Plaatselijk Nieuws. ^.Brandwonden MWÈ rurol erop ruro! geneest Burgelijke Stand. Een doode musch. TELEFOOON-NIEUWS. Met inging va» 19 Mei a.s. kunnen go ^>rekken met aangeslotenen te Amsterdam fcngs geheel automarischen weg worden af gewikkeld. Men kieze hiertoe het kengetal van Amr •terdam (K 900), waarna op de bekende wijze het nummer van den gewenschten abon- né kan worden gekozen. ORGELBESPELING. Op Woensdag 20 Mei a.s. zal Mej. Ida Jongsma, organiste te Soestdijijk, haar derde orgelconcert geven in de Wilhelminakerk aan den Driehoeksweg te Soest. Ditmaal met medewerking van Theo Baylé, bas-bariton, die mede door de radio een groote bekendheid verworven heeft. Werken van Bach, Max Reger en Men- delssohn staan op het programma, dat ge heel gewijd is aan de a.9. Hemelvaart-geden- king. Daar het uur van aanvang op half negen bepaald is, zal het voor een ieder gemakke lijk zijn, dezen avond bij te wonen. GEVONDEN VOORWERPEN. Belastingplaatje, Politiebureau; twee man chester jassen, idem; zeemleeren dameshand schoen, idem; hamer, idem; kop van electr. lantaarn, idem; ceintuur, idem; mantelceintuur, idem; paar nappa heerenhandschoenen, Dijk weg 33> Baarn; werkmanskiel, Korteweg 11 adlvereen speld, v. Weedestr. 38; sigarenaan- ststeker, Schoolstr. 9; belastingmerk in etui, Wilhelminalaan 6; belastingmerk, Nieuwe- weg 48; portemonaie m. inh., Heuvelweg 5; oud rijwiel, Steenhofstr. 75. Aangeloopen: herdershond, Hartmanl. j; bruine hond, Dorresteinweg 48. ARBEIDSBEURS. De stand op heden is 433 werkzoekenden, w.o. 35 metselaars, 63 opperlieden, 26 tim merlieden, 28 tuinlieden, 61 losse arbeiders, 60 grondarbeiders, 12 transportarbeiders, 7 landarbeiders, 13 chauffeurs, 9 werksters, 6 mag. winkelbedienden, 11 schilders, 6 stuca- doors, 4 electriciens, 4 loodgieters, 6 slagers, 10 kantoorbedienden, 6 fabrieksarbeiders. SACRAMENTS-PROCESSIE. De Sacraments-processie, welke jaarlijks in den tuin van Mariënburg wordt gehouden, Zal dit jaar plaats hebben op Zondag 28 Juni, 's middags te 3 uur. Bij die gelegenheid zal de feestpredicatie gehouden worden door den ZeerEerw. Pater Borromaeus de Greeve O. F.M. NOG MEER GYMNASTIEK. Sportief Soest laat zich telkens méér gel den. Heeft men hier thans een viertal flinke turnclubs, toch is te Hees het initiatief ge nomen voor een vijfde gymnastiekvereeniging. Reeds een twintigtal liefhebbers zouden zich hebben opgegeven. Dergelijke pogingen kunnen we niet toe juichen. Het doet schade aan het streven om de gemeente Soest een eerste plaats in de gelederen der sterkste vereenigingen te doen innemen. GECOMLPICEERD ONGEVAL. Zondagavond te omstreeks acht uur heeft zich in de Middelwijkstraat een gecompliceerd verkeersongeluk voorgedaan, waarbij een wielrijdster ernstig werd gewond. Een auto, bestuurd door den heer M. uit Sloten, werd ingehaald door een andere auto, welks bestuurder echter de bocht te kort nam, om een aanrijding met een aldaar geparkeer de auto te vermijden. Het gevolg was, dat de wagen van den heer M. bij de bumper aangereden werd, en hierdoor tegen de stil staande auto, behoorende aan een Duitsche wielrenner opbotste. De heer M. verloor door den schok de macht over zijn stuur en reed de wielrijdster Mej. v. Bedum aan, welke tegen den grond geslingerd werd en ernstige hoofd- en been wonden bekwam. Na door Dr. Donker verbonden te zijn, kon zij per ziekenauto naar haar woning worden vervoerd. De auto van de Duitsche wielrenner werd beschadigd, terwijl twee achterop gebonden speciale racefietsen geheel vernield werden. Na al deze onheilen veroorzaakt te heb ben was de auto, die door het snijden dit ernstige ongeluk veroorzaakt had, kalmweg doorgereden in de richting Amsterdam. De politie slaagde er echter in, de wagen aan te houden. De bestuurder zal zich heb ben te verantwoorden. voldoende blijken. p/< Op de nakoming van deze voorschriften zal gedurende het geheele jaar controle wor den geoefend. Personen, die zich bij den verkoop hunner producten aan deze voorschriften niet hou den, zullen in het vervolg van 9teun worden uitgesloten. TOESLAG ZUIVELPRODUCTEN. Naar wij van bevoegde zijde vernemen, heeft de Minister van Landbouw en Visscherij besloten met ingang van 17 Mei a.s. voor de komende zomermaanden den toeslag over de tot zuivel- of melkproducten verwerkte melk te verlagen van 2,56 cent tot 2,40 cent per k.g. melk met 3,2 °/o vetgehalte. Overwogen zal worden om, wanneer de beschikbare fondsen zulks toelaten, den toe slag in de wintermaanden wederom op een hooger peil te brengen. Door een zoodanige regeling zal ook door middel van de uit- keering het verschil tusschen zomerprijs en den winterprijs worden geaccentueerd. Immers ook vóór het intreden van de crisis werden in het algemeen in het zomerhalfjaar lagere melkprijzen aan de veehouders uitbetaald dan in het winterhalfjaar. SOESTER SCHAAKCLUB. In verband met de mededeeling van eenige weken geleden omtrent het organiseeren van een feestelijke bijeenkomst ter viering van de promotie van de 3 tientallen, kan nader worden medegedeeld, dat deze bijeenkomst zal plaats vinden in de laatste week van Mei. Als datum is voorloopig vastgesteld 27 Mei. 't Zal gehouden worden in hotel „Eemland". De propaganda-commissie van de Soester .Schaakclub, die dezen avond, organiseert, heeft reeds de medewerking van verschillende zij den mogen ontvangen. De voornaamste punten van het programma zijn de volgende. Nadat eenige sprekers het woord zullen hebben gevoerd, volgen eenige toepasselijke liedjes; na de pauze zal een tooneelstuk worden opgevoerd door het b^ kende tooneel-ensemble De Graaf c.s.; na afloop hiervan een gezellig samenzijn. Voor het muzikale gedeelte is ook gezorgd. Deze avond wordt uitsluitend gegeven aan leden en genoodigden met hun dames. Op Dinsdagavond 19 Mei zal een buiten gewone ledenvergadering worden gehouden. Er valt niet veel te behandelen, zoodat de vergadering zeer kort zal duren; dientenge volge zullen de promotie- en degradatie.wed strijden normaal volgens rooster worden voorU gezet. PUBLIEKE VEROOPING. Door Notaris A. O. Dammers werd in „De Gouden Ploeg" publiek verkocht: Landhuis met garage, erf en tuin aan de Genestetlaan no. 3 te Soest, groot -f 7 A. Kooper de heer A. Legemaat voor f 5020. Door denzelfden Notaris werd vervolgens publiek verhuurd: De onverdeelde helft in een perceel wei land en kade, onder Soest, genaamd „Het Gildsmaatje", groot 1 H.A., 27 A., 70 c.A. voor den tijd van 3 jaar aan G. Dorresteyn, alhier, tegen f 80.per jaar. KAPELAAN M. REIJERS VERTREKT NAAR UTRECHT. Z.H. Exc. de Aartsbisschop van Utrecht, Mgr. J. de Jong, heeft den weleerwaarden heer M. Reijers, kapelaan der Petrus- en Pau- lus-parochie, benoemd tot kapelaan der St. Catharina-parochie te Utrecht, als opvolger van den weleerw. heer Dr. A. C. Ramselaar, die werd benoemd tot hoofdverkenners-gees telijke der R.K. Padvinders, toegevoegd aan het hoofdkwartier in Den Haag. prijsverhoudingen van 'dit artikel, voorloopig opgeschort. Zulks houdt in, dat de productie van kaas of melkproducten voorshands evenmin aan eenig beperkend voorschrift zal zijn gebonden. OPBRENGST COLLECTE V RECLASSEERINGSDAG. De j.I. Zaterdag gehouden speldjes-collecte ten gunste der reclasseering heeft opgebracht f285.40, waaronder pl.m. f47.— van Soes- t erb erg. LUCHTVAART-NIEUWS. In verband met het a.s. vertrek der Jacht Vliegtuigafdeeling zal op 22 Mei in het Ca sino op de Luchtvaartafd. voor de vertrek kende officieren een corpsdiner worden ge geven. TUINBOUWSTEUN VOOR MARKTTUIN- DERS EN TELER-HANDELAARS. Naar aanleiding van de moeilijkheden, on- denonden bij het verleenen van steun op pro ducten, van eigen teelt afkomstig, die door markttuinders en teler-handelaars anders dan over een veiling mogen worden verkocht, wordt van bevoegde zijde het volgende ver nomen. Van heden af zullen deze tuinde^ en han delaars slechts voor steun op hun verkochte producten in aanmerking komen, indien vol daan wordt aan de volgende voorschriften: de op de markt enz. te verkoopen pro- du<. Len dienen te voldoen aan dezelfde eischen «raa kwaliteit en sorteering, welke aan de Veilingen zijn voorgeschreven; 2. geen verkoop mag plaats hebben be neden de ophoudprijzen, aan de veilingen voorgeschreven; 3. van den dagelijkschen verkoop moet t.* 1 eenvoudige boekhouding worden bijga- 1>< u len, waaruit voor ieder product de ver kochte hoeveelheid en de gemaakte prijs VRIJWILLIGE BRANDWEER SOESTERBERG. Op de vorige wbek gehouden jaarvergade ring van de Vrijw. Brandweer te Soesterberg werden de aftredende bestuursleden, de hee- ren Van Dam en Hol met groote meerder* heid van stemmen herkozen en in plaats van den heer Van Driel als bestuurslid gekozen de heer Van Gameren. Verder werd be sloten het jaarlijksch uitstapje te houden op Woensdag 17 Juni a.s. Ook werd nog mede gedeeld, dat 13 Juni a.s. de Vrijwillige Brand weer 12I/2 jaar bestaat. E.H.B.O. In het verslag van den E.H.B.O-cursus in ons vorig nummer, verzuimden wij als een der geslaagden te noemen Mej. G. Dolfin, Ter voorkomen van de meening, dat be doelde jongedame zou zijn afgewezen, doen wij alsnog deze mededeeling. MARSCHEN „BRAVO", De Mondaccordeonclub Bravo" heeft voor 4 Zaterdagmiddagen rondmarscehn georgar niseerd. Het doel hiervan is het benoodigde geld te verzamelen voor het aanschaffen van nieuwe muziekinstrumenten. Zaterdag heeft de eerste marsch plaats ge had door Soest-Zuid. Door enkele meisjet werd gecollecteerd, terwijl een 30-tal jon gelui vroolijke muziek speelde o.l.v. den di recteur, den heer Mooy. Een bedrag van f 20.83 werd verzameld. Een inooi begin. Zaterdagmiddag zal de tweedei collecte plaats hebben. De route zal alsdan zijn Nieu- weweg, Beukenlaan, Spoorstraat en omgeving. TERUGLEVERING .ONDERMELK. Naar on* van bevoegde zijde wordt mede gedeeld, ia met ingang van 10 Mei 1936 de regeling, ingevolge welke de teruglevering van ondcrmelk door zuivelfabrieken aan vee houders verplichtend is gesteld, in verband met de inmiddels opgetreden wijziging in de, JAARVERGADERING COÖPERATIEVE BOERENLEENBANK. Zaterdagavond hield de Coöperatieve Boe renleenbank in hotel ,,De Gouden Ploeg" al hier, haar algemeene jaarvergadering. Aan wezig waren pl.m. 100 leden. Wegens af wezigheid van den heer H. van Klooster, werd de vergadering namens Bestuur en Raad van Toezicht geopend door den heer C. v. d. Bre- mer, kassier dier Bank. De kassier, de heer C. v. d. Bremer, bracht daarop het financieel verslag uit, waaraan wij het volgende ontleenen: De rekening vertoont in ontvangsten en uitgaven een bedrag van f 1.456.002,86. Aan spaargelden werd ontvangen f591.643,89 terugbetaald f595.151,33. Het aantal spaar bankboekjes steeg van 1162 tot 1231 met een saldo tegoed van f 1.517.747,74. Aan 506 voor schotten stond per 31 December 1935 uit een bedrag van f976.057 en 240 voorschotten on der borgstelling enz. tot een bedrag van f 288.576,06. Deze 506 voorschotten zijn ver deeld over 363 voorschotnemers. Aan nieuwe voorschotten werd verstrekt f 205.570, terwijl aan aflossingen werd ontv. f 99.013,48. In loo- pende rekening werd ontvangen f637.615,14 en terugbetaald f 529.022,52. Het aantal reke ninghouders bedroeg 31, het aantal leden per 31 December j.1. 433. Het tegoed per 31 De cember 1934 bij de Centrale Bank bedroeg f 293.339,37. In den loop van het jaar ont ving de Êoerenleenbank van de Centr. Bank f 434762,6i, terwijl bij de Centrale Bank ge stort werd f219.132,40, zoodat de Bank per 31 December 1935 van de Centrale Bank te vorderen had f77.709,16. De reserverekening bedroeg per 31 December 1934 f39.830,59 en steeg door toevoeging der winst over 1934 ad f3147,95 tot f42.978,54. De winst over 1935 bedraagt f 4675,63, welk bedrag gedeeltelijk aan het Reservefonds zal worden toegevoegd, zoodat dit Fonds thans bedraagt f46.054,17. De aandeelrekening der Centrale Bank bleef onveranderd op f 130. Het saldo der postrekening bedroeg per 31 Deoember 1934 f 1214,97. het jaar 1935 werd op de postrekening gestort f 29.413,95, terwijl van deze rekening werd afgeschreven f 28452,67, zoodat het saldo per 31 Dec. 1935 bedroeg f2176,25. De verlies- en winstrekening vertoont aan lasten en baten f66.915,19 en wijst een winstcijfer aan van f 4675,63. De ba lans vertoont in actief en passief een bedrag van f1.579.114,99. Het aantal geboekte pos ten bedroeg 4672. De financieele commissie bracht bij monde van den heer J. H. Benschop, oud-gemeente, secretaris, verslag uit en adviseerde de re kening en balans goed te keuren, waartoe werd besloten. De heer Benschop bracht na mens de commissie een woord van dank aan het bestuur voor het gehouden beheer en een woord van lof aan den kassier, den heer C, v. d. Bremer, voor de accuratesse, waarop de boekhouding is geschied. Van het winstcijfer, bedragende f4675,63, wenscht men af te schrijven f 1600, wegens opening van een rekening dubieuse debiteuren, zoodat een bedrag van f3075,63 overblijft, hetwelk zal worden gestort in het reserve fonds, waardoor de reserve zal stijgen tot f 46.054,17. Wegens periodieke aftreding van den heer P, Kuijper moest een bestuurslid worden be noemd. Met algemeene stemmen werd deze herbenoemd, terwijl de heer H. v. Klooster eveneens met algemeene stemmen werd hen- benoemd tot lid van den Raad van Toezicht. De rentevergoeding van leden en inwonende kinderen bedraagt 4pCt. Van niet-leden 3^/4°/o, terwijl voor bedragen, die een geheel kalen derjaar zijn blijven staan 1/3 °/o extra rente bijberekend wordt. Deposito's in loopende rekening 3I/2 °/o. Rente van voorschotten en hypotheken voor leden 4I/2 °/o en voor niet- leden 48/4 o/0. Provisie in loopende rekening wordt berekend over de door de bank uit betaalde bedragen en wel 1/8 voor de eer ste f 10.000, boven dit bedrag 1/16 0/0. Na dank te hebben gebracht aan de finan cieele commissie, alsmede aan de leden voor hun trouwe opkomst en voor de prettige afdoening van zaken, werd deze zeer geani meerde vergadering door den kassier gesloten. MONDACCORDEON-VER. „BRAVO' Naar wij vernemen zullen „Bravo" >,Jonfr Bravo" op den len Pinksterdag deel nemen aan het Groot Nationaal Concours te Rotterdam, hetwelk is uitgeschreven door de Rotterdamsche Spoorweg Harmonie. „Bravo" zal uitkomen in de sup. afd. en „Jong Bravo" in de 3e afd. Ook zullen beide corpsen, welke onder leiding staan van den bekwamen diri gent, den heer C. Th. Mooy uit Baarn, deel nemen aan de marsch wed strijden. Wij wenschen dirigent en beide corpsen bij voorbaat veel succes. Belangstellenden, die de reig naar Rotter dam wenschen mede te maken, moeten dit voor Maandag 25 Mei opgeven bij den heer Herman de Vries, Koninginnelaan 24a. LANDBOUW CRISIS-ORGANISATIE DISTRICT SOEST-AMERSFOORT. Men verzoekt ons er op te wijzen, dat de Secretaris voortaan zitting zal houden des Vrijdags, 's avonds van half 8 tot half 9, te beginnen Vrijdag 22 Mei a.s. in het kan toor der Coöperatieve Landbouw-Vereeniging, Torenstraat, Soest. POSTDUIVEN-VER. „DE ZWALUW". Uitslag van de gehouden wedvlucht vanaf Mons 213 K.M. met deelname van 300 duiven op 3 Mei 1.1. is als volgt» H. Smit 1-30.35-46; A. v. Asch 2; J. Burg stede 3-23.36-57; C. v. Soest 4-29; G. Haks 5-47-5°; G. Teeken 6-39-60; J. Kruseman 7; C. Karstens 8-67; H. Schouten 9.11; W. C. Priem 10.28-53; B.. Groeneveld 12-14-68-71; A. Rijksen 13.18-45-49; J. Groen 15-16-20-73; W. ftieuwenhuis 17-19-58-63-65; H. v. Sitter 2I-52; T. Dorresteijn 22-31-66; G. Visser 24- 44-55-6i; J. Pot 25-32-41-42-56-59-62; B. v. Boeyen 26.27; J- Rijksen 33-37-75; J. Mul ders 34; G. Sukel 38; A. Jansen 40; J. Hen waarden 43-72.74; A. A. Dorresteijn 48-51- 54-04; S. Rijksen 69; R. Rokma 70. Gelost te 9 uur 15. ie Duif 1 uur 17-17; laatste of 75ste duif 1 uur 43-49. Eere-prijs voor twee eerstgetoonde duiven werd gewonnen door den heer H. Schouten. SOESTER NATUURBAD. Voor dit seizoen is de opening van het Na tuurbad bepaald op Zaterdag 16 Mei, des middags te 1 uur. Daar het nog frisch weer is en des mor gens vroeg het water nog niet op tempera tuur zal zijn, heeft men besloten gedurende de maand Mei de openstelling te doen ge schieden vanaf des morgens 9 uur, om daarna, per 1 Juni, weer volgens de officieele rege ling te werken, dus vanaf des morgens 6.30 u. Gedurende de wintermaanden zijn weer ver beteringen aan het bad aangebracht. In ons Volgend nummer hopen wij hierop uitvoerig terug te komen. Als badmeester werd voor dezen zomer benoemd de heer Vrins alhier. SCHOOL-VOETBALWjEDSTRIJDEN. Woensdag zijn deze wedstrijden aange vangen. Er werd met' animo gespeeld en alles liep op rolletjes. De uitslagen waren» Afdeeling A (L.O.) v. d. Hucht A Hoek A 0—3 Hoek B v. Wely A o—-3 Wely B v. d. Hucht A Hoek A Hoek B 1o Afdeeling B (M.U.L.O.) v. d. Hucht A v. d. Wal B o6 Zaterdag worden deze wedstrijden voort gezet. Het programma i» als volgt: Afdeeling A (L.O.) 2 uur v. Wely A w. d. Hucht A 2.35 uur v. Wely B Hoek A 3.10 uur Hoek B v. d. Hucht A Afdeeling B (M.U.L.O.) 3.45 uur v. d. Wal B v. d. Wal A Woensdag 20 Mei is de laatste dag met het volgende programma: Afdeeling A (L.O.) 2 uur Hoek A v. Wely A 2.35 uur Hoek B v. Wely B 4.20 uur v. Wely B v. Wely A Afdeeling B (M.U.L.O.) 3.10 uurV. d. Hucht A v. d. Wal A Direct na afloop prijsuitreiking. Wat MiJnhardt maakt is goed En daar hebben ze ma bfij mada gemaald/ 2 Zijn kreet om hulp, zijn kreet om recht Klonk ver uit boven het gevecht Maar deze roep heeft niet gebaat: Hij viel ook mede door verraad. De macht waarin hij heeft geloofd Is nu van alle glans beroofd. De Volkenbondsche hulp bleek dus ,üie.ts anders dan,*, een doode musch. De zwarte keizer nam de wijk En liet het Abessijnsche rijk Ten prooi aan vijands overmacht En 't woeste volk, op roof bedacht. Hij streed den ongelijken strijd Met zeldzame heldhaftigheid Met verder op den achtergrond De sancties van den Volkenbond, GEBOREN: Gijsbertus Wulfert, z. v. P», G. Hage en H. C. Tolboom, Schoutenkamp*; weg 9a; Niels, z. v. J. H. Houtman en Lfc van der Es, Bosstr. 4; Adrianus Petrus, gf v. P. v. Hofslot en M. M. Stalenhoef, BirkK str. 72; Catharina Elisabeth, d. v. Th. Jj, v. Luytelaar en C. A. v. Klooster, Schoolstr, 11; Peter, z. v. W. Keizer en B. Foppen* Duinweg 4; Mattheis Lanbertus Marie, z. v< A. W. H. Westerveld en M. J. Higler, Oud< Utrechtscheweg 38. ONDERTROUWD: W. Brouwer, 23 j, Koiv teweg 2 en J. v. Dijk, 22 j., Korteweg af G. Koops, 28 j., Maartensdijk en W. Oosten«j brugge, 24 j., Eigendomsweg 105; A. Brou* wer, 26 j., Rademakerstr. 28 en G. v. Doorn? 25 j., Zeist; J. Adema, 26 j., Sportweg 1 en M. Gijtenbeek, 25 j., Postweg 30. GEHUWD: J. W. Versteeg, 28 j. en H. v. d. Essenburg, 20 j., Scherpenzeel. OVERLEDEN: Johanna Teuntje Jekel, 4 md., Braamweg 54; Alida v. d. Broek, 42 j.> geh. m. B. Nagel, Soesterb.str. 61; Henri Gerard Frederik Barbe* 85 j.* Amersf.str. 72^ Dirk Johan Goethals, 80 j., geh. m. P. M« Groosjohan, Wald. Pyrmontl. 21; Gijsje La^ geman, 87 j., wed. v. G. Gieskens, Steen- hofstraat 46. GEVESTIGD: J. J. Stalenhoef, MiddelwijkK «xr. 74; N. v. d. Schilt, Hartweg 29; M. H< v. Klooster, Soesterb.str. 103; H. Duym, Soes* terb.str. 125; C. de Waal, Soesterb.str. i6| J. W. C. Isselman, Pelikaan weg 17; Wed. P. Visser, Dorresteinw. 45; C. L. v. Otterloo*; Hartmanl. 84; H. W. Zijll de Jong, Erica- weg 4; J- Staal, Lindenlaan 14a; J. Enderlé m.g., Kampweg 54; J. Reitsma m. vr., Heide* weg 68; F. J. v. d. Lans m. z., Hartmanl. 54; H. Overbeek m. g., Nieuweweg 15c; J. J, Neessen m. vr., Braamweg 104; E. J. Ro- bijais m. vr., Beetzlaan 39a; H. J. Spiering m. g., Eigendomweg 77; Wed. Th. N. Rees m. zn., KI. Engendaalw. 52; G. Baars m. g., Utrechtscheweg 24; J. E. W. Harmsma m, g., Schrikslaan 58; G. G. A. Graffner m. g Julianastr. 3b; H. Plas m. vr., StadhoudersL 110; F. N. M. Peltenburg m. vr., Schriksl. 40; L. J. Meyer, Ossendamweg 18a; J. Ges- terkamp, den Bliekl. 37; L. A. G. Mouwen, idem; B. D. v. Dam v. Polanen, Eikenl. 19; P. J. Deys m. g., de Genestetl. 15; C. L. Oostdam, idem; G. K. P. Kie^ Luchtvaartafd.; H. v. d. Valk m. g., Molenstr. W.Z. 63 VERTROKKEN: H. Hoffmann, v. Kerk- pad Z.Z. 52 n. A'dam, Ferd. Bolstr. 139; G. Dijks m. vr., v. Middelwijkstr. 26 n. Er* melo, Zeeweg D 199; J. v. Rootselaar, v. Beukenl. 14 n. Rolde, Schoonloo; H. Groe* neveld m. vr., v. Schoolstr. 15 n. Putten, Pr. Hendrik weg 4b; C. Boevé, v. Eikenhorst w. 4 n. H'sum, Loosdr.weg 70; H. H. v. Wijk, v. Middelwijikstr. 5 n. Dar Es Salaan, Oost- Afrika; G. J. Maassen m. vr., v. Laanstr. ^8 n. Hoevelaken A 83c; R. Baron, v. Birkstr. 34 n. Drachten, Stationsweg 137; D. J. Schou ten, v. Nachtegaalweg 10 n. A'dam, Rusten- burgerweg 84; T. Dekker, v. Braamweg 56 n. Ede, Alexanderweg 17; A. J. v. Klooster, v. Oude Grachtje 16 n. Blaricum, Fransche- pad 26a; J. G. Wolbers, v. Amersf.str. 20 n. Vlagt wedde, Hoofdstr. H 497; A. J. J. Vrakking, v. idem n. Naarden, St. Annastr. 41; G. R. Kemperman, v. Van Maarenstr. 20 n. Zeist, Pr. Alexanderweg 58. VERHUISD: J. Th. A. v. Noesel m. g., v. Vredehofstr. n n. Burg. Grothestr. 48; R. v. Altena m. g., v. Birkstr. 10a n. 19; A- C. Swart, v. idem n. idem; E. Heijer-Zijlstra, v, Beukenl. 16b n. 16c; H. v. Ploeg, v. I t. Koppenl. 3 n. Amersf.str. 21; C. v. Wilg.n- burg m. g., v. Dorresteinweg 39 n. Rem- brandtl. 23; M. v. Velzen, v. L. Brinkweg 15 n. Steenhofstr. 46; H. D. v. Dorssen m. g, v. Wieksl.weg W.Z. 25 n. Batenburgl. 1'j. Veldhuyzen, v. Laanstr. 34 n. Julianastr. G. v. d. Lely, v. Emmal. 9 n. Mariastr. 28; J. L. Nieuwpoort m. g., v. K. Hartweg t3 n. 7; G. A. Rademaker m. g., v. Laanstr. 44 n. Vmkenweg 41 - J. F. H. de Bruyn m. g, v. Braamweg 14 n. Smitsweg 36; E. J. van Essenburg, v. Julianastr. 39 n. P. Potterl. 24; J. Willemsen m. g., v. Steenhofstr. 22 n. Kerkpad Z.Z. N. C. Dorland m. g„ v. Schoolstr. 24 n. 20b; W. F. Jas m. vr., v- Grothestr. 48 n. Laanstr. 5; A. Legemaat ni. vr., v. Eikenlaan 19 n. Braamweg 24: C. J. Roling, v. Ossendamweg 18a n. Braam weg 30; P. Floor, v. Veenpad 10 n. Birkstr. 63» P. Kareisen m. g,, v. Korteweg 17 n. Beukenl. 16b; D. v. d. Veen, v. Nieuwewg ïio n. ie Weteringpad 2; P. A. Tourné, v. B. Grothestr. 53a n. Heuvelweg 16; G. M. Schimmelj v. Kon.laan 64 n. Heuvelweg ló.

Soester Courant | 1936 | | pagina 6