Baarn Soest UuwLeCtyli. i Riemen snijden vari andermans leer 'I Niet op een halfje uit gaan pluizen Laat „STOOF" vakkundig O verhuizen. STOOF so OMROEPERS -O voorheen G. FLINK BUSSUMMERSTR. 27. Tel. 7489 - Hilversum Wenscht U op zeer discrete wijze in kennis te komen? Wendt U dan tot het grootste meest vooraanstaande bonafide Bureau in ons land. Volkomen serieuze bemiddeling! Discretie is voor ons een persoon lijke eerezaak. Alle inlichtingen worden U geheel vrijblijvend, in blanco couvert toegezonden door Bureau „Succour", Agathastr. 145, Den Haag. Telef. 2 lijnen 770754-770713. Kantooruren 10uur. MINZIEK DOOR DE EEUWEN HEEN. Het tweede concert uit dezen cyclus bracht ons in aanraking met werken uit de Renaissance. In een korte toe lichting schetste de heer ter Burg de overgang van de Middeleeuiwsche Kunst naar dit tijdperk en gaf een overzicht van de kenmerken der mu ziek uit dien tijd. Daarna zette Akke de Vries het programma in met 3 lie deren (Caccirii, Monte Verdi, Scarlat- ti), welke zij met veel charipe voor droeg. Uiteraard was een belangrijk deel van den avond gewijd aan Italiaansché^- muziek, waarin de ontwikkeling van de Napolitaansche School goed tot uiting kwam. Na de pauze echter gaf de zangeres eenige werken van Baeh en Handel* waarvan vooral het lied „Bist du bei mïr" met groote warmte gezongen werd. Het was zeer jammer, dat zij in de aria „Wach auf Satur- nia" merkbaar werd gehinderd door een indispositie, welke zij weliswaar dpor een geperfectioneerde1 techniek wist te overwinnen, doch waardoor de stem toch aan glans verloor. De pianiste Ans Bouter bracht een zeer fraai uitgevoerde Fuga in Gis en Partita in Bes van J. S. Bach ten gè- hoore. Haar brillant spel liet niet na aan het auditorium een enthousiast opplaus te ontlokken. Van den heer ter Burg hoorden wij een Sonate in G. voor fluit en piano (Telemann). Kenden wij dezen kunste naar reeds als een begaafd organist en bekwaam koor-dirigent, thans maakten wij kennis met weer een an dere zijde van dit talent. Zijn virtuoos fluitspel deed 'het karakter vfin dit werk goed uitkomen. Ook dit tweede concert vond plaats voor een zeer goed bezette zaal en de bezoekers gaven spontaan en duidelijk blijk van hun wiaardeering voor de drie jonge kunstenaars en hun ar tistieke prestaties. MUSIS SACRUM. Voor een goed bezette zaal speelde Vrijdagavond het bekende radio-dans- orkest. van Klaas van Beeck. Het or kest bestond uit acht man (distributie bezetting) waarvan vooral van Ossen- da rp'opviel door zijn mooie saxophoon en trombone soli. Rinus van Zelm gaf op virtuose wijze eenige capriolen op zijn alt-saxophoon ten beste. Verder was 't geheele orkest wel goed, alleen de trompettist kon minder bekoren; de komische drummer bracht de aanwe zigen nog al eens aan het lachen. Van- de beste nummers die zij speelden, noemen we o.a. „Oriënt Express", „Danscollege", „Diep in mijn hart" enz. Vermelding verdient de zanger Lammy v. d. Hout, die buiten de ge wone liedjes op zeer "verdienstelijke wijze eenige meer klassieke liederen zong. Als tweede nummer van het pro gramma trad het HaWaiïan-trio op, dat op verdienstelijke wijze eenige nummers ten beste gaf, o.a. „Roos van Honolulu", „Snipverkouden", „Zonnig Madeira" e.a. Over het geheel kon op een gezel- ligen Musis-avond worden terug gezien en te hopen is, dat er nog vele van dergelijke avonden zullen volgen. VREUGDE EN ARBEID. De Gemeenschap Vreugde en Arbeid oorganiseert Vrijdag 26 Nov., 's avonds te 7.30 uur in Musis Sacrum, alhier, een Cabaret-voorstelling, waaraan me dewerking verleenen het Radio Or kest van Jac der Kinderen, de muzi kale clown Fantasio, het zangduo „De Wama's", Dia Snel, cabaretière en het danspaar Carola en José. Conféren- oier is Henk Beerlage. De aandacht wordt er op gevestigd, dat kinderen beneden den leeftijd van 14 jaar geen toegang hebben, óók niet onder geleide. K W A J ON GENS WERK Mej. S., wonende aan den Eemnes- serweg, verzocht de politie toezicht op de straatjeugd aldaar. De spelende jeugd steekt stukken gummiislang in brand en gooit deze op de erven der bewoners. Niet alleen dat de stukken slang hevig branden, doch ze versprei den ook stank. SPAREN. Nu de herfst zijn intrede heeft ge daan en de winter voor de deur staat, is het de beste tijd om te sparen voor de vaca'nbie in het volgende jaar. Er zijn tal van mogelijkheden om di: sparen te bevorderen, zooals Spaar- clubs, Sparen in bedrijfsverband, fa miliesparen enz. Het plaatselijk kan toor van het N.A.F., Laanstraat 1, al hier, of de Sociale Voonnannen van het N.A.F. zullen U gaarne hierover nader inlichten. GEVONDEN VOORWERPEN.- Sedert de vorige opgave werden aan het politiebureau de onderstaande voorwerpen als gevonden aangegeven: Zwarte kat; zwarte gymnastiekschoen; houten karretje; wit-bonten kinder- want; paar gymnastiekschoenen; beige dameshandschoen: bruine dameswaot. RIJWIELDIEFSTALLEN. In drie dagen tijds verdwenen er wederom 6 rijwielen en wel bij het postkantoor, Kettingweg, Laanstraat, Brinkstraat. Een was er bij van een vischventer uit Spakenburg, die daar door te voet naar zijn dorp terug moest keeren. AANGEHOUDEN. De hulppolitie heeft L. J. M., alhier aangehouden, die zich onttrokken had aan den arbeidsinzet in DuitschlanJ. Hij was met verlof /naar 'huis geko men, doch na beëindiging van dit ver lof niet meer naar Duitschland terug gekeerd. LEZING VOOR DE N.D.K. 40 Jahre Flugzeugbau, van Liliën- thal zu Messerschmidt, was de titel van de lezing, welke de journalist Alex Büttner uit Karlsruhe, Zaterdagavond in de Aula van het Baarnsche Ly ceum voor de Werkgemeenschap Bstarn-Soest van de N,ederl.-Duitscne Kuituurgemeenschap heeft gehouden. Gezien het onderwerp en het feit dat deze lezing overal waar zij gehouden werd, groote aandacht trok, moCnt verondersteld worden, dat de Aula ditmaal te klein zou zijn geweest, om, alle belangstellenden te bevatten. Dit was niet het geval, wellicht dat hier de weersomstandigheden in het spél waren, die nu niet bepaald tot uitgaan noodden! Na ingeleid te zijn door Ir. J. P. Leeuwenburg, ving de heer Bütther zijn interessante lezing, welke door lichtbeelden werd verduidelijkt, aan. Spr. heeft ons teruggevoerd naar den ouden tijd, toen het eerste vliegtuig ontstond en heeft ons vervolgens het geheele ontwikkelingsproces van den vliegtuigbouw doen meemaken, van het, thans in onze oogen, primitiefste vliegtuig tot aan de modernste jacht en bombardémentstoesteUen. We heb ben kennis gemaakt met hetgeen man nen als Heinkel en Messerschmidt op dit terrein bereikt hebben en we heo- ben kunnen beluisteren welk een groot aandeel in de ontwikkeling van de vliegtuigtechniek onze landgenoot en vriend van den spreker, Anthony Fokker, gehad heeft. KANTONGERECHT AMERSFOORT. Een tuinman-bloemist uit Soest, C. van D., had zich voor den Amers- foortschen Kantonrechter te verant woorden omdat hij ten nadeele van de gemeente Soest takken met eiken blad had geplukt om daarmede zijn bouquetten te versieren. Hij had een order ontvangen van „Zonnegloren" en zat om eikenblad verlegen t n meende, dat er geen kwaad in stak, wanneer hij wat eiKenbladeren plukte van boomen, welke gemeente-eigen- dom-zjjn. De Kantonrechter gaf ver dachte zooveel te kennen, dat het wel gemakkelijk is om riemen te snijden van andermans leer, maar dat hij de gemeente had benadeeld en zichzelf voordeel 'had verschaft. Hij had immers de bladeren met de bloemen verkocht. Verd. gaf toe, dat hij verkeerd had gedaan, dooh had verzuimd, de gele den schade aan de gemeente te ver goeden. De Ambtenaar van het O.M. eischte 10.— subs. 4 d., doch de Kantonrechter maakte er 7.50 subs. 3 dagen van. Wederom hebben zich eenige merk waardige zaken met ondermaatsche paling voorgedaan. De voorzitter van de klein-vischhandelaren te Spaken burg, J. van D., stond terecht, omjdat hij 8 kilo ondermaatsche paling in voorraad had. De zaak zat zoo. Ten behoeve van de Weermacht moesten eenige honderden kilo's paling wor den verzonden en dit geschiedt steeds door het bestuur van genoemde ver- eenlging. Op zekeren dag waren 400 kilo paling verzonden en op het sta tion te Amersfoort'kwam aan het licht, dat daaronder plm. 8 kilo ondermaat sche was. Verd. zeide, dat dit inpak ken steeds met groote haast geschiedt, zoodat men niet kan zien of daarbij ondermaatsche visch is. Het bestuur heeft er geen belang bij, dat er onder- maatsché visch wordt vervoerd. Het is daarbij ondoenlijk om uit zoo'n groote partij de ondermaatsche uit te zoeken, er wordt niet op gelet. De voorzitter voelde zich dan ook onschuldig. Niet temin eischte de Ambtenaar 10. subs. 4 d. De Kantonrechter nam de omstandigheden in aanmerking waar onder de overtreding is gepleegd en legde verd. 4.subs. 2 d. op. Een vischventer te Spakenburg, die 2% kilo vervoerde, werd veroordeeld tot 6.subs. 3 dagen. Bevend trad een huisvrouw uit Hil versum voor de balie, die zich ook wegens het vervoer van ondermaat sche paling had te verantwoorden. Zij vertelde, dat zij buiten medeweten van haar man, die niet rookt, met twee pakjes shag naar Spakenburg Iwas ge gaan en een visscher had gevraagd of zij daarvoor ook éen zoodje visch kon krijgen. Over een hoeveelheid werd niet gesproken. Zij ontving tien kilo en werd onderweg naar huis aange houden. De visch werd in beslag ge nomen omdat zij ondermaatsch was. nomen omdat zij ondermaatsch was. Het Was een tragische geschiedenis. Haar man had wegens loodvergifti- ging pas een half jaar in het sana torium gelegen en was ook nu nog niet in staat zijn gezin te onderhou den. Haar vijfjarig zoontje lijdt aan ast'hma en daarom1 had zij getracht eens wat visch machtig te worden en haar toevlucht genomen tot ruiling. Deze huisvrouw was de dupe gewor den van haar onwetendheid en de Kantonrechter voelde de moeilijkhe den voldoende aan om haar voor deze overtreding niet al té zwaar te straf fen. Hij legde haar de minimum boe te op, n.1. 1.— subs. 1 dag. Tenslotte had een Bunschoter vis scher zich te verantwoorden' omdat hij zich in verboden tijd in de openlucht had bevonden. Hiervan Was zijn meis je feitelijk de oorzaak, want die had hem dien bewusten avond te lang op gehouden. Op weg naar- huis kreeg verd. een lekken band en kon daar door niet tijdig zijn woning meer be reiken. De Kantonrechter ried verd. aan voortaan er op te rekenen, dat hij zijn huis voortaan loopende kon bereiken om op tijd binnen te zijn en legde hem 4.subs. 2 dagen op. Het was een genoegen naar het boei ende en uiterst leerzame betoog van den heer Büttner te luisteren. Zij, die dezen avortd verstek lieten gaan, heb ben iets gemist! Ds. W. SEINEN GAAT JUBILEEREN. Op 14 Dec. a.s. herdenkt Ds. W. Sei nen, Geref. Predikant alhier, dat hij zich 12% jaar geleden aan de Geref. Kerk van Baarn als 2e predikant ver bond. Een huldigingscomité heeft zich bereids gevormd; het ligt in de bedoe ling in een op 15 Dec. a.s. te houden bijeenkomst dit jubileum te herden ken. HIJ MISTE HAAR NIET. In October werd op het Stations plein een accordeon gevonden, welke op het politiebureau werd gedepo neerd. Daar tot dusver hoewel er bijna 2 maanden sedert dien zijn ver- loopen de eigenaar zijn bezit nog niet terug kwam halen, verzoekt Je politie hem thans nogmaals zich e •willen melden. BIJEENKOMST SLECrtTHOOREN- DEN. Donderdagavond hield de afdeeling Baarn-Soest en Omstr. van de Ver- eeniging tot Bevordering der Belan gen van Slechthoorenden haar eerste bijeenkomst in dit seizoen. Deze bijeenkomst, welke niet druk bezocht was, had een bijzondere be- teekenis, daar de presidente. Mej. J. G. Verdam, na een langdurige ziekte, haar taak weer op zich zou nemen. Mevr. S. de Koning-Siemens, de waarn. voorzitster, heette de aanwe zigen welkom en was verheugd Mej. Verdam, na haar ziekte, opnieuw als voorzitster te kunnen inc*alleereo. In een korte toespraak nam Mej. Verdam hierna haar werkzaamheden •weer op om vervolgens nog eenige huishoudelijke mededeelingen te doen. BEKEURD. Wegens het bij avond rijden met een rijwiel zonder voor- en achterver lichting zijn 'bekeurd G. V. en Mej. J. van A., de laatste tevens wegens het ongerechtigd veranderingen aan brengen in haar persoonsbewijs. MINDERJARIGE TERUG GEBRACHT. De 15-jarige jongeling P. Z. meldde zich bij de politie alhier aan. Hij was van zijn patroon te Amsterdam weg- geloopen, toen hij daar was 'betrapt wegens diefstal van eenige broodjes en dorst niet terug te gaan uit vrees van straf. Later is hij van hier door zijn vader opgehaald. GEARRESTEERD. Door de politie alhier is gearresteerd de Soester .inwoner A. A. J. M. N-, die nog een gevangenisstraf van 4 maan den te goed had wegens clandestiene slachtingen. Hij is overgebracht naar Utrecht. WASCHGOED GESTOLEN» Ten-nadeele van R. aan de Beetz- laan is een hoeveelheid waschgoed ontvreemd, dat te drogen hing achter de woning aan de Beetzlaan. RUIT STUK GEGOOID/ Maandagavond 1.1. is bij Mevr. G., aan de Soesterbergschestraat wonen de, een ruit stuif gegooid. Onderzocht wordt wie daarvan de dader kan zijn. BALDADIGE JEUGD IN DEN TOREN. Het wordt met de baldadige jeugd hoe langer hoe erger. Nu wordt er hij herhaling geklaagd, dat de jongens in den gemeentetoren klimfcnen en dan van 'boven met steenen gooien; ook al lerhande ander kattenkwaad haalt de jeugd daar uit, waarschijnlijk leerlin gen der scholen in de Kerkebuurt. INSLUIPING IN EEN GARAGE. Vanuit een garage aan het Nieuwer- hoekplein zijn ten nadeele van H. S. verdwenen een heerenrijwiel, een autoband en een autocrick. Er waren geen sporen van braak. Onderzoek wordt ingesteld. KIP GESTOLEN. Uit een ongesloten kippenhok naast de woning van W. N. v. K. ban het Oude Grachtje is een kip gestolen; van den dader werd geen spoor ontdekt. JUBILEUM D5. S. WOUTERS. Donderdagavond te 7.30 uur Werd :n de Geref. Kerk aan de Loudse de Co- lignylaan op feestelijke wijze 'het ju bileum herdacht van Ds. S. Wouters, Geref. predikant hier ter plaatse, die gedurende 12% jaar het predikants ambt te Soest vervulde. De kerk iwas overvol met belangstellenden, zoodat zelfs velen zich met een staanplaats moesten tevreden stellen. Onder de aanwezigen bevonden zich de Burgemeester van Soest, Mr. A. L. des Tombe, Ds. H. W. Wierda, Geref. predikant alhier, de heeren Ds. L. de Bruyne en W. van der Velden namens het Ohr. Nationaal Schoolbestuur, ver tegenwoordigers van naburige kerken, Ds. E. Groeneveld, Ned. Hejv. predi kant te dezer plaatse en zefcr vele an deren. De leiding van deze feestelijke bij eenkomst berustte bij den iheer J. Floor, als tweede voorzitter van den Kerkeraad der Geref. Gemeente. Ver schillende sprekers voerden het woord, waaronder vertegenwoordigers van di verse vereenigingen, terwijl bij monde van den heer W. A. Veldhuizen, voor zitter van de commissie van beheer der kerk de diverse cadeaux aan den jubilaris werden aangeboden. Onder meer werd het woord gevoerd door den Burgemeester, Mr. A. L. des Tom be, Ds. H. W. Wierda, Ds. L. de Bruy ne namens de. Chr. Scholen en Ds. E. Groeneveld als collega en vriend. Na mens de kerk aan de Soesterbergsche straat bood Ds. H. W. Wierda een bijzonderfraai boekwerk aan, ter een bijzonder fraai boekwerk aan, ter wijl namens de Chr. Scholen door Ds. de Bruyne ook een mooi boekwerk aangeboden werd. De jubilaris dankte voor de hem bereide herdenking en de fraaie ge schenken, dié waren aangeboden, waarna de. heer Floor het slotwoord «prak. In intiemen kring werd Ds. Wouters daarna nog verder gehuldigd. Vrijdagavond werd een zéér druk bezochte receptie in het kerkgebouw gehouden, waarbij zéér velen hun ge- lukwenschen kwamen aanbieden. DE ZWIJNTJESJAGERIJ. "Met de rijwieldiefstallen wordt het tegenwoordig weer erg alhier, Vpn uit een ongesloten sohuurtje achter een woning aan de Koninginnelaan werd ten nadeele van J. A. K. diens rijwiel gestolen. Uit een reparatie-inrichting te Soest, waar J. L. B. uit den Haag zijn fiets dn reparatie had gegeven, bleek dit rijwiel ineens verdwenen te zijn, hoe wel het den vorigen dag daar nog ge zien was. Ten nadeele van R. te Bilthovén werd diens fiets in het bosch aldaar gestolen. De eigenaar meende het frame van dit rijwiel bij iemand in Soest te hebben gezien, doch korten tijd later werd dit transportrijwiel zondér banden door P. van K. op de Koniinginnelaan onbeheerd terugge vonden en door R. als het zijne her kend. Bij de garage Autokluis aan de van Weedestraaat werd onbeheerd een heerenrijwiel merk Royal gevonden, dat bij de politie is terug te bekomen. Ten nadeele van J. Z. werd een rij wiel, dat onafgesloten naast een wo ning aan de van Weedestraat stond, ontvreemd. Vier stuks dus in enkele dagen. SCHAAP VERMIST. De veehouder W. G. v. R. had onder meer een schaap loopen in een wei land langs de spoorbaan bij den Gr. Melmweg. Op een ochtend bleek het spoorloos te zijn verdwenen en alle pogingen om het terug te vinden ble ven vruchteloos, zoodat het wel ge stolen zal zijn. GEVONDEN VOORWERPEN. Portemonnaie m, inh., Molenstraat 172; geel kinderhandmofje, Koningin nelaan 75; bruine want, pol.l?ur.; brui ne dubbele rijiwieltasch met slot, Mo- lenstr. 124; linnen bagageriem, Oran jelaan 22; zwart met grijs geblokte paraipluie, Burg. Grothestr. 14; beeld, pol.bur rozenkrans, W. de Zwijger laan 31; nikkelen damespolshorloge, Steenhoffstraat 1; kinderwantje. Mo lenstraat 85; kindercape, Birktstr. 18c. WASCHGOED VAN DE LIJN GESTOLEN. Aan de Soesterbergschestraat had Mevr. d. B. eenig babywaschgoed aan een lijn te drogen hangen. Des och tends bleek het te zijn verdwenen. KLOMPENVOOF.ZIENING IN DE GEMEENTE SOEST. In verband met de klompenschaarsch- te is het noodiig gebleken maatregelen te treffen om te komen tot een billij ke verdeeling van de van overheids wege aan de plaatselijke klompenhan delaren toegewezen paren. Daarom werd in Maart j.1. mët bedoelde han delaren een regeling getroffen, die was gebaseerd op vrijwillige samenlwej'- king met het gemeentebestuur. Zoolang regelmatig nieuwe toewij zingen bij de klompenhandelaren kwa men, deden zich geen moeilijkheden voor. Anders werd het echter toen de klompentoewijzingen niet meer regel matig binnen kwamen. Ook het aantal toegewezen paren klompen verminder de. Het werd hierdoor dringend.nood zakelijk om te zien naar andere mo gelijkheden om tot een oplossing te geraken.'Deze oplossing is thans ge vonden. Oude versleten klompen, Iwaarvan het bovendeel intact is, kun nen zonder bezwaar worden verzoold. Dit geschiedt in een speciaal voor ddt doel geïnstalleerde fabriek. De resulta ten kunnen zeer bevredigend worden geacht. In verband mlet het vorenstaande zullen aanvragen om nieuwe klompen alleen in behandeling kunnen worden genomen nadat een paar oude klom pen is ingeleverd. Daarnaast werd als verzamelaar voor te repareeren klompen aangewe zen de firma H. Frank, Nieuweweg 91, Soest. Hier kan men oude klompen in leveren, die men na reparatie weder terugontvangt. Wil men daarentegen beslist nieuwe klompen aanvragen, dan dient vooraf een paar oude klompen te worden in geleverd bij de Afdeeling Sociale Za ken, Steenhoffstraat 5, te Soest. Mén ontvangt dan een paar nieuwe klom pen, terwijl de oude ter beschikking blijven van het gemeentebestuur. Tenslotte zij vermeld, dat verzool de klompen naar in de practijk ds ge bleken minstens eenzelfden levens duur bezitten als nieuwe. DE SCHOUW. In de afgeloopen dagen is gevoerd de schouw over de openbare wegen, pa den en watergangen in deze gemeen te. Als regel waren deze behoorlijk in orde en goed onderhouden. Een aan tal nalatige onderhoudsplichtigen is thans van gemeentewege aangeschre ven om alsnog te zorgen, dat zij aan hun onderhoudsplicht voldoen. Door den nieuwen legger van wegen enz. in deze gemeente is die onderhoudsplicht thans nader behoorlijk vastgesteld en omschreven, soms zelfs iets (uitge breid. Zoo zijn thans ook verschillende afwateringsslooten onder den schouw gebracht, waaronder een voorname plaats innemen de slooten langs de Stadhouderslaan. Op meerdere punten zijn die aanmerkelijk beter geworden en ruimer, bevorderd e onaanzienlij DIVEF Een bewoi diefstal van zijn erf. Voc van de navi konijnen uit idem vier 1 terwijl een a dekking kw drogen hang geveer 3 kik was verdwei AA Door de pi verpleegde u houden en der inrichtin twee minder dolf stichting den, die dei tweggeloopen BI Een wielri het rijden zo listten voor zonder acht' kregen een het rijden op boden wegg< zich vasthou kreeg een ji waarschuiwir, te staan kwï weg bevinde: VI De compet M van den P 3e klasse H, volgen thans Baarn C.D.N. Quick A.P.W.C. S.E.C. Kampong Amsvorde G.W.L. Saestum Utrecht Re A. W. II Am. Boys II 't Gooi III Donar II Rapiditas II Baarn II S.E.C. II E.M.M. '15 II Laren II Verd|r put werkte compe tallen uit ons den N.V.B., A TE KOOP of ruilen liefst voor kleeding: Kunstkerst boom m. versiering en elec- verlichting 50.Kope ren Schemerlamp 10. Zwaar eiken 1-p. ledika.it 40.Penantkastje 30 gld. Eenige schilderijen. 1 p. Heeren Schaatsen 15.—.. Div. Albums. Boeken tn Kinderboeken. Passerdoos 10.1 p. h. tennisschoe nen, m. 42. 6.1 p. d. Rijglaarzen, zwart, m. 42 15.1 p. d. lage schoe nen, zwart. m. 42. 10. 1 p. steunzoolen 10. „Primus" kook- en verwar mingstoestel 20.Twee nieuwe slangen voor stof zuiger, p. st. 30.Keu ken- en slaapkamermat, 10.Gocoslooper, 1 M. breed 15. Koek, Stadhou derslaan 36. Soestdijk. DE HUISVROUW maakt aanspraak op kwaliteit tn vol gewicht voor haar rant soenen. Simon de Wit stelt er een eer in daarvoor te fbrgen. DIENSTBODE gevraagd in klerin gezin voor d. en r. of voor den dag. Zeer flink loon en goede kost. Mevr. Folgering, Jacob Catslaan 37, Amersfoort. WIE WIL RUILEN jongens winterjas, 15 voor heerenregenjas, i Klaassen, Willem de gerlaati 7b, Baarn. Gevraagd ENGEL LES. conversatie, doe me, opgaaf cond. ond 115, Boekhandel Bc ^.aanstraat 105. h. N straat4 Baarn. TEEKENLES GEZC liefst te Baarn. Br. m. opg.' No. 116, Boekl Boering, Laanstr. 105, Gevraagd flinke JOl of HALFWAS voor ding in het rijwielv; Westeneng, Firma hout, Baarn. KONIJNEN TE 1 vanaf 6.en h zinken zitbak 25. vemaker. Molenfvei Baarn. VOOR BELEGGIN TE KOOP GEVRA huizen of boven- en denhuizen. Onvers waar. G. v. Eijk, Ami straatweg 433, Utrech lefoon 11597. Gevr. met 1 Dec. t< sterdam bij dame flinke, zelfst. DIENS DE, goed kunn. kok werken. V.g.g.v. Aa den: Mevr. Schoenr PI. Parklaan 17, A'dc

Soester Courant | 1943 | | pagina 2