Baarn ttuwdfojfc. Soest KANTONGERECHT Amersfoort. v o DE TORENLAAN. Vorig jaar en ook dit jaar zijn er op het gedeelte van dei Torenlaan, hetwelk over den spoorwegovergang gelegen is, heel wat hoornen gerooid, zoodat er van een mooie laanbeplan ting niet meer gesproken kan wér- den. Vooral het gedeelte tusschen het Zwarte hek en de boerderij De Eult is er kaal van afgekomen, want ver gissen .we ons niet, dan is het slechts één jong eikenboompje, dat daar de illusie aan een wegbeplanting leven dig houdt. Op het gedeelte tusschen de spoorlijn en het Zwarte hek is het een ongeregelde boel. Zou hèt maar niet beter zijn een al- geheele opruiming te houden en een geheel nieuwe beplanting aan te bren gen, gelijk dit eenige jaren geleden ook op het eerste gedeelte van de To renlaan is geschied? Slechter kan het er niet op worden. DE BIE'S VARIéTé. A.s. Vrijdag te 7.30 uurgeeft de Bie's variétégezelschap een uitvoe ring in Musis Sacrum te Baarn. Gezien de veelzijdigheid van het programma, zal er voor deze voor stelling ongetwijfeld goede belang stelling bestaan. RUITEN INGEGOOID. Bij den heer K. werden met een steen 2 ruiten van zijn woning in geworpen. De politie stelt een onder zoek in. TUINBOUW EN PLANTKUNDE. De afdeeling Baarn en Omstreken van de Ned. Mij. v. Tuinbouw en Plantkunde, kwam een dezer avonden iri vergadering bijeen in Hotel Zeiler. De heer K. Dikstaal, Technisch Ambtenaar v. d. Plantien-ziektenkun- digen Dienst hield een lezing over het onderwerp: „Ziektebestrijding in dc fruitteelt". Na deze lezing, welke te 8.45 uur geëindigd was, vond er de jaarlijl^sche ledenvergadering plaats, RIJWIELDIEFSTALLEN. Sedert Vrijdag zijn de rijwieldieven zeer actief geweest, want niet minder dan 5 fietsen verdwenen spoorloos. Twee rij/wielen werden weggehaald uit een fietsenrek achter hotel Zeiler, het derde stond gestald achter café Luken aan de Stationsweg, nummer 4 verdween vóór een woning aan de Faas Eliaslaan, terwijl het vijfde rij wiel werd ontvreemd uit een gang tusschen twee woningen in1 de Nieuw Baarnstraat<_ SCHOOLVOEDING. In overleg en in samenwerking met den Burgemeester, heeft het buur^- schapshoofd van den Nederl. Volks- dienst besloten om, in het belang van de gezondheid van de schoolgaande kinderen, te bevorderen, dat aan al len, die zulks wenschen, bonlooze bij voeding wordt verstrekt. Deze voeding zal bestaan uit een V/armen maaltijd, t.w. aardappelen, groenten en jus of peulvruchtensoep en zal worden verstrekt in een van wege de gemeente beschikbaar te stellen lokaliteit, terwijl de verstrek king zal aanvangen op een nader te bepalen tijdstip. Voor deze voeding zullen geen distributiebonnen behoeven te worden ingeleverd, zoodat het geheel aan het rantsoen der kinderen ten goede komt. Verstrekt zal worden V-& Liter per dag per 'kind, waarvan de kosten zullen bedragen 0.10. Deze kosten komen ten laste van de ouders; daar het voedsel gedurende 5 dagen per week zal worden verstrekt, moet hiervoor per kind en per week 0.50 worden betaald. Indien het blijkt, dat zulk een bedrag voor Ouders te be zwaarlijk is, zal de Ned. Volksdienst een reductie verleenen van 0.05 per portie, terwijl het voedsel gratis ver strekt zal worden aan die kinderen, wier ouders niet in staat zijn hiervoor gelden beschikbaar te stellen. Financieele bezwaren kunnen dus nimmer aanleiding zijn om de kinde ren niet aan deze maaltijdten te doen deelnemen. POLITIEVOETBAL. De Baarnsche politie speelde Maan dag een voetbalwedstrijd tegen A.P. G.S., uit Amsterdam, op het terrein van laatstgenoemde. Op dezen wedstrijd zullen wij a.s. Zaterdag nader terug komen. GEVONDEN VOORWERPEN. De politie verstrekt inlichtingen over de navolgende gevonden voor werpen: Handbeschermer van -ijwiel; pakje cigaretcen; rundlederen dameshand schoen; heerenrijwiel; gekleurde drie hoekige doek; 2 kippen; hond (bou vier); bril. POLITIE SPORTVEREENIGING. De Baarnsche politie-sportvereeni- ging bestaat 5 jaren en dit eerste lustrum zal gevierd worden met een feestavond in hotel de La Promenade op 20 Februari a.s. EEN TWEEDE NED!' HERV. KERK? In het blad „Mededeelingen" van de Herv. Gemeenten in de classis Amersfoort, wordt naar aanleiding van een gehouden collecte in de kerk van Baarn, gewezen op de noodza kelijkheid om tot de stichting van een tweede Ned. Herv. Kerkgebouw in Baarn te komen. DISTRIBUTIENIEUWS BAARN. UITREIKING BONKAARTEN 4e PERIODE. De Leider van den Distributiedienst van Baarn/Eemnes vestigt er de aan dacht op, dat de nieuwe bonkaarten met aardappelkaarten thans worden uitgereikt op de dagen, zooals deze vermeld staart op het nieuwe inlegvel. Let dus op dien datum! Met de uitreiking is bereids een begin gemaakt en deze uitreiking loopt tot 2y Februari 1943. Baarn, 5 Februari 1943. De Leider van den Distributie- dienst van Baarn: A. Storm. SLUITINGSUUR DISTRIBUTIE KANTOOR. Het Distributiekantoor van Baarn is met ingang van 8 Februari 1943 des namiddags uitsluitend geopend van 2 tot 3 uur. Na drie uur wordt nie mand meer geholpen. De openingsuren zijn dus als volgt: Met uitzondering van den Zaterdag, ie deren ochtend van 9 tot 12 uur en iederen middag van 2 tot 3 uur. Des Zaterdags alleen des ochtends van 9 tot 10 uur. Baarn. 5 Februari 1943. De Leider van den Distributie- dienst van Baarn: A. Storm. LOOP DER BEVOLKING BAARti VAN 18 JAN.—1 FEBR 1943. Gevestigd: F. J. J. Feirabend, van 's-Graven hage n. W. Pyrmontlaan 12. A. M. Overgoor, van 's-Gravenhage n. Nic. Beetslaan 14. H. A. Tetenburg, iwed. van P. Baretta, van 's-Gravenhage n. Vondellaan 35. J. C. Vogel, wed. van F. F. A. A. Wiele, van 's-Gravenhage n. Mauritslaan 11. A. Brouwer, van 's-Gravenhage n. Oranjestraat 10. H. M. van der Putten, van 's-Gravenha ge n. Pretoriuslaan 13. J. G. Koolhaas, van 's-Gravenhage n. Parkstraat 2. A. H. Meijer Timmermans Thijssen, van 's-Gravenhage n. Pr. Hendriklaan 15. J. A. A. Bakker, echtg. van A. G. Vreede, van 's-Gravenhage n. Lee- straat 1 B. C. A. Vos, van Wassenaar n Zandvoortweg 17. C. J. Nieskens, van Aardeniburg n. da Costalaan 15. Th. van der Goog, wed. van A. C. Kok, van Voorburg n. Regentesselaan 2. J. C. Kok, wed. van F. N. Carabain, idem. A. van Ewijk, van Hilversum n. Molenweg 27. C. W. J. Meijer, 'echtg. van P. H. van Iersel, van Hilversum n. Nassaulaan 16. J. R. Lelitre, idem. G. W. Worst, van Wassenaar n. Von dellaan 31. P. C. W. Worst, idem. F. J. Witt, van Wassenaar n. Torenlaan 62. G. Witt, idem. J. W. L. Majot, wed. v. H. J. F. Disselhoff, van Hilversum n. de Wetstraat 16B. F. Oosterhuis, van Arnhem n. Weteringstraat 21. W. van den Brink, van Zeist n. Bremstraat 39. C. van Vrede, van Velsen n. Bor- neostraat 12. A. M. F. Linnenbrink, wed. van A. A. Moesman, van 's-Gra venhage n. Kerkstraat 10. A. M. Lin nenbrink, idem. A. Bekker, wed. van D. Berg, van Voorburg n. Sumatrastr. 9 A. Boekhout, wed. van I. Schipper, van Hilversum n. Verl. Dalweg 20. P.. J J. Linders, van -Amersfoort n. Lage Vuursche 50. E. van Zoelen, idem. E. H. Hendriks, idem. E. A. M. Grijpink, idem. Th. L. C. Baarslag, van Castri- cum n. Heemskerklaan 42. E. de Jong, echtg. van S. B. J. Denijs, van Castri- cum n. Mariastraat 18. J. M. v. Veen, idem. G. H. J. Bussing, van Haarlem n. Laanstraat 93. J. Smit, wed. van W. IJ. de Zwart, van Dordrecht naar\ Zandvoortlaan 36. N. Broers, van Am sterdam n. Nassaulaan 46. J. Kaasja ger, van Rotterdam n. Neuhuysstraat 2 C. M. J. Muller, echtg. van J Mod- demeijer. van Amsterdam n. Amalia- laan 2. M. E. Abels, van Haarlem n. Krugerlaan 3. A. E. Abels, idem. C. Kools, van Amsterdam n. Nassaulaan 46. M. A. Schoitalbers, van Dordrecht n. Lage Vuursche 50. J. M. Hoksber- gen, idem. Vertrokken. H. C. van Bockel, wed. van J. M. de Lange, van Eemstraat 14 n. Rotter dam. H. Hop, echtg. van R. Beijer, v. Zandvoortweg 73 n. Soest. J. Grosjean, van Acacialaan 39 n. Wagenmgen. H. Hessels, van Sophialaan 7 n. Rotter dam. M. Natter, wed. van N. Grift, van Veldheimweg 28 n. Soest. Verhuisd binnen de Gemeente.- G. van Romburgh, van Koningsweg 3 n. Stationsplein H.IJ.S.M. 2. M. van der Steen, wed. van L. W. van Driel, van Wassenaerlaan 10 n. Cantonlaan 9. N. Kramer, van Mollerusstraat 8 n. Kampstraat 4. J. van Leeuwen, van Mesdagplein 7 n. Veldstraat 2. C. Broers, van Penstraat 59 n. Eemweg I. G. J. van Buuren, van Veldheim weg 22 n. Eemweg 59. J. W. Scheffer, echtg. van G. J. van Buuren, van Gas- laan 15 n. Eemweg 59. J. Moddemeijer, van Acacialaan 52 n. Amalialaan 2. J. Moddemeijer, van Acacialaan 52 n. Amalialaan 2. J. Broerze, van Eiken- boschweg 26 n. Brinkstraat 26 F. F. Geerts, van Lage Vuursche 50 naar Kerkstraat 25. R. P. van Dij'ên, van W. de Zwijgerlaan 2 n. Laanstraat 31'. D. P. van Doorm, van Brinkstraat 16 n. Stationsweg 10. E. W. van Doorm, van Stationsweg 10 n. Brinkstraat 16. C. van Doorn, van Ted. v. Berkhout- straat 8 n. Eemnesserweg 32. G. G. Arentsen, echtg. van D. Geijtenbeek, van Dijkweg 1 n. Verl. Dalweg 20. A. van Bruggen, van Lindenlaan 7 naar Elisabethstraat 15. A. (C. van Haren- carspel, van Tromplaa'n 12 n, Wald. Pyrrnorïtlaan 10. KANTONRECHTER ERKENT VERDUISTERINGSMOEILIJK- HEDEN. Iedereen weet nu wel, dat hem de plicht is opgelegd, 's avonds zijn wo ning behoorlijk te verduisteren opdat er geen licht naar buiten straalt. En iedere goedwillende Nederlander on derwerpt zich daaraan, uiri de over tuiging, dat dit voorschrift een ge biedende eisch is. Maar to.ch zijn er wel eens moeilijkheden, die een over treding kunnen verklaren en is het niet redelijk een verd. voor de volle honderd procent verantwoordelijk te stellen voor zijn overtreding. Zoo'n geval deed zich voor met den verd. M. G. uit Baarn, tegen wien door den Ambtenaar van het O.M., mr. Pastoor, j 25.— subs. 10 dagen werd geëischt, omdat hij zijn woning op 24 Nov. van het vorige jaar niet goed verduisterd had. Wij zijn het dadelijk niet den Ambtenaar eens, dat hij er voor heeft tc Wc.en, dat de verduisteringsvoor schriften stipt worden nagevolgd, maar kunnen ons daarbij volkomen het standpunt van den wnd. Kanton rechter, mr. baron Röell, indenken, wanneer hij bij het bepalen van zijn vonnis, zich de moeilijkheden reali seert, waaronder verd. zijn overtre ding heeft begaan. Wenscht U op zeer discrete wijze in kennis te komen? Wendt U dan tot het grootste meest vooraanstaande bonafide Bureau in ons land. Volkomen serieuze bemiddeling! Discretie is voor ons een persoon lijke eerezaak. Alle inlichtingen worden U geheel vrijblijvend, in blanco couvert toegezonden dobr Bureau „Suceour", Agathastr. 145, Den Haag. Telef. 2 lijnen 770754-770713. Kantooruren 109 uur. Het bovenstaande heeft betrekking pp het geval van den verd. M. G. uit jjfcaarn, die zich voor den Amersfoort- schen Kantohrechter had te verant woorden, terzake overtreding van de vtrduisteringsvoorschriften. Verdachte deelde mede, dat hij juist aan eenige évpcué's onderdak had verleend, oude menschen van plm. 70 jaar. De ze bevonden zich in een kamer, welke voorheen door verd. nimmer werd gebruikt en dus ook niet was verduis terd. De oude lieden hadden gewoon dé gordijnen dicht getrokken, zoodat er licht naar buiten scheen. De con troleur van de luchtbescherming, als getuige gehoord, sprak dan ook van een verregaande slordigheid, welke juist aanleiding was geweest proces verbaal op te maken. Bij zijn requisitoir informeerde de ambtenaar of verd. ook van het licht- net was afgesneden, waarop deze ant woordde: „Drie dagen, EdelAchtbare." „Dat acht ik te weinig", antwoord de de Ambtenaar en mede naar aan leiding daarvan stelde hij zijn hier boven genoemden eisch. De wnd. Kantonrechter stelde daar tegenover, dat verd. evacué's in zijn huis had opgenomen en het in die ge vallen heel goed denkbaar is, dat men verzuimt iets te doen, waartoe men verplicht is. Bovendien betrof het hier oude menschen. Baron Röell vond dan ook 5. subs. 2 dagen voldoende. Nog een geval. Een alleen wonende juffrouw te Soesterberg draaide per ongeluk het licht op haar kamer op en zag tot haar schrik, dat er niet verduisterd was. Dadelijk draaide zij de lamp weer uit en meteen werd er gebeld. Daar stonden 2 politiemannen en zij maakten proces verbaal op. De Amb tenaar eischte 8.sub. 4 dagen en de Kantonrechter veroordeelde haar tot J 5.subs. 2 dagen. Verd. begon te schreien, zij was van het vonnis geschrokken. Zij kon er toch heusch niets aan doen. Maar de wet is hard. Een zonderlinge verdachte. Hij stond daar alsof hij geen woord kon uitbrengen, maar toch was hij niet zoo verlegen, als hij er wel uit zag. Het was De R. uit Soest, die op 7 October van het vorig jaar bladeren had geplukt in een tuin, waarvoor hij aanvankelijk een toestemming van den eigenaar bezat en waarvoor hij 2.50 per week betaalde, maar wel ke vergunning niet is verlengd, zoo dat verd. geen recht meer had zich in den tuin te begeven. Het was moeilijk voor den Kantonrechter de juiste toedracht van de zaak te we ten te komen, omdat verd. haast niets zeide en eindelijk iets losliet, waaruit viel op te maken, dat het hem be zwaarlijk was langer het geld te be talen. Toch nam verd. een zeer zon derlinge houding aan en de' Ambte naar w^s van meening, dat verd. niets te maken heeft op een terrein, dat aan een ander toebehoort. Hij werd veroordeeld tot 5.— subs. 2 'dagen. Tenslotte werden nog eenige ver dachten veroordeeld tot geldboeten van. 4.subs. 2 dagen, omdat zij zonder een behoorlijk afgeschermde fietslantaarn hadden gefietst. EIGENAAR VAN TRANSPORT RIJWIEL ZICH AANGEMELD. Van het' transportrijwiel, dat eenige dagen geleden aan de Foekenlaan was gevonden, ontdaan van de banden, is thans de eigenaar zich aan het poli ticbureau komen aanmelden, die het geen van zijn eigendom over was, mede terug heeft genomen. Het was de inwoner G. D. uit Amersfoort. MANDFLESCH- VERDWENEN. E. C. B. te Soest had korten .ijd ge leden een mandflesch met den expe diteur v. 't N. alhier naar Rotterdam verzonden, doch deze zending was door den geadresseerde geweigerd, omdat zij niet franco was. De mand flesch is echter sedert dien spoorloos verdwenen en de politie zal thans ti achten deze weer op te sporen. DE VOETBALLENDE JEUGD. Wederom heeft de surveilleerende politie van de voetballende jeugd op den openbaren weg een voetbal in be slag genomen en het verder voetbal len aldaar derhalve onmogelijk ge maakt. HUISELIJKE RUZIE. Dezer dagen is een huiselijke twist ontstaan tusschen Mej. R. E. P. en haar echtgenoot, die de gezamenlijke woning had verlaten. Achteraf vond hii dat echter blijkbaar toch wel wat bezwaarlijk ten opzichte van het ge meenschappelijk eigendom van het gezin, zoodat hij weer poogde m een deel van het huisraad uit het huis te halen en naar elders over te Drengen, waarmede zijn echtgenoote zich ech ter niet zoo maar wilde vereenigen. Ook poogde hij het vierjarig zoontje mede te nemen, van zijn moeder af, hetgeen al evenmin gelukte. Toen nam hij een dreigende houding aan en kondigde aan dan maar het geheele meubilair te zullen gaan stuk slaan. De inmiddels gewaarschuwde politie voorkwam dit laatste echter en trad bemiddelend op, zoodat deze huiselij ke ruzie, althans voorloopig, is bij gelegd. Of dat op den duur zoo zal blijven, is natuurlijk de vraag. GLAZEN VAN SEINPAAL STUK GEGOOID. Wederom is gebleken, dat baldadi ge jongens in de omgeving van den K. Molenweg deglazen van een seinpaal aldaar aan het stuk gooien waren. Een der jongens had- reeds twee ge kleurde glazen stuk gegooid, doch werd toen betrapt en naar het poli tiebureau overgebracht. Het was de 12-jarige scholier A. B. Hij werd op het politiebureau flink over zijn daad onderhouden, waarbij er hem met klem op werd gewezen, dat daardoor de veiligheid van de spoorwegen en wellicht zelfs het leven van vele treinreizigers in gevaar kon worden gebracht. Later werden zijn ouders op de hoogte gesteld en werd hij van het bm-eau afgehaald door zijn va der, van wien hij ook nog eens een flinke schrobbeering kreeg. ONRAAD OP MIDDELWTJK. Op een avond van een der vorige dagen werd bemerkt, dat er in de voormalige villa Middelwijk aan het Kerkpad onraad was. Men zag een licht in de kamers schijnen en waar bekend is, dat die villa momenteel leeg staat, trok dat de aandacht. De politie stelde een onderzoek in, waar bij in de villa werden aangetioffen twee personen van verschillend ge slacht, in het bezit van een electn- sche zaklantaarn, die toegaven met dat licht te hebben geschenen. Zij wa ren de onbewoonde villa binnen getre den door een niet-afgesloten achter deur en vonden het daar blijkbaar ge- noegelijker en knusser dan ip den openbaren weg. Uitden aard dei- zaak zijn beiden uit de villa verwij derd. Van poging tot eenig misdrijf bleek niets. JONGENS OP STAP. Te Soestduinen bleek Zaterdag, dat een drietal jongens, wonende te Utrecht, met den trein vanuit die plaats naar Soestduinen waren gereisd, op avontuur uit en zonder voorzien te .zijn van een plaatsbewijs. Ook had den zij geen geld bij zich. Zij zijn door de politie opgespoord en weder terug •op transport gesteld naar de plaats hunner inwoning, waar zij door be middeling van de Utrechtsche politie naar hun respectievelijke woningen werden overgebracht. LEDEREN JEKKERS VERMIST. Th. M. K. alhier wonende aan den Nieuweweg had zijfv lederen ^ekker opgehangen aan een kapstok in de bijkeuken van zijn woonhuis en kwam na korten tijd tot de conclusie, dat zijn jas verdiwenen was. Hij deed daarvan bij de politie aangifte, die direct een onderzoek naar dezen dief stal instelde. KLANTEN STALEN VLEESCH EN BOTER. De slager J. B. v. d. B. aan de Kerk straat bemerkte Zaterdag, dat een van een viertal klanten, die in zijn winkel inkoopen kwamen doen, een worst uit de étalage nam met de bedoeling deze zonder betaling mede te nemen. Hij maakte daar bezwaar tegen met het gevolg, dat de worst dan ook weer direct werd teruggegeven. Na het vertrek van zijn klanten merkte de slager echter ook het verdwenen zijn van 6 ons ossenlappen en pond roomboter. Hij stelde de politie met een en ander in kennis en waar hij een goed signalement van de daders kon geven, slaagde men erin deze op te sporen. Het onderzoek in deze zaak wordt nog verder voortgezet. DIENST BELOOND MET DIEFSTAL. Zaterdag kwam de oude dienstmak- ker van A. A., zekere E. v. R. vragen om onderdak te mogen hebben voor één nacht, hetgeen A. toestond. Den volgenden dag, na het vertrek van v. R ontdekte hij echter, dat een grijze winterjas, alsmede een paar motor handschoenen verdwenen waren, zoo dat' aan diefstal werd gadacht. De plaatselijke politie is thans bezig den vermoedelijken dader v. R. op te spo- .ren. VERPLAATSING UITREIKINGSLOKAAL. De Distributiedienst van Soest deelt mede, dat de uitreiking van bonkaar ten, welke thans plaats vindt in het gymnastieklokaal van de R.K. U.L.O., met ingang van Woensdag 10 Februari 1543 wederom zal plaats vinden in het gebouw St. Jozef aan de Steenhoff- straat (sqhoolingang). ONZEDELIJKE HANDELINGEN. Een week geleden werd ter ken nis van de politie gebracht, dat tegen over eerï 6-jarig meisje te Soest, onzedelijke handelingen waren ge pleegd door een jongeman. Het is thans der politie gelukt den dader daarvan; den 17-jarigen H. A. W. uit Soest op te sporen, die werd aange houden en in verzekering gesteld. Hij legde bij zijn verhoor een volledige bekentenis af en zal thans worden overgebracht naar Utrecht om aldaar ter beschikking te worden gesteld van den Officier van Justitie. MEDEDEELING AAN GEëVACUEERDEN. De V.V.V. houdt voor hen des Donderdagsmiddags spreekuur. Uit een advertentie, elders in dit nummer opgenomen, blijkt, dat het Bestuur der Vereeniging tot Bevor dering van het Vreemdelingenver keer „Soest-Vooruit" het wenschelijk heeft geoordeeld een speciaal spreek uur in te stellen ten behoeve van in lichtingen, die van elders naar Soest geëvacueerde personen meenen te be hoeven. Dat spreekuur wordt gehou den eiken Donderdag van 15 tot 16 uur in het Verkeershuis der V.V.V. „Soest-Vooruit" aan de van Weede- straat 4 te Soestdijk, vlèk bij het sta tion Soestdijk. Alsdan zal daar het Gedelegeerde bestuurslid van Soest- Vooruit' voor het Verkeershuis. de heer A. Fortuyn Harreman, aanwe zig zijn en kunnen door geëvacueer- den aan hem alle kwesties, die zich ip verband met hun tijdelijk verblijf te Soest mochten voordoen, worden voorgelegd. Al? het eenigszins in het vermogen van „Soest-Vooruit" ligt, zal men dan van die zijde pogen de kwestie naar genoegen van den ge ëvacueerde op bi 11 ij ksg ronden op te lossen. Mogelijke kwesties van alge meen belang, die alle geëvacueerden tezamen raken, zullen in dat raam met de desbetreffende instanties wor den behandeld en zoo noodig zal cfan op verbeterin; plaatse wordei In verband zoovele geëva< z^ch tijdelijk de kans, dat z komst zich in gaan voordoer zich allerlei p voorgedaan in belangrijke toe tal. In de eers ting een belar punt, doch daa moeilijkheden de voorziening middelen. Er toestanden te c goeden naam breuk zouden 1 lei gebieden. H acht de V.V.V deel van haat ting en voorli alhier min of bekend als zij toestanden, gel Het is daaroi spreekuur is .ii geëvacueerde t te koesteren zi< den daar te vei gewenscht wor gevens, op de heid betrekking trouwelijk geh< temin zal gep zijde der V.V.\ zoo spoedig moj aangelegenheid nen te leiden. De geheel'e daartoe ter be: verbindingen i inderdaad kan V.V.V. de geëv zichten met ra staat. Wegens terre: rayon slechts digde wedstrijc S.E.C. III spe kethpark voor de Afd. Utrech Met 1—3 moest Barnevelders d BEKENDMA KEURING I VAN MATEN De Burgemee bekend: dat dit jaar v» maten en gewit den gehouden: te SOESTER1 „Good Luck", 6a, op Vrijdag 10-lÊ^en van 1 te SOEST in Ludgardis, Vr< Dinsdag 2 Maai geslachtsnaam met een der leti op Woensdag wier geslachtsni gint met een de; op Donderdag wier geslachtsn; gint met een de: op Vrijdag 5 wier geslachtsnz gint met een c telkens van 9.31 16 uur. Aan belanghe'fc innering gebracl le. dat de r schoon, droog worden aangeboi kunnen worden; van binnen en moeten zijn, kop wasschen en ooi IJzeren gewichte lood zijn, doch gemaakt en daa gekookte lijnolie 2e. dat de matt 1 Octobe. 1943 zijn met de lett verzuim of verh zitting gebruik 1 genheid bestaat te laten herkeure te Utrecht. Dinsc 9-12 en van 13.3C 3e. dat de mate

Soester Courant | 1943 | | pagina 2