4%, Baarn Soest T A K's fif In jA- ar I Uiuu^e£ijj^. Brandstoffenhanriel «RENOVATUM» Eerst gezwommen en daarna onder zeil. Baarn behoudt den kop. OMROEPERS Wenscht U op zeer discrete wijze in kennis te komen? Wendt U dan tot het grootste meest vooraanstaande bonafide Bureau in ons land. Volkomen serieuze bemiddeling! Discretie is voor ons een persoon lijke eerezaak. Alle inlichtingen worden U geheel vrijblijvend, in blanco couvert toegezonden door Bureau „Succour", Agathastr. 145, Den Haag. Teief. 2 lijnen 770754-770713. Kantooruren 109 uur. '1 Zal niets meer van Uw zorgen vergen, Als „STOOF" Uw meubilair ging bergen. voorheen G. FLINK BUSSUMMERSTRAAT27 Tel. 7489 - Hilversum Ooo» R*ftov«him verzekert Uw bezit tegen OORLOGSSCHADE STORMSCHADE BRANDSCHADE P'Klixhc voorwaarden .- Billijke tarieven Inlichtingen fa»/ onze correspondenten Algemeen Onderling Waarborg Genootschap Leidscheplein 29 Amsterdam-C. HET MILLER-QUARTET. Zondagavond gaf Bollebakker een schouw-avond in Musis Sacrum, onder de titel „Govibo's Klankenfestijn". Aan dit buitengewone programma werkten mede het Miller Quartet o.l.v. A. Moo- lenaar, het Majoco-trio, Diana en Part ner en Johnny Pims, die de confé rence verzorgde. De hoofdschotel van dit programma was het Miller Quar tet, bekend van radio en gramofoon. Zooais Pims in zijn aankondiging op merkte, heeft dit quartet nog niet de «bekendheid, die het verdient te heo- ben door zijn uiterste bekwaamheid. Stuk voor stuk zijn dit artisten van de bovenste plank. De violist Jan Doe del is buitengewoon goed en van alle markten thuis, wat hij wel belwees door de door hem zelf samtengestelde Hongaarsche potporie. Het vrouwelijk gedeelte, met name Sanny Day, die de zang van dit quartet verzorgt, kan niet alleen wedijveren met alle croo- nettes van ons land, maar zeker ook met de meeste buitenlandsche. Als wij Sanny op het tooneel zien komen, gaat er een zucht van bewondering door de zaal. De verstokste hater van dansmuziek zal zelfs voor haar stem moeten zwichten en toegeven dat het iets bijzonders is; een kracht, waar mede het Miller Quartet zichzelf fe- liciteeren kan. Haar aardige voor bracht van de liedjes draagt ook niet iweinig bij tot het groote succes wat Sanny in Baarn dan ook had. Het Majoco trio in hun Spaansch en Nederlandsch repertoire was heel goed, evenals Diana en partner. Over Johnny Pims behoeven wij niet veel te vertellen, hij trad reeds eeni- ge malen in Baarn voor het voet licht. Zijn succes is altijd verzekerd. Hij is zeker een der beste conféran- ciers van Nederland. Het geheel was een succesvolle avond en het is te hopen, dat wanneer zoo'n gezelschap weer in Baarn op treedt,. de zaal wat beter gevuld zal zijn. Martens. ONDERLING WAARBORGFONDS VOOR ZIEKENHUIS VERPLEGING. Woensdagavond houdt het Onder ling Waarborgfonds voor Ziekenhuis- verpleging alhier, zijn jaarlijksche le denvergadering in het gebouw v. CHr. Belangen, Leestraat. Aan het jaarverslag, dat reeds ver scheen, ontleenen wij het volgende „Mochten we in ons vorig jaarver slag reeds met enkele woorden spre ken over het onzekere, welke de in werkingtreding van het Ziekenfonds- besluit voor ons als Ziekenhuisver- plegingsfonds bracht, thans, n.u dat be- suit ruim een jaar werkt, valt og steeds niet met zekerheid te zeggen, wat de toekomst ons brengen zal. Wel zijn er teekenen, die er op wijzen, dat samenvloeiing in grooter verband niet uitgesloten is, waarbij wij eenige hoop mogen koesteren, dat onze vereeni- ging, met haar ruim 10.000 leden, waarbij de herverzekerden van de Zie kenfondsen zijn inbegrepen, een kans je maakt voor zelfstandig bestaan. Mocht dit onverhoopt niet het geval blijken te zijn, dan heeft het bestuur reeds de noodige stappen gedaan om althans het voortbestaan te waarbor gen. Het aantal vrijwillig verzkerden be droeg op. 1 Jan. 1943 6068, het aantal in herverzekering- genomen verplicht verzekerden bedroeg per dien datum 4781. Het bestuur onderging verandering, doordat het Burgerlijk Armbestuur werd omgezet in een Dienst voor Soc. Zorg en door opheffing van den Chr. Besturen Bond. Hierdoor konden de vertegenwoordigers dier instanties, de heeren W. van Leersum en J. Z. de Bruin, niet langer als bestuurders zit ting hebben, In ,de bestuursvergade ring van 8 Aug. namen deze heeren derhalve afscheid. Wegens vertrek van den heer W. v. Leersum werd tot voor zitter gekozen de heer C. P. Stuy en tot 2en voorz. de heer J.v. d.Brink. Het reservefonds bedraagt 29.943.24. Het aantal opnemingen bedroeg 422, miet een aantal verpleegdagen van 7155. Er werden 174 operaties verricht, 1696. Er werden 174 operaties verricht, vergoeding voor gebruik van opera tiekamer 152 maal verleend. Kosten van vervoer werden in 280 gevallen vergoed. CHR. GEREF. KERK. Ds. D. van Wilsum, van Kolhorn, hoopt a.s. Donderdagavond te 7.00 uur te spreken in de Chr. Geref. Kerk, Nassaulaan. GEVONDEN VOORWERPEN. Sedert de vorige opgave werden aan het politiebureau de volgende gevon den voorwerpen aangegeven: Gummi 4ears, beursje, lederen riem, zilver bon, wollen handschoen, ring met sleutels, portefeuille met inhoud, re genjas, wollen want. RIJWIEL GEVONDEN. In een zijlaan v.an de Dennenlaan, in het Baarnsche bosch. werd een rij wiel zonder banden gevonden. De po litie verstrekt inlichtingen. LEZING VOOR DE BIJEN- VEREENIGING. De heer F. H. Teune, beroepsimker, te Amsterdam,, heeft voor de afd. Baarn van de Vereen, tot Bevordering der Bijenteelt een lezing gehouden, daarbij ingeleid door den afd.voorzit- ter, den heer Koelewijn. Spr. begon met een uiteenzetting te geven van de methode, welke in zijn bedrijf wordt toegepast, n.1. de Ame- rikaansche. Deze methode houdt o.a. in, dat 1 bijeenvolk den winter in gaat met 15 a 20 Kg. voer. Dat deze methode rendabel is, bleek hieruit, dat spreker 1 dag vóór Paschen zijn kasten al kon verzegelen en er kasten bij waren mtet 3 bakken vol honing. Daarna stond spr. uitvoerig stil bij de behandeling der zwermen; ging vervolgens op collegevorm verder en stelde willekeurige vragen aan de di verse aanwezigen, waardoor zich een aangename bespreking ontwikkelde. Door bedoelde methode toe te passen, bereikte spr. dit jaar, dat 1 volk per dag gemiddeld 7 a 9 pond honing thuis bracht, welke hoofdzakelijk thuis kwam van het koolzaad, In 1941 had hij een kast waar 71 Kg. en dit KANTONGERECHT AMERSFOORT. De Ambtenaar dacht er het zijne van. Wat zijn* die Spakenburgers toch oolijke lui. Daar vertelden zij den Kantonrechter, dat zij 's avonds na twaalf uur een bad waren gaan ne men in het IJselmeer, plm. 100 Meter uit de kust en toen in een roeibootje „onder zeil" waren gegaan. Door de windstilte konden zij den oever niet bereiken en dus waren zij genood zaakt dien nacht op het water door te brengen, hetgeen in strijd was met het verbod, zich tussdhen elf en 4 uur in de openlucht op te houden, of feite lijk niet, want zij hadden het zeil over de roeiboot getrokken en hébben daar onder gelegen. En de Ambtenaar ge loofde van dit verhaal géén steek. Die zeide, dat de heeren de komst van de Bunschoter visschersboot hebben af gewacht, die in den nacht van Don derdag op Vrijdag binnenvalt, om ver volgens de ondermaatsche visch op clandestiene wijze naar den wal te brengen. En waar dit geWoonte in Spakenburg is, eischte de Anfbtenaur voor het verblijf in de openlucht 30.subs. 10 d. De Kantonrechter maakte er 25.subs. 10 d. van. Voor een zelfde feit werd ook W. H. veroordeeld tot 25.subs. 10 dagen. Toen was de ondermaatsc'ne paling weer aan de 'beurt. Bij de behandeling van een dezer zaken, las de Ambte naar een brief voor van de Duitsche autoriteiten, waarin wordt verzocht een strengere'straf te gaan eischen te gen die Spakenburgsche- en Bunscho ter visschers, die maar niets anders doen dan den visdhstand in gevaar te Ibrenigen. Daarom eischte het O.M. drie dagen principale hechtenis tegen den visseher T. Koelewijn, die met zijn vaartuig in het Sperrgebiet was aangetroffen met niet minder dan 100 kilo ondermaatsche paling aan boord. Hij verontschuldigde zich met te zeg gen, dat hij met het sorteere'n wat slordig was geweest. Het was slecht ivveer en daarom was verd. maar gaan slapen inplaats van sorteeren. Hij schrok van de hooge straf en verzocht om een geldboete. Inmiddels was ge bleken, dat verd. reeds eerder een vonnis achter den rug had voor zoo'n feit en daarom legde de wnd. Kanton- réchter, de heer Plantenga, hem een boete van *200.op. G. te Soest had iVs kilo paling ver voerd en deze bracht als getuige a de charge een vriendin van zijn moeder mede, die alleen kon verklaren, dat zij in verd.'s gezelschap was, toen hij werd aangehouden en zelf geen paling bij zich had. Aan deze verklaring had de Ambtenaar niet veel en verd. wetd veroordeeld tot 15.subs. 8 d. D. L. uit Soest zeide weinig verstand van visch te hebben. Hij was met eigen geteele tabak naar het visschersdorp gegaan en stond er versteld van, dat men er daar 20 kilo paling voor gaf. Maar het was ondermaatsche en evenzoo stond verd. beduusd te kij ken, toen de Ambtenaar -ƒ 50.subs. 20 dagen tegen hem eischte. De Kan tonrechter maakte er 30.subs. 10 dagen van. De vrouw in 't spel? Het was op den avond van den 29sten September in een café te Soes- terberg een vroolijke boel geweest en men besloot er den nacht verder door te brengen. Tegen den morgen om half vijf begaf het gezelschap zich naar buiten en de feestgangers traden zoo luidruchtig op, dat de omwonenden er wakker van werden. De politie werd er in gemengd en tegen de bel hamels werd proces verbaal opge maakt. Voor den Kantonrechter ver telde J. C. F. uit Zeist, dat hij den vorigen dag hard had gewerkt en toen door zijn kameraden op eenige bor rels was getracteerd. In dezen tijd krijgt men er niet te veel meer en daarom was verd. van een paar bor rels reeds zoover weg, dat hij zich van hetgeen rondom hem gebeurde, niets meer kon herinneren. De Amt- tenaar eischte 50.— subs. 20 d. en de Kantonrechter maakte er 30. subs. 10 dagen van. Toen kwam de Amersfoortsche kell- ner v. d. E. voor de balie, die met niets meer kon herinneren. De Ambte naar eischte 50.— subs. 20 d. en vechtpartij om een meisje ging, maar verd. ging liever niet op die zaak in. Eisch 50.subs. 10 d. en omdat hij gevochten had: vonnis 40.subs. 10 dagen. De kellner v. H., die vervolgens voor de redhters verscheen, was de héofddader. Hij vertelde zich niets meer van hej geval te kunnen her inneren, maar wist wel te vertellen, dat hij bij die vechtpartij zijn porte feuille met 140.— en de noodige be scheiden was kwijtgeraakt. Daarom verzocht hij den Kantonrechter daar mede rekening te willen houden bij zijn vonnis. Verd. sdheen een vech tersbaas te zijn, want hij had in den loop van dit jaar al eens een vonnis gehad. De eisch luidde drie dagen hechtenis. Hij werd veroordeeld tot 40subs. 10 dagen. jaar één waar 50 Kg. honing uitkwam. Dit was voor een groot deel te danken aan de goede behandeling tijdens den winter, n.1. goed vol en droge kasten, welke 's winters afgedekt worden met een kussen, gevuld met houtwol. Spr. had dan ook in de?laatste 12 jaren geen schimmel in zijn kasten gehad. Op zijn laboratorium neemt spr. ook proeven met bijengif. De bij vindt dit gif zelf heerlijk, maar gaat toch dood als hij zelf zou kunnen steken. Dit gif werkt ook wanneer de bij het op eet. Vervolgens besprak spr. het reizen met bijen. De volken kunnen hèel wat verdragen, maar spr. heeft het toch mede gemaakt, dat er 150 doode vol ken van een auto geladen werden, als gevolg van verkeerde behandeling op reis. Hij heeft een film in den maak, die speciaal slaat op het reizen. Ook dé plaatsing der volken in den zomer kwam in bespreking. Spr. wes geen bewonderaar voor dit doel van "de heide, maar wel van het koolzaad, vooral als dit verbouwd wordt op de klei; ook honing, gewonnen van de uien, is prima, ook als wintervoer voor de bijen; alhoewel er altijd aan de honing een bijsmaak blijft. Aan het slot van zijn betoog gaf spr. nog gelegenheid tot het stellen van vragen, waarvan een druk ge bruik werd gemaakt. Hierbij bleek, dat een middel om mieren te bestrij den is, bokkingkoppen in den grond tc begraven rondom de kasten. Ten slotte noodigde spr. de afdee- üng uit eens een kijkje op zijn bedrijf te komen nemen. De voorzitter dankte den heer Teu ne voor zijn belangrijke rede. Wie zijn radiotoestel nog vóór 20 Oct. inlevert wordt niet gestraft. ZUSTER C. POELMAN In den ouderdom van 74 jaren is al hier overleden zuster C. Poelman, die veel in het belang van het jeugdwerk in de gemeente Baarn heeft gedaan. Veertig jaar geleden was zij met haar vriendin, wijlen Mej. Caspers, op richtster van de afd. Baarn van den Ned. Kinderbond, een afdeeling die onder haar bestuur tot grooten bloei kwam. Twintig jaar later was zij me destichtster van de Baarnsche Schooi en Werktuinen, een instituut, dat in Baarn bij groot en klein zeer populair is. In later jaren, we meenen in 1936, hielp zij mede om de afdeeling Baam en Omstreken van de Vereeniging tot Bevordering der belangen van Slecht- hoorenden in het leven te roepen. Zuster Poelman was een zeer be kende figuur in de gemeente, op wie nimmer tevergeefs een beroep werd gedaan Wanneer er te helpen viel. Was zij ook niet een stuwende kracht bij de actie tot verkoop van zegels en kaarten „Voor het Kind?" Met Zuster Poelman is een gosd ménsch heengegaan, in wie Baarn veel zal missen, ondanks dat zij de laatste jaren niet meer zoo naar buiten op kon treden, omdat een sleepende ziekte haar aan hare woning gebonden hieid. Zij ruste in vrede! 'n PUBLIEK GEHEIM. „Het publieke geheim"', dat het Noord Hollandsche Tooneel Zaterdag avond in „Musis Sacrum" ten tooneele zou brengen, is niet zoo onder het Baarnsche publiek gekomen als de spelers zich dat hadden voorgesteld, want het publiek was niet in overtui genden getale opgekomen om/dit stuk te zien. Maar zooals altijd: de thuis blijvers hebben ongelijk gehad, want zij hebben een avond van goede toa-. neelspeelkunst en v,an goede ontspan ning gemist. ,,'n Publiek geheim" is een blijspel dn 3 bedrijven van Ludwig Benden, vertaald door Jan C. de Vos en heeft, hoe zou het anders kunnen in een blijspel natuurlijk een gelukkig slot. Willem van de Veer als Robert Wiemuth is de stuwende kracht in dit stuk, waarin hij beschuldigd wordt van diefstal uit de schrijftafel van zijn chef, een oorzaak, waardoor hij in een feeks van verwikkelingen verzeilt en zijn vrouw Willy Groenepdal er geen ander gat meer in ziet dan in een scheiding. Het publiek toonde zich dankbaar en was niet karig in zijn applaus. Peters. 6 KONIJNEN GESTOLEN. Aan den Lange Brinkweg had A. v. ■d. Z. in een hok in de garage achter zijne woning een volwassen konijn met 5 jongen zitten. Naar gebleken is, heeft men dat van daar gestolen, mid den op den dag van Zaterdag j.ï., blijkbaar in een onbewaakt en onge zien oogenblik, een stout stukje van den dief, die (waarschijnlijk goed ter plaatse bekend was. Het direct inge stelde onderzoek had aanvankelijk geen resultaat, doch wordt nog voort gezet. RIJWIELEN GESTOLEN. Van voor een café aan den Korte Brinkweg is ten nadeele van A. H. S. diens rijwiel gestolen, dat aldaar met slot en ketting behoorlijk afgesloten stond. Van achter een café aan de Middel wijkstraat is het rijwiel van P. J. S. gestolen, dat aldaar onafgesloten stond. Een ander, veel slechter en merkloos rijwiel was er voor in de plaats achtergelaten. Noodgedwongen heeft S. voorloopig maar dat oude rijwiel medegenomen in de hoop zijn eigen nog eens terug te ontvangen. Of de kans daarop groot is Van E. G. werd diens rijwiel ge stolen, dat hij even onaf gesloten had neergezet voor een café aan de Laan straat. GEVONDEN VOORWERPEN. Ceintuur, Kerkstr. 11; koplamp v. e. auto, Nachtegaalweg 13; bruin lederen portemonnaie met inh. aan geld, Bunt- weg 16; beige heerenhandschoen met ster, Hildebrandlaan 4; blauwe wollen kindermuts, Kerkstr. 24; kinderporte- monnaie, Talmalaan 22; rood-bruine dames glacé-handschoen, L. de Co- lignylaan 92; dameskous, Utrechtscher weg 26; stal jas, Krommeweg 25; blauw-witte wollen want, Braamweg 10; zwart lederen portemonnaie met inhoud, Eikenlaan 1. DE NIEUWE VLEESCHBONNEN. Tot en met 30 October geven de bonnen „Vleesch 43A" en „Vleesch 44A" recht op het koopen van 100 gram vleesch (been inbegnepen) of van 1 rantsoen vleeschwaren. Gedurende hetzelfde tijdvak geven de bonnen „43 B Vleesch" en „44 B Vleesch" recht op het koopen van L gedeelte van bovengenoemde hoeveel heid vleesch of vleeschwaren. P. 1379/1. Verantwoordelijk voor het redactioneele gedeelte van den inhoud' C. Haver, Hoofdredacteur. Soestdijk Verantwoordelijk voor de advertenties: J. J. Immerzeel, Soestdijk. Uitgave en druk van: N.V. Eerste Soester Electri- sche Drukkerij, van Weedestraat 7, Soestdijk. Kengetal: K 2253. v. Weedestr. 41, Tel. 2676 Vondellaan 17, Telef. 2307 SOEST vaarlijker door d< rast opgezette aan tier nam Quick punt de leiding (1 ten later wist d van dichtbij de b te plaatsen, maar tenspel. Deze besl zins demoraliseer* Iers, waarvan Qu de door met lanj steeds haar voor] te zetten. De A dan ook nog twee te doorboren en stand op 1-4 te b lende ploeg had verdiend gewonn A In een weinig strijd heeft Baarr gen beantwoord e eigen terrein ee bracht. Wegens ziekte de spilplaats in 1 Post de vacante zette. Amsvorde gaf partijalleen h« kwam dit team ook toen niet foi met een 0-3 voo deze 3 doelpunter die dezen middag alle voor zijn re de rust scoorde d doelpunt; Ooster voor zijn rekenir 7e doelpunt res] door v. Es en Ck Opgemerkt zij de beter op dree wedstrijden: vee keeper van Am vorm was, heeft nederlaag behoec goed. Baarn II- De Baarn-rese gelijk gespeeld t< II. Bij het Baarr niet te klappen, aan elkaar en d€ kaar niet. Indiër was gespeeld, zo groote overwinn ben kunnen ein Baarn adsp Het adspirante sten wedstrijd Quick. De uitsla De junioren A derlaag in succ Velox uit Utrecl li VERRADERS. Judas Iscarioth: „Ik ben de grootste verrader, die er bestaal." Victor Emanuel: „En wat denkt U van mij, collega?" (Zuk/Orbis/Holland Pax s). VOETBAL. S.E.C. voorloopig uitgeschakeld. Voor de. 4e klasse M hebben 1e beide leidende ploegen Baarn en Quick, volkomen aan de verwachtin gen voldaan. Baarn klopte het zwakke Amsvorde met 7-0; Quick had het te gen S.E.C. heel wat moeilijker en de 4-1 zege van de Amersfoorters is een uitstekende prestatie. A.P.W.C. komt er geleidelijk beter in; Saestum werd daarvan de dupe, met 7-1 gingen zij ten onder. Kampong won met 6-2 van den hekkesluiter Utrecht. Wegens het piet opkomen van den scheidsrechter kon de ontmoeting G.W.L.-C.D.N. geen doorgang vinden. De Baarn-reserve's speelden tegen de Amersf. Boys II met 2-2 gelijk, terwijl het onvolledige SEC II het te Weesp tegen Rapiditas II tot een eervolle 2-1 nederlaag bracht. Voor de Afd. Utrecht verloor Be Quick in den uitwedstrijd tegen Scher- penzeel met 2-1, hetgeen ons van de Soester ploeg iets tegenvalt. Tenslotte verpletterde S.E.C. III het reserve-elf tal van het Harderwijksche V.V.O.G. maar liefst met 11-0. S.E.C.-QUICK 1-4. Het talrijk opgekomen publiek is vooral voor de rust getuige geweest van een boeiendepartij voetbal. Er werd direct in een snel tempo gespeeld en het spel golfde van doel tot doel. Na een kwartier slaagde de Quick- mïddenvoor met een hai;d schot, het welk den S.E.C.-doelman eenigszins verraste, via de bovenlat te scoren. Verwoed viel S.E.C. aan en het was Ka rel se die eenigen tijd later met een goed geplaatst schot de partijen op ge lijken voet bracht (1-1). Met dezen stand kwam ook de rust. Door het uitvallen van de rechts binnen van S.E.C., was de aanvals- kraéht der voorhoede danig verzwakt, hetgeen in de tweede helft goed merk baar was. Quick was dan ook veel ge- Zoo spoedig mogelijk ge vraagd nette R.K. DIENST BODE voor dag en nacht, bij P. J. Majoor. Bakkerij, Rademakerstr. 29, S'berg. TE KOOP AANGEBO- DEN: 1-pers. ledikant met prima spiraal 45.pit- rieten wieg met dekentjes en luiermandje 35. kinderledikantje (vlecht- draad) m. matrasje 20. Bosboom. Steenhoifstraat 16, Soest. WERKSTER GEVR., 1 of 2 dagen p. week. Hartweg 38, Soestdijk. Gevraagd flink MEISJE, voor de huishouding. Goed loon. Wfeal, Koninginne- laan 22, Soestdijk. TE KOOP Duitsche Piano 475.Studie Piano 175 gld. Couche (Bank) 140. 1-pers. kapokm. 75.enz. T. Beuken, Steen'hoffslraat 63, Soest. Gevraagd net MEISJE, 14-15 jaar, van 9-12 uur. Laanstraat 3A, Soestdijk. KOE De landbouwe W., aan de Birkf bij de politie ai nadeele vanuit Isseltscheweg et. die «waarschijnlij zoek wordt inge TE HUUR GEVRAAG! huis of een gedeelte v; Jiuis met tuin, of grond 1 schuur. Aanb. Koninginn laan 158, Soestdijk. TE HUUR in mooi lan huis te Soest-Z„ een g meub. zonnige zitkamer gr. "baicön en aangrei slaapk. met v. wascht. B en tel. aanlwezig. Br. I4 566. bur. van dit blad. VERLOREN, omtrek 1 renstraat: lederen fiets-2 deltasch met inh. Tegen t looning gaarne terug bre gen: Koloniew. IC, Soest- Echtpaar, z. kinden zoekt gemeub. ZIT- 1 SLAAPKAMER m. gebri van keuken. Br. No. 5 a. h. bureau van dit bla TE KOOP: vrijbuiter torentuig, z.g.a.n. 1600 Bevragen: Badinr. Baarr Rustig TEHUIS AANG BODEN, aan dame of he "hulpbehoevend geen be: Br. No. 568. b. v. d. blac Donkerbl. PUMPS, v. maat 36, in ruil v. molièi maat 36. Bos. Heuvelv 27, Soestdijk.

Soester Courant | 1943 | | pagina 2