S&eS&om Rondom de nieuwe Burgemeester. Onthulling Monument voor Christoffel Pullman. De Lippische kei aange boden aan het Prinselijk Paar. Kerkberichtcji» Burgerlijke stand KLEEDINGMAGAZIJN Sportkroniek. Maandagmiddag half 3 bracht onze nieuwe Burgemeester, Mr. W. A. J. Visser, e«n be zoek aan onze gemeente. Hij werd ontvangen door het dagelijksch Bestuur der Gemeente. Te half 5 was deze conferentie geëindigd, waarna Mr. Visser weer huiswaarts toog. Naar wij vernemen is in grossen und ganzen'» zijn installatie en intocht in onze gemeente besproken. De Burgemeester heeft eventueele feeste lijkheden niet van de hand gewezen, doch wilde dit zoo eenvoudig mogelijk zien. Ook is er gesproken over de plannen om 500 padvinders van de Jamboree op 11 Au gustus een dag in Soest onder te brengen, plannen, waar de Burgemeester zeer sym pathiek tegenover stond, en die hij gaarne verwezenlijkt zou zien. (Men zie het artikeltje over deze aange legenheid elders in dit nummer). 1 De installatie zal geschieden in een plech tige vergadering van den Gemeenteraad, meenteraad. - Om het programma der feestelijkheden vast te kunnen stellen, wordt hedenavond in hotel ^Eemland'» en vergadering belegd, waarbij „Eeinland" een vergadering belegd, waarbij van alle vereenigingen ter plaatse 2 afgevaar digden zijn uitgenoodigd. digden zijn uitgenoodigd. Inmiddels zit men in Avereest ook niet stil om den scheidende Burgemeester bij zijn vertrek op grootsche wijze te huldigen, van alle vereenigingen ter plaatse 2 afgevaar. Toen bekend werd, dat Mr. Visser benoemd was in Soest, is bij velen spontaan de ge dachte opgekomen, om hem bij zijn vertrek te huldigen voor het vele, dat hij voor Avereest heeft gedaan. Onbekend met elkanders bedoelingen ont stonden weldra een 2-tal comité's, die natuur lijk spoedig samengesmolten werden. Men wil, door gelden in te zamelen bij de burgerij, een blijvend aandenken den schei dende Burgemeester aanbieden. Dit zou dan bestaan uit een schilderstuk van den kunste naar, den heer Büning, tijdelijk aldaar ver toevend. Dit schilderij stelt voor een mooi hoekje van het Burgemeester Visserpark. Deze aanbieding zal gepaard gaan met een groot défilé van de burgerij, op Zaterdag 31 Juli voor het Gemeentehuis. Naar wij vernemen is Burgemeester Mr. iW. A. J. Visser, Dinsdagavond ten Koninklijk Paleize ontvangen door H.K.H. Prinses Ju- liana en Z.K.H. Prins Bernhard. De Burgemeester was vergezeld van zjjn echtgenooie Mevrouw Visser geb. Jonkvrouwe De Geer. heid wil bqwonen, ral uitsluitend langs de zen weg (Koninginnelaan, Eikenhorst, Be tonweg) de plaats der onthulling kunnen^ bereiken, dus na 9.30 uur niet via de Vrede- bofstraat, Praamgracht of andere wegen. Ho tel Trier zal dus nê dat tijdstip voor hert! publiek niet meer te bereiken zijn; het blijft echter voor publiek mede opengesteld, doch men zal dan moeten zorg dragen er bepaald vóór 9.30 uur te zijn. Nadien is dat alleen maar mogelijk voor genoodigden en houders van witte of blauwe kaarten. Het publiek zal op den betonweg langs de kanten en op de bermen kunnen plaats ne men tot op eenige io-tallen meiers vanaf 't monument. De houders van witte en blau we kaarten hebben plaatsen tusschen dat pu bliek en het monument in. De genoodigden verzamelen zich in hotel Trier. Voor het Vor stelijke Paar worden zitplaatsen in gereed heid gebracht naast het monument. Een geweldige drukte kan worden ver wacht^ 2 rijwiel oerastmgmerken, actetascch, ponemon- fiaie met inhoud. Aangeloopen een wit hondje. De navolgende gevonden voorwerpen zijn terug te bekomen aan het Natuurbad. 2 veldvlesschen, 8 handdoeken, 16 bad- schoenen, 1 sportbroe" sokken, 4 badmut sen, 2 bossehen sleutc 6 portemonnaie's, zonnebril, vulpen^ collier, trouwring, 2 zak doeken, 9 kammen, zwempak, 6 riemen, kerk. boek, brillenkoker, hoogtezonbril, 2 armban den, diadeemf ring, botaniseertrommel, stem- fluit en eenig dames-ondergoed. VERKEERSREGELING. Zooals reeds eerder door ons gemeld, zal het nieuwe monument voor Christoffel Pull- ïnann op Dinsdag 27 Juli a.s. plechtig wor den onthuld. Hel nieuwe monument zal ko men op den hoek van den betonweg bijl de brug naar het Paleis. Om het monument mooier te doen uit komen, dan voorheen, is de P.T.T. thans reeds bezig een groote telefoonpaal die het gezicht op het oude monument steeds be lemmerde, te verwijderen. j Inmiddels is het voetstuk van het monu ment reeds geplaatst. De onthulling vindt plaats des morgens om 11.00 uur. Om 10.30 uur zal het organisee- rende bestuur van de Kon. Ned. Ver. „Ons Leger' de genoodigden voor die plechtigheid ontvangen in hotel Trier. Te 11 uur zullen H.K.H K-LI.H. ter plaatse aankomen, waarna de onthulling zal geschieden, hetzij door Prinses Juliana, hetzij door Prins Bernhard. Daarna zal de vereeniging van Ridders in de Militaire Willemsorde een krans bij het onthulde monument leggen, waarna volgt een defile van alle troependeelen en enkele mi litaire en semi-militaire vereenigingen. Gede fileerd zal worden langs het monument. De troepenonderdeelen, die aan deze plech tigheid zullen deelnemen zijn de navolgen-r de: Twee compagnicn Infanterie; één esca- dron Cavalerie; één batterij Veldartillerie en óén batterij Motorartillerie. oor het verkeer is een uitvoerige rege ling ontworpen door den commissaris van Po litie te Baarn, den Inspecteur van Politie te Soest en de Brigade-Commandanten der Rijksveldwacht te Soestdijk en Baarn ge zamenlijk en in onderling overleg. Deze re geling, komt op het navolgende neer. Des morgens te 9.30 uur zullen de Vrede hof *traai, Praamgracht, de nieuwe betonweg cn de Amsterdamschestraatweg geheel voor alle verkeer en het publiek worden afgeslo ten. Het verkeer vanuit Amsterdam naar Amersfoort wordt dan geleid via de Stad houderslaan en de F. C. Kuijperstraat. Dat vanuit Amsterdam naar Utrecht via de Stad- houderslaan, Korte Brinkweg, Burgemeester Grothestraat en Koninginnelaan. Dat vanuit Amersfoort naar Amsterdam via Eemstraat, Lange Brinkweg en Stadhouderslaan. Dat vanuit de Bilt naar Baarn via den betonweg, Koninginnelaan, Burgemeester Grothestraat, Korte Brinkweg en Stadhouderslaan. De politiemacht wordt met vele rijksveld wachters van elders uitgebreid. Deze om-j kggiug van het verkeer vanaf des morgens fi.30 uur tot na afloop der onthulling, ge-, [.sciwedt met goedvinden van den Ministctf tvan Waterstaat. De betonweg vanaf de villa lEikenhorst der familie Beckering tot aan (Hotel Trier aai eveneens voor alle verkeer fciiu afseriou^ Het pjechtig- Duizenden teleurgestelden. Eindelijk was Dinsdagavond het exceptio- neele schouwspel aan de orde n.1. het aan bieden en trekken van de Lippische kei van 3,5 ton door de inwoners van Amersfoort, ten Paleize Soestdijk. Het is een schouwspel geworden waarvan een 7 h 8 duizend menschen, die* geduldig stonden te wachten, voor het Paleis, niets, maar dan ook niets, gezien hebben Om half 7 hadden zich daar enkele hon derden menschen opgesteld, en informeerend bij de martiale rijksveldwachters, hoorde men, dat de kei reeds in het Park gedeponeerd was, doch wat er verder gebeurdedaar zweeg men over in alle talen. Terwijl de menigte voor het Paleis aan groeide tot een massa, die naar schatting 7 S000 menscchen bedroeg, had de eigenlijke officcieele aanbieding naast het paleis, in het park plaats. Ongeveer 8 uur arriveerde eenjlange stoet vna vertegenwoordigers van de Amersfoort- sche vereenigingen, die met den trein tot Baarn waren gereisd, vergezeld van Fanfare corpsen, trommels en pijpers, vanuit Baarn bij de zg. Boterberg, de plaats waar de kei zou worden aangeboden. Rondom het podium, waar straks het Prin selijk Paar met gevolg plaats zou nemen, stelden de deelnemers zich op, en onder het zingen van ,?En dat wij keien.trekkers zijn, dat willen \vij we-ee-ten.kwamen de keien.trekkers het boschpad af, de kei op een wagen voort-trekkend. Deze stoet werd gesloten door het eere comité, met Burgemeester Van Randwijck? uit Amersfoort aan het hoofd, gevolgd door vooraanstaande figuren van Amersfoortsch Burgerij. Om 9 uur speelde de muziek het Wilhel- mus, dat spontaan werd meegezongen, waar onder Prinses Juliana en Prins Bernhard het podium betraden, begroet met een ovatieerend gejuich, toen de muziek ten einde was. 1 Hierna trokken de keien.trekkers de kej langs het hoöge gezelschap tot voor 't podium.. De Burgemeester van Amersfoort bood de kei namens de burgerij aan, waarna de Prins enkele woorden van dank uitbracht. De aanwezigen zongen herna het keien, lied'-. Waarna de Prins en Prinses, onder luide toejuichingen der menigte zich weder naar het Paleis begaven'*. 1 Tot zoover ons, helaas, korte verslag van deze unieke plechtigheid. - Het was sneu voor de duizenden, die bij het Paleis stonden te wachten, maar ook sneu voor de pers.menschen, die wel bij de ge beurtenis aanwezig waren. Ondanks de mede- werking van de Baarnsche politie, kreeg de pers geen schijn van kans hun beroep uit te oefenen, daar zorgden Rijksveldwachters en rechercheurs wel voor. Nog perskaarten, nog perspenningen sche nen eenigen indruk te maken op het gemoed van deze Rijks-ambtenaren. Het was natuurlijk een koud kunstje om toch binnen te komen, hetzij als ^deelnemer" of ^comissielid'». En zoo waren vele pers.menschen binnen de afsluiting, doch toen men de schrijvende ^deelnemers'» en „comité-leden" bemerkte, werden de journalisten in den kraag gepakt en het park uitgezet. I I Ondanks de protesten, die de heeren uit ten, bleef men onvermurmbaar. Zoodoende was het de pers onmogelijk een verslag te geven van de redevoeringen e.d. die gehouden werden. En bloc zochten de „slachtoffers van be- roep'», hun haardsteden weer op..... Onder deze bedrijven door stonden dui zenden menschen reikhalzend uit te kijken naar de stoet, die men verwachtte. Machte loos^ moest een miniem kleine politie-macht toezien, hoe de menigte zoo opdrong, dat de Rijksweg steeds nauwer werd, en het door gaande verkeer ernstig gestagneerd werd. Toen om kwart over 9 de loop er van de trappen van het paleis werd opgerold, begreep men pas, dat men den geheelen avond voor niets had gestaan, en mopperend ging men uit elkaar.x ARBEIDSBEURS. Heden stonden 276 werkzoekenden inge schreven, en wel als volgt 262imannen boven 18 jaar, 5 mannen ben. IS jaar 7 vrouwen boven IS jaar en 2 vrouwen ben. 18- jaar Voornaamste beroepen: metselaars 26, op perlieden 38, timmerlieden 24, grond arbei ders 32, Schilders 4, Stucadoors 6, Lood gieters 6, rijwielherstellers 1, slagers 5, tuin- arb. 21, kantoorbed. 8, losse arbeiders 7- Ten bate van deze wedstrijd zal een groo te vei loting worden gehouden, waarvoor men bereids de toestemming van B. en W. heeft gekregen. Wanneer de honden hun beste poot voor zullen zetten dan zullen fraaie staaltjes van dressuur t m zijn. SOEST. NED. HERV» KERK. (Zaterdag 24 Juli 1937). Avonds 8 uur Avondgebed. van GEVONDEN VOORWERPEN. Aan het politie.bureau zijn inlichtingen te bekomen betreffende de navolgende gevon den voorwerp en Een paar dames.handschoenen, mantel, een portefeuille, pijp? soldaten.kepi, bontje, pla- muur-mes, overhemd, fiets-bel, dames-horloge, eenip- lrietncr^ia 1 woraen verwaait. De wedstrijd begt S s^ren aansteker, 1 uur. terwiil de toegang geheel vrji is. OUDE RIJWIELPLAATJES. Bezitters van rijwielenI Wij staan weer aan den vooravond den eersten Augustus. Ongeveer drie millioen oude rijwielplaatjes, vormende een totaal gewicht van twaalf dui zend kilogram, zullen hun dienst weer heb ben gedaan, terwijl zij voor de bezitters van rijwielen waardeloos zijn geworden. Behoeft het nog feitelijk nader betoog breedvoerig uiteen te zetten, waarvoor deze piaatjes worden ingezameld! De Stichting ,,Steunfonds van de Vereeni ging tot bevordening der belangen van Tu- berculose.patienten in Nederland'waarvan het Hoofdkantoor gevestigd is Breedeweg 17 Amsterdam Oost, die zich reeds een zestal jaren beijvert de oude rijwielplaatjes en ander koper, lood, tin, zink, capsules enz, ten dienste te maken van de t.b.c..bestrijding en dank zij de medewerking van vele menschenvrienden ook in het afgeloopen jaar hierdoor een aan tal patiënten heeft kunnen elpen, doet ook nu weer een ernstig beroep op Uw mede werking. i Breng Uw oude rijwielplaatje en andere me. talen daar, waar onze raambiljetten hangen, of aan onderstaand adres. Door het verrichten van deze goede daad kan wellicht nog een menschenleven worden gered 1 Voor het Comité, J. E. BLOEMEN, Wald. Pyrm.laan 60, Soestdijk. AANHANGWAGEN LOSGESCHOTEN. Donderdagmorgen te half 5 reed een 6- wielige trailer, geladen met 4-ton papier, op de Rademakerstraat te Soesterberg, ter hoog te van het café van Bertus de Bruin. Op dit punt schoot de aanhangwagen der trailer los en botste via een boom, tegen genoemde ca fé. Een ware chaos werd daar aangericht. Op het terras werden de stoelen- en tafels ge kraakt, de voorgevel van het huis was ern stig ontzet, terwijl een groote spiegelruit in scherven lag. Het mag aan de boom, die de eerste schok heeft opgevangen, geweten worden, dat niet meer schade is aangericht. Evenwel zal het noodzakelijk zijn, dat een nieuwe pui wordt aangebracht. De verzekering dekt de schade. De politie was spoedig ter plaatse, en om half 7 had men de trailer uit zijn ongewone positie bevrijd. SOESTER VRIJW. REDDINGSBRIGADE. Districtswedstrijden. Inschrijvingen overtreffen alle verwachtingen. 9 brigades nemen er aan deel. Aan de districtswedstrijden die Zaterdag, (hedenmiddag) om precies 3 uur aanvangen in het Soestematuurbad en georganiseerd zijn door de Soester Vrijwillige Reddingsbrigade nemen ruim 80 deelnemers (sters) deel. 8 Dames en 10 Heeren ploegen gaan zich inspannen om voor de 4x25 M. estafette ge kleed zwemmen met drenkeling en 100 M. gekleed schoolslag zwemmen, waarvan de laatste 25 M. met drenkeling, eerste en tweede prijzen te veroveren. Er zijft liefst 119 Heeren en 55 dames nummers. Gelukkig laat de ruimte en het bad toe, dat er 4, indien noo- dig 5 nummers tegelijk gehouden worden, zoodat een vlot verloop verzekerd is. Het programma vermeldden wij reeds in ons vo rig nummer. 32 prijzen zijn reeds beschikbaar gesteld, waaronder een fraaie bronzen me daille door het Gemeentebestuur Soest; een verguld bronzen plaquette door het Stichtings bestuur Natuurbad; een zilveren medaille door de Ned. Bond tot het redden van drenkelin gen; een verzilverd bronzen medaille door de E.H.B.O. afd- Soest; een fraaie beker en een verzilverd bronzen medaille door 2 be stuursleden der Reddingsbrigade, diverse me dailles door deelnemende brigades en een groot aantal door de organiseerende vereeni ging. Het welslagen is dus verzekerd en aan belangstelling zal het niet ontbreken. Oude kerk: Oudekerk. Voorm. 10.30 uur Ds. J. R. Callenbach van Bilthoven. Emmakerk. Voorm. 10-30 uur Ds. Groeneveld. Kerkgebouw Hees. Voorm. 10 uur Ds. v. d. Waal. HERV. (GEREF.) EVANG. Voorm. 10 uur Ds. C. B. Holland, Putten. Nam. 6 uur Ds J. C. Wolthers van Putten. GEREFORMEERDE KERK. Julianakerk. Voorm. 10 uur Ds D predikant te Soest. Nam. 5-30 uur Cand Den Haag. Wilhelminakerk. Voorm. 10 uur Cand. K. J. Kraan van Den Haag. Nam. 5-30 uur Ds. D. K. Wielinga, em* predikant te Soest. CHR GEREFORMEERDE KERK- Voorm. 10 en nam. 6 uur Ds. N. Bijdemast. VER. VAN VRIJZ. GODS DIENSTIG EN Geen dienst K. Wielinga, em. K. J. Kraan, van R.K. KERK. Kerk Steenhofstraat. H. Missem 7 en 9 uur. Hoogmis 10.30 uur. Kerk Burgem. Grothestraat. H. Mis te 730 uur, Hoogmis 10 uur. SOESTERBERG NED. HERV. KERK. Nam. 23 uur Zondagse'-ooi. Nam. 6 uur de heer J. de Vries van Soes terberg. R.K. KERK» ie H- Mis 7.30 uur. Hoogmis 10.30 uur» HUIS TER HEIDE. NED. HERV. KERK. Voorm. 10 uur Ds B. Tuinstra Bed. H. Avondmaal. Nam- 6 uur Ds B. Tuinstra- Dankzegging. BAARN. 1 DOOPSGEZINDE KERK. Voorm. 10.30 uur Ds. M- Uiterdijk, Soest NED. LUTHERSCH GENOOTSCHAP. Geen dienst. H.V..C er in, door mooicombinatie.spel dooj Apeldoorn nogmaals te scoren (22), waar. mede het einde kwam. Al met al een fraaie wedstrijd, die uit stekend werd geleid door den heer Thijssen. E.S.V.A.C. WEDSTRIJDEN OM HET KONINGIN EMMA MONUMENT. De wedstrijd tegen de Amsterdammers is op een teleurstelling uitgeloopen, daar zij niet tegen de kracht der Esvaccers waren opge wassen. Met 72 moesten zij de vlag strijken. Ook de reserve's leden een smadelijke ne derlaag, en met 100 zegevierden ook hier de Esvaccers. In den volgenden wedstrijd zullen de Es vaccers vermoedelijk hun eerste nederlaag to incasseeren krijgen. Het sterke Amersfoortsche Boys I komt n.1. op bezoek. De Amersfoorters hebben geweldig veel zin in den fraajen wisselprijs en komen dan ook volledig in 't veld. De wedstrijd vangt om 7 uur aan, hetgeen een mooi aanvangsuur is en iedereen in dg gelegenheid stelt deze ontmoeting bij te wc*, nen. De wedstrijd vindt plaats in het Burgem. Dekethpark. Ingang Schrikslaan. GROOTE POLITIEHONDEN.WEDSTRIJD. Zondag 29 Augustus a.s. zullen gediplo-, meerde politiehonden uit Nederland hun kun nen en kunsten laten zien op de Heideweg alhier. Deze wedstrijd gaat uit van de plaatselijke vereeniging „De Bewaker", die al eens eer der een demonstratie heeft gegeven, van wat men met dressuur van honden vermag. Daar de publieke belangstelling voor dit werk altijd groot is, kan een groote toeloop worden verwacht. De wedstrijd begint om 9 GO-AHEAD—H.V.C. De Leeuw van Deventer', te Soesterberg. Zaterdagavond werd op het terrein van V.V. Soesterberg" de eere.wedstrijd Go-Ahead— H.V.C. gespeeld. Voor deze wedstrijd bestond een gewel dige belangstelling, een belangstelling, die én uitging naar Leo Halle onze nationale doel man en naar het, naar de 2e klasse, gepro moveerde H.V.C. Menig voetbal-enthousiast had misschien ver- wuent, dat H.V.C. ingemaakt zou worden, daar deze club in technisch opzicht de min dere is van Go.Ahead. Dat dit toch niet gebeurde, en de club uit Deventer het niet verder bracht dan een ge lijk spel (22), is te wijten aan het ent housiasme wat de Amersfoorters ten toon spreidden, een enthousiasme, dat het gemis aan bal-techniek verving. Bovendien was het simpele spel der Go- Ahead voorhoede oorzaak, dat de H.V.C.- backs voortdurend de bal konden wegwerken. Voor de rust ging het spel gelijk op, waar bij H.V.C. vele schoten op het doel van Leo Halle losten, doch welke meestal naast of over gingen. Aan den anderen kant viel het tactische sepl van den spil Jan Halle zeer op. Toen de rust inging was de stand nog- blank. Na de thee begonnen de Deventenaren aan hun prestige te d<enken, en pakten meteen flink aan. Hun voorhoede vertoonde nu een zeer vlot spel, hetwelk leidde tot een 2-tal doelpunten, respectievelijk van Smit en Wa genvoort. Geprikkeld door dezen onverwachten ach terstand, zette H.V.C. flink op, met het ge volg, dat Leo Halle aan een kogel van Mosterd niet kon tippen (21). Door dit succes aangemoedigd, slaafde CLLOKENHendrik je, d. v. A. Hop ea J. Wouters, Schools r. 27; Cornelis Wilhel mus, z. v. F. H. Verstappe en A. E- Pad berg, Schrikslaan 39; Siegfried, z. v. W. Al- derding en J. A. Dijkstra, Veldweg 10; Johan, z. v. J. van Schaik en B. C. Bleyerveld, Van Weedestraat 11. ONDERTROUWD: L. Wallet, 36 jr., Leus, den en LI. de Jong, 29 jr., Beetzlaan 3j M. P. P. Moes, 40 jr., Beckeringhstr. 33 cn H. Fischer, 25 jr., Kon.laan 137- GEHUWD: D. Bakker, 33 jr., en C. van Meerten, 32 jr., Breuk el erveen 71. OVERLEDENJohannes Ederveen, 82 jr., geh. m. F. M. Vervooren, Heuvelweg 10; Gerritje de Bruin, 82 jr., wed. v. J. W« Pas, L. Bergstr. 4; Nelly Diederika Landheer, 45 jr., geh. m. J. Kranenburg, Bosstraat 157; Jan Lourens van Noord, 59 jr., geh. m. A. M. J. Leonhard, v. Lijndenlaan 10 achter; A. W. v. d. Star, 80 jr., geh- m- A. H. Wijnberg, Soesterbergschestraat 25. GEVESTIGD: W. G. M. Borgman_Hanj delaar inw., Kerkpad Z.Z. 102; W, v. Essen^ Krommeweg 2; W. Lensink inw., Soesterb. str. 5; M. Medema inw., Verl. Postw. 29; B. Noordhuis.v. Dyk inw., Veenpad 4; R* Lipjes inw., Kampweg 44; M. G. Offerman, L. Bergstr. 42; H. J- Spijker, Rembrandtl. 11; G. Spijker inw., idem; J. Spijker inw idem; P. Krul m. g., Hartmanlaan 88; H- A« Westerouwen Meeteren m. g., Stadh-laah 146; C. M. Wiltschut inw., A-mersf-str. 71; P. A. J. v Hengstum inw-, MiddeLwijkstr. 19; P. Zeeman inw., Luchtvaartafd.; J- Zuger inw., idem; J. W. .Wiltschut inw, idem; G. v. Ellinkhuizen inw., Utr. weg 12; C- Spek m. vr„ Kerkstr. 37; P- Dekking v., Schou- tenk.weg 81; LI. Jansen inw., I'erd- Huyckl. 16; H. J. Pijpers m. g., Lindenlaan 6; W< Lokerse inw., Kampweg 68; M. J. w d< Heiden m. g., K. Brinkweg 36; A- Neute boom inw., Amersf.str. 65; W- Banda inw-, Brrktstr. 70b; J. Termaaten inw., Kon-laan 20; C. Bossen m. vr., Smitsweg 17; W. J. Everdy m. g., B. Grothestraat 66- VERTROKKENi J, L. Sertons m. g. v. Banningstr. 39 n. Ede, Kazernelaan 15; C. B- Vasterman, idem; G. v. Houweningen, van Heideweg 41a n. Parijs (Fr.); LI. J. v. Pesch, v. Postweg 40 n. A'dam, Lohmanstr. 52b; W. J. Kramer, Lt. Koppenl- 5 n. Kloetinge Nieuwstr. A 114; W. A. y. Tiel, v. Postweg 40 n. Gorinchem, Tinnegieters;;'. 6; Al. Dub- beid, v. Postw. 40 n. R'dam, Boezemsingel 73; C. C. Wolvekamp, v. Vosscveldlaan 10 n. 's-Gravenhage, Westeinde 182; C. F. Breeden, v. Postweg 60 n. Zeist, Laantje zonder einde 2; E. Scheffer, v. Beukenlaan 14a n. A'dam, J. Lierenstr. 68hs; M. Kellaczia, v. Kerkstr. 15 n, Baarn, Wilhelminalaan 2; H. v. Wou- denberg, v. Vosseveldlaan 12 n. Culemborg Heerenstr. 4; B. Haage.Malckes, v. Veldw! 1 n, H'sum, Goydenregenl. 152; Al. J, de Zoete, v. KonJaan 124 n. Baarn, Breitnerstr. 23; W. Bruce, v. Birktstr. 19 n. R'dam M. Heerenplein 18a; J. Reeders m. gez., v! Kon.laan 114a n. Baarn, Praamgracht 25a; G. Luijt, v. Torenstr. 3b n. Schermcrhorn. A 142; P. C. v Rossen; v. Middelwijkstr. 44 n. Utrecht, Zuilenstr. 12bis; Wed. J. P. Schou. ten m. g., v. Emmalaan 9 n. Zeist L v. Cattenbroek 45; A. J. Hilborst, 'v. Birktstr. 15 n. Blarlcum, Langcweg 3; p. v. Damine, v. Kolonieweg 12 n. Laren (N.H.), Vredelaan no. 16 VERHUISD; J. T. Madden, v. Lindenlaan 6 n. Steenhofstr. 71; P. Ekel m. g, v. Toren ar. 2c n. Kerkpad Z.Z. 31a; J. v. d. Broek m- g v. Smitsweg 17 n. Plasweg 57; N. v. oorst m. g., v. K. Hariweg 23 n. Kostver- lorenweg 5a; P. v. d. Kuit, Schoutenk.weg 3 n. Beetzlaan 46; G. v. u. -Homsveld, v. Nieuwstr. 21 n. idem; C. J. j. Vorstman, v. B. Grothestr. 37 n. Heideweg 52; D. H. Lanibermont m. g„ v. Amersf.s.r. 70b naar Amersf.str. 72; J. H- W. Kraay, v. Noorder- "■eg 20 n. Wiih.laan 24; M. v. Rouwendaal, v. Birktstr. 7a u. Birktstr. 12b; D. J. Rek- ké m. g., v. Postweg 63 n. Kampweg 48 cc; J. P. Tabois m. vr., v. Kon.laan 123 n. VerL 1 almalaan 27; B. den Braven in. g., v. Kamp. weg 18 n. Kampweg 10; P. A. Fuijt, van Beethovenlaan 16 n. Rembrandtlaan 6; J. Scherft, idem; P. A. Dievenbacl; m. vr., v. Bosstr. 80 n. Vosseveldlaan 11; B. G- van Veenendaal, v. L. Brinkweg 49e n. v. Leo- neplaan 70; K. Rijk, v. Rembrhndtlaan 7 tt. ■Da_ «Cgstalaan 9b.

Soester Courant | 1937 | | pagina 2