I itsche Credist- Openbare Aanbesteding. „öe Pauw Uit den omtrek. STADSNIEUWS. ADVERTENT! ËN. StlcMscüe Maatschappij lo van OnroeraÉ Goederen Kennisgeving. Verkoop van Koolteer. KOOLTEER, Openbare Verkooping te Gouda, Hötel- en Café-Restaurant Zitkamer. Keukenmeisje, eene Meid-Alleen, Prima Belgische Anthraciet. Briquetten A F. A. GROENHUIZEN Verhand- en; Prima kwaliteit Scharen, Messen en bijbehoorende zaken, 3 pr fijne Wollen ALLERZIELEN. Bekwame Meubelmakers en Politoerders r 5e EFFECTEH-LOTERII Geen Nieten. do spoorlijn passeerde, is overreden en ge dood. Het O. M., bewezen achtende hetgeen ten laste is gelegd, en er op wijzende, dat de dood van den jongeman is toe te schrijven aan de groote nalatigheid der vrouw, vorder de 4 maanden hechtenis. Uitspraak 16 Maart. Dood door schuld. De recht bank te Maastricht heeft J. R. H., land bouwer te Nieuwstadt, wegens het door schuld veroorzaken van den dood van een meisje, door lichtzinnig met een revolver om te gaan, veroordeeld tot 2 maanden gevange nisstraf. De moord te Wijlre. Zaterdag is te Tiel gevankelijk uit Leerdam binnen gebracht een persoon, van wien men ver moedt dat hiji de dader is van den moord te Wijlre nabij Nijmegen. De uitlatingen van dezen, persoon in den trein wekten nl. het vermoeden, dat hij niet vreemd aan den moord was, althans meer daarvan afwist. In een logement te Asperen, sprak hij1 Duiitsoh en gaf daar op Jansen te heeten. Daar zijn signalement beantwoordde aam dat ven den vei moedel ij ken dader van den moord, werd rijkspolitie ontboden, tot wie hij aeide geen Duitsch te kennen. Hij vertelde eerst van zijn meisje, dat plotseling overleden was, en later zei de hi, dat hij met zijne vrouw in onmin leefde. Ook zeide hö dat de baas van de gasfabriek te Leerdam hem werk had be loofd, wat bleek gelogen te ,zaj,n. Te Leerdam gaf hij op te heeten r. J. Cuypers en te Venlo woonachtig te zijn. Zijin ware naam is echter Jean 01eve. Gisterenmorgen is hij ter confrontatie naar Nijmegen overgebracht. In verband met een en ander schrijft de N. Arnb. öt. Door den brigad'ier-oommaindaint der mare chaussee te Maastricht was de aandacht ge vestigd op een zekeren Jean Cleve, een Hol lander uit Heerle in Limburg, die in ver schillende opzichten overeenkwam met het signalement van den vermoedelïjken dader. Men denke ook aan de initialen :n den stok, die in de nabijheid van het lijk is ge vonden „J. C.". Door den brigadier der mare chaussee te Groesbeek is daarna Zaterdag in gezelschap van den hotelhouder Mulder uit Nijmegen, bij wien de vermoedelijke dader en het vermoorde meisje hadden gelogeerd, een onderzoek te Heerle ingesteld. Het bleek toen, dat Cleve een bakkers knecht thans verbleef te Visé, een Bel- j gisch grensplaatsje. De hotelhouder kon ech ter den man niet pertinent terugleennetn. Daar hij hem slechts weinig gezien had, is hedenmorgen hetzelfde geprobeerd met den kellner van Mulder, die hem eenige dagen j had bediend. Deze heeft den man pertinent herkend als den persoon die eenige dagen voor den moord met het vermoorde meisje in het hotel Mulder had gelogeerd. Ook alle andere omstandigheden kwamen met de gegevens overeen. De man sprak Lim- burgsch dialect, dit is een mengelmoes van gebroken Duitsch en Vlaamsch. Gebleken is ook, dat hij eenige dagen en ook den dag van den moord afwezig is geweest en zijn alibi niet kan bewijzen. Ook is op den dag van den moord te Nijmegen aan het station een kaartje afgegeven naar Visé. Zeer waar schijnlijk is hier dus de hand gelegd op den. waren schuldige. Inbraken, te Arnhém. Zondag avond is te Arnjhem ingebroken m een huis in de Spijkerstraat, waar zilverwerk en eenig geld gestolen werd, en op den Boulevard, waar ongeveer f 100 aan geld vermist wordt. Men heeft zich vermoedelijk toegang verschaft door middel van valsehe sleutels. Het vorige jaar werden eveneens tijdens kerk- of schouw burgtijid verschillende inbraken met valsehe sleutels gepleegd. Eenstoom trawlergezonken. Zondagavond is de te IJmuiden thuis be- hoorende stoomtrawler John Bull van de Maatschappij Holland op de Noordzee, 40 mijlen W.Z. W. van IJmuiden, gezonken. De uit 9 man bestaande equipage werd door de Eng. trawler Garnett uit Yarmouth gered en hedenochtend te IJmuiden aangebracht. Schoot- en Kerknieuws. De inkomsten van het Neder 1. Zende- ling-ge nootflchap bedroegen van 131 Jan. f 2809.52, waarvan f 897.02 uit de „Zen dingskerkjes." Uit de rekening van ontvangst en uitgaaf wordt medegedeeld Nadeelig saldo over 1904 vermoedelijk f 5000. Raming van uitgaven over 1905 f 105,000. To taal f 110,000. Daarentegen werd ontvangen tot 31 Jan. f 2810. Blijft voor 1905 f 107,190. Hilversum. Door wijlen mej. C. Both alhier werd aan de protestantsche vereeni- ging tot verpleging van melaatschen f 300 gelegateerd. Mui den. De stoomtram van hier naar Amsterdam ontspoorde gisteren nabij de brug over het Merwedekanaal. Door de op lettendheid van den machinist werden onge lukken voorkomen. Nij kerk. Pogingen worden aangewend om in de buurtschap Appel een Christelijke school te stichten. Putten. Men zal zich zeker nog wel herinneren te hebben gelezen in de raadsver- slagen, dat de minister van binnenl. zaken een paar malen informeerde naar de al of niet noodzakelijkheid van d© verdeeling der gemeente in stembureaux en zulks met het oog op de aanstaande Kamerverkiezingen Alhoewel de raad zijn meaning te kennen gaf, dat zulks niet gewenscht werd. heeft de minister toch de gemeente verdeeld in twee stemdistricten, zoodat voortaan de kiezers uit de buurtschappen Diermen, Heil en een deel kiezers uit de buurt Hoef in d© school t-e Diermen hun stem moeten uitbrengen. De kiezers uit overige buurtschappen en uit het dorp blijven stemmen ten gemeentehuize. Nijk. Ct. Naar wij vernemen zullen H. M. de Koningin en Z. K. H. Prins Hendrik mor gen voormiddag, omstreeks half twaalf, het station alhier passeeren op H. D. reis naar Apeldoorn. In de gisteren avond gehouden open bare vergadering dei1 anti-revolutionaire pro- pagandaclub Green van Prinsterer, trad als spreker op dè heer N. Oosterbaan. met het onderwerp: „De praktijk der vrijzinnigheid."' Als debaters traden op de lfter Moerman vari hier en de heer Duys van Amsterdam. Eerst te half één werd deze vrij goed be zochte vergadering gesloten. ..Allerzielen." Dat de groote zaal van Amioitia gis terenavond stampvol zou zijn was te voor zien geweest. Er is voor het stuk meer dan voldoende reclame gemaakt, misschien wel het meest door hen, die dat het minst be doelden. De cou/ranten hebben er „vol van gestaan", dus mogen Wij zeker wel aanne men, dat de inhoud bekend is. Nu wlij het- stuk zagen spelen, is liet ons duidelijk, dat de gedacht© aan rustversto ringen, welke, het is bi; al de gemaalrte druktie begrijpelijk, misschien bij sommige autoriteiten een oogenblik mag zijn opgeko men, na lezing van het. handschrift-, ook spoeidig zal verdwenen zijn. De schrijver noemt Allerzielen oen „zinne beeldig ypel", welk bijschrift vermoedelijk de bedoeling moeit aangewon, dat hij door dat spel iets algemeens, iets geestelijks wil aanduiden, wat men overigons ook door een zinnelijk voorwerp of door een beeld pleegt te doen. Men zou er langdurige, diepzin nige beschouwingen oWer kunnen houden, maar wij meenen te kunnen volstaan met te zeggen, dat Herman Heijermans blijkbaar in Allerzielen heeft willen doen uitkomen, dat algemeen menschel ij ke zoo men wil christelijke liefde lang niet al tijd gewaardeerd wordt, ja zelfs vaak afkeu ring en tegenwerking kon ondervinden. En dit zoowel van in-domme, als van overigens zeer Ontwikkelde menschen, die aan sommigei denkbeelden, aan eenmaal als vast aangeno men geloofswaarheden, op bekrompen wijze bl ij ve n vasthouden Kwetsing of beleediging van iemands ge loof, dat zeker afkeur verdient-, kon, dunkt ons, de bedoeling van den schrijver niet ge weest zijn. Wij meenen dan ook, en wij hoor den deze opinie van verschillende zijden, dat de inhoud van het stuk er geen aanleiding toe geeft, om zoo iets aan te nemen. Dè bevoegde autoriteiten, die toestemming tot de opvoering gaven, hebben er blijkbaar evenzoo over gedacht. Het spel was zeer goed. Wij zijn dit van de leden der Nederlandsche Tooneelvereeni- ging trouwens gewoon. Hun groot talent komt in stukken als „Allerzielen" het best tot zijn recht, oneindig veel beter dan1 in een blijspel als „De Generaal komt", dat wij in het begin van het seizoen door dit gezel schap zagen opvoeren. Mevrouw Yan der Horst' speelde de rol van Rita nu eens luchtig, dan met diep ge voed, juist zooals de auteur zeker bedoeld zal 'hebben in zijn teekening van het meisje, dat een zorgvolle ongelukkige jeugd en een onvoldoende opvoeding 'heeft gehad/dat zich later zoo gelukkig gevoelt, wanneer zij eenmaal het kind heeft ter wereld gébracht, waarvan de man, dien zij liefheeft, de vader is; dat weer de wanhoop nabij is, als het kindje haar door den dood ontnomen, en het lijkje door een stiekemerd van 'n koster, op hoogeir last, bij verrassing weggehaald wordt om te Worden begraven. Wat de schrijver Rita eohter laat zeggen, is. dunkt ons, vaak wat al te onnatuurlijk. Zulke phikeophische beschouwingen houdt een negentienjarige niet, en zeker niet eene, dig altijd onder de dakpannen gewoond en gewerkt heeft. Dit neemt niet weg, dat haar spel uitstekend was; te goeder trouw en op recht waren haar uitingen, ook daar, waar zij den edelen priester, die, handelend zoor als zijn gevoel van waarachtige naastenliefde hem ingeeft, zelfs zijn reputatie en zijn ambt opoffert, groot verdriet doet. Wij kunnen begrijpen, dat men mevrouw v. d. Horst op verschillende plaatsen een bloemenhulde heeft gebracht! Dé heer Alex. Post (Faassen), de andere hoofdpersoon, vervulde dè schoone rol van bedoelden priester op waardige, sympathieke wijze, en de heer Van der Horst, aan wien de minder dankbare rol van pastoor Bronk was toevertrouwd, deed deze, zonder over drijving, goed tot haar recht komen. Me vrouw De (Boor wtas als juffrouw Co, de huis houdster in de pastorie, wieer uitstekend op haar plaats. We zouden kaast vragen„wan neer is zij dit niet?" Haar leuke opmerkin gen tegen den koster Langobier, dien zij lie ver Zuurbier noemt, waren oorzaak dat men den ernstigen trek nog eens voor een oogen- blik van de gezichten der toeschouwers zag verdwijnen. De koster, een echte stiekemerd, wérd door den heer Musch gespeeld. In het eerste be drijf leek hij ons wel wat al te eentonig. La ter kwam hierin echter een verandering ten goede. Zijne verhandeling over de globe bijv. tegen Co en later voor Van Dalen was uit stekend, en een komisch moment was het zeker ook, toen hij Van Dalen den zak liet ophouden en leuk „van onderen" riep, en toeini hij hem het zware valies, dat naar den vrachtrijder moest, in de hand gaf. De heer Holkers, die de rol van Van Da len anders speelt, was ziek, en werd vervan gen door den heer Van Warmclo. Hoewel deze er nog niet zoo heelemaal in Was - hij heeft de vorige 56 opvoeringen niet me degemaakt gaf hij den dommen, bekrom pen wethouder va.n het kleine dorpje toch vrij verdienstelijk. Sober en goed spel gaf ook mevrouw Ter- nooy-Apèl als pleegzuster te zien, en de heer j Van der Does was een gemoedelijke, reeds bejaarde dokter, die op het tooneel heel ge woon deed. Het scènetje met den onver- murwbaren Bronk, die hem te kennen gaf dat zachte middelen niet in zijn woorden boek stonden, speelde hij heel goed!; ook dat Waarin hij afscheid neemt van pastoor Nan- sen en aan dezen zijn hartelijke sympathie betuigt. Het publiek toonde zich zeer voldaan over het spel. Na het tweede cn het derde bedrijf moest driemaal gehaald worden. Gisterenavond eindigde in 't café „de Arend" de winter-schietwedstrijd, uitge schreven door de Sohutterij-kader-vereeni- ging „Broederschap" alhier. In dezen wed strijd waren prijswinners le prijs: Sergeant-majoor G. Muijs, 563 punten. 2e prijs: Sergeant-majoor J. W. van Achterbergh, 553 punten. 3e prijs: Ser geant-majoor J. D. Lammerts van Rueren, 548 punter. 4e prijsSergeant-majoor K. van Heuvelen, 536 punten. 5e prijs: Oud- fourier D. de Groot, 522 punten. 6e prijs: Sergeant L. F. van Zwol, 519 punten; 7e prijs: Oud sergeant W. B. Smit, 509 punten. 8e prijs: Sergeant R. J. van Ruijven, 495 punten. 9e prijs: Adjudant-onderofficier M. van Gelder, 491 punten. 10e prijsFourier J. J. Otto, 485 punteu. 11e prijs Fourier J. M. van Ouwerkerk, 476 punten. 12e prijs Sergeant J. P. F. Knuivers, 446 punten. 13e prijs: Sergeant D. P. J. van der Heul, 444 punten. De prijzen, welke bestonden uit zeer fraaie kunstvoorwerpen, werden met- een passend wooijd door dien le luitenant-adjudant J. Busquet, aan de winm/aiajisi uitgereikt. De St.ct. no. 56 bevat de acte van op richting van de naamlooze vennootschap Che mische fabriek „Voorwaarts" te Amersfoort. Doel: de bereiding van, en den handel in chemische fabrikaten en aanverwante arti kelen. Tijd: '29 jaar. Kapitaal: f50.000, verdeeld in 50 aandeelen van f 1000» waar van 10 aandeelen kunnen worden gesplitst in onderaandeelen van f 500. Geplaatst 25 aandeelen; de overige moeten geplaatst zijn binnen 10 jaren. De geplaatste aandeelen worden terstond voltgestort. Directeuren J. H. Storm Jr. en C. van der Valk. In de Zaterdag gehouden, spoedeischen- de vergadering van den raad der gemeente Harderwijk, werd besloten, aan den heer v. d. Wal, te Aimeirisfoorb, op diens verzoek voor f 75 per jaar een gedeelte van de Tolboom kamp in erfpacht af te staan, ten einde daar op een zuivelfabriek te bouwen. Bij de op 4 Maart 1905, ten overstaan van notaris A. NJ. Vos alhier, in het „Valkje" gehouden veiling, zijn het heeren huis aan de Kampstraat 43 en het daarach ter gelegen woonhuis Achter die Kamp in deze gemeente in massa verkocht voor f 3220. Bij de politie meldde zich gisteren vrijwillig een in het Politieblad gesignaleer de aan, die nog enkele dagen hechtenis on dergaan moest, tenzij hij, boete betaalde. Hij arriveerde met zijn equipage (woonwagen) voor het bureau, vergezeld' van. vrouw en kroost. Het straatpubliek scheen in de „fa milie" bijzonder veel belang te stellen. Na een tamelijk lange conferentie, eindig de „meneer" met te betalen, waarna d« rit werd voortgezet. Burgerlijke stand. Geboren: Gerritdina, Theodora, d. v. G. T. M. Kuster en J. C. Oosterberg. Jan Johannes, z. v. J. H. A. W. Veenen- daal en H. Hollender. Philippus, z. v. J. van Dorssen en S. M. Groenink. Overleden: Everarda Vennes, oud 79 jaar, weduwe van L. van der Pol. Leendert Johannes van den Brink, oud 1 maand. Ondertrouwd: G. Voute en G. M. W. Celosse. Het dividend over het jaar 1904 bedra gende 64.40 per aandeel van 1000.is vao 6 Haart 1905 af voor Aandeelhou ders beschikbaar ton Kantore der Firma JAN BLIJDESTEIJN ZOON, Trans 14, te Utrecht. DE DIRECTIE. Kromme Nieuwe Bracht 46, Utrecht Koopt en verkoopt Uflecten Coupons en Biiltenlnmtscli Geld en Bank papier sluit prolongation tegon den koors van den dag en opent rekening- courant met rentevergoeding a 8 pet. Neemt gelden in depót voor 3 maanden vast 31/4 pet- in met 14 dagen opzegging h 3 in 2 121/, voer één maand tegen de geno teerde prolongatie-rente io depót op langer tormijn tegen nader overeen te komen conditiën, in hare Spaarkas 4 3 Belast zich mot hot in bewaring nemen fan waarden in hare brandvrije Inrichting. De Directie J. J. VAN ASCH VAN WIJCK. G. J. W. UOOFT. Uitgifte van de tweed* re« kagroot 1,300,000.— van de geldleening van 1904, groot nominaal 2,800,000.rentende 3"s ten honderd 's jaars, goedgekeurd door Ge deputeerde Staten van Utrechtbij hun be sluit van 11 Februari 1904, n°. 24. Burgemeester en Wethouders der gemeente Utrecht brengen ter algoraeene kennis 1°. dat de inschrijving op bovenbedoelde leening wordt opengesteld op 20 Maart 1905 ten kantore van den gemeente-ontvanger te Utrecht en van de Associatie-Cassa te Am sterdam van des morgens 10 tot des namid dags uur; 2°. dat de storting van de toegewezen in schrijvingen moet geschieden in één termijn op clen lsten April 1905, hetzij in geld, hetzij in schuldbekentenissen der aflosbaar gestelde 4% geldleeningen der üemoentoten kan tore waar het inschrijvingsbiljet is ingeleverd tusschen des voormiddags 10 en des namid dags 2 nur; 3°. dat de eerste couponwelko den lsten Juli 1905 vervalt, voor eono schuldbe kentenis groot f 1,000.eene geldswaarde zal hebben van 8.75 en voor eene van f 500.eene geldswaarde van 4.37* 4o. dat gedrukte exemplaren der voorwaar den van deze geldleeningzoomede formu lieren van inschrijving kosteloos ten kantore van den Gemeenteontvanger te Utrecht en van de Associatie-Cassa te Amsterdam ver krijgbaar zijn gesteld. Utrecht3 Maart 1905. Burgemeester en Wethouders voornof uid, De Secretaris, De Burgem^e-ter J. BOOL. B. REIGKK. BURGEMEESTER en WETHOUDERS der gemeente Utrecht zijn voornemens op Zater dag den 1 ttn Maart 1905, des namiddags te 3 unr, in het openbaar ten Stadhuize aan te besteden Het aanleggen van rioleering, bestrating en trottoirs in een gedeelte der Croesestraat en het bestraten van trottoirs op verschillende plaat sen. Het bestek ligt ter inzage aan het Bareau der Gemeentewerken, Achter Klarenburgen is aldaar, zoomede ten Stadhuize (Afdeeling Financiën) en bij de Boekhandelaren VAN TERVEEN ZOON te verkrijgen tegen be taling van 0 25 p. stuk. Utrecht, 3 Maart 1905. De Secretaris der Gemeente Utrecht, J. BOOL. BURGEMEESTER en WETHOUDERS der gemeente Utrecht vragen \óór of op 35 Maart 1905, des middags te 12 uur, prijsaanbiedingen (op zegel] voor de afname van het dat aan de Gemeonte-gasfabriek aldaar be schikbaar zal zijn in het tijdvak van 1 April 1905 tot 1 April 1900, respectievelijk 1907. De voorwaarden van verkoop zijn tegen be taling van IO per exemplaar, verkrijg baar ten stadhuize (afdeeling financiekamer), bij de boekhandelaren J. G. VAN TERVEEN en ZOON en aan de Gemeente-gasfabriek. Utrecht3 Maart 1905. De Secretaris der gemeente Utrecht, J. BOOL. op Woensdagen 15 Maart 1005,%' opboden 24 Maart 1905bij afslag telkens des morgens te elf uren, lu na te melden pandten overstaan van den Notaris. G. C. FORTDIJN DROOGLEEVER, van het op den besten stand gelegengoo onderhonden 99 aan de Markt te GoudaWijk A no. 84» kadastraal bekend in sectie C no. 41, groot 1 Are88 Centiaren met twee uitgangen in de Stoofsteeg en eene gemeenschappelijke poort naar het water der Zeugstraat. Het perceelwaarin sedert ruim 60 jaren die zaak is gedrevenbevat benedende ruime Koffiekamer, de Ontbijt- en Eetzaal Keuken. Wijn- en Bierbergplaats, en open plaatsjeen bovenop de eerste étage 2 Zitkamers met 2 aangrenzende Slaapkamers, 2 LogeerkamersPrivaat en Zolderen op de 2de étage 4 LogeerkamersMangel kamer Dienstbodenkamer3 Hulpkamers en 2 Zolders. Het geheelc pand is van Gas- en Water leiding en van vele gemakken voorzien en het is door de groote ruimte en zijne gevel- breede (aan de Markt pl. m. 10 Meter en aan de Stoofsteeg pl. 18 Meter), ook voor vele andere doeleinden geschikt. Op het pand kan als eerste en tweede hypotheek f 13000 kosteloos gevestigd blijven. Het perceel is te aanvaarden 15 April 1905, en te bezichtigen de laatste zes werk dagen vóór don dag der veiling van 10 tot 3 uren en op do dagen dor veiliDg en afslag van 9 tot 11 uron. Nadere inlichtingen geeft voornoemde No taris FORTUIJN DROOGLEEVER te Gouda. Een Militair vraagt een Zit kamer voor de avonduren. Br. fr. lett. M met condities, ten spoedigste Bureau Amersfoortsch Dagblad. Door bijzondere omstandigheden biedt zich aan een eenvondig 25 jaar, P. G.die zelfstandig kan koken, ook niet ongenegen om voor Meld-Alleen te dienen. Br. L. B., Zijlweg 51Haarlem. Terstond gevraagd te Utrecht niet beneden 23 jaar, loon f 120.per jaar. Movr. A. STEENDAM, Wagonstraat 19. Van heden af tot nader be richt, z(]n de pr(jzen van on derstaande brandstoffen (franco huls) uit de Magazijnen van J A VAN DER VET JEBBINK Muurbuizen 20 en Dtrechtsche Weg 51. als volgt Per H.L f 1.35, - 1.55. Per 5 H.L f 1.30, -1.50. Pet 10 H l. I 1.25, maat 1 Af. 30 liHJ, 46. per IOO stuks f 0.42 InstrumentmakerLangestraat 42' Reparatie-Inrichting. Staat ter dekking de welbekende pnPTMAU Zwarte Hengst li IJ ILL III AW 5 maal bekroond. Dckgeld f 6. a contaut, bij G. DE WITH te Acht tienhoven aan de Klop bij Utrecht. gebreide Heeren Sokken 1.65, 6 pr. f 3. Lange Dameskousen 3 pr. f 2.10, 6 pr. ƒ3.90 franco. Kleur Jaeger, Beige, grijs of zwart. Lengte der voet in cM. opgeven 8. v. p. Woltndustrie te Nijensleeh. Schouwburg Utrecht. Nederlandsche Tooneelverëeniging van Amsterdam. (Goedgekeurd b\j Koninklijk besluit van 24 Mei 1895). Opgericht ISeptember 1893. Donderdag 9 Maart 1905 60ste Opvoering vau Een zinnebeeldig spel in 3 bedrijven van HERM. HEIJERMANS Jr. In dit stuk treden op de dames VAN DER HORSTVan der Luqt Melsert, DE BOER v. Rijk TERNOOIJ APÈL—Haspels on KIEHL en de heeren ALEX POST (Faasses) VAN DER HORST, HOLKERS, MUSCH, VAN DER DOES en HISSINK. Aanvang 7i/i nnr. Fiijz n der Plaatsen. Balcco 2.25. Stalles en le Amph. 2.lc Zijloge 1.75. Baignodres en 2e Ampli. 1.50. Par terre f 1.3e Amph. 0.80 2e Zijloge 0.75. 4e mph"\50. Gaanderij 0.30. Plaatsbespreking: Voor Aandeel houders Dinsdag van 10 tot 12 uur, voor het Publiok denzolfden dag (na loting) van 1 tot 3 uur; verder Woensdag on Donderdag van 10 tot 12 en van 1 tot 3 uur. kunnen geplaatst worden bij Gebrs. VAN HOUTUM, te Hilversum. r nederlandsche v HOOFDPRIJS I 00,000,- TREKKING VAN 20 MAART TOT 9 JUNI. .aE.EEU0r.3O- 4 T1E.DE LOT F3. oVerkr. bU Van DUijSen Co Den Haag^ Hoofdkantoor: Toussalntkade 18-19^

Amersfoortsch Dagblad | 1905 | | pagina 3