H Tentoonstelling „2/W VfUfnfuViM maaM ib gc*u Schoonmaaktijd. G. van Oosterom Koningin Emma Naaidvakschool Mijnhardtje Schoonmaak FIRMA NIEUWENHUIS Soest ALDERS' BOEKHANDEL Uw adres voor Melk, Boter, Kaas en Eieren. Luchtbescherming. D. F. VOIGT Sproeten komen vroeg Burgelijke stand. SUIKER-FREULE O. en O- een samenvoeging van 2 woorden, dat bestaansrecht heeft verkregen. Jammer is helaas, dat de onderdeelen soms gezelschap pen toegewezen krijgen die niet voor hun taak berekend. Nog te weinig kwam er uit de militairen fcelf het initiatief om met „eigen krachten' iets te brengen. De Mariaschool en de cantine op het driftje deden lofwaardige pogingen in die richting, slaagden, doch hun optreden was voor een te eng en kring van belangstellen den. Lof verdient ook de poging van den dpi soldaat Van Wageningen, om in samenwerking met nog 4 soldaten en 2 datr.es een toneelavond te brengen waarop en ontwikkeling en ontspan ning recht zouden wedervaren. Deze 7 personen kozen een zwaar stuk* Twee kansen waren er: of men had voor het eerst en tevens voor het laatst voor de militai ren gespeeld of men bereikte een succes. Het werd een grandioos succus. Daverende toe juichingen, lachsalvo's, een genotvolle kunst zinnige avond. Het werd het begin van een serie avonden zoodat meerdere militairen De Suiker_freule kunnen zien. Het blijspel uit Indië van Henri van Wer- meskerken is bij velen te goed bekend, om een beschrijving daarvan te rechtvaardigen- Volstaan we met te zeggen, dat het gespeeld werd zooals het moest. Mede door het fraaie decor en bloemrijke aankleeding, door de goede grime en costu- meering kwam de juiste sfeer er in. Kapitein Post en Lt. v- d. Berg woonden den avond bij, terwijl de roemruchte band van .Eltheto'de entre-actes op de hun eigen wijz. vulden. Kapitein Post sprak tot slot woorden van dank aan Van Wageningen en zijn mede werkenden, onder aanbieding van bloemen aan de dames. Kastpapier aan vellen en rollen in diverse kleuren Kastrandje». Kastpapier met rend. Gekleurde Punaises. SteenhoHitr. 13 In.alt Po.lkantoos) Tel. 2479 Speciaal in Slag. an Koffieroom OSSENDAMWEG 55 TELEFOON 2298 DE PALTZ-SCOUTS. De vorig jaar opgerichte padvinders-groep de Paltz-Scouts, hebben thans .en eigen hoofd kwartier, in het gebouwtje achter de woning van den heer Aurich, op de Burg. Grothe- etraat. Zaterdagmiddag is dit gebouwtje feestelijk tn gebruik genomen in tegenwoordigheid van Burgemeester Mr. A* L- des Tombe, ds. J. I v. Schaick, Oubaas Jetse uit Utrecht, de ou ders van de padvinders en den hopman J- Nijman, vertegenwoordiger van de R.K- Ver kenners, Na het hijschen van de vlag en de Inspectie van de troep door den Burgemeester, werd door ds- Van Schaick het gebouwtje Op end- Hopman G- Maris, van de Hoogenhuizefn- groep te Utrecht, trad op in de plaats van Hopman Masselman, die ergens in Nederland *ijn vaderland dient. Laatsgenoemde had een boodschap gezonden aan de troep, waarin gelukwenschen met het gebouwtje werden aan geboden- Hopman Maris verwelkomde den Burge meester als de eere-voorzitter «n weer er- iop, dat hij thans in de wereldbroederschap ,van de padvinders was opgenomen- Na de begroetingsyell aan den Burgemees ter verwelkomt spr. ds- v. Schaick- Ondanks dat ds. Van Schaick aftreden was als voor zitter, hoote spr. dat hij zijn arbeid aan de troep tiou blijven geven- Spr- overhandigde bem oen verniste gipsafdruk van de sleutel! van het huisje- Een welkomstwoord sprak spr, tot den heer Van Eeden, die bereid was gevonden het se cretaris-penningmeesterschap te voeren- Aan den hopman J, Nijman werd dank gebracht voor zijn aanwezigheid- Last but not least werden de ouders wel kom geheeten, evenals Oubaas Jetse en de beer Quelle. Burgemeester des Tombe achtte bet «en gevaarlijken weg, die den hopman had inge slagen door spr. dank te brengen, terwijl spr* nog niets gedaan heeft. Spr- gaf den verze- kering zich deze dank waardig te maken en wenschte den troep geluk (pet het Hoofdr kwartier. Ds- Van Schaick, dankte voor de sleutel «n memoreerde de moeilijkheden, die de troep achter zich had. De heer Van Eeden dankte, namens de ou ders, hopman Maris, die de moed had de troep uit het doolhof van moeilijkheden te redden. Hulde bracht spr- ook aan Hopman Masselman, hA kleine ventje waar zooveel pit in zit. Spr- stelde voor hem een telegram te Zenden. Oubaas Jetse, bracht de beste wenschon van de troep 4 uit Utrecht over en releveer de de goede samenwerking van beide groepen. Ook de R-K- Hopman J- Nijman sprak woorden van gelukwenschen en hoopte op veel contact. Alb. Kamphuis, de Troepleader, dankte bop- fnan Maris, waarna een 3-werf hoera weer klonk- Met het le couplet van het Wilhelmus werd dit officieel® gedeelte besloten. De aanwezigen bezichtigden daarna de In teressante zaken, die in de patrouille-hoeken waren bijeengebracht, terwijl de padvinders een kopje thee serveerden^ Met een voordracht over het kampleven erd dezen middag beëindigd* Namens den Burgemeester van Soest Zeg ik de bevolking oprecht dank voor de bewij zen van medewerking, welke door haar zijn gegeven tijdens de op 7 Maart door onze Gemeente gehouden verduisterings-oefening* Van particuliere zijde kan worden gezegd, is voor 100 pet. medewerking verleend, op enkele uitzonderingen na waren de huizen voldoende verduisterd. Op den aard van de gordijn- «n andere afschermingsstoffen dient echter nog beter acht te worden geslagen, los geweven stoffen en te dun verduisterings papier kunnen niet voor afscherming worden aangewend. Ook dient men er wel om te denken, dat tijdens een verduistering geen voor» |off achterdeur worde geopend, terwijl gang- of portaallichten branden, tenminste in dien deze niet door middel van speciale lam pen op de juiste wijze opgehangen, of door met andere middelen afgeschermde lampen, zijn verlicht. Van Middenstandszijde heeft ca- de helft aan het vriendelijk verzoek van den Burgemeester gevolg geven door „niet te sluiten" maar door een beveiligende verlichting aan te bren gen, waarbij het betrokken bedrijf in staat was aan normale vraag van de zijde van het pu bliek te voldoen. Gelukkig is door de Politie slechts in één geval, na vooraf gedane vrien delijke waarschuwing, opgetreden moeten wor, den. Een volkomen verdient procesverbaal, met alle te verwachten gevolgen van dien, is opgemaakt. Men mag dan ook niet vergeten, dat men door onvoldoende medewerking of onvoorzichtigheid zijn 100 pet. goedwillende plaatsgenooten aan groote gevaren blootstelt, welke zeer ernstige gevolgen kunnen hebben. Laten die winkeliers, welke nog geen of niet voldoende maatregelen hebben genomen om Itun z-aak op doelmatige wijze te verlichten, waarvan de kosten in het geheel niet hoog behoeven te zijn, zich eens door de plaatselij ke installateurs laten raden! Met heel weinig kosten is veel te bereiken- Speciaal dient te worden acht geslagen op het niet aanwezig zijn van licht-reflecteerende etalage-ruimte, bekleeding of koopwaren in lichte verpakking, opdat geen reflex van be veiligende lampen, naar buiten uitstrale- Mocht de toestand verscherpen, dan moet men niet ve ge en dat een lang-e v«rduis'.e;ings_ r eriode voor de deur kan komen te staan en zal die neringdoende, welke de beste voor zorgsmaatregelen heeft genomen, afgezien van zijn plichten tegenover de gemeenschap, zijn eigenbelang tevens dienen door en voor het koopend publiek veilige localiteit in te richten- De ondervonden medewerking stemt hoop vol, laat het nog ontbrekende worden ver richt, opdat de bevolking van onze Gemeente met rust en vertrouwen hare verdere bescher ming aan den Luchtbeschermingsdienst kan overlaten J CH- VAN DEN BRANDELER, Hoofd Luchtbeschermingsdienst. van het werk der leerlingen van de Burgemeester Grothestraat 51 op Dinsdag 19 Maart en Woensdag 20 Maart. Geopend 's middags van 2 tot 5 uut en 's avonds van 7 tot 9,30 uut. Vrije toegang. Komt allen eens kijken onverdraagzaamheid leidt. Bij de vrijmetselarij is dit een streven van binnenuit. De Orde is een zelfstancllig deel van d lebroe- derschap der vrijmetselaren, welke verspreid is over de geheele aarde. Zij stelt zich ten doel een gemeenschappelijk middelpunt te zijn voor de beoefening van de hoogste levens kunst en streeft naar de veelzijdige en har monische ontwikkeling van den mensch en de menschheid. Zij gaat uit van een vast ver trouwen in de werkelijkheid eener geestelijk en zedelijke, den mensch en de menschheid voorstuwesnde woreldorde. Zij neemt voorts als grondslag aan de erkenning van de hooge waarde van de menschelijke persoonlijkheid en ieders recht om zelfstandig te zoeken naar waarheid; voorts 't menschen zedelijke ver antwoordelijkheid voor zijn doen en laten, de gelijkheid in wezen van alle menschen, de algemeene broederschap der menschen en ieders plicht om met toewijding te arbeiden aan het welzijn der gemeenschap. Burgem. Grothestraat 30 Telefoon 2363 Soest GEDIPL. OPTICIEN. Voor het maken van Uw BRIL, ook volgens recept van H.H, Oogartsen een vertrouwd adres cbiQue costuum gesneden MART Am, A ATS vlucht direct voor De echte zijn niet rond, maar hartvormig. OVER VRIJMETSELARIJ Vrijdagavond werd in Religie en kunst onder auspiciën van den Protestanbond een causerie over de Vrijmetselarij gehouden. Dr. Rombouts te Santpoort was bereid ge vonden deze causerie te houden. Voor het onderwerp bleek ook! buiten de vereeniging belangstelling te bestaan want er waren onder de aanwezigen zelfs velen uit de omgeving van Soest. Dr. Rombouts heeft zich bij zijn toelich ting uitsluitend bepaald tot art- 2 en 3 van de grondwet voor de Orde van vrijmetselaren onder het grootoosten der Nederlanden. In zijn inleidend woord merkte spr. op, dat de grootste moeilijkheid dezen avond voor hem was de vraag wat men zich voortstelt te zullen hooren. Dit tijd is voorbij, dat men de vrijmetselarij gelijk stelde met geheimzinnig heid. De vrijmetselarij is uit de ïnnerlijken drang geboren geestesrichting, welke zich openbaart in eeii voortdurend streven naar ontwikkeling van al die eigenschappen van geest en gemoed, die den mensch en de menschheid kunnen opvoeren naar hooger geestelijk en zedelijk peil. Zij vindt haar toe passing in de beoefening .van de hoogste levenskunst. De Vrijmetselarij is er nooit op uit getrokken om volgelingen te zoeken; ieder moet «r zich innerlijk toe aangetrokken voelen. Aanhangers kweeken zou principieel in strijd zijn met het wezen der vrijmetselarij. In onzen strijd hebben we 'n geweldige ken tering meegemaakt. Spr- nam als voorbeeld de opvoeding van het kind en noemde daar bij den naam van dr. Montessori- Van dit stelsel uitgaande is met tot geheel andere opvattingen gekomen; men heeft de vrijheid zelf te onderzoeken en door schade en schande wijs te worden en zóó worden dan menschen gevormd, die de werkelijkheid onder oogen durven zien. De jeugd heeft een ze kere vrijmoedigheid, die overboord gooit wat ouderen heilig was. Wanneer men er van overtuigd is, dat er in de wereld hoogere waarden zijn dan z®g- gen we niet, jullie hebben d«ze te aanvaarden. We leven in een wereld waar vele levnsop» vattingen zijn en waarbij allen de overtuiging hebben de «enige ware te bezitten, hetgeen tot. Er is geen sprake van ontkenning van alle waarden of een aantasten van iets wat ande ren heilig is. De Vrijmetselarij is niet religieus maar wordt gedragen door de voortstuwing dat zij streeft naar een hoogere orde der menshheid. Sprekende over de hooge waarden van de menschlijke persoonlijkheid, nam spr. als voorbeeld de successen der wetenschap in de vorige eeuw, waardoor de menschen hoog moedig waren geworden^ De catastrophe is geweldig geweest in onzen tijd en vele inzich ten der vorige eeuw worden thans als utopis tisch beschouwd. De vrijmetselarij kweekt verdraagzaamheid, betracht rechtvaardigheid, bevordert naasten liefde en zoekt op wat menschen en volkeren vereent. Zij laat ieder mensch de vrijheid zijn overtuiging te volgen zoodat er plaats is voor Christen, Jood en Mohammedaan. De Vrijmetselarij komt op voor gewetons- vrijheid; zij is niet revolutionnair, maar evolu- tionnair en begeeft zich niet op het pad der potitick en kan zich daar ook niet op begeven omdat zij nooit practisch werkzaam kan zijn. Zij kan zich niet voor een bepaalde actie geven omdat zij daarmee het individu zou bind en- Na de pauze heeft spr. een groot aantal zeer uiteenloopende vragen beantwoord, o>-a-' over de symbolen en ritualen der vrijmetse larij, de toetreding tot de Orde enz. de zandafgraving in de Soester duinen door Defensie, waardoor het natuurschoon ernstig was aangerand,. De voorzitter meende, dat deze kwestie buiten het doel der vereeniging lag, daar de afd. immers tegen verontreiniging der natuur optreedt en niet voor het behoud van natuur schoon. In dit standpunt vond hij steun bij Ir. W- Burdet, rentmeester van het Gooisch Natuur reservaat. Ir. M- H- Schenkelberg van Mierop, hout vester van Staatsbosch beheer wees op de ver schillende vereenigingen, die voor het behoud van het natuurschoon optreden en betoogde, dat de vereeniging niet te ver moest gaan. De heer Insinger, achtte de zandafgraving in het belang van de Landsverdediging ni«t zoo erg; als het daarbij mag blijven, mogen we gelukkig zijn. Ir. v- Mierop releveerde, dat er in Soest ■erger dinger gebeurd zijn met 't natuurschoon dan deze zandafgraving, die zich op natuurlij ke wijze zal herstellen en overigens in vollen aandacht bij Staatsboschbeheer en Gemeen tebestuur. Uit de vergdaering kwamen meerdere klach ten naar voren omtrent het optreden der mili tairen in de natuur. In de rondvraag bleek, dat de instructies van de leden van den natuurwacht niet in de poli stemming waren met de bepalingen in de poli tieverordening te Soest. Een en ander zal door Burgemeester Des Tombe worden gerelegd. De voorzitter spoorde in zijn slotwoord de leden aan tot energieke arbeid, in verband met de inbeslagname van terreinen door mili tairen en mede door het te verwachten grootere aantal vreemdelingen in dezen zomer. Ir. Burdet gaf tot slot eenige wenken aan den Natuurwacht van practische aard. het voorjaar, koop tijdig een pot Sprutol. Bij alle Drogisten DE EINDELOOZE LIJST. Weer zijn een tweetal rijwielen ontvreemd- Ten nadeele v^n H. V- alhier werd een Êats gestolen, welke voor een café aan de Laan straat stond, terwijl J- S- zijn fiets kwijt raakte toen hij zijn rijwiel voor Hotel „Do Gouden Ploeg" geparkeerd had. geeft menige huisvrouw en meisje ruwe en roode werkhanden. Deze worden wederom spoedig gaat, zacht en blank door Purol NATUURWACHT VEREENIGING EEMLAND De afd. „Eemland" van den Bond tegen verontreiniging van Stad en Land, kwam Don derdagavond in Hotel Trier bijeen onder preasidium van ds. K- WieUnga, em. pred. De redenen tot het bijeenroepen dezer ver gadering, n.1- de verkiezing van een definitief bestuur en de veaststelling van Statuten en houdelijk reglement, werden door den voor zitter uiteengezet. Spr- releveerde voorts de de verrichtingen der vereeniging, waarbij de finantiën een zeer gunstig beeld hadden ge geven. Dankbaar werd in het verband aan de subsidie-verleening ad. f 50door de gemeente gememoreerd. Na ampele besprekingen werden vervol gens Statuten en Huishoudelijk reglement door de vergadering vastgesteld. Met algemeene stemmen werd vervolgns ds. Wielinga tot voorzitter benoemd, terwijl als bestuursleden de heeren E. H- D. Insinger «n Jhr. J- P. L- Bosch van Drakenstein hun func ties zagen gecontinueerd, evenals de heer W- w Laar- Tot Commandant van de Natuurwacht is benoemd de heer L. Rowe, die ambtshalve tevens bestuurslid is. De voorzitter sprak hierna woorden van afscheid en dank aan den heer L. Vriens, de oprichter van deze afdeeling- Spr. herinnerde er aan hoe de heer L- Vriens de waardi ge opvolger als commandant was geweest van den overleden commandant, den heer Beute. De heer y» Laat vestigde den aandacht op DE BEVOLKING LOOPT TERUG De Soester bevolking welke steeds in stijgen de lijn ging, is over de maand Februari terug geloop. De bevolking bedraagt thans 18226 zielen. J. M* Kamphuis ïnw., Dorresteïnweg 73, van Denekamp- C- E- Giessen inw., Pr. b.mhardlaan 15, van Arnhem. M« Jorritsma inw-, 'Amersfoortschestraat 12a. van Zeist. H- Velhorst ffi. vr-, Koninginnelaan 4o, Baarn. H- P- Witsel, Laanstraat la, van Amsterdam VERTROKKEN H. Dekkers, van Andriessestraat 15 n Utrecht, Orionstraat 25- A» de Waal Malefijt, van Amersfoortschestraat 95a naar Amsterdam, J- W- Brouwerslr- 5hs- D'. Andeweg-v- Vulpen, van Rembrandtlaan 7b naar Rotterdam, Sanaelingenstraat 80- R. Koster-de Wilde, van Soesterbergschestraatl 107 naar Haarlem, Baan 3- G- Bulken inw-, van Postweg 5 naar Zeist, Oude Woudenbergschezandwej 7- H. Smorenburg m-g-, van Postweg 5 naaf Zeist, Oude Woudenbergschezandvveg 7- M- Hp Kampman m. vr., van Verl- Postweg 88 naar Zeist, Laan van Cattenbroeck 18. P. Brinkers, van Hartmanlaan 90a n- Utrecht Z- Janssenstraat 1- E. v- Garderen-Feijkes, van Vossenveldlaa® 19 naar Zeist, Paduaweg 16- G- Bunschoten, van Eemstraat 1 naar Naarden, Flevolaan 45- J. H- v. d. Steen-Paul, van Koloniweg la naa* Utrecht, Schutstraat 20- A- Ploekstra, van Plasweg 20 naar Harderwijk, Leuvenumscheweg 91- H- W- Overman, van Banning straat 82 naar naar Amsterdam, Geuzekade 90 II. H- de Graaf, van B- Grothestraat 9 naar Baarn, Gaslaan 12- H- G- v. d. Lugt-Heins, van Middel wijkstraat 28 naar Am ster am, Weis'entu ch traat 13 1- H- J- Verwoerd m- vr-, van Schoutenkampwe^ naar Heiloo, Kennemerstraat A 503- LExalto m- van Schoutenkampweg 6a naar Hilversum, Lijsterweg 5* W- Bos m- g-, van Beetzlaan 18 naar Baarn, Mauvestraat 69- J. v- Brummelen, van Lindenlaan 4c naar Nijkerk, Schraserstraat 39- J. M- Thoden van Velzen, van Kerkpad Z-Z* 31 naar Arnhem, Burg. Weertstraat 66- M. J- Holling, van Soesterbergschestraat 125 naar Amersfoort, Randenbroekerweg 65- J. Goor, van Dijkhuisstraat 24 naar Rotter dam, Oostplein 14- A- Kroes-v- Ooijen, van Braamweg 80a naar Weesp, Heerensingel 64. J. G- M. Snellenberg, van Vinkenweg 17 naai Nijmegen, Kerkstraat 25- T. C- Nap, van Julianalaan 42 naar Alkmaar, Oude Gracht 60- B. Wind m- vr., van Nachtegaalweg 8 naaf Roermond, St. Jansstraat 3a- J. F- Burger, van Schoutenkampweg 75 naar Rotterdam, Meckelenburglaan 1# H. v- d. Bol, van Beukenlaan la naar Plil- versum, Eikbosscherweg 14- W- E- Groenestein, van Beetzlaan 3 naar Hil* versum, Fr. Halslaan 25- J. v- Keppel, van L- Brinkweg 72 naar Zui len, Dorpsstraat 45b. M- Spronk, van Da Costalaan 9 naar Vel» sen, Claironlaan 5- M. A- Vermaas, van Da Costalaan 9 naaf Velsen, Claironlaan 5- J. D- Berkhout m. vr., van Vossenveldlaan 6a naar Vels.n, Claironlaan 5- H. J- Schieveen, van Soesterbergschestraat 125 naar Zuilen, Dorpsstraat 48- H- W- HowelJ, van Da Costalaan 7b naaf Amsterdam, Alexanderkade 8- J. J- W- M» v*. Steen, van Beetzlaan 111 naar Den Haag, Honthorststraat 138- D- Wouters m- g-, van Den Blieklaan 57 naar Amsterdam, J. v. Lennepkade 279 II» A. Donker, van Vredehof straat 2 naar Vel sen, Conollyweg 2- L. Lamie m -vr., van Schoolstraat 50 naar Utrecht, Ln. v- Minsweerd 29- A. H- Attwood, van Banningstraat 94 naaf Bristol (Engeland.) GEVESTIGD: H- Prosman inw-, Kerkpad Z-Z- 25, van Breda. J. M' van Kleef inw., Van Weedestraat 9 van Baarn. H- v- d. Lugt, Molenstraat 151, van Zeist. W- v- d. Goot m. g- School weg 22a, van Wym- britseradeel. E. Evers inw-, Amersf.str. 75a van Haelen- W- Th- Haarmans m. vr., Beetzlaan 47b, van Zuilen. W- A- te Hasseloo inw., K- Bergstraat 1, van Hilversum- H- te Hasseloo inw-, K- Bergstraat 1, van Hilversum- J. Huni'nk inw-, Pijnenb.ln- 3, v- Dinxperlo. C- Wilschut inw-, Amerf.str. 71 v- A'dam. A* Sluis inw-, Pr. Bernhardlaan 54, v- Concord Cal VSA- G- v- Dorrestein inw. KI. Engendaalweg 94. van Bussum. T- Westeneng-Pleizier inw-, Nieuwe weg 40 van Amersfoort. C- E- Oosterbaan Martinus-v- d- Giessen inw"., Molenstraat 24, van Utrecht- G. Oosterbaan Martinus, Molenstraat 24, van Maartensdijk. J. v- d. Pol m. g., Woonwagenkamp, van Nij kerk. S. v- d. Weerd-Grimtnelius, Eikenhorstweg 4, van Naarden. D. Vis inw-, Soesterbergschestraat 188 van Venhuizen. E. Vermaas-Hiebendaal m- g-, Beckeringh- straat 31, van Baarn. G. Schouten m- g-, Hartmanlaan 66, van Amersfoort. A. A- Doornckamp-Zeijpveld, Sportweg 1, van Amersfoort. LOODGIETER ELECTRICIEN Van Weedestr. 23 Tol 2577 VERHUISD: M. van Doorn, van Torenstr. 25 n. Utr-weg 4* G. v- Santen, v. Laanstraat 50 n. K. Brinkw. 13 P. Tiggelaven m- g., v- Beetzl- 13a n. Dorres- steinweg 14- J- Smits-Begemam, van Nieuweweg 2 naaf Bosstraat 2- F- G- Hartman m- g-, van P. v. d- Bremer» weg 2 naar Oude Utrechtscheweg 46- A* Zunneberg m- g. van Hartmanlaan 96 naaf! Dorresteinweg 40- A- Roest, van Verl. Postweg 18 naar Koning ginnelaan 51- J. Leeneman m- vr-, van Eikenhorstweg 16 naar K. Hartweg 19- H. M- Herschel m. g-, van Talmalaan 23 naai Medelssohniaan 6- M. Exalto, van Schoutenk.weg 6a naar Klaan* waterweg 52- G. J- v« Asselt m- g., van Krommeweg 33 naar Koninginnelaan 110- H- Met, van Laanstr- 5 naar Nieuwstr- 42- J. C- d'Anjou m- g-, van Klaarwaterweg 4 naar Klaarwaterweg 39- A. v- Asch, van Molenstraat 78 naar Lange Brinkweg 53d. P. Hoogenboom, van W* Pyrmontlaan 6 naai Heideweg 22- G. J- Kok, van Wilhelminalaan 28 naar Kerk pad Z.Z- 7- IJ- de Groot m- vr., van Birktstraat 9 aaar Heideweg 1*

Soester Courant | 1940 | | pagina 2