De Engelsche soldaten krijgen uehalve les ln het schieten ook anatomie. Aanschouwelijk onderwijs met een skelet. Kwikstaarten bouwden iet nest in een Londensche motorboot en broedden er zes eieren uit» zich niet storend aan het geraas van den motor. De zes jongen maken het best. Te Arnhem is gisteren de verkoop der zomerpostzegels begonnen, voor welk doel eenige versierde tramwagens in gebruik zgu genomen Junidag op den akker. Een opname van bijzondere schoonheidlangzaanv drijven de witte wolken over de stille velden Het wrak ve een schip, gevonden in den Wïeringermeer en vermoede lijk dateerende uit de 15e eeuw. Verschillende soortgelijke wrakken worden gesloopt. Gisterenmiddag heeft de luitenant-kolo nel der infanterie van het Kon. Ned. Ind. leger J. R. Wissema het commando der koloniale reserve overgedragen aan zijn opvolger, kapitein L. A. v. d. Berge. De kruisbessenpluk in Zeeland is begonnen. De kruisbessen worden reeds onrijp geplukt, in verband met den export naar Engeland. In een theater -te-Londen worden cfe lichten via een 'tlavier bediend. Het instrument, dat veel weg heeft van *en orgel. Mussolini heeft 10.000 oud-grenadiers toegesproken, die te Rome bijeen gekomen waren en voor den Koning defileerden. De Duce tijdens zijn toespraak. Links ziet men de opgerichte zuilen v. d. Venustempel. Gisterenavond werd de slag bij Water- loo te Amsteidam herdacht met een bijeenkomst het Jsclubterrein. Het Museum te Q"etta, waarvan de muren door de aardbeving zoo zijn gescheurd, dat iet elk oogenblik kan instorten.

Soester Courant | 1935 | | pagina 4