1 ^'ént6ioF&nrÏndie-1 aw£7$^apiï-*°urani'n9- 1 Ingezonden stukken. Burgerlijke Stand Soesfer Schaakclub4. In de beslissing s-ronde voor het kampioen- ffcrhap van de 4e klasse C heeft Soest III zich Schitterend gehouden. De uitslagen zijn: Bilthoven 2 Soest 3 28 Soest 3 Culemborg 1 82 Alzoo 2 klinkende overwinningen, die wel Bet bewijs zijn, dat de kracht van Soest 3 bo- »an die van de 4e klasse uitgaat. Met dit kampioenschap zijn de 3 tientallen, waarmede Soest dit jaar uftkwam, allen kampioen van hun afdeeling. Dat het spelpeil van de Soes fer Schaakclub in zijn geheel beschouwd aan> merkelijk is vooruitgegaan, blijkt hieruit wel fconder meer. Mogelijk zal het volgend jaar een 4e tiental in de competitie medespelen. Een groot ledenaantal is daarvoor echter noodzakelijk. Hoevele schakers zijn echter Bog geen lid; komt U, eens kijken op een clubavond De nieuwe Pensiongids. Naar wij vernemen zal met ingang van de verschijning van de Nieuwe Pensiongids voor Soest (ongeveer 15 April a.s.) voor de aan gesloten leden pensionhouders en verder voor alle andere leden, de gelegenheid open staan op het Verkecrshuis dagelijks inzage te ver krijgen van de binnengekomen pensionaan- vragen. Ten behoeve .van hen, die woonachtig zijn te Soestduinen of in het algemeen in bet Zuidelijk gedeelte der Gemeente, zal een overeenkomstige lijst ter inzage worden ge legd op het Bijkantoor der Vereeniging „Soest Vooruit", het Sigaren magazijn Brouwer, aan de Soest erbergschestraat. Dn laatstgenoemde lijst zal drie keer per week worden bijge werkt. Landbouw Crisis Organisatie «aar Utrecht. De N ederlandsche Zmvicfoeaitrale maakt bekend, dat ten aanzien; van tic uitvoering van de consumpdemelkregeKng *936/1937 na der is besloten, dat melk! Ml K»m, gebezigd voor de bereiding flBan, consumptie-ijs en room. ijs, afgerekend kal kunnen Morden ep, z-g, industriebasis. Evenals echter bepaald in met betrekking tot de z.g. bakkersmelk, zal ook melk, resp. room, als bovenbedoeld, in formeelen zin worden beschouwd als consumptiemelk, zoo dat de aflevering, het verkoopen en vervoeren daarvan slechts zal mogen plaats vinden door «neikvergunninghouders A en zulks niet dan met goedkeuring van de Centrale. Koopers van melk wordt aanbevolen bij bet afsluiten van regeeringscontracten met het doorgaande rekening te houden. Automatisch in(erdistricts-te|efoonverkeer. Met ingang van Maandag 30 Maart zal de koppeling tusschen de telefoondistricten Am- Iterdam en Utrecht tot stand worden ge bracht. Hierdoor zullen o.m. de abonné's van de automatische rijksnetten te Baarn, Hilversum, Hollandsche Rading, Huizen, Lage Vuursche, Loosdrecht en Soest zich rechtstreeks langs automatischen weg in verbinding kunnen stel len met de abonné's van de automatische netten Utrecht (K 700), Bilthoven (K 702), Maartensdijk (K 701) en Jutphaas-Vrees wijk (K 770) door het vooraf kieren der achter deze netten vermelde kengetallen- Ook het automatisch verkeer in omgekeer de richting is alsdan mogelijk. Aanbesteding. Door architect Arn. Brouwer werd aan, bis eed het bouwen van een woonhuis met 5'-huurt je aan de Van Lenneplaan te Soest. Begrooting f 4017. Inschrijvingen: J. W. de Rijk, Soest, f4512.G. J. Boerhout, Huizen, f4487.-; A. Kok, Bussum, f 4400.C. Kringer, Baarn, f4242.C. v. Schalkwijk, Soest, f 4230.— M. J. Kreijne, Hoogland, f 4136.W. v. Breukelen. Soest, f4119.fa. v. Breukelen Muffels, Soest, f4140. G. Bosboom, Soest, f4111.H. Jekel, A'foort, f 4100.L. de Ruygt, Soest, f4060.Vermeulen van Kampen, Woudenberg, f 3969.G. Ver steeg, WouJenberg, f 3891.J. G. Wij- Snands, Soest, f 3888. J. de Rijken, Leus den, f 3870.C. K- Letterboer, A'dam, *3798.S. v. Huyzen Jr., A'foort, f 3695.-; W. A. Hilhorst, Soest, f 3643.J. Haze laar, A'foort, f3544. Gunning aangehouden. De Jordaankinderen. Voor een matig doch aandachtig gehoor sprak Donderdagavond in het Wijklokaal aan het Driftje Mej. A. van Vlaardingen over den arbeid in de Jordaan. Ingeleid door Ds. J. I. van Schaik, ving »pr. aan met den uitleg, hoe de Jordaan aan z'n naam gekomen is. In 1685 kwamen vele Franschen, om het Hervormd geloof verstooien uit hun Vaderland, gevlucht naar Holland, vestigden zich o.m. in de Amster- damsche bloemenbuurt, en noemden die Jar- din, wat later in de volksmond „Jordaan" geworden is. De Jordanertjes zijn dus niet van Joodsche, doch van Fransche afkomst, wal nog zeer goed uitkomt m de luchtige, vluchtige levenshouding dezer menschen. Mej. v. Vlaardingen heeft 25 jaar les ge- ge. en aan de Openbare school in de Jor daan. Op een zeer boeiende wijze vertelde spr. eenige voorvallen uit de Jordaan. Hoe de jonge kinderen reeds deelen in de levens ellende, hoe ze wijs en té wijs worden door de vele dingen die ze hooren en zien doori de kleinbchuisdheid. Spr. toont ook aan, hoe weinig kennis van God en Godsdienst er onder de Jor- da..ers is. Bijna geen enkele Jordaner weet Ici^ van deze dingen af. De lessen op school w< r,.en door spr. vaak benut voor passende tvange!' In de Jordaan heerscht veel armoede en slordigheid. Maar het een is een gevolg van 't ander. Het mooiste van deze lezing is niet te ver melden, omdat dit de voorbeelden en wer kelijke toestanden zijn, die door spr. ge schetst werden en waaruit de groote Hefde van de onderwijzeres voor de leerlingen sprak. Nu, na jaren, ondervindt spr. nog den zegen van haar werk, dat geheel gebaseerd was op het contact tusschen onderwijzeres en leerling. Een buitengewoon mooie en interessante avond. Vechtpartij. Zondagavond ca. kwart over 9 werd politie- assistentie verzocht bij een vechtpartij in de Torenstraat. Toen de politie ter plaatse ver scheen, bleek het vechten echter reeds be eindigd, doch twee inwoners dezer gemeente, die zich juist per taxi wilden verwijderen, werden bekeurd door de politie, die hen eveneens het verdere deel van den avond in de gaten hield. Hiervan was 't gevolg, dat tegen twee caféhouders hier ter plaatse procesverbaal werd opgemaakt wegens het in hun lokali teiten toelaten van beschonken personen. Bazar en Verloting. Door het bestuur der Chr. School te Soes- terberg zal op Donderdag 2, Vrijdag 3 en Zaterdag 4 April een bazar met verloting worden gehouden ten bate van de school. De uitloting der verloting heeft plaats Za terdagavond 9 uur. V.V.V. voor de Forensen op de bres* De Vereeniging voor Vreemdelingenverkeer heeft in een request bij de Nederlandsche Spoorwegen een verbetering bepleit van de eerste ochtend- en middagverbindingen met de stad Utrecht, waarbij meer aan de be staande wenschen der forensen wordt tege moet gekomen. In dit reqnest wordt de aandacht van de Directie dor Nederlandsche Spoorwegen er op gevestigd, dat op het traject Baarn-Utrecht van de halte Soestdijk resp. station Soest een trein te 6.13 (6.17) en de eerstvolgende eerst te 7.54 (7 58) vertrekt. Terwijl de eerste wat al te vroeg is, komt de laatste evenwel te laat te Utrecht aan voor forensen, die te 8 aldaar hun bezigheden moeten aan vangen. In het request wordt o.a. betoogd, dat deze personen zich dan ook dikwijls genood zaakt zien zich per rijwiel naar Bilthoven te begeven om aldaar een trein te nemen, welke hen tijdig te Utrecht brengt, wat voor al des winters een groot ongerief beteekent. Het Bestuur der V.V.V. „Soest Vooruit" verzoekt daarom bij de samenstellers der nieuwe dienstregeling een trein in te lasschen tusschen voornoemde tijdstippen welke in dit inconveniënt zou kunnen voorzien. Voor de middagtreinen van 12.16 (12.20) en 14.15 (14.19) richt zij eenzelfde verzoek tot de Directie teneinde te ongeveer 14 uur te Utrecht te kunnen zijn. De V.V.V. vertolkt hiermee ongetwijfeld het herhaaldelijk en van verschillende zijden geuit verlangen, dit inderdaad groote hiaat te ondervangen, hetzij op de voorgestelde wijze, hetzij door een kleine wijziging in den treinenloop. Door het College van B. en W. is adheasie aan dit request betuigd. Inbreker aangehouden. Door de gemeente-politie is in samenwer king met de Rijkspolitie te Soesterberg aan gehouden een zekere G- de K., wonende te Utrecht, die vorige week te Soesterberg niet minder dan twee inbraken heeft gepleegd Alle gestolen goederen zijn teruggevonden in de Bank van Leening en bij verschillende op koopers te Utrecht. De K. is ter beschikking van den Officier van Justitie gesteld. Maatschappij Ziekenfonds „A'foort en omstr". Met ingang van Maandag 16 Maart 1936 heeft het Maatschappij Ziekenfonds der Ne derlandsche Maatschappij tot bevordering der Geneeskunst „Amersfoort en Omstreken" haar gebied uitgebreid met de gemeente Soest. Hieraan zijn de volgende geneeshee- ren verbonden: Dr. P. Donker, Dr. J. H. A. Rupert, Dr. H. G- Rupert, Dr. H. J. Stro band, Dr. Th. Veldhuysen van Zanten, Dr. P. G. de Vos- Als leden kunnen aangenomen worden, alle inwoners van Soest, wier belastbaar in komen voor kostwinners niet meer dan f 1500.bedraagt, voor alleenstaande per sonen f 1200. De contributie, welke eens per week door een bode zal worden opgehaald, bedraagt voor man, vrouw en kinderen beneden 16 jaar f 0.60 per week; weduwe of weduwnaar met of zonder kinderen beneden 16 jaar fo.30 per week, terwijl alleenstaande personen van t6 jaar of ouder eveneens f 0.30 per week betalen. Tevens kunnen gezinnen, waarvan de man, uithoofde van zijn beroep, recht heeft op ge- neeskundige-pharmaceutische hulp, lid wor den tegen f 0.35 per week. Hiervoor wordt verstrekt: a. Genees- en Heelkundige hulp door Huis artsen; b. Poliklinische-, klinische- en consultatieve hulp door Specialisten; voor zoover in Amers foort gevestigd; Verloskundige hulp. door vroedvrouwen en op verzoek van deze in buitengewone ge vallen door artsen; d. genees- en verbandmiddelen door apo thekers op voorschrift van den huisarts of van den specialist; e. brillen, breukbanden en pessaria hoog stens éénmaal in de twee jaar op voorschrift van den huisarts of van den specialist te le veren door het fonds (een bril volgens een veranderd voorschrift, kan wel binnen de twee jaren worden verstrekt); f. conserveerende en chirurgische tandheel kundige hulp, voorloopig te verleenen in de eigen Polikliniek te Amersfoort; g. röntgenfoto's, hoogtezon- en dïatermie. behandeling, waarvan de noodzakelijkheid in hoogste instantie beoordeeld wordt door de Geneeskundige Commissie. De Leden zijn geheel vrij in de keuze van geneesheer, mits deze deelnemers er woonachtig te Soest zijn. Zij, die van het Fonds lid wenschen te wor den, kunnen zich bij bovenvermelde Dok toren opgeven. Veertien dagen na de inschrijving hebben de verzekerden recht op geneeskundige- en pharmaceutische hulp; na 6 maanden ver loskundige hulp, terwijl de Leden van de plaatselijke Dokters-Fondsen, welke zich vóór 15 Mei 1936 bij het Fonds aansluiten, onmid- delijk hunne rechten kunnen doen gelden. Waar de plaatselijke Dokters-Fondsen al leen genees- en heelkundige hulp met tevens pharmaceutische hulp verstrekken, is het Lid worden van het nieuwe Fonds voor U van groot belang. „Stel dus niet uit tot morgen, wat Gij heden kunt doen!" Dag. Bestuur Mij. Ziekenfonds „Amersfoort en Omstreken": Dr. J. J. Lubsen, Voorzit ter; J. van de Bunt, Secretaris; Dr. M. Ka merling, Penningmeester. Soester Doktoren: Dr. P. Donker, Dr. J. H. A. Rupert, Dr. PI. G. Rupert, Dr. H. J. Stro band, Dr. Th. Veldhuysen v. Zanten, Dr. P. G. de Vos. Meisjesvereeniging op G. G. ^Lydia'K Bovengenoemde vereeniging hield Maandag avond in „RcTgie en Kunst" haar 15de Jaar vergadering. De eere-voorzitter, Ds. S. Wouters, open.- de den avond met het laten zingen van Ps. 103 1 en het lezen van een gedeelte uit Jesaja 40. In zijn openingswoord wees Ds.1 Wouters er op, hoe het zeer gcwenscht is, dat de Gereformeerde M.V. zich in het pu bliek vertoont, opdat het bekend mag wor den, hoe rijk het Gereformeerd Jeugdwerk is. Want wie den Heere verwacht, zal niet beschaamd worden. Een origineel welkom was het „Welkomst tableau"; enkele leden geschaard rondom het Bondsinsigne. Uit het jaarverslagvernamen wij, dat de vereeniging thans 24 leden telt. In het afge- loopen jaar werden een 100-tal kleedingstuk. ken voor de armen vervaardigd. De kas sluit met een batig saldo van f 25.44. Het programma bood een groote verschei denheid. Mej. N. Kareisen hield een mooie inleiding over MirjanJ^Verder kreeg men aardige, zuivere zang te beluisteren van een koortje. Vooral het Angelus klonk heel lief. Enkele meisjes gaven een proeve van voor drachtkunst, de een meer, de ander miqder geslaagd. De afgevaardigden van Kerkeraad, Chr. Vrouwenbond, Jeugdcentrale en de Kring Amersfoort kwamen de jubileerende vereeni ging complimenteeren. Onder deze vele blijken van belangstelling en medeleven kan „Lydia" met moed het nieuwe jaar ingaan. Ongeluk met doodelijken afloop. Zaterdagavond kreeg een inwoner van Soest, met name J. v. 't K., te Amersfoort een zeer ernstig ongeluk met zijn motor, waarschijnlijk door het breken van de ketting. Zwaar gewond werd het slachtoffer opge nomen en naar het St. Elisabethgasthuis ver voerd, doch geen hulp mocht meer baten. Enkele uren later trad de dood in. Donderdagmorgen heeft onder groote be langstelling de begrafenis op de R.K. Be graafplaats aan de Steenhofstraat plaats gehad. Correspondentie. R. te Soest. Het door U ingezonden arti kel zullen wij in ons volgend nummer op nemen. Red. zige krachten verdeelt over 'de verschillende kanten van den brand. Deze krachten moeten zooveel mogelijk onderling op één lijn blijven met onderlinge tusschenruimte van ongeveer 1 Meter. Men bereikt meer resultaat door te blusschen met tien man naast elkander onder leiding, dan met meerdere tientallen personen die elk op eigen initiatief werken. Heidebrand bluscht men: het beste, d^or het opwerpen van zand. Dit grave men dan ter plaatse met behu'p van medegebrachte schop. Indien bij boschbrand het vuur de kronen reeds heeft bereikt (zoogenaamd kroonvuur) is het voor particulieren zonder de nood zakelijke hulpmiddelen als bijlen, hakmessen e.d. om brandgangen te hakken, vrijwel on doenlijk het vuur te stuiten. Men bepale zich alsdan tot de komst van de Brandweer, tot pogingen om de brandende ruigte onder de boomen te dooven. Nimmer trachte men door het aanleggen van tegenvuren den brand te stuiten! Dat is slechts een wijze van bestrijding, die al léén aan ter zake deskundigen kan en mag worden overgelaten. Bij aankomst van de Brandweer stelle men zich direct ter beschikking van den Com mandant en volge diens aanwijzingen onver wijld en nauwgezet op. Gevonden Voorwerpen. Zwarte alpino, Steenhofstr. 57; belasting- merk, Spoorstraat 36; vulpotlood, Vondellaan 18; belastingmerk, Veenzoom 3: bruine da meshandschoen, Spoorstr. 40; portemonnaie, idem; kralensnoer, Kerkpad Z. 28; zwarte ceintuur, Molenstr. 68; Lipssleutel, Politiebu reau; 2 boekjes, idem; muziekboek, idem. Arbeidsbeurs* De stand op heden is 454 werkzoekenden, w.o. 27 tuinlieden, 68 losse arbeiders, 26 met selaars, 63 opperlieden, 25 timmerlieden, 61 grondarbeiders, 33 schilders-behangers, 7 stu— cadoors, 3 meubelmakers, 5 loodgieters, 5 monteurs, 4 mach. bankwerkers, 5 electri- ciëns, 6 slagers, 7 landarbeiders. Aantal werklooze mannen boven 18 j. 422; beneden 18 j. 12. Aantal werklooze vrouwen boven 18 j. 15; beneden 18 j. 5. Een boffertje. Door de Amsterdamsche politie werden Woensdag enkele personen gearresteerd, ver. dacht van rijwieldiefstal. In het bezit van een hunner werd een rijwiel aangetroffen, dat in October 1935 alhier was ontvreemd ten nadeele van den heer v. D. Het rijwiel is aan den eigenaar terugge geven. Een boffertje! Schadepost. Maandagmorgen werden door een kwaad aardige hond een 14-tal kippen doodgebeten van den landbouwer H., woonachtig de Ferd. Huycklaan. ook Verdienen, bok* al 'dreigt Hef water tot| de Kppen te komen, mogen offeren voor die jeugdige arbeiders, die zoolang zonder werk zijn. „Geven" moet eigenlijk ons aller antwoord zijn op de vraag; „Wat kunt ge missen Het komt niet aan op kunnen, maar op willen. Gij wilt heipen en daaTom kunt ge ook. Onze collectanten voorzien van een bewijs, dat/ ae bevoegd zijn, üoineu U 8 April op zoeken, nadat ze U vooraf nog een klein rcclamegeschiftje he!* en gebracht. Hun komst is onze vraag: Geef van Uw bezit, geef van Uw armoede; Maar geefl Onze jongens zijn het waard, dat ge iets bijdraagt erm hun nood te helpen lenigen. Mocht U geen 'bezo» k ontvangen en toch wat willen geven, het ires en het giro-num mer van het Plaatselijk Comité is 134908, ten name N.V. Ned- Middenstands Bank te Soest. Plet Comité bestaat uit de volgende dames en heeren; Ds. J. I. v» Schaik, A. v. d. Plas, sec., J. v- Schaik, pennm., M. v. Veer en, P. C. Zonneveld, terwijl de collecte voorts wordt aanbevolen door Ds B. Al- kema, Mevr. de Wed. A. W- Beckering- Krook van Harpen, A. W. Beckering, Mevr. de Wed. C. E F- Beversen-Simon, D. A. de Eruyn, Ds. N. Bijdemast, Nots. A- O, Dammers, Mr. G. Dejceth, Dr. P- Donker, A. Endendijk, H. J. Gasille, Ds- E. Groene- veld, M. van Idomsveld, J. C. Swager, P. Swager, W v. d. Velden, Dr- Th. Veldhuisen van Zanten, B. Verwey, Dr. P. G- de Vos Ds. S. Wouters. HARTELIJKHEID IS ALLES- Geachte Redactie. Beleefd verzoek ik U plaatsing van on derstaande. Een dame, die dezer dagen te Soest lo geerde, bevond zich in de wachtkamer van een der stations alhier. Op de tafel lag een aktetasch. Ze was nogal vroegtijdig in de wachtkamer en wachtende, begreep zij niet, dat iemand een aktetasch maar op de tafel in de publieke wachtkamer liet liggen, zon der daar zelf tegenwoordig te zijn. Het werd de dame te machtig en ze be gaf zich naar den stationschef, die de tasch inspecteerde endaarin vond een bedrag van f 840.aan bankpapier. Bovendien kon men aan andere stukken in de tasch aan wezig, zien, aan wie de tasch behoorde. De politie werd gewaarschuwd, die op haar beurt den eigenaar, een vooraanstaand per soon uit Soest, van de vondst in kennis stelde. De tasch met inhoud kwam weer in het bezit van den rechtmatigen eigenaar. Een paar dagen later krijgt de dame een boodschap of ze eens wilde komen bij Mijn heer X. Vanaf den Heideweg is de wandeling naar Mijnheer X nogal ver, zeker drie kwartier k één uur loopen. Ze maakt dus gebruik van de autobus. Bij Mijnheer X toegelaten, dankt deze de '"Mg Wat tc doen bij bosch- of heidebrand? Naar aanleiding van een tot hem gerichte vraag van een inwoner dezer gemeente, wat door de inwoners van Soest, die aan den rand der bosschen wonen, kan en moet wer den gedaan ingeval van bosch- of heidebrand, verzoekt de heer W. Groart, Commandant der „Vrijwillige Brandweer van Soest" en Vak.Commandant der Utrechtsche Bosch- brand weervereeniging in het vak Soest, ons het navolgende te willen publiceeren. 3n geval een begin vaii bosch- of heide brand wordt bemerkt, trachte men zoo spoe dig mogelijk het politiebureau te Soest te bereiken, (telefoon Soest 526). Daar geve men aan den dienstdoenden agent zoo nauw keurig mogelijk op ie. de plaats waar de brand woedt. 2e. de aard van den brand) (heide- of boschbrand, groot of klein, gevaar voor huizen of niet enz.) 3e. de naam en het adres van dengene, die den brand meldt. Eerst daarna begeve men zich naar den brand en neme zoo mogelijk een schop mede. Heeft men die niet, dan kappe men een tak van een der boomen nabij den brand af, om daarmede de vlammen uit te slaan. Eerste noodzaak is zijn kalmte te be waren, en goed uit te zien, aan welke kant het meeste gevaar dreigt voor uitbreiding van het vuur of huizen of bosschen gevaar loopen. Daar vange men dan allereerst aan met zijn blusschingspogingen. Indien meer publick aanwezig is, trachte men nimmer zelfstandig op te treden, doch neme één persoon de leiding^ dae de aanw©-^ - 1 - - - C. Binten verantwoording der Redactie. Wat kunt gij missen Missen kunnen we tegenwoordig niets meer. Vroeger toen we nog goed verdienden, kon den we nog wel geven, maar nu is het uit. Mogen we U twee vragen doen? Had ge het voor vijf jaar mogelijk geacht, dat ge in staat zoudt zijn zonder schuld en met nog een betrekkelijke welvaart te leven als Uw inkomen met 25 tot 400/0 zou gedaald rijn? Natuurlijk zoudt ge dit met de grootst mogelijke stelligheid hebben ontkend. En toch is het al ging het met moeite en zorg ge lukt om de „eindjes" aan elkaar te knoopen. Dat was de eerste vraag met Uw antwoord er maar dadelijk bij. Onze tweede vraag is: Is Uw positie, hoe moeilijk ook, nog niet verre te verkiezen boven die tienduizend jonge menschen, die in maanden en jaren niet hebben gewerkt en dus ook niets hebben verdiend? Elk dubbeltje, dat zij noodig hebben, moeten ze van an deren ontvangen. Aan deze jonge mannen willen we acht weken werk geven. En derhalve gedurende acht weken eenig zakgeld voor hun werk. Want er wordt in de werkkampen, zooals we U, reeds mededeelden gewerkt. Loon wordt hen niet gegeven, maar het zakgeld, dat ze ontvangen komt hen voor de arbeidsprestatie toe. Welk een zegen, dat wij die werken en dame hartelijk voor haar eerlijkheid, zoodat hij zijn tasch met inhoud terug ontving. De dame vond het een staaltje van haar plicht. Ze ging weer heen en mocht nogmaals de reiskosten betalen van het gebouw waar X zetelt naar den Heideweg. Men vroeg mij, of ook ik niet vond, dat het eerder op den weg van Mijnheer X gelegen had, zich bij de dame te vervoegen om te bedanken. Een bouquet mooie bloemen was zeker ook daar welkom geweest! U, geachte redactie, dankend voor de plaatsruimte. A.Z. GEBOREN: Maria Cornelia Hendrica, d. v. J. v. d. Broek en M. C. H. van Oest, Beckeringhstr. 8; Lena Johanna, d. v. H. El schot en J. Meijer, Bosstraat 35. ONDERTROUWD: G. R. Grootveid, 22 j. Wieksloot W.Z. 11 en A. Bakker, 22 j., Wiek- sloot W.Z. 5. GEHUWD: W. Camper, 19 j. en H- Hel mus, 19 Bosstr. 11; T- Drost, 42 j. en E. Haks, 32 j.} Zeist, v. <L Merschlaan 37. OVERLEDENWillem van Genderen, 6# j-, geh. m. J. v. d. Hooff, Bartilottilaan 11; Maria Johanna Kosten se, 65 j., geh. m. L. Hamelink, Dorresteinweg 15; Jacobus Cor» 1 nelis Vernooy, 4 j„ Klaarwaterw eg 89.

Soester Courant | 1936 | | pagina 2