G G. Pil. L „LA GIOCONDA," Ontvangen de Nieuwe Witte Goederen Openbare Verkooping. Inboedel, Keukenmeid, KOSMOGRAFIE. Maison de Blanc. Linnen en Damaste Tafel- en Servetgoederen en Tafelstellen met üjoiir randen. Vruchtenlikeuren p. jtfuijzeri, Fabrikant, UTRECHT, Uit den omtrek. STADSNIEUWS. ADVERTENTIËN. HïpottóM voor Merlaii De 4 °jo Pandbrieven zijn verkrijgbaar in stukken van f 1000.-, f 500.- en f 100.-, tot den koers van 100*1 °lo. Een zeer Deftigen zoekt VERTEGENWOORDIGERS Dienstbode als Meid-alleen, Een Heerenhuis met Tuin, Gezondheidscommissie voor BAARN c. a. Mr. J. G. Brouwer Njjhoff, Agenten, Keukenmeid, P. G bekw. Keukenmeid. Prima Grasboter Opruimings Koopje. f7.50 voor slechts f 1.50. Opera Italiana Maandag 20 Februari, Succes. SUCCES. Succes. Maxim Gorki's Kleinburgers, VEILING HOFSTEDEN, Lijnmarkt 44. UTRECHT. Uitgebreide Collectie Het Noordelijke Evangelische Zendings- feest zal 26 Juili a. s. gehouden worden in het Sterrebosoh. te Winschoten'. A. s. Woensdag, 22 Februari, wordt er in het gebouw „De Vereeniging", te 's-Gra- venhage eene openbare vergadering gehouden ter bespreking van het ontslag, gegeven aan ambtenaressen bij posterijen en telegrafie we gens aangegaan huwelijk- en van het ontslag van getrouwde onderwijzeressen bij zwanger- sohap. Als sprekers treden op m/r. J. A. Levy, voor het juridische gedeelte, mevr. Do Fremery over den invloed op zedelijkheid en huisge- zin, de heer R. Winkel voor den Ned. Bond i van Handels- en kantoorbeidenden „Mercu- rius", de heer Th. M. Ketelaar voor den Bond I van Nederlandsohe onderwijzers, en mevr. Th. P. Bi. Haver voor het Nat. comité inzake de wettelijke regeling van vrouwenarbeid. Moord en brandstichting. De rechtbank te Rotterdam behandelde Zaterdag de zaak tegen J. H. Döhrer, inspec teur eener rijtuig-maatschappij te Berlijn. Aan beklaagd© werd ten laste gelegd als zoude hij op 13 September 1904 le. met het doel om zijne echtgenoote Charlotte August© Emilie Daniël, opzettelijk van het leven te Iberooven, althans haai- zwaar lichamelijk letsel toe te brengen, in zijne woning in pand no. 8 aan de Korte Wagenstraat aldaar, die vrouw opzettelijk met een geopend scheer mes eene snede toegebracht hebben in den linkerkant van den hals, waardoor de ge meenschappelijke hoofdslagader en de inwen dige strobader doorgesneden zijn, waarvan eene uitwendige verbloeding het gevolg is ge weest, die den dood dier vrouw veroorzaakt heeft; althans die vrouw moedwillig op bovengenoemde wijze mishandeld te hebben, tengevolge waarvan de vrouw overleden is; 2e. na bovengemeld feit gepleegd te hebben, opzettelijk brand te hebben gesticht in die woning, door de kleedingstukken van die vrouw en andere kleedingstukken en lappen, die op den vloer dier woning verspreid lagen, na ze met petroleum gedrenkt te hebben, aan tosteken. Verdediger was mr. A. Hijtman, terwijl 11 getuigen waren opgeroepen. Poging tot doodslag. In een café aan de Benthuizerstraat te Rotterdam, maakten in den nacht van Zaterdag op Zon dag eenige opgewonden bezoekers rumoer en een hunner vroeg den kastelein H. Lamberts geef mij nog een glaasje „vergift". L. maakte zich daarover zoo woedend, dat hij een geladen revolver van achter de toon bank te voorschijn haalde, en drie schoten loste. De twee eerste schoten waren met los kruit, doch het derde was raak. De kogel snorde rakelings langs het voorhoofd van den 23- jarigen loodgietersknecht J. de Man en ver oorzaakte een huidwond. De gekwetste werd naar het ziekenhuis overgebracht, terwijl Lamberts gearresteerd werd. Een j as sen dief. Door een recher cheur te 's Graven/bag© is een jongmensdh aangehouden, op het oogenblik dat deze een - huis van verkoop euz. aan de Helmersstraat binnenging om een jas, welke, zooals later bleek, door hem uit de gaing eener woning was gestolen, te beleeuen. De politie schijnt dooi' het aanhouden van dezen persoon een goeden slag te hebben ge slagen, want bedoeld jcmgmensch wordt te vens verdacht de dader te zijn van de in den laatsten tijd: in verschillende stadsgedeelten voorgekomen diefstallen van kleedingstuk ken uit gangen van woonhuizen. Op deze wijze zouden door den thans aangehoudene o. a. niet minder dan dertien jassen zijn ge stolen, die voor 't meerendeel reeds in ver schillende verkoophuizen zijn teruggevonden. Brand. Gisterenavond brak te Am sterdam een hevige brand uit- in het perceel Prinsengracht no. 6, bewoond door den siga renhandelaar G., die gelijkvloers winkel en magazijn had, die le en 2e étage bewoonde en de 3e étage voor werkplaats in gebruak had. De brand was 'ontstaan in het magazijn achter den winkel, waar een groote hoeveel heid sigaren geborgen was en waar o. a. een brandend petroleum toestel stond. Do brand werd op de straat ontdekt door een matroos van de marine, H. R. Groene- woud, en een anderen jongen man, B. Weijde, die, den winkel gesloten vindende en mee- nende daarmede een goed werk te doen, de voordeair intrapten. Zij vertelden, dat hun uit het achter den winkel gelegen vertrek de vlammen tegemoet sloegen. De brandweer werd terstond opgescheld en was spoedig ter plaatse. De Magirusladder werd opgesteld en zoowel beneden als boven werden stralen van de Vechtwaterleid'ing op bet vuur gericht, zoodat de.brand weldra bedwongen was. De aangerukte stoomspuiten behoefden niet in werking gesteld te worden. De winkel was echter geheel uitgebrand, m, zooals bowen gezegd, hebben ook de daar boven gelegen étages veel door het vuur ge leden. Brand. Te Delft is aan den Ouden Langendijk een perceel, waarin beneden een kleerwinkel wordt gehouden door E. F., van 's Gravenhage, die echter in het huis niet woont, maar 's avonds den winkel sluit en naar Den Haag vertrekt. Het bovendeel van het huis is onbewoond. Zaterdagavond had hij den winkel te 11 uur gesloten en 20 minuten daarna stond het perceel van onder tot boven in lichte laaie. De brandweer, geholpen door de stoom spuit van de Nederl. Gist- en Spiritusfabriek, bluschte in H uur de vlammen. Het huis brandde totaal uit en ook de be lendingen beliepen aanzienlijke schade. De oorzaak van den brand is onbekend. Nog 's nachts is E. F. van 's Gravenhage naar Delft gebracht en in voorloopige bewaring gesteld, om van inlichtingen te dienen bij een onderzoek, door de justitie aangevangen. Assurantie, tot een aanzienlijk bedrag, was op het verbrande gesloten. afschuwelijk drama afgespeeld, dat groote onsteltenis in die buurt heeft verwekt. Do broeders C. J. W. en Th. W. en weder- nen zijn en hij zou zeker groote voldoening van zijn werk kunnen hebben. Vondel houde ons do raadjgeviug ten goede: „neem niet zijdeche gezinnen, wonende in genoemde j te veel hooi op de vork." Niet de quantiteit Broedermoord. aIn de Gogscho steeg op den Zeedijk te Utrecht heeft zich gisteren middag een steeg, leefden reeds sedert ge ruimen tijjd met eikaar in onmin. De directe oorzaak hiervan was een derde bewoner van genoemde steeg, zekere B., wiens patroon een anonieme brief had ontvangen, waarin allerlei lasterpraatjes van B. verteld werden. Dit had ten gevolge dat de bloeders W. elkaar beschuldigden den afzender van dit schrijven te zijn. Zulks ver wekte natuurlijk wrok, die tot een steeds meer gespannen toestand aanleiding gaf. D'oor verschillende onbeteekeuende voorvallen werd het vuurtje geregeld aangewakkerd, totdat het gisteren eindelijk tot een uitbarsting zou komen. Dien middag had Th. W. ten huize van den bewusten B., met wiien hij heel goede maatjes was, vriendschappelijk doorgebracht. Zooals het bij dergelijke gelegenheden de ge woonte is werd de jeneverflesoh flink aange sproken. Bij de daarbij gevoerde gesprekken ging C. J. W. natuurlijk herhaaldelijk over de tong. Toen eindelijk aan de slemppartij een einde was gekomen en Th. W. het huis van B. verheit', trof hij in de steeg zijn vrouw aan een eerste helleveeg tusschen twee haakjes die onder een vloed van scheld woorden, C. J. W. uitnoodigde naar Duiten te komen. Th. W. aldus opgehitst, voeg de spoedig zijn stem hieroij, en het gevolg was, dait C. J. W., die zijn middagdutje had gedaan, inderdaad naar buiten kwam en Th. W. toevoegde„Biroer, moet je mij hebben?'' Th. W. greep hierop een stoffer, die in een bloeimbakje voor het raam lag en antwoordde „Als je me aanraakt, sla ik je met den stof fer in je nek." De daad bij het woord voegen de, sloeg de spreker vervolgens op den geheel onthutsten C. J. W. los en trof hem waar hij hem maar raken kon op schouders, hals an hoofd. Inetinkmatig draaide C. J. W. zich om en waggelde de woning binnen, alwaar hij plotseling in elkaar zakte en dood neerzeeg. De ander wilde hem volgen, doch werd hier in tegen gehouden door de deciliter van den verslagen©. Van het binnenshuis afgespeelde treurspel was toen nog niets gemerkt. De politie was inmiddels ten tooneele ver schenen. Zij ging de woning van C. J. W. bannen en vond. daar den verslagen© languit op den grond. Met spoed werden daarop de noodige maatregelen «*etroffeai. Heb eerste werk was Th. W. te arresteeren, die van niets ernstigs bewust, kalm zijn woning was bin nen gegaan. Vervolgens werd de commis saris van politie, de heer Dammers en voorts dr. Vrijheid gewaarschuwd, waarop ter plaat se een voorloopig onderzoek werd ingesteld. D© dader en het lijk van zijn verslagen broe der zijn dtaarop naar het hoofdbureau over gebracht, waarop onmidcLilijk het verhoor is aangevangen, waarbij revens de subst. off. van justitie baron v. d. Feite tegenwoordig was. Het onderzoek wordt nog steeds voortgezet. Het lijk draagt, geen uiterlijke teekenen van geweld en zal heden ter schouwing naar het ziekenhuis worden overgebracht. Vergadering van den Raad der ge meente Amersfoort oo Dinsdag den 21. Fe bruari 1905, des avonds ten 8 ure. Punten van behandeling: 1Beëediging van dien, heer S. J. van Duinen ab lid van den gemeenteraad. 2. Wijziging verordening regelende de samenstelling en inrichting der oommissie van toezicht op het lager onderwijs. 3. Voorstel betreffende het rooien van hoo rnen op de Kortegracht. Voorstel tot wijziging der verordening op de tapperijen enz. 5. Vaststelling 3e aia nvul 1 i ngskohier der inkomstenbelasting 1904. 6. Reclames le en 2e aa/nvullingskohier van de inkomstenbelasting. 7. Voorstel in zake verpachting bij open bare inschrijving van jacht op de Leusder- heide en die overige aan deze gemeente be boerende gronden. Benoeming van een dames-lid der com missie van toezicht op het lager onderwijs. 9. Benoeming gemeente-secretaris. Officieel kunnen wij mededëelen, dat dé openbar© raadszitting, die eerslb was oialt- gesdlireven, op morgen middag (half twee, uit gesteld! is tot morgenavond! 8 uur. tBij de te 's Gravenhage gehouden scliiébwedstrijjd ter gelegenheid van het jubi leum der Normaal Schietschool, heeft eeax af- deeling van heb 5e regiment infanterie in den corpswedfefcrijd een derden prijs behaald. In de gdhouden jaarvergadering der Vrijz. Prop .Club werden alle besburrseden herkozen, zoodot het bestuur voor 1904 als >lgt is samengesteld uit die heeren. G. Moer man Jr., voorzitter, F. Faber, secretaris, A. C. R. O. Leinweber, penningmeester, A. v. d. Rullen en G. Florijn, commissarissen. Tevens werd besloten, dat de clubdie reeds 104 leden telt, 3 afgevaardigden zal zen den naar dé algemeen© vergadering van den Bond van Vrijz. Prop. Club9, welke vergade ring Zondag 26 Februari zal worden gehou den te Amsterdam, en waarin o. a. mr. J. A. Levy een politieke redevoering zal houden. Tot afgevaardigden werden gekozen de hee ren Moerman, Faber en Leinweber. In de te Hilversum gehouden vergade ring van de Propaganda-Comjmassde St. Mar ti mis (bestaande uit afgevaardigden van Kruisverbonden in de dekenaten Amersfoort, Naar den, Montfoort, Utrecht e.n Wijk bij D'uuirstedë) is gekozen tot bestuurslid in plaats van den heer J. Brouwer Rz., die can gezondheidsredenen bedankt had, de heer Th. J. H. Bianchi, voorz. der afd. Amersfoort, die do benoeming aannam en tevens ook die tob voorzitter. Naar wij vernemen zal a.s. Dinsdag in het lokaal Eben-Haëzer een openbare vergai- doiting worden gehouden, waar do heer W. H. Verhoef uit Apeldoorn zal spreken over de jnökldërnaohtzendLng, het N. Malthusianisme, enz. De tooneelvereenigilng Vondel gaf gisterenavond in de Keizerskroon haar twee de uitvoering. Evenals de vorige maal was het stampvol. Opgevoerd werden: ,,'t Lied van Moeder" en „Een kleine vergissing", welke stukken, het nog zoo korte bestaan van do vereemging in aanmerking genomen, nog al vrij goed werden gespeeld. Een be kwaam regisseur zou hier van veel nut kun- maar de qualiteib moet op den voorgrond staan. Daarom verge men niet te veel van de krachten waarover kan beschikt worden. Gaarne brengen wij intusschen lof aan de dilettanten voor den ijver waarmee zij blijk baar studeeren.Do coiffures van den heer van Eimeren waren goed, sommige wel wat erg deftig. Met 2 invallers trok Quick gisteren naar Zutphen, om aldaar te spelen tegen Z. V. V. De Amenafoorters .pakten direct flink aan. 't Duurde niet lang, of Z. V. V.'s spil trapte den bal in zijn eigen net, waar door Quick zeer gemakkelijk de leiding had verkregen (10.) Hierbij bleef 't echter niet, want Quick bracht den stand spoedig op 20. Vóór diat rust evenwel aanbrak, had Z. V. V. een tegenpunt gemaakt (21.) Na de hervatting van het spol doorleefde Quick gevaarlijke oogenblikken, doch haar achtertrio, waarvan vooral de doelman uit blonk, wist alle gevaar af te wenden. Dé Amersfoorters slaagden er in, nog één maal te netten en dus met 31 te winnen. U. D. I. ontving op haar terrein aan den Leusderweg „Alleen Weerbaar" uit Bussum. Beide partijen hadden haar sterkste combi natie in 't veld gebracht, zoodat zich reeds bij het begin een interessante strijd ontspon. U. D. I. had haar tegenstanders spoedig on der den duim, want de rcodbroeken, met zon en hevigen wind in den rug, hielden het spel op 't vijandelijk terrein, 't Duur de dan ook niet heel lang, of de Amersfoor ters hadden dë leiding (10,) spoedig ver groot door 't benutten van een strafschop (20). Hoe die Bussuiuners ook doorzetten, steeds bleef 't succes uit. U. D. I. daaren tegen, welke in1 optima forma was, doel puntte met regelmatige tusschenpoozen nog 3 maal, vóór dat de pauze aanbrak (50.) Na de rust hadden onze sbadgenooten het zwaarder te verantwoorden! en hadden zij (hun zesde punt te d'anken aan een goed ge nomen strafschop, 't Resultaat was dus een welverdiende 60 overwinning, zoomede de eereplaats op de N. V. B. 3de klasse A. Quick II, zwaar gehandicapt door haar le XI-tal, kon het op haai- terrein niet bol werken tegen B. F. C. uit Bussum en verloor met 70. Gisteren morgen geraakte een kind van zekeren W. al spelende in het water van den singel bij 't Zand. Een politieagent mocht het gelukken de kleine behoudten op het droge to brengen. Burgerlijke stand. Ge'boren: Hermina, d'. van W. Bleijfen- burg en H. Keizier. Overleden: Johanna van Vonnoi, oud 61 jaar, wed', van M. Hagenbeuik. ta Amsterdam. Verstrekt op billijke voorwaarden {velden ©j» Hypetherk en geeft Pandbrieven uit, welke voer reufe en aflossing on voorwaardelijk gegarandeerd as'fn doer de Naamlee/.e Vennootschap ..A'jomeene Waarborg-Maatschappij", gevestigd te Amsterdam. Agenten te Utrecht Voor de Pandbrieven de fetich (scha Bank, Vredenburg D 3 Voor de Hypotheken, Mr. M. NAUTA M aliebaan 13. J. Faillissement LI. te DE BILT. Hoogst belangrijke De deurwaarders KOCKENBALFOORT en GROENENDAALte Utrechtzullen op Dinsdag 28 Februari en Woensdag 1 Maart 1905, telkens des morgens ten 10 unr, aan de Villa r8C HOON OORDte de Biltnabij Utrechtpubliek en tegen contante botaling verkoopen w. o. zeer fraai Italiaansch Noten Salon- Ameublement Eiken Eetkamer-Ameublement, prachtig Slaapkamer-AmeublementSalon- BuffetLinnen- en PenantkastenTafels StoelenCanape's Crapeaux Eiken Pianola met rollen SchrijftafelDames-Schrijfbureau, Ledikanten Bedden DekensMatrassen Wasch- en Nachtkasten SpiegelsSchilde rijenGravures, TegelschildergenSchilder stukken en Aquarellenw. o. van G. J. KOEKOEK LA RIEVIERE BOS e. a. Kaarsenkronen Salon- en andere Lampen Brusselsche-Axminster- en andere Tapijten, Statie-, Over-, Vitrage- en Rolgordijnen Vloerzeilengroote collectie Delftsch- en ander PorceleinEmpire Pendule met Candolabres bronzen BeeldenTafelzilver en met zilver gemontoerde voorwerpen MedaillesKristal Glas-, Porcelein- en Aardewerk, Papegaai met Kooidiverse Indische WapensBrand kast („LIPS,") Val- en Haardkachels, Keu kenfornuis diverse kleine GoederenKeuken- u-eedschappenenz. Verder een partijtje diverse Wijnen en Dranken en hetgeen verder ten verkoop zal worden aangeboden. Alias behoorando tot den faillieten boedel van W. J M. V00BEND0NK voornoemd Kijkdagen: Particulier tegen botaling van ets ten bate van de armen te de Bilt op Zaterdag 25 Februari 1905 van 10—4 nar; en Publiek op Maandag 27 Febrnari 1905 van 10—4 uur. Catalogus van af Vrijdag 24 Februari 1905 verkrijgbaar tegen betaling van 10 ets bij den Deurwaarder W J BALFOORT, Mariaplaats 71 bis en op de Kijkdagen aan bovengenoemde Villa. De Vendumeester, J. BEIJERS, te Utrecht. Eon der oudste en grootste Assurantiekantoren te Amsterdam voor Brand* en Transportverzekerin gen. Zeer gunstige conditiën. Brieven onder No. 446SCHELTEMA HOLKEMA's Adv.-Buroau, Amsterdam. Gevraagd met 1 Mei eene heldere liefst P. G., in een klein gezin, in den Haag. Br. fr., lett. P. bureau Amersfoortsch Dagblad. 1995 Op Zaterdag den elfden Waart des namiddags ten O ure zal in het Lokaal voor Openbare Verkoopingen Achter St. Pieter te Utrecht in het openbaar worden geveild aan de "f OPENBARE VERGADERING ter vast stelling van bet Jaarverslag over 1904. Op Woensdag 22 Februarides namiddags te 2 ure, in het Gemeente huis te BAARN. Biltstraat 190 te Utrecht, kadastraal bekend Abstede C 443, groot 3.36 Aren. Bevattende Sousterrein waarin Kenken Kamer, Provisie- en Brandstofkelders. 1. Etage2 Kamers en suitekleine Kamor (achter) en Serre. 2. Etage: 2 Voorkamers, Binnenkamer, welke als Badkamer kan gebruikt worden Achterkamers. 3. Etage Twee KamersZolder met Dienst bodenkamer en Berghok. Het huis heeft verder vele -gemakken, is voorzien van gas- en waterleiding en biedt riant nlfzfclit op het Park 't Hooge- land. Verhuurd tot 1 Mei 1907 -f optiejaren voor f 900.per jaar. Te betalen 1 Mei 1905. Nadere inlichtingen zijn te verkrijgen ten kantore van den Notaris Kr N. Gracht 84 te Utrecht. Op Donderdag Sfaart 1905 des morgens tl uren, zal in het Hófcel Het State Wapente Brcukeleu, worden aanbesteed: het verbouwen van het Posl" en Telegraafkantoor aldaar. Aanwijzing in loeo Donderdag 2 Maart a. s., des morgens elf uren. Het bestek met teekening liggen ter inzage in het Hotel boven genoemd. Inlichtingen worden gegeven door de Architecten. JESSE FONTEIN Oude Singel 60, Leiden. Twee voorname en zeer oude Cham pagne- en Bordeauxhuizen vragen in alle 8teden van Nederland die over uitgebreide relation beschik ken in de gegoede kringen. Alleen op ernstige aanbiedingen wordt gereflecteerd. Zeer belangrijke provisie. Aanbiedingen worden ingewacht bij den Heer F. LANSON, 50 Rne Maraichère, jBrussel. Leeraar in PIANO en ZANG, Ulrechtsche straat, hoek Hellingstraat 36 Te Baarn wordt zoo spoedig mogelijk getraugd eene eenvoudige zeer goed kunnende koken en netjes werken, van goede getuigen voorzien. Brieven met op- gavo van laatste betrekking onder lett. R, E. O., boekhandel A. B. OERLEMANS, Baarn. die ook huiswerk moet verrichten, voor 1 Mei te Driebergen gevraagd. P. G., v. g. g. v. Brieven fr. lett. A. Z.aan KRAAL's BoekhandelDriebergen. V Mevrouw WICHERS WIERDSMA, 's Gravelandscheweg 74, Hilversum, vraagt met Mei eene in nette Tafelbus netto 4Va Kilo f 6.50. Fr. rembours H. MEIJBOOM Jz.Wold- straat 107Meppel. Het besfe Mond wafer Ier Wereld !üf Dr. P. H. Schnnte, Handboek der Hos- wografie, 3 dcelen, vol met fraaie illn- stratiën. Prijs f 7.50 voor slechts f 1.50. Dit rijk geïllustreerde werk, 3 flinke dee- len, beschrijvend De Heuiel, De Aarde, onn Zonnestelsel in zijn beweging, Het Iiicht, De Sterrenhemel, enz. enz., wordt opgernimd voor den geringen prijs van slechts f 1.50, bij D. BOIBLF, Bazaar van Goed- koope ÏSoeken te Kotterdam. Franco na ontvangst van Postwissel, waarop te melden: Kosmografie. Schouwburg Utrecht. Direttore CAV. M. DE H0NDT. aanvang 7'l, uur. Wegens het enorme groote Opera in 4 akten, van PONCHIELLI. Optreden van de voornaamste artisten. GltOOT BA I.LET. In het le bedrijfLA FÜRLANA. In het 3e bedrijf: LA DANZADELLA ORA. De morgenstond - de dag de avond de nacht. Schouwburg Utrecht. H0LLANDSCH BLIJSPEL-ENSEMBLE. DirectieA. SAALBORN. Donderdag 23 Februari 1905: Familie-Tafereelen ten huize van BESSEMÉNOFF, Dramatische schets in 4 bedrijven. Vertaling uit het oorsponkolijke Russische manuscript, en regie van A.'SAALBORN. Aanvang half acht are. Prijzen der PlaatsenBalcon f 1.75. Stal les f 1.50. le Amph., le Zijloge, Baignoires en 2e Amph. f 1.Parterre f 0.75. 3e Amph. en 2e Zijloge f 0.50. 4e Amph. ea Gaanderij f 0.30. Plaatsbespreking: Voor Aandeel houders Dinsdag van 10 tot 12 uur, voor het Publiek donzelfden dag (na loting) van 1 tot 3 uur; verder Woensdag on Dondordag van 10 tot 12 en van 1 tot 3 uur. (wegens sterfgeval). De Notarissen D. ROBBEMOND, te Har- 1 melen, en G. VAN ORSOY VEERENto Arnhem, zullen op Dopderdag 10 Maart 1995, des morgons ten 11 ure, in hot koffiehuis „het Wapen van Harmeien"bij i den Heer II. F. STELLINGte Harmeien publiek verkoopen. DRIE KAPITALE met weldoortimmerde Debouwen en uit- j muntende Wel-, Hooi, Houw- on Boom- gaardlanden benevens diverse perceelon 1 los land enz., gelegen in het beste gedeelto der gemeenten llarmelen en Veldhni- aen, tor gezamenlijke grootte van ongeveer 90 HECTAREN. Alles breeder bij aanplakbiljetten omschreven Nadere informatiën geeft de Notaris ROH- BEMOND voornoemdten wiens kantore de eigendom8titels en kad. plans ter inzage liggeu en Notition te bekomen zijn. Interc. Telef. 1221. voor Dames Heeren en Kinderen. zonder alcohol.

Amersfoortsch Dagblad | 1905 | | pagina 3