DE TERUGKEER VAN TARZAN Het Raadsel van den Doode! AMERSFOORTSCHE "01!KANT - DINSDAG 27 MEI 1911 door EDGAR RIGE BURROUGHS SPORT ZEILEN' KAAGWEEK GAAT DOOR! Beroep op de Zeilers SPECIALS REGELING Zondag j.l, zijn de oefenwedstrijden fan de Zeilvereeniging De Kaag ge ëindigd. Na afloop werden in de socië teit de Kaag door den voorzitter de prijzen uitgereikt. Voor hij hiertoe over ging, deelde hij onder luid applaus van de talrijke aanwezige .oilliefhebbers mede, dat het bestuur na rijp beraad er toe besloten had de Kaagweek dit jaar toch te laten doorgaan. Daartoe werd in de allereerste plaats een beroep gedaan op de zeilers uit de omgeving van Lei den en Warmond en ook Den Hang, om zooveel mogelijk slaapplaatsen beschik baar te stellen voor hen die willen in schrijven en ver weg wonen. De Frie zen zullen ook dit jaar uitgenood igd worden om lm» kr.-iehten te komen mo ten met de llollandeis. zoodat zij in do allereerste plaats in aanmerking zullen moefen komen voor de beschikbaar ge stelde slaapplaat -en. De Friezen waren gewoon in tenten op het terrein van do Sociëteit te slapen of in hun booten ma.ir aangezien .lit nu niet 111 -er is toe gestaan. zullen zij das van de gastvrij heid van hun enDoga's gebruik moeten maken. Daar het bestuur der zeilveree niging liter goede hoop heeft dat er voldoende sëi.i|i)il.Kitsen vi rij komen, zal er wat do wedstrijden Let reft, een spc- fi.ilo regeling getroffen v rorden. In dc allereerste plaats zal er later dan ge- woon lijk gestart worde», zoodat zij die uit Leiden. Warmond. I 'en Hang en andere omliggende plaatst •n moeten k<>- men. ruimschoots gologo: nheid zullen hebben tijdig aan den start te versohij nen. Ten tweede is men van plan een geregelde bootdienst van Warmond (sta tion) naar do Sociëteit te laten loopen. in aansluiting op de stoptreinen, wat voor velen die pep trein moeten komen, ongetwijfeld een uitkomst zal zijn Tenslotte werd er medegedeeld, dat er maatregelen in de pon zijn voor do ver strekking van eenvoudige en gnodkoope maaltijden in de grnote tent. die ieder jaar wordt opgeslagen, zoodat ook in de voed se? voorziening geen moeilijkhe den zullen zi.tn. Waarschuwing F 'en laat sten 'ij tl is. het nogal dikwijls voorgekomen, dat cr 's avonds laat nog gezeild en gevaren wordt op de Kager- plassen. T'it i= nu eenmaal na zonson dergang verboden. Daarom zij het den watersportliefhebbers nogmaals op het hart gedrukt dit niet meer te doen. want het gevolg zou kunnen zijn dat het zeilen op do» plassen voorgoed ver boden wordt. Men zij du.s gewaar schuwd. Kén kan het voor velen be derven BOKSEN Mooie Partij van Luc van Dam rUNTENZEGE OP HERTOLTLLE In het Concertgebouw te Amsterdam z.ljn onder flinke belangstelling de eer ste openbare wedstrijden aldaar voor beroepsboksers gehouden. De regeeringscommissaris van Am sterdam. do heer E. J. Voute, woonde een gedeelte van de wedstrijden bij. In de partij ttisseheu den Belg Ver ga uwen en Robert Disch «';i- geduren de alle tien ronden het initiatief bij den Belg. Op rustige wijze wftolilte deze zijn kansen af om zijn tegenstander te tref fen De eerste zes ronden verliepen dan ook in het voordeel van Vergouwen. DiSOtl veranderde na dezO rondt V in tactiek en ging tot den aanval over. Hij plaatste epkelc harde stooten op het hoofd en lichaam van Vergouwen Deze bleek echter een goed incasseerder te ziin. zoodat de strijd in deze ronden vrijwel opging. Tenslotte werd de strijd onbeslist ver klaard. waardoor Disch wel wat meer kreeg dan hij verdiende. De Groot en Zanetti leverden een fel gevecht in het halfzwaargcwioht. De Groot viel voortdurend aan. doch be zondigde zioh in zijn enthousiasme aan enkele te lage stooten. De overwinning van De Groot kwant geen oogenblik in gevaat. De bpste partij werd geleverd lus- ach en van Dam en Bertoullle. De strijd 421 Tarzan wrong zijn lichaam door de opening. Behoedzaam kroop hij verder. De grond eindigde plotseling bij een luik. Kij zag een klein stukje van den hemel boven zich en toen de maan vlak boven de schachtvormige opening stond, viel er een zacht, zil ver licht op een rivier, ver beneden hem. Tarzan was op een ouden muur stond op een hoog peil. Aanvankelijk was de Rotterdammer inet. zijn harde directe stooten tneer in den aanval, doch Bertouille gaf keurig partij. Bliksem snel gingen de beide boksers door den ring en de stooten volgden elkaar in een snel tempo op. Van Dnra was onge twijfeld boter, doch de Belg verdedigde ziolt zeer moedig. De laatste ronde trachtte van Daim nog een k.o. overwin ning te foreeeren, doch door stug ver dedigen van den Belg lukte dit: niet. Van Dam werd winner op punten. Bischop en Selhorst boksten een vlotte partij, waarbij Bisschop tot winnaar werd verklaard. VOETBAL KEERPLOEGEN IN' ACTIE lie Keuze-Commissie van den N.V.R. heeft besloten vijf wedstrijden te doen plaats hebben tusschen z.g. keurplocgen om aldus een overzicht van het spelers- materiaal te hebben. De wedstrijden zijn aldus vastgesteld: 29 Juni: te Arnhem: Oostelijk XIBondsploeg; 6 Juli te Utrecht: UtrechtBondsploeg: IJ Jul! te Haarlem: Haarlem—Westelijk XI: te Den Bosch: Zuidelijk XI Bondsploeg: "20 Juli te Leeuwarden; Noordelijk XI— Twentsch XI. ZWEMMEX ONZE ZWEMSTERS NAAK OENE MARKEN •Jopie Waalberg, Alie Stijl en Cor Kint zullen de reis naar Denemarken maken. Mevr. De Dood-Koenen zal de zwemsters begeleiden. RTTVTIV ?\J) ue Arbeidsdienst DE NIEUWE VERORDENING Behalve de gisteren vermelde arti kelen bevat de nieuwe verordening inzake den Arbeidsdienst nog de vol gende: Artikel 12. (IV Het beroepsperso- neel geniet bezoldiging. (2V Tot het beroepspersoneel van den Nederlandsehen Arbeidsdienst kan niet behooren hij, die hetzij zelf uit ten minste één vol-jooasche groot ouders stamt, hetzij met een persoon is gehuwd, die uit ten minste één vol-joodsche grootouders stamt. Het vierde lid van art. 6 is van toepassing. 3Het beroepspersonee! kan vrije inwoning, fcpst en dienstkleeding ge nieten. (4». De gezinsleden van het be roepspersonee'. kunnen in geval van ziekte en ongeval vrije geneeskundige behandeling, verpleging en verzor ging genieten. Artikell3.il). De secretaris-gene raal van Algemeene Zaken vaardigt, zoo noodig in overeenstemming met den secretaris-generaal van het des betreffende departement, de ter uit voering en aanvulling van dit besluit noodzakelijke voorschriften uit. gekomen. In den tegenover llggeri- den muur was een opening. Vlug naar den muur teruggaande, dien hij ver broken had, zette hij de steenen weer op zijn plaats. Vervolgens sloop hij weer naar den anderen muur. en een cogenblik later rende hij door een nauwe tunnel. Toen zag hij een trap. die naar beneden leidde. Hij daalde (2). De krachtens de artikelen 4. 10 en II uit te vaardigen rechtsvoor schriften moeten in de Nederlands he Staatscourant worden afgekondigd. Artikel 14. De secretaris-generaal van Algemeene Zaken kan gedurende den tijd. waarin de Nederlands he Arbeidsdienst zich nog in een stadium van opbouw bevindt, uitsluitend of in de eerste plaats degenen oproepen, die zich vrijwillig voor den arbeids dienst aanmelden. Artikel 15. (1). Deze verordening tieedt in werking op den dag hater afkondiging met terugwerkende kracht tot 1 Januari 1941. (2Zij wordt aangehaald als ..Arbeidsdien verordening". De organisatie van den Nederland- schen Arbeidsdienst is in bovenver melde Verordening geregeld. De N - derlandsche Arbeidsdienst, die reads voor een groot deel tot stand is ge bracht. ging tot nu toe uit van het principe, dat uitsluitend vrijwilligers zich er bij konden aanmelden. Er zij", thans 24 afdeelingen 15 ervan on- vatten elk 200 man. De 9 andere a- deelingen zijn tot nog toe gedeeltelij samengesteld en omvatten elk 5n man. De Arbeidsdienst telt 4 staven, res pectievelijk gevestigd te Den Haag Den Bosch. Apeldoorn en Groninger Op 1 Juni komen er nog 15 nieuwe afdeelingen bij. op 15 Augustus even eens weer 15. en op 1 September roily 20 nieuwe afdeelingen. Tegen het einde van dit jaar zal d/ Arbeidsdienst 75 afdeelingen, telip elk van 200 man. Het plan is den In totaal te doen hesman man verdeeld over 160 afdeelingen Ontbinding Opbouwdienst Het Verordeningenblad bevat een Verordening van den Rijkscommis saris. waarin beuaald wordt dat de Nederlandsche Opbouwdienst wordt ontbonden. De afwikkeling der aangelegenhe den van den ODbouwdienst geschied; door het hoofd van het afwikkelings bureau van den Nederlandsehen Oo- bouwdienst. Deze wordt door den secretaris-generaal van Algemeene Zaken benoemd en ontslagen. De secretaris-generaal vaardiet voor de uitvoering van deze Verorde ning noodzakelijke rechtsvoorschrif ten uit. welke worden afgekondigd in de Nederlandsche Staatscourant. MEISJE VERMIST Te Bussum wordt sinds Zaterdag i.i. het 10-jarig meisje, Ansje Busch 'vermist. Zij is'per fiets van huls ge gaan. voorgevende, dat zij bloemen ging plukken in het park Loegies- kamp. Zij is echter tot nu toe nog niet teruggekeerd. Een onderzoek niet politiehonden heeft geen resultaat opgeleverd. Het meisje is gekleed in lichtblauw jasje met dito mutsje, had beige sportkousen en droeg een ge- haar af en kwam uit In een lage. ruimte, hoog opgestapeld met meta len staven. Ondanks het reusachtige aantal, wist hij positief, dat ze van zuiver goud waren. De weg liep nu in allerlei bochten, maar het. was. alsof zijn intuïtie hem den goeden weg wees. Met groeiende hoop liep hij voort. Nog meer trappen leidden hem bloemd zomerjurkje. Zij heeft licht blond haar met twee vlechten, waar in een roode strik, blauwe oogen en zij draagt zwarte schoenen. Zij heeft oen flink postuur en eenigszins voor uitstekende boventanden. Het meisje is in het bezit, van een oud kinderrij wiel met terryzadel en handremmen. De commissaris van politie van Bussum verzoekt hun. die inlichtin gen over het vermiste meisje kunnen verstrekken, zich te vervoegen aan het hoofdbureau van politie te Bus sum of hem telefonisch op de hoogte te stellen. EIGEN-VERVOERDERS ORGANISATIE Het Verordeningenblad bevat een besluit van den secretaris-generaal van Waterstaat, houdende oprichting van een organisatie, welke den naam „eigen-vervoerders-organisatie (E. V. O.) draagt. WINTERHULP-LOTEN BEZORGEN DEN KOOPER VAAK EEN EXTRAATJE, MAAR DELGEN TEVENS IN VELE GEVALLEN DEN NOOD VAN BEHOEFTIGE LAND- GENOOTEN naar boven. Tarzan spoedde zich voort langs het slingerende pad. Aan het eind ervan stond hij op een bree- dc-n muur in de frissche lucht aan de andere zijde van de buitenmuren. Een mijl achter hem lag de vervallen stad van Opar. Een oude pilaar in de nabij heid van vergane glorie getuigende, weerkaatste het licht der tropische RADIO-PROGRAMMA'S WOENSDAG 28 MEI 6.45 Grnmofoonmuziek. 6.30 Ochtend gymnastiek. 7.00 Gramofoonmuziok. 7.45 Ochtendgymnastiek. 8.00 B.N.O.: Nieuws berichten. 8.13 Gewijde muziek (gr.pl.). 8.45 Gramofoonmuziok. (9.15—9.20 Voor do huisvrouw). '10.00 Gerard Lebon en zijn orkest, (10.2010.40 Declamatie). 11.15 Zang mot pianobegeleiding en gra- mu l oon muziek. 12.00 Gramofoonmuziek. 12.23 Voor den boer. 12.42 Almanak. 12.43 B.X.O.: Nieuws- en economische berichten. 1.00 Ensemble Bart Ekkers. 1 10 Gramofoonmuziok. 1.45 Ensemble Bandi Balogh. 2.1,3 Voor de vrouw. 2.30 Zang met. pianobegeleiding en grnmo- foonmuziok. 3.15 Gramofoonmuziok. 3.30 Orgelspel. 1.00 Bijbellezing (voorbereid door de Christ. Radio Slichting). 1.20 Voor de jeugd. 5.00 Gramof.muzick. 5.15 B.NO.: Nieuws-, economische en beurs berichten. 5 30 Voor de jeugd. 5.45 Or kest. Eloward. 6.15 Voor de hinnensdhip- por<. 6.30 Miisette-orkesr .J.os Gars de Paris" en solist 7.00 B.N.O.: Economi sche vragen van den dag 7.15 Volkszang met. pianobegeleiding 7 40 Gramofoon- muziek. 3.00 B.N.O Nieuwsberichten 8.15 Spiegel van den dag. 3 30 Concert gebouw-orkest. 9.10 Gramofoonmuziek. maan. „Opar". neuriede hij. ..Opar, bekoorlijke stad van een vergeten verleden! Stad van verschrikking en dood, van schoonheid cn beesten, maar stad van fabelachtiger, rijkdom!" Toen liet hij zijn blik vallen op de staven, die hij meegenomen had en hij zag, dat ze van het zuiverste goud waren. (Wordt vervolgd.) 9.25 Dagsluiting (voorbereid door de Christ. Radio Stichting). 9 30 Berichten (Engelsch). 9.43 G ramofoonmumiek. 10.0010.15 B.N.O.P-ngelsoh; The Jluteh achievements in the Netherlands Indies. HILVERSUM II, 301,5 M. 6.45 Gramofoonmuziek. 6.50 Ochtend- gymnastiek. 7.00 Gramofoonmuziek. 7.45 Ochtendgymnastiek. 8.00 B.N.O.: Nieuws berichten. 8,15 Gramofoonmuziek. 10.00 Morgenwijding, (voorbereid door het Vrijz. Piot. Kerkcoinité). '10.20 Grarao- foonnmziek. 11.IK» Voor de kleuters. 11.20 Ensemble Rentmeester. 12.00 Berichten. 12.15 Puszla-orkesl. 12.45 J3.X.O.Nieuws- en economische berichten. 1.00 Ensemble Erica Helen. 1.10 Gramofoonmuziek. 2.00 Cello en piano. 2 30 Lichte Toets. 8.15 Kamerorkest „Ais Nova et Antiqua" en solisten. 4.13 Gramofoonmuziek. 5.00 Cyclus „Het geestelijk karakter van ons volk" (voorbereid door het Vrijz. Prot. Kerkcomité). 5.15 B.N.O.: Nieuws-, eco nomische en beursberichten. 5.30 Om roeporkest en solist. (6.006.15 Gramo foonmuziek). 6.45 Reportage. 7.00 B.N.O - Brabantsch praatje. 7.15 Orgel concert. (7.307.15 Declamatie); S.00 B.N.O.: Nieuwsberichten. 8.15 Spiegel van den dag of gramofoonmuziek. 830 Ons schemeruurtje 9 30 „Het Handelsre gister". lezing 9 43 Gramofoonmuziek. 10.00 B.N.O.: Nieuwsberichten. Sluiting. Maandag vond een buitengewoon interessant vervoer plaats van een 18 ton zware ijzeren brug, welke dienst heeft gedaan over het Zuider Amstelkanaal en vervangen wordt door een nieuwe brug. De brug tijdens het vervoer op den Stadionweg te A'dam. FEUILLETON Roman van Hans Holz Nederlandsche Bewerking E. Veen 12. Geef toch antwoord, dringt de commissaris aan. U hebt vannacht om half een een dame ontvangen. Deze dame is om drie uur in den mor gen weggegaan. Wie was zij? Ohlsen antwoordt nog altijd niet, zijn oogen staren verschrikt den com missaris aan. Op dit oogenblik gaat de telefoon en de commissaris neemt den hoorn op. hij kijkt daarbij voortdurend naar OhLsen Ja. zegt de commissaris, met Kerckhoff zelf. Aha dokter, dus een schot in den slaap in de onmiddellijke nabijheid afgevuurd. Wanneer? Dus minstens twaalf of veertien uur ge leden. Dat is dus tusschen eon en twee uur in den nacht. Dank u. De commissaris legt den hoorn neer. Nu komt er weer leven in de ge- gestalte van Ohlsen. Hij staat lang zaam op en steekt een sigaret aar., een trek van verlichting glijdt over zijn gezicht. Als u al zooveel weet, commissa ris, dan zal het u geen moeite kosten de rest ook te weten te komen, even als den naam van de dame. Hij zwijgt en kijkt den commissaris bijna vroo- lijk aan. U wilt dus niets meer zeggen? Neen. De commissaris wandelt door de kamer. Luistert u nu eens. begint hij opnieuw. U zult mij moeten toe geven. dat u onder zware verdenking staat. U ontvangt des nachts om twaalf uur een u bekend man, die later dood gevonden wordt. U ver klaart ondanks alles, dat u den man niet kent, Eerst vertelde u een leugen om te verbergen, dat de man naar u toegekomen is. Dit is ontegenzeggelijk verdacht. Laten wij nu eens veronder stellen. dat de man zichzelf werkelijk heeft doodgeschoten; misschien dreig de hij u met een wapen en ging het schot af. zoodat hij zelf gedood werd. Dat is mogelijk. Daarvoor hebt u ge lukkig twee getuigen. Een dame was bij u, mevrouw Kindermann heeft haar en u binnengelaten. Als u den naam van die dame wilde noemen, dan kunnen we haar verhooren en zoudt u van de verdenking bevrijd zijn. Ohlsen lacht. Ik heb aan mijn ver klaringen niets toe te voegen. Ik geef toe, dat ik een onwaarheid gezegd heb, omdat het werkelijke feit zoo onge looflijk klinkt. Noemt u me toch den naam van de dame, dringt de politicman aan. Ohlsen lacht opnieuw. Doet u geen moeite, commissaris, dat doe Ik niet De commissaris neemt een stoel en gaat vlak bij Ohlsen zitten. Beste doctor Ohlsen, zegt hij, wees toch ver standig. Ik kan begrijpen waarom u die dame niet wilt noemen. Misschien is zij van goede familie, of getrouwd. U wilt haar onaangenaamheden be sparen. Dat kunt u echter alleen, wan neer u de waarheid vertelt. Ik zou u kunnen beloven, dat wij het verhoor zoo inrichten, dat haar elke onaan genaamheid wordt bespaard. Ohlsen schudt het hoofd. Het spijt mij heel erg, commissaris, maar van mij zult u dén naam niet hooren. U doet onverstandig, zegt de commissaris, als wij het niet te weten komen, kan ik u .niet garandeeren, cat er geen pijnlijke dingen gebeuren of dat dan juist datgene gebeurt, wat u wilt verhinderen. U bewijst haar een grooter dienst door haar naam te noemen dan dat wij hem zelf moeten uitvinden. Ohlsen schudt, het hoofd en lacht. De commissaris staat op. Den naam? vraagt hij ernstig. Ohlsen antwoordt niet, hij rookt kalm zijn sigaret op en drukt haar in het aschbakje uit. De commissaris loopt door de kamer, blijft dan bij de tafel staan en legt zijn horloge voor Ohlsen. Ik geef u drie minuten tijd, zegt hij, als u mij in dien tijd den naam niet noemt Ohlsen staart naar de wijzers. Bij de tweede minuut krijgt hij plotseling een inval, een verrassende gedachte, die bij hem opkomt als hij weer mar de groenende boomen kijkt, Dc ge dachte aan Christa. Hij ziet haar duidelijk voor zich, met haar grootc, vragende oogen, die zooveel moed en vertrouwen geven. Hij sluit zijn oogen en lacht voor zich heen. - Het is de hoofdzaak, dat zij het veiouwen in mij niet verliest. D commissaris schudt het hoofd. laar zij zal dat vertrouwen ver liezen als zij door uw zwijgen gecom promitteerd wordt, antwoordt hij. Ohlsen kijkt hem aan. Een kleine vergissing, commissaris, ik bedoelde Juist een andere De commissaris steekt zijn horloge bij zich. De drie minuten zijn om, noem u den naam? Ohlsen zucht. Laten wij er over ophouden, commissaris, ik doe het niet, Dan moet ik u arresteeren. HOOFDSTUK 6 Mevrouw Wiedemann is weer aan het av ndeten verschenen. Zij klaagt nog steeds over hoofdpijn en geeft met zwakke stem haar bevelen. Waar blijft Christa, zegt zij te gen ho r man. die juist binnenkomt, de tafel staat gedekt en het kind is er nog niet. Zij zal wel komen, bromt Wiede mann en gaat in een diepen stoel zit- ten. Hij vouwt de krant open en schrikt van den grooten kop waarop zijn blik valt. „Het geheim van dr. Ohlsen!" Hij begint te lezen. Mevrouw Wiede mann k 'mt, weer binnen en hij bergt de krant haastig weg. het is niet non dig, dat zijn vrouw iets weet. Haar zwakke zenuwen kunnen wéinig ver dragen. Christa is thuis, zegt mevrouw Wiedemann en grijpt naar den schel knop. Christa komt de kamer binnen. Goeden avond, groet zij en gaat op haar plaats zitten. Haar vader kijkt haar verstolen aan. Christa ziet er opgewonden uit en haar wangen gloeien. Nieuws? vraagt Wiedemann. Neenniets. Mevrouw kijkt Christa verwijtend aan. Waar was je zoolang? vraagt zij. Ik heb Charlotte ontmoet, wij hebben gewandeld en ons verlaat, zegt het meisje. Charlotte ontmoet? vraagt Wie demann verbaasd. Hoe gaat het met Hillebrecht? Christa is een oogenblik in de war. Hillebrecht. ik weet het niet, ik ge loof, dat hij weer beter is. Wij heb ben niet over hem gepraat.... Wiedemann kijkt haar aan. Daar zullen wij het straks over hebben, zegt deze blik. Zij eten zwijgend. Een keer zegt de moeder: Eigenlijk een sympathieke man, deze dokter Ohlsen. Ja, zegt Wiedemann zoo onver schillig als het hem mogelijk is. Ook na het eten komen zij er niet toe, met elks ar te praten. Mevrouw Wiedemann heeft barstende hoofd pijn, maar zij wil niet dadelijk naar bed. Jullie hadden mij vanmiddag best mee 'kunnen nemen, zegt zij te gen Christa en weer is er verwijt in haar klagende stem, de frissche lucht zou mij goed hebben gedaan. Het was heel toevallig, dat Ik Lotte tegenkwam, antwoordt Chris ta. Zij zitten in de huiskamer en Wie demann draait zenuwachtig aan de radio. Hij zou graag de krant lezen, maar krijgt er geen gelegenheid toe. hij is bang, dat zijn vrouw zal vragen iets voor te lezen of er haar een stuk van te geven. Doch op dit oogenblik klinkt het uit den luidspreker: Wij onderbreken de dansmuziek uit het Atlantic-hotel voor een mededeeling van de politie: „Hedenmorgen om tien uur verscheen op een politiebu reau in het Westen van Berlijn, een man, die vertelde, dat er in zijn wo ning iemand was dood geschoten. De politie heeft verklaard, dat hier van misdaad sprake is. De bewoner, ze kere doctor Ohlsen. die onlangs uit Amerika Ls teruggekeerd, moet zich op het tijdstip van den moord in het huis hebben bevonden. Zooals later werd opgehelderd, moet ook nog een dame in het bewuste huis op bezoek zijn geweest en wel bij doctor OhLsen. Het is voor de voortzetting van het onderzoek van groot belang, dat de betreffende dame zich op het politie bureau aanmeldt. De politie verzoekt ook het publiek aanwijzingen te ge ven omtrent deze onbekende vrouw." Dan volgt de mededeeling, dat aan dezen oproep door middel van aan plakbiljetten verdere bekendheid zal worden gegevea. (Wordt vervolgd)

Amersfoortsche Courant | 1941 | | pagina 2