Plaatselijk Nieuws. Burgerlijke Staad. GEMEENTERAADSVERGADERING- De Raad onzer ge.neente is in openbare vergadering bijeengeroepen tegen Woens dag 31 Occtober a-s- te 2 uur, ter be handeling van de volgende agenda; I. Mededeeling van ingekomen stukken, a. Overzicht van het gasbedrijf over de maand September 1934- tr. Adres van den Soester Besturen bond, houdende verzoek er bij de Regee ring op aan te dringen verbeteringen aan te brengen in den aan werkloozen te ver strekken steun met voorstel van B. en W- c- Een adres van het lid van den Raad A. Mulder, verzoekende in de eerstvol gende raadsvergadering te mogen spreken over de wijze van afdoening door B- en W- van een door hen in de vorige raads vergadering met gesloten deuren bespro ken punt, en voorstellen te doen tot het verkrijgen van een onpartijdig onderzoek betreffende de hierbedoelde aangelegen heid. 2- Vastelling van besluiten tox wijzi ging der gemeentebegrooting: a. algemeene wijziging dienst 1934; b. wijziging dienst 1934 in verband met overboeking van diverse bedragen van den dienst 1933- 3. Vaststelling van een besluit tot be- ïegging van galden. 4- Credietaanvraag in verband met ver- h'uizingskosten voor gemeentepersoneel- 5. Vaststelling salaris-regeling gemeen- tepersoneel. 6- Voorstel van B- en W. tot opnieuw vaststelling der verordening tot heffing eener aanlegbelasting en wijziging der heffingsverordening op de straatbelasting. 7. Adres van J. C. Brouwer betref fende bebouwing van een perceel aan het Kerkpad ZZ. met voorstel van B. en W. 8. Adres van W- v. Asch, verzoekende vergunning voor een aanbouw, met voor stel van B- en W. 9. Adres van de vereeniging „Soest- Zuid" inhoudende verschillende grieven en wenschen, met voorstel van B- en W- 10. Adres van den Soester Besturen bond, houdende verzoek geen productief werk te laten verrichten door tewerkge- stelden van Maatschappelijk Hulpbetoon, tenzij daarvoor het standaardloon worfdt betaald. II. Adres van J. Griep, verziekende het uitgetrokken bedrag ad f300voor be geleiding van zwakzinnige kinderen geheel aan hem toe te kennen. 12- Voorstel van B. en W. tot; a, periodieke verhuring van gemeente gronden; b. vaststelling van een besluit tot in schenking' aanvaarden va" grond-van- Mej. J. M. van Leeuwen. VECHTPARTIJ- Dinsdag 23 October, des avonds te om streeks 7 uur, ontstond een vechtpartij in een café aan de Molenstraat alhier. De politie kwam tusschenbeide en maakte van een en ander proces-verbaal op. Diefstal- Door de politie te Soesterberg werd proces-verbaal opgemaakt tegen zekeren B- terzake van diefstal van een portemon- naie met geld. Hij is ter beschikking ge steld van den officier van justitie. KATHOLIEKE KRING- Als er één avond is geweest, welke voor den Kath- Kring een succes is ge worden, dan is het zeker de kunstavond welke j-1. Maandag in het St- Joseph- gebouw werd gegeven. De Vereenigde Haagsche Spelers, on der leiding van Pierre Balleaux, hebben hier werk verricht, zooals slechts zelden in Soest wordt gegeven. I-n zijn inleidind woord wees de voor zitter, de heer Rupert, op het feit, dat het geven van dergelijke avonden moge lijk was geworden door het propagandis tisch werken van een speciale commissie, hetgeen een vermeerdering van veel leden ten gevolge heeft gehad- In het bezoek aan dezen avond was dit ook zeer goed merkbaar; de zaal was tot in de hoeken gevuld. Naast de heeren geestelijken van beide parochie's, waren ook meerdere vooraan staande personen aanwezig- Een drietal een-acters, gegrepen uit het dagelijksche leven en getiteld „De getem de feeks'', „Het promotie-souper" en „De goede Tip'', werden op een schit terende wijze vertolkt en het bij elk stuk oplaaiende applaus bewees wel, dat het werk op hoogen prijs werd gesteld- Mevr- Balleaux—Hoffert, Pierre Balleaux, Felix Bekkers en Wim Grelinger hebben van hoog en beschaafd spel doen genieten. Hoe fijn is het spel van Valentine als het gaat om de f75hoe echt jon gensachtig en vaderlijk zijn Bekkers en Pierre in „Het promotie-sou per", maar ook, hoe vlot zijn zij allen in het slot stuk als zij vrij plotseling allen hun spel moeten wijzigen. De Kring heeft met dezen avond een goede beurt gemaakt- Zulke avonden waar borgen een succes voor den Kring. NAAR HUIS TERUG- Een Rotterdamsche 12-jarige jongen, die met een auto naar Amersfoort was mede gereden en van daar naar Soest was ge wandeld, is door tusschenkomst onzer po- lilie op transport gesteld naar Rotterdam. BENOEMD. Tot hoofd der Christelijke school aan den Driehoeksweg is ia de vacature Holst benoemd de heer Boenema, thans hoofd der Chr. school te Appelscha, MOOIE OPDRACHT Aan den tuinarchitect Schulz alhier werd opgedragen het ontwerp en de leiding van. den tuinaanleg bij het Hervormd Lyceum te AmsterdamZuid- - LANDBOUW-CRISIS ORGANISATIE- Aan de georganiseerde rundveehouders wordt medegedeeld, dat met ingang van 1 November 1934 ten aanzien van de kal veren, die door een identiteitsbewijs 1934 gedekt diener te zijn, als gewiehtsgren- zen gelden a. voor mannelijke, al dan niet gecas treerde dicen: 60 -300 K-G-; b. voor vrouwelijke diereu: 100—250 K-Q. Aan de hand van het bericht d-d- 19 Sept- j.1., houdt het bovenstaande dus in, dat de kalve'en, die op grond van hun gewicht voor 1 November 1934 niet door een identitietsbewijs gedekt behoeven te zijn, doch wier gewicht op 1 Novem ber 1934 binnen de voornoemde ge- wichtsgrenzeti zal vallen, voor l Novem ber 1934 geschetst zullen moeten worden- ERNSTIGE BOTSING. Vrijdag had op de Soesterbergschestraat een ernstige botsing plaats tusschen twee auto's- Uit de Soestcrbergschestr. nader de met groote snelheid een vrachtauto in dienst bij den wegaanleg Soestduinen Soesterberg. Tegelijkertijd kwam de auto van de P-U-E.M. nabij liet kantoor Soest achteruit den weg oprijden. Beide wagens botsten tegen elkaar, waardoor de vracht auto in aanraking kwam met een links van den weg staanden boom, die vrijwel geheel werd ontworteld- De rechtervoor- zijde van de vrachtauto werd daarbij ge heel vernield. De auto van de P U.E.M- werd door de schok geheel omgezwaaid naar rechts en bekwam groote schade aan de achterzijde- De bestuurder van de P. U-E.M.-auto bekwam een hoofdwonde De politie heeft dit zaakje in onderzoek- GEESTELIJKE NOOD IN RUSLAND- Maandagavond hield de heer Fase, een uit Rusland ontvluchtte christen, in de Gereformeerde kerk aan de julianastraat, een lézing over den lichamelijken en geestelijken nocd in Rusland- Een groot aantal aanwezigen woonde de lezing bij. De^heer Fast hield zijn lezing in het Duitsch, welke wérd vertolkt door mej- Knuttel. De heer Fast, die zelf met zijn gezin in Rusland onnoemelijk veel heeft mee gemaakt - gevangenissen, G-Poe, nach- telrke verhoeren in het concentratiekamp in het ruwe Noorden, vanwaar hij als ver stekeling in een Engelsch schip ontvlucht te gaf een aangrijpend beeld van wat zich in Rusland afspeelt- Vooral zij, die nog aan een God gelooven en Jezus' naam niet kunnen verloochenen, lijden ont zettend. Spreker zelve was vier lange jaren ge scheiden geweest van zijn vrouw en zoon, met wie hij sinds eenigen tijd geleden wederom was vereenigd door een toeval lige omstandigheid- Al die jaren is zijn gezin in het leven gehouden uitsluitend door de gaven van „Licht im Osten". Ds. Alkema, die spreker dankte voor zijn interessante rede en het Evangelisa tiekoor, hetwelk onder leiding van den heer Everaars, eenige passende en gevoel volle liederen ten gehoore bracht, sprak tot slot nog een opwekkend woord voor de vorming van een reiinifief comité, waar na de avond op de gebruikelijke wijze werd besloten. VERKOOPING EN VERHURING- Door Notaris A- O. Dammers wertl Dinsdagmorgen in hotel Eemland publiek verkocht: No. 1. Het recht van erfpacht van een burger woon huis aan den Hartweg No- 17- Kooper werd de heer J- Flapper te Soest, voor f 1000 No. 2. De helft van een dubbele villa aan de Oranjelaan No- l. Opgehouden voor f3900 No. 3. De helft van een dubbel villa aan de Sophialaan No- 7- Kooper werd de heer J- v. Veeren q.q. voor f4800- No. 4- E?n woonhuis aan de Soester bergschestraat No. 2. Kooper werd de heer A- v. d. Velden, voor f2900.- Verder had ten verzoeke van de Ned- Herv. Gemeente de verhuring plaats voor den tijd van 6 jaar van }4 perceelert wei en hooiland. De verhuring had plaats aan verschil lende personen voor f405per jaar. HERDENKING WAPENSTIL STANDSDAG. Zooals vorige jaren is thans wederom uit verschillende vereenigingen te Baarn en Soest een comité gevormd met het doel den wapenstilstandsdag te herdenken- De herdenking zal te Soest plaats vin den op Maandag 12 November a-s. in „Religie en Kunst", waar als sprekers zullen optreden Prof- Veraart, R.K. en Bob. Agter, Theol. Cand. De herdenking te Baarn wordt gehou den op Woensdag 14 Nov* a.s., alwaar des avonds in „Musis Sacrum" zal wor den gegeven „De hoogste wet" van ur. Walch- alhier verkrijgbaar bij Zr- F- de Boer, Toeganskaarlen voor beide avonden zijn Wijkhuis, Middelwijkstraat 36; mevr. v. d. Maas, Heuvelweg 25a; mevr- Roeien Blok, Kerkpad Z-Z. 44; G, Schuilenburg, Nieuwerhoekstraat 6; Majoor, Nieweweg 8; v- Breukelen, Vinkenweg 7; Van der Plas, Steenhofstraat 31- Aan B- en W. dezer gemeente is even als het vorige jaar bovendien verzocht toe stemming te willen verleeneri voor ver koop van speldjes op straat en aan de huizen, ter bestrijding der onkosten ver bonden aan de vredes-propaganda- Deze speldjesverkoop zal eventueel plaats heb ben op Zaterdag 10 November. Het Comité zou het zeer op prijs stellen indien nog enkele dames zich be schikbaar wilden stellen voor den verkoop van speldjes, indien de vereischte toestem ming mocht worden verkregen; de mini mum-leeftijd voor de verkoopsters is 16 jaar. Hoe ineer verkoopsters; des te groo- ter de opbrengst, en mitsdien ook kracfi- tiger propaganda voor het schoone doel: de bevordering van den vrede. Dames, welke bereid zijn hiertoe mede te werken, gelieve zich persoonlijk of schriftelijk te melden bij mevr. Roeien- Blok, Kerkpad Z-Z. 44, of bij A. van der Plas, Steenhofstraat 31. OPGEPAST. In de afgeloopen week werd door de politie alhier strenge controle uitgeoefend op de naleving van de bepalingen der motor- en rijwielwet en speciaal op de nieuwe regelingen. Werd voor de laatste wijzigingen vaak waarschuwend opgetre den, voor overbekendé bepalingen werd on middellijk bekeurd. Zoo werden o.a. 48 autobestuurders geverbaliseerd voor het in een bocht rijden over het linker wegge deelte en 14 personen voor het met een rijwiel berijden van een voor dat verkeer gesloten verklaarde straat- Men zij wel gewaarschuwd. AANRIJDING. Op de Birkstraat nabij „Birklioven' had Vrijdag een auto-ongeval' plaats- Een scha renslijper reed daar ter plaatse met zijn wagen met paard bespannen en wilde den weg naar het woonwagenterrein oprijden, doch gaf van zijn voornemen om van richting te veranderen niet tijdig genoeg blijk, tengevolge waarvan een auto van (een garage alhier, die achter den wagen reed, niet voldoende meer uit kon halen, om een aanrijding te voorkomen- De scha renslijperswagen kwam er met eenige be schadiging af. Getracht zal worden deze schade onderling te regelen. GEVONDEN VOORWERPEN. Omtrent de navolgende voorwerpen zijn inlichtingen te bekomen, aan de adres sen, achter de voorwerpen vermeld. Zwarte riem, Wieksloot 103; huissleu tel, Pol- Bur.; hamer, F. Huycldaan 2; wit konijn, Molenweg 2; sleutel, Pol-Bur.; sjaal, Hartweg 6E; kinderportemonnaie m- inhoud, Beetzlaan 21; bankbiljet (f 10), Ga rage Tensen; fordsleutel, Pol- Bur.; rood mutsje, Nieuweweg 60; kinderportemon- naie, K- Brinkweg 31combinatietang (door passeerende auto verloren), Sparrenlaan 8, Baarn; steeksleutel, L. Brinkweg 49a; pak je waschgoed, Pol- Bur. OPENING NIEUWE ZAAK- De Toren straat is weer twee nieuwe winkelhuizen rijker geworden, waarvan een de fa. Quelle gaat betrekken. Voor zijn bedrijf is dit zeker een uitkomst, daar de noodige expeditie-en opslagruim te aan de huidige zaak ontbraken- Ook de winkel is belangrijk grooter. Onder de -garage is een extra kelder gebouwd van 30 M2- oppervlakte en ruim 2 M- diep, waar de noodige voorraden opgeslagen kunnen worden. Een. groote bijkeuken, speciaal ingericht voor het verwerken en bakken van versche visch, is ook geen overbodige weelde- Kortom alles wat voor. een bedrijf als van deze firma noodza kelijk blijkt, is aanwezig- Voor verdere bijzonderheden verwijzen wij naar de advertentie voorkomend in dit blad- Wij wenschen hun veel succes. GRATIS STEENEN. Door de politie te Soesterberg is pro ces-verbaal opgemaakt tegen zekeren De G- terzake van diefstal van 1000 straat stee nen ten nadeele van de gemeente Soest. EERSTE STEEN-LEGGING- Donderdagmiddag tegen vier uur wa ren velen samengekomen nabij de Chris telijke school in de buurtschap Hees, waar de eerste steen-legging van een Evan gelisatiegebouw zou plaats hebben- Allereerst sprak Ds- Groene veld, die dank bracht aan allen, die hebben mede gewerkt otn het financieel mogelijk te ma ken, dat dit gebouw wordt gesticht- In het bijzonder de heer en mevr- Insinger, die den grond schonken, de dames, die een bazar organiseerden en zoovele an deren, die hebben bijgedragen en gehol pen; ook het kerkbestuur heeft zijn volle medewerking verleend. 't Was nu ruim 3 jaar geleden, dat Ds. Groeneveld begonnen was met de wekelijksche bijbellezingen in een der lo kalen van de school- Bij die eerste bij bellezing was een collecte gehouden, die f 4-61 opbracht voor dit gebouw- En zoo is er bij eiken dienst geotfera- Het is wel zeer noodig,aldus spr., dat hier een gebouw wordt gesticht, dat hier geestelijken arbeid wordt verricht De af stand tot de kerk in Soest is zoo groot- De bevolking breidt zich' ook hier uit- Dat het gesticht zou worden door de Neder- landsch Herv- gemeente lag voor de hand wijl de bevolking hier overwegend tot deze kerk behoort- Met de hoop, dat God den arbeid en de bouwlieden mag zegenen, besloot Ds. Groeneveld zijn rede en verzocht hij den jongeheer Insinger de eerste steen te leg gen, waaraan deze gaarne voldeed- Hierna heeft nog het woord gevoerd de heer Insinger van Pijnenburg, die het zeer. waardeerde, dat zoovelen hadden bij gedragen tot het fonds voor dit gebouw- Daaruit bleek, dat er werkelijk behoefte aan bestond. Het was hem aangenaam, dat ook hij kon medewerken, dat dit ge bouw hier zou verrijzen- Hij vond het noodig, dat er ook een klok in dit ge bouw zou komen, vandaar dat hij een enveloppe aanbood om een uurwerk te kunnen aankoopen. Ds. Van Schaick sprak het slotwoord, wijzende op de uitbreiding van Gods Ko ninkrijk, waaraan wij allen moeten mede werken. Onder de velen, die deze plechtigheid bijwoonden, merkten wij op de familie Insinger Ds. De Waal, rustend predikant alhier, mevrouw Groeneveld, de heer en mevrouw Fraderiks, de heer en mevrouw Beckering, enkele kerkeraadsleden, kerk voogden en notabelen, de architect de heer P. Beekman, de aannemer de heer Elzenaar, vele dames, behoorende tot het bazar.comité en verder vele belangstellen den uit de buurtschap Hees- Bij den ingang van 't terrein was een baldakijn opgericht, versierd met de Ne- derlandsche driekleur. Men hoopt het gebouw tegen Kerstmis te kunnen inwijden. TENTOONSTELLING- De Natuurhistorische Vereeniging alhier heeft tegen 27 en 28 October in „Reli gie en Kunst" een tentoonstelling geor ganiseerd, waarop een groote collectie planten, vruchten, *ogels enz- een plaats zullen vinden. ORANJEVEREENIGING SOESTERBERG. Woensdagavond vergaderde in hotel ,,'t Centrum" de Oranjevereen- „Wilhelmina". In zijn openingswoord gaf de voorzitter, de heer Nefkens, een overzicht van het afgeloopen jaar, waarin o- m. werden ge noemd de groote vermeerdering van het ledental, de autotocht door de oudjes, de feestviering op Koninginnedag enz. De notulen en het jaarverslag van den secretaris, alsmede het financieel verslag van- den penningmeester, werden goedge keurd en aan beide functionarissen dank gebracht voor hun werk- Bij de bestuursverkiezing werden de voorzitter en de secretaris, de hoeren Nef kens en Struve, met op één na algemee ne stemmen herkozen, terwijl in de plaats van den heer Dippel, die wegens gezond heidsredenen had bedankt, werd gekozen de heer A- Mulder. Aangedrongen werd op het op voordee- lige wijze beschikbaar stellen van vlag gen alsmede op een zoo veelvuldig moge lijk vlaggen bij nationale feesten. Door het bestuur zal hiertoe ook bij het ge meentebestuur worden aangedrongen- AANGEHOUDEN. Op verzoek van den burgemeester alhier is door de récherche te Den Haag aan gehouden zékere A- T- de R., die ver- dacht wordt van diefstal van een rijwiel alhier gepleegd- Hij is overgebracht naar het bureau van politie alhier. Bij het ver hoor heeft hij een volledige bekentenis afgelegd, terwijl verder nog is gebleken, dat hij zich ook te Bilthoven aan oplich ting heeft schuldig gemaakt. Zoo had hij in hotel Gentraal aldaar voorgegeven, dat hij een dag of zes in dat hotel wilde logeeren- Toen hij een nacht daar geslapen had en den volgen den morgen het ontbijt had genoten, over legde hij een en ander over het diner in den middag en vertelde tevens, dat er koffers uit Du'tschland op komst wa ren. De gerant wilde wel zoo vriendelijk zijn de vrachtkosten te betalen. De R. is evenwel na het eerste ontbijt vertrokken en laat zich' nog wachten- Hij is ter beschikking gesteld van den officier van justitie te Utrecht- PRAKTISCHE IDEALISTEN- ASSOCIATIE- Door de Praktische Idealisten Organisa tie werd Maandag en Dinsdag in het Bondshuis van den, ederl. Protestantenbond te Soesterberg een intieme bijeenkomst gehouden, welke uitsluitend gewijd was aan de nagedachtenis van Dr- J. J. van der Leeuw, die medeoprichter en gedurende verscheidene jaren lid en voorzitter van die organisatie was- GEKNIPT EN-.. GEVLOGEN. Zondagavond te even 6 uur werd de politie telefonisch gewaarschuwd, dat in een boerderij, staande op liet landgoed Pijnenburg, door een boerenknecht eeni ge inbrekers gevangen werden gehouden in een slaapkamer op den zolder gelegen. Toen de knecht even naar deze kamer wilde gaan, werd de deur voor zijn neus dient geworpen, terwjp stemmen hoorbaar werden. Blijkbaar waarschuwde rnen el kander. Bedoelde knecht dacht de inbrekers te hebben gevangen door het slot om te draaien, doch kon niet vermoeden, dat zij direct zouden zijn verdwenen door het raam, waardoor zij even te voren waren binnen gekomen, om langs een ladder, welke zij tegen den muur hadden ge plaatst, den grond te bereiken. .Toen de politie met een auto ter plaat se verscheen, bleken de vogels dan ook gevlogen. GEBOREN: Johan, z- v- J. H. Was sing en G- W. G. Hofstraat, Nieuw- straat 32a; Johanna Cornelesina, d- v- W, B- Brielsma en M. D. Broerze, Nachte- gaalweg 7; Hendrika, d- v. W. A. Deijs en G- v. Rouwendaal, Beckeringstraat 9; Jacobus Wilhelmus, z- v. W. J. Beijet en B- W. M. v. d Lugt, Beetzlaan 16; Wilhelmina, d- v. Ch. v. d- Pol en W. Martensen, Kerkstraat 48- Albert, z- v. P. C. Veldhuizen en R. v- d. Schagt, Belverdèreweg 3a- ONDERTROUWD: J. Vervat en J. Hoekstra. GEHUWD: A- J. Bolmers en G. Vcr- woerd; A- HLauteslager en A. J. v- Hengstum. OVERLEDEN: Johan Karei Koopman, 78 jaar, geh- met D. Buddingh, Oranje laan 24; Cornelis Meiman, 73 jaar, geh- met A- Ruite, Steen hofstraat 22. GEVESTIGD: A- de Visser, Wilhelmina. laan 8; D- Hageman, Nieuweweg 68; E. v- Fulpen, Birkstr. 60; Wed. A. Spoel, Laanstr. 17; A- A. de Cai'pentier, Beu kenlaan 20d; W- Kraan m. vr., Nieuwe weg 93; D- A- v. Til m. g-, Ossendam- weg 59; J- v. Sloten m. g., Birkstraat 87; M- A- T. Schmitz, Kolonieweg 5; J. C- A- v- Duin, Kon.laan 150; N. Dorland m. g., Amersf.straat 23; A. Pitters, B. Gro- thestraat 25; H- de Boer m. g., Men- delssohnlaan 6; J- Abbas, Verl. Postw. 11a; G- G. C. v. Zijll de Jong, Ericaweg 4; Wed. A. Krijnen, F. C. Kuijperstraat 12; G. Harmsen, Hartweg 60. VERTROKKEN: Ja. M- v. Breukelen van Kon.laan 101 naar Baarn, Ketting- weg 13; E- A- Hooft van Verl. Tempel- laan 3 naar Zeist, Amersf-w. 50; M. Bru- nekruf van Kolonieweg 5 naar Ede, Ot- terloo Oa 72; J- v. d. Brink van Beetz laan 89 naar Hilversum, Raunentzw- 24; B- A. J. v. Groningen van K- Hartweg 30 naar Amsterdam, Stadionkade 34III; W- Verhagen van le Heeserlaan 1 naar Huizen, Naarderstraatweg 304; G- J. Hammerick van Birkstr- 52 naar Bochum (Dtl); A. M. v. Hattum van Kerkpad N-Z. 48 naar Nijkerk, Holkerstraat 25; D- P. A. v. Mil van W- Pyrrnontlaan 71 naar Harderwijk, Nassaulaan 28; S- M. Zoetelief van v. Weedestraat 16 naar St. Michels Gestel, „Ruwenberg"; R. v. Bar- neveld van Beetzlaan 51 naar Drieb- Rij- senburg, Bosstr. 36; R. S. Butzelaar van B- Grothestri 39 naar Amsterdam, Pale- strinestr. 27; L. Haarmann van Birkstr. 52 naar Bochum (Dtl); W. H. C. do Vries van Hartweg 32 naar Amsterdam, Kinkerstr. 318 III; P- A. A. Bonnecray van Kolonieweg 5 naar Utrecht, Kwartelstraal 12bis; C- W. Ro^lvink m. vr. van Klaar- waterweg 32 naar Amsterdam, Admiralen- gracht 91; Wed- R. G. Koeleman van Beetzlaan 109 naar Heilo, Heerenw 134; A- Kloeke van Lindenlaan 4a naar Maas tricht, Burg. Ceulenstr. 79; B. H. Kloeke van Lindenlaan 4a naar Abcoude, Stati onstraat 51; H- Pfauser van Kerkpad N.Z. 10 naar Baarn, Terrein N C.S. 7; A. J- Broekman van L- Brinkweg 72 naar Ave- reest, Rijksasyl Psych-; J. J. Couturier m- vr van Vredehofstr. 21 n. Amsterdam, Heiligeweg 39-45; G- A- ter Burg van Kerkstraat 11 naar Mr- Cornelis, N- O.I. VERHUISD: A- P- Tolboom m. vr. van Kerkpad N-Z- 33a naar Spoorstraat 3; M. v- d. Wal tn. vr. van B- Grothestraat 22 naar Heuvelweg 15; E- S. Timmer van Luchtv.afd. naar L. KoppenL 3; J. Steen- meijer van Verl. Postweg 4a naar Kamp weg 20; W- J. Brandts van Kolonieweg 8 n. A. Paulownalaan 19; C. v. Dusseldorp m« g. van L'. Bergstr. 22 n. Beukenlaan 5; H- R. Klein van Kampweg 24 naar VeriL Postweg 1 la; W- Koelewijn m. g. van Stationsweg 2 naar id. 4; Wed- W. de Lange van Akkerweg 2 naar Heuvelw- 3; G- W. Schothorst m. g. van Soesterb-sto 11 naar Birkstr. 43; A- Brouwer m. g.. Ja. H- Fleurke en F. Lenten van Nieuwe weg 97 naar Soesterb.str. 11; J. Butter m« dr. van Nieuweweg 15 naar Den Bliek laan 46; Ea- G. H. Masch van K- Brink weg 13 naar Verl- Talmalaan 15; A- J. J. Hendriksen m. g. van Verl. Talma laan 27 naar Middelwijkstr- 47; G. J. Koot m« g. van Kon.laan 137 naar K. Brink weg 34; Wed. Th. J. Wagner m. g. van Laanstr. 60 naar Noorderweg 85; S. v. d. Stadt m- vr. van A. Paulownalaan 2 naar Julianastraat 58; R- W. v. Fulpen van Molenstr. W-Z. 4 naar Birkstr. 33; G* Kuijper van Smitsweg 30 naar Dorrcstein* weg 40; A- Velthuijzen van Kon.laan 76 naar Ni?uwsti"aat 24c-

Soester Courant | 1934 | | pagina 5