Dt lla .welgelegen" ol TWEEDE BLAD woensdag 13 october 1937. Officieele kennisgevingen Ingezonden stukken. Burgerlijke stand Radiodistributie KLEEDINGMAGAZIJN oVefrbteftailea.ij Soest DER GECOMB. SOESTER BLADEN VAN VRIJDAG 1 OCTOBER 1937. r 1 EINDE ZOMERTIJD'. I De Burgemeester van Soest brengt ter jttpenbare kennis, dat de zomertijd zal eindi gen den derden Petober a.s. te drie uur in den voormiddag. De klokken zullen dus om 3 uur in den |inacht van 2 op 3 October a-s. een uur moe ien worden teruggezet. Soest, 27 September 1937 De Burgemeester voornoemd, W. A. J. VISSER. Buiten verantwoording der Redactie. DE BUURTVEREEN „SOESTDIJK". Een wederwoord gericht tot de redactie van „De Soester". 'Mijnheer de Redacteur. Er zou voor mij geen aanleiding geweest zijn terug te komen op Uw als gewoon lijk zeer waarheidsgetrouw verslag in Uw blad van 23 September 1.1. over het verloop van de vergadering van de buurtvereeniging „Soestdijk", ware bet niet, dat in „De Soes ter" van M. Woensdag daaraan een commen taar werd verbonden, dat, gelijk men lang zamerhand wel van dat blad gewend is, weer kan bogen op onjuistheden en insinu- Stie's. Ik weet wel dat ik dit blad eigenlijk te veel «eer bewijs door op zijn minderwaardig ge zwets te reageeren, temeer (laar zij die reeds lang er en tijd in deze gemeente wonen heusch wel weten wal ze aan „De Soester" hebben, maar desondanks meen ik in dit geval voor noemd commentaar niet zonder wederwoord te Hunnen laten passeeren. „De Soester" veiwijst in zijn commentaar naar de laatste bewogen vergadering van „Soest Vooruit", welke bij ontstentenis van voorzitter en ondervoorzitter op verzoek van het resteerende nog zitting hebbende bestuur, dat daartoe op mij als lid van Soest Voor- uil" een btroep had gedaan, door mij werd gepresideerd. „De Soester" doet het daarbij voorkomen alsof aan mijn presidium toen de zelfde fouten kleefden welke thans terecht den heer Busch als voorzitter van de ver gadering van bovengenoemde buurtvereeniging worcien verweten, fk breng echter den redac teur van „De Soester" even in he^nnering, en de notulen zullen dat ongetwijfeld bewijzen dat ik od die vergadering van „Soest Vooruit" ieder, die daarom vroeg, het woord llw1i iu to'W ^eierrenheid heb gegeven naar voren te brengen wat hem goeddacht, dat ik alle gedane voorstellen in stemming heb gebracht, en dat ik alleen den heer C. Haver gedreigd heb hem het woord te zullen ontnemen, daar deze zich te buiten ging op een wijze die blijk gaf van volslagen gemis aan de goede manieren en het fatsoen, die op een behoorlijke vergadering mogen, verlangd worden. Mij wordt voorts inconsequentie verweten waar ik op de vergadering van „Soest Voor uit" vroeg (niet: „eischte") of de gestelde, dus bekende, candidaten een eventueele be noeming zouden aannemen, terwijl ik bij de vergadering van de buurtvereeniging „Soest dijk" ontkende, dat het juist was van alle candidaten voor een bestuursfunctie tevoren een schriftelijke verklaring te ei-chen, dat zij een eventueele benoeming zouden aanvaarden, omdat deze immers, en daar komt het op aan, niet wisten wie hun medecandidaten wa ren of zouden worden. Wie over een beetje gezond verstand besehixt zal mij in dezen kwalijk van tegenstrijdigheid kunnen betichten Tenslotte stelt „De Soester" het voor als of ik in de buurtvereeniging „Soestdijk" ceni- ge bestuursfunctie ambieerde! I Daarbij wordt een kleinigheid „vergeten" „De Soester' vergeet wel- eens meer van die dingen, waar het nu juist op aan komt! namelijk, dat ik tevoren voor een candidatuur ben aangezocht en daarvoor bedankt heb, en ik op de ver gadering zelve, toen ik tegen mijn wil toch c*mdidaat gesteld was, terstond heb verklaard voor geen enkele functie in aanmerking te willen komen. Hierbij zal ik het laten. Voor verdere on juistheden vergelijke men het verslag in dit blad van verleden week. Zooals ik reeds opmerkte: zij die langeren tijd in Soest wonen, weten wel wat ze aan „De Soester" hebben. Men denke slechts aan de vele „schandalen" door dat blad met groot misbaar gepubliceerd, als het vHeidebloesem- schandaal" (corruptie van gemeentelijke auto riteiten), het „St. Janschandaal" (geestelijken va~i St. Jan te Soesterberg van alle moge lijke vuiligheid beschuldigd), het „Slachthuis- schandaal' (slachtvee levend den nek door gezaagd) enz. enz., alfcemaal „schandalen",f waarvan later schijn noch schaduw waar bleek, doch die de gemeente ten zeerste in opspraak bracht. En men denke maar eens aan het openlijk protest in 1935 van alle geestelijken van Soest tegen de hciligschennende taal in „De Soester' De tegenwoordige redactie, met Ibürg nog steeds achter de schermen zet de traditie onverdroten voort. Een leugen of insinuatie meer of minder komt er niet op aan; rils er maar gehetzt kan worden! De reprimande die de burgemeester in de raads zitting V3.n den 9 Sept. deze redactie open lijk heeft toegediend terzake van haar ten dentieus artikel over de verhoogde bijdrage M~-or ophalc-n van vuilnis heeft blijkbaar •ver,veel vat op de redactie als de woorden 1.1e Z. E. A. hij zijn installatierede sprak: „De pers z.j zich haar taak tot voorlichting van het publiek wél bewust*"» Er zijn nu eenmaal ollahantshuiden, die ondoordringbaar zijn; ook op het gebttd van journalistiek fatsoen. Met dank voor de opname. Hoogachtend, Mr. J. H. VAN DOORNE EEN eigenaardige vergadering. Mijnbeer de Redacteur, De vergadering van de buurtvereeniging „Soestdijk'' op 23 Sept- 11.. was rijk aan „eigenaardigheden*', zooals die hier zeker nimmer beleefd zijn. Ofschoon het verslag in dit blad daarvan reeds een en ander melde, wil ik bij dezen nog eens even naar voren brengen hoe het daar toeging. Eventueele liefhebbers voor lid maatschap weten dan waai ze aan toe zijn: 2e. 3e. 4e. 5e. Ofschoon uitnoodigingen in heel Soest dijk verspreid waren, dus gericht tot het 'publiek, dat nog géén lid was, werd ïeeds in het begin van de vergadering door den voorzitter, den heer Busch, de pers geweerd, omdat het een huishoude lijke ledenvergadering heette te zijn. Volgens besluit van genoemden heer Busch moesten candidaten tevoren ver klaren, dat ze een benoeming zouden aannemen. Dit is alleen verdedigbaar als allen weten wie candidaat gesteld zijn. Anders toch wordt de kans geloopen, dat b.v, meneer Jansen krachtens zijn schrif telijke verklaring verplicht zou zijn aan den bestuurstafel zitting te nemen naast z'n buurman, meneer Pietersen, waarmee hij al jaren op voet van vijandschap leeft! De heer Busch zag deze logica niet in, dus het bleef zoo. In de statuten wordt de bestuursverkie zing geregeld. Zeer logisch was dus het voorstel éérst de statuten te behandelen ien daarna tot bestuursverkiezing over te gaan. De heer Busch wilde precies an- diersom.- Een voorstel van Mr. v. Doorne, om lpgischer volgorde te nemen, wensch- te hij niet over te nemen. Zelfs toen daarvan een voorstel van orde gemaakt werd, in iedere behoorlijk geleide vergadering beteekent zulks, dat dit moet worden behandeld voor andere punten weigerde de heer Busch, dat in stem ming te brengen. Geen wonder, dat de voorsteller van dergelijke „dictatuur*' niet gediend was, een oogenblikkelijk zijn lid maatschap opzegde. Ofschoon de statuten voorschrijven ver kiezing van een voorzitter bij vrije stem ming, werd hier de voorzitter gekozen bij capdidaatstelling. Toen - een lid bet woord vroeg, werd hem dit zonder meer geweigerd, en bij herhaling van deze vraag kondigde de de neer Busch aan, dat hij het woord niet kreeg en hem zou laten verwijderen als hij er nogmaals om vroeg. Dat eenvoudige lieden zich willen laten behandelen als onmondige kinderen, waarover de heer Busch naar believen schoolmeester kan spélen, is nog wel ver klaarbaar. Maar menschen, die weten hoe het in een vereeniging behoort toe te gaan, en zelfrespect hebben, zullen er feestelijk voor bedanken zich door den heer Busch te laten ringelooren. De heer Busch heeft door zijn „dictato riaal'' optreden zichzelf én zijn vereen, belachelijk gemaakt. De kans, dat beter gesitueerden zich als lid van de vereeni ging zullen opgeven, is daardoor uitgeslo ten Tot schade van de vereeniging „die ondanks haar vveidschen naam in wer kelijkheid is en zal blijven een „buurt vereeniging Het PI art", die het in de toekomst uitsluitend zal moeten hebben van de bewoners van dit gedeelte der gemeente. Met dank voor de plaatsing, A. KOOpro Medegedeeld werd, dat de leening per res- to f 6000.was afgelost, terwijl het verzoek werd gedaan, dat ieder lid zooveel mogelijk op tijd betaler, zou. Vervolgens deelde de voorzitter mede, dat een maalknecht een cursus voor kippen-se- lecteur had gevolgd en zijn diensten gaarne gratis ter beschikking der leden wilde stellen. De voorzitter feliciteerde de employe W. Tolboom, die 20 jaar in de maalderij werk zaam is. Tot slot dankte de voorzi'ter de vergade ring, de pers, het personeel op kantoor en maalderij en sloot te ongeveer 9 uur deze zeer geannimcerdc vergadering. WAARSCHUWING. De Landbouw-Crisis-Organisatie voor Utrecht geeft aan de betrokkenen in overwe ging, om bij inwisselirg v. indentiteitsbewijzen afkomstig van derden, eerst ten kantore van de Landbouw-Criris.Orgamsatie te informeereij of het bewuste identiteitsbewijs wel inwissel baar is en niet eerder tot betaling van het Identiteitsbewijs over te gaan, dan nadat de Landbouw-Crisis-Organisatie voor het ingewis selde identiteitsbewijs een ander kalf heeft geschetst. was op te staan. Teneinde het beest te redden, dacht men er over, om het naar een afgelegen stal te Vervoeren. Deze maatregel, die de instemming had van den veearts, was echter niet uitvoerbaar, daar de bewuste stal zich op Amersfoortsch grondgebied bevond. De Burgemeester van Amersfoort moest dus eerst toestemming ver- leenen, voordat den burgemeester van onze gemeente zijn beslissing kon nemen. Daar de gemeente Amersfoort tot nu toe nog geheel ziektevrij is, werd de toestemming zeer terecht nie. verleend. Er werd echter een „goede" oplossing ge vonden, n.1. W. zou de koe overbrengen naar een leege stal van den landbouwer B. alhier. Aanvankelijk werd de toestemming hiervoor verleend, met als voorwaarde, dat dit vervoer onder politioneel toezicht zou geschieden. De politie, vergezeld van den hulp-keurmeester stelde echter vooraf een onderzoek in in de schuur van B., alwaar de koe zou worden overgebracht. Daarbij bleek, dat bedoelde schuur niet leeg was, doch bezet werd door een 10-tal gezonde runderen er eenige var kens. De politie l*on onder deze omstandigheden het vervoer niet toestaan en stelde een on- tle-mlrHjag en avond Het omité. waarvan het dagelijksdh be stuur jnans gevójmd wordt door de heereq J G Drfwes, voo^z.D- v. Gameren, Kamp* weg 78, secretaris en J. Baars, Banningstraat 76. penningmeester; doet een beroep op al ler medewerking, om voor den bazar iets tn vervaardigen of af te staan, opdat ook dit* maal weder, evenals verleden jaar, toen aan 74 gezinnen een kerstgave kon worden uit gereikt, de arbeid van het comité met succes kon worden bekroond. Onder voorzitterschap van den Burgemeester Mr- W. A- J- Visses is een comité van aanbeveling gevormd, waar- In onderscheidene burgerlijke en rri'itaire auto riteiten en vooraanstaande ingezetenen heb ben zitting genomen ARBEIDSBEURS. Hedeai stonden 325 werkzoekenden inge4 schreven De voornaamste beroepen warenf Metselaars 2; schilders 18; losse arb- 43; transp- arb. 11; grond arb. 44; opperlieden! 32; timmerlieden 17; stucadoors 10; loodgie ters 6; tuin-arb 29; chauffeurs 15; kantooC personeel 2 en rijwielhersteller 2. Het aantrekkelijkst aanbod, het goedkoopste Radiogenot* RADIO-CENTRALE „SOESTDIJK" KATHOLIEKE KRING. Dinsdag 5 Oclobei a-s., 's avonds 8.30 uur, zal in „Huis ten Halve" te Soesterberg een ledenvergadering worden belegd door de Ka tholieke Kring St. Carolus. R. K. M1DDENSTANDSVEREEN. OPGERICHT. In een bijeenkomst in „Huis ten Halve" te Soesterberg, waarin de heer J. P. de Braban der, directeur van het Centraal Hanse-Bureau te Utrecht een propaganda-rede uitsprak, is een R K. Middenstandsvereen. oipgericht. Slaande de vergadering gaven 26 leden zich op als lid. Het Bestuur bestaat uit de Hee- ren C Nefkens, voorz.*. P. Majoor, secr.F- Harmsen, penningm.; Ant. Pas en J. Pas le den. OPBRRENGST SPELDJESDAG. De spelldjesdag die j.1. Zondag te Soes terberg werd gehouden, ten bate van de T B C.-bestrijding „Herwonnen Levenskracht" heeft ruim f 22opgebracht. VERGADERING COÖP LANDBOUWVER. Vrijdag hield de Coöperatieve Landbouw- ver. „Soest" alhier in Hotel „De Gouden Ploeg" haar jaarlijksche algemeene ledenver gadering. De voorzitter de heer J. J. Brouwer heette de aanwezigen welkom, waarna de notulen werden voorgelezen en goedgekeurd. De balans en de verlies- en winstrekening werden onveranderd goedgekeurd. De om zet bleek niet minder dan 3.000000 K.G. te bedragen. Na afschrijving op gebouwen enz. bleef een winst-saldo van f 7880,36. De totale verkoop bedroeg f 160.000. Vervolgens werd de heer H. Butzelaar, pe riodiek aftredend bestuurslid, met groote meer derheid herkozen. Ook de heer W. A. Kuyer, periodiek aftredend Commissaris, werd her kozen. Het entree-geld werd vastgesteld op f 2.50 voor kinderen van leden» en f 25. voor anderen. De rente van het rescrveledcn-kapitaal werd vastgesteld op 4%- Goedgekeurd werd ór- "tz.v-gen, die sinds lange tijd op aoii-actief is gesteld, te ver- 1 E.H.B.O.-REVUE. In de tweede helft van October bestaat de afd. Soest, 10 jaar en de feest en propaganda-commissie voor 1937 is er in geslaagd een waardig slot voor haar propa- ganda-actie te vinden. Tmmers een 10-jarig bestaan van hun ver eeniging is een feest, waarbij zij in het bij zonder stil blijft staan. Na eerst een geslaagde propaganda-avond in Mei j.I, gegeven te hebben, waar o.m. het onderwerp ..Luchtbescherming" werd be handeld, werd er in Aug. j.1. een tentoonstel ling georganiseerd, die niet alleen voor eeniling georganiseerd, die niet alleen voor Soest een buitengewoon succes is geweest, maar ook vereenigingen uit omliggende ge meenten aanleiding heeft gegeven een der gelijke tentoonstelling voor te bereiden. Nu bieden zij tot slot de revue „Wij zijn er zoo" aan, waarin de gebeurtenissen van de afgeloopen 10 jaar naar voren gebra:ht zullen worden. Dat dit op feestelijke en hu moristische wijze aangeboden zal worcien is vanzelfsprekend; hoe, verklappen wij nog niet. We raden U voorloopig echter aan 18 of 19 October vrij te houden voor de EII.B.Q.- revue. R A ADSV ER GA DER IN G„ De Raad onzer gemeente Soest is in open bare vergadering bijeengeroepen tegen Woens' dag 6 October a.s., te 3 uur, ter behandeling van de volgende agendo: 1. Verzoek van een 5-tal raadsleden tot het houden eener vergadering ter bespreking van het onderwerp, door bedoelde raadsle den omschreven als volgt: „Het in openbare spoedeischende raads vergadering van den 21 sten September 1937, genomen besluit: Vaststelling Plan van Uitbreiding voor het gedeelte Mo lenstraat O Z., gelegen tusschen de Soes ter Engweg en Molenweg en de wegen no. 55 en no. 60." RUIT INGEGOOID. Bij den winkelier L. op de Koninginnelaan werd Maandagavond een spiegelruit stuk ge gooid. De politie stelt een onderzoek in naar den dader. derzoek in naar de verblijfplaats van de koe. Dit ging nu 'riet bepaald gemakkelijk ia de uitgestrekte weilanden, terwijl daarbij kwam, dat de klok reeds 9 uur 's avonds aanwees! Men kwam W. bij de speurtocht tegen, met de zieke, koe op een sleep geladen- Men sommeerde W het vervoer te staken, doch deze ging kalm door en sleepte het dier (terwijl de politie toezicht hield) naar de schuur van den landbouwer B- De politie verklaarde onmiddellijk de geheele veestapel van B besmet, alsook de veestapel van den landbouwer L-, over wiens gronden het trans port was gegaan. Wegens het zonder toestemming vervoeren over Amersfoortsch grondgebied deelde de recherche aldaar een „bonnetje" uit, terwij! ook de Soester-politie procesverbaal opmaakte. Behalve dat de landoouwers B- en L. alle onaangenaamheden, die het besmet-verklaren met zich meeslepen, hebben te boeken, zal het muisje vooi W- zeer zeker een staartje bebben! ONVERSTANDIGE LANDBOUWER. Zooals bekend is ook in o.ize gemeente de mond- en klauwzeer-ziekte binnengedrongen en liocwel de noodige maatregelen zijn ge nomen om een eventueele epedimie van deze alom gevreesde ziekte den kop in te druk ken, is in de afgeloopen week het aantal be smet verklaarde koeien hooger geworden door een zeer onverstandig optreden van een landbouwer. De landbouwer W. n.1-, wonende tn de1 Birkt, bemerkte Vrijdag, dat een van zijn koeien aan bovengenoemde ziekte leed en- wel in dien mate, dat het arme beest op het land was ineengezakt en niet meer ia staat RADIO-CENTRALE SOESTDIJK. PROGRAMMA BUITEN LAN DSCHE STATIONS. ZONDAG 3 OCT. 8.30 Brussel Ned. 10-20 Keulen, 1.20 Brussel Ned-, 2.40 Droitwich, 320 Keulen, 5-20 Parijs Radio, 7.20 Keulen, 9-25 Droit- wich, 10.10 Berlijn. MAANDAG 4 OC1 11.05 Droitwich-London Reg., 1.20 Brus sel Ned-, 2-20 London Reg., 4.20 Keulen, 5-20 Droitwich, 6.20 London Reg.-Droitwich, 7.00 Radio Centrale Soestdijk, 8.00 Diversen, 8-20 London Reg., 9-20 Brussel Fr., 10-20 Berlijn. DINSDAG 5 OCT. 1105 London Reg., 12-35 Keulen, 1.20 Brussel Ned-, 2.20 London Reg., 3-20 Keu len, 4-50 Droitwich-London Reg., 7-00 Radio Centr. Soestdijk, 8.00 Parijs Radio, 9-20 Lon don Reg., 10.20 Weenen, 10-50 Droitwich. WOENSDAG 6 OCT. 11.20 Droitwich, 12.35 Keulen, 1.20 Brus sel Ned-, 2.20 London Reg., 5-20 Droitwich, 6-20 Keulen, 7.00 Radio Centr. Soestdijk, 8-00 I Div., 8.20 Brussel Fr., 10.20 Droitwich. DONDERDAG 7 OCT. 11-05 London Reg.-Droiwirh, 1-20 Brussel Fr., 2.20 London Reg., 4-35 Keulen, 5.50 Droitwich, 6-20 Keulen, 7.00 Radio Centrale 8-00 Div., 9-50 Berlijn, 11.20 Droitwich. VRIJDAG 8 OCT. 11-05 London Reg.,-Droitwich, 1-20 Brus sel Ned-, 2.20 London Reg.-Droitwich, 6-2C Keulen, 7-00 Radio Centr. Soestdijk, 8.00 Diversen, 8-20 Droitwich-London Reg., 9-50 Berlijn, 11-20 Droitwich. ZATERDAG 9 OCT. 1105 London Reg., 12-35 Keulen, 1.20 Brussel Ned-, 2.20 Droitwich, 4-20 London Reg., 5-20 Droitwich, 6-20 Keulen, 7.00 Radio Centr. Soestdijk, 8.00 Diversen, 8-20 Rome. 11.20 Droitwich. KERSTGAVE-COMITE. Het Kerstgave-oomité te Soesterberg heeft weer plannen beraamd, om ook dit jaar weer te kunnen overgaan tot de verstrekking van geschenken in natura aan behoeftige Soes- terbergers van alle gezindten, ter gelegenheid van het Kerstfeest Evenals vorig jaar zal ook ditmaal aeni verloting w ord en gehouden, waarvoor bereids de toestemming is verkregen en waaraan als hoofdprijs een prima dames- of heerenrijwiel verbonden is, benevens tal van andere waar devolle prijzen. Binnenkort zullen de comité-leden zich bij de inwoners van Soesterberg vervoegen, op dat dezen door aankoop van een of meer dere loten mede kunnen werken aan het be oogde doel; het kerstfeest ook voor de be hoef tigen in den waren zin des woords een feest te doen zijn. Voorts is het comité voornemens op Vrij dag 7 December een bazar te houden, als mede ou Zatuaao 18 December e«n attrac- GEBORENAntje Cornelia, d- v- P. Bors- je en I- A. H. Gerritsen, Verl. Postweg 51; Klarus, z. v. P. Ver woerd en H. Versteegh, Birktstr- 23; Wouterus Marinus, z- v. G. J» Sukkel en A. Vunderhik, Rademakcrs.tr. lbj Johannes Gerardus, z. v- A. P. Tolboom efl G. Rotman, Pr. Bernhardlaan 3; Alida, Cor nelia Maria, d. v. A. E. Rademaker cn H< S. Butzelaar, Laanslraat 44- ONDERTROUWD; C. J. van Wegen, 27i jr-, Eemnes, en B. J. M. Hilhorst, 22 jr., Stadh.laan 164; W- P. van Pagé, 36 jaar. Middelburg en S- Hooit, 39 jr-, Hartmanl. 12- GEHUWD: J. v. d. Linden, 27 jr. en A- H- van Lint, 25 jr., Utrecht, Albatrosstr, no. 33 bis. GEVESTIGD: M. Boere-v. Maren, Kamp* weg 80; W. Rothenbacher inw., Amersf.str, 18; A. Goos inw., idem; L. G. H. Mulder, K. Hart weg 24; M. de Wolf inw-, Stadh.laan 142; J- Heesterman m. g., Krommeweg 15; B. C. v. d. Borght inw., Luchtvaartafd.N- Haazebroek inw-, idem; GAntonis inw., idem; W- J. v. Zutphen inw., Braamweg 89; J. Adriaanse m. g., idem; Wed. D. J. H- Wijs inw., Hartmanlaan 43a; J. Groeneweg inw., Beukenlaan 29; P. C. Brekelmans m. g., Braamweg 81J. Kijlstra inw., Amersf.str. 23; J. Almekinders m. vr., Schoutenk.weg 75; PI- W. Beek, Braamweg 79; H. M. J. We de Moraaz Imans inw-, Soester Engweg 2 P. v. d. Noll inw., Kerkstr. 20a; J* G. Tap inw., Amersf.str. 95; D- A. F- Radersma inw., Mariastr. 8; J. J. Baer inw., Kampweg 68; N. de Koning inw-, Julianalaan 40; Wed* P- J. Barends mzn., Pelikaan weg 12; Eu C- P. Ambrosius inw., Birktstr. 24; A. Ver meer inw», Beukenlaan 21a; C. M. N. vani Doorn inw., A. Paulownalaan 40; W. F. dO Radder m. vr., Soesterb.str. 186; Wed. M- E. H. Breuning inw., Emmalaan 14; C. van Voorthuizen inw-, De Paltz 4; H. Sternefeld inw., Bosstr. 18; A. G. Wijs m. g., Hartman laan 43a; Wed- v. Dorp inw., Vredehof9tr« 20; M. Leisterer, idem; D. -M. F. E* Mulder inw., Amersf.str. 134; A. M. C- v< Liefland inw., Plasweg 20- VERTROKKEND. Harmsen m. g., v« Eigendomweg 4 n. Den Haag, Rozeburgstr* 42hs; H. Verheuvel ra. g., v. Beetzlaan I5a< n. Utrecht, Nieuwlichtstr. 20bis; H. W. Fok- kens, v. Pr. Bernhardl. 44 n. Vorden, A 100; G. v. Soest, v. Schoutenk.weg 6 n. Eemnes, Laarderweg 43; A. Rootselaar, v- Noorder- weg 31 n. Naarder, Cattenhagenstr- 17; G< Rootselaar, v. Noorderweg 31 n. Eemnes, Laarderweg 43; K. Vastenhond-v- d. Wal, v< Kon-Iaan 144 n. A'dani, Laurierstr. 7711G« v- Brienen v. Nieuweweg 90 n. H'sum, Ko- metenstr. 115; J- H. M. Stornebrink, van Julianalaan 71 n. A'dam, Stadh-kade 87; G. de Haas m. g. v. Amersf.str. 11 n- A'foort, Reigerstr. 15; H. J. H. Kawilarang, v. Van Weedestr. 19 n. A'dam, Dan. Willinkpl. 23< C- G. Luhrssen, v. Smitsweg 38a n. A'dam, Geuzenkade 72h9; C* Mulder, v. Amersf.str. 4 n. Utrecht, Dantelaan 107; D. A. H. Jesse^ v. Ossendamw. 10 n. H'sum, Wandelpad 42su De Notaris JOHS. KNOPPERS tt Amersfoort zal op des nam. 2 uur, in het Stationskoffie huis bij den Heer van Raay, aan de Soesterbergschestraat te Soest- duinen putiek verkoopen t te Soestduinen onder Soest nabij het station Soestduinen bij de Soesterbergschestraat no 133 en het rijwielpad Amersfoort-Soestdulneo» met twee Woningen, schuurtje, tuin. groote en kleine boomgaard en op gaande boomen, groot 80.- Aren. De villa, bijzonder geschikf vooi Pension, met grond is verhuurd aan den Heer J. H. Knoop voor 18,-- per week tot 4 October 1937. Wo ningen elk verhuurd geweest voof t 4.— per week. Aanvaarding vrij van huur en be taling voor of op 13 Januari 1938. Bezichtiging Dinsdags- en Donder dagsmiddags van 2-4 uur. Inlichtingen ten kantore van No taris Knopper» Utrechtsche Poort, Amersfoort.

Soester Courant | 1937 | | pagina 5