y. xJrpsTfy^lTtTe Artillerie. I H\\™h 1894 (uitgezonderd de vesting- telegrafisten, die hebben vol daan aan liet bepaalde in den eersten volzin van artikel 0 van het Koninklijk besluit van 29 Februari 1884, no. 13; de adspirant-vestingtelegra fisten en de overige miliciens ingedeeld bij de telegraaf- compagnie). 1895 (met uitzondering als voren) 1895 de miliciens vestingtelegra fisten, die biervoren worden uitgezonderd. 1894 en 1895 de miliciens-adspi- rant-vesiingtelegrailsten. 1894 en 1895de overige milliciens van de telegraafcompagnie, die hier voren worden uitge zonderd. Korps Pontonniers. Korps Torpedisten. Ie Regiment Vesting-Artillerie. Korps Pantserfort-A rtilerie. Korps Genietroepen. idem. idem. idem. idem. 2e batterij. Ie compagnie. 2e compagnie, le peleton van de le compagnie. (Plaats van opkomst fort de Ruijter). 2e peleton van de le compagnie. (Plaats van opkomst Hellevoetsluis). le peleton van de 2e compagnie. (Plaats van opkomst aan den Hoek) van Holland). 2e peleton van de 2e compagnie. I (Plaats van opkomst den Helder). le, 2e, 3e, 4e en 10e compagnie. I 5e, Ge, en 9e compagnie. I 7e en 8e compagnie. 1 le, 3e, 5e, 8e en 9e compagnie. I 2e compagnie. I 4e compagnie, j Ge compagnie. I 7e compagnie, f 10e compagnie. le, 4e en 5e compagnie, j 2e, 3e, Ge, 7e, 9e en 10e compagnie. f 8e compagnie. I le en 5e compagnie, j 2e, 3e, en 4e compagnie. I Ge, 7e, 8e, 9e en 10e compagnie. i le compagnie. 2e compagnie. j 3e compagnie. I 4e compagnie. ui Mi tol m Ml.ll' Am—1111 le serie 2e serie 28 Juni tot 31 Juli 23 Augustus tot en met 24 September. 3 Augustus tot en rnet 4 September. 19 Augustus tot en met 22 September. 2 Juli tot en met 5 Augustus. 10 Augustus tot en met II September. 8 Juni tot en met 10 Juli. 3 Augustus tot en met 4 September. 1 September tot en met 2 October. 7 September tot en met 9 October. 17 Augustus tot en met 18 September. 21 Juni tot en met 23 Juli. 6 Juli tot en met 7 Augustus 27 Juli tot en met 28 Augustus. 14 September tot en met 10 October. 13 Augustus tot en met 10 September. 1 Juni tot en met 3 Juli. 22 Juni tot en met 24 Juli. 3 Augustus tot en met 4 September. 20 Juli tot en met 21 Augustus. 18 Juni tot en met 22 Juli. 18 Juni tot en met 22 Juli. 20 Mei tot en met 30 Juni. 11 Juni tot en met 15 Juxi. 21 Juli tot en met 24 Augustus. 9 Juni tot en met 13 Juli. 12 Augustns tot en met 21 Augustus. 19 Augustus tot en met 28 Augustus. 12 Augustus tot en met 15 September. 9 Juni tot en met 13 Juli De milliciens behoorende tot een der met gemerkte onderdeelen, die bij gedeelten op verschillende datums onder de wapenen moeten komen, zullen afzonderlijk bij openbare kennisgeving nominatief worden opgeroepen. Mij bekend, De Secretaris-Generaal van het Departement van Oorlog, (get.) KRAMER. Naar aanleiding van het vorenstaande worden de bedoelde verlofgangers onderricht, dat het aan hen verleend verlof wordt ingetrokken, en dat zij bij de opkomst onder de wapenen van hunne verlofpassen moeten zijn voorzien, zoomede van de voorwerpen van kleeding en uitrusting, door hen bij hun vertrek met groot verlof medegenomen dat zij, die door ziekte buiten staat mochten zijn om op te komen, zoodra mogelijk ter secretarie zullen moeten overleggen eene op ongezegeld papier geschreven en behoorlijk gelegaliseerde geneeskundige verklaring en dat zij zich, na hun herstel, onverwijld bij hun korps zullen hebben te vervoegenwordende overigens aan de verlofgangers uit drukkelijk bekend gemaakt, dat men zich in geen geval kan beroepen op het niet ontvangen eener bijzondere oproeping, en dat de tegenwoordige kennisgeving, welke éénig m alleen als bewijs geldt, dat de verlofganger behoorlijk is opgeroepen, hen bij niet-verscliijning onder de wapenen in verzuim stelt. De verlofpassen der manschappen moeten voor vertrek naar het korps ter gemeente-secretarie van de vereischte aanteekeningen worden voorzien, terwijl de verlofgangei-s op den dag voor de opkomst bepaald, vóór vier uren na den middag (de miliciens Vestingtelegrafisten voor 1 uur nm.) bij het korps aanwezig moeten zijn, waarvan slechts in enkele gevallen mag worden afgeweken, waaromtrent ter gemeente-secetarie inlichtingen zijn te bekomen. AMERSFOORT, den 24. April 1897. De Burgemeester voornoemd, F. I). SCHIMMELPENNINCK. belasting zijn aangeslagen, en de ambtenaren in die ge- "™geven^-^ïïtTën™^oo^Tref*plaatseli]k bestuur worden ïnge- schreven, naar deszelfs oordeel, onverminderd de bevoegdheid van den ingeschrevene, om van zijnen juisten ouderdom nader te doen blijken-" „Art. 9. Die bevonden zullen worden zich niet voorden l.Juni te hebben doen inschrijven, zullen door het plaat selijk bestuur ambtshalve ingeschreven worden, en door den natemelden schuttersraad worden verwezen tot eene geldboete, terwijl zij daarenboven zonder loting bij de schutterij worden ingelijfd, iudieu het zal blijken, dat er, tjjdens de verzuimde inschrjjving, geene redenen tot uit sluiting of vrijstelling te hunnen aanzien bestouden." II. met het bepaalde in art. 5 van het bovengemelde koninklijk besluit van 21 Maart 1828: „De registers ter inschrijving zullen geopend worden op den 15. Mei; zij zullen op den 1. Juni wordeu gesloten, en, ten bewijze daarvan, geteekend door het hoofd van het plaatselijk bestuur.' Een ieder wordt verder aangemaand, om aan de hier- voorgeuoemde oproeping en verdere voorschriften der wet stiptelyk te voldoen, daar zij, bij verzuim, zich zelf de daar- uitvoortvloeiende onaangenaamheden zouden te wijten hebben. Amersfoort, den 1. Mei 1897. Burgemeester en Wethouders voornoemd, De Burgemeester, F. D. SCHIMMELPENNINCK. De Secretaris, W. L. SCHELTUS. De BURGEMEESTER en WETHOUDERS van AMERS FOORT, Gezien eene missieve van de Distriots-commissie van het Fonds tot aanmoediging en ondersteuning van den gewa- penden dienst in de Nederlanden d.d. 23 April 1897 Doen te weten, dat de gewone jaarlijksche collecte aan de huizen der ingezetenen ten behoeve van voormeld fonds zal plaats hebben op Maandag, den 10 Mei. aanstaande, des voonnlddags te 91/2 uren. Burgemeester en Wethouders meeuen de ingezetenen te moeten herinneren, dat het doel der instelling niet alleen is, om hulp eu bijstand te verleenen aan de verminkten en iufirmen van Waterloo, doch ook om jaarlijksche grati ficatiën te verstrekken aan Nederlandsche militairen, die werkelijk in en door den dienst infirm zjjn geworden, als mede aan Veteranen van veertigjarigen dienst, en hen tevens te moeten opwekken om, evenals in vorige jaren, medetewerkeu tot bevordering van deze Vaderlandslievende instelling, welke alleen door de milde giften en ruime bjj- bragen voortdurend aau haar nuttig doel zal kunnen blijven beantwoorden. Amersfoort, den 3. Mei 1897. Burgemeester en Wethouders voornoemd, De Burgemeester, F. D. SCHIMMELPENNINCK De Secretaris, W. L. SCHELTUS. De BURGEMEESTER van AMERSFOORT, Gezien art 33 der Kieswet, Brengt ter keunis van belanghebbenden, dat de door het Gemeentebestuur op de ingekomen verzoekschriften tot verbetering van de Kiezerslijst dezer Gemeente van 1897/98 genomen beslissingen voor een ieder te Secretarie ter inzage zjjn nedergelegd en in afschrift tegen lie taling der kosten verkrijgbaar gesteld, Amersfoort den 3. Mei 1897. De Burgemeester en Weihouders voornoemd, De Burgemeester. F. D. SCHIMMELPENNINCK.

Amersfoortsche Courant | 1897 | | pagina 7