BELASTING- Aan allen, Fugers' Radio Fugers' Radio Boekhouder-Kassier. SCHOENMAKERIJ J. J. VAN KOOPEREN. Middelbare Techn. Radio-School W. van der WAAL UW RADIO Uw adres Co van Woerkom nen. tot en met iig verklaard 158 Res., 400 scuits. kindermeel. ik er. of 55 gram ~.g- aardapp. sesch of 112 isch of 224 ■oente in bi. of visch of net groente 22 Juli tot nargarine. 4 Augustus: 4'. 2 I. melk •leum. rst met in- uli worden Res. moe ien worden geven de sch, behal- leesch zon- varen, ook h of visch groente in everen de 158 Res R 31, 147- Ie bonnen- afdeelïng t Bescher- :n vergade- n Ploeg". ;t bestuur L v. As- :mp, pen- G ijzen- 4. Spoor, ide de fd. Soest 1 is heen is groei' van lof eur Van :rk heeft te rich- om de ci or het 1 draai- is door I: 5 voor in zijn n icld tof Q »ed die- werden 3 indeling J 1 alge- om in at dik- ikt aan bruiken iden en igandis- m ver scholen, ak be- meente weder eenige Heden overleed, tot on ze diepe droefheid, na een kortstondig lijden, onze geliefde Zoon en Broeder. Zwager en Oom, Pieter Wilhelm Gerhard Christiaaa Foeken, in den ouderdom van 48 jaren. Baarn, Wed. P. C. W. Foeken- van Raaij J. H. A. Foeken G. Foeken- van Otterloo H. K. C. Foeken H. Foeken-de Zoete Amsterdam, G. C. van Rijn-Foeken J. D. van Rijn Bilthoven, A. W. M. Veldhuijsen- Foeken J, Veldhuijsen Baarn, H. E. A. FoekeD E. Foeken-van Reenen Soestdijk, P. C. W. Foeken J. A. Foekèn- Schoemaker Baarn, A, A. J. v. d. Horst- Foeken G. v. d. Horst Soestdijk, K. C. C. Foeken J. Foeken.de Vries Baarn. D. A. M. Foeken M. I. Foeken-de Vries M, C, van Asselt- Foeken J. van Asselt Baarn, 16 luli 1945 Tromplaan 25 De teraardebestelling beeft plaats gehad op Donderdag 19 Juli l.l- op de begraafplaats der Ned, Herv, Gemeente te Soest Met dankbaarheid en groote vreugde geven wij U kennis van de voorspoedige ge boorte van onzen Zoon en Broertje Aart. H. van Kooij W. J. van Kooij» van Leeuwen Jan, Alida en Hendrik Jan Soest, 18 Juli 1945 Birktstraat IA Met dank aan Hem. die leven gaf en leven spaarde, geven wij U kennis van de geboorte van onzen zoon en broertje Cornelis. Maastricht Ds. C. van Ommen Soestdijk A. van Ommen-de Zoete Elly en Astie Soestdijk, 15 Juli 1945 Tijdelijk Stadhoudersl. 106 VERLOOFD Elsje Zaalberg van Zeist en Lawrence M. Hill. Dorresteinwe^ 12, Soest. Ist A/T Reg't. R.C.A. Juli 1945. die ons een gezellig en har telijk „welkom thuis" heb ben voorbereid, onzen op- rechten dank A. Pothoven, Sergt. Majoor A. Pothoven Jt. Kerkdwarsstraat 12. Verloofd Liesbeth Havermaos en Peter Smits- Soest, 21 Juli 1945 Kerkpad 76, Soest Burg, Grothestr. 62,Soestdijk Geen ontvangdag Ondertrouwd Henk Voskuilen, en Gijsbertha v. d. Broek. Huwelijksvoltrekking bij nadere aankondiging. Soest, 18 Juli 1945. Kerkstraat 21a. Inplaats van kaarten. Jan Dirk Ruyzeadaal en Lucie Koster geven kennis van hun voor genomen huwelijk. De Kerkelijke bevestiging zal plaats hebben 2 Aug. a.s, te 15 uur, in het gebouw van de N.P.B., Rembrandtlaan te Soest, dootden Weleerw. Zeergel. Heer. Dr. R. Mie- dema. Hartmanlaan 42, Soest. Op 28 )uli hopen onze ge liefde Oudets, Behuwd- en Grootouders, W. Wolfsen J. H. Wolfsen-van Doorn, den dag te herdenken, dat zij voor 25 jaar in het hu welijk traden. Dat zij nog lang gespaard mogen blij ven, is de wensch van hun dankbare kinderen, bebuwd- en kleinkinderen. Soest. Parklaan 31. Receptie op Zaterdag 28 Juli, des namiddags van 24 uur. Voor de zeer vele bewijzen van daadwerkelijke hulp. liefde en medeleven, welke wij van Burgemeester en brandweer, zoowel als van buurtgenooten. vrienden en kennissen mochten onder vinden bij de ramp. die ons Maandag j.1, trof, zeggen wij onzen warmen dank. Het heeft ons de kracht gegeven opnieuw te beginnen. Fam. VAN DE FLIER Kerkstraat 12. Soest Dankbetuiging. Dien. Rietje en Beppie Beuken, Steenhoffstraat 63. bedanken voor een fijne nieuwe Philips 1945. Langs dezen weg betui gen wij onzen hartelij- ken dank voor de vele bewijzen van belangstel ling ondervonden bij ons 25-jarig huwelijks feest. J. S. RASCH. M- A. RASCH- VAN ELST. Lange Bergstraat 19, Soestdijk. Voor de vele blijken van belangstelling, op onzen huwelijksdag on dervonden, betuigen wij U onzen harfelijken dank. K. DE BRUIN. C. DE BRUIN- VAN ECK. Kampweg 48B, Soesterberg. Dankbetuiging, leverde mij een nieuwe Philips type 758 U (1945) waardoor ik staat ben vol op van de radio te genie ten, mijn eenigste tijdver drijf. Door deze betuig ik genoemde, firma mijn op rechten dank, J. C. van Leeuwen, Hartmanlaan 49. Dankbetuiging. Voor de vele bewijzen van deelneming en belangstel ling. ondervonden bij het overlijden van mijn besten Man, Jan Jansen Schuiling, betuig ik mijn oprechten dank. H. Jansen Schuiling- Thien. Soest. 12 Juli 1945. Steenhoffstraat 76. Zij, wiens woning door de Duitschers bezet is geweest en na vertrek dezer troepen vreemde meubelen of ande re goederen in hun woning hebben aangetroffen, wor den verzocht zich met mij in verbinding te stel len. Wij missen veel meu bilair, serviesgoed enz, J. B. Cramer v. d. Bogaart. Java-Hotel. Burgem. Grothestraat. Te koop koekeroeduit met kooi f 8.- Van Len- neplaan 2. Te huur aangeboden ge- meub. zit-slaapkamer met pension voor 1 of 2 heeren. Brieven No. 142 bur. dezes. Flink dagmeisjegevraagd. Mevr. de Boer. Bartolotti- laan 45, Soest-Zuld. Zelfstandige hulp in de huishouding gevraagd, in rustig gezin, 2 personen. Soest-Zuid, wegens zenuw zwakte der huisvrouw. Ruim salaris. Br. No. 146 Bur. v. d. blad. Aangeboden nieuwe plus-four, ruime maat, in ruil voor een rijwiel. Heu- velweg 6. Mannelijke hulp gevraagd in onze expeditie- afdeeling. Aanmelden Bosch Keuning N.V., Bremstr. 11. Baarn. Welke expediteur kan retour-vracht aannemen Brabant-Soest Brieven met vermelding van prijs No. 143 bureau van dit blad. Gevraagd een nette Dienstbode voor den dag. Drogisterij „De Vijzel", Molenstraat 4 Naaister gevraagd voor nieuw- en verstelwerk, 1 dag p. week. Mevr. v. d. Donk, Molen straat 9, Meisje gevraagd voor halve dagen. Bos, Br aam weg 68. Mevr. Beuker, Hertog Hen driklaan 7, Baarn, vraagt, wegens vacantie, een noodhulp van 1 8 Aug. ev. voor halve dagen. Huisnaaister gevraagd voor 1 dag per week. Mevr. Cramer, Java- Hotel, Burgem. Grothestraat Net meisje gevraagd, spoedig, voor dag of dag en nacht. Hoog loon, goede kost. C. van Woer- kom. Beckeringhstraat 13. Gouden dameshor loge verloren. Terugbezorging gevraagd horloge met ketting en bal, dierbaar souvenir. Juliana- laan 77, Soest. Hooge be looning. Net meisje of werk ster gevraagd. Meisje voor heele of halve dagen. Werkster voor een paar dagen per week. Aanmelden Steen hoffstraat 23, Soest. Gevraagd voor direct een meisje voor dag of dag en nacht. Mevrouw de Boer, Barto- lottilaan 45, Soest. Enkele zeer bekwame Schilders gevraagd voor het beschil deren van kleine sierkunst- voorwerpen en schilderijtjes. Fresco-Fabriek, Eigendom weg 102, Soest. Flinke Rijwielher steller, halfwas of leerling gevraagd. Rijwielhandel C. v. d. Broek, Nieuwstraat 13, Soestdijk. Net meisje gevraagd v, d. e. n. Goed loon, goede behandeling. In klein gezin. Wasch buitens huis. Mevr. de Groot. Alb. Perkstraat 11, Hilversum. Paar jongens schoenen te koop gevraagd, evetueel te ruilen voor weckfles- schen. O. v. d. Bor, Juliana- laan 50, Soestdijk Flinke werkster gevraagd. Mevr. Van Per nis, Heideweg 66, Gevraagd net meisje voor heele of halve dagen. Mevr. Lubbers, Middelwijk straat 44. Nette werkster gevraagd, 1 dag per week. Mevr. Venema, Steenhoff straat 79. Mevr. Raedt, Nassaulaan 8, vraagt een meisje voor halve dagen of werkster voor enkele dagen per week. Zij. die in het bezit zijn van een Mulo diploma, accuraat werken en een kantoorbetrekking wensen, kunnen solliciteren naar vacante plaats bij Bosch Keuning N.V., Bremstr. 11Baarn. Kennis van typen geeft voorkeur. Ruilen. Ik heb blauwe Falcon Tweed Regenjas en wil deze ruilen voor Egyptisch linnen dito. Ge wone maat. Middelveld, Laanstraat 12, Baarn. Bij Bosch Keuning N.V., Bremstraat 11, Baarn, is plaats voor een jongste kantoorbe- diende. Rijwielhersteller (aankomend) en een leerling gevraagd Rijwielhandel „De Kampioen", Van Weedestr. 51-53, Telefoon 2678. Bij het Gemeentelijk Gasbedrijf te Soest kan geplaatst worden: Salarisgrenzen thans f 1.110.- tot f 2.510,- per jaar. plus 10%, 10 jaarlijkse verhogingen van f 140,-. Salarisherziening in voorbereiding. Te werkstelling boven het minimum is mogelijk. Vaste aanstelling kan volgen na een proeftijd van één jaar. Sollicitaties te richten tot den Directeur vóór 30 Juli a.s. Afschriften van ge tuigschriften, diploma's en aanbevelingen wor den niet teruggezonden. Hiermede bericht ik mijn geachte cliënten en niet-cliënten dat mijn weer geopend is van 8—12 en 1.30—uur. Wij hebben volop materiaal. Met Uw bonnen kunt U bij mij terecht en wij zorgen voor vlug ge en nette aflevering van Uw schoenen. Beleefd aanbevelend, Van Weedestraat 49. Huisadres: Beetzlaan 102. Gevraagd meisje voor winkel en huishouding. Goed salaris. Mevr, Middel- veld, Laanstraat 12. Baarn. Ruilen een lief vrijstaand huisje, bev. 2 kamers, keuken, gang, slaapkamer, zolder en groote tuin. voor modern huisje in Soest of Baarn. Brieven on der No. 145 bureau van dit blad. Een in goeden staat vet- keerende kinderwagen en babykleertjes in ruil aan geboden voor een meisjes kinderfiets, Stadbouderslaan 72, Soestdijk. Les in bouwkunde en bouwkundig teekenen voor beginners en ge vorderden, door be voegd leeraar. J. Mulck- huïjse, Plasweg 46. Bata Schoenmag. vraagt voor de afdee- ling Kousen-reparatie '17 net meisje of juffrouw tegen hoog loon. Bata Schoenmagazijn, Soes- terbergschestr. 10. Door Verzekerings Bank wordt gevraagd te Soest en omgeving een Hoofdvertegenwoordiger, tegen vast salaris en provi sie. Brieven met volledige inlichtingen te richten aan de Baarnsche Verzekerings Bank, Brinkstraat 7, Baarn. Dir. Rens en Rens Sneüiusl. 8 Hilversum (door het Rijk erkend) De inschrijving van leerlin gen voor de onderstaande leergangen, welke 1 Septem ber aanvangen, is openge steld tot 1 Augustus. A. DAGSCHOOL. 1. Radiotelegrafist Zeevaart. 2. Radiotelegrafist Lochtv. 3. Middelbaar Radiotechnicus Aan al deze opleidingen zijn staatsdiploma's verbonden. 4. Radio» technicus. Diploma Nederl. Radio-Genootschap. B. AVONDSCHOOL. 1. Radiotelegrafist Zeevaart. 2. Radiotelegrafist Lochtv. 3. Radiotechnicus (N.R.G.) 4. Radiomonteur (N.R.G.) Spreekuren Directie: inschij- ving en inlichtingen betr. toe latingseisen enz. elke Maan dag, Dinsdag, Donderdag en Vrijdag van 9-12 en van 14-16 uur, alsmede Dinsdags en Vrijdagsavonds van 19-22 o. aangiften en bezwaarschrif ten; Inkomsten- en Ver mogensbecijfering; opmaken Balans en Verlies- en Winst rekening inrichten, bijhou den en controleeren van boekhoudingen, Nassaulaan 13 - Soestdijk Spreekuur; Dinsdagsavonds van 7-9 uur. Voor Schoorsteenvegen, Put- en Rioleeringwerk naar SCHLEBAUM, Julianalaan 82 en Kerkpad N.Z. 19a FLES5CHEN, LOMPEN, Uw adres voor Meubels. IJZER en METALEN Stoffeer en Matrassen. te koop gevraagd. Tevens reparatie-inrichting WOLFSEN Firma STEITNBR Lange Brinkweg 35B, Soest Alb. Hahnweg 1, Soestdijk werkt dan slechts goed als het voldoet aan alle technische eischen. Uw adres is: Radio Service SCHOEMAKER Prins Hendriklaan No. 18 voot in- en verkoop van Meubelen, Kleeding, Schoenen enz. Beckeringhstr. 13. Soestdijk

Soester Courant | 1945 | | pagina 3