SÊkShfiï' WELKOM Felicitatieregister op Soestdijk De Koninklijke verloving. Burgelijke stand Er is in heel Neerland Thans feestlijk gedruisch De natie viert feest met Het Vorstelijk Huis. Ons volk leefde mede In tijden van druk Doch schept nu ook vreugde In 't jonge geluk. Groot is de voldoening Om 't heugelijk feit, Door velen in Neerland Zoo vurig verbeid! Luid klinkt allerwegen Het Vaderlandsch' lied! Er rijst voor Oranje Een lichtend verschiet. Er trilt in ons hart een Gevoelige snaar, Ook wij brengen hulde Aan 't vorstelijk Paar. •Wij schudden Prins Bernhard Tot welkom de hand! Het blijke in de toekomst Een zegen voor 't land. Donderdagmorgen te tien uur is het Paleis Soestdijk, na lange maanden in rouw gesloten te zijn geweest, weer opengesteld. Het is een heerlijk gezicht, dat de sombere aanblik weer is weggenomen. Thans is den geheclen dag gelegenheid voor het plaatsen van handteekeningen in de al bums, welke door de bevolking worden aan geboden aan het Koninklijk verloofd Paar, ter gelukwensch bij hunne verloving. Voor iedereen is er gelegenheid, zijn of haar naam te gaan plaatsen in het boek, dat opengesla gen ligt in de vest bule van 't Paleis Soestdijk. Soest viert spontaan feest* GEWELDIGE MANIFESTATIE. Gedurende de feestweek, lang voorbereid en zorgvuldig uitgedacht ter viering van den 31 sten Augustus, heeft Soest zich zeer kalm en gereserveerd betoond. Men kwam wel kijken, deed ook wel eens mee, maar de ware feeststemming brak niet uit. Dinsdagavond echter is gebleken, dat Soest wel degelijk echt feesten kan, en spontaan kan zijn. Toen de blijde mare van de ver loving van H.K.H. Prinses Juliana per radio fcn bulletin verspreid was, kwamen er meer vlaggen naar buiten dan ooit op een natio- nalen feestdag.. Overal zag men oranje dra gen, wimpels en vlaggen wapperden vroolijk in den wind. De V.V.V. „Soest Vooruit" nam krachtig de leiding. Onmiddellijk werd Soest over stroomd met oranje biljetten, waarop voor allen de uitnoodjging stond, zich des avonds tot een feestelijken ojtocht te vereenigen op de Paulus Potterlaan. En het was verrassend te zien, hoeveel vereenigingen en Soestenaren zich hierbij aansloten. liet werd een optocht, die met recht door de vele honderden toeschouwers mocht ge zien worden Langs alle wegen, welke de stoet volgde, heerschte een feestelijke drukte. De optocht werd aldus gevormd: Voorop een 6-tal ruiuters te paard, gevolgd Öoor bestuursleden van „Soest Vooruit", waarna de Soester Harmonie „P.V.O." met fakkels. Daarachter volgden burgers met lam pions en de verschillende vereenigingen met trommels, vlaggen, vaandels, lampions enz., ellen mot oranje getooid, sommigen zelfs met mutsen of sjerpen. Onder de vereenigingen merkten wij op: de Oranjegarde, Esvac, V.V. „Soest", Soest- Zuid, Soest Vooruit, de Geref. Meisjesvereen. Soest, de Stormers, de R.K. Gymnastiekver. „Crescendo", de Zangvereen. „Apolio", de R.K. V.V. Be Quick, de Soester Turnclub, de R.K. Verkennersgroep „Don Bosco" met welpen en verkenners, de K.J.V., de K.J.M. van Soest en Soestdijk, de turnclub Frater- nitas, de C.O.V. Juliana v. Stolberg, de Chr. Zangvereen. „Crescendo", A.D.O., de Kon. Naaldvakschool, de R.K. Werkliedenvcreen. en de R.K. Middenstandsveteen., de N.S.B., de Brandweer met een der wagens verlicht en versierd, terwijl de ziekenauto het ge heel besloot. Treffend was het, de eenheid te zien van deze zoo uiteenloopende vereenigingen. Alles juichte en zong ter eere van onze Prinses en Haar aanstaande Koninklijke Gemaal. Van dc Paulus Potterlaan werd gemar- ctue.'d via de Julianastraat langs den Rijks straatweg, alwaar bij het Raadhuis gedefi leerd werd voor de hoogste autoriteiten. Op het bordes stonden de Burgemeester in gala met den ambtsketen om, de beide We.houders Gasille en De Bruyn, alsmede de gemeente-secretaris en het raadslid En dendijk. De optocht ging tot aan de Eikenlaan en keerde daarna langs den Rijksstraatweg terug tot aan het Rosarium. De Harmonie beklom de muziektent en speelde eenige volksliede ren totdat aken in de paden geschaard ston den. Een zeer plechtig uitgevoerd Wilhelmus beëindigde de officieele feestelijkheid. Juichend en zingend ging men daarop uiteen, maar langs de wegen bleef nog de feeststemming. Er werd zelfs hier en daar gehost! Toch deed het goed, de algemeene, •pon'.ane en welgemeende feestvreugde te aan tel. 1. FEESTELIJKE BIJEENKOMST.' Ook de C.O.V. Juliana van Stolberg droeg het hare bij in de algemeene feestviering. Zij organiseerde met bekwamen spoed voor Woensdagavond een feestelijke bijeenkomst in de Emmakerk. Hoewel niet zóó daverend als bij de optocht, was toch ook hier de belangstelling flink. De Burgemeester, Weth. De Bruyn en de beide andere A.R. raadsleden waren mede aanwezig. Ook ontbraken de uniformen der vele Oranjegardisten niet. Daar de heer Wijnbeek door ongesteldheid nog steeds niet zijn functie kan vervullen, was het de heer A. Stork, die den avond opende met gebed en een welkomstwoord tot de aanwezigen. In een inleidend woord meent spr. propar ganda te moeten maken voor de C.O.V., die toch niet kwijnen mag. De 100 leden van thans moeten er 500 worden in de toekomst- Spr. noodigt daarom iedereen uit, als lid toe te treden. Spr. legt daarna geografisch juist uit, waar en hoe het ex.vorstendom Lippe ligt in Duitschland en eindigt met een enkel woord naar aanleiding van de radio-uitzending van dezen middag. Hierna wordt staande gezongen Ps. 150 i« Dan krijgt Ds. Groeneveld, Herv. Pred. al hier, het woord. Spr. wil zich in 't bijzonder bepalen bij de levensloop onzer Prinses en memoreert daartoe, hoe groot de algemeene vreugde onder het Nederlandsche volk was, toen op 30 April 1909 de Prinses geboren werd. Sindsdien is Zij opgegroeid in de sfeer van het gezin en spr. acht de opvoeding die Zij genoot, een voorbeeldige te zijn, zoowel tehuis als op school, waar Zij met enkele an dere kinderen de leermethode van Jan Ligt- hart volgde. Zelf gaf de Koningin Haar doch ter Godsdienstonderricht. Toen de Prinses in 9127, op haar 18e ver jaardag, meerderjarig werd, ging Zij zich meer in het publiek bewegen en nam allerlei werk zaamheden van Haar Moeder over, vooral nadat Zij in 1930 het Eeredoctoraat in de Letteren en Wijsbegeerte gehaald had. Van toen af aan heeft het Nederlandsche Begonnen cn geëindigd werd natuurlijk met het „Wilhelmus". Tot slot een spontaan „Lang zullen ze leven", waarna men zingend uiteen De Oranjegardisten waren weer op hun post en zongen dapper mee. Het geheel was origineel en succesvol, volk, dat spr. van uitgesproken democrati- schen aard acht, kunnen zien, hoe eenvoudig onze Prinses door het leven gaat. Die een voud juist wint het volk voor Haar. Spr. herinnert aan het feit, dat in 1933 óók op 9 September, in het Stadion te Am sterdam de groote OOranjebetooging plaats vond, ter gelegenheid van het feit, dat H.M. de Koningin 35 jaar aan de regeering was. Sindsdien is het Nationale gevoel sterk ver meerderd. Wij hebben daarna meegeleefd in tijden van droefheid en rouw, thans in de vreugde en het geluk. Spr. staat lang stil bij de radio-uitzending,, waarin het Nederlandsche volk haar beide Vorstinnen alsmede de a.s. Prins-gemaal hebben kunnen beluisteren. Oranje boven moet het blijven, met dank aan God, die de band tusschen Nederland en- Oranje heeft gelegd en versterkt. Staande zong men daarop twee coupletten van het Wilhelmus. Vervolgens stelt de heer Stork voor om het volgende telegram te zenden: Aan H.K.H. Prinses Juliana. De C.O.V. „Juliana van Stolberg" in feestvergadering bijeen, biedt Uwe Konin klijke Hoogheid haar hartelijke gelukwen- aan bij Uw verloving met Prins Bernhard van Lippe Biesterfeld en bidt U Gods on- misbaren zegen toe. Een welgemeend applaus betuigde de in stemming der vergadering. Het dubbelkwartet „Exelcior", onder lei ding van den heer F. C. Everaars, bracht op verdienstelijke wijze enkele vaderlandsche lie deren ten gehoore, wat een zeer mooie af wisseling vormde. Het slotwoord sprak Ds. S. Wouters, Geref. Pred. alhier, die dit deed. naar aanleiding van een Bijbelwoord uit den zendbrief van den Apostel Paulus: „Vreest God, eert den Ko ning". Men moet dit opvatten in den ruimsten zin des woords. Ook thans is dit gebod on verbrekelijk. En wij hebben een roeping hier in. Het geluk van onze Prinses zij een reden temeer, haar dagelijks in het gebed te ge denken. Nadat gemeenschappelijk was gezongen de Avondzang, liet nogmaals het dubbelkwartet zich hooren, waarna Ds. Wouters in dankge bed voorging. GESLAAGDE VOLKSZANG. Donderdagavond werd in 't Rosarium een uurtje volkszang gegeven. En wel georgani seerd op bijzonder aantrekkelijke wijze. En kele Soester zangkoren, t.w. de Chr. Gem. Zangvereen. „Crescendo" met kinderkoor, de Gem. Zangvereen. „Wij willen zingen" met afd. Kinderkoor „De Jonge Zangers", het R.K. Gem. Koor „St. Cancilia" en de Gem. Zangvereen. „Lage Vuursche". Onder leiding van Crescendo's dirigent, de heer M. Netelenbos te Amersfoort, zon gen deze koren en kinderkoren tezamen na een korte repetitie in „Eemland" ve» schillende volksliederen, welke duidelijk in z'n geheel afgedrukt stonden in programma's, die gratis rondgedeeld werden. Het publiek was weer volop toegestroomd. Zóó kennen wij het ^elfs niet op de Konin ginnedagen. Maar thans is èlles anders. Nu viert Soest even enthousiast feest als iedere andere plaats. De bedoeling was, dat het publiek mee zingen zou en op aardige wijze wist de heer Netelenbos het al gauw zoover te krijgen. Jammer, dat een troepje jongens de zang bedierf door hinderlijk gejouw bij „De Zil vervloot". De politie had het echter te druk met 't reeelen van het verkeer dat deze da gen nogal eens gestremd wordt, dan dat zij de jongens verbieden kon. Ondanks dit even storend element heeft groot en klein genoten van dezen zang. Als je blij bent, doet het goed, eens uit volle borst te zingen. Het pittige liedje „Een scheepje in de haven landt" moest gebisseerd worden. FANCYFAIR ST, LUDGARDISGEBOUW SOESTDIJK. Ten bate van de instandhouding van de parochiekerk te Soestdijk wordt Zondag, Maandag en Dinsdag in 't St. Ludgardisr gebouw aan den Nieuwerhoek een groote Fancyfair en Poppententoonstelling (plus ver loting), getiteld: „In Sprookjesland" gehou den. Maanden lang is het Comité met de voor bereiding daarvan bezig geweest. Zoowel verloting als fancyfair beloven een groot succes te worden. Voor verdere bijzonderheden leze men de advertentie in dit blad. TENTOONSTELLING. Zondag werd in Huis ten Halve te Soes- terberg een tentoonstelling gehouden door den Missie-naaikring St. Theresia van de voorwerpen door dezen kring vervaardigd en welke geschonken zullen worden aan de Missie en arme kerken. Na de hoogmis werd deze tentoonstelling geopend door den ZeerEerw. Heer Pastoor Mocking. Op deze tentoonstelling was ook een Missie-stand van de Eerw. Paters van St. Jan. De Eerw. Broeder Antonius, die jarenlang in de Missie gearbeid heeft, gaf uitlegging bij de vele aanwezige voorwerpen. De tentoonstelling werd den geheelen mid dag en avond druk bezocht. VLIEGERWEDSTRIJD. De vliegerwedstrijd,!' georganiseerd door het Levensmiddelenbedrijf I.K.O., op Woensdag middag is buitengewoon goed geslaagd. Het weer was best, niet te veel wind, zoo dat de 31 vliegers prachtig stijgen konden. De jongelui hadden over 't geheel veel werk van huifo-vlieger gemaakt. Het was een bijzonder fleurig gericht, de bontgekleurde vliegers in de docht te zien staan. Door de juryj welke gevormd werd door de heeren v. d. Broek, de Vink en v. d. Tol, werden de prijzen als volgt toegekend: Mooiste vliegers: ie pr. P. v. d. Brink; 2e prijs J. Klarenbeek; 3e prijs G. Dijkman. Best staande vliegers: ie prijs Wim Spleet; 2e pr. J. v. d. Pol; 3e pr. Steenman. WAARSCHUWING. De Inspecteur van Politie te Soest ont raadt het aangaan van relaties met de na>- volgende te Amsterdam wonende personen: re. George Christiaan Jacob Smits, gebo ren te Amsterdam 31 Juli 1896, wonende Zaaiers weg 173; 2C. Franciscus Xaverius Joha11n.es Petrus Hummen, geboren te Amsterdam 21 Januari 1909, wonende Zeedijk 64II; 3e. Jacob van der Voort, geboren te Am sterdam 14 April 1899, wonende Eerste Jan Steenstraat 120II en 4e. Frederik George ter Horst, geboren te Amsterdam 24 Maart 1900. Zij verkoopen ruitenwas en/of een ver- chroommiddel, dienende om metalen voorwer pen een zilverkleur te geven op een wijze welke aanleiding tot vele gegronde klachten bij de politie heeft gegeven. Smits handelt onder den naam: Chemisch Pharmaceutisch Bureau Auto Polis, en Van der Voort heeft tot voor kort, te zamen met een ander, zaken gedaan onder den naam: Chemische Pharmaceutisch e Industrie „Vobr". De ruitenwas, welke onder allerlei namen als „Plus-CIcar", „Ever.CIean" „Auto Poüsh" enz. voor f 1.50 per potje verkocht wordt, bestaat uit kalizeep en calciumcarbonaat (pot- asch) ter waarde van eenige centen. Het verchroommidddcl „Moment-Chroom", „Ever-Chroom" enz. genoemd, is van zoo danige samenstelling, dat het aanbrengen daarvan op vaatwerk nadeelige gevolgen voor de gezondheid kan opleveren. SCHIETWEDSTRIJDEN. In tegenstelling met een bericht in ons eerste blad vernemen wij nader, dat de schiet^ wedstrijden van den Bijz. Vrijw. Landstorm niet zullen worden gehouden op 22 en 23 Sept. doch op 23 en 24 Sept. a.s. TUINBOUW-WINTERCURSUS. Belanghebbenden verwijzen wij naar de ïn dit blad voorkomende advertentie betreffende de jaarlijksche cursus, uitgaande van de afd. Baarn en Omstreken der Mij. voor Tuinbouw en Plantkunde. ARBEIDSBEURS. Op heden staan ingeschreven 405 werk zoekenden, te weten 373 mannen boven 18 j., 16 onder 18 j.; 8 vrouwen boven 18 j., 8 onder 18 jaar, waaronder 43 metselaars, 49 opperlieden, 48 losse arbeiders, 43 grondar- beiders-5 landarbeiders. 6 transDortarbciders. 10 chauffeurs, 14 stucadoors, 5 fabrieksarbei ders, 5 loodgieters, 8 kantoorbedienden, 4 winkelbedienden, 30 tuinlieden, 35 timmerlie den, 3 werksters, 7 buish. diensten, slager», 18 schilders-behangers, 4 meubelmakers, 3 electriciens, 4 reizigers, 3 boekhouder». KONINGIN EMMAKOOR. Volgens een in dit blad voorkomende ad vertentie zullen door het Koningin Emma» koor in studie worden genomen het Requiem van Fauré en do Cantate „Wachet auf" van J. S. Bach. Voor hen, die als lid van dit koor wenschen toe te treden is hiertoe thans gelegenheid. Men zie de advertentie. 1 i_ GEVONDEN VOORWERPEN* Tabakspijp, Bosstr. 5; rijwielbelastingmerk in étui, ie Heeserlaantje 5; fietstasch m. inh., Bureau v. Politie; houten pijp, idem; snelbin der van rijwiel, idem; port«monnaie m'. inh., idem. Aangeloopen: hond, Burg. Grothestr. 75; zwarte hond, Soesterb.str. 129; zwart ko nijn, Nieuwstr. 24c. UITSLAG VULPEN PRIJSVRAAG. De door Boekhandel Adriaanseü, Burg. Grothestraat, uitgeschreven Vulpenprijsvraag is bekend. De hoofdprijs kon niet worden uit gereikt, dciar geen geheel goede oplossing werd ingezonden. Na loting kreeg J. Groart de tweede prijs (vulpotlood) en Mej. M. Ver zaal de derde prijs (een doos post). Verder kregen nog eenige dames en hee ren een kleine prijs, die allen thuisbezorgd zijn. BELASTINGMERKEN GESTOLEN. Wederom is bij de politie aangifte gedaan van diefstal van een tweetal rijwielbelasting- merken. Niet genoeg kan er op gewezen worden, toch te zorgen voor soliede beves tiging van de plaatjes op de fietsen. GELUKWENSCH AAN H.K.H. PRINSES JULIANA. Door de afd. Soest en Omstreken van de Nationale Nieuw Guinea Vereeniging werd het volgende telegram verzonden: „Aan Hare Koninklijke Hoogheid Prinses Juliana, 's Gravenhage. Leden afd. Soest en Omstreken van de Nat. Nieuw Guinea Ver eeniging wenschen Uwe Koninklijke Hoog heid met Uwe verloving geluk en zegen toe". TELEFOON SOEST. Nieuwe aansluitingen: 547 N. Dorland, Correspondent van de Kamer van Koophandel, Schoolstraat 20b. 545 W. H. Hofstede, De Genestetlaan 7* 544 S. C. VeezeBakker, tandarts, Harman- laan 55. Spreekuur van I tot 2 en vol gens afspraak. Voor kinderen Woensdags van 23 uur, Vcrvallert aansluitingen 728 H. Broekhuis, Mendelsohnlaan 14. 9S8 Jac. G. Broers, Garage Autokluis, Van Weedestraat 57. 838 Mej. M. S. van Dusseldorp, Heilgymnaste en Masseuse, Lange Bergstraat 22. 944 Heraldo Plastiek Onderneming, A» Fe- ringa, kantoor Hildebrandlaan 8. 578 D. Renooy, Motor. en Rijwielhandel, luxe autoverhuur, Birkstraat 26b. 398 Soester Vleeschhal, A. Spelt, F. C. Kuy- perstraat 3. 584 M. J. Westeneng, Pension, Burg. Gro thestraat 35-37. DE „TROUWFIETS" GESTOLEN. Woensdagmorgen te half 10 werd in de R.K. Kerk St. Petrus en Paulus te Soest een huwelijk gesloten. Hiertoe waren bruid en bruidegom per fiets naar het kerkgebouw ge reden en hadden hun karretjes in de rekken geplaatst. Toen zij na afloop buiten kwamen, zocht de bruid tevergeefsch naar haar trouw- fiets het karretje was nmiiddels gestolen en wel door een Duitsche dienstbode, zooals latex bleek. Op den betonweg naar Utrecht nabij van ouds de Veenhuizer Tol, bood een Duitsche, welke voorgaf heden weer naar Duitschland terug te keeren, haar rijwiel daarvoor te koop aan bij een Huizer kaasventer, die al daar met zijn karretje stond. Na eenig loven en bieden werd men het eens voor tien pop. Na overhandiging van het geld had de kaas- venter een gelukje en passeerde hem juist een kennis uit de plaats zijner inwoning; een vrachtrijder. De kaasventer vroeg hem, het pasgekochte karretje even voor hem thuis te willen brengen. De juffrouw hield inmiddels een auto aan en werd toegelaten om mee te rijden. De vrachtrijder vond een en ander een beetje verdacht en sprak wat verder op den weg een Rijksveldwachter uit Baarn aan, wien hij vertelde, wat hij wist. De veldwachter nam het rijwiel in beslag. Inmiddels had de bruid aangifte gedaan bij de Soester Politie. Zij kreeg haar fiets terug, maar naar de dievegge wordt een onderzoek ingesteld. GEVAARLIJKE HOEK. Woensdagavond kwam het op den hoek KerkstraatTorenstraat weer tot een vrij ernstige botsing tusschen een personenauto en een vrachtauto. De personenauto, gemerkt G 72209 en be stuurd door D. B. uit Hilversum, kwam nit de richting Soestdijk aanrijden, toen uit den smallen Veldweg, welke door de opslagplaats van den heer Svvager vrij onzichtbaar is, een vrachtauto, bestuurd door A. E. uit Soest, aankwam vanaf de losplaats van station Soest. Een flinke botsing volgde. De vrachtauto reed de luxe wagen vrijwel in elkaar. Per soonlijke ongelukken kwamen niet voor. Zooals meer voorkomt, waren de beide bestuurders het heelemaal oneens over de rechten van voorrang en meende ieder voor zich in 't ercliik te staan. KAPITALE BOERDERIJ AFGEBRAND. Donderdagmorgen te 1130 uur is brand uitgebroken in de kapitale boerderij „De Prinsenberg" van den heer J. Hilhorst aan den Soestdijker straatweg op de grens der gemeenten Soest en Den Dolder (Zeist). De brand is zev vermoedelijk ontstaan door het vlamvatten van een pan smeltend vet op het keukenfornuis. De boerderij brand de tot den grond toe af. De inboedel ging eveneens in vlammen op. Het vee, dat zich in de stallen bevond, kon nog tijdig in veiligheid worden gebracht. De schade, die geschat wordt op ruim f 10.000.—, wordt door verzekering gedekt. We vernemen, dat de brandweer van Zeist nogal lang op zich Het wachten, terwijl aan onze brandweer geen. hulp is verzocht. SERIE-WEDSTRIJDEN „DE STORMERS" De jaarlijksche Stormers-serie-wedstrijdeni op het terrein aan de Ferd. Huijcklaan ge-^ houden, zijn ook ditmaal succesvol geweest, Den geheelen dag was het een gezellige! drukte. Al is korfbal niet zoo populair als voetbal, toch mochten de stormers niet kla-^ gen over de belangstelling. Voor de verschillende wedstrijden hadden! 26 vereenigingen ingeschreven, zoodat het eenj flinke strijd en een dag vol spanning was., Helaas bracht hier en daar een fikschej regenbui wel wat stoornis, maar toch kon| het geheele programma vrijwel in het geraamd de tijds bestek afgewerkt worden. Na afloop werden door den heer Steenis de prijzen uitgereikt. Elke vereeniging had vier wedstrijden van 2 x 15 minuten gespeeld. De heer Steenis sprak de winnaars har^ telijk toe, in 't bijzonder de S.K.A.C. „Dq Stormers", die klein maar krachtig is, eh haar naam alle eer aan doet. Spr. prijst dq ondernemingsgeest, die elk jaar zoo'n keurige) propaganda-wedstrijddag in elkaar zet. De medaille van het Gemeentebestuur var^ Soest, uitgeloofd voor het beste doelgemid-, delde, viel ten deel aan de Olympia-adsp. De medaille van de Burgemeester van Soest} voor het mooiste spel, wonnen de adspiranten Z.K.C. te Zutphen. De beoordeeling hier^ van berustte bij Mevr. en den heer Steenis, welke laatste voorzitter in van den G.U.K.B. De eerste prijs in afd. I (2e kl. N.K.B.) werd gewonnen door Vogel I, die hiermede voor een jaar de zilveren wisselbeker houdt,; terwijl de spelers de zilveren draagmedaille,;l uitgeloofd door den heer Duyn, ontvingen.,! Tweede prijs zilveren lauwerkran^ Samos. Derde prijs zilveren tak, Btltkoven. Vierde prijs zilveren medaille, Baerne. Afd. II (3e ki las se N.K.B)ie pr. zilveren: bal, A'foort; 2e pr. zilveren tak, D.T.V. III; 3e pr. zilveren tak, O.D.I. Afd. III (ie klasse Erkende Bonden): ie< pr. Wisselbeker met zilveren draagmedailles,! Samos III; 2e pr. zilveren lauwerkrans, Bilt-' hoven II; 3e pr. zilveren tak, Vogel II. Afd. IV (2e kl. E. B.): ie pr. zilveren' krans O.D.J. II; 2e pr. zilveren tak, Leusder-, kwartier; 3e pr. zilveren medaille, Stormers II; Afd. V (adspiranten I): ie pr. zilveren tak, Olympia; 2e pr. idem, Vogel; 3e pr. medaille. Kruis kamp. Afd. VI (adspiranten II): ie pr. zilveren tak, Z.K.C.2e pr. idem, Baerne; 3e pr. me daille, Bilthoven. Nadat de prijzen onder gejuich in ontvangst waren genomen, togen de ong. 350 spelers, weer terug naar hun resp. woonplaatsen terug. Een radio-auto zorgde voor gezellige mu. ziek gedurende de wedstrijden. GEBOREN: Hermina, d. v. J. de Jong en H. J. v. d. Heuvel, Den Blieklaan 59;] Cornelia Adriana, d. v. R. J. v. Lierop enj C. M. Vos, Postweg 39; Hermina, d. v. H. v. Kooy en W. J. v. Leeuwen; Dirk Maria Wil» heiminus, z. v. G- v. d. Deijssel en A. W. M«' v. d. Lugt, Molenstr. 72. ONDERTROUWD: J. J. Prinsenberg, 21 j-, Veldweg 8 en M. Geytenbeek, 28 j., Burg«i Grothestr. 4. GEHUWD: M. Westerveld, 22 j. en J* Grift, 19 j.; H. Leeuvve, 34 j., Epe en M. L.| Backx van Wereld, 24 j., Dorresteinwcg 6£ J. v. Lambalgen, 20 j. en J. Kruseman, 23 j., Baarn, Vincent v. Goghstr. 13. OVERLEDEN: Gerritje v. Luinen, 86 j., wed. v. H. v. d. Brink, Wieksloterweg O.Z.', 59; Willem Bakker, 77 j., geh. m. A. C. Mul der, Beetzlaan 93. GEVESTIGD: J. C. Schröder, Luchtvaart- afd., van Wassenaar; M. Kool, Soesterb.str. 63, v. Baarn; P. K. Meurer, Talmalaan 33, v. Kampen; M. H. Meurervan Eijk, idem, v. Rotterdam; F. Pietersma, Beetzlaan 102, v. Harderwijk; J. v. d. Arend m. vr., Stations weg 3» v. A'foort; A. Kouwenhovenv. Dijk, Nieuweweg 31b, v. DaICsen; H. Doornik m. vr., Spoorstr. 29, v. Vianen; D. M. Gaal, idem, v. idem; J. v. d. Velden, Korte Brink- weg 35, v. 's-Hertogenbosch; C. C. v. Kloos ter, Braamweg 16, v. Baarn; J. Mondeel, Luchtvaartafd., v. 's-Gravenhage; H. Gras- meijer, Amersf.str. 65, v Assen; J. M. Beurs- De Smit, Stadh.laan 94, v. A'dam; Y. H. Mulder, Luchtvaartafd., v. Visé (België); J. Allaars, Amersf.str. 56, v. Drieb-»Rijsenburg; J. Masseluik m. g., Buntsveg 14, v. Hooge- veen; P. J. Rcgnery, Vredehofstr. 5, v. Gouda; T. H. Regneryv. d. Hoek, idem, v. idem; G. J. Grootewal m. g., Kampweg 48b, van Eindhoven; J. M. te Riele, Steenhofstr. 39, v. Zevenaar; R. P. A. v. Rees, Luchtvaartafd-, v. Bloemendaal; E. M. P. Jeanmaire, Heide weg 12, v. R'dam; C. K. Hartman, Middel- wijkstr. 74, v. Barneveld; H. Duk m. g., Lt. Koppenlaan 18, v. Den Helder; D. J. Nue- sink, Kolonieweg 2d, v. Maassluis; A. v- Die- men m. vr., Schoutenkampweg 37, v. A'dam; G. F. Matla, Burg. Grothestr. 45, v. Den Hel der; H. Doppenberg, Luchtvaartafd., v. den Haag; J. de Reuver. Stee-i hofstr. 4Ï. van Vreeswijk.

Soester Courant | 1936 | | pagina 6