BULLETIN. Uitgever .1. II. win Clee/f'. iiirrsfooit 1 I A liklis lus IHSN. Naar aanleiding van onderstaand -*«11 rij- vetidoor don Heer Burgi-meester van Amersfoort aan don Hoor Majoor Com mandant d<-r d.d. Schutterij aldaar go- zouden zijn 11.11. Officieren teruggeko men op hunne aanvrage om eervol ont -lag. HooglCdoh iestrengo Heer Keunis genomen hebbende van de aan vrage om eervol ontslag van Uwe onder- hebbende officieren, kan ik niet anders dun mijn leedwezen betuigen dat de oorzaak daarvan te zoeken is in het door mij ten Uwen huize gesproken»'ter gelegenheid van eene ovatie aan U gebracht. Onanie wil ik op de verklaring van Heeren officierenaannemen, dat in een geheel onvoorbereide rede, door mij zou zijn gezegd «lat een groot gedeelte der officieren niet berekend was voor hun taak doch moet er aan toevoegen dat ik voor mij zeiven mij daarvan niet bewust henaangezien het niet hij mij is opge komen «>m iets dergelijks te willen zeggen. Ik gevoel dat die woorden in strij» 1 met de bedoelingeen beleedigend karakter hadden voor Heeren Officieren in het alge meen. en neem gaarne die woorden terug met de verklaring dat ik nooit anders dan met den hoogsten lof spreek over de toe wijding van Heeren Officieren der d.d. Schutterij in het algemeen en der Amers- foortsche Schutterij in het bijzonder, en mijne woorden dus anders zijn uitgespro ken dan in mijne bedoeling heeft gelegen. Mocht deze verklaring er toe leiden dat Heeren Officieren hun ontslag aanvrage terugnemendan zou zulks voor mij met het oog op »le belangen der Amers- foortsche Schutterij, een reden van groote blijdschap zijn". Gedrukt ter Boek-, Kantoor- en Courantdrukkerij van A. 11. VAN CLEEFF te Amersfoort.

Amersfoortsche Courant | 1888 | | pagina 1