Oorlog sherinneringen. De overweldiging van België* Hoe het was toegegaan. Plaatselijk Nieuws. Officieele Kennisgeving. De omzwervingen van een oud-oorlogscorrespondent. Uit de feiten, welke me van beide zij den in Dinant werden medegedeeld en puttende ook uit de verslagen der on derzoek'. ngscommissie, welke de eventu eels schending van het Volkenrecht heeft nagegaan, kan ik de verwoesting-der stad als volgt weergeven. Ze had plaats op 21—25 Augustus- Op 15 Augustus had er een hevig ge. vecht plaats tusschen de Fransche troe pen, die op den linker Maasoever waren opgesteld en de uit Oostelijke richting gekomen Duitsche troepen- Deze laatsten werden verslagen en vervolgd door de Franschen, die den stroom overstaken. Dien dag had de stad weinig te lijden, Eenige huizen werden vernield door Duitsche houwitsers, maar dat was zui ver een gevolg van den strijd- De volgende dagen bleef alles rustig- De Franschen hielden de omstreken van de stad bezet; in de stad zelve vertoon den ze zich slechts sporadisch- Vrijdag 21 Augustus echter, des mor gens te circa 9 uur, rukten Duitsche troe pen, gekomen van den weg, die naar Ciney leidt, langs de rue St- Jacques de stad binnen. Zonder eenige aanleiding begonnen ze te vuren op de vensters, doodden een huiswaarts keerenden werk man, verwondden een anderen burger, die niet spoedig genoeg kon wegkomen en verplichtten dezen om te roepen: „Leve de Keizer!" Ze overrompelden de koffiehuizen, eischten dranken op, be dronken zich en vertrokken tenslotte na verscheidene huizen in brand te hebben gestoken en vele deuren te hebben in geslagen. De doodelijk verschrikte bevolking hield zich schuil, meerendeels in de kelders der woningen. Zaterdag, den 22 Augustus, was alles betrekkelijk rustig; alle leven in de stad scheen te hebben opgehouden. Een deel der bevolking was de velden ingevlucht, anderen hielden zich stil in hun woningen- Op Zondag, 'den 23 Augustus, te half zeven 's morgens, verjoegen de Duit- schers, soldaten van het 108e Reg-, de geloovigen uit de kerk der Premonsta- tensen, scheidden de vrouwen van de mannen en schoten van deze laatsten een vijftigtal overhoop- Tusschen 7 en 9 uur >s morgens werd huis voor huis door de soldaten geplun derd en in brand gestoken; de bewoners werden opgejaagd en zij, die poogden te ontvluchten, werden onmiddellijk gefusil leerd- Toen tegen 9 uur de inwoners van D'nant aldus waren tesamen gedreven, werd de men'gte niet kolfslagen naar de Place d' Armes gejaagd, waar ze tot 's avonds 6 uur verzameld werd gehou den. Op 't genoemde uur werden door een troep onder leiding van den kapitein de mannen van de vrouwen en kinderen ge scheiden; de vrouwen werden opgesteld achter een rij infanterie; de mannen moesten zich langs een tegenover Eggen- den muur scharen- Een eerste rij moest op de knieën neerzitten, 1n andere moest zich daarachter staande opstellen- Een sectie soldaten plaatste zich tegenover de manien-.. Tevergeefs smeekten de vrou- v.en genade! De leidende officier beval een salvo-vuurNóg eens Er was geen enkel onderzoek geweest; geen schijn van rechtspleging was hier geschied- Slechts enkele mannen zijn aan dit tw-e.oudig salvo-vuur ontkomen. Ruim twee uur lang hadden ze zich dood ge houden, onbewegelijk blijvende liggen tus schen de lijken rondom hen- Toen de nacht was gevallen, konden ze in het ge bergte ontkomen- Ter plaatse bleven 84 slachtoffers lig gen, die in een naburigen tuin werden begraven. De moordpartijen hielden nog aan op den volgenden dag Bewoners van de voorstad St- Pierre werden door de soldaten ontdekt in de kelders eener brouwerij; ze werden ter plaatse gefusilleerd- Vele werklieden, met enkele buren en familieleden van den eigenaar, hadden •een schuilplaats gezocht in de kelders van de Zijdefabriek-Himmer; des avonds 6 uur besloten z'e om deze schuilplaats te ver. .'alen en de troep kwam de straat op, voorafgegaan door iemand, die een witte vlag droeg- Dadelijk werden ze door sol daten aangehouden en mishandeld; de mannen werden zonder vorm van proces neergeschoten, onder ben was de heer Himmer, consul der Argentijnsche repu bliek- Bijna alle mannen uit de voorstad Neffe werden „en masse" ter dood ge bracht; in een andere stadswijk werden 12 burgers gedood in den kelder, waar in ze werden aangetroffen.. Vreselijke bijzonderheden kennen we Omtrent de wijze, waarop gezinnen in hun woningen werden afgeslacht of tegen en kelingen, waaronder soms heel oude en zieke menschen, werd opgetreden- We be sparen onzen lezers deze bijzonderheden \iiever. Terwijl al deze moordpartijen werden gepleegd, plunderden en verwoestten an dere troepenafdeelingen de woningen en gebouwen van de stad; brandkasten lie ten ze daarbij springen met dynamiet- De directeur van de Banque Centrale de la Meuse, de heer Xavier Wasseige, werd, omdat hij weigerde de brandkasten te openen, met zijn beide oudste zonen naar de Place d'Armes gevoerd, waar ze met 120 medeburgers, door mitrailleur- vuur werden gedood- De drie jongste kinderen van den heer Wasseige werden door soldaten vastgehouden om ze te dwingen van het luguber drama getuige te zijn. De stad was intusschen één vuurzee geworden. De vrouwen en kinderen wa ren in een klooster tesamen gebracht, waar ze dagen lang hebben geleefd van wortelen en onrijpe vruchten- Het is onbegrijpelijk, wat de Duitschers tot dit onbarmhartige optreden tegen de bevolking van Dinant heeft gedreven, ze hebben er zelf nimmer een behoorlijke verklaring van gegeven. Waarschijnlijk is het het komt ons althans zoo voor dat ze zich ver bitterd hebben over den tegenstand, dien de Franschen ze boden, als de Duit schers bij Dinant de Maas wilden over trekken. Op den linker-oever hadden de Franschen zich n.1. verschanscht in de zwaar beboschte bergen, waar ze cizh uit stekend konden verdedigen- Een recht- streeksche aanval op die stellingen was haast niet mogelijk- Eerst toen de Duit- sch'6 legers langs andere wegen België en Noord-Frankrijk dieper waren inge drongen, moesten de Franschen bij Dinant zich terugtrekken om aan een afsluiting van hun basis te ontkomen. Het is ook mogelijk, dat de Duitschers den Franschen aanval van 15 Augustus, waardoor ze uit Dinant moesten terugtrek ken, ten onrechte aan franc-tireursgroe- pen hebben toegeschreven- De neutrale wereld heeft zich' na den oorlog wel eens verbaasd over de on, verzoenljjkheid 'en de onverzettelijkheid van de vroegere Duitsche tegenstanders- Men moet steden als Dinant na haar verwoesting hebben gezien, de lijst met 700 namen der vermoorde burrgers uit een zoo'n stadje onder de oogen hebben gehad, de verhalen hebben aanhoord van de menschen, wier ouders of om gekeerd: wier kinderen onder hun oogen werden afgeslacht, om het te kun nen begrijpen, hoewel niet waardeeren, hoe de afschuwelijke herinnering nog ja ren lang om Wraak is blijven roepen en eerst een nieuw geslacht door vergeten tot berusten zal kunnen komen- Md. (Wordt vervolgd.) SOESTER KORFBAL-VEREENIOINQ „HELPT ELKANDER." Woensdagavond gaf de Soester Korfbal- vereeniging „Helpt Elkander" in de ge zellige zaal van hotel „Eemland" een feestavond, die in alle opzichten schitte rend geslaagd is. Per microfoon maakten wij kennis met de verschillende medcspelenden, hetgeen ©en aardig idee was. Er werd besloten direct begonnen met de afwerking van het programma. Opgevoerd werd „Joop ter Heul", een blijspel in 3 bedrijven. Er werd uitstekend spel gegeven. De talrijke aanwezigen, die zich kostelijk amuseerden, waren royaal met hun ap plaus. Het was een mooie avond en allen gin gen hoogst voldaan huiswaarts. JAARVERGADERING „SOEST-ZUID". Vrijdag hield bovengenoemde vereeni ging haar jaarvergadering in Hotel-Pen sion Dennenhof, welke goed bezet was. Uit de jaarverslagen bleek, dat de ver eeniging sterk vooruit gaat, het ledental ging met 60 pCt- omhoog. Ook de acti viteit van het Bestuur is prijzenswaardig. De medewerking, die zij echter van de zijde van het Gemeentebestuur onder vindt, is zeer gering- De wijze, waarop wethouder Van Klooster o.a. zich afmaakt van de inrichting van een parkeerterrein bij de halte Nieuweweg, werd sterk ge laakt- Financieel staat de vereeniging er goed voor. Besloten werd tot het uitreiken van plantjes aan de schoolkinderen van de scholen in Soest-Zuid, een en ander in samenwerking met de Natuurhistorische Vereeniging- Op een nog te bepalen da tum zal dan een kleine tentoonstelling worden georganiseerd, waaraan voor de kinderen aardige prijsjes zullen worden verbonden. De aftredende bestuursleden, de Heeren Langelaar en De Graaf, werden bij ac clamatie herkozen- De Voorzitter wees er nog eens met nadruk op, dat er tusschen de vereeni- gingen Soest Vooruit en Soest-Zuid geen enkele animositeit bestaat en vroeg aan de leden medewerking, di efabel de we reld uit te Keipen. Dat de vereeniging uitstekend werk ver richt bleek uit „Mededeelingen Voorzit ter". Een aanvraag voor een openbare tele fooncel werd met succes bekroond, daar door de P-T.T. op de Birktstraat (halte autobus) tot plaatsing van een telefoon cel is overgegaan. Na de geanimeerde rondvraag werd door den Voorzitter de vergadering te 10-15 gesloten. Onze indruk is, dat de bewoners van Soest-Zuid zich zeer gelukkig mogen prij zen met deze krachtig werkende vereeni ging, met een Bestuur, waar ook werke lijk iets van uit gaat- KATHOLIEKE KRING. Vrijdagavond gaf de Kath. Kring in het St. Jozef-gebouw de laatste z.g- Vasten avond in dit seizoen. Voor alle aanwezigen en dat waren er velen, was 't een avond van veel genot De voorzitter,. Dr. J. H. A. Rupert, sprak een kort welkomstwoord tot de aanwezigen, w.o. de pastoors van beide parochie's en kapelaan Oostveen. Na een inzet door het trio Nieuwen- huis uit Hilversum, begon de heer Bert Brugman met de afwerking van zijn pro gramma. Een keur in marionetten werd getoond. Het hoofdnummer „De Wraak van Hakim", een grotesk marionetten spel in 2 tafereelen, was wel het glans punt van den avond. Belichting, costuums en aankleeding waren in één woord af, terwijl de natuurlijke bewegingen der ma rionetten het geheel vervolmaakte. Voor en na dit nummer kregen we ver schillende populaire' figuren te zien, als Lou Bandy, Han Hollander, Speenhoff, Mengelberg enz. Wat Bert Brugman met zijn marionet ten weet te bereiken is veel en velerlei en niet minder kunstig. Na afwerking van het Brugman-pro gramma werd de avond gevuld door het trio Nieuwenhuis. Op muzikaal gebied waren de heeren onuitputtelijk, terwijl hun liedjes en mimiek niet weinig insloegen. De kring heeft zich in dit seizoen op zijn best getoond en zeer zeker op dezen avond. KERKCONCERT. De Wijk-vereeniging „De Kerkebuurt" organiseerde Donderdag 28 Febr. een con certavond, te geven door het Klein Ge mengd Koor, onder leiding van Fred. Breekveldt en een keur van solisten. Ds. Van Schaick sprak 'n enkel woord ter inleiding. Hierna ving het koor aan met eenige Latijnsche liederen, die een sfeer van diepe wijding brachten de prestaties van dit kleine koort zijn werkelijk méér dan gewoon. De alt-soliste, mevr. De Bussy, heeft een mooi geluid. Bijzonder waren de viool- soli van mej. Elly van der Pol. De heer Hans Ponten gaf eenige bas- soli's het is een genot, naar deeze sterke stem te luisteren. Maar het meest trof ons de soli van den heer Richard Tijhuis; zijn glanzende tenor vult het groote gebouw met een gemakkelijkheid, die geroemd moet worden. De begelei ding werd zeer goed verzorgd, zoowel voor orgel, fluit en piano. STILLE OMGANG- In den nacht van 16 op 17 Maart a-s. zullen de deelnemers uit Soest aan den Stillen Omgang te Amsterdam deelnemen- Men verzoekt ons er op te wijzen, dat de tocht naar en van Amsterdam wordt gemaakt per autobus. Vertrek vanaf ga= rage Tensen 's avonds 10-45 uur. Tot aan Nieuwerhoek stoppen de bussen op ver zoek, terwijl precies 11 uur de bussen vanaf Nieuwerhoek zullen vertrekken naar Amsterdam- Opgave tot deelname kan plaats heb ben bij de heeren Benschop, Steenhof straat en HolLus, Lange Bergstraat- ORANJE-GARDE. Het Bestuur der Christ. Oranje.Veree niging „Juliana van Stolberg" heeft in zijn laatst gehouden- Bestuursvergadering met algemeene stemmen besloten tot de oprichting eener Oranje-Garde te Soest. De jeugd in Soest zal dus gemobiliseerd worden voor ons Oranjehuis. Velen onzer jongeren zagen reeds naar dit oogenblik uit. De Jeugdverenigingen alhier zullen intijds een uitnoodiging ontvangen voor den oprichtingsavond, welke zal worden gehouden op Donderdag 20 Maart. Het zal een avond zijn met bijzondere attrac tie voor onze jonge menschen. Reeds werd de medewerking toegezegd van de Oranje-Garde te Baarn, die onder hun Vendel-commandant aanwezig zullen zijn in hun fleurig tenue. Bovendien werd onze thans zoo goed bekende Gymnastiek vereniging „Fraternitas" bereid gevonden eenige mooie standen uit te voeren. Zang en muziek zullen voor. de noodige afwis seling zorgen. Jongelui,'houdt dien avond vrij! Verdere publicatie's volgen. f% NATIONALE RECLASSEERlNOSDAG- De Reclasseeringsinstellingen in Neder land zijn tot samenwerking gekomen, ten einde met gemeenschappelijke medewer king, over het geheele land de: Nationale Redasseeringsdag te organiseereïi, welke nu zal gehouden worden op Zaterdag 18 Mei a.s. In deze gemeente heeft zich1 leeds een Comité van Aanbeveling gevormd, be staande uit de volgende personen: Mr. G. Deketh, Burgemeester; Ds. B. Alkëma, Pred- der Ger. Kerk; 'A'. O. Dam mers, Notaris te Soest; Mr- J. van Doorn, Advocaat te Soestdijk; Ds- E. Groene- veld, Pred- N. H. Kerk te Soest; Ds. J. I- van Schaick, Pred. N.H. Kerk te Soest; A- G. Smit, Pastoor te Soestdijk; Mr. F- TerÜngen, Advocaat te Soest; W. M. Voss, Pastoor te Soest en Ds- S. Wou ters, Pred- Ger. Kerk te Soestdijk. Geruimen tijd geleden is men echter reeds gekomen tot het samenstellen van een Landelijk Comité van Aanbeveling, waarin zitting hebben alle Ministers, alle Commissarissen van H-M. de Koningin der Provinciën, de Aartsbisschop en Bis schoppen van Nederland, de Voorzitters der verschillende Kerkgenootschappen, eenige Leden der Tweede Kamer, Com mandant B. Vlas van het Leger des Heils, enz. enz. Hieruit blijkt wel, dat hier sprake is van een zeer algemeene opzet en dat ALLE GEZINDTEN bij deze actie betrok ken zijn, zoodat wij nu alreeds deze col lecte bij de ingezetenen gaarne aanbevelen. Het Comité van Uitvoering in onze ge meente zal eerstdaags worden samenge steld- GEMEENTERAADSVERGADERING De Raad onzer gemeente is in open bare vergadering bijeengeroepen tegen Woensdag 13 Maart 1935 te 2 uur, ter behandeling van de volgende agenda: 1. Vaststelling van de notulen der vergaderingen dd. 5 en 21 December 1934. 2. Mededeelingen van ingekomen stuk ken 3. Behandeling van de ontwerp-begroo- ting 1935. 4. Voordracht van B- en W- naar aan leiding van het verzoek van den Raad dd. 29 Januari j.1. tot indiening van voor stellen strekkende tot tijdelijke korting op salarissen en loonen van het gemeente- personeel voor 1935. 5. Voorstel van B- en W- tot het ver- leenen van een voorschot als bedoeld in art. 103 der L. O- Wet 1920 aan de bij zondere scholen. 6. Behandeling van; a. een adres van P. H- A. van Aken te Soesterberg, verzoekende ontheffing van de verbodsbepaling om in de kom der gemeente een eau de colognefabriekje te mogen oprichten b# een adres van A- Frank te Soes terberg, verzoekende ontheffing van de verbodsbepaling om in de kom der ge meente een houtzagerij te mogen op richten. 7. Voorstel tot vaststelling van een verordening, regelende de samenstelling, bevoegdheid en werkkring van de Com missie van Advies ter beoordeeling van bouwontwerp-en, alsmede tot vaststelling van het toe te kennen presentiegeld- 8. Vaststelling van een besluit tot wij ziging der gemeente-begrooting 1934. 9. Vaststelling van besluiten tot be legging van gelden. 10. Voorstel tot wijziging van de be- heersverordening van het gemeentelijk gas. bedrijf. 11. Voorstel tot verhooging van het subsidie voor Maatschappelijk Hulpbetoon voor 1934. 12. Voorstel tot wijziging van de ver ordening op den keuringsdienst van vee en vleesch. 13. Vaststelling van besluipen inzake ge meente-eigendommen, t.w. a. verhuur van grond aan E. v. d. Berg; b. schenking van grond door G- J K. Br. v. Lijnden; c. schenking van grond door P. jun- gerius; d. machtiging tot verhuur van bouw gronden. 14. Benoeming van eenige leden van stembureaux ter voorziening in ontstane vacatures. 15. Adres van H. v. d. Hoek inzake uitvoering werkzaamheden verbetering speelterrein bij de o. 1. school in de Kerkebuurt. 16. Crediet-aanvrage voor wijziging in de beplanting langs een tweetal wegen. 17. Voorstel tot toekenning eener scha devergoeding aan J. Baars wegens een ontstaan lek in de waterleiding. 18. Adres van bewoners van den Ericaweg, verzoekende aanbrenging van verschillende verbeteringen. AANRIJDING. Op de beruchte hoek Van Weedestraat F. C- Kuuijperstraat had Donderdag avond te 8 uur wederom 'n kleine aan rijding plaats, die nog goed is afgeloo- pen. Op de Van Weedestraat reed in de richting Amsterdam een personenauto, toen uit de F. C.„Kuij perstraat een andere auto en een wielrijder kwamen. Deze auto stop te om de andere te laten passeeren, doch de wielrijder reed door, met'het gevolg, dat hij door de auto, die op de Van Weedestraat reed, werd aangereden. De wielrijder, die aan dit ongeval geen schuld treft hij kwam immers van rechts werd door den auutobestuurder schade loos gesteld, zoodat de politie geen pro- ces-verbaal behoefde op te maken. BEKROOND. D>ei vorige week maakten wij melding van het feit, dat de heer A. Tammer wederom voor zijn producten was be kroond. Thans kunnen wij melden, dat het hem wederom is mogen gelukken den Kampioensprijs, tevens eersten prijs, te behalen op zijn inzending brood op de bakkers-patroons tentoonstelling te Amersfoort, R.K. KIESVERENIGING. Zondag wei(' door de leden der R.IC» Kiesvereeniging gestemd voor het samen stellen van de groslijst voor de a.s. Provinciale Statenverkiezing. Uitgebracht werden in" totaal 190 stem men, waarvan 135 op 't politiek advies, 26 afwijkend, terwijl 29 stemmen van on, waarde waren. ,m ixjitu TELEFOON SOEST. Nieuwe aansluuitingen: 559 F. v. d Biesen, Vredehofstraat 23. 466 W. Furstner, Steenhofstraat 12a- 979 Ir. H- H- van Gorkum, Heideweg 70. 800 L. Groen, „Ukkies Heiin", Heide, weg 29. 659 M. v. Houweninge, Heideweg 54. 779 W. Koele wijn, Stationsweg 4- 689 A. Martini, Eigendomweg 7. 859 W. H. Onwezen, Steenhofstraat 20. 509 J. T. Westendorp, Talnalaan 25 Vervallen aansluiting: 467 J. C. Septer, Rembrandtlaan 14- EERSTE SOESTER EIERVEILING- Kipeieren: hoogste prijs f2.85, extra groot f 3.75, middelprijs f 2.30—f 240, laagste prijs f2.10. Alles per 100 stuks. Aanvoer 23.000 stuks. Mandel traag UITVOERING PVO. Onze Harmonie P.VO gaf Vrijdag avond haar jaarljjksche uitvoering in „Eemland". De zaal was tot in de hoe ken gevuld. Allereerst liet de vereeniging zich hooren in een 6-tal nummers, welke onder leiding van haar dirigent, den heer H. Kok Sr., op uitnemende wijze wer den vertolkt. Een groot genot is >t steeds onze harmonie te beluisteren. Het applaus na elk nummer bewees, dat het gebo- dene op hoogen prijs werd gesteld. In de pauze liep een tombola met mooie prijzen. Na de pauze werd door het Esvac- clubje voor het voetlicht gebracht „EVe macht der vrouw". De verschillende scènes lieten de aanwezigen meermalen daveren van den lacht. De medespelend 'edames kregen welverdiend bloemen. Het bestuurslid de heer Van Sitfer deedt een beroep op de jongelui om de muziek te gaan beoefenen en zich bij P.V-O. aan te sluiten. Het was een mooie en genotvolle avond met een gezellig slot. VERKIEZING KAMER VAN KOOPHANDEL AMERSFOORT- Voor de verrkiezing van 2 leden in de afd- Groot-bedrrijf van de K. v. K. en F- v. d. Geld. Vallei, Amersfoorrt, heeft het Hoofdstembur. in de vacaturne-Roes- singh (Veenendaal) bij enkele candidaat- stelling gekozen verklaard de heer Emile H- van Leeuwen, te Veenendaal. Voor de vacaturre-Heinricht (Amers foort) warren 2 candidaten gesteld, nml- de heeren L. A. A. van Hamersvek! (Amersfoort) en Ir. L. B. Huygen (Amersfoort). Tusschen deze beiden zal een stemming worden gehouden op Vrij dag 22 Maart e.k. Er komen 2 stemburreaux: No. 1 te Amersfoort, zitting houdende van 8.00 13-00 uur; No. 2 te Veenendaal, zitting houdende van 8 009.00 en van 11.30— 13.00 uur; No. 3 te Nijkerk, met dezelfde zittingsdag als Veenendaal- Te Amersfoort moeten stemmen de kiezers uit onze gemeente- Eerstdaags worden de l aan de kiezers gezonden- Daar dit een tusschentijdsche verrkie* zing is, geldt de kiezerslijst 1934- Op deze kiezerslijst staan dus alleen die per-, sonen, die op 1 Juli 1934 gedurende min. stens een jaar in het Handelsregister bij het Grootbedrijf stonden geregisteerd. Burgemeester en Wethouders van Soest brengen hierbij ter openbare kennis, dat op heden zijn afgekondigd: le. de door den raad dezer gemeente op 11 October 1934 vastgestelde en bij Koninklijk besluit van 31 December 1934 no. 35 goedgekeurde Verordening op de heffing van besmettelijke ziektengelden in de gemeente Soest; 2e. de door den raad dezer gemeente op 11 October 1934 vastgestelde Veror dening op de invordering van besmette lijke ziektengelden in de gemeente Soest; 3e. de door den raad dezer gemeente op 31 October 1934 vastgestelde en bij Koninklijk besluit van 31 December 1934 no. 35 goedgekeurde Verordening tot wij ziging van de verordening op de hef fing van de straatbelasting in de gemeente Soest; 4e. de door den raad dezer gemeente op 31 October 1934 vastgestelde en bij Koninklijk besluit van 31 December 1934 no. 35 goedgekeurde Verordening op de hefffjng eener belasting ter tegemoetko. ming in de kosten van aanleg van nieuwe wegen, alsmede van aanleg, vernieuwing en uitbreiding van de kunstverharding en, of rioleering van bestaande wegen (aan- legbelasting) in de gemeente Soest; 5e. de door den raad dezer gemeente op 31 October 1934 vastgestelde Veror dening op de invordering van eene aan- Soest, 28 Februari 1935. Burgemeester en Wethouders voornoemd, De Burgemeester, H. van Klooster, wndr De Secretaris, J. Batenburg.

Soester Courant | 1935 | | pagina 5