Ons Weekpraatje. Herdenkingen, Soes: tl Burgerlijke stand u* Bri POlij □C Het verleden moet dienen voor betere toekomst» Toen ik een dezer dagen de plaatjes in de krant betreffende de herdenking van den 35osten geboortedag van J. P. Coen, zat te bekijken, toen heb ik me afgevraagd, wdt er wel precies allemaal zou omgaan in fle hoofden van al die mijnheeren, die er rondliepen in schitterende uniformen, of, ge. stoken in *le „gekleede1' en hoog gehoed, groote kransen torsten om deze te gaan neerleggen aan den voet van Coen's stand beeld. Van zoo'n Colijn kan ik het me voorstellen, dat hij bij zoo'n huldebetuiging inderdaad een geestelijke gemeenschap deel. achtig is met den verren voorzaat. Het lijkt me evenzeer aannemelijk, dat Coen, had hij in onzen tijd geleefd een'knap staats man zou zijn gewfeest, als dat Colijn had hij in het licht eener 15e of ióe eeuw ge schouwd zich een dapper en Godvreezende Coen zou hebben getoond. Ik verwacht natuurlijk niet van de men- schen, dat ze 'n beetje zullen gaan staan huilen bij het standbeeld van een man, die 350 jaar geleden is geboren, maar inmiddels het tijdelijke met het eeuwige verwisselde. Ze komen daar samen om de nageadchtenis van den grooten vaderlander te eeren. Maar doen ze dat nu inderdaad Den goeden niet te na gesproken, geloof ik, dat de meesten zich roiia zoo'n- standbeeld laten verzamelen om ton beetje van den roem van den dooden held op zich laten afstralen. Velen zijn be reid om in een gevoelvolle redevoering te gewagen van het dappere doorzettingsvermo gen van Coen, die zich tot devies had ge kozen om nooit te zullen „desepereeren'1, maar hoevelen zullen na zoo'n redevoering bedenken, dat er ook heden ten dage in de maatschappij nog helden genoeg rondloop-en, die ook besloten hebben om niet de deses- pereeren, maar nochtans verkommeren en hun waardevolle energie van onnut moeten la ten voor de samenleving, omdat ze den daadwerkelijker! steun moeten ontberen, zon. der denwelken ook Coen-s streven vruchte loos had moeten blijven. Ken ander voorbeeld. I51 de hoofdsteden der landen welke aan den wereldoorlog van 19141918 deel namen, heeft mjen bo ven het graf van een. onbekenden soldaat, kolossale monumenten opgericht. Er brandt op dat graf een „eeuwige1' vlam en schier dag aan dag komen uitgebreide delegaties, bestaande uit menschen, die in schitterende uniformen zijn gestoken en hun borst met .eere.metaal hebben behangen, kransen aan dragen naar dat graf. De betrokkenen trek ken dan een gelegenheidsgezicht, voor het geval de fotografen staan immers in een zÉE" eSff1 ötfg-etoHk zelfvoldaanheid aan den. officiëelen maaltijd orft naast den geest ook het lichaam te kun nen verzadigen. Het is alles heel plechtig, maar ónecht. iW.elke notitie nemen die wereldscbe groot heden van den onbekenden levenden soldaat dien ze na de plechtigheid tegenkomen Hem wordt vaak geen blik waardig ge keurd, tenzij om te zien, of „de kerel1' wel ^model*' groet. Als ze goed overdachten, wat het beteekent, dat daar in den grond, waar op het Doodenmonument staat, het stoffelijk overschot rust van één der tien millioen jon gemannen, die elkaar in een onzinnigen strijd hadden afgeslacht zonen van moeders, va. tiers van kinderen dan zouden ze, nog toet den kruis in de linkerhand, de voorste twee vingers van de rechterhand omhoog ge. stoken en luide hebben gezworen „bij God Almachtig'', dat ze met heel hum energie en al den invloed van hun rang en titel, zullen ijveren, opdat zóóiets onmemschelijks en zoo jets hemeltergends nóóit meer zal gebeuren. Maar de onbekende soldaat rust slechts jin zijn praalgraf om aan zijn dood een on waarachtige heldenglorie te verleenen en die glorie te doen afstralen op de geuniformde en zwaar gedecoreerde wereldleiders. Herdenkingen hebben tem doel het ver leden op te halen. Maar dit doel is nutte loos, als we mi-et bereid zijn om de les van het verleden te laten dienen voor een betere toekomst. BEGRAFENIS AGENT W, SPIES. Onder o\ergroo;e belangstelling is Maan dagmiddag agent Spies ten grave gedragen door z'n collega's i Behalve talrijke familieleden, merkten we op het kerkhof op: Mr. Deketh, burgem. van Soest, gem. secr. Batenburg, wethouder De Bruin, de raadsleden Hornsvald en Hil- horst, Ds. Groeneveld, Ds. v. Schaick, het geheele Soester politie.corps, onder leiding van Inspecteur Schreuder en Majoor Van Leeuwen en verder deputaties van de politie uit Baarn, Amersfoort, De Bilt, Doorn, Drie. bergen, Zeist, Maartensdijk en van de Rijks- veld wacht, 't ambtenarencorps van de ge. meente Soest en velen anderen. Ouder een berg van bloemen bedoitvenri kwam de lijkwagen om ongeveer één uur op 't kerkhof aan gevolgd door een zestal rijtuigen met 2 zwarte paarden bespannen. In de aula stelde zich de droeve stoet op om van daaruit naar de grafkuil te trekken. Bij -t graf werd allereerst 't woord gevoerd door Mr. Deketh, Burgemeester van Soest. REDE BURGEM. DEKETH. „De Heer heeft gegeven, de Heer heeft genomen, de Naam des Heeren zij geprezen''. Met deze woorden, zette spreker z'n een. voudige en met ontroerde stem uitgesproken rede in. De burgemeester schilderde de overledene vervolgens als: echtgenoot, vader cn als trouw lid van 't Soester politiecorps. 't Zal moeilijk zijn om nu de Heer dezen edelen mensch weggenomen heeft ook de laatste zinsnede waar te maken „de Naam des Heeren zij geprezen''. Spreker spoorde ver. volgens allen aan, om de oogen naar om hoog te houden, waar goed en kwaad afge wogen wordt en waar God ons aller troost Namens de gezamelijke politiecorpsen-sprak Inspecteur Schreuder. REDE INSPECTEUR SCHREUDER. Namens de afdeeling Soest en Omstreken van de N-ederlandsche Politiebond, brengen we hier een laatsten groet aan onzen ka meraad op z'n laatste rustplaats. Het is een laatste bewijs van onze gene genheid, dat we hem kunnen geven. Het groot aantai van politiemannen uit groote en kleine plaatsen uit de omgeving hier bij de groeve verzameld bewijst wel, welk eene ruime plaats Spies in de harten innam. Deze groote genegenheid heeft bij zich niet verworven door 't naar voren dringen van z'n persoon, maar door ware, eenvou dige kameraadschap. j .Willem Spies was een man van karakter, oprecht tegenover z'n superieuren en colle ga's en altijd maar klaar staand om z'n plicht te vervullen. In jouw Spies verliezen we een eerlijk en trouw kameraad. Vroeg, veel te vroeg is je aardsche loopbaan beëindigd. Maar om •t hoe en waarom te begrijpen, scmereu we zoo oneindig te koTt en kunnen we slechts berusten. ;j Moge, U, Mevrouw, kinderen en familie, kracht worden gegeven in deze en de ko mende moeilijke dagen. Weest U er van overtuigd, dat de naam van Spies in de politiegel-ederen altijd met eere zal worden genoemd. Beste kameraad, rust zacht. Tenslotte sprak Ds. v. Schaick een woord van troost tot de overblijvenden, waarna hij voorging in het bidden van 't „Onze Vader", Namens de familie sprak de begrafenis on. dernemer woorden van dank tot de talrijke aanwezigen. 1 Als slot van de plechtigheid gingen alle aanwezige agenten langs 't graf en brachten den overledene een laatste groet. •t Was eeD ontroerende plechtigheid, die op alle aanwezigen groote indruk maakte en voor de cchtgenoote en kinderen zeker een groote troost in deze droeve dagen is geweest. Agent Spies ruste in vrede. J- Hr R-iinet- faimlie gebracht. STEUN. AAN KLEINE BOEREN. In aansluiting aan het gepubliceerde om trent den te verleenen steun aan kleine boe ren kan worden medegedeeld, dat nader be. sloten is, evenals het vorige jaar bij het even tueel toekennen van een bijdrage geen reke. Ding te houden met het aangeslagen zijn in de Gemeentefondsbelasting. De regeling is thans aldus: Een extra.steunuitkeering zullen zj[ ontvan gen, wier hoofdberoep in den landbouw ligt, met dien verstande: 1 a. dat zij bij de inventarisatie in de maand Mei 1936 niet minder dan 1 H.A. en minder dan 5 H.A. cultuurgrond in gebruik hadden. b. dat zij niet zijn aangeslagen in de inkomsten, of vermogensbelasting voor het belastingjaar 1936/37. c. dat zij in het tijdvak van 1 September 1936 tot 1 Februari 1937 in totaal gedurende niet meer dan 5 weken in een van rijks. ..ege gesubsidieerde werkverschaffing- opge. zomen zijn geweest of steun hebben genoten ingevolge een door den minister van So,e. Zaken goedgekeurde steunregeling. d. dat zij sedert 1 Januari 1937 niet aan gesloten zijn geweest bij de werkloozenkas eener vereeniging, gesubsidieerd ingevolge het Werkloosheidsbesluit 1917« TELEFOON SOEST. Nieuwe aansluitingen: 2001 E. Klasser, Accountantskantoor (Lid N.I.v.A.) Belasting Consulent (B-v. B.C.), Plas weg 37. Oltmann H<eüm, Julianaïian 61. A. Leeuwz, Julianalaan 69. J. J. Meurs Jr., Advies, en bouw bureau „Adwebo'* adviseur en ver. tegenwoordig er „Gold chon*', Sta. tionstraat 16. G. Mulder, Julianalaan 5a, Soestdijk. Woningbureau D. J. Rasch, Lange bergstraat 19. Vervallen aansluiting en 658 Wed J. v. Kooy, Stationskoffiehuis. Torenstraat 6. W. v. Schoonhorst, Bloemenhuis. Njeuweweg hoek Smitsweg. W. B. D- M. v» d. Vijver, Wald. Pyrmontlaan 2, Soestdijk. F. v. d. Wissel, ICweekerij .Obrina, Eigendomsweg 38. 2092 20S3 2091 2084 2297 389 350 373 DON BOSCO.GROEP. Door de Voortrekkers, Verkenners en Wel, pen van de Don.Boscogroep is onder leiding van Hopman Schalks, een demonstratie-avond gegeven. Een groot aantal belangstellenden was aan. wezig, o.a. de Zeer Eerw. Heer Pastoor Voss, kapelaan ter Riele en de aalmoezenier, kapelaan Oostveen. Vele verkenners.gToepen uit de omgeving hadden afgevaardigden gestuurd, o.a. merkten we groepen uit Amersfoort, Baarn en H'sum. D« commissarissen Hulzenbek en Klaar- water luisterden den avond met hun tegen woordigheid op. Ter opening sprak de aalmoezenier Oost- veen een woord van welkom, ha wees er op, dut deze avond tevens gold als Jaarfeest. De Don.Bosco-groep bestaat n.1. deze mnd. zes jaar. Na deze kote irnleiding werd een zeer afwisselend programma opgevoerd. De verkenners kunnen op een zeer ge slaagde avond terugzien. Toen Pastoor Voss tot slot hulde bracht aan den hopman en allen die de leiding hebben bij de Don.Bos- co-groep, stemde de zaal met een donde rend applaus in. Wij hopen dat deze avond ook propa. gandistische waarde heeft gehad, zoodat door medewerking en steun van vele Soesters, de groep tot nog hooger bloei moge komen. Verkenners -t was k«Léi>ad-él knal] KONINGIN EMMA KOOR BAARN. Evenals het vorige jaar zal ook dit jaar het Koningin Emma Koor te Baarn op plech tige wijze de nagedachtenis herdenken van wijlen H M. Koningin Emma. De Gemeen ten Soest en Baarn kunnen en willen hun Beschermvrouwe niet vergeten. En juist nu, terwijl het oude paleis te Soestdijk waar Zij zoo vele zomers vertoefde, in gereed heid wordt gebracht voor het jonge Paar, gaan onze gedachten steeds weer naar Haar terug. Werd verleden jaar haar nagedach tenis geëerd door het uitvoeren van het „Requiem'* van Verdi, dit jaar zullen op 19 Maart a.s. uitgevoerd worden 2 Koor werken n.1. het Requiem van Fauré en het Wachet auf, ruft uns die Stimme-' van Joh. Seb. Bach. Als solisten verleenen hier aan hun medewerking Mevr. To v. d. Sluis. Sopraan, Joh. Lammen Bas, en het Utrechtsch Stedelijk Orkest. Het geheel staat onder de bekwame lei ding van den begaafden Directeur Sjef d. Eerden. Deze uitvoering belooft een groote gebeurtenis te worden. Een derge lijke uitvoering gaat echter gepaard met hoo. ge kosten. Daarom wekken wij een ieder, die deze «voering wil bijwonen op, zich als lid op te geven van het Koningin Em ma Koor (minimum bijdrage f 5. Het lidmaatschap geeft recht op een ge. reserveerde plaats. Men kan zich ook als begunstiger opgeven (minimum bijdrage f 1.Als begunstiger heeft men recht op reductie op de entreeprijzen naar rato van de groote van de bijdrage. Men kan zich als lid of begunstiger opge ven bij Mej. R. LL B. van Ingen, Anna Paulownalaan 16; en bij den Heer L. Dor- jee, Oude Utrechtscheweg 2A. Nadere bijzonderheden omtrent bovenge noemde uitvoering zullen nader bekend wor. den gemaakt. feestavond met het zingen vna ps, 25 2-6, vervolgens ging hij voor in gebed. Begeleid door mej. T. Groeneveld, zongen de dames Elzinga en Groeneweg, eenige lie deren, welke door de aanwezigen zeer ge waardeerd werden. De heer Van Gorkum las vervolgens Lu kas 15, waarna hij een korte rede hield over „Het zoeken van »t verlorene en 't zoe ken van den Vader naar 't verlorene". Door Groenestein werd vervolgens een op stel voorgelezen over: „David en Goliath'1 Zoowel 't opstel en de voordracht waren uiitstekend. Tijdens de pauze werd er chocolademelk geserveerd, hetgeen door alle aanwezigen na. tuurlijk zeer op prijs werd gesteld. Na de pauze volgde een tooneelstukje: „In de Kapperszaak'*, wederom werd er har telijk g-eapplaudiseerd. Vervolgens werd het jaarverslag voorge lezen dat reien gaf tot veel optimisme. Na nog enkele fraaie stukjes te heb' opgevoerd was 't eind van den avond al weer gekomen. Nadat de heer Luiken in gebed was voor gegaan zong men tot slot ps. 134 vers 3 ONGEVAL. Zondagmiddag reed de mo.orrijder P. V. uit Amsterdam op de Beetslaan tegen een boom. P. V. liep een bloeduitstorting in de knie en eenige ontvellingen op. Hij werd, Totaal 5 1 /24 1 /2 De wedstrijd Asva I (te Amersfoort) te gen Soest IV is beëindigd met 3 afgebro ken partijeneen kans bestaat op een uit slag van. 55. Herinnerd wordt aan den thuiswedstrijd van Soest III tegen Unitas a.s. Dinsdag avond (16 Febr.). Oplosssing probleem nr. 21 W. A. Shinkman, The Golden Argosy): Ddl-d4- Goede oplossingen ontvangen van mej. A. B. Spijker en de heeren: C. G. v« Bavel, J. J- W. Blom, A. d- Boer, B. Beuken, M. C. Th. Consemulder, A. v- Dijk, J. J. Huurdeman, T. G. de Jong, J. Kromhout» F. A. Mud, H. Plas, K. Post, G- Reache, de Vries, J. v. a. wat eu o. u-c KATH. KRING SOESTERBERG. Zondagavond werd door de Kath. Kring „St, Carolus'* te Soesterberg, het seizoen ge sloten met een vroolijk vastenavondfeest. Door verschillende dames en heeren leden, van den kring, werden onder leiding van den Heer F. Peters, verschillende één.acters en leuke stukjes ten tooneele gebracht, door 8 jonge dames werden eenige zeer mooie dan sen uitgevoerd, terwijl door den heer Man- ders eenige mooie liederen werden gezongen, waarvoor hij een welverdiend applaus in out. vangst mocht nemen. Het was een vroolijke avond en de lach daverde door de Z&&L Na afloop dankte de Voorzitter, de heer Nefkens allen, die aan deze zoo geslaagde avond hadden medege werkt, niet het minst den heer Peters, die door den voorzitter met een krans werd om hangen en de madaille van verdienste op zijn borst gespeld en werd er tevens een oor konde bijgevoegd. 1 Aan mevr. Peters werd een mand met bloemen overhandigd. Het was een waardig slot van de Kring van dit seizoen. Men bleef nog een tijd gezellig bijeen. SOESTER SCHAAKCLUB. Maandagavond speelde Soest II tegen Naarden I en wist op fraaie wijze te winnen met 61/23 1/2. Dinsdagavond kwam het 3de tiental van Bussum op bezoek om zijn krachten te komen meten met Soest I; Soej wist nog juist te winnen met een minimum verschil. De dedctailferde uitslag is: SOESTI BUSSUM I W. H. Bosscha L. M. Schrijver 1o J. F. de Regt G. Rogge 1—-o Drs. A. P. du Pree H. Adelaar 1(2—1(2 H. Schreuder E. v. Oeveren 1o J. Gorter Dr. J. A. Donker o1 H. Hehenkamp H. Sitters 1o Dr. Th. Veldh. v. Z. A. J. Swem o-i J. Timmer Sr. H. Fick. 1/21/2 J. Timmer Jr. D. Oskam o1 D. Goedhart J. J. HHarder 1/21/2 den voor deze gevederde vrienden aldaar ongunstig zijn. De eenige vogels welke me^ er in vrij talrijke mate aantreft zijn de VIaam, sche gaaien, de houtduif en een enkele krs.au De echte insecteneters ontbreken er echter» .Wil men deze dus aantrekken zoo dient rnen de levensvoorwaarden zoodanig te n:a. ken, dat men de komst van deze boschbe woners mag verwachten. In het kort be schouwd moet hier dan voor drieërlei dingen worden gezorgd en wel: 1. voor een goede woon. en broedge- legenheid (aanbrengen van nestkastjes enz); 2. voor een goede drankgelegenheid (aan leg van kunstmatige poeltjes, vijvertjes, ven netjes enz.); 3. voopr ruime eetgelegenheid. Het is mede voor het laatste doel, dat thans de hier genoemde onder beplanting \an loofhout wordt aangebracht. •Waar loofhout is zijn insecten, zoowel op het levende ais onder het afgevallen en doode blad, zoodat hier steeds eenig voedsel voor de vogels te vinden is. De praktijk heeft bewezen, dat zoo aan deze drie voorwaarden wordt voldaan, men spoedig de komst van vele vogels nia.^ er- wachten. .VERKOOPING. Dinsdag is door Notaris Knoppers «een verlcooping gehouden van 2 huizen en 2 perc. bouwgrond gelegen aan de Rad erna k er straat. De verkooping had een vlot verloop. De huizen werden in combinatie afge mijnd, nadat als hoogste bod een bedrag van f7160.was genoteerd. i De heer. J. Mensink mijnde af op 500. Vpor de perceel en bouwgrond was het hoogste bod in combinatie f 4150.weder om afgemijnd op f 800,door den heer J. Mensink. KNAPEENVR. „THIMOTHEUS"'. Onder groote belangstelling vierde de kna. penvereen. „Thimotheus'* haar iste Jaarfeest in de Kerkzaal op Hees. De voorzitter. Van Gorkum, opende de VOETBALVEREEN. „SOEST-'. Ter gelegenheid van 't 14.jarig bestaan der vereenjging is op Maandag ƒ.1. door de V.V. ,Soest'' een feestavond gehouden in hotel Eemland''. Er was groote belangstelling voor dit feest, o.a. zagen we afgevaardigden van de vereeniging Esvac. Te ruim 8 uur opende voorzitter Van de Hoek den avond. Hij heette allen hartelijk welkom en kondigde een tombola aan. De ruim 160 prijzen zijn door de leden bij elkaar gegaard en van» ale zijden ontving de ver- eenigiing de grootste medewerking. Spreker dankte allen daarvoor en wenschte allen een gezelligen avond. Hierna werd een klucht opgevoerd: „De Goudmijn'*. Liefde en fortuin spelen hierin de hoofdrol. Beide laten zich tenslotte ver eenigen tot geluk van de twee geliefden en familie. Er werd zeer vlot gespeeld, speciaaii J. v. d. Broek verdient een woord van lof voor de schitterende vertolking van z'n ren- teniersrol. Aan het eind van het spel werden de dames met bloemen gehuldigd. Het pu bliek gaf door langdurige ovaties z'n instem, ming te kennen. De lachspieren zijn dan ook wel degelijk in beweging gesteld. Na 't verloten van de prijzen werd er nog lang genoten van de uitstekende jazz.muziek van de „Wilüam's Band" o.l.v. G» Wiilemse. Bravo Soest, dat was een ge aagde avond. AANRIJDING. Vrijdagavond kwam uit de richting Soes terberg de heer G. met z'n luxe auto aan rijden. Uit de richting Soest kwam een taxi uit Utrecht, bestuurd door B. Juist op den overweg ontmoeten beide auto's elkaar. Dc#or_ dat B. geen voorrang gaf raakten ze op de smalle spoorwegovergang in botsing. Hier. bij liepen de balde auto's zware schade op. Persoonlijke ongelukken kwamen niet voor. De trein uit Amersfoort kon nog juist tot stilstand worden gebracht. PRIJZEN DER KUIKENS. Naar wij vernemen, zal binnenkort een koninklijk besluit in werking treden, krach ten hetwelk alle houders van broedvergun- ningen zich tegenover de Nederlandsche Cen trale voor Eieren en Piuimvee zullen moeien verbinden aan deze centrale op haar eerste aanvraag een bedrag te zullen betalen van fo.05 per broed ei. Van deze verplichting wordt evénwel ont heffing verleend aan die houders van broed, vergunningen, die zich hebben verbonden hun kuikens ten verkoop te zullen aanbieden en te zullen verkoopen tegen ten hoogste door den Minister van Landbouw en Visscherij vastgestelde prijzen. Deze prijzen bedragen voor kippenkuikensf fo.16 per stuk en voor vrouwelijke eenden kuikens, indien deze geleverd worden in het tijd va-ic van 21 Febr. 1937 tot 21 Maart 1937 p. st. óocffc 21 Maart tot 1 April 1937 p. st. 50 et» 1 April tot U April 1937 p. st. 45 ct. xi April tot 21 April 1937 p. st. 40 ct- Voor eendenkuikens die geleverd worden; op of na 21 April 1937 bedraagt de prijs *en hoogste 30 ct. per stuk. Doel van deze regeling is een onredelijk^ stijging van Me kuikenprijzen te voorkomen*- Kuikens, die geleverd worden aan fokken of houders van vermeerderingsbedrijven val len buiten deze prijsregeling, evenals de kuikens van sier- en dwergrassen. RESTAURATIE SOESTER BOSCH. De van gemeentewege tewerkgestelde werkloozen zijn o.m. werkzaam in het Ge meentelijk Wandelbosch tot het aanbrengen van een onder beplanting in dit bosch. Het WaflGelbosch, beslaande voor een zeer groot deel uit dennenbosch beeft de laatste jaren zeer veel te lijden gehad van verschil, lende insecten, o.a. de rups der dennenblad- wesp, welke aldaar vrij groote verwoestin gen heeft aangericht en het aanzien van het bosch heeft verminderd. Om dergelijke plagen in de toekomst te bestrijden bestaat er slecht één middel en dat is de hulp der vogelwereld inroepen. Als bekend is de vogelwereld in de den- neubosschen klein, daar de levensvoorwaar- Meurs, Bjrktstr. c6d; Bernardina Geertruida, d. v. A. B. de Bruin en G- Natter, Molenstr,- W.Z. 1Cornelis Lambertus, z. v. G- Schim, mei en C. Brouwer, Hartweg 6c; Geertruida Adriana, d. v. J. A. Pouw en M- van Dorre- stein, Postweg 48a; Berdina Catharina, d. v. H. v. d. Broek en W» C. Cionda, Kor Gei Hartweg 38. ONDERTROUWD; B. J. Koppen, 22 jr., Soesterb.str. 44 en E. Schipper, 23 jaar. Braam w eg 16. OVERLEDEN: Evert Veldmeijer, 81 jaar, wedn. v. W. de Jongh, Amersf.str. 96; Pie- ter Daane, 23 jaar, ongeh., Verl. Postw. 5a; Jenneke Ilmer, 8$ jaar, ongeh. Heidew. 66* GEVESTIGD: P. J. Dral (inw-), Vinken- weg 32; J. Vogel (inw.), Plasweg 29; H. Jj de Wilde m. g., A. Paulownal. 4; H- C< Smulders m. vr., Hartman!aan 106; M- E- Meeter.Rolufs (inw.), O. Utr.weg 6a; B. F« de Wit m. g., Verl. Talmalaan 19; H- P. v* cL Deyssel (inw.), Birktstr. 34; F. H- Ver- stappe m. g., Schrikslaan 39; G. Charmants! (inw.), Steenhofstr. 69; E. J. Verkley m- zr., L. Bergstr. 26; J. W. Arler (inw.)^ Birktstraat 94; C. J. v. d. Donck na- g.^ Amersf.str. 27; A. Diest (inw.), Van Lennep* laan 56; A. T. v. d. Veen m- g., Oranjelaan' 2a; A. Verkooyen (inw.), Beukenl. 2id; W« de Ruiter (inw.), Hartweg 31; J. Oostwou- der (inw.), K. Hartweg 38; H. A. Hartman (inw.), B. Grotiiestr. 49; A. C- H. Aaldera (inw.), B. Grothestr. 49; E. v- Zoest m. g., Lange Bergstraat 10, VERTROKKEN: A. J. v. Blom .Taconis^ v. Koloniew. 10 n. H'suitf, Snelliuslaan 31 j A. Abbink met vr., v. Smitsweg 36a n. Zeist, L. S. A. de Haan, v. Amersf.str. 70a n« Haarlem, Rijksstr.weg 1003; A. N. Smit, B. Grothestr. 65 n. A'dam, Sophialaan 31J Hcyneslaan 12; P. Wi. M. Couturier, v- Sophialaan 33 n. A'foort, Kam per binnenpoort; 5; D. J. v. d. Meer m- g., v. Nieuwewegj 110a n. A'dam, Postjeskade 87 hs.j E. v. d« Horst m. g., v. Krommew. 27 n- Baarn, Alex;- anderstr. 6; G. Martens.de Ruygt, v. Eigen domsweg 1 n. H'sum, Ooster Engwewg 393 H. F. J. M. Piasmans, v. Amersf.str. 95a n- A'foort, 't Zand 9,- A. M. Morren, v. Emmali, 14 n. A'dam, Valeriusplein 30; W. Brandt, v. Amersf.str. 69 n. Utrecht, J. v. Scorelstr- 77; H. Bouws, v. Kerkpad Z.Z. 22a n« Zwolle, Terborchstr. 1; J. v. B-rakel, vani Amersf.str. 105 n. A'foort, Drieringenstr. 93 J. J. Couturier, v. Sophialaan 33 n. Bussum^ Nieuw 's.Gravenl.weg 16. VERHUISD: A. H. Meiman m. g., vaaf Hartweg 19 n. Beek erin ghstr. 21; H. B« Hartogsveld m. g., v. Braamweg 19 n. Oud^ Utr.weg 20a; J. Zwaan, v. Korte weg 13 ru Beckeringhstr. 8; G. v. Hummel m. g., v«,( Kerkstr. iof n. Beukenlaan 15a; G. Pasmat^ v. Rerkstir. ictf n. Beukenlaan 15a. lns< )PP F Galle

Soester Courant | 1937 | | pagina 2