Maandag Zeeland. H. G. van den Hoek, AFWEZIG een Kleinkunstprogramma Manufacturenzaak. Garage Van Mill. Heden ontvingen wij bericht via het Roode Kruis, dat, in den ouderdom van 23 jr., te Paderborn door een noodlottig onge val is overleden, on ze innig geliefde Zoon, Broer, Oom en Zwager H. L. KOK. Zijn diep bedroefde ouders, broers en zus ters W. Kok. G. Kok-Grift.' B. de Beer-Kok. J. de Beer. Co, Riek, Alie Wïm Jans en Truus. De uitvaart zal ge- houden worden in de Kerk van Maria On bevlekt Ontvangen te Soestdijk op Dinsdag 31 Juli te 9 uur. Voorzien van de Ha Sacramenten der ster venden overleed Johannes Smink. in den ouderdom van 82 jaar. Fam. F. WISS Soest, 21 Juli 1945. Laanstraat 58. De H. Mis van requi em werd opgedragen 24 Juli j.1. in de pa rochiekerk van H. Maria Onbevlekt Ont vangen te Soestdijk. De begrafenis heeft plaats gehad op het R.K. kerkhof aan den Kostverlorenweg. Hiermede vervullen wij den droeven plicht U mede te deelen. dat he den zacht en kalm is overleden ons innig ge liefd dochtertje en zusje johanna Cornelia, in den jeugdigen leeftijd van 9 jaar. J. C. A. van der Kleij M. J. van der Kleij- Schimmel Corrie johan Ria Soest. 26 Juli 1945. Koninginnelaan 31. De gezongen Engelen- mis zal gehouden wor den Maandag 30 Juli a.sv.m. 830 uur, in de parochiekerk van Maria Onbevlekt Ontvangen te Soestdijk, waarna de be grafenis op het R.K. Kerkhof aan den Kost verlorenweg. GETROUWD EUGÈNE STEITNER en ELLY LEERTOUWER. Soest. 25 Juli 1945. 41b. Hahnweg 1, Soest. ONDERTROUWD jacques Riksen en Martha Voskuilen. Huwelijksvoltrekking bij nadere aankondiging, Soest, 18 Juli 1945. Nieuwe weg 29a. GETROUWD J Max Levenbach en Marg. M. Tabernal, die, mede namens weder- zijdsche ouders, hartelijk dank zeggen voor de vele blijken van belangstelling bij hun huwelijk ondervonden. Soest, 21 Juli 1945. Hartmanlaan 92. Dankbetuiging, Voor de vele bewijzen van medeleven, ondervonden bij het overlijden van mijn man P. v. d. Hoek, zeg ik langs dezen weg al len hartelijk dank, in het bijzonder aan commandant, ondercommandanten en le den der N.B.S. Wed. G. v. d. Hoek- Westerveld Soest, Juli 1945. P. Potterlaan 24. Allen, die iets te vor deren hebben of onder hunne berusting hebben van of verschuldigd zijn aan, (ook patiënten, die door de bijzondere om standigheden geen reke ning mochten ontvangen hebben en meenen nog iets verschuldigd te zijn aan) nu wijlen den heer S. MEIHUIZEN, in leven arts te Baarn, wordt verzocht opgaaf of be taling te doen ten huize van Mevrouw de Wed. A. Meihuizen-Koolemans Beijnen te Baarn, Dal- weg 10. De Heer en Mevr. H. A. VAN HERWAARDEN- VAN DER PLAS zeggen hiermede hartelijk dank voor de vele blijken van belang stelling bij hun huwelijk ondervonden. Morra-Lioessens (Fr.), Juli 1945. Arts, van Zaterdag 28 Juli tot Maandag 6 Augustus. Plaatselijke doctoren nemen 2 Nette meisjes zoeken kennismaking met dito He ren, leeftijd 20—30 jaar. Brieven met foto, op eere woord retour. Geheimhou ding verzekerd. Brieven No. 156 bur. dezes, Aangeboden paar bruine damesschoenen (Welt), m. 40, tegen paar kinderschoen tjes voor meisje van 6 jaar en paai kinderschoentjes voor jongen van 5 jaar. Stadhouderslaan 56. Nette werkster biedt zich aan voor 3 a 4 dagen per week. Br no. 4137, Visser's Boekhandel, Kerkstraat 20a. Kano te koop gevaagd met toebehooren (liefst twee pers.). Br met opgaaf van, afmetingen en prijs Renes, Van Weedestraat 5. Ik heb een paar dames schoenen, maat 38 lage hak. Wie ruilt deze voor maat 36. Vosseveldlaan 32. Per auto naar Deventer op 2 Augustus. Heen en terug. Deelnemers, tot 30 personen, aanmelden Boek winkel „De Waarheid", Burgem. Grothestraat 36. Machines, motoren, metalen gereedschappen en transport werktuigen, rij-, vaar- en voertuigen, automobielen en onderdeden. Inkoop, ver koop, inruil, reparatie, exper tise, taxatie. Friebel, Molen weg 4 bij Molenstraat, Aangeboden 1 paar nieu we jongens molières, maat 38. te ruilen voor jongens schoenen maat 40zwart plissé damesrokje voor kin derschoenen maat 33 ijze ren koekenpan, 28 c.M. mid denlijn, voor kleinereaf neembaar kinder duo-zadel, voor deurmat. Na 5 uur 's avonds. Holtus, Kerkpad ZZ. 100. Voor een paar z g.a.n, hooge schoenen, maat 41 -42. vraag ik een prima buiten band (281/sxl 1/2). ook ruilen voor eiken of beuken ka chelblokjes. Te koop ge vraagd dames zomermantel, maat 41-42. Van der Vel den. Bosstraat 66. Bergruimte voor inboe del gezocht voor spoedig. Aanb. Mej v, d. Meer, W. Pyrmontlaan 52, Tel. 2097. Te huur aangeboden, 'n ruime bergplaats voor meu belen of iets dergelijks. Br. no. 151a bureau dezes. Dame. met vee ervaring, biedt zich aan voor de boe'c- houc'ing en verdere adm. Uitst. ref. Br. No. 162 bur. dezes. Ruilen eiken ledikant met Auping spiraal en dubbel konijnenhok voor gasfornuis of gasstel of tennispantalon. Van de Plas, Hartmanl. 39. Voor direct gevraagd net Dagmeisje van 8—2 uur, met de kost. Mevr. Foeken. Van Weedestr. 55, Kippenhok met ren te koop. f 60.-. Heuvel- weg 45. Te koop aangeboden een buik-corset z.g.a.n., gew. maat. f 35.-. Br. No. 164 bureau van dit bl. Gevr. damesschoenen maat 39 of 40, 11 hak, met steunzolen. In ruil voor weckflesschen. A, Smit, L. Brinkweg 39. Beschaafd meisje, 17 jaar, zoekt vriendin. Br. No. 164 bureau dezes. Wie ruilt een lap zij den japonstof, zwart, v. 1. paar jongensschoenen, maat 38-39 of meisjes schoenen maat 39. A. A. v. Winden, Nachtegaal- weg 13. Ameublement of een paar heerenschoenen, m. 43 in ruil aangeboden voor costuum voor leef tijd 20 a 21 jr. Smits- weg 2a. Vooroorlogsche kinder wagen te koop gevraagd of in ruil voor hout. Tevens andijvie-planten te koop. Hartweg 32a. Mevr. Raedt, Nassaulaan 8, vraagt een meisje voor halve dagen of werkster voor enkele dagen per week. Mevrouw Tegelberg, Rut- gers van Rozenburglaan 3, te Baarn, zoekt met 1 Sep tember een al sinds bekwaam tweede meisje, van goede getuigen voor zien. Woningruil LarenSoest. Aangeboden een prachtig huis, bev. 5 kamers, keuken en badkamer, groote tuin met flinke garage, vrij gele gen dicht bij de heide, in ruil voor goede woning te Soest. Brieven No. 161 bureau dezes. Nette jonge dame gevraagd, om met de vrouw des huizes de huishouding te doen. in klein gezin, ge durende de morgen- of mor gen en middaguren. Zondag en Zaterdag- en Woensdag middag vrij Ing. E. W. Bok horst. P. Potterlaan 16 Postzegels te Koop aangeboded, spec. nieuwtjes van den geheelen wereld. K. Filet. Bartolottilaan 49, Soest-Zuid. Giro 477676 Net meisje gevraagd, zelfstandig kun nen werken. Max Engbe- rink, kapper. Laanstraat 5, Soestdijk. Net meisje gevraagd van 9 tot 12 uur niet onder de 17 jaar. Juli- analaan 33. Met 1 Sept. een goede hulp gevraagd. Zich aan te mel den liefst 's avonds 7 uur, Hertog Hendrikl. 7, Baarn BoerenKool-, Andij vie- en Preiplanten 50 cent per 100. E. v. Oest, Oude Grachtje 17, Soest Heer vraagt Engelsche les (gevorderd) door gediplom. Vlugge methode. Br. met cond. No. 158 bur. dezes. Groote Passpiegel en Weckglazen met ringen te koop gevraagd, ook ge negen te ruilen, onverschil lig voor wat. Stadhoudersl 57 Heer vraagt gemeubileerde Zit- en slaapkamer of zit-slaapkamer, met pen sion of als betalend logé. Br. No. 159 bureau dezes Weggeloopen jong hondje 3 maanden oud. Kleur beige-bruin. Naam „Prinsje". Tegen belooning terug te bezorgen Soesterbetgsche- straat 2 Meisje voor dag of dag en nacht gevraagd in gezin van 4 kinderen. Brieven onder No. 157 bur. van dit blad. FlinK R.K. meisje gevraagd, van 85 uur. Volle kost en goed loon. Van Leek, Beukenlaan 18a Prima Heerenkapper vraagt ter overname Heerensalon in de provincie Br. )L 18 Mackenzie's Adv. bureau, Hilversum Woningruil. Woning (nieuw) te Gou da (5 kamers) voor wo ning te Soest. Br. No. 163 bureau van dit blad. Flinke werkster gevr. voor twee halve dagen per week. Adres Lindenlaan 9. Op veler verzoek presenteert PIET EKEL a.s. Zondag middag (29 Juli) in de groote zaal van Hotel Eemland m. m. v. de vroeger door de radio bekende voordracht kunstenaars «M® Willem van Capellen, Kommer Kleijn en Eva Janssen. Aanvang 2.30 uur. Kaarten af 1.50 en f 2.- elke dag verkrijgbaar in de serre van het hotel van 1012 en 35 uur, zoolang de voorraad strekt Te koop gevraagd een Brieven onder No. 130 bureau van dit blad. Boekhouder belast zich in zijn vrij en tijd nog gaarne met enkele administratie's. P. Simons, Dorrestein- weg 5, Soest. Tegen 15 Augustus biedt zich aan een nette R.K. Dienstbode, omgeving Beukenlaan, kan goed koken en wer ken, liefst klein gezin. Brieven Beukenlaan 17. Zoo goed als nieuwe vooroorlogsche kinderwagen (sportmodel) in rui) aangeboden voor dames- of heerenrijwiel. Ook genegen te verkoopen. Te bevr. Burg. Grothe straat 64, Soestdijk. Mevrouw Voerman-Hil- le, gedupeerde uit Arn^ hem, Bosstraat 19, vraagtter overname al is 't slechts één la ken, één sloop of ander linnengoed, keukengerei of vloerbedekking. Gaarne bereid, als de afstand wat groot is, de goederen af te halen na ontvangst bericht. Lap pracht Engel sche stof voor costuum, 3.20 M., in ruil aangeb. voor da mes- of heerenrijwiel. Ook genegen te verkoo pen. Te bevr. Burgem Grothestr. 64, Soestdijk. Besch. ontw. Dame, 38 jr., zoekt plaatsing als Huishoudster in moederloos gezin of bij heer alleen. Hulp voor ruw werk. Br. No. 162 bureau dezes. Smederij Timmermans, Bakkersweg 3, vraagt halfw, smid-bankw. en 1 flinke leerjongen. Gasbuis s/i Gasbuis te koop gevr. 3 a 6 meter lang, Heu- velweg 3. Net meisje gevraagd voor heele of halve dagen. D. Engel, Soester Engweg 48. Flink meisje gevraagd van 81/2121/a. Hoog loon. Dalweg 6. Net meisje of Werkster gevraagd. Meisje voor heer le of halve dagen Werkster voor een paar dagen pe- week. Mevr. Harwijne, Ou de LItrechtscheweg 9. Deskundige reparaties aan alle merken Radio-toe stellen, Versterkers enz. Radio-technisch bureau Braamweg 99 - Soest-Zuid ANTIQUITEITEN te koop gevraagd. Klokken, Kasten, Schilderijen enz. v. Brummelen, Beckeringh- straat 1^. Naaimachine-reparatie LEERTOUWER Molenstr. 137 - Tel. 2106 naar Inlichtingen Ossendamweg 28, Tel. 2912 Reparatie aan Radio-apparaten en Luidsprekers. Ombouw versterkers. Stadhouderslaan No. 44 Courantenbezorgers en Courantenbezorgsters gevraagd, hoofdzakelijk voor enkele uren des avonds. Loon f 18.00 tot f 25.00 per week. Aanbiedingen aan het bureau „De Soester Courant". Van Weedestraat 35. HET PAROÖL Neutraal Dagblad TROUW Chr. Nationaal Dagblad UTRECHTSCH KATH. DAGBLAD Voor abonnementen en advertenties (ook eventueele klachten) aan het bureau van DE SOESTER COURANT UitgaveDRUKKERIJ SMIT Van Weedestraat 35 Telefoon 2566

Soester Courant | 1945 | | pagina 3