. G. de Wit en C- M. Degenkamjp* Kon.laan 53; Alberta Jacoba, d. v- N. G« van Lume en N- v- d- Veer, WiecksL, weg W-Z- 39; Hendrik, z- v. de Brefl en E- v. Ijken, Molenstr- W.Z- 12; Petrus Jacobus, z. v. J- A. v- d. Grint en W« J. de Bruin, Beetzlaan 37; Jan, z. v- J< H- Verzaal en M- J- Geijtenbeek, Nach-, tegaalweg 18. GEHUWD: J- A- Tolboom en M- Nien- huijs; A- v. d- Breemetf en A. M- vani .Roomen; J. C- J. v. d. Rijst en J. A* Spelt; G- C- Werkhoven en J. G»j Paerel. OVERLLEDEN: Wijntje Wind, 67 :geh. m- H- Heinhuis, Soesterb.str- 57. GEVESTIGD: Th. A- R. Zahn, Bar, tolottilaan 22; G- L- Henning, Bosstr. 12;! M- C- v. Bogerijen, Rademakerstraat 6;i G- J- v. Noord wijk, W. Pyrmontlaan 61 J. Prins, Molenstr- O-Z. 15; C. L. v* Dusseldorp m- g-, L. Bergstr. 22; A. W« Breet m- g., Birkstr. 28aW. F- H- Ta- bernal m- vr-, v- Lijden!. 28; H. H. In den Haak, Rademakerstr. 3a; J- M. la Noble, Verl. Schoolw. 11; H- Ravestein, Rademakerstr. 9b; Wed- Biko, Kon.1. 54; K- A- Keen, Amersf.str. 65; M. A- J. v- Thienen, Steenhofstr. 46; R- W- v. Ful pen, Molenstr. W-Z- 4; M. W. H- v. Ass„ Beukenl. 20; Wed- E- C. Wijarda, Krom- meweg 10; B- de Rooij, Heuvelweg 13; A- Fasen, Amersf.str. 42; C. W. Reinders* Nieuweweg 70; Th- J- W- Rasch, Kon.l. 25; B- J- F- Woudenberg, Noorderweg 33; D. J- v. d. Watering m. g., Nieuwstr. 2; Wed- W- Leensma, Julianastraat 3a. VERTROKKEN: J- M- M- Kramer vart Birkstr. 71 naar Delft, Hoemskerkstr- 30; H- Steensma m* v. van Amersf.str. 116 naar Haarlemmermeer, Zilvernieeuwstr.; C- G- v. Heelsum in. vr. van Amersf.str* 45 naar Leersum, hotel Donderberg; J. Roos van Kerkpad N-Z- 46 naar Leiden, Vreewijkstr. 20; M- J. Bongaards van, Middelwijkstr. 60 naar Hilversum, Hooga Laarderw. 301H- Biegler van Postweg 40 naar Amsterdam, I. W. Brouwerspl. 27; S. Berkhout, Verb Postweg 88 naar DQ Bilt, Koppellaati 4; B- Noordenbos van Emmalaan 12 naar Marssum 186; J. R« Prins van Verl. postweg 11 naar Zeist* Nic- Beetzlaan; Wed. f. J. E. Schut van Julianastraat 17 naar Hilversum, Eikbos- scherweg 244; A. Blaauw van Amersf.str* 20 naar Amsterdam, Kinkerstr. 359; J- v* Dijk, Ainersfstr. 10 naar Amersfoort, Utr. weg 262; J. W- Nienhuijs van Birkstr. 15 naar Bussum, Eikenlaan 7; M- W- Koomen van Luchtvafd. naar HamburgAltona; H- Saur van de Zoom 5 naar Zeist, W-A- hoeve; Wed. j. p. Vermeerschen m. g- van Hartweg 5 naar Amsterdam, Com- meliusstr. 68; M- F- Beerling van Wieksl, weg W Z- 11 naar Baarn, N. Schoonoord, straat 22; P- Posthuma van Kerkstr. 10c naar Zeist, Prof. LorentzL 11. VERHUISD: J. v- Achteveld van Kerk. pad N Z- 33 naar Smitsweg 7; P. v. Ful pen van O- Utr.weg 5a n. Duinweg 2d| G. Werkhoven van Schoutenk-weg 8a tn. G. Pelsweg 18; W- F. Uijleman van Har|*l weg; 6a n. 5; A- Quik van De Beaufort» laan 1 naar Kerkpad Z-Z- 46. 1!

Soester Courant | 1934 | | pagina 5