I Hotel-Pension „Dennenhof", Soestorb.str. 107, Tel. 706 Taxi 474 Garage 't Westen Garage 't Westen Garage 't Westen Garage 't Westen Garage 't Westen WAAR SERVEERT MEN: Kerkberichten Telefoon 474 Burgerlijke Stand. KM «en geurige kop koffie met een groot gebakje of een heerlijk portie ijs met slagroom of een fijn potje thee vaor slechts 25 cent Alleen op het gezellig terras van Beukenlaan 28 lste Klas Wagens Scherp concurreerend Soest FEESTVIERING 3Ï AUGUSTUS. Kinderfeest. In de commissie voor den Kinderoptocht en de Kinderspelen hebben alsnog zitting ge nomen de schoolhoofden Boerema, Frederiks en Nijhuis, terwijl nog met enkele heeren wordt gecorrespondeerd. Ringstekerij. j In ons vorig bericht was het commissielid H. Kok vfergeten te vermelden. Wij dringen er met klem op aan zoo spoedig mogelijk in te schrijven. Inleggeld i.— per wagen (heer en dame). De wed strijden zijn des middags om ongeveer 4 uur ©p de Ferdinand Huycklaan naast 't feest terrein. De versierde sjeezen worden eveneens 's morgens in den optocht (10,3012 uur) verwacht, waarin zij gratis naar fraaie prij zen kunnen mededingen. Inschrijvingen kun nen geschieden bij de heeren v. d. Bremer, v. d. Bor, Kok en Speerstra. Feestterrein. Het feestterrein is ditmaal gelegen aan de Birktstraat, hoek Ferdinand Huycklaan (juist achter autobushalte Tensen). Daar andere jaren de feestelijkheden steeds op Soestdijk waren, is billijkheidshalve het feestterrein nu eens in 't Zuidelijk gedeelte van Soest. Het terrein ligt zeer gunstig en is voor allen heel gemakkelijk te bereiken. Zooals bekend is de toegang gratis, echter des avonds n et voor kinderen onder de 14 jaar zonder geleide. Winkelsluiting. Aan den Raad is verzocht om des Vrij dagsax onds 30 Augustus de winkels open te mogen houden tot 10 uur, opdat de nering doenden des Zaterdagsavonds kunnen sluiten. Oj> een goedgunstige beslissing kunnen we rekenen. Door het Gemeentebestuur is toegezegd de loon en uit te betalen op Vrijdag. Wij rich ten hiermede een verzoek aan alle werk gevers in de gemeente Soest dit voorbeeld te volgen. 31 Augustus moet een feestdag worden in Soest. Optocht (10.3012 uur). Nogmaals wijzen wij op de vele mogelijk heden. Wat een pracht reclamemiddel voor de neringdoenden, voor vereenigingen enz. En de prijzen? Hiervoor is f 100.uit getrokken. Soesters, deze optocht moet slagen. Wij weten de Zaterdag is een lastige dag, maar waar een wil is, is een weg. „Kan niet" is al lang dood. De heide bloeit reeds en wacht slechts ©p de nijvere handen, die haar zullen pluk ken ter versiering van rijwiel, kar, auto enz. De bloemist staat klaar met een keur van bloemen. Komt, vcrcehging^bestuurders, toont, dat gij initiatief bezit en kom nu niet met 't tot op het canvas afgereden gezegde: „wij heb ben geen geld". Als de wil en de lust er maar is, dan kost een praalwagen of een aardige gr. ep maar heel weinig aan de kas. Wij willen er niet meer van zeggen. Het •voord is aan U. De hecreri Kernkamp, Kolonieweg en Kraaijenbrink, Niuuwerhoekstraat, ontvangen gaarne Uw inschrijvingen en staan U met raad gaarne ter zijde. Inteckenlijsten. De fmancieele commissie moppert. „Het gaat niet erg" zeggen deze heeren. Konrt, inwoners van Soest, gij, die be kend staat voor Uw offervaardigheid, stelt ons ditmaal niet teleur en teekent flink op de U aangeboden lijsten. Zijt gij afwezig geweest, gij weet de adressen waar gij als nog Uw gave kunt storten, n.I. bij de hee ren Van Amerom, Vinkenweg en v. d. Plas, Van Lenneplaan. Verpachting kramen Feestterrein. Hiervoor verwijzen wij U naar de betref fende advertentie. Gevel- en straaivcrs'ering. Door het comité zou het zeer op prijs worden gesteld, indien de bewoners eens een aardige gevelversiering of straatversiering aanbrachten. Winkeliers, is dit weer niet een pracht rcclame-object Wie neemt er in zijn straat eens het ini tiatief voor een aardige versiering? De vlaggen uit en hoog in top Dat Soest op 31 Augustus zal vlaggen, daarop behoeven wij toch niet aan te drin gen. Wat is fleuriger en vroolijker dan de aanblik van onze mooie rood-wit-blauwe »laggen in de heldere zonneschijn, tlpgave Kinder- en Volksspelen. Het programma hiervoor en de plaatsen waar men kan inschrijven worden per ad vertentie en met raambiljetten zeer spoedig bekend gemaakt. Feestprogramma. Er zaL een fraai uitgevoerd feestprogram ma verschijnen, waarvan de prijs 10 cent zal bedragen. Onnoodig te zeggen, dat iedereen zoo'n Luxe Verhuur-Inrichting Noteert thans: DORPSRITTEN f 0,25 Voorkomen gratis Telefoon 474 programma noodig heeft. Medewerkende vereenigingen. Waar blijven de vereenigingen, die aan den avondoptocht en het avondfeest medewerken? Zoo officieus hoort men wel „we doen mee", maar dat hangt zoo in de lucht. Wendt U dus tot een der commissieleden en stelt het niet uit tot het laatste oogen- blik. Komt, zangvereenigingen, mondharmonica club, gymnastiekvereenigingen, wat wordt Uw programma. Adressen voor nadere inlichtingen enz.: Wilken, Lange Bergstraat 16 en De Graaf, Soesterb.straat 34. „DE GOEDE STRIJD." De Goede Tempelieren te Soest hebben in „Het Muizennest" op den Olykeweg een openbare vergadering gehouden, die zeer goed geslaagd is. In het aardig versierde zaaltje waren velen opgekomen, o.a. een groep leden van de N.B.A.S. (studeerende geheelonthou ders). De voorzitter heette allen welkom en gaf een korte uiteenzetting van doel en streven van de Tempelieren. Daarna werd een bont programma afgewerkt. De heer Schaaf gaf Nederlandsche en Duitsche lie deren ten beste. Voor begeleiding op de piano zorgde mej. Klootwijk. Beiden hadden een dankbaar publiek. Br. Esker hield al len' in spanning door een reeks goed uit gevoerde goocheltoeren. Br. Van Essen droeg eenige humoristische stukjes voor en ook de Enbassers lieten zich niet onbetuigd. Reeds door hun aanwezigheid verhoogden zij de stemming van de navond, maar bovendien door hun mooie liederen en ten slotte ook door het gesproken woord. Een gezellig spelletje tot slot viel zóó in den smaak, dat de voorzitter om 10.45 noode tot slui ting overging. Allen, die wat hadden ten beste gegeven (en die reeds beloond waren door den bijval, die hen ten deel was ge vallen), dankte de voorzitter hartelijk voor het gebodene. Hij dankte ook allen, die wa ren opgekomen, vooral de buitenstaanders. Wij hopen hen wéér- te zien. WAARSCHUWING. Bij de politie is weer aangifte gedaan van diefstal van twee rijwielplaatjes. Het eene van een fiets, onbeheerd tegen een perceel achtergelaten, het andere van een rijwiel in een open schuurtje Een waarschuwing voor allen, om toch het plaatje solide op het rijwiel te bevestigen. E.S.V.A.C. ZILVEREN SCHOEN-WEDSTRIJDEN. Zondag 11 Aug.. vond in het Burg. Deketh- park de finale plaats van de serie-wedstrijden om den Zilveren Schoen. Begonnen werd met den eindstrijd E.S.V.A.C. III en D.O.S.V. II. Een geanimeerde partij tusschen twee gelijke krachten. Het einde kwam dan ook met een gelijken stand 11. Daarna kwamen de elftallen van Spoor- vogels (Amersfoort) en D.O.S.V. (Hilversum) in het veld, orn uit te maken, wie als win naar in de 2e afd. zou eindigen. Ook hier bestreden elkaar twee even sterke partijen. Het samenspel van Spoorvogels was beter verzorgd, maar de Hilversummers wisten beter de geboden kansen te benutten, zoodat ze door een overwinning van 42 beslag leg den op den eersten prijs. Tot slot den. strijd om den Hoodprijs. E.S.V.A.C. I en de Gooïsche Boys. De Hil- 'versummers kwamen niet met hun sterkste combinatie in 't veld. Wel namen de Boys direct na de aftrap de leiding, maar de Esvaccers wisten het spel in handen te krijgen en met 31 voor E.S.V.A.C. kwam de rust. Daarna bleef E.S.V.A.C. steeds in den aan val. En eindelijk behaalde dit elftal de prach tige overwinning van 62. Voor een jaar verzekerde E.S.V.A.C. zich weer van den fraaien wisselprijs. Hulde aan dit flinke elftal I De heer Clemens, voorzitter van E.S.V.A.C., reikte hierna met een gelukwensch voor alle winnaars de prijzen uit. Deze werden ontvangen als volgt: E.S.V.A.C. I Hoofdprijs: de Zilveren Schoen. D.O.S.V. II door gelijk spel met Esvac III ie prijs, zilveren medaille. D.O.S.V. I ie prijs, zilveren lauwertak. Spoorvogels 2e prijs, zilveren medaille- Gooische Boys 2e prijs, zilveren lauwertak. Minerva 3e prijs, verguld zilv. medaille. Een hoeratje voor E.S.V.A.C. besloot deze mooie wedstrijden. Maandagavond speelde het E.S.V.A.C.-vete- ranen elftal tegen een elftal van het sana torium „Zon en Schild" aan den Amers- foortschen straatweg. Het is een geanimeerde ontmoeting geweest, die met 3o door de mannen van „Zon en Schild" werd gewon nen. Eenige oud-Esvaccers ontbraken op het appèl, zoodat deze nederlaag grootendeels aan onvolledigheid moet worden toegeschre ven. Donderdag 22 Augustus a.s. vindt in de avonduren een belangrijke wedstrijd plaats op het E.S.V.A.C.-terrein in het Burgem. Dekethpark. Het elftal der Soester Gemeente- Ambtenaren speelt alsdan een wedstrijd tegen de E.S.V.A.C.-veteranen. Een fraaie Zilveren Bokaal is voor dezen wedstrijd beschikbaar gesteld. Deze prijs is een wisselprijs, zoodat deze wedstrijden tus schen E.S.V.A.C. en V.V. S.G.A. steeds elk seizoen zullen plaats vinden. Donderdag 22 Augustus a.s., des avonds om 6.30 uur, zal een wedstrijd worden ge speeld tusschen de E.S.V.A.C—veteranen en het elftal der Voetbal-vereeniging Soester Ge meente-Ambtenaren. De heer P. A. Broers, Bestuurslid van laatstgenoemde vereeniging, heeft eén zilveren wisselbeker beschikbaar LUXE VERHUUR-INRICHTING Noteert thans Autorit Amersfoortf 0.70 Bilthoven 1. Baarn 0.40 Soesterberg0.75 Utrecht 1.75 Enz. enz. TELEFOON 474 gesteld voor een jaarlijks te houden wedstrijd tusschen genoemde elftallen. Deze beker zal nu voor de eerste maal worden verspeeld. De wedstrijd heeft plaats op het E.S.V.A.C.- terrein in het Burg. Delyethpark. Door beide vereenigingen zal aan den Burgemeester Mr. C. Deketh worden verzocht na afloop de wisselbeker aan het winnende elftal uit te reiken. Groote activiteit wordt aan den dag gelegd voor dezen wedstrijd, terwijl een groote belangstelling van de zijde van het publiek verwacht wordt. Beide elftallen hebben zich terdege voorbereid, zoodat een aardige wed strijd mag worden tegemoet gezien. GEVONDEN VOORWERPEN. Omtrent de navojgende voorwerpen zijn inlichtingen te bekomen aan de adressen, achter de voorwerpen; vermeld. Sleutelbosje, Pol. Bur.; heerenporteinonnai, Kerkstraat 37; bruine damesboodschappen- tach met inhoud, Kerkdwarsstraat 2; gouden ring met steen, Birktstraat 21; damesporte- monnaie met inhoud, Nieuweweg 103; ge kleurde ceintuur, Kerkpad Z.Z. 58; parapluie, Pol. Bureau. Dieren: konijn, Soester Engweg 54. DE SOESTER TURNCLUB. Zaterdag trok een ploeg turners en turn sters van „De Soester Turnclub" naar Voort huizen, om aldaar den strijd aan te binden tegen vereenigingen uit Voortuizen, Ede, Er- melo en Lunteren. De strijd zelf bestond uit een driekamp, gevormd door brug-, bok-, paard, en vrije oefeningen, een marschwedstrijd, wedstrijden in eigen gekozen nummers en personeele wedstrijden aan brug en rek voor heeren, dames en veteranen. De meisjes-adspiranten begonnen in den driekamp al dadelijk goed, door beslag op den isten prijs te leggen. De dames lieten zich ook niet onbetuigd en behaalden even eens een ien prijs. De heeren legden beslag op den 2en prijs, terwijl de jongens een 3en prijs bemaciïtig-- den. Vervolgens werd een marsch van drie kwartier gehouden door het dorp en waar ook hiermede prijzen behaald konden worden, werd door alle vereenigingen 't beste beentej voorgezet. Keurig werd er gemarcheerd met volle muziek terwijl de dorpsbewoners alles met belangstelling volgden. Dat de S.T.C.-ers marcheeren kunnen heeft men in Soest reeds meer geconstateerd; ook met dit onderdeel werd den eersten prijs behaald. Met deze successen schenen de S.T.C.- ers nog niet tevreden. Verschillende leden be haalden in den personeelen kamp n.1. nog eenige prijzen, t. w. B. v. d. Werf 2e prijs (Heeren), J. de Zoete ie prijs (Dames) en J. Kapteijn 3e prijs (dames). Verder werden nog in de vrije oefeningen, rythmische- en knotsoefenïngen voor dames en meisjes twee 3de prijzen behaald en als slot sleepten de jongens nog een ien prijs weg. In totaal werden dus 11 prijzen gewon nen, een succes, zooals nog slechts zelden door een vereeniging zal zijn, behaald. Een woord van hulde aan de S.T.C.-ers, maar vooral aan hun kranigen directeur, den heeT J. J. v. d. Linden, is hier zelcer op, zijn plaats. CONCERT IN HET ROSARIUM. De Soester Harmonie „Patiëntia Vincit Omnïa" gaf Woensdagavond haar vierde Zo- merconcert in het Rosarium, onder leiding van den directeur, den heer H. Kok. Begonnen werd met een opgewekte marsch van Feike. Verder stonden er op 't pro gramma enkele walsen van Straussen Wald- teufel en enkele marschen. Een bijzonder mooi nummer was Le Trésoir, Introduction cn Suite de Valses van Strauss. Het slot was de welbekende, altijd in goede aarde vallende marsch „Sarie Marijs". Er was veel publiek. Soest heeft weer genoten van dit goedverzorgd concert. Het hartelijk applaus was hiervan een voldoende verzekering. WEDVLUCHTEN VAN DE ZWALUW. Uitslag van de gehouden wedvlucht vanaf Quievrain, afstand 225 K.M., op 11 Augus tus, met deelname van 226 duiven. W. Nieuwenhuis 1, 18, 21, 22, 29, 35, 46, 49, 51; G. Visser 2, 5, 9, 16, 30, 32; J. Pot 3, 33, 36, 54; C. Karstens 4, 7, 37, 53, 57; A. Rijksen 6, 19, 24, 27; A. Janssen 8, 15, 28; F. Limburg 10, 11, 12, 25, 26; B. Groe- neveld 13, 34, 40, 47, 48; W. Priem 14; A. Dooresteijn 17, 31, 43, 45, 52; R. Bokma 20; C. v. Soets 23, 50; G. Toeken 38; J. Rijksen 39; G. Sukcl 41, 55; D. Radstok 42; G. Haks 44; A. v. Asch 56. Gelost om 8 uur 15. Eerste duif 11 uur 19 min. 24 sec., laat ste of 57e duif 11 uur 31 min. 54 sec. Zondag a.s. laatste wedvlucht met jonge duiven vanaf Noyon. auto-tocht „ouden van DAGEN". Evenals vorige jaren wordt door de Oranje vereniging „Wilhelmina" te Soesterberg, ter gelegenheid van den verjaardag van H. M. de Koningin, ook dit jaar wederom een auto tocht voor „ouden van dagen" georganiseerd. Gezien de beteekenis der Oranjeviering stelt het bestuur zich hierbij op het ruime en o. i. eênig juiste standpunt, dat deze tocht door alle ter plaatse wonende ouden van dagen kan wórden medegemaakt. Zooals een Oranjefeest, wil het goed zijn, een feest is voor allen, zoo is ook deze auto-tocht bedoeld voor allen, wien de last der jaren het moeilijk maakt om het anders te doen als op deze rustige, gezellige ma- Noteert TROUWWAGENS lste klas Zonder Kerk f 1,50 Mee Kerk f 2.50 •allcs 'begrepen Telefoon 474 Voor deelname aan den tocht kan men zich vanaf heden of een der eerstvolgende tien dagen opgeven bij het bestuurslid der Oranje-vereeniging, den heer H. Dippel, Luitenant Koppenlaan 8 te Soesterberg. VEILING. Door Not. Mr. Dr. A. E. Schouten te Baarn werd Donderdag 15 Aug. in Hotel „Kern land" bij opbod verkocht de Buitenplaats „Middelwijk", te veilen in 33 perceelen bouw terrein. De uitslag is als volgt: 7 Perceelen bouwterrein aan de Middel wijkstraat, elk perceel ter grootte van ong. 800 M2, allen aan G. H. v. d. Berg te Soest dijk, te weten: perc. 1 f 1450.perc. 2 f1500.perc. 3 f1450.perc. 47 f 1600. 7 Perceelen bouwterrein aan het Kerkpad Z.Z. met grootten varieerende van pl.m. 525 tot 610 M2, 3 perc. aan H. C. Noorder burg te Amersfoort: perc. 8 f 1250.perc. 9 f 1350.perc. 10 f 1250. 4 Perceelen aan G. H. v. d. Berg te Soestdijk: perc. 11 f 1200.perc. 12 f 1250.perc. 13 f 1300.perc. 14 f 1350. Eén perceel bouwterrein met stalgebomv aan het Kerkpad Z.Z. ter grootte van pl.m. 1220 M2. aan G. H. v. d. Berg te Soestdijk voor f 2025. 5 Perceelen bouwterrein aan het Kerkpad Z.Z. elk ter grootte van pl.m. 1180 M2, allen aan G. H. v. d. Berg te Soestdijk: perc. 16 f11200.—, perc. 17 f1400.perc. 18 f 1600, perc. 19 f 1300.perc. 20 f 1400. Eén perc. bouwterrein aan het Kerkpad, waarop tuinmanswoning met schuur, ter groot te van pl.m. 1250 M2, aan A. Butselaar te Soest voor f 2075. 6 Perceelen 'bouwterrein aan de Lange Brinkweg, elk ter groote van pl.m. 900 M2; perc. 22 f825.— aan P. Swager te Soest; perc. 23 f 800.— en perc. 24 f 800.— aan J. v. d. Grooteveen te Hoogland; perc. 25 f 750.—, perc. 26 f 750—, perc. 27 f 850.allen aan P. Swager te Soest. 5 Perceelen Bouwterrein aan den L. Brink- weg, elk ter groote van pl.m. 720 M.: perc. 28 f 525.— aan H. v. d. Lugt te Soest; perc. 29 f 500.aan J. Breunesse te Baarn; perc. 30 f 450.perc. 31 f475.— en perc. 32 f 500.allen aan G. v. d. Hoef te Soest. Eén perceel bouwterrein aan den L. Brink- weg, groot 3250 M2, aan W. van Asch te Soest voor f925. Ter amotie: de Villa Middelijk aan G. H. v. d. Berg te Soest voor f 250. Boomen: pl.m. 18 st. eiken en iepen aan A. Butselaar te Soest voor f 10.9 st. id. aan Th. v. Esveld te Amersfoort voor f6. 21 st. linden aan G. eVrhoef te Bilthoven voor f6.—; 15 st. id. aan A. Butselaar te Soest voor f 10.—; 25 eiken aan G. Verhoef te Bilthoven voor f 140.—; 25 linden aan G. Verhoef te Bilthoven voor f 1. Boomen en beplantingen, terrein en moes tuin aan Th. v. Esveld ta Amersfoort voor f 4.—. Alle ijzeren en houten afscheidingen op en langs de perc., de koepel in den tuin, het huisje op perc. 5 en ijzeren hondenhok aan C. Wolfsen te Soest voor f 47. CORRESPONDENTIE. Wegens plaatsgebrek moet een verslag van „De Jonge Zangers" overstaan tot volgend nummer. Zondag 18 Augustus. SOEST. NED, HERV. KERK. Oudekerk. Voorm. ïo uur Ds. Y. van Yperen vaa Waterlandsk erkje. Emmakerk. Voorm. 10 uur Ds. E. Groeneveld. Kerkgebouw Hees. Nam. 6 uur Ds. E. Groeneveld, HERV. (GEREF.) EVANG. Christelijke U.L.O. school, Spoorstraat. Voorm. 10 uur Ds. P. Kuijlman, emer, pred. te Hilversum. Nam. 6 uur Ds. H. A. de Geus van Da Bilt. GEREFORMEERDE KERK. Julianakerk. Voorm. 10 uur Ds. L'. Kuiper Jr. van O. Loosdrecht. Nam. 5.30 uur Cand. J. v. d. Bruggen, van Ermelo. Wilhelmïnakerk. Voorm. 10 uur Cand. J. v. d. Bruggen( Nam. 5.30 uur Ds. L. Kuiper Jr. CHR. GEREFORMEERDE KERK. Juliana straat. Geen opgave. VER. VAN VRIJZ. GODSDIENSTIGEN. Geb. „Religie en Kunst", Rembrandtlaan. Geen dienst. R.K. KERK. Kerk Steenhofstraat H. Missen 7 en 9 uur. Hoogmis 10.30 uuA 's Avonds 6 uur Lof. Kerk Nieuwerhoek. H. Mis 7.30 uur, Hoogmis 10 uur. *s Avonds 6.30 uur Lof. SOESTERBERG. NED. HERV. KERK. Nam. 6 uur de Heer J. de Vries vafl(, Soesterberg. RK. KERK. ie H. Mis 7.30, Hoogmis 10.30 uur; Loi 6 uur. HUIS TER HEIDE. NED. HERV. KERK. Voorm. 10 uur de Heer J. Bijlsma, TheoI< Cand. te Gouda. Nam. 6 uur geen dienst Noteert thans Toeren 6-7 Persoons f 1.40 per uuf f 1.75 per uui GEBOREN: Willy Gustaaf, z. v. J. v. d, Burg en M. W. Alting, F. C. Kuijperstr. 13; Albert, z. v. J. de Roode en H. W. van Ginkel, Julianastraat 48a. ONDERTROUWD: G. B. Tientjes, 24 j* Gouda en G. H. van Kooij, 21 j., Wiek»i sloterweg O.Z. 73. GEHUWD: E. J. C. A. Vunderink, 26 j. en G. Broek, 26 j., Amsterdam, v. Limburjfl Stirumstraat 20; M. Verwoerd, 21 j. en M, E. Pape, 21 j., Kostverlorenweg 9; J. C* v. Well, 28 j. en M. B. Plekkepoel, 21 ).t Amsterdam, v. Hoornstraat 21; H. v. KIoow ter, 23 j. en K. Vink, 22 j., Beetzlaan 31.; GEVESTIGD: C. W. C. brn.se v. Lyndefl, Praamgracht i; E. C. Beulakker, Schook weg 2b; J. Bikker, Steenhof straat 79; E. H« Rudolph, Lt. Koppenlaan 3; R. JoinkringM L. Bergstraat i; G. J. van Dijk, Luchtv.afd.; N. Rink, Bosstraat 18; J. C. v. Leeuwen m* vr., Hartmanlaan 49; G. W. v. Schaik m. gv Verl. Schoohveg li; J. S. W. Alderding, Schoutenkampweg 36; A. Wolfsen, Braam- weg 19; J. de Graaf m. vr., Hattmanlaan. 25; J. J. Wintershoven, Steenhofstraat 46; E. J. M. Fugers, Kerkstraat 3; A. v. d< Vlugt m. g., Amersf.straat 97; H. N. Bier man, Amersf.straat 124; J. J. Drost, Amersf, straat 20; P. L. Lardenoey, Amersf.str. 20J C. Huyer m. g., Oranjelaan 31. VERTROKKEN: V. Kleefeld van Amers* f.straat 73 naar Amersfoort, Hof 35; C. N. Bertram van Amersf.straat 116 naar Bussum, Brinklaan 140; A. v. Laar geb. Poppe van Dijkhuisstraat 20 naar Den Haag, Adelheid- straat 187; L. A. v. d. Horst van Braamweg 60 naar Gouda, Walvischstraat 8; P. S. van Dam van Amersf.straat 20 naar Helvoirt, Missiehuis St. Lamb.; K. Kalma van Birkt straat 63 naar Loosdrecht, B 3; Wed. W. van Broekhuijsen van Ferd. Huycklaan 43 naar Amsterdam, Gr. Wittenburgerstraat 21; W. J. v. d. Brink m. g. van Verl. Postweg 94 naar Zuilen, Werner Helmickstraat 40. VERHUISD: B. Aring van Da Costalaan 7 naar Nieuweweg 27; J. Grundmeijer van Da Costalaan 7 naar Njeuvveweg 27; A. Geuping van Schoutenk.weg 9a naar Nieuweg 27; P- H. Brans m. g, van Torenstraat 2 s naar Kerkpad Z.Z. 36 B; Wed. J. Verwoerd m. g. van Oude Utr.weg na naar Braamweg 8S; Wed. J. C. Kooge van Heideweg 16 naar Kerkstraat na; N. J. C. Schoutsen m. g. van Wilhelminalaan 16 naar Amersf.str. in; J. A. Scheerboom m. g. van K. Hartweg 40 naar Nieuwstraat 32a; J. A. Hüpisch m. g. van Talmalaan 1 naar Kon. laan 127a;1 M. C. Palm van Luchtv.afd. naar Lt. Kop penlaan 3.

Soester Courant | 1935 | | pagina 6