S.M.PEREL, shir. Pédicnre, Meubilaire Eerste Hypotheekbank „Een m de Drie". Uit den omtrek. STADSNIEUWS. ADVERTENTIEN. LiMiM BODVER Co. Toerende Goederen. 3 flinke ongemeubileerde Kamers, Electriciteitsbedrijf Stichtsche Hypotheekbank SPAAR' en VOORSCHOTBANK Korte Poten 7", 's Gravenhage. Telefoon No. 290. ZEIST, Park Bosch en Duin 2- Een luis en Erf. r 4. Een Hois met Er-', Grond en Plaats, 5- Een Winkelhuis met Erf Grond en 1 Enn Hnis met Ert, Grond en Tuin of 8 Een Wint6ltnisenErf,staraat,Bou2wi; 9 Een Enis met Erf, Grond en Toil, 10 eo 11. Tiee Huizen eo Errea, „iz! 12 i 14 Drie Huizen en Em.eCZ' 15- Een Huis en Erl ^h79,AcnabT"è 16. Eea Hois eo Erf, 11 VUYSTIKGH en LENS, Dienstbode ENCELSCH HEEREN MODE-MAGAZIJN. H. F. JÜRRITSMA, Utrecht, ENGELSGHE ONDERKLEEDING BORSTROKKEN en PANTALONS, Onkrimpbare WOL, Autogr. Drukinr. Fabriek Het „Nederlandsch Tooneel" bekw. R K. KEUKENMEID, R C. Keukenmeid, GEDEBALLOTEERD. Een Client van Beteekenis. Set O. M. bij de rechtbank, zich gronden- de op 't ambtseedig prooes-verbaal en van meening dat ook rookzwak kruit, al zij 't dan weinig, rook ontwikkelt, eréchte bevestiging van d© veroordeeling. D© relletjes te Beverwijk. Voor de Haarlemsche rechtbank stonden gis teren terecht d© '22-jarige J. H. de Swart ©n de 50-jarige F. A. Hafkenscheid, beiden van Beverwijk, beklaagd van op 29 Nov. 1.1. die oide verstoord te hebben in een© vergade ring, waarin als spreker optrad d© gewezen priester dr. A. H. J. Sohoemakers. Deze, als getuige gehoord, verklaarde dat hij reeds vooraf een biljet in handen gekre gen had, waarin stond: Ga niet naar de schandaal vergadering, waar een afgevallen priester spreekt. Die vergadering werd totaal in de war gestuurd door rumoer in de zaal en later door 9dh reeuwen buiten en het in werpen van de ruiten. De spreker en zijn vrouw hebben een uur lang zich moeten ver schuilen, daoi* de woedende volksmenigte hen te lijf walde. Het O. M, vorderde tegen beide beklaag den, die de belhamels van het schandaal wa ren, elk een week gevangenisstraf. Ben der beklaagden las een schriftelijke verdediging voor. Brandstichting. Gisteren dien de voor de rechtbank te 's Hertogeubosck do zaak van het O. M. tegen Godefrides Gevers, slachter, geboren en wonende te Hintham nabij den Bosch, thans in hechtenis en be klaagd van ten nadeele van den hesr van Erp te Hintham brand te hebben gesticht. Het 0. M. eischte eene gevangenisstraf van 8 jaar. Ben kin-erbeul. De rechtbank te Breda heeft den stoelcnmatter Netter, die zijn stiefzoontje zoo mishandelde, dat het aan de gevolgen overleed, tot 2 jaar gevangenis^ straf veroordeeld. De eisch was 4 jaar. Valsche munt. Door de arr.-recht- bank te Zwolle is heden rechtsingang ver leend met last tot ;nstructie in de zaak tegen J. D., wonende te Zwartsluis ter zake van valsche munt (art. 208 W. v. S.) Hij werd daarbij tevens uit de vcorloopige hechtenis ontslagen. Z. Ct. Van der Merk, de dader van den moord in de Jan van der Heijdenstraat te Amster dam, heeft zich gisterennacht in de gevainge- nis aan de Weteringschans aldaar door op hanging aan zijn stropdas van het leven 1*> roofd. Een voortvluchtige burge mees te r. Sedert Woensdag is de heer Gau- tier, burgemeester der gemeente Gouderak, voortvluchtig. Men spreekt van gepleegde onregelmatigheid in da gemeente-financiën. Gistermiddag zou de commissaris der Ko ningin de gemeente Gouderak bezoeken; men vermoedt dat d© burgemeester, uit vrees voor ontdekking, is gevlucht, Vermoedelijk houdt hij zich te Antwerpen op. De voortvluchtige burge meester-secretaris van Gou'derak en Bergambacht, was tevens penningmeester van verschillende polderbesturen. Hij ré reeds Zon dag heimelijk naar hét V- Genland vertrok ken, zonder orde op zijne zaken te stellen. Zijne particuliere schulden moeten een groot bedrag uitmaken. Inbrekers gevat. De personen, die diefstal met braak pleegden in de bureaux van het Haarlemsche Dagblad, zijn gevalt. Een heeft reeds bekend. Nieuwe dieventrucs. Er ré al vaak gewaarschuwd tegen de praktijken van dieven, maar telkens vinden de heeren weer wat nieuws uit. Zoo vertelt de Avondpost nu, dat er in de laatste dagen een paar mannen, bij voorkeur in stille straten van 's Gravenhage, s avonds aanbellen met de boodschap: „kompliment van meneer Die, en of meneer en mevrouw lust hebben morgenavond een partijtje te komen maken?" De meid naar binnen, me neer en mevrouw beraadslagen of ze gelegen heid hebben, geven de boodschap mee, dat ze „gaarne van de uitnoodiging gebruik zul len maken", doch dan vindt de meid de gang leeg. De mannen zijn weg en hebben al wat van hun gading is uit de gang mee genomen. Een andere truc is, dat de mannen vra gen „of meneer dezen sigarenkoker ook in „De Witte" heeft laten liggen." Meneer be kijkt den koker nauwkeurig, mevrouw ook, en inmiddels hebben de dieven gelegenheid hun slag te slaan, waarvan ze dan ook dank baar gebruik maken. Of wel ze doen de bood schap, „dat mevrouw Die tot haar spijt van avond mevrouw niet ontvangen kan." Me vrouw snapt niets van de boodschap, peinst en overlegt, en eenige minuten later is het rijwiel uit He gang verdwenen. Op die manier zijn deze week uit een huis aan de Koninginnegracht een koperen ka nonnetje en bij een bewoner der Jan van Nassaustraat de fietsen van meneer en me vrouw, jassen en parapluies gestolen. Een vondst. Door eenige werklie den werd Woensdag bij het verrichtn van graafwerk in de duinen achter de voormalige remise van de Electrisohe Traanwegmaat- schappij een cacao bus opgegraven, waarin zich een bedrag van ruim f 300 aan bank papier en specie bevond. Het geld, dat naar vermoed wordt van diefstal afkomstig ré, is door de werklieden, die bet vonden, gedeponeerd bij de politie. De commissaris van politiê te Sdhevenin- gen verzoekt inlichtingen. Brandstichting ontdekt Door eenige uitlatingen ré de politie te Rot terdam op heb spoor gekomen van eene op zettelijke brandstichting in de hooischelf op de boerderij van de wed Van der Wielen aan den Nesserdijk te Kralingen, den 4en Jan. 1898 en in den nacht van 23 op 24 December 1900 gepleegd. In verband hiermede is proces-verbaal op gemaakt tegen den 27-jarigen werkman F. J. T. Baldadigheid en de wensch om het bluscli- loon maohitig te worden, moeten de redenen van de brandstichting geweest zijn. Mishandeling door zijn a r- beiders. De heer Tijdens, directeur der cartonfabriek te Nieuiweschans. is door zijn arbeiders mishandeld. De daders zijn ont slagen. Liefdesdrama. Een 20-jarig Ain eterdamsch jonkman ré na een twist met zijn meisje in een der vijvers van het Vondelpark gesprongen en levenloos opgehaald. Schot op een trein. Woensdag middag is er ter ioogte van Larenstein, te Velp, geschoten op den trein, die ongeveer half zes van Arnhem aldaar aankomt. De kogel doorboorde een raampje van een le klasre rijtuig en vloog rakelings langs het hoofd van een heer, die echter geen letsel bekwam. Verbrand. Te Lanteren ré, terwijl de ouders even afwezig waren, een twee-jarig kind te dicht bij het- vuur gekomen, waar door de kleertjes vlam vatten. Reeds den volgenden dag ré de kleine aan de bekomen brandwonden overleden. Onder den trein. Op het station Hoorn zijn gisterenavond den oontroleur Van IT. door een trein de beide beenen afgereden. De toestand van den man is hopeloos. Gestrand. Gisterenavond strandde op het Ocsterzand bij Goedereede het Duit- sche stoomschip Sommerfield, dat van Ham burg op weg was naar Australië. - Nog steeds ijs. Uit Vollemhove meldt men d.d. 15 Februari aan de Zw. Ct. Rondom onze haven ré alles nog één ijsmassa. Door den noordwesten wind is het ijs naar deze kust gedreven en hoog op elkander ge schoven, zoodat het zich op den grond heeft vastgezet. Onze visschersvloot zit alzoo als 't ware opgesloten. Nu er reeds haring wordt jevangen en dit een der hoofdverdiensten ré, behoeft het geen betoog, dat de Vollen hoof - sche visschers niet prettig zijn gestemd, te meer nog, daar ze een ongunstig jaar achter den rug hebben en financieel enorm ten ach ter zii;n gekomen. Komt «r dit jaar geen verandering ten goede, dat ziet het er voor ons plaatsje, dat voornamelijk uit de vissoherij zijn bestaan moet vinden, niet rooskleurig uit. Hedenmorgen is men met vereende krach ten bezig een geul door het ijs te maken, 't welk met zeer veel moeite gepaard gaat. School- en Kerknieuws. Acte-examens voor onderwijzer en ondierwijzeres. (Art. 56 d). - Bij beschikking van den minister van Binnenlandsc-he Zaken is bepaald, dat de com mission, in 1905 belast met het afnemen van de examens ter verkrijging van de akte van be kwaamheid, bedoeld in art. 56 onder a, van voorschreven wet, zullen zitting houden in de navolgende plaatsen, en voor de arrondissemen ten, bij iedere plaats vermeld te 's-Hertogen- bosch voor de arrondissementen Heusden, Waal wijk, Tiel, Zalt-Bommel, Geldermalsen, Gen nep en die in de districten 's-Hertogenbosch en Eindhoven te Breda r or die in de arrondisse menten Tilburg, Oirschot en die in het district Bredate Arnhem voor de arrondissementen Arnhem, Wageningen, Apeldoorn, Rheden, Eist, Nijmegen en cie in het district Zutphente 's-Gravenhage voor de arrondissementen 's-Gra- venhage I t/m III, Delft, Maassluis, Schiedam en Hillegersberg te Rotterdam voor de arron dissementen Rotterdam I en IV en die in het district Dordrecht te Amsterdam voor de ar rondissementen in het district Amsterdam te Haarlem voor de arrondissementen Leiden, Al kemade en die in de districten Haarlem en Alk- ,maar te Middelburg voor de arrondissementen in de provincie Zeeland te Utrecht voor de ar rondissementen Harderwijk, Gouda, Schoonho ven, Woerden en die in de provincie Utrecht te Leeuwarden voor de arrondissementen in d provincie Friesland en in het arrondissement Steenwijk te Zwolle voor arrondissementen Zwolle, Raai te, Kampen, Ommen en die in de districten Deventer en Assen te Groningen voor de arrondissementen in de provincie uroningen te Maastricht voor de arrondissementen Roer mond, Weert, Venlo en die in het district Maas tricht. Voorts zijn benoemd in de commissie te Utrecht: tot lid en voorzitter, de inspecteur van het lager onderwijs in de tweede inspectie tot leden de schoolopzieners in het district Pot- terdam en de arrondissementen Leiden, Utrecht en Loenen en den heer K. J. Razelius te T.ot- terdam, gewezen schoolopziener in het arrondis sement Rotterdam II tot leden-plaatsvervan gers de schoolopzieners in het district Utrecht en de arrondissementen Utrecht II, Amersfoort en IJsselstein. iHet aantal lotelingen dat voor volledi- oefening door de provincie Utrecht moet worden verstrekt, zal bedragen 625. Hier van zullen worden Ingedeeldbij het regi ment grenadiers en jagers 20; bij bet 5e re giment infanterie te Amersf. >rt 103bij het 5e bataljon 8e regiment infanterie alhier 130; bij het 4e bataljon 9e regiment infanterie alhier 140; bij het le regiment huzaren te Amersfoort 30; bij het 3e regiment huzaren te Leiden 6; bij het le regiment veld-artil- lerie alhier 45b" het 2e regiment veld artillerie te 's Gravenhage 1bij het le regi ment vesting-artillerie a^-er 115; en bij het regiment genietroepen alhier 25. Terwijl voor verkorte oefeningen zullen worden ingedeeld 265 lotelin gen, en wel bij het regiment grenadiers en jagers te 's Gra venhage 10"bij het 5e regiment infanterie te Ame foort 50 bij het 5e bataljon 8e regi ment in fanterie alhier 65 bij het 4e batal jon 9e regiment infanterie alhier 60; bij het le regiment vesting-artillme alhier 70, en bij het regiment genietroepen alhier 10. Voor do betrekking van gemeente secretaris alhier, vacature-jhr. mr. B. W. Th. Sandberg, zijn geplaatst de heerenmr. dr. J. G. Stenfert Kroeze, te Zwolle; mr. dr. D. Talma te Haarlem. In een openbare vergadering met de bat van de anti-revolutionaire propaganda- club „Groen van Prinsterer", te houden 6 Maart a.s., zal de heer N. Oosterbaan uit Doesburg optreden. Mejuffrouw Jungius, stichtster en leid ster van het Nationale bureau voor vrouwen- arbeidi, zal Dinsdag 21 Februari in ons Huis een voordracht houden. Het onderwerp zal zijn Het ontstaan en do working van het nat. bureau voor Vrou wenarbeid De vergadering is alleen toegankelijk voor genoodigden. Gisterenavond trad voor de leden van de plaatselijke afdeeling van 'tNut voor 't Algemeen alhier in de groote zaal van Amici- tia op, mejuffrouw Wybrandi uit Leeuwar den. Ditmaal waren vele leden opgekomen, en zeker zullen ze cr geen spijt van hebben ge had. Vóór de pauze declameerde mejuffrouw Wybrandi Lioba van Frédrik van Eetden. Ter inleiding vertelde zij eerst 'tgeheele drama, daarna behandelde zij nog eens ieder bedrijf afzonderlijk en droeg dan óf 't geheel óf een gedeelte er uit voor. Met onverdeelde aan dacht werd zij door haar toehoorders gevolgd, terwijl ze heu met woord en soms door een sobere geste liet zien de prachtige en dikwijls aangrijpende tafereelen die in dit stuk door v. Eedien zijn beschreven. Na ieder bedrijf viel een hartelijk applaus haar ten deel, en toen 't laatste bedrijf door haar was voorge dragen, bood! een van ide aanwezige dames haar een keurige bouquet aan. Na de pauze droeg de spreekster nog eenige kleinere gedichten voor, zooals van Hooft, Potgieter, Gezelle e. a., die ook alle bijzonder in den smaak vielen.. Vóór het uiteen gaan sprak de voorzitter, de heer J. G. Busch Keizer, mede uit naam van de aanwezigen, een woord van. dank voor 't schoon©, wat mejuffrouw Wybrandi dezen avond dè ledien had! doen genieten. De voetbalvereenigingen „U. D. I." en „Quick II" van hier en „Allen Weerbaar" en „B. F. C." uit Bussum, zullen zich a.s. Zon- dag op het terrein aan den Lensderweg me ten Die te ontvangen entrée-gelden zijn bestemd voor de lupus-inrichting van dr. Bollaan te Rotterdam. Hedennacht is een zwervende knaap door de politie aangehouden. Hij was gisteren met een uitrukkende militaire troep in Utrecht raeegeloopen, en uit vrees voor een bestraffing van zijn baas, maar in 't geheel niet meer terug gekomen. Van morgen ré hij door de politie naar zijn ouderlijke wo ning terug gebracht. Burgerlijke stand. Geboren: Jochem, z. v. L. H. Riezebos en O. van den Berg. Marktberichten. Amersfoort, 17 Febr. Op de heden gehou den weekmarkt besteedde men voor Zandaard- appelen f 1.50 k 1.80, Appelen f 3.a 5, Peren f -.k per H.L., Hoendereieren f 3.50 a 4.per 100 stuks. Boter f 1.35 1.45 per K.G. Kippen f 0.90 k 1.20, Kuikens f -.Piepkuikens f 0.a 0.Een den f 0.90 a 1.20, Hazen f a Wilde konijnen f 0.a 0.Tamme konijnen f 0.80 1.30 per stuk, Duiven f 0.a 0.per paar, Magere Varkens f 14 k 20, Zeugen f a Biggen f 9.k 12. Aangevoerd waren80 heet. Appelen, heet. Peren, 200 heet. Zandaardappelen, 50,000 stuks Hoendereieren, 1200 kilo Hooiboter stuks Vee, Vette Varkens, 30 Magere Var keus, 150 Biggen en - Zeugen. StatioasdvarsgtraAt 8, Utrecht, is dagelijks te oonsnlteeren of te ontbieden Behandeling van Likdoorns, Nagels en verdere ongemakken aan den voetgeheel pUnloos en anti-septisch. Kassiers en Commissionnairs in Effecten. AMSTERDAMNIJMEGEN. AMERSFOORT Maarhuizen S3, belasten zioh met den in- en verkoop van fondsen het incasseeren en disconteeren van wissels, het koopen en verkoopen van coupons, buiten- landsche wisselsvreemd bankpapier en muntspeciën nemen gelden déposito, verschaffen gelegenheid tot het ln bewaring geven van waarden in de safe-kastjes banner gepantserde brand- en lnbraakvr|je kast, waar voor nadere condities te hunnen kantore verkrijgbaar, verleenen handelscredieten en openen reke ning-courant met renteberekening sluiten prolongatiën. 'Kantoor geopend 9—3 en 7Vs—8i/s« Notaris A. VOSMAERte Zeist, zal op Vr|j«lag 24 Februari 1905, des voormiddags 10 uur in de Nieuwe Sorietnt te Zeist, om contant geld Verkoopen: en andere Uitgenommerd te bezichtigen Donderdag 23 Februari 1905van 11—3 uur. Eene Dame verlangt tegen Kei ot eerder waarvan 2 ensuite in Amersfoort of omstre ken, liefst boven-étage, bij nette familie, zon der pension. Brieven letter 0. aan VALKHOFF's Boek handel, Amersfoort. te Utrecht. Bij hot Electriciteitsbedrijf der gemeente Utrecht kan met ingang van 1 April 1905 worden aangesteld een HOOFDMAOHI- NIST, op eene jaarwodde van f 1200, bene vens genot van vrije woning, vuur en elec- trisch licht. Vereischt worden het bezit van het Diploma voor eersten machinist of van het diploma van de Kweekschool voor Machinisten en practischo ervaring in het Electriciteitsbedrijf. Sollicitatiën, op Zegel, met de noodige be wijsstukken, worden vóór 1 Maart 1905 inge wacht bij den Burgemeester. Zij, die meer in aanmerking komen, zullen worden uitgenoodigd zich persoonlijk aan te melden. te UTRECHT, stelt verkrijgbaar: 4 Pandbrieven tot den koers van 99i.<, j in stukken van f 1000. 4ik °/o Pandbrieven 100i/4 °/0 f 500.— en f 100.—. met of zonder Levensverzekering. der Eerste Nederlandsche Verzekering-Maatschappij op het Leven en legen Invaliditeit. Bouwterrein te Koop. 4 30 cent de M*. VAN NIE, Nooit Gedacht no. 1, Zeist. gelegen aan de stations Huister Heide, Dold. weg en nabij de Bilt; hoog en laag, mooiste en gezondste deel ran Utrecht. Zaterdag 25 Fc- brnarl 1905, des na middags zes ure, zullen in 't Verkooplokaal te Utrecht, Achter Sint Pie- ter, publiek worden geveld de volgende perceelen, allen staande en gelegen te Utrecht 1. EeDHDiseDEriLUe-diVg™do? 32 centiaren. Verhuurd tot I Mei 1905 aan den Heer A. H. IJZENDOORN voor f 500.per jaar. centiaren. Verhuurd tot 1 Nov. 1906 aan den Heer J. H. VAN AALTEN voor f 450.per jaar. 3 Pnn Unifl on Ppf aan het St. Jans- Mil ÜUIS Uil Nb veld, no. 21groot 81 centiaren. Verhuurd tot 1 Mei 1907 aan Moj. L. KOK, voor 405.per jaar. a/d. Predikheerenstraat, no. 16groot 54 centiaren. Verhuurd tot 1 Mei 1905 aan den Heer W. GERREBOUT, voor 275.— per jaar. met afzonderl. opgang tot do bovenwoning eu uitgang in eene poort a/d. westzijde van de LaogeNieuw- straat, nos 53 en 53bis, groot 286 centiaren. Verhuurd, het benedenhuis tot 1 Angs. 1905 aan den Heer S. OPPENHEIMERvoor f 400.per jaar, en het bovenhuis tot 1 Mei 1905 aan Mej. Wed. BOONvan Laab, voor f 375.per jaar. Ppn Winhlhnie waarin thans een Lull Tl iilAGlliliiu, aardappelenhandel wordt uitgeoefend, met Erf a/d. zuidz. van de Vrouwjuttenstraat, no. 13, groot 40 centiaren. Te aanvaarden bij de betaling der koopsom. pinnfn a/d. noordzijde van de Catharijnosteeg, ilddlo, no. 2, groot 106 centiaren. Verhuurd voor f 5.50 per week. groot 22 centiaren. Te aanvaarden bij de betaling der koopsom. a'd. Amsterdamschen Straatweg, no. 105, groot 87 centiaren. Te aanvaarden bij de betaling der koopsom. der, a/d. zuidz. voi de Dorstige Ilartsteeg nos. 41 en 43, resp. groot 15 en 24 centiaren. Resp. verhuurd voor 1.50 en f 1.60 per week. a d. noordz. r/d. Dorstige Hartsteeg, nos. 2, 4 en 6, resp. groot 25, 30 en 16 centiaren. Resp. verhuurd voor f 1.40, f 1.60 on f 1.50 per week. Schalkwijkstraat, groot 35 centiaren. Verhuurd voor f 1.75 per week. groot 42 centiaren. Verhuurd voor f 1.50 per week. De perceelen zijn voor het meerendeel voorzien van gas- en waterleiding. Eerst ieder afzonderlijk en daarna gecom bineerd worden geveild. Nos. 10 on 11. Nos. 12 k 14. Breeder bij biljetten en nadere inlichtingen te verkrijgen ten kantore van de Notarissen Ie Utrecht ad. Kromme Kieuwegracht 30. PAS- EN WATERFITTERbekend met U ZINKWERK, biedt zicb aan tegen 1 Maart. Brieven J. SCHOLTE, Friesche poort Coevorden. Er biedt zich aan met Mei, een flinke van buiten, P. G., van goede got. voorz., als Werkmeid of Meld-Allreu. Br. franco letter D SIESWERDA's Boekh., Wijk bij Duurstede. Zeer Oude Genever Verkrijgbaar door het geheeleRijk bU alle Grossiers en Wijnhandelaren. Donkere Gaard over het Wed. Hofleverancier. ZEER BELANGRIJK VOOR DAMES. voor DAMES, Combinations zonder Knoopen. in Merino, Zijde en Merino, alsmede voorzien van een gepatenteerd fabrieksmerk. Ieder kleedingstukhetwelk in de wasch krimptwordt zonder eenige navraag gratis geremplaceerdaangezien krimpen NIE I' mogel|)k is. Levering circa 7 dagen in 20 kwali teiten. naar gelang der dikte. Alleen echt te verkrijgen met het merk „Jay Finish" aan bovengenoemd Magazijn. Monsters op franco aanvraag. te KAMPEN (opgericht Anno *79). Fabrieksmerk.Ooievaar met A. D. F." Diploma Teoteenit. Dordrecht. Edit on-y Map-, Non P. Ultra-Hectografen t Compotitie (specie), rollen, vellen, inkten, allee van Superieure idealiteit tot ooncurreerend* prijzen. Traas prijslijst en Attesten. Schouwburg Utrecht. Koninklijke Vereenlglng Beschermheer Z. K. H. de Prins der Nederlanden. Met Mei b. z. a. eene nette degelijke liefst in een klein deftig gezin. Van g. get. voorz. Br. fr. No. 642, Boekhandel v h W. J. VAN HOOGSTRATEN, Noordeinde 93, *sHage. Wordt gevraagd met Meiop een buiten aan de Bilt bij Utrecht eene bekwame genegon een weinig huiswerk te verrichten van uitstekende getuigen voorzien. Loon raar bekwaamheid. Br. fr., lelt K., Boekh. L. KUIJPERSde Clercqstr. 49, Amsterdam. Zondag 19 Februari 1905, Indisch Blijspel in drie bedrijven door J. B. SCHUIL. Regie: W. P. DE LEUR. Gevolgd door: Blijspel in één bedrijf van ÖEORGES COÜRTELINE. RegieW. P. DE LEUR. Orkest onder leiding van den Heer 11. K U1JPERS. Aanvang ball acbl nre Prijzen der Plaatoen Balcon f 1.75 Stal- 1©9 f 1.50. le Amph le Zijloge, Baignoires ©n 2e Amph. f 1.Parterre f 0.75. 3© Amph en 2e Zijloge f 0.50. 4e Amph. ©n Gaanderij f 0.30. Plaatsbespreking: Voor Aandeelhouders Zaterdag van 10 tot 11 nur voor het Publiek denzelfdeip dagmet of zonder bespreken van 11 tot 12 en van 1 tot 3 uur en Zondag van 1 tot 3 uur.

Amersfoortsch Dagblad | 1905 | | pagina 3