De verjaardag van den Prins. KLEEDINGMAGAZIJN oVekbc^aileóU Artistiek omlijsten C. ALDERS Kerkberichten* Voor den eersten verjaardag, welke Z.K.H. Prins Bernhard als Gemaal van onze Kroon prinses heeft gevierd, heeft ons volk en speci aal de bevolking van Soest en Baarn veel belangstelling getoond. Met groote vreugde en veel feestvertoon is deze dag alom in den lande gevierd en de nationale driekleur wapperde over het geheele land. IN DE OMGEVING VAN HET PALEIS. Het centrum van de belangstelling is wel geweest het paleis Soestdijk. Reeds dagen te voren stonden groote groe pen belangstellenden te wachten of er ook maar een glimp op-te vangen was van het Prinselijk Paar of van de aanwezige gasten. Ging een van hen uitrijden, dan werd hij met 'n hartelijk gejuich uitgeleide gedaan. AAN DEN VOORAVOND. Maandagavond zette de feestdag in met een bezoek van een 20.tal zang-vereenigingen, die deelgenomen hadden aan het nationaal zang en muziek-concours in Baarn. Om half acht marcheerde men, voorafgegaan ioor de fanfare „Ons Genoegen" van Gar deren, de Koningslaan op. De leden dezer muziekvereeniging in boe- rencostuum en op klompen, speelde twee cou pletten van bet Wilhelmus, welke door de duizenden belangstellenden uit volle borst werden meegezongen. Aan het eiiAle van het tweede couplet vertoonde Prinses Juliana zich voor een der ramen van de eerste verdieping en wuifde de wachtende menigte toe. Tot slot speelde de muziek nog een pot pourri samengesteld uit de Jdppe-Detmoldj- taarsch en verschillende vaderlandsche liederen. De aan deze hulde deelnemende vereeni gingen vertrokken daarna weder door de bos. schen naar Baarn. Prins Bernhard, welke kort te voren was uitgereden, was als gevolg hiervan niet aan wezig. DE FEESTDAG. Dinsdag reeds vroeg in den morgen was bet te zien, dat in de omgeving van het pa leis iets bijzonders werd verwacht. Groot en klein spoedde zich naar Soestdijk, ien de velen die gekomen waren, hebben» kunnen zien, op welke wijze de militairen uit 'Amersfoort, Prins Bernhard als meerdere kwa. Uien huldigen. Te ruii? 10 uur kwam het Eerste Half.Reg. Huzaren in Soestdijk aan om voor den jubi laris en de Koninklijke familie te défileeren. Vanaf het bordes sloeg Prins Bernhard dit Sdéfilé gade. Prinses Juliana en Prinses Arm gard hadden een meer beschermd plaatsje ge. Te ongeveer elf uur arriveerde H.M. de Koningin per auto uit de richting Baarn op het paleis, alwaar zij door het Prinselijk Paar werd begroet. Als overige gasten waren o.a, ten paleize yeeds eerder gearriveerd baron en baronesse Von Cramm en eenige Duitsche vrienden van Prins Berhard. HET TEEKENEN DER FELICITATIE.REGISTERS. Zeer velen maakten in den loop van den iag van de gelegenheid gebruik om de in de galerij liggende felicitatie.registers te teekenen. Afzonderlijke registers Waren neergelegd voor H.M. de Koningin, Prinses Juliana en Prins Bernhard. Op sommige uren was de toeloop zoo Jroot, dat men in de rij moest wachten. Den geheelen dag heerschte in de omgeving ta gezellige drukte en ontelbaar waren de ^uringcars en auto's, waarvan de bestuurders ♦oor dezen dag blijkbaar speciaal de route langs het paleis hadden gekozen. DE AVOND VAN DEN FEESTDAG- De avond Van dezen nieuwen nationalen feestdag bracht voor Soest en Baarn nog veel drukte. Allereerst togen velen naar het paleis om getuige te zijn van het délilé, dat door de deelnemende vereenigingen van het muziek concours in Baarn werd gehouden. Te ongeveer half 7 trok de eerste muziek vereniging de hekken van het park binnen en het was ruim half acht voor alle vereeni gingen al spelende langs de Koninklijke fa milie waren getrokken. Voor het hek verdrongen zich duizenden belangstellenden, uit welke menschenmassa telkenmale luide toejuichingen opstegen. De politie had groote moeite om het ver keer in goede banen te houden. Dank zij het rustige optreden van Rijks- reldwacht en politie verliep alles echter rustig en ordelijk. Op het bordes van het paleis, nam Prins Bernhard, omgeven door familieleden en ge- noodigden, op vriendelijke wijze de enthousi aste eerbewijzen in ontvangst. Bij het passeeren brachten de vaandeldra-» gers den vaandelgroet. MUZIKALE OMWANDELING. Om 8 uur in den avond stelde de Soester Harmonie P.V.O. zich op de Burgem- Gro thestraat op om een aanvang te maken met een marsch door het dorp. Al dadelijk sloten zich honderden belang stellenden bij den stoet aan. De Oranjegarde nam aan deze muziekale omwandeling deel en maakte met haar kleurigen uniformen en de oranje-blanje-bleu-vlaggen een keurigen indruk. Via den rijksstraatweg trok men door ile Koringinnelaan, Korte Haitweg, Becke- DJigstraai Beukenlaan, Nieuwewetr, Soester- bergschestraat, Kerkstraat, Middelwijkstraat en Steenhofstraat. l In het rosarium voor het Gemeentehuis werd met 'n plechtig spelen van 't Wilhel mus, dat door velen uit volle borst werd meegezongen, deze muzikale wandeling be ëindigd. VUURWERK IN DE VAN WEEDESTRAAT. Velen dachten dat hiermee de feestelijk heden ten einde waren. Den bewoners van de Van Weedestraat en belangstellenden, wachtte echter nog 'n aardige verrassing^ Te ongeveer half elf begonnen de heeren Smit en Groart voor de buurtvereenigjnjgi Van Weedestraat met het ontsteken van een kleine vijftig stukken vuurwerk. Dit had plaats op het terrein tusschen de perceelen van de heeren Dammers en Smit. Dit vuurwerk, meer bedoeld voor de kin deren der straat, had echter in niet mindere mate de belangstelling van de grootere be woners en de vele passanten van den hoofd weg. In kleurige afwisseling volgden de ver schillende stukken elkander op. Sommige hadden zelfs een bijzonder fraaie en onverwachte uitwerking. Deze onverwachte traotatie werd door de Van Weedestraat-bewoners dan ook niet wei nig op prijs gesteld en we zijn er van overtuigd, dat de zoo actieve buurtvereeni«< ging dit nummer nog wel eens in gnooter formaat zal herhalen. Dit vuurwerkje beteekende voor Soest te vens het" einde van den eersten verjaardag! van Prins Bernhard in ons land. Het feit, dat geen officieele feesten doen de desbetreffende vereenigingen waren geor ganiseerd heeft ongetwijfeld bij velen eenige teleurstelling gewekt. We willen echter ho pen, dat als vergoeding hiervoor 31 Augus tus de bijzondere belangstelling zal hebben van hen, die geroepen zijn om leiding te geven bij het uiten van onze vreugde. LUITENANT-VLIEGER VERONGELUKT. In den nacht Van Vrijdag op Zaterdag had te Soesterberg een ernstig auto^oHgeluk plaats, l e ongeveer een uur reed baron Wentinck met een kleine sportauto in de richting van Soesterberg naar Utrecht. Voor hem reed in dezelfde richting een groote met turfmolm! beladen treiler. Door nog niet opgehelderde ocxrzaak is de auto op de grens van Soesterberg en Huis ter Heide, onder den tractor gereden en wel met zoo'n snelheid) dat de kleine wagen bijna geheel onder den grooten vrachtauto schoof. De heer Wentink raakte daarbij bekneld en kwam met het onderstel van de tractor in zoodanige aanraking, dat hij ernstig aan hoofd en bovenlichaam werd gewond. Levenloos werd hij van onder den auto weggehaald. De politie uit Zeist en Soesterberg stelde een nauwkeurig onderzoek in om de moge lijke oorzaak van de botsing vast te stellen. Gebleken is, dat de verlichting van de vrachtauto volkomen in orde was. De verslagenheid in de militaire kringen te Soesterberg was bij het vernemen van dit droevig ongeval, zeer groot. Alle vlaggen werden onmiddellijk half-stok gehangen. De begrafenis heeft Woensdag j.1. te 's-Gra- venhage plaats gehad. MOTOR-ONGEVAL. Doordat de bestuurder van een auto, rij dende op den rijksweg te Soesterberg, het teeken van den autorijder K. te laat opmerkte, reed deze in volle vaart tegen deze auto aan, toen deze naar links afsloeg. De auto sloeg hierbij over den kop. De bestuurder van de auto kwam er wonder bo ven wonder zeer goed af. Erger was het met een motorrijder ge steld. Deeze sloeg over het stuur van z'n voer tuig en kwam bewusteloos op de straat te liggen. De onmiddellijk ontboden dokter Panne- koek uit den Dolder constateerde een zware hersenschudding. Pastoor Mocking verleende het slachtoffer geestelijke bijstand. Door 'n ziekenauto uit Amersfoort werd de motorrijder vervolgens naar 't ziekenhuis „de Lichtenberg'' te Amers foort vervoerd. Nader vernemen we nog, dat de motorrij der afkomstig was uit Tilburg en het plan had om de T.T. te Assen te bezoeken. mertc. Aangeioopen een Duitsche herdershond. hond. i ARBEIDSBEURS. In de Gem. Arbeidsbeurs staan thans in geschreven 259 werkzoekenden, t.w. 247 man nen boven 18 jr., 4 mannen onder 18 jr., 5 vrouwen boven 18 jaar en 3 vrouwen be neden 18 jaar. Ingeschreven zijn o.m. metselaars 24, op perlieden 33, timmerlieden 23, grondarbeiders 24, stucadoors 8, schilders 3, tuinarbeiders 23, chauffeurs 13, kantoorbedienden 7, losse arbeiders 34, rijwielherstellers 1, slagers 6 en loodgieters 4. van platen, foto's en schilderstuk ken tegen billijke prijzen. Boek-, Papier- en Kunsthandel. j Eigen Encadreerinrichting Steenhofstraat 13 Telef. °!76. DALENDE WERKLOOSHEID, Ook in onze gemeente schijnt er langza merhand een kentering te komen in het werk loosheids-cijfer. Als we een vergelijking maken tusschen de maand Juni in de jaren 1934, '35, '36 en '37, dan zien we het volgende: Juni 1934 gem. 211 werkl.; Juni 1935 gem. 310 werkl.; Juni 1936 gem. 400 werkloozen.; Juni 1937 gem. 260 werkloozen. Hierbij moet in aanmerking genomen worden dat dit de cijfers zijn van werkloozen, die in geschreven zijn bij de arbeidsbeurs. MILITAIRE BENOEMING. Met ingang van 21 Juni 1937 is bij Ko ninklijk besluit tot technisch hoofdambtenaar bij het Luchtvaartbedrijf benoemd de heer Brokhaar. GEVONDEN VOORWERPEN. Bij de politie te Soest zijn inlichtingen te bekomen omtrent de navolgende gevonden voorwerpen: streng kralen, rijwiel-belasting- merk, kop van rijwiel-lantaarn, zilveren arm- h;md .4V ren I ee en-horloge rijwiel-be'astine- POGING TOT INBRAAK. In de nacht van Dinstdag op Woensdag is een inbraak gepleegd in de R.K. Kerk aan de Burgemeester Grothestraat. De dader heeft zich via het dak van de naast de kerk gelegen sacristie toegang we ten te verschaffen tot de kerk. Een glas-in-lood raam werd uitgesneden en via een aan de muur bevestigde bel en een aan den kant staande stoel bereikte de dief de vloer van de kerk. In zijn poging om het tabernakel te for ceer en slaagde de dief echter niet. Wel wa ren de twee koperen platen losgeschroefd, die zich tegen de deur van het heiligdom bevinden. Deze werden echter niet meege nomen. Tenslotte moesten de dieven zich tevreden stellen met beschadiging der offerblokken- en het medenemen van den inhoud daarvan. De gemeente-politie stelt een zeer nauw keurig onderzoek in. Aan dè hand van ge- op de(n) dader(s) te leggen. Intusschem is dit reeds de derde maal .dat de R.K, Kerk een dergelijke onwel kom o visite ontvangt. Eenmaal wist de dief met ruim f 80 buit de pastorie te verlaten. Dank zij de activiteit der gemeente-politie was de in breker toen spoedig gevat. We hopen, dat ook deze misdadiger(s) spoedig in handen van het gerecht moge geraken. DE BEGRAFENIS VAN DEN IIEER W. S. VELTMAN. Zeer velen hebben Maandagmiddag de laatste eer bewezen aan het stoffelijk over schot van de verleden week Woensdag vrij plotseling overleden heer W. S. Veltman. De heer Veltman was secretaris van den Ned. Bond van Zaadhandelaren in Neder land, lid der Kanariefokkersvereeniging „Vo gelenzang" en oud-bestuurslid der Centrale Winkeliersvereeniging. Afgevaardigden en leden van deze ver- eeniging volgden het stoffelijk overschot van den heer Veltman naar den groeve. Toen de met bloemen bedekte kist in de groeve was neergelaten nam allereerst Ds. S. Wouters hel woord. In zeer. gevoelvolle woorden schilderde Ds. Wouters het vruchtbare leven van dezen op rechten christen. Vooral wees spreker op de groote over gave door de overledene in zijn laatste uren. Ofschoon eerst dertig jaar oud, stelde hij zijn leven in handen van den Almachtige in de overtuiging dat 't geen God doet wel gedaan is. Ds. Wouters sprak de hoop uit, dat de diepgetroffen familieleden in het voorbeeld van de stervende kracht zouden vinden om deze zware slag in onderwerping aan God 1 te dragen. Namens den Ned. Bond van Zaadhandelaren sprak vervolgens de voorzitter dier bond woorden van troost tot de familieleden. De heer De Hooge sprak namens de C. W V-, terwijl ook de secretaris der Ka nariefokkersvereeniging nog het woord voerde. Hierna spraken ook nog de heeren De Ruiter als pleegvader en de heer Lenten, knecht van de fa. Veltman. Namens de familie dankte een familielid voor de groote belangstelling. Het was 'n ontroerende plechtigheid, die op de vele aanwezigen een grooten indruk maakte Oosten (R.E.T.O.J te Arnhem besloten Op Zondag 11 Juli a.s. een ©ranje-To^rtocht; vice-versa te houden, waarbij het traject (Arnhem-Soestdijk) lop zoodanige manier 1» gekozen, dat 'de hlaofdverkeerswegen zp<W veel mogelijk vermeden worden- Alle deel nemers en deelneemsters gaan hierbij per fiets of tandem, die voorzien zal zijn van een Oranje-wimpel. Om het wedstrijd-element te vermijden is bepaald dat de afstand van 110 K.M. in to taal 10 uur moet worden afgelegd. Voor tandems is dit 9 uur. Aan het Prinselijk! Paar is verzocht deze rit de Juliana-Bernliard rit var. de R.E.T.O. te mogen noemen. Een aardig initiatief, dat wel navolging zal vinden! E1ER VEILING. Aangevoerd 1700 stuks. Kippeneieren: laag-, ste prijs f 3.20; hoogste prijs f 3.55 per 100 stuks. Eendeneieren: f 2.90 per 100 st- ZONNESTRAAL COLLECTE. De collecte van j.1. Zaterdag heeft vtoor Zonnestraal f 254.80 opgebracht. Dank zij de activiteit der collectanten is dit mooie resultaat bereikt en het mag hen groote ge noegdoening schenken dat dit bedrag onge veer f 25.-— meer is dan dat van het vorig jaar. Alle medewerkers(sters) vriendelijk dank. EEN EXCEPTIONEEL GESCHENK VOOR HET PRINSELIJK PAAR. Nog is er geen eind gekomen aan de strcom van geschenken die het Prinselijk Paar is toegevloeid ter gelegenheid van Hun Huwelijk. Op 17 Juli a.s. zal door de Amersfoort- sche inwoners het Prinselijk Paar een ge schenk worden aangeboden, dat wel zeer verschilt van de andere geschenken n.1. een kei, uit het land van Lippe, ongeveer ter grootte van de beroemde Amersfoortsche kei. Sportend zijn de Amersfoorters keien-trek kers genoemd, toen zij de Amersfoortsche»' kei hebben verplaatst, thans gaat Amers-i foort zoo deelde het Amersfoortsche Co mité dezer dagen aan de burgerij mede - „nog eenmaal een kei trekken, maar thans niet voor eigen glorie of vermaak, maar als hulde aars het jonge Echtpaar, dat de ver persoonlijking is van de eenheid van het Nederlandsche volk; nog eenmaal wil Amers foort een kei trekken om die te leggen aan de voeten van Haar die eens God geve het sluitsteen zal zijn van het gewelf van ons staatsgebouw". Een honderdtal afgevaar digden uit de Amersfoortsche vereenigingen zullen de kei „trekken", geëscorteerd door vele veieenigingen met hun vaandels en vlag gen. Liet Prinselijk Paar heeftzich bereidj.ver- fkeepWifeei^nouwkpen Li'. JULIANA.BËRNHARD TOERTOCHT. Het Paleis Soestdijk staat dezen zo«ier wel in het middelpunt van geheel Nederland en ^daarbuiten! Autobussen, Touring-cars, auto's, fietsen, treinen hebben reeds velen naar het Paleis vervoerd, en zullen nog velen hier naar vervoeren Thans is door de Ren- en Toeristenclub ELECTRISCH KOKEN Donderdagavond bal in hotel Eemland een demonstratie plaats van het koken met elec- trische apparaten Deze demonstratie werd gehouden door de N.V. Provinciale Utrechtsche Electriciteits Maatschappij. Alvorens tot de demonstra.ie over te gaan sprak de vertegenwoordiger der maatschappij, de heer Bus, eenige woorden van welkom tot de ruim 200 dames, die in de zaal van Eeniland aanwezig waren. Spreker wees er o.a. op, dat de electrici- tcit thans wel een eerste plaats inneemt op 't gebied van verlichting en verwarming. Al- lcilei moderne uitvindingen werken er aan mede 0111 het gebruik van electricitcit zoo ge vaarloos en practisch mogelijk te maken. Deze avond zouden er eenige moderne toe stellen gedemonstreerd worden, die in het gebruik zeer zuinig zijn. Hierna was het woord aan Mevrouw van Zeklenrusl-dt: Jongh tot het houden van haar lezing over: ,,De toepassing van de elec- tricileit in de huishouding". Hierin legde zij speciaal de nadruk op 't gebruik van weinig water en weinig zout bij het electrisch ko ken. Al pratende bereidde zij 'n heerlijk diner bestaande uit: aardappelen, doperwten, 'schelvisch, rijst Alles zag er zeer smakelijk uit. Tijdens de pauze werd er thee met een electrisch gebakken koekje geoffreerd. Na de pauze behandelde mevrouw Zelden- rust het gebruik van warm water. Het geheel was een zeer leerzame avond. VOLKSDANSEN IN DEN PALEISTUIN. Woensdagochtend te 11 uur heeft de Alte Schwalenberger Trachtengruppe, welke in ons land vertoefd, voor het Prinselijk Paar volks dansen uitgevoerd. De Prinses en de Prins, in gezelschap van Prinses Armgard hadden op het bordes van het paleis Soestdijk plaats genomen. De groep, welke uit 20 paren bestond, gekleed in hun fleurige landskleedij, mar cheerden onder het spelen van de marsch „In der Lunenburger heide'-, waarna een volksdans, Mazurka Kad-öga uitgevoerd werd. Vervolgens speelde de muziek de Hoch- zeitsmarsch en werd de Schiebben Karentanz gedanst. Onder het spelen van de Lippe-Detmold- marsch verlieten de deelnemers tenslotte den Paleistuin. Het Prinselijk Paar bleef de groep nakijken tot het laatste paar dansers uit den tuin verdwenen was. Een en ander trok veel belangstelling. Liet publiek juichte de leden der groep hartelijk toe. De leider der groep, prof. dr. K. Schulte Kemminghausen uit Münster en folklorist D. J. v. d. Ven, werden op het bordes geroepen om het Prinselijk Paar over de uitgevoerde dansen in te lichten. COMMISSIE „HULP AAN SPANJE"'. fe Soest is opgericht een Sub-Comité „Hulp aan Spanje'', voor Soest en omgeving. Secretariaat: Heuvelweg 25a, Soest. Het algemeen Secretariaat is: Amsterdam, Keizersgracht 495a. Het Comité stelt zich op het standpunt van het democratische Spanje en heeft ten doel* 1. Een juiste voorlichting te geven over Spanje. 2. Het verleenen van financieele en mo- reele hulp aan de slachtoffers van den oorlog, 3. Het uitzenden van ambulances. 4. Het verstrekken van kleeding, levens middelen en medicamenten. 5. Het Vormen van werkgroepen van vrou wen die willen naaien voor de 'noodlijdend6 Spaansche vrouwen en kinderen. Het Comité belast zich tevens met het in zamelen van levensmiddelen en kinderkleeding, In het Comité hebben zitting: Mevrouw S. Diters-Dijkstra en de heeren: Rien Hack, voorzitter, Hartmanlaan 41a; F. A. v. d. Maas, secr^penningm-, Heuvelweg 25a; B. J. Frieling, J. D. Gijsbers en D- J« Verpoorte, In het Comité van aanbeveling hebben zit ting: Ds. A. R. de Jong, W. L. v. "T.rrmelo, Prof. Dr. Marius Valkhoff, Dr. J. Schrijver, Prof. Dr. B. Becker, Prof. A- G« v. Kranen donk, Herman Robbers, Prof. R. N. Roland Hols, Dr. Joh. Tielrooy en Jan Musch. PLECHTIGE H.H. MISSEN. A.s. Zondag zal in de beide Kath. Ker^ ken te Soest en Soestdijk een belangrijke! plechtigheid plaats hebben. Alsdan zullen in beide kerken zonen deJ parochies hun eerste plechtige H. Mis op«J dragen. In de kerk aan de Steenhofstraat zal dit geschieden door den WelEerw. Heer L. Kor^ tekaas, zoon van den heer Kortekaas, wo«f nende aan de Birktstraat, terwijl het in del kerk op Nieuwerhoek is den WelEerw. Pater P. Butselaar, wiens familie woonachtig is op den Noorderweg Des namiddags zal er gelegenheid zijn beid3 plaatsgenooten geluk te wenschen. j De parochie Soest wacht over eenige weken nog eenzelfde plechtigheid. Op Dinsdag 27 Juli zal het n.1. de Wel Eerw. Heer A. Benschop, zoon van den oud^ gemeentesecretaris zijif, die des morgens te 10 uur zijn eerste plechtige H. Mis zal opdragen. Ook laatstgenoemde zal des middags ge^ legenheid geven gelukwenschen aan te biedenj CONCERT WILHELMINAKERK. Het 5e Vocaal- en Instrumentaal Concert in de Wilhelminakerk aan de Driehoeksweg,; zal plaats vinden op a.s. Dinsdagavond t<3 8.30 uur. Dit concert zal worden verzorgd door Mej< „Jubal'' te Amersfoort. Ziende naar de voorgaande concerten, be looft deze avond wederom te worden een avond van waar kunstgenot. SOEST. NED. HERV. KERK. (Zaterdag 3 Juli 1937.) Oude kerk: *s Avonds 8 uur Avondgebed/ Oudekerk. Voorm, 8 uur Ds. Van Schaick. i Voorm. 10-30 uur Ds. Hospers, Zeist. Emmakerk. Voorm, 10.30 uur Ds. Van Schaick. Kerkgebouw Hees. Voorm. 10 uur Ds. v. d. Waal. HERV. (GEREF.) EVANG. Voorm. 10 uur Ds. H. A. de Geus vaij De Bilt. 1 N Nam. 6 uur Ds. J. A. van Amstel, va* Lage Vuursche. GEREFORMEERDE KERK. Julianakerk. Voorm. 10 uur Ds. S. Wouters. Bed. LI. Avondmaal. Nam 5 30 uur Ds S. Wouters. Wilhelminakerk. Voorm. 10 uur Ds B. Alkema. Bed. LI. Avondmaal. Nam. 5.30 uur Ds B Aikema» CHR GEREFORMEERDE KERK- Voorm. 10 en nam. 6 uur Ds. N. Bijdemast* Bed. H. Avondmaal. VER. VAN VRIJZ. GODSDIENSTIGEN Voorm. 1030 uur Dr. A. H. Haentjes| Haarlem. R.K KERK- Kerk Steenhofstraat. H. Missen 7 en g uur. Hoogmii 10.30 uut> Kerk Burgem. Grothestraat H Vis te 7.30 uur. Hoogmis 10 uur. SOESTERBERG NED. HERV KERK- Nam- 23 uur Zondags/-'-ooi- Nam. 6 uur de heer j de Vries van Soes* terberg. R.K KERK- ie H- Mi-s 7,10 uur. Hoogmis 10.30 uur« HUIS^ TER HEIDE. NED. HERV. KERK. Voorm. to uur Ds B Tuinstra. Nam. 6 uur geen dienst. BAARN. DOOPSGEZINDE KERK. Geen dienst. NED. LUTHF.RSCH GENOOTSCHAP. Voorm. 1030 uur Prof. Dr. I- A- Cramer, Bilthoven.

Soester Courant | 1937 | | pagina 2