7 Lea Wijsmuller VOOR BRANDSTOFFEN NAAR FA.vandeWUNGAART-telbf.ots kerkpad i7*n.z WAAR SERVE El Hotel-Pension „Dennenhof'VSoesterb.str.lO?, Tel, 706 Plaatselijk Nieuws, Burgerlijke Stand. Kerkberichten. Eersie tfén fjèurlge lo5p koffie met een gzoot gebakje oi een heerlijk jSSriïé^ijs 'met slagröcsr Qf Cö fijn potje tbee voor slechts 25 cent Alleen op het gezellig terras van HULDIGING VAN INSPECTEUR SCHREUDER. De door familie-omstandigheden uitgestelde huldiging van Inspecteur Schreuder, ter eer? van zijn 25-jarig ambtsjubileum, vond Maan dagmorgen te 11 uur plaats. Daartoe hadden zich in de Raadszaal ver- ecnigd de heer Burgemeester Deketh, vele belangstellenden van ambtswege, het geheel? politiecorps, alsmede de Rijksveldwachters van Soest en Baarn, en de Gemeente-amb tevaren. Na het binnentreden en plaatsnemen van den inspecteur, mevrouw Schr. en hun zoon op de daartoe gereserveerde stoelen in de buiging der groene tafel, richtte de Burge meester het woord tot den jubilaris en zijn familie. Het is spreker een genoegen, als Hoofd van het Politiecorps, waarvan de heer Schru- der leider is, de eerste te zijn, hem met dezen feestdag geluk te vvenschen. Die geluk- wensch zal eenvoudig maar wddr zijn. Als spr. het staatje voor zich ziet, waarop de plaatsen vermeld staan, die de heer Schreu der in zijn ambt gediend heeft, dan ziet hij er ook Middelburg, Gorinchem en Heerlen op. Zou er dus als gewoonlijk climax in de loopbaan zijn, dan zou Soest het hoofd van al deze plaatsen genoemd moeten worden. Doch niet om een climax, maar op aan drang van zijn vriend, de heer De Koning, heeft de jubilaris zich indertijd te Soest ge vestigd. Spr. betuigt nadrukkelijk, nooit spijt te hebben gehad, dat de jubilaris deze stap gedaan heeft en dat de gemeente Soest dit onderschrijft, zal de jubilaris straks ondervin den, wanneer deze strenge Raadszaal zal herschapen zijn in een bloementuin. Spreker hoopt, dat de heer Schreuder nog lang lei der zal blijven van het politiecorps, al is het dan ook een klein corps. Maar hij zal dan ook dikwijls moe zijn, en om daar na uit te rusten bieden Burg. en Politie- :crps deft jubilaris hierbij een:, mooie fau teuil aan. (Applaus.) Namens het corps spreekt nu majoor Van Leeuwen een korte gelukwensch uit en wijst nogmaals op het prettige, opgewekte humeur van den inspecteur en zijn groote eerlijkheid, die den dienst in Soest zoo aangenaam maken. Aan mevrouw Schreuder wordt een »aas anjers aangeboden. Hoofdagent Assink spreekt als voorzitter r. d. Politiebond _afd. Soest, waarna namens Ie afd. een bloemenmand wordt aangeboden. De heer C. J. de Lange te Zeist, penning meester der Prov. afd. A.N.P.B. en lid van het Hoofdbestuur, wenscht den jubilaris ge luk, weer onder het offreeren van een mooie bloemenmand, waarna hij hetzelfde deed na mens de Streek. De Voorzitter afd. Amersfoort A. N. P. B. bracht namens de afdeehng naast zijn felicita tie een bloemenhulde aan. mevr. Schreuder. Hierna voerden ter gelukwensching nog 't woord: de heer A. F. Schreuder als voor zitter afd. 't Sticht, de voorzitter der afd. Utrecht Stad A.N.P.B., de piajoor der Rijks- veldwacht te Soest, een der leerlingen van den jubilaris, de Gemeente-secretaris, de heer Batenburg en de heer Drost namens de keurmeesters. Door allen werden bloemen manden overhandigd en door de leerlingen een fraaie bureaulamp. De ispecteur is na dit alles bijna te geroerd om tc antwoorden. Hij richt het woord tot den Burgemeester en bedankt hem voor zijn waardccrende woorden. Doch die waardeering geldt ook den majoor, den brigadier en het gehccle corps, want hoe kan de inspecteur zijn plichten trouw vervullen zonder den steun van deze vertrouwenswaardige menschen? Een apart woord van dank is niet mogelijk, ook ora den tijd, maar ook, omdat het hem te machtig is. „Ook bij mij thuis is het een bloemenhof," aldus eindigt de jubilaris, „ik weet werkelijk niet, hoe uiting te geven aan mijn gevoe lens!" Een hartelijk applaus volgde. Hierna was nog gelegenheid tot compli menteeren DCODELIjK AIOTORONGEVAL. Woensdagavond te ongeveer half 7 uur heeft op de Soesterbergschestraat nabij Zon negloren een ernsting motorongeluk plaats gevonden, waarbij de 19-jarige J. A. Veld huizen, afkomstig uit Deventer, om 't leven '3 gekomen. V. was milicien-soldaat in dienst bij de Luchtvaartafdceling te Soesterberg. Hij zou dezen avond met een vriend per motorfiets naar Amsterdam gaan en passeerde met een raait van omstreeks 70 K.M. de bocht bij het sanatorium. Door zijn groote snelheid raakte hij van den weg af, slipte in 't mulle zand en reed met zijn motor tegen een boom. Daar V. ook met zijn hoofd tegen den boom sloeg, bekwam hij ernstige kwets uren en overleed na enkele oogenblikken. De duorijder bleef ongedeerd. Een surveilleerend politie-agent was oog getuige van het ongeval. De doktoren Roëll en Rupert waren spoe dig ter plaatse, maar moesten bij den bestuur der den dood constateeren. Het stoffelijk overschot is later overge bracht naar 't militair hospitaal te Utrecht. De ongelukkige was eenige zoon. Steeds meer blijkt het hoe gevaarlijk ook deze bocht is. Waarschuwingsborden zijn daar zeker niet overbodig. UITGESTELD. De vergadering tot oprichting van eeo dames-athkthiekclub als afdeeling van Esvac is bij gebrek aan deelname uitgesteld tot heden, Vrijdag 9 Augustus. DEKEN C. HARTMAN OVERLEDEN. Zaterdagmiddag is te Amersfoort in den ouderdom van 57 jaar overleden de Zeer Eerw. Heer C. Hartman, deken van het dekenaat Amersfoort. Deken Hartman was voor de vele oud-Soes* ters een goede bekende. Hij was afkomstig uit deze gemeente. Zijn ouderlijk huis stond aan de Birktstraat, welke woning thans door een der broers van den overledene wordt bewoont. Geboren te Soest 30 September 1878, werd hij op 15 Augustus 1902 tot priester gewijd. Kort daarop werd hij assistent te Drempt, vanwaar hij na een jaar vertrek, toen zijn taak hem 11 September 1903 als kapelaan naar Doornebrug riep. Twee jaar later werd hij kapelaan van da St. Martinusparochie te Arnhem, vanwaar hij geroepen werd naar Driebergen, om de directie van het Aarts bisschoppelijk Seminarie op zich te nemen. In 1920 werdde Zeer Eerwaarde Heer C. Hartman te Amersfoort benoemd tot pas toor der parochie van den H. Franciscus Xavarius, als opvolger van den Zeer Eer waarden Heer pastoor Hoorneman, die te Groessen werd benoemd. Veertien jaar lang is hij als zoodanig werkzaam geweest, óm den 23en Juli van-, 't vorige jaar het voor recht te mogen genieten door Z.H. Exc. den Aartsbisschop van Utrecht benoemd te wor den tot Deken van het Dekenaat Amers foort. In den korten tijd, dat zijn krachten hem toelieten werkzaam te zijn, heeft hij zich met groote toewijding aan deze om vangrijke functie gegeven. De overledene was lid van het college Parochi Consultores en stond als „Judex Pro-syriodalis" vermeld bij het college „Ju- dices et Ministri Tribunalis". Tevens be hoorde deken Hartman tot de Librorum Censores (boekenkeurders) in het Aartsdio- cees Utrecht, en was hij, naast kanunnik van het Metropolitaan Kapittel, lid van de Liturgische Commissie voor 't Aartsbisdom. Voorts was de overledene Ridder in de Orde van Oranje-N assau en begiftigd, met de zil veren eere-medaïlle van het Oostenrijksche Roode Kruis met de oorlogsonderscheidin gen. Dinsdagmiddag werd het stoffelijk overschot naar de kerk aan het Zand overgebracht, 's Avonds werden de Metten gezongen en Woensdagmorgen te kwart voor 10 de Lau den, waarna de H. Mis van Requiem werd opgedragen door Mgr. Van Schaick als proost van het Metropolitaan kapittel, waarvan de overledene als Kannunik deel uitmaakte. Onder groote belangstelling had daarna de teraardebestelling plaats, waarbij ook vele per sonen uit onze gemeente tegenwoordig waren. CHR. GEREF. GEMEENTE. Ds. N. Bijdemast te Boskoop heeft het beroep naar de Chr. Gereformeerde Ge meente alhier aangenomen. GARAGE TAK. De heer Tak heeft zijn garage overge plaatst naar het nieuw gebouwde pand Eiken laan hoek Soesterbergschestraat, hetgeen een flinke verbetering kan worden genoemd, vooral waar de zaak nu op een zeer goed punt is gevestigd. Het geheel ziet er zeer verzorgd uit en maakt een goeden indruk. De showroom toont een keur van rijwie len, motoren en onderdeden, terwijl de werk ruimte zeer practïsch is ingericht. Alles is er op ingesteld om de werkzaamheden zoo vlot mogelijk te doen geschieden. De heer Tak ons compliment en de beste wenschen voor de toekomst. OPENLUCHTSPEL WILLEM TELL. Zondagmiddag te 3 uur heeft de eerste uitvoering plaats gehad van bovengenoemd openluchtspel op een terrein aan de Steen* hofstraat. Onder de pl.m. 400 bezoekers be vonden zich o.a. de Burgemeester, de beide Pastoors, Kapelaan Oostveen, Kapelaan Doo- per van Baarn, Pater Van Haaren, Pater v. d. Deyssel, Pater De Groot e. a. Dit dramatisch spel, bewerkt door Fr. van Schiller, verplaatst ons in het conflict tus- schen 3 Zwitsersche Kantons, die door den landvoogd Herman Gessier worden onder drukt. Het volk heeft wel hulp en trouw beloofd aan den wettigen Keizer, niaar nu gaat het hun. te ver. Hij dwingt hen zelfs een vesting te bouw;en, om daarin dan de bevolking op te sluiten. Ook dwingt hij hen te groeten voor een hoed, opgehangen aan een staak, hetwelk de landvoogd moet voor stellen. De conflicten verscherpen zich. Karl Baumgarten heeft Wolfenschieszen, den land- voog vermoord, omdat hij zijn vrouw be laagde. .Willem Teil, een bekwaam boog schutter, redt hem uit de handen zijner ver volgers. Het volk wordt de knechtschap moede en sluit een verbond met de 3 kan tons, onder aanvoering van Walter Fürst, de schoonvader van Willem Teil. Men be sluit den heerscher in eigen huis te straf fen. De baanderheer Van Attinghausen is de zaak genegen, doch zijn neef gaat tegen hem in, daar hij meent, door de partij van den landvoogd -te kiezen, in jonkvrouw Bertha van Bruneck zijn vrouw te mogen begroe ten. Willem Teil, op de wandeling met zijn zoontje Walter en geen eer bewijzende aan den hoed, wordt gevangen genomen en door Gessier, die juist te paard verschijnt, ver oordeeld om van het hoofd van zijn zoontje een appel te schieten. Raakt hij den appel, dan zal hij vrij zijn. Hij doet zijn bekende schot met den pijl; de appel wordt geraakt en de jongen is ongedeerd. Als de land voogd hierna vraagt waarvoor den tweeden pijl diende, geeft hij het kloeke antwoord; zoo ook gemist had met den eersten, zou de tweede u zeker hebben getroffen. Dit ant woord bezorgt hem als straf de opsluiting in het kasteel van den landvoogd, waarheen hij per boot wordt vervoerd. De woeste golven werpen de boot echter op de kust; Teil redt zich en vermoedt dat Gessier ver dronken is, waarin hij zich vergist. Nu wacht hij de komst van "clen landvoogd af in een hinderlaag en doodt hem met een welgericht schot. Teil is nu de gevierde man; hij doodde uit edele motieven. Natuurgetrouw hebben de spelers dit moei lijke stuk vertolkt. Het gesprokene was op alle plaatsen duidelijk te volgen; de hoofd personen gaven gaaf spel en de schitterende costuums werden zwierig en vol gratie ge dragen. De beide sterf-scènes waren eveneens zeer goed. De regie bleek bij den heer Alders, welke ook de decors schitterend ver zorgde, in goede handen. De Soester Harmonie „P.V. O." zorgde voor passende bgeleiding. Het kap werk, Verzcsgd. door Wim van Diemei, was correct en in Stijl. De costuums werden geleverd door de fa. J. N. Mulder te Utrecht. De opzet is in alle onderdeden geslaagd. Op 11 en 15 Aug. zullen wederom op voeringen worden gegeven en we zijn er van overtuigd met evenveel succes. AANBESTEDING. Door den architect Ir. W. E. Tobi, alhier, werd onderhandsch aanbesteed de bouw van twee villa's aan de Bartolottilaan. Het werk is gegund aan de heeren Mijlandt en Van Egdom, aannemers alhier, voor de som van f 10.000.exclusief stalen ramen, sanitair en centrale verwarming. Ds. I. G. KNOTTNERUS. f In den ouderdom van 68 jaar is Zondag alhier overleden Ds. I. G. Knottnerus, eme ritus predikant van de NecL Hervormde gemeente van Beuningen bij Nijmegen. Ds. Knottnerus stamde uit het oudste pre dikantengeslacht van ons land, waarvan sinds 1630 in de rechte lijn van vader op zoon, steeds een der leden predikant der Ned. Herv. Kerk is geweést. Ds. Knottnerus was ook predikant van Wanneperveen en Briefie. Zijn stoffelijk overschot werd gisteren op de Ned. Herv. Begraafplaats onder vrij groote belangstelling alhier teraardebesteld. Nadat de vele bloemen om het graf waren gelegd sprak Ds. Groeneveld een woord van troost tot de weduwe en de kinderen, waar na Ds. Leeuwenburg uit Zeist een afscheids woord sprak namens den oudsten broeder van den overledene. Een zwager van den overledene sprak hier na namens den Kerkeraad en de Ned. Herv. Gemeente te Beuningen, terwijl eveneens nog het woord werd gevoerd door Ds. Loran te Brielle, als opvolger van den overledene en door Ds. Leeuwenburg uit Driel. Laatst genoemde sloot met dankgebed. OPLICHTER AANGEHOUDEN. In verband met het Politie-radiobericht van den commissaris van politie te Groningen, waarin opsporing en voorgeleiding verzocht werd van een ijsventer aldaar, die verdacht werd van oplichting, heeft de politie alhier aan de Soesterbergschetrsaat een man aan gehouden, die, nadat zijn papieren waren onderzocht, de gezochte bleek te zijn. Hij werd onmiddellijk naar het politie-bureau al hier overgebracht, en na gehoord te zijn, bekende hij zich aan oplichting te hebben schuldig gemaakt. Tevens bleek, dat hij zich nog op verschillende andere plaatsen aan oplichting en verduistering te hebben schul dig gemaakt. Hij zal ter beschikking wor den gesteld van den commissaris van politie te Groningen. SOESTER ORANJE-GARDE. Vrijdagavond vergaderde de Oranje-garde afd. Soest, achter de Chr. School aan de Spoorstraat. Deze afdeeling, hoewel pas op gericht, telt al twintig leden. De meisjes be houden de meerderheid, 16 tegen 4. Maar dat hindert niet. Het is een aardige groep en de discipline komt er al goed in. Het doel was ditmaal officieel, n.I. de installatie van den Raad van Toezicht. In dezen raad hebben zitting: de Ed. Achtb. Heer Burgemeester Deketh, de dames Land weerDe Visser en PolDop, de heeren J. J. van Amerson, Dr. Veldhuijzen van Zan ten en A. C. Westveen. De Voorzitter der Chr. Oranje-Ver., de heer M. C. Wijnbeek, installeerde met een hartelijk woord dezen Raad van Toezicht, na het opmarcheeren van het vendel. Daarna reikte de Burgemeester aan den vaandelcommandant 't nieuwe vaandel uit en sprak daarbij een warm woord van opwek king. „Bewaakt Oranje, en houdt het vaan del hoog," aldus spr. Spontaan werd hier op het Wilhelmus gezongen. De afdeling Baar nkwam nu het terrein op en gezamenlijk werd een groote pro- paganda-optocht gehouden door het geheele dorp. Voorop de beide Baarnsche tamboers. Zes vlaggen wapperden, en vele toeschou wers genoten van het aardige schouwspel. HEIDEBRANDJE. Dinsdagavond brak door onbekende oor zaak een heidebrand uit nabij ,,'s Zomers Buiten" te Soestduinen. Slechts ongeveer 40 M2. heide is door het vuur verteerd, daar de brandweer, onmiddellijk ter plaatse, de kleine vlammen spoedig meester was. Schade werd niet aangericht. DE C.W.V. NAAR DOORN. Woensdag is te Doorn de 7e Districtsdag der K. v. K. en Fabrieken voor de Gelder- sche Vallei gehouden. Ook voor de leden der Soester C.W.V. was er gelegenheid deze actueele dag bij te wonen. Te tien uur des morgens was de afrit o. 1. van den heer D. Waal, voorzitter der C.W.V. Na een mooie reis door het zomersche boschland per taxi's, arriveerde men tegen elf uur te Doorn. De ontvangst geschiedde door het Gemeentebestuur, bij monde van den Bur gemeester van Doorn, die een korte wel komstrede hield tot alle aanwezigen. De voorzitter der I<. v. K,, de heer Joh. H. van Lonkhuijfen, opende hierna den dis trictsdag met een meer uitvoerige rede. Na de lunch, aangeboden door de K. v. K., in Hotel Pabst, werd aan de deelnemers der stemt de médaille uitgereikt. Hierna hield de heer Luc. Willink te Voor burg, een rede over „Het belang der Gel- dersche Vallei voor het toerisme". Een ac tueele causerie, tot opwekking toch het schoone der Geldersche natuur te gaan zien, niet een langsvliegen per üto, maar een werkelijk kalm genieten van de vele prachtige plaatsen en streken. Na deze rede begaf men zich naar het mooie Natuurbad Woesduin, waar thee ge- serveerd werd en gelegenheid was zich in het koele water te verfrisschen. In het restaurant van Woesduin werd daarna door den voorzitter van de K. v. K. den Districtsdag officieel gesloten. Per autobus ging het nu terug naar Doorn, om tot besluit van dezen dag, 's avonds te half negen het Openluchtspel bij te wo nen. Alle hulde aan de spelers 1 Te kwart voor twaalf waren de Soes- tenare weer thuis, met een dankbaar en voldaan gevoel voor een welgeslaagden dag. AANRIJDING. Donderdagmorgen had voor het kantoor van den ontvanger een kleine aanrijding plaats. Een luxe auto, rijdende in de rich ting Amersfoort, moest onverhoeds stoppen voor een stilstaande auto. De chauffeur van de achter hem rijdende vrachtauto, een zekere R. D. uit Hoofddorp, zag het stop- teeken niet vuig genoeg, met het gevolg, dat hij de luxe auto aanreed. De luxe auto werd beschadigd, doch persoonlijke ongeluk ken kwamen niet voor. De politie maakte proces-verbaal op. Donderdagmorgen te elf uur had een flinke aanrijding plaats voor café „Du Pas sage" aan de Birktstraat. Een luxe auto, rijdende in de richting Amsterdam, wilde plot seling ter linkerzijde 'n er finslaan, waartoe de bestuurder 'n teek en gaf, 't welk echter bij nader pol-onderzoek niet tijdig genoeg schijnt te zijn gegeven. Hierdoor ontstond een bot sing met een in flinke vaart, achterop rijdende auto, die nog links wilde passeeren, doch tegen een boom sloeg. Hoewel de wa-gen zwaar werd beschadigd, bekwamen de per sonen geen letsel. Nam. 6 uur Ds. J. C. W. Krubh®# vg Ermelo. GEREFORMEERDE KERK. Julianakerk. ■Voorin. 10 uur Cand. G. MeijneU, Baarn, Nam. 5.30 uur Ds. J. v. MenfiSÉj^ Schiedam. Collecte Prov. Studiefonds. Wühelmïnakerk. Voorm. 10 uur Ds. J. v. d. Heulen. Nam. 5.30 uur Cand. G. Meijnen. .Collecte Prov. Studiefonds. CHR. GEREFORMEERDE KERK. Juliana straat. Voorm. 10 uur en nam. 6 uur Prof. T. J< van; der Schuit van Apeldoorn. VER. VAN VRIJZ. GODSD1ENSTIGEN. <Geb. „Religie en Kunst", Rembrandtlaaa. .Voorm. 1030 uur Ds. F. Kleyn, Den Haag. R.K. KERK. Kerk Steenhofstraat, je H. Mis 7.30, Hoogmis 10.30 uur; Lof 6 uur. Kerk Nieuwerhoek. H. Mis 7.30 uur, Hoogmis 10 uur. *6 Avonds 6.30 uur Lof. SOESTERBERG. NED. HERV. KERK. Nam. 6 uur de heer H. van den Heuvel van Utrecht. R.K. KERK. H. Missen 7 en 9 uur. Hoogmis 10.30 uur, 's Avonds 6 uur Lof. HUIS TER HEIDE. NED. HERV. KERK. Voorm. 10 uur Ds. B. Tuinstra. Nam. 6 uur Ds. B. Tuinstra. Pedicure en Manicure Voet- en handmassage Baarn - Tromplaan 1 Telefoon 3 9 0 Aan huis te ontbieden Zondag 11 Augustus. SOEST. NED. HERV. KERK. Oudekerk. Voorm. so uur Ds. E. Groeneveld. Emmakerk. V.m. 10 uur Eerw. Heer A'. P. Mijnarends, Cand. t. d. H. D. j Nam. 6 uur Ds. E. Groeneveld. Kerkgebouw Hees. j^j I Nam. 6 uur Ds. R. Torenbeek. HERV. (GEREF.) EVANG. Christelijke U.L.O. school, Spoorstraat. Voorm. io uur Ds. D. E. J. Hupkes, emer. pred. te Ermelo GEBOREN: Albertus, z. v. T. v. d. Neut en G. Smit, Molenstraat W.Z. 53Wilhelm mus, z. v. B. v. Laar en A. Popp, Dijk., huisstraat 20; Arnoldus Petrus Jozef, z. v, J. C. v. Haarlem en J. M. P. Woorts, Van Weedestraat 45; Theresia Maria Jpse- phina, d. v. Ch. Uijland en C. Grift, Schou tenkampweg 14. ONDERTROUWD: E. J. C. A. Vunde* rink, 26 jaar, Amsterdam en G. Broek, 25 jaar, Bosstraat 179; B. J. v. d. Linden, 24 jaar, B. Grothestraat 6 en A. W. Stalenhoef, 25 jaar, Laanstraat 76a; J. C. v. d. Well, 23 jaar, Hilversum en M. B. Plekkepoel, 21 jaar, Soesterb.straat 160; C. G. Hilhorst, 23 jaar, Baarn en M. J. Fugers, 22 j., Kerkstr. 3; H. v. Klooster, 23 jaar, Baarn en K. Vink, 22 jaar, Beetzlaan 31; G. v. d. Heuvel, 35 jaar en G. P. M. Bouquet, 38 jaar, St. Jo- sephstraat 4. INGEKOxMEN: R. T. Zoellner, Stadhou. derslaan 18 A; J. v. Dijk, Amersf.straat 10; C. Vuurmans en G. F. H. Dangreanond, Julianastraat 10; H. Th. M. Huijink, Nieuwe, weg 67; G. Broek, Bosstraat 179; J. Kuijper Smitsweg 30; E. v. Til, Smitsweg 38; Wed. E. SpaanderWesten, Stadhouderslaan 28; L. H. Touwslager m. g., F. Huijcklaan 30; G. H. Ferguson m. g., Hartmanlaan 4; M. M. Tamson, De Costalaan 4. VERTROKKENC. C. Wolvekamp van Heideweg 32 naar Laren, Kinder-sanatoriumj Wed. A. Band—Schwalm van Talmalaan 3; naar Vivegnes (België); M. Lunenburg ra. g. van Heideweg 20 naar Den Haag, Gouds bloemlaan 45; R. Bitterling van Woonwagen kamp naar Amersfoort, St. Rochesstr. 22, A. D. T. van Ee van v. Weedestraat 7a naar Baarn, Nieuwstraat 26; M. v. Her waarden van Heuvehveg 10 naar Amersfoort. Buijs Ballotlaan 23; P. V. Creutzberg van Soesterb.straat 125 naar Nijmegen, Hazen- kamp scheweg 26; W. Reuvers—Koster van Rembrandtlaan 14 naar Deventer, Golstr. 51; J. F. Nap van Laanstraat 80 naar Amster dam, Uitweg 113; W. v. Slooten van W. Pyr- montlaan 7 naar Zijpe, St. Martensbrug C 91; F. C. M. Stolwijk van Kostverlorenweg 6 naar Den Haag, Sportlaan 84; C. A. J. v. v. Hattum g. g. van Rademakerstraat 17 naar Utrecht, W. v. Noortstraat 56 bis; H. Lingener van Postweg 109 naar Hausbergen a. d. Porta; M. C. Broekman van Amerf— straat 43 naar Wassenaar, v. Calcarlaan 40. VERHUISD: H. v. d. Berg van F. Huijck laan 22 naar Middelwijkstraat 37; W. van 't Klooster van Duinweg 5 naar Beetzl. 79; B. 't Lam van Beetzlaan 63 naar Klaar, waterweg 71; J. H. Wassing van Nieuw straat 32a naar Kerkpad Z.Z. 22a; A. K. Baak m. vr. van W. Pyrmontlaau 12 naar F. Huijcklaan 6; J. v. d. Hoed m. g. van Nieuweweg 114 naar Beetzlaan 10a; B. J. Rademaker m. g. en J. Verschuur van Nieu weweg 11 naar Nieuweweg 65; J. Meijwes van Kerkstraat 33 naar Kerkstraat 11; F. J. B. M. Okhuijsen van B. Grothestraat 38 naar Koninginnel. 5; P. Roelofsen van Kerk straat 14 naar Stationsweg 2; A. Reehorst m. vr. van Koninginnelaan 29 naar Heuvehveg 10; T. Spelt m. g. van K. Hartweg 5 naar W. Toplaan 5; J. J, E. Klarenbeek m. g. van Nieuwstraat u naar Beetzlaan 46. i

Soester Courant | 1935 | | pagina 6