Amerslbortsche Bank. D. J. SMITS, Langestraat 20. BOUWTERREIN 1 Den INBOEDEL, J. W. VAN AGHTERBERGH Jr., Inbo edel, Nouveautéalleen best goed. Faience de Gouda. Uit den omtrek. ADVERTENTIËN. Dringende bede om hulp. Co. Kortegracht 20. A. ff J VOS STOOMZEEPPOEDERFABRIEK A. J. VOS, verkoopen: A. N. J. VOS, een Huis, De Notaris A. N. J. VOS, Inboedel De Notaris A. N. J. VOS, deftigen Inboedel, De Notaris A- N. J. VOS, PUBLIEK VERKOOPEN: publiek verkoopen: TAKKENBOSSEN, Amersfoort, bericht de ontvangst van Alle artikelen voor het seizoen. Groote Keuze in Axminster en Imm. Smirna KARPETTEN. Rijke keuze in TAFELKLEEDEN, in alle prijzen en kwaliteiten. BATIKS. stel bij de steenfabriek de zwervelingen zich konden nederzetten. Dubbele vergissing. Eergiste ren stapten in het Victoriahotel te Rotter dam af twee Engelsche jockey's genaamd Wil liam Price en Speedy Payne. Zij kwamen daar in gesprek niet een der restaurantkell- ners en daar zij zijine diensten op prijs stel den, boden zij hem aan voor 5 pond sterling deel te nemen in hun aandeel van 20 pond sterling, in eene weddenschap op het paard „Wear Grane". Dit werd door den kcllner aanvaard. Kort daarop vertrokken de gasten, zonder dat zij hunne hotelrekening betaald hadden. Nu begon de kellner ongerust te worden over de door hem betaalde 5 pond en hij haalde de politie in 't geval. De politie kwam spoedig tot de ontdekking, dat de jockey's naar Velp vertrokken waren, nam de noo- dige maatregelen, en Let gevolg was, dat beiden door den burgemeester van Velp en ee" politiebeambte uit Rotterdam in een hotel te Velp werden aangehouden. Zij wa ren zich echter van geen kwaad bewust en verklaarden zich dan ook dadelijk bereid me de naar Rotterdam terug te gaan. Het? bleek nu niet alleen, zoo meldt men aan de Tel. dat er geen sprake was van kwade trouw, .maar daarenboven bleek ook uit een telegram in de Köln. Ztg., dat het paard „Wear Grane" gewonnen had, zoo dat de kellner nplaats van zijn 5 pond kwijt te zijn, nu 10 maal zijn inzet uitbetaald krijgt, zijnde f 600. Te Velp dacht men al dadelijk in Price den inbreker ontdekt te hebben, die, zich noemende Willem Preis dezer dagen in een hotel aan het Haringvliet te Rotterdam het' kistje met 1800 stal, waarin men zich-, zooals .uit "bovenstaand blijkt, deer lijk vergiste. De brandersknecht v. cL H. te Schie dam is thans aan zijn verwondingen overle den. Doodgevallen. Aan de Looiers gracht te Amsterdam is Woensdag een der tien-jarig knaapje uit de dakgoot van een huis gevallen en op een binnenplaats terecht gekomen. Het knaapje werd naar het Wil- x helminargasthuis vervoerd, waar het spoedig .overleed. Noodlottige val, .ïsterennamid dag omstreeks 3 uur viel een 20-jarige man, die op een ladder in het huis van bewaring te Arnhem werkzaamheden verrichtte, naar beneden. De dadelijk ontboden geneesheer kon slechts den dood constateeren. Door het eten van champig nons, d:e blijkbaar tot een schadelijke soort behooren, werd het geheele gezin van Hen heer K., leeraar aan de Rijkslandbouwschool to Wageningen, plotseling zeer ernstig ziek. zoodat men erger vreesde. Thans zijn de zie ken weer aan de betere hanu en is direct ge vaar geweken. Slaapziekte. Een merkwaardig ge val doet zich naar de Limb. Koer. me dt te Asten bij een 11-jarigen jongen. Op Zondag 2 Oct. jl. thuis komende, klaag de het kind over inwendige pijn. Te L<;1 ge gaan zijnde, viel hij in slaap en is sedert dien nog niet wakker geworden, hoewel deer den geneesheer al het mogelijke is gedaan om den jongen wakker te krijgen. Bij het tetdoeren van een weinig drank, voornamijk om de lippen te bevochtigen, hoort me;i e°n zacht steunen of kermen. Brand te 'sGravenhage. In het hotel, annex eafé-resaurant van den heer Dait. aan het Spui nabij de Bierkade te 's Gravenhage brak hedennacht te ongeveer half twee door tot nog toe onbekende oor zaak een uits'aande brand uit. De brandweer, die weldra op het terrein was, tastte onder leiding van den onder-oom- mandant het vuur aan, aan de voorzijde met 4, aan de achterzijde met 3 stralen vau de waterleiding. De eerste en de tweede verdie ping brandden geheel uit. Assurantie dekt de schade. Brand te Leeuwarde n Woens dagavond omstreeks 10 uur brak door onbe kende oorzaak een hevige brand uit in de wagenmiakerij en rijituigfabriek van P. S. Bosch aan het Zuiderplein te Leeuwarden, die weldra ook de zadelmakerij en smederij aantastten. De brandweer wist het vuur tot de fabriek te bepalen, die echter geheel uit brandde met de daarin aanwezige zes en vijf gedeeltelijk gereed zijnde rijtuigen. Gebou wen eri goederen waren verzekerd, niet ech ter die van den inwonenden meesterknecht. Gasontploffing. Donderdagavond omstreeks 6 uur bemerkte de bewoner van het perceel Molenstraat 57 te 's Gravenhage, de heer v. W., een sterke gaslucht, terwijl de lichten brandden. Omnidellijk stelde «le heer W. een onderzoek in, beneden en bover. Toen een lucifer werd aangestoken en een deur openging, volgde een hevige ontploffing, waarbij alle ramen beneden en op de le en 2e étage werden vernield en het plafond schei r- dè, terwijl de dienstbode werd neergeworpen, zich aan 't aangezicht en handen verwond de door de glasscherven, de Leer des huizes de hoofdharen en knevel werden geschroeid, en de knecht ook werd neergeworpen, doch zonder letsel bleef. N. Ct. De verzakking te Rotter dam. Nader blijkt dat de verzakking in de Stadbuissteeg te Rotterdam is veroorzaakt door het instorten van den boog van eeu gewelf, dat vroeger diende om eene verbin ding te water te geven tusschen den Steiger en de Kipstraat, toen langs laatstgenoemde straat nog water liep. Thans is men bezig dit gewelf mfet zand te vullen en den boog af te breken ter voor koming van een herhaling. Met dit werk wordt den geheelen nacht voortgegaan. Door het instorten van het gewelf weck de daarboven liggende gasbuis uit de voegen; vandaar gasontsnapping. Heb verkeer voor voertuigen blijft voor- loopig. gestremd. Hoogland. Onze eerste wethouder, de hooi- A. van den Tweel, is jl. Dinsdag in don ouderdom van 72 jaren overleden. Bijna 25 jaren was hij lid van den ge meenteraad en sinds 1885 wethouder. De belangen der gemeente heeft hij be hartigd met voorbeeldiger ijver en nauw gezetheid; hierdoor en door zijn onpartijdig optreden heeft" hiji recht op de dankbaar heid van alle gemeentenaren Wegens zijn helder doorzicht was hiji vaak j de vraagbaak van zijne medeleden. Zijn heengaan is oen groot verlies voor zijne familie, voor het gemeentebestuur, ja, voor geheel Hoogland. R. P. Brand te Hilversum. Te Hilver- sum is Donderdagavond een houten schuur, 1 behoorende tot de tapijt fabriek van den heer I gelden verzameldbij lange echter niet to^- Hogenbrik, 2e Oosterstraat, door onbekende reikend hun eenige verzachting in de toekomst oorzaak afgebrand. i te verzekeren. Do schade wordt door verzekering gedekt. Het is daarom dat deze Commissie zich - i tot UEdele Menschenvriendon wendtom QT I f? T\AZ ^9 dqze ?en dringend beroep te,doen op Uwe C5 1 x\L/311 1 I—vJ VV O# barmhartigheid, hopendo door Uwe gaven, -■ hoe klein ook, welke zij met dankbaarheid De le luitenant O. H. G. Gelderman in dit blad wenscht te verantwoorden, in staat en de 2e luitenant J. H. A. L. Strijjbosch, gesteld te worden dezo zwaar beproefde ge- van het 5e reg. infanterie, die gedurende drie zinnen voor naderend gebrek te behoeden. Weldadige Landgenooten Zooals uit de Nieuwsbladen bekend is ge worden, zijn door den jongsten storm 4 ürkor Visschersschuiten met man en muis vergaan tengevolge waarvan 14 personen van dit eiland jammerlijk in do golven zijn omgekomen. Yele huisgezinnen zjjn daardoor in diepen rouw gedompelddoch bovendien zijn er 4 weduwen met 10 nog zeer jeugdige weezen en 2 moeder-weduwenwelke op eens van allo levensonderhond verstoken en weldra aan de diopste armoede prijsgegeven zijn. Diep begaan met het bitter lot dier wedu wen en kinderen heeft zich alhier eene Com missie gevormden reeds op 't eiland eenige maanden zijn gedetacheerd geweest bij de Normaal Schietschool te 's Gravenhage, keer den heden bij hun korps terug. De 2e luitenant-kwartiermeester H. M.,,M. Buff art, van het 5e regiment infan terie, wordt 16- November overgeplaatst bij het 10. reg. infanterie en werkzaam gesteld bij de hoofdadministratie te Haarlem. De le luitenant der infanterie P. Donk, die yroeger hier in garnizoen was, schreef over Reeruteering van ons veld leger" in de September-aflevering van Else- viers Geïll. Maandschrift, en heeft nu ge schreven in de October-aflevering van ge noemd Maandschrift een artikel over ..Orgar nisatie onzer Weermacht te velde", waarin hij deze stellingen ontwikkelt: „1. Voor de vorming van een behoorlijk veldleger is, in verband met de sterkte onzer infanterie, uitbreiding van andere wapens dringend noodig. Deze is, zonder enorme opvoering van het budget, alleen mogelijk, als men zich concessies getroosten wil ten aanzien van de bereden wlapens. Deze kun nen zijiuj a. beperking) van de vredessterkte aan trekpaarden tot het noodige voor de oefenin gen; b. afzien van uitbreiding der cavalerie, ge paard aan afschaffing van do rijdende artil lerie en oprichting van afdeelingen rijwiel- infanterie verkorting van den eersten oefentijd. Tot versterking van den onderlingen band en den samenhang tusschen kader en manschappen (en daardoor van de kracht van het leger) moeten voor de samenstelling van afdeelingen aangewezen worden manschap pen, van zoo weinig mogelijk verschillende lichtingen, en kader, dat bij hunne opleiding dienst heeft gedaan. 3. Leger, militie, landweer en landstorm moeten distriötsgew ij ze worden ingedeeld en behoord'. 4. In het voorgedragen stelsel kan de landweer in het veldleger dienst doen in af zonderlijke regimenten vereenigd ooider di- visieverbandl met de militie. In het voorgedragen stelsel kan de landstorm' zoodanige bestemming krijgen, dat het veldleger geheel voor den strijd tegen bet vijandelijke leger besahikbaar blijft.". Dd schrijver beoogt een groote uitbrei ding van ons leger, te bereiken door a-lgct- meeuen dienstplicht en korten oefeningstij d. zonder verhooging van lasten. Opmerking) verdient het ruim gebruik dat hij wil ge maakt zien van rijwiel-infanterie. Zooals wij reeds eerder berichtten, zal door het departement Amersfoort van de Mij. tot Nut van het Algemeen op Donder dag a. s. in Amicitia een voordracht- en muziekavond worden gegeven voor het volk. De toegangsprijs is op 10 cents gesteld. Wij laten hieronder het programma vol- gen: 1. Kling Cotton, Marsoh, Sousa; 2. Japan (met lichtbeelden), dr. v. Schothorst; 3. Ouvarture ,,La Dame de Cains", Duval; 4. Soiurire d'Avril, Valse, Deprea; 5. Japan (met lichtbeelden), dr. v. S'aliotliorst j 6. Potpourri populaire, Schrei nor; 7. Finale. De muziek nummers worden gegeven door het symphonie-orkest Juibail, directeur de heer G. Bikkers. Zij vleit zich reeds bij voorbaat, opnieuw een bewijs van Uwe edelmoedigheid betoond te zien aan deze arme moeders en kinderen, die het zoo ten volle verdienen Urk10 October 1904. De Commissie voornoemd Jhr. A. VAN SUCHTELEN VAN DE HA ARE, Burgemeester, Voorzitter P. HOEKSTRA, 2e Voorzitter. I. K. KOFFEMAN Secretaris. E J. HAKVOORTle Penningmeester. I. SNOEK, 2° Penningmeester. J. VAN ANKEN, Predikant Geref. Kerk. P. BROUWER, Diaken id. C. A. TER LINDEN, Predikant Herv. Kerk. T. VAN EERDEOuderling id. G. OOSTERHUIS, Predikant Chr. Geref. Kerk J.VAN IIER WIELEN, Gemeente-geneesheer. R. JANSMA, Hoofd der School. J. TER NAPEL. I. G. KOFFEMAN. Bailers en roninlssionnairs in Effecten. AMSTERDAMNIJMEGEN. AMERSFOORT Muurhuizen 33, belasten zich met den in- en verkoop van fondsen het incasseeren en disconteeren van wissels, het koopen en verkoopen van coupons, buiten- landsche wissels, vreemd bankpapier en muntspeciën nemen gelden deposito, verschaffen gelegenheid lot het in bevarine geven vitn waardin in de safe-kastjes linnner gepantserde brand- en inbraakvrije kast. waar voor nadere conditiën te hunnen kantore verkrijgbaar, verleencn handelscredieten cn openon reke ning-courant met renteberekening, sluiten prolongation. Haul oor geopend O21 en Ti/s—81/2» Belast zich met aan- en verkoop van effec ten Incasso'ssluit Prolongationverleent Crediet in Rekening-courantneemt gelden in Déposito met 1 d. opvragen k 2 14 ,2* Kantoor geopend van 93 uur voormiddags De Notaris te Amersfoort, zal op Dinsdag 18 Oclo- I her IH04, des middags 12 uur, in het hotel I „DE VERGULDE ZWAAN" aldaar Na hevigeu strijd zijfn, zooals men zich herinneren zal. de voorstandiers dér kermis als overwinnaars uit het strijdperk getreden en hebben zij een. oud feest, waaraan vooral door het volk nog al gehecht wordt, hoewel bet lang niet meer „je dat'' is, gehouden. Met het oog op de gewijzigde dislocatie zullen we hun, die met zooveel vreugde dezo feest week zien naderen, zeker geen ondienst bewijzen, door hen een beetje voor te liali- ten, waar een en ander geplaatst zal wor den. Zoo zullen op de „Hof" de stoomcar- rouisel, een luohtsohoirmiel. een canematoT- graaf, een panorama., een schiettent en een tweetal gebakkramen verrijzenop de „Ap pelmarkt" een hippodrome. Op de „Groen markt" een tweetal gebakkramen eni een draaimolen; op de Varkensmarkt, Havik en 't Zand diverse kramen voor den verkoop van (galaniteriënl, brillen, nougat, paling, zuur, enz. Burgemeester en Wethouders van Amersfoort brengen ter algcmeene kennis, dat op Donderdag 17 November 1904, des \oormiddags te 10 ure, ten raadhui ze de nitr loting zal plaats hebben van 6 obligatiën a f 1000 in de geldleening dd. 30 Augustus 1889. 2 obligatiën a f 500 in de goldleening dd. 8 Februari 1893. 1 obligatie a f 500 in de geldleening dd. 9 Februari 1897. 3 obligatiën a f '500 in do geldleening dd. 15 Maart 1898. 10 obligatiën a f 1000 in de geldleening dd. 6 Juui 1899. Aflosbaar 31 December 1904. verkoopen In de gemeente AMERSFOORT. No. 1. De in volle werking zijnde met annexe KANTOORGEBOUWEN, ERF eo TUIN aan de van Porsijnstraat No. 10, stand groot 18 aren 25 centiaren. In eigen gebruik bij de firma BERNS Co. No. 2 en 3 Twee perceelen aan de van Persijnstraat naast het vorig perceel elk tor breedte van 10 Motor on ter oppervlakte van 5 aren, 75 centiaren. Afzonderlijk en in massa. Aanvaarding bij de betaling der kooppen ningen op 17 December 1904 of zooveel vroe ger als nader wordt overoengokomen. DE NOTARIS te Amersfoortzal op Donderdag 21 No- vemlnr 1004, des voormiddags 10 unr precies, in het Koetshuis van den huize „HEILIGENBERG" onder Lousden, publiek out coulant geld verkoopen: 1 Landauer voor 1 en 2 Paarden (fabriek BINET Brussel) 1 Victoria, 1 Coupé, 1 Tent wagen of vis it vis1 Utrochtsch Wagentje 1 Boerenwagen met Opzet3 Kruiwagens 2 Koeien, 2 Varkens, 2 perceelen Mest, Loods voor Afbraak, Tuingereedschappen, als: Tuinrol Grasmaaier Slijpsteen 6 Gieters Licbthaak, 2 KistingplankonHarken, Hooi vorken Schoffels, Greepen Calorifère, Tuin stoelen, Hoekdi?an, rondo Divan, Emmers, Rietmatten, Stroomatten, Bloempotten, 10 per ceelen Bladaarde, voorts SialgereedM'http. pen, als: 2 Plaids 2 Tweespanstuigen, 2 Een- spantuigen Trens met Snaffel2 leeren Oor- kappen, 4 Halsters, leeren Dekken, Stangen. SnaffelsZweepen Winter-, Zomer- en Vlie- gendekken. Singels, Rijtuigwip, Paardendekens en eindelijk als: Kasten, Tafels, Stoelen, Kachels, Lampen, Kamerstortbad, Draaimangel, Glas-, Blik-, Tïh- en Aardework en hetgeen vorder te voorschijn zal worden gebracht. Daags te voren te bezichtigen van 10—12 en van 24 uur. De Notaris A, N. J. VOS, Amersfoort, zal op Wocuaifag 2 No vember ltMt-1, des voormiddags 9 uur, ten huize van G. VAN VEEN in de Groote Haag te Amersfoort publiek om coulant geld 2 gladtandspaardeo, 2 goederen wagens, 4 wagens met opzet, 2 stortkarren, 1 lage wagen, ploeg, 2 eegden, kortkist, wagen-, kar- en paardentuigen, touwen, kettingenpartij brandhout voortslandbouw, melk- en deelgertedschappen en hetgeen verder te voor schijn zal worden gebracht. 's Morgens voor den verkoop te bezichtigen. De Notaris te Amersfoort, zal op Maandag 7 Novem ber 1001. d« s middag» 12 unr, in het café „Pauw" aan den Eemnesserweg te Baarn publiek verkoopen: In de Gemeente BAARN bestaande in 2 woningen met Scminr, Erf en Grond aan de Johannalaan nos. 297 en 298 groot 2 aren 60 centiaren. Elk dor woningen is verhuurd voor f 1.35 per week. Aanvaarding bij de betaling der kooppen ningen op 7 Februari 1005. to Amersfoort, zal op Dingdag 8 Novem ber 1001des voormiddags 9 uur, ten huize van TEUNIS VAN DEN HEUVELachter de Kamp te Amersfoort publiek verkoopen i gladtands bruin merriepaard 1 kalfdragende koe, 2 vette varkens 2 wagens met opzet 2 stortkarren 1 ploegwan molen kortkistkruiwagens, 2 langwagens burriehouten een span eegdenpaarden- en kar- tuigenzeisen zichtemmers en oosthouten, partij planken brandhoutkisten tonnen 2 perceelen haver, hooi en stroo, aardappelen, touwen, ijz rwerk, gavels, groepen, harken en verdere landbouw-, melk- en deel- gereedschappen en eindelijk als kabinetoude kastbod met toe- behooren tafels stoelen spiegels schilderijen klok, hoekkastje, kachel, fornuis, glas-, blik, tin en aardewerk en hetgeen verder te voorschijn zal worden gebracht. Daags te voren te bezichtigen van 912 en van 2— 4 uur. te Amersfoort zal op DINSDAG 25 OC TOBER 1O04 des voormiddags 9 uur, ten huizo van den Heer C. STEENBEEKaar. de Langestraat, te Amersfoort, publiek om contant geld verkoopen bestaande voornamelijk in SalonameublementTafels Stoelen Fauteuils, Canapé's LinnenkastPenantkastje Pianino Spiegels Schilderijen, KlokLampen Kachels, Gor dijnen LoopersKarpetten Kleeden Kinderwagen Win kelkastje 2 Buffettenvoorts Koksgereed- schappon als Fornuis, IJsemmer, Pasteitrom mels VormenPannenverder voorraad Winkelgoederen als Comestibles enz. en'eindelijk Glas-, Blik-, Tin- en Aairdewerk en hetgeen verder te voorschijn zal worden gebracht. Daags te voren te bezichtigen van 9—12 en van 2—4 uur. Zegt liet voort. De Notaris A. N. J. VOS te Amersfoort zal op Donderdag 27 Oc tober 1904, des voormiddags 9 uur. aan het Hoerenhuis in de Schimmelpenninckstraat n°. 20 te Amersfoort, ten verzoeke van de Hoog WelGeb. Vrouwe Mevrouw HAITSMA MULIERBarcüman Wüxjtiers, (wegens ver trek naar het Buitenland) publiek om contant geld verkoopen: den (gedeeltelijken) bestaande voornamelijk in Salonameublement, Slaapkamer-ameublementen, Canapé, Tafels, eikenhouten en andere Stoelen, Fauteuils, Ledekanten mot Toebehooren, Brandkast, Sch ij f bureau, Linnenpers. Hangkast, Spiegels, Schilderijen, Kleeden, Gordijnen, diverse Boe ken, Fornuis, Kachels, Gas- en andere Lampen, voorts antiek Porcelein voornamelijk me«k Chineesche tempel, antiek Bureau, dito Kast, dito Lichtkroon enz., Keukengereedschap, Glas-, Blik-, Tin- en Aardewerk en hetgeen verder te voorschijn zal worden gebracht. Kijkdagen, particulier Dinsdag 25 Octo ber van 912 en van 24 uur, tegon be taling van 0.20. Publiek, Woensdag 26 October van —12 on van 24 uur. te Amersfoort, zal op Woensdag 26 Octo ber 1901, des voormiddags 9 uur, op de Boerderij van den Heer J. WILHELMUS aan den Nieuwenweg te Soest 1 gladtands zwart Ruinpaard, 1 aftands bruin Merriepaard, 17 kalfdragende Koeien 4 kalfdragende Vaarzen, 6 Pin ken (Graskalveren)2 Boe renwagens met opzet, 3 Ploe gen, een tweespan Eegd, 1 eenspan Eegd Wagen groote Karn Koek- molen Kortmachine, Gierbak, Kaaspers, Kaas planken, Schragen, Tuigen, partij grooto Spar ren, Slieten, 2 schelften Takkenbosson, Brand hout, Schuurtje, en verder LANDBOUW-, MELK- rn DEELGEKEEDNCIIAI*- PEN en hetgeen verder te voorschijn zal worden gebracht. Daags te voren te bezichtigen van 9—12 en van 24 uur. N.B. De koopen tot en met f 10, bene vens de onkosten contantdaarboven op dag 1 8rpiriubrr 1905, mits 2 soliedo den notaris bekende borgen stellende. «ERRASSI N G. Wie uit bovenstaand woord de meest Holl. woorden maakt van niet meer dan 5 letters b.v. varen ring 0as enz. en dezo inzendt voor Dinsdag 25 October a. m. met 25 ets. per postwissel of aan postzegels, ontvangt een prachtig, fonkelnieuw RIJWIEL; 5 volgonde leder een gewaarborgd gouden DAMESHORLOGE. Alle in zenders hebben bovendien kans op 10 gowaarb. gouden RINGEN en 20 nikkel THEE POTTEN. Laatste advertentie. De uitslag krijgen alle deelnemers franco aan huis Zaterdag 5 November a. 8. J. SMITS Co., Drukkerij Arnhem- De Notaris A. N J. VOS, te Amers foort, zal op Woensdag 19 October 19U4, des namiddags 1 nnr, in het Koffiehuis „De Koophandel", bewoond door don Heer L. SCHALKX te Soest 200 perceelen Zware, Droge Beuken en Eiken: beuken Kachelhout, Sparren, beuken Stammen, eiken Palen, Koestakon, beuken, eiken en 1 iepen Platon, Planken, Schrooten, Latton enz. Alles 4 dagen vóór den verkoop uitgenum- merd te bezichtigen op de houtwerf van den j Heer A. BUTSELAAR te Soest. Betaling kooppenningen l Maart 1905. Behanger, Stoffeerder, Complete Meubileering. De collectie najaarsartikelen is compleet. Ze omvat een rijke keuze Vellen, Vachten, Tea- Coseys, Kussens, Waterstoven, Voe- zakken, enz. - - PRIMA ARTIKELEN. - - CONCURREERENDE PRIJZEN. MODERNE

Amersfoortsch Dagblad | 1904 | | pagina 3