Fransche en Weener Byouteriën. S S.M.PERELsto.Pitm, A. SCHARENBERG, Uit den omtrek. ADVERTENTIËN. Bekendmaking. zal zyn afgesloten. LIAISON k BBÜWER Co. de Mederiaftdenvan 1845 BRANDVERZEKERING ZEIST, Park Boscli en Duin. een net Meisje-Alleen, P. G, Nationale Crediet-Bank, Huizen Linschoten. Bu LEERBOEK der NATUURKUNDE Autogr. Drukinr. Fabriek Stoomhoutzagerij. Fijne Beschuiten. Choorstraat 2. - "0"-euer«iicier. - UTRECHT. ONTVANGEN eene rijke keuze MODE 1905. T zend beschikt op de verzoeken om gratie, in gediend o. a. door de huisvrouw van A. W., vroeger evangelist te Zierikzee, die thans een gevangenisstraf van 5 jaar in de strafgevan genis te Soheveningen, wegens brandstichting, ondergaat, welk verzoek was voorzien van on geveer een 1000-tal handteekeningen, waar onder van verschillende aanzienlijke perso nen, ter ondersteuning. De internationale effecten diefstal. Voor de Haagsehe rechtbank werd gisteren voortgezet de behandeling van de zaak tegen de kellner, beklaagd van op lichting van een bankiersfirma te 's Graven- hage, door effecten bij dio firma te verhan delen welke bekl. wist dat van diefstal afkom stig waren. (Ten nadeele van een advocaat te Parijs,) en welke stukken niet verhandel baar waren, daar zij waren frappé's d'opposi- tion." Tot het hooren van nieuwe getuigen was de behandeling der zaak tot heden uitgesteld, waarhij een vrouw uit Rotterdam verklaarde coupons van de gestolen effecten van bekl. in betaling te hebben gekregen ter delging van eene vroegere schuld. Bekl. bleef volhouden de effecten van èeu onbkend heeft ter inwisseling te hebben ont vangen. Substituut-officier van justitie, mr. van Geuns noemde de aanhangige zaak het le be drijf van den groote<n internationalen effec tendiefstal, een zaak die wat omvang en ge wicht betreft, de zaken in de laatste jaren door de Haagsehe rechtbank behandeld in de scha duw laat. Substituut-officier betoogde dat bekl. zal moeten worden vrijgesproken van de tenlaste legging der oplichting, maar veroordeeld ter zake van de subsidiaire tenlastelegging, n.l. het opzettelijk voordeel trekken uit de op brengst van de effecten door ze ten verkoop ter hand te stellen aan een der firmanten der Haagsehe bankiersfirma en van dezen, als voorschot op den toekomstigen verkoopprijs, een bedrag van f 900 in ontvangst te nemen en dit geheel of gedeeltelijk voor zich te hou den. Gevorderd werd 3 jaren gevangenisstraf. De oneerlijke klerk der Rekenkamer. Voor de Haagsehe recht bank stond gisteren terecht de thans ontsla gen eerste klerk bij de Algemeene Reken kamer H. G. H. C., ter zake dat hij ach in het vorige jaar opzettelijk had toegeëigend eenige obligaties der geldleening Overijssel, welke hij in zijn bediening als klerk bij ge meld college onder zich had. Beklaagde legde een volledige bekentenis af. Hij gebruikte een obligatie ter delging van een schuld bij een Haagschen hande laar, en een ander stuk voor onderpand bij een effectenhandelaar te Haarlem. Beklaagde is bij de Rekenkamer succes sievelijk opgeklommen en genoot, na op een aanvangssalaris van f 400 bij het ooilege te zijn. gekomen, in 1904 een salaris van f 900. Baron Van Asbeck, secretaris der Alge meene Rekenkamer, en een adjunct-com mies legden verklaringen af omtrent den aard der werkzaamheden van beklaagde. Het bleek o. adat er geen algemeene orden tot onbruikbaarmaking van uitgelote stuk ken bestond. Tot de werkzaamheden van bekl. behoorde het nazien van die stukken als ze inkwamen en het verder behandelen, zaoals het sorteeren en wegleggen in pakken, die in een kast geborgen werden, waarvan de sleutel berust m het bureauvertrek waar in bekl. zat. Verder werd er niet speciaal naar de stukken omgezien, tenzij men ze be paald noodig had. Dergelijke stukken wer den beschouwd als bewijsstukken van gedane betalingen. Verder bleek dat het zaakje u.lkwam doordien de commissaris der Koningin in Overijssel aan de Rekenkamer kennis gaf, dat er coupons in omloop waren van reeds uitgelote obligatiën der provincie. Toen hierop ter Rekenkamer een onderzoek werd ingesteld, bleek dat uit een pak, waarin dio stukken zich moesten bevinden, twee obli gatiën ontbraken. Het Openb. Ministerie eisclite beklaagdes veroordeeling tot 9 maanden gevangenis straf. *- Valsche munt. De rechtbank te Zwolle heeft J. D., l oopman te Zwartsluis, wegens het uitgeven van valsche munt, ver oordeeld tot 6 maanden gevangenisstraf. In de zaak van den burge meester van Gouderak en Ber ken w o u d e, verdacht van verduistering, is de instructie gesloten; de verdachte is echter gis terenochtend uit de preventieve hechtenis le Rotterdam ontslagen. De moord te Keent. Jit Balgoij wordt aan de ..N. A. Ct geschreven: Het onderzoek naar den Keent gepleeg- den moord duurt nog steeds voort. Men zal zich herinneren dat in den avond van den moord de verslagene zich met zeke ren R. S. en W. in de keuken achter de gelagkamer bevond. Terwijl Frank bij het naar huis gaan d.- weg naar Balgoij insloeg, gingen de beide anderen in de richting van Keenit. Thans hebben S. en W. na een langdurig verhoor door de marechaussee dë verklaring afgelegd, dat de gearresteerde Van Berkel de dader is van den moord. Te Ruigezand geraakten de arbeider R. Dijkstra en het zoontje van K. v. d. Bleek van den wagen, waarvan het paard op hol was geslagen. Het jongetje werd zoo zwaar gekneusd, dat hij spoedig daarop aan de ge volgen is overleden. D.'s toestand is ook zorg wekkend. Verdronken. Men meldt ons uit Sliedrecht Woensdagmiddag bevond de heer Schoe- huizen, burgemeester van Hardinxveld, zich met zijn tuinman in een boeier op de rivier de Merwede, met het doel zich naar een bui- tenpolder te begeven. In de nabijheid van dien wal gekomen sloeg een rukwind1 in het zeil, waardoor de boeier keerde en met ver bazend© snelheid dwars docr de rivier schoot, waar juist een schroefboot met twee sche pen achter zich voorbij voer. De kapitein, een ongeluk voorziende, stop te onmiddellijk; de bestuurders der beide schepen wendden met groote behendigheid het roer om een botsing te voorkomen, doch de boeier stootte met zooveel kracht tegen den kop van het eerste schip, de „Cöln 31," dat door den schok beide personen overboord sloegen. OnmiddeH'jk werd alles aangewend om de beide drenkelingen te redden, hetgeen na veel moeite met den heer S. gelukte. De tweede persoon, ongehuwd en 31 jaar oud, werd nog met een haak in de kleeren vastgegrepen, doch doordat deze scheurden, zonk hij opnieuw in de diepte. Het lijk is tot heden niet opgevisoht. N. R. Ct. School- en Kerknieuws. Tot hoogleeraar in de Godgeleerdheid vanwege de Nederlandsche Hervormde Kerk te Groningen (vacature-dr. E. F. Kruijf) is be noemd dr. A. J. Th. Jonker, predikant te Heemstede. Ds. H. J. Meuters te Ammerstol, wiens beroep naar de Hervormde gemeente te Water landkerkje was vernietigd wegens gepleegde in formaliteit en die daarop opnieuw beroepen werd, heeft dit beroep aangenomen- Door ds. G. van Herwaarden Azn., pre dikant bij de Ned. Herv. gemeente te Leiden, is om gezondheidsredenen tegen 1 Juli a. s. eer vol emeritaat aangevraagd. Ds. Van Her waarden was achtereenvolgens als predikant werkzaam te Garijp, Loosduinen, Dordrecht, Arnhem, Bennebroek, Delft en sedert 7 Juli 1895 te Leiden. De heer G. P. Marang, te Dordrecht, candidaat tot den H. Dienst bij het provinciale kerkbestuur van Utrecht, stelt zich thans be roepbaar bij de Ned. Herv. Kerk. a.Gisteren zijn door Gedep. Staten voor den dienst ongeschikt bevonden en door den majoor, provinciale» adjudant daaruit ontsla gen 9 lotelingen van de lichting 1905, die in Maart van het jaar 1906 door anders behoo- ronde tot dezelfde lichting moeten worden vervangen. Zij zijn herkomstig uit de navolgende ge meenten Utrecht 4, Amersfoort, Loeneu, Abooude-Baambrugge, Soest en Wilnis 1. en waren als volgt ingedeeld: 4 bij het 8e regiment infanterie, 1 regiment grenadiers en jagers1 9e regiment ir fanterie 1 le re giment vesting-artillerie1 5e regiment in fanterie. aOp den 1. Mei, des avonds te 7 uur wordt te Utrecht in het gebouw voor Kunsten en Wetenschappen do algemeene vergadering gehouden van de Utr. Zendingsvereeniging o.a. ter benoeming van 15 bestuurders voor de perioldik aftredende en nieuwe leden, en van vier leden in het hoofdbestuur en ter bespreking van het voorstel tot het oprich ten van een Nederlandsche Zendingsschool, in vereeniging met het Nederlandsch Zendeling genootschap. Voorts bespreking van de vraagMogen wij niettegenstaande jden toestand van onzo financiën, voortgaan met den arbeid op N.- Guinea, Boeroe en Z.-Celebes, en, zoo ja, op welke wijs moet dan in den klimmenden geld nood worden voorzien Dinsdagmorgen te half 10 uur voortzetting der vergadering tot des namiddags 1 uur, ge volgd door een openbare samenkomst in de Domkerk te 2 ure, waarin na voorlezing van het jaarverslag, toespraken zullen gehou den worden door zendeling J. A. F. Schut en dr. Is. van Dijk, hoogleeraar te Groningen. B a a r n. Tot leeraar aan d© volkszang school van de plaatselijke afdeeling der maat schappij tot bevordering der Toonkunst, is benoemd de heer Van Staveren te Utrecht. De afdeeling Baarn van Toonkunst zal op Zaterdag 15 April a.s. in 't hotel Velaars uit voeren ,,Die Jahreszeiten" van Haydu. Als solisten zullen medewerkenmej. Estella de Jong (sopraan) van Amsterdam, de heer J. Dijker (tenor), van Amsterdam en de h :er Hendrik C. van vJort (bas) van Utrecht. Gisteravond werd in de vergadering van de Centrale Christelijk-historische kiesver- eeniging in het kiesdistrict Hilversum, gehou den in het Wilhelmina-hotel te Hilversum, de volgende motie aangenomen „De Centrale Christelijk-historische kies- vereeniging in het kiesdistrict Hilversum wendt rich tot haar hoofdbestuur met het verzoek al zijn invloed aan te wenden dat dr. J. Th. de Visser in een der meest kans biedende districten worde candidaat gesteld en verder dat in Kampen een christelrh-his- torisch candidaat gesteld worde, in welk ge val de christ.-hist. partij in ons district zich met de candidatuur Van Heemstra zal ver- lenigen. Mocht aan onze wenschen niet worden vol daan, dan behouden wij ons voor met dr. De Visser over deze zaak te onderhandelen." ^DSNIEÜWS: Vergadering van den Raad der ge meente Amersfoort op Maandag den 10. April 1905, des namiddags ten 2 ure. Punten van behandeling: 1. Beëediging van mr. J. G. Stenfert Kvoese als secretaris der gemeente. 2. Verzoek van den heer Chr. Kok, om eervol ontslag als leeraar aan de Hoogere Burgerschool, met adviezen. ,3. Voorstel van Burgemeester en Wet houders betreffende het handivlertkonderwlijs, met advies. 4. Verzoek van het bestuur der Amers- foortsche Industrie en Huishoudschool om subsidie, met adviezen. De nieuw benoemde gemeente-secre taris, mr. J. G. Stenfert Kroese, zal in de raadszitting van Maandag a.s. worden be- eedigd. De 2 e luitenant B. M. Verbrugge van het 10e regiment infanterie te Den Helder wordt- overgeplaatst naar het 5e regiment in fanterie alhier. De officier van gezondheid le klasse K E. Zdegeler, wordt overgeplaatst van Haar lem naar Amersfoort. Bij Kon. besluit is aan den officier van gezondheid le klasse U. Riedel, met ingang van 16 pril, op rijn aanvrage, onder toeken ning van pensioen, eervol ontslag verleend uit den militairen dienst. Het bedrag van het pensioen is bepaald op f 1192 's jaars. De heer P. B. van Leggelo, arts, is benoenvd! tot gemeente-geneesheer te Oostzaan. In de Remonstrantsch© kerk hoopt Zon- d!ag a.s., te half elf voorm., op te treden ds. H. H. Zaalberg, emeritus-predikant va» West-Indië. Toonkunst. De E li as van Felix Mendelssohn is een werk, dat niet nalaat steeds opnieuw een zieer gemengd, publiek te boeden. Ook al mo°tt men een deel van het succes aan 'b voortreffelijk libretto en aan sommige wel bekende Mendtelssohnsche trucjes toeschrij ven, buiten kijf is de Elias een zeer im- poneerende werk. De uitvoering van gisteren avond, onder leiding des hoeren Petri, was zoo goed als men redelijkerwijze verlangen kan. Wel zullen sommige hoiordiers zich van vroeger öen machtiger werking -dier koren hebben herinnerd (het is hoog noodig dat de Amersfoortsche afdeeling versterking krijgt), maar dit is niet de schuld dier zan gers. De Eli as-partij (bas) vervulde de heer Van Oort, en voortreffelijk! De heer v. O. heeft oen echt orgaan voor het oratorium, Waar vooral meeleven en meevoelen met den tekst wordt vereisoht. Hoe prachtig klonk niet dat: „Gelie hinauf, knabe" etc. Hier deed de voordracht alles. Dëzo „voordracht" miste de heer Van Schaik (tenor), die er een soort lapidar-stijl op na houdt. Waar deze intusschen door den tekst vereischt werd, als in de Aria 39, „Dann werden die Gerechten leuchten, wie die Sonne in ihres Vaters Reich", gaf hij iets zéér schoons. De stem van mej'. I. vain de Linde (so praan) gaat niet al te best samen met die van mej. Va-n Dokkum, welke, daar mej. Lotte Roosing ziek was, de alt-partij op zich genomen had. Hierdoor leed het eerste duet niet weinig. Minder opvallend was het verschil in het teedere terzett „Hebe deine Augen auf zui den Biergen", waarin men van de zeldzaam zoete en beminlijike stem van mej. O. Mbll mocht genieten. Als een hoogtepunt van mej. Van Dok kum dient nog vermeld de aria „Sei stille", enz., terwijl het koor het meest- imponee rend was in „Dank sei du Gott, du trankest das diirst'ge Land". Aan de begeleiding mag zéker ook een wioord van lof niet onthouden wordlen; een paar heele kleine fouitjes dienden wa-arsohij(n- lijk slechts om schertsenderwijze op 'b goede van 't geheel opmerkzaam te maken. Het publiek toonde zich zeer dankbaar. Een onzer vorige nummers hield het bericht in, dat het symphonie-orkest Jubal een uitnoodiging had aangenomen, om heden avond in hotel Velaers te Baarn een concert- te komen geven. Gisttren- nu ontving het be stuur de modedeeling. dat het concert niet kon doorgaan. Het schijnt dat- op de lijst niet voldoende geteekeud is. En dat nog wel in Baarn In d© gisterenavond in „Ons Huis" gehouden aandeelhouders-vergadering van de Naamlooze vennootschap „Volkshuisvesting", waren slechts 8 aandeelhouders tegenwoordig. Na opening worden de notulen der vorige vergadering gelezen eu onveranderd goedge keurd. Aan d© orde is de agenda. Punt 1. Jaarverslag, waarvan wij den in houd' reeds eerder mededeelden. Het geeft geen aanleiding tot opmerkin gen; alleen wordt de wensch uitgedrukt, dat 't reservefonds nauwer verbonden zal worden aan de algemeene kas en zal wordèn opgeno men in de balans. Punt II. Vaststelling dividend. De verga dering hecht hare goedkeuring eraan, dat het dividend op 3 wordt vastgesteld, betaalbaar 10 April. Punt III. Verkiezing van bestuursleden. De aftredende hcerenA. Herschel Bzn., en W. H. Kam wordlen herkozen. Punt 4. Verkiezing van commissieleden vol gens art. 16. Hiertoe worden gekozen de hoerenJ. W. Middelburg, J. van der Plank en J. G. Kam. Als plaatsvervangers de heerenJ. C. J. Ptls-Rijcken, P. A. J. Blom en mr. J. N. Bas- tert. Dë heeren J. W. Middelburg en J. van der Plank, die aanwezig waren, namen deze be noeming aan. Burgerlijke stand. Geboren: Ida, d'. v. W. Remmers en I. Aartsen. Overleden: Teunis Bouw, oud 4 m aan dien. Bertha Smit. Marinus de Ruyter, oud 1 jaar. Ondertrouwd: J. van de Kamp en R. M. Staal. H. Tonnis en M. M. de Bruij-n. A. M. G. Mac Coll en E. H. Boissevain. Marktberichten. Amersfoort, 7 April. Op de heden gehou den weekmarkt besteedde men voor Zandaard- appelen f 1.50 a 1.80, Appelen f Peren f -.a -.per H.L., Hoendereieren f 2.a 3.80 per 100 stuks. Boter f 1.a 1.15 per K.G. Kippen f #.80 a 1.25, Kuikens f -.a -.Piepkuikens f 0.ft 0.Een den f 0.90 a 1.10, Hazen f ii -.—/Wilde konijnen f 0.a 0.Tamme konyuen f 0.60 a 1.30 por stuk, Duivon f 0.50 h 0.60 per paar, Magere Varkens f a Zeugen f 40 a 50, Biggen f 8.a 13. Aangevoerd waren: heet. Appelen, hoct. Peren, 250 heet. Zandaardappelen, 90,000 stuks Hoendereieren, 1200 kilo Hooiboter stukB Vee, Vette Varkens, Magere Var kens, 180 Biggen en 5 Zeugen. STAATSLOTERIJ. Tweede Klasse. -- Prijzen van f 30.—. 413 422 525 837 1204 1292 2257 Z384 2721 3384 3487 3655 3689 4086 5068 5108 5421 5508 5547 5631 5886 6048 6205 6284 6473 6535 6536 6547 6601 6630 6667 6723 6741 6826 6950 6996 '094 7179 7184 7251 7510 7625 7719 7753 8327 8405 8730 8953 9122 9145 9664 9696 10059 1062S 10810 10857 1143(9 11677 11822 11927 12732 13049 13204 14441 14554 14561 14667 14939 15583 15734 15884 16281 16672 16942 16996 17060 17112 17140 17177 17317 17426 17504 17600 18119 18340 18622 18956 19729 19869 19977 20073 20295 20428 20585 20682 20812 2e Klasse 3e Lijst13179 ontbreekt. Stattonsdwarsstrant 8Utrecht 18 dagelijks te consulteeren of te ontbieden Behandeling van Likdoorns, Nagels en verdere ongemakken aan den voetgeheel pijnloos en anti-septisch. Burgemeester en Wethouders van Baarn maken bekenddat met machtiging van Heeren Gedeputeerde Staten van Utrecht, d.d. 5 dezerde weg loopende van de Eem- brug tot den tol bij het dorp Baarn voor zooveel betreft het gedeelte van den Baarn- scheu Dijk af tot aan dien Tol van 10 tot 22 April e. k„ voor Rij en Voertuigenmet uitzondering van tweewielige Handkarren Baarn6 April 1905. Burgemeester en Wethouders voornoemd d'AULNIS 7 Burgemeester. G. v. MERKESTIJN, Secretaris. 1 Kassiers en Oommlssionnairs in Effecten. AMSTERDAMNIJMEGEN. AMERSFOORT Muurhuizen 83, belasten zioh met den in- en verkoop van fondsen het inca8seeren en disconteeren van wissels, het koopen en verkoopen van coupons, buiten- landsche wisselsvreemd bankpapier en muntspeciën nemen gelden déposito, verschaffen gelegenheid tot het in bewaring geven van waarden in de safe-kastjes banner gepantserde hrand- en inbraakvrlJe kast, waar voor nadere condities te hunnen kantore verkrijgbaar, verleenen handelscredieten en openen reke ning-courant met renteberekening, -sluiten prolongatiën. 'Kantoor geopend 8 en 7tyj—»y». Bouwterrein te Koop. 30 cent de M2. VAN NIE, Nooit Gedacht no. 1, Zeist. gelegen aan de stations Huis ter Heide, Dold. weg en nabij de Bilt; boog en laag, mooiste en gezondste deel van Utrecht. DEN HAAG ,v-o;ger Zjtphen). Dl.cct.e HENNV. KAPITAALf 4.000.000.00 I RESERVEFONDS: niim - 1.100.000.00 f Met Mei gevraagd te Hilversum in een gezin met schoolgaande kinderen loon f 100.met eenig verval. Adres Mevr. A. YAN DOORN, v. d. Lindelaan 9. 5631 A. W. SIJTHOFF verschenen: te Leiden is gevestigd te ARNHEM. Verstrekt voorschotten en bedrijfskapitalen ook op langen termijn, van af f 500 tot elk bedrag. Voor inlichtingen gelieve men zich te wen den tot den vertegenwoordiger der Bank te Utrecht, den heer P. J. ROSKAM, Achter den Dom 26, bij Pausdam. Telephoon 374. Notaris G. A. DE GELDERte fTTuiTTj Montfoort, zal op Donderdag JiMiMi 4 Mei 1P05 des morgens II nur, in het Gemeentehuis te Linschoten publiek verkoopen: Voor de erfgenamen van den Heer J. W. TE HOFSTEDE. 1. HulzingeA, Nr. 35, met Erf, Tuin en Wegte Linschotenin het Dorp groot 8.65 Arente aanvaarden bij de be-s taling van de koopsom. 2. Huls, B. Nr. 90, waarin Hulpkan toor der PosterijenHuisB Nr. 91 waarin Kruidenierswinkel; Hnis, B, Nr 92; Huis, B, Nr. 92a, waarin Schoenwinkel en Huis, B, Nr. 93, met Erven, Schuur en Bleekveldte Linschoten in het Dorpgroot 3.80 Arenverhuurd voor 6.35 per week in 2 porceelen en massa. Dagelijks behalve des Zondagste bezich tigen waartoe men zich gelieve te vervoegen bij Mej. de Wed. J. VAN KOOTENte Lin schoten. Betaaldag I Juli 1905. LISSONE's Jfe Gezelschapsreizen. 15 April: Uitstap naar Rome en Napels, duur 20 dagen tijdens de Paschen. 24 April naar het wonderschoone Spanje. 27 April naar Parijs en Versailles. 3 Mei naar de 3 Etallaansche Meren. 15 en 2» Mei naar Parijs en Versailles. 27 Mei naar de Pyreneën. 30 Mei naar Londen en de Derby- rennen. O Jnai naar Londen en Wight. Men vrago de Programma's h 10 ets. per stuk. LISSOME ZOONSingel 155, Amsterdam. Alleenreizenden gebruikt onze Hótelcoupons. ek van hare voornaamste toepassingen dook Dr. J. BOSSCHA. Zevende druk. Vijlde Boek: MAGNEETKRACHT EN ELECTRICITEIT. Eerste Stuk. Bewerkt door Dr. C. H. WIND. 412 bladz. met 241 fig. f 5.25geb. f 5.75. Alle Boekhandelaren nemen bestellingen aan. U KAMPEN (opgericht Anne 79). Fabrieksmerk„O o e v a a r met A. D. F." Diploma Ten toon at. Dordrecht. Map-, Non P. Ultra-Hcctografen Compositie (specie), rollen, vellen, inkten, alles van Superieure bealiteit tot eoncurreertndé prijzen. Vraag prU>Ul«t Attesten. Sigarenkisten en Kistjes, van reukeloos hout, ter verpakking van boter cacao, parfnmeriën, enz. KRAMER SMITS, voorheen VERMAES, Delft Schouwburg Utrecht. HOLLANDSCH BLIJSPEL-ENSEMBLE. DirectieA. SAALBORN. Zondag 9 April (905: Blijspel in 5 bedrijven door JUSTUS VAN MAURIK Jr. Lachen. KJ Dff Lachen Orkestonder leiding van den Heer H. KUIJ PERS Aanvang half acht ure. Pr ij zen der Plaatsen: Baicon on S'OaiEee f 1.5C. le Ampli. em lo Zijiloge f 1. Baignoires en 2e Ajnph. f 0.75. Parterre f 0.50. 3e Amph. etn 2e Zijloge f 0.40. Amph. en Gaamderij f 0.25. Plaatsbespreking: Voor Aandeel houders Zaterdag van 10 tot 11 uur; voor het Publiek denaelfden dag met of zonder bespreken van 11 tot 12 en van 1 tot 3 uur, cn Zondag van l tot 3 uur. 4e

Amersfoortsch Dagblad | 1905 | | pagina 3