e Kindermode zal geregeld elke week verschijnenterwijl bovendien elk nummer knippatronen zal bevatten. Dus niet eenmaal om de 14 dagendoch elke week zal men kunnen nagaanwat er op het gebied der mode voor onze meisjes en jon gens bestaatwaarbij het in ons plan ligt tot in de kleinste bijzonderheden at'te dalen. De leiding van het blad hebben wij opge dragen aan eene dame, geheel bekend met het modevak, dus alleszins bekwaam en berekend voor hare taak, die de moeders, de mo distes en de huisnaaisters op de hoogte van alles op dit gebied zal houden. Niet alleen derhalve voor de moeders, doch ook voor onze modistes en huisnaaisters, en ook voor onze mode- en confectie-magazijnen zal De Kindermode een welkome en, naar wij ver trouwen, hoogst nuttige gids zijn. De prijs voor drie maandendus 13 nrs. met inbegrip van 13 knippatronen stellen wij slechts op 1.25; doch daarom is het noodig, dat ons blad door duizenden en nog eens duizenden in den lande worde gesteund, daar zonder dit zulk eene kostbare onderneming niet kan blijven bestaan. Wij ver trouwen daaromdat in bijgaand proefnummer iedere belangstellende aanlei ding zal vinden tot inteekening en het blad in haren kring aanbevelen. Dr Vityevers NI.Kill A. VAN DITMAR. ItoTTRRDAM April löttt. De ondergeteekende verlangt tut wederopzeggingdoor tussc/ienkomst van de firma A. H. van CLEEFF, een abonnement op 5>e iamdermode Geïllustreerde Gids voor Moeders, Modistes en Rinaiaaistei met knippatronena f 1.25 per Datum: Indien men onverhoopt geen eerste nummer van dit blad heeft ontvangen, gelieve men dit bij zijn Boekverkooper, of bij de uitgevers NIJGH VAN DITMAR te Rotterdam, aau te vragen.

Amersfoortsche Courant | 1893 | | pagina 5