LAMA1S0N BUÜWKH Co., iettiorst VaD Lullerveld, YHAGHN VAN DEN DAG SLOBE-POfiTS-EZTBAOT namaaksels FRITZ SCHULZ Jun. SANGUINOSË het zuiver plantaardig tonicum Hoe komt dat? De Riemerstraat. Van Dam Co. Brillen en Pince-Nez W. F. A nnnD,~ Commissionairs in Effecten, AMSTERDAM, NIJMEGEN. AMERSFOORT, Mu urhuizen 39, belasten zich met den in- en verkoop var. fondsen, sluiten prolongatiën, koopen en vor- koopen van coupons, buitenlandsche wissels, vreemd bankpapier; verschaften gelegenheid tot het in bewaring geven van waarden in de safe-kastjes hunner gepantserde brand en inbraakvrije kast, waarvoor nadere condities te hunnen kantore verkrijg baar, Kantoor geopend eiken werkdag 9—3 en Vlr-S1'* DE van de FIRMA Jb. nu ss i nu, Eere Diploma's, Gouden,Zilveren Medail les, is te Amersfoort steeds versch ver krijgbaar voor Deventer-Winkelprijs, bij de firma WATERSCHOT Co., Langestraat, 43. KASSIERS, Commissionairs in Effecten. Effecten, Coupons, Buitenlandsch geld, Prolongatiën, Beleeningen, J.icasseeren en verschaffen van Wissels op Binnen- en Buitenland. SAFE DEPOSIT. Kantoor: Muurhnizen 9. C R E D I E T-V EREENIGING te Amsterdam. Correspondentschap te Amersfoort Mr. W. M. J. van LUTTEUVELD, MUURHUIZEN, 9. Zij stelt zich ten doel het verleenen van Credieten onder per soonlijke of zakelijke zekerheid of in-blanco het incasseeren van handelspapier; het ontvangen van gelden a deposito en in rekening-courant. POPULAIR TIJDSCHRIFT voor Nederland. Redacteur dr. H. BLINK. Prijs per jaargang van 12 af leveringen met gekleurde platen fó.40. Men teekent in bij eiken boek handelaar en bij den uitgever S. L. van LOOY. Amsterdam, Keizersgracht 198. Vraagt slechts gelijk hier afgebeeld, daar vele waardelooze verkocht worden. Aktiengesellscbaft, Leipzig. Verkrijgbaar bij de meeste winkeliers te j Amersfoort. En-gros voor Amersfoort en om- streken H. J. BONNIER, Hof 11. wordt dagelyks meer gevraagd, en door hen die het nemen /.eer geroemd. Dat komt, doordat zij die het nemen, er de goede uitwerking van zien en ondervinden. Hcevelen zijn er niet geweest, die lijdende waren aan lusteloos heid, gevoel van zwakte, hoofdpijn (migraine), slapeloosheid gebrek aan eetlust, of overspannen zenuwen, en die hun tegenwoordige gezondheid enkel aan de Sangninose te danken hebben. Zjjt gij lijdende aan een van bovengenoemde kwalen, en hebt gij nog nooit Sanguinose genomen Wacht dan niet tot morgen maar begint lieden nog en gaat U daar eens geregeld een tijd lang mede door. IJ zult dan eens zien of cTe Sanguinose U niet lielpt. Wilt U eenige getuigenissen van personen die er de proef mede genomen hebben? Hieronder laten wij eenige verklaringen volgen voor wier echtheid wij volkomen durven instaan. In Amsterdam heoft mejuffrouw Catharina Alberdingk Tkym aan vele zwakken en herstellenden Sanguinose gegeven en zij schrijft Een klein, bleek ventje van drie jaar, dat volstrekt niet eten wilde, begon na 't. gebruik van een kwart llesch weer eetlust te krijgen. Nu is hij een stevige jongen. Verscheidene jonge moeders profiteeren zeer van 't gebruik; het. hielp haar de anemie overwinnen. Uitgeputte bleekneuzige naaistertjes voelden zich er door gesterkt en pgewekt, de lusteloosheid verdween en 't werk vlotte beter. Ik wilde wel dat de Sanguiuose bij alle bleeke kinderen en zwakke moeders aangetroffen werd. Overspannen zenuwen door Sanguinose gekalmeerd. M. Misschien bewijs ik aan anderen een dienst door u mede te deelen dat mijn zoon van 16 jaar, die ten gevolge van een grooten schrik zoozeer aan zijn zenuwen leed, dat wij wel eens aan zijn beterschap wanhoopten, de beste gevolgen heeft gehad van het gebruik uwer Sanguinose. Na 12 fla cons was zijn genezing voltooid en is zijn gezondheid beter <lan ooitte voren, v. Diemenstraat, J. NIEUKERKE. Den Haag. De ondergeteekende verklaart gaarne dat zijne echtgenoote, weken lang lijdende aan zwakheid van zenu wen en overspanning, sedert het ge bruik der Sanguinose is begonnen te beteren. Deze beterschap is blijvende ge weest en thans is zij zeer welva rende. G. PETTING A Franeker. Na groote zwakte weder gezond en levenslustig.' Gaarne geef ik U volmacht bekend te maken hoe de Sanguinose mijn dich tertje van 7 jaar van een wissen dood gered heeft. Zij was zoo zwak, dat zij altijd maar liggen wilde, maar nu, na uwe Sanguinose gebruikt te hebben, slaapt zij 's nachts weer goed, en is zoo Vroolijk dat zij den geheelen dag zou willen springen. Kogelvangerstraat, Rotterdam. H. WOELMS. Ik ondergeteekende verklaar, dat mijne vrouw, door en door verzwakt en altijd vermoeid en lusteloos was, maar door het gebruik der Sanguinose is hare ver moeidheid verdwenen, heeft zij goeden eetlust gekregen en heeft nu geene slapelooze nachten meer. Absteden 49, Utrecht. M J. GEURSEN. Hoofdpijn, op (le vlucht gedreven door Sanguinose. Mijne Heeren 1 Tot nu toe gebruikte ik tien flacons Sanguinose ik nam het geregeld driemaal daags, en ik ben dankbaur U te kunnen verklaren dat ik sedert slechts éénmaal booldpijn heb gehad, terwijl mij die vroeger ge regeld eens of tweemalen per week kwelde; zoodat ik ieder die last heeft van overspannen zenuwen ten sterkste aanraad het eens met de Sanguinose te probeereu. Hoogachtend, Leeuwarden. G. AMS1NG. Ruim acht jaar heb ik aan zware zenuwhoofdpijnen geleden, en wat ik ook probeerde, niels hielp mij, tot dat ik gelukkig door de Sanguinose gebaat werd. Mijn geheele zenuwge stel kwam weer tot kalmte. Dat ik hier dankbaar voor ben, beboet ik aan niemand te zeggen. Mejuffrouw De JAGER. Den Haag. Geldelooze pad 27. Zwakke magen kunnen versterkt worden door Sanguinose. Ik ondergeleekeude verklaar dat de Sanguinose het middel in Gods hand is geweest om mij te genezen van een maagkwaal waaraan ik drie jaren had gesukkeld. Na het gebruik van enkele fleschjes heb ik mijne krachten weder terug, en kan ik mijn arbeid weer goed verrichten. M. PLOKKER, Scheveningen. Rogstraat 48. Ik ondergeteekende kan dankbaar verklaren, dat, waar niets hielp, de Sanguinose mij geholpen heeft, Mijn maag was zoo zwak, dat ik niet het geringste voedsel kon gebruiken, maar reeds na de tweede flesch van uw heerlijk middel is zij aanmerkelijk ver beterd. Ik kan u dan ook niet genoeg danken zoo'n prachtig middel bekend te hebben gemaakt. A. ZIJDEMAN, Kromme Elleboog, Dordrecht. Nog veel meer voorbeelden zouden wij U kunnen aanhalen, daarom vragen wij U, indien U er meer van wensebt te weten, schrijf ons even eene briefkaart en wij sturen U ons boekje over de Sanguinose franco. Onze Sanguinose is alom verkrijgbaar. Zij kost: per flacon fJ.50, 6 flacons f8.—, 12 flacons 115. Naar plaatsen waar geen wederverkoopers zijn, sturen wij het U zonder prijsverhooging tegen rembours. D@n Haag. Fabrikanten der Sanguinose. Te Amersfoort bij A. van de WEG, voorheen Neomagus, Langestraat 23. Aanbevolen Merken St. Estèphe Medoc f 0.60 La Rose Ludon0.72 Chateau Mallerot0.80 Petit Bourgogne»0.99 Graves Blanc0.72 Mailt Sauternes»1.35 Wilte Bergerac»0.99 Niersteiner0.72 Rüdesheimer1.08 Oude Roode Portwijn 1.08 Extra oude Roode Portwijn. »1.44 Oude Witte Portwijn 1.08 Extra oude Witte Portwijn 1.80 Fine Old Pale Sherry 0.99 Goede Madeira0.90 Madeira Superior »1.4i Vermouth di Torino Dom Bellardi (per Liter) 1.17 Prijzen netto it contant. Depot van Wijnen te Amersfoort bij M. R. 1ST. Oosterveen, Langestraat 46. Arab, straat 11. Telefoon 77. in Goud, Zilver, Nikkel en Staal. Eigen reparatie-inrichting. Horloge- en Instrumentmaker, Langestraat. Amersfoort. Uituoodiging tot deelneming in do kansen, van de door den Staat Hamburg gewaarborgde groote Geldloterij, waarin zeker 10 Millioen 856 562 Mark gewonnen moeten worden. De hoofdprijzen van deze voordeelige lotorjj '•ijo /le volgende, namelijk: De allerhoogste prijs is iu het gelukkigste geval ROOOOO Mk. 1 Premie V.300000ML.I 1 prijs v 40000 Mk. n 30 000 20 000 15000 10000 5000 3 000 2 000 1000 400 1 45000 3 :'Premiën„ 40000 16 1 Premie,, 35000 i 40 1 30000 1 100 1 prys 100000 I 160 1 80000 619 1 60000 j 812 1 50000 75 In het geheel bevat deze loterij, die uit 7 klas sen bestaat, 111000 loten met 58 795 prijzen en 8 premier), zoodat bijna op de helft van alle loten een prijs vuil. Bijzondere atlentie verdient de aanmerkelijke verbetering van het plan der loterij, waardoor de speler in slaat is gesteld eene premie, niet als tot nog loe in de laatste klasse, maar reed* In elke klasse te winnen. De allerhoogste prijs der l*to klasse bedraagt in het gelukkigste geval 50 000 Mark, stijgt in de 2e kl. tot 55 000 M., in de 3e tot 60 000 M., in do 4e tot 70000 M., in de 5e lot 75 000 M., in de 6e tot 80 000 M., in de 7de en laatste klasse tot 600000 Mark. Voor de eerste prijetrekking, die officieel is vastgesteld, kost een geheel origineel lot slechts tl. 8.50 een half origineel lot slechts II. 1.75 een kwart origineel lot slechts tl. 0.90. De inleggelden voor de volgende klassen zoo wel als de juiste lijst der prijzen wordt aangegeven in het odicieele trekkiiigsplan voorzien van het Wapen van den Staat, welke ik op aanvrage gratl» verzend. Iedere deelnemer in de loterij ontvangt ongu- raagd onmiddellijk na do plaats gehad hebbende Irekking de offllcieele trokkingslijst. Do uitbetaling en verzending van prijzen geschiedt door mij direct en prompt aan de win- en onder de strengste geheimhouding. Iedere bestelling kan men eenvoudig p6r post- wissel opgeven, ook tegen rembours. SUF" Men wende zich dus met de aanvraag om toezending van loten voor de spoedig plaats hebbende trekking zoo epoedfg mogelijk of uiterlijk tot ZS HOVICIHBEIt met vertrouwen tot Samuel Heekseher senr. Snelpersdruk, Firma A. H. van CLEEFF, Amersfoort.

Amersfoortsche Courant | 1903 | | pagina 4