Amersfoort. 10 Mei '0:5. Geachte collega's. Vis vervolg op onze mededeelirig van den Kien hebben we de eer u hiernevens hel programma van hel Kunstenaars-concert te loeii toekomen. Wij hebben tevens het genoegen u namens het Bestuur der leestvierendo afdeeling te berichten, dat aan uw verslaggever alle ge- wonsohte faciliteiten zullen worden verleend. Hoogachtend Aangaande hel Kunstenaarsconcert, Zon dagmiddag 11 Juni te éen uur in Ainicilia alhier te geven, als besluit van het. huishou delijk muziekfeest van de afdeeling «Amers foort" der Maatschappij tot bevordering der Toonkunst, kunnen wij thans meedeelen, dat het Programma de volgende nummers omvat i. Psalm 00 en Psalm 122, Jan Pieterz. weeliuck t/1618), voor koor a capella. '2. Vervlogen geluk en Uchtendgroet, van Pr. Schubert en Dies irae, van Joh. J. H. Verhulst, te zingen door den heer Joh. J. Rogmans. 3. Sehwedische Tanze, op (»3 van Max Brueh, viool-solo voor te dragen door den lieer H. Petri. 4. Liederen, te zingen door niej. A. lled- dingius. Illr Schonen aus der Stadt, liet duet van Lucas en Mauue uit »die Jtthros- zeiten" van Jos. Haydu, te zingen 1'dingius en den heer 6. Adagio en linale uit het 7de viool concert van L. Spolir, vcor te dragen door den heer H. Petri. 7. Tannhiiuserlied van Cornelie van Ooster zee; liet wanenkruikje, van J.O. M. van Riemsdijk, en De eerste kus. van Jan VV. F. Brandts Buijs, liede ren te zingen door den heer Arnold Spoel. 8. Van een oud vrijertje en Hou en trouw, van Joh. .1. II. Verhulst, voor koor a capella. Uw ilifiislw. Firiiiu A. II. van Pleeff.

Amersfoortsche Courant | 1893 | | pagina 5