Woensdag 8 April 1908. BUITENLAND. FEUILLETON. 'n Zeemansbruid. ABONNEMENTSPRIJS: Per S maanden voor Amersfoortf l.OO. Idem franco per post1.90. Afzonderlijke nummers- 0.05. Deze Courant verschynt dagelijks, behalve op Zon- en Feest dagen. Advertentiënmededeelingen enz.gelieve men vóór 11 urn 's morgens by de Uitgevers in te zenden. Uitgevers: VALKHOFF 8" C°. Utrechtschestraat 1. Intercomm. Telephoonnummer 66. PRIJS DER ADVERTENTIËN: f 0.50. 0.10. Van 15 regels Elke regel moor Dienstaanbiedingen en aanvragen 89 cents by vooruitbetaling. Groote letters naar plaatsruimte. Voor handel en bedrijf bestaan zeer voordeelige bepalingen tot het herhaald adverteoren in dit Blad, by abonnement. Eene circulairebevattende de voorwaarden, wordt op aanvraag toegezonden. Kennisgeving. De Burgemeester van Amersfoort brengt ter kennis van de belanghebbenden, dat de blanco verzoekschriften tot het bekomen van jacht akten, visehacten en kostelooze vergunningen om te visschen, benevens voor de registratie van eendenkooien en duiventillen, alle werkdagen van ?svoormiddag» 10 tot 1 uur des namiddags, ter secretarie verkrijgbaar zijn, en maakt hen opmerkzaam op het belang dat er voor hen in gelegen is de bedoelde verzoekschriften, behoor lijk ingevuld, vóór den lsten Mei aanstaande ter voormelde plaatse in te leveren, opdat men tijdig voorzien zij van eene acte of vergunning vóór het seizoen 1008/1909. Amersfoort, den 7. April 1908. De Burgemeester voornoemd. Wü IJ TIERS. Politiek Overzicht. Het hervormingswerk in Macedonië. Alle mogendheden houden zich thans bezig met de veel omvattende voorstellen, die de Russische regeering heeft gedaan voor de uitbreiding van het hervormingswerk in Macedonië. De tekst van de nota, die deze voorstellen bevat, is niet bekend en zal ook wel niet bekend worden, zoolang men nog in het stadium van de vertrouwelijke onder handelingen is. Intusschen is er genoeg omtrent den inhoud uitgelekt, om te kunnen 'beoordeelen wat de voorstellen bevatten. Het hoofdpunt schijnt te zijn een voorstel, dat de bevoorrechte positie, die Oostenrijk- Hongarije en Rusland thans innemen in do uitvoering van het hervormingswerk, prijs geeft en die taak aan het Europeesche con cert in zijn geheel opdraagt. Thans worden deze beide mogendheden als vertegenwoor digers van de overigen beschouwddaarom hebben slechts zij ieder een civielen agent naar Macedonië gezonden, om met den Turkschen inspecteur-generaal Hussein Hilmi Pacha toezicht te houden op den loop der hervormingen. Alle werkzaamheden op dit gebied komen ten hunnen laste, terwijl aan de internationale financieele commissie, waarin met- de civiele agenten ook verte genwoordigers van de overige groote mo gendheden zitting hebben, slechts is opge dragen de vaststelling van de begrooting der drie vilajets, die men gewoon is .als Mace donië aan te duiden. Dit zal nu anders wor den volgens het Russische voorstelde com missie zal het eigenlijke besturende orgaan worden. De inspecteur der gendarmerie krijgt zitting en eene raadgevende stem in de commissie. Ook op bet rechtswezen zal de commissie door gerechtelijke inspecteurs toezicht uitoefenen, en zelfs zal zij een zeker wetgevend gezag krijgen door de bevoegd heid, die voor haar wordt verlangd om regle menten vast te stellen en af te kondigen. De eisch om het rechtswezen binnen het bereik van den werkkring van de civiele agenten te brengen wacht sedert lang op af doening. De Porte beschouwt dit als eene beperking van hare souvereiniteitsrechten en was tot dusver niet gezind daarin toe te stemmen. Rusland heeft nu een eigenaardi- gen weg ingeslagen om dit verzet te over winnen. Het handhaaft den eisch en wil het toezicht op de rechtsbedoeling opdragen aan de nieuwe internationale commissie, maar wil aan de bezwaren van Turkije tegemoet komen, door toestemming te geven, dat de leden van de commissie en de vreemde hoofd officieren, die werkzaam zijn als adjuncten van den bevelhebber der gendarmerie, in Turkschen dienst treden? De lagere officie ren zijn nu reeds Turksche officieren en dragen Turksche uniformalleen hebben zij als hoofddeksel de pelsmuts in plaats van de fes. Een verder onderdeel van het Russische voorstel houdt de uitbreiding in van de veldwachters tot eene dorpspoli tie onder toezicht van de officieren dor gendarmerie. Het schijnt, dat hiermee de oprichting be doeld wordt, van een soort volksweerbaar heid, die de boeren moot beschermen tegen aanvallen van de benden. Maar hierover moeten nadere inlichtingen worden afge wacht. Hoe het, naast dit Russische voorstel, zal gaan met het Engelsohe voorstel dat hervormingsmaatregelen voor Macedonië be oogt, is niet met zekerheid te zoggen. Eeneizijds wordt beweerd, dat het Engel sche voorstel door alle mogendheden is af gewezen. Daarmee zijn echter in strijd de officieuse mededeeiineen uit Londen en Pe tersburg, volgens welke er besprekingen ge voerd worden om een middenweg tc vinden tusschen de Enge'.sche en de Russische voor stellen. Dien weg wijsit ook het antwoord van minster Grey uit. Eigenaardig is de ijver, die door Russische dagbladen aan den dag gelegd wordt om deze pogingen tot het verkrijgen van overeenstemming te bevorderen, door zicli aan te passen aan het Engelsche stand punt. De Balkan-politiek van het kabinet van St.-James is in langen tijd niet zoo welwillend beoordeeld in de Russische pers als thans, nu de Engelsche en de Russische meeningeu toch tamelijk ver van elkaar staa.n. De Nowoje Wremja gaat zelfs zoo ver van het Russische voorstel bepaald af te broken. Het blad noemt dit voorstel een product van kanselarijwijsheid, eene kunst matige schepping, die slechts bij de aan hangers van eene halfslachtige politiek bij val kan vinden. Men zoekt in het Russische plan vruchteloos naar overwegingen, die een politicus waardig zijn. De Macedoni sche kwestie is evenmin als eenige andere nationale kwestie door slinkscihe diploma tieke phrasen op te lossen. Alleen door de benoeming van een zelfstandigen gouver neur-generaal voor Macedonië zal eene door tastende verbetering van de daar bestaande toestanden verkregen kunnen worden. De Nowoje Wremja treedt hier tegenover het Russische voorstel op in de rol van den vriend, die feilen toont. Dat is eene rol, die men van een Russisch blad het minst zou verwachten. Duitschland. Volgens de Köln. Ztg. wordt er thans in den rijksdag met stoom gewerkt. Men denkt, in i dag de tweede lezing van de novelle der beurswet ten einde te kunnen brengen. Dtaoi kan heden de derde lezing van de ver- eeuigingswet plaats hebben en morgen de derc lezing van de beurswet. De behoefte naar vacantie is zoo sterk, dat misschien heden nog de beurswet in derde lezing zal wordeu afgedaan. Dan begint heden avond reeds de Paasohvaoantie voor den rijksdag. Berlijn, 7 April. De Rijksdag heeft de Beurswet in tweede lezing aangenomen in den door de commissie voorgt. telden vorm en tevens een voorstel om kleine handelaars van den termijnhandel aan de beurs uit te slui ten. Frankrijk. P a r ij s 7 April. In de Kamer zal Cochin den minister van buitenlandsche za ken interpelleereu over den toestand in Macedonië en Frankrijk's houding daar tegenover. Par ij s, 7 April. Tot toelichting van zijne interpellatie over den toestand in Ma cedonië en Frankrijk's houding in de daarover loopende onderhandelingen, las de afgevaardigde Denys Cochin een lijst voor van personen van alle gezindten, die elk jaar bij honderden worden vermoord. De slachtoffers zijn Grieken en Bulgaren, die onderlinge moordpartijen houden. Hij geeft daarop een overzicht van het spoor weg-vraagstuk en de beroering die er door is gewekt, en gewaagt ten slotte van het voorstel van Engeland en het tegenvoor stel van Rusland. Minister Pichon antwoordde hierop: ..Frankrijk houdt zijne economische belan gen en zijn invloed in Turkije in het oog en volgt de staatkunde der bevriende of ver bonden mogendheden, die dadelijk belang hebben bij Macedonië, maar streeft daarbij er naar alles te vermijden wat den vrede in gevaar zou kunnen brengen. Frankrijk kan zich niet verzetten tegen den voorgestelden spoorwegaanleg, want deze zijn de instru menten ter bevordering van den vooruit gang. Frankrijk heeft zich bij de regeerin gen te Petersburg en Rome aangesloten, om de Porte te bewegen Servië tegemoet te ko men in zake den spoorweg van de Donau naar de Adriatische Zee. Daarna gaf de minister Pichon een over zicht van de hervormingen, die in Mace donië reeds tot stand zijn gebracht. Oos- tenrijk-Hongarije en Rusland hebben bet hunne gedaan om te trachten de oprichting van benden te bezweren. Engeland stelde de benoeming voor van een gouverneur, ge kozen door de groote mogendheden. Rus land deed een eenigszins daarvan afwijkend voorstel dat door Frankrijk terstond werd gesteund. Frankrijk keurt de plannen van zijn bondgenoot goed, die in hoofdzaak niet die van Engeland overeenkomen en door de mogendheden gunstig schijnen te zijn ontvangen. De onbaatzuchtige staat kunde van Frankrijk, die streeft naar aan eensluiting van de mogendheden, is een on derpand voor den vrede in Europa. De mi nister voegde hieraan nog toe, dat Frank rijk niets onbeproefd zal laten om te trach ten gerechtigheid te verzekeren aan de be volking van Macedonië. Denys Cochin dankt den minister en spreekt de hoop uit, dat er weldra een snel trein zal loopen van Parijs naar Athene. Ook De Pressensé stelt vragen aan den minister omtrent Macedonië en herinnert aan het Engelsche voorstel, dat hij eenvou dig acht en noodig om een einde te maken aan den huidigen toestand in Macedonië. Spreker betreurt, dat Frankrijk de preala bele quaes tie stelde omtrent de Engelsche voorstellen. Minister Pichon verklaart, dat dit on juist is, want Frankrijk had, alvorens te antwoorden, overleg gepleegd met de mo gendheden. De Pressensé merkt nog op, dat Rusland meer meegaande was ten opzichte van de Engelsche voorstellen. Hij acht een stemmigheid onder do mogendheden een sophisme Minister Pichon herhaalt zijne verkla ring, dat Frankrijk de Engelsche voorstel len niet van de baan beeft geschoven. Frankrijk steunt de voorstellen en zal zich in zijn optreden voegen naar de andere mo gendheden; om eenstemmigheid te verkrij gen. Er is in Macedonië niets verkregen zonder deze eenstemmigheid. Frankrijk zal met de grootste energie streven naar verbe tering van het lot van Macedonië. Het incident is hiermede geëindigd. In de laatste vergadering, die de teraad van Parijs hield voor de veriaezingen voor de gemeenteraden, kwam de vraag ter sprake van een monument voor Zola achter het paleis van justitie. De prefect, van het Seine-departement verklaarde, dat hij de be- sliss'ng overliet aan de vergadering. Een voorstel tot verzending van de zaak naar eene commissie, werd aangenomen met 39 tegen 31 stemmen, terwijl 10 leden zich van de stemming onthielden. Zwitserland. Het bestuur van den bond van Zwitser se he molenaars heeft de bondsvergadering verzocht hen te steunen door toepassing van art. 4, paragraaf 2 van de toltariefwet van 1902, om de uitwerking van de Duiteche uitvoerpremiën op meel op te heffen. Portugal. Lissabon, 7 April. De samenstelling van de Kamer, de afgevaardigden der ko loniën meegeteld, zal aldus zijn: regenera- dores (conservatieven) 62, progressisten 59, ouafhankelijken 17, nationalisten 2, repu blikeinen 5, Franquisten 3, dissidente pro gressisten 7totaal 155. Lissabon, 7 April. Er is een arbi trageverdrag onderteekend tusschen de Ver een igde Staten en Portugal. Lissabon, 7 April. Een bende deed een inval in een juwelierswinkelde be dienden zagen zich gedwongen krachtigen tegenstand te bieden. De politie hield later een razzia in sommige slecht befaamde wij ken en nam 500 personen in hechtenis. De republikeinen verklaren met deze din gen niets te maken te heibben. Tweede telegram. De dag verliep verder zonder incident van beteekenri, maar in de slecht befaamde Mouranawijk veroor zaakten kleine troepen schandaal. De ra&da's duurden voorter werden nog een paar honderd personen gevangen genomen. 500 a 600 arrestanten zijn naar het fort Caxias gebracht in afwachting van het oer echtelijke onderzoek. Voor heden nacht zijn nog stren ge maatregelen genomen. Oostenrijk. Ween en, 7 April. De Kamer heeft in alle lezingen de wet tot vaststelling van het recrutcncontingent aangenomen. Ook in den Oosten rij kschen rijksraad komt liet voor, dat de leden hunne tong niet in bedwang hebben. Een der afgevaardigden van Weenon, Rielohlawek genaamd, heeft Leo Tolstoi, den groeten Russischen schrij ver en denker, in de vergadering geken schetst als ..alter Depp-' (oude sukkel). Een der andere leden vond daarin aanleiding om den voorzitter te vragen, waarom hij die uit drukking niet had afgekeurd. De voorzitter, die i vergadering niet had geleid, toen de uitdrukking was gebezigd, drukte zijn leed wezen uit over het gebeurde en verklaarde, dat het in strijd was met de waardigheid van 'liet huis als zulke uitdrukkingen worden ge bruikt. Hij richtte tot alle leden het ver zoek, zulke dingen in t vervolg achterwege te laten. Een andere afgevaardigde, graaf Stern berg, die door een collega genoemd was een „grafelijke nietsnut", heeft zich dat niet w'llen laten welgevallen en heeft zijn belee- d'iger tot een tweegevecht uitgedaagd. Servië. Belgrado. 7 April. liet gerucht loopt, dat bij den ministerraad een voorstel is ingediend tot onmiddellijke ontbinding van de Skoepschtina, maar dat de Koning blijft verlangen, dat liet handelsverdrag met Oostenrijk vooraf zal worden afgedaan, en dat men zal trachten met de oppositie tot eene schikking te komen, ten einde nieuwe verkiezingen te vermijden. Rusland sn Zweden. Koning Gustaaf en de andere yoratelijke personen uit Zweden, die te Petersburg de bruiloft van zijn zoon Wi'helm met groot vorstin Maria Paulowua gaan bijwonen, zul len er door een Zweedsch eskader heen wor den gebracht. Een Zweedsdh oorlogsschip zal het jonge paar naar Stockholm brengen. Naar 't heet zal Trolle, de Zweedse he mi nister van oorlog, zijn vorst op de reis naar Petersburg vergezellen, on verwacht men, dat daar het vraagstuk der Alands-eilanden besleoht zal worden. Rusland. Bij de rijksdoema is thans een wetsont werp in behandeling betreffende den aanleg van den Amoer-spoorweg. De rapporteurs van de beide commissiën, die voor spoorwegen en voor de rijksverdediging, waarnaar het wets ontwerp verwezen is, hebben een gunstig ad vies uitgebrachtalleen meent de eene com missie, dat de spoorweg zijn uitgangspunt moet hebben in Kuhenga en niet, zooals de regeering voorstelt, in Nertschinsk. Er heb ben zich 78 sprekers laten inschrijven. Lwow (progressist) bestreed het voorstelde op gaven over de natuurlijke rijkdommen en het Amoergebied hield hij voor onbewezen en daaron: achtte hij hot succes van dezen spoorweg problematiek. Uwarow (bktobrist) verdedigde het standpunt, dat het Amoer gebied in ieder geval en in ieder opzicht ont wikkeld moet worden, wat alleen door de- -zen spoorwegaanleg mogelijk is. Schingarew (kadet) meende, dat de financieele toestand van Rusland verbiedt het werk uit te voe ren Bobrinéki verdedigde het voorstel uit strategisch, nationaal en economisch oog punt. Daarna werd de verdere behandeling verdaagd. Turkije. De Turksohe regeering hoeft berichten ontvangen, volgens welke de Russische artil lerie aan de Russisah-Turksohe grens voort durend versterkingen krijgt De Porte heeft dientengevolge in vriendschappolijken vorm inlichtingen hierover laten inwinnen. De hervormingen in Macedonië. Londen, 7 April. Minister Grey heeft geantwoord op de Russische voorstel- leu mét betrekking tot Macedonië. Hij slemt tn hoofdzaak daarmee in, maar vult ze na der ai u met voorstellen, speciaal omtrent de middelen ter verkrijging van de ncodige fondsen om de voorgestelde hervormingen in te voeren. Minister Grey stelde te dien einde voor dat de inspecteur-generaal en de financieele commissie de bevoegdheid zul len krijgen oen gedeelte der Macedonische inkomsten te houden ter beschikking van het burgerlijke bestuur en aan de Porte bet overschot toe te staan voor militaire doel einden. Mocht dit ovorsohot daarvoor niet toereikend zijn. dan zon de Porte het te kort moeten dekken. 5 dook THERESE HOVEN. 'tWas een volmaakte dag, idle zon scheen met zuidelijke helderheid!; van vocht of ne vel geen sprake. De boot gleed zoo kalm verder, alleen veel te gauw naar Marion's zin, het verdriette haar, toen Helvoet in 't zicht kwam en de drukte aan 't larden eigen, den toovercir- kel om haar heen verbrak. Met een teleurgesteld1: ,,o! dear!" stond zo op, trachtende met een langen, in ten sen blik de omgeving nog eens op te nemen, ge lijk men op een zoélen lentedag nog eens met volle teugen de axiomatische lucht diep in ademt, alvorens naar (binniem te gaan. Ze had geen haast om aan te komen. En de jongiste luitenant van de „Nadir", die zioh al, van oee uur 's morgens af, aan tmooi maken was geweest en zijn armen, onnoozelen oppasser oen verwoed standje had gemaakt, omdat zijin" laarzen niet glimmend genoeg waren en omdat zijp hut niet als een meisje s boudoir gesoigneerd was. Den jongaten luitenant was de ochtend verba-end lang gievallen en toch had hij zich fameus bezig gehouden. Er viel zooveel te doen. Ten eerste moest hij een postpakketje uit Rotterdam c-pen maken, een klein doosje was t, maar de inhoud was aoo subtiel, dat zenuwachtige vingeren er 'bijna niet mee om konden gaan. Het bevatte eeu vijftal rozen, prachtexemplaren, twee voor Annette en drie voor Marion. Miss Roodtfard' Hij: mocht wel oppassen Wat ze wel zeg gen zou, als hiji zich eons veigiste en haal bij den naam noemde? Ze zou 't misschien niet eens aoo heel erg vinden. Preutech was ze allerminst Nauwelijks waren de rozen, door bijvoe ging van een paar takjes Venus-haar, tot een bouquetje gevormd ofer werd al weer een pakje voor den j'ongsten officier aan iboord1 gébracht. Ditmaal per spoedbestelling van Van Gend en Loos, uit Den Haag van een der eerste coufiseurs't waren bonbons en petite fours om den noem maaltijd wat aan te dikken, zooals een der andere officieren 't plagend noemde. „Zeg. Vermeer, doe jij tegenwoordig je eigen ménage?" „Of ik een ménage ga opzetten 1" Jongeling, je schijnt ver weg te zijn... „Zanik nou niet; ik moet deze dingpig- heidjes toch even wat arrangeeTen; zoo'n snoeperijtje hoort er toch bij voor de da- mee." „Wél, zeker, model-broer. Éindelijk wees zijn horloge, 't welk hij dien ochtend ontelbare keeren had geraad pleegd, aan, dat er nog slechts drie kwar tieren voor de aankomst der boot van Vlaardingen moesten verloopen en ofschoon de afstand tusschen de kade, waar de Nadir ten anker lag en de aanlegplaats der boo ten, gemakkelijk in 6 a 7 minuten afge legd kon wordenbesloot hij zioh lang zamerhand klaar te maken, 't Was een warme dag en dat hollen in de brandende zon was vervelend. Om in die zelfde brandende zon een groot half uur heen en weer te loopen was even vervelend, maar nu kon de luitenant zijn blikken tenminste gevestigd houden op het water, in de richting van waarzijn zuster komen zou. Eindelijk., daar was de boot; voor den tweeden keer haalde hij het Engelsche vriendinnetje van zijn zuster af, maar welk een verschil tusschen toen en nu! Daar in Vlissingen moest hij haar zoe ken, en wist hij' heelemaal niet, hoe zij er uit zag en nu... zou hij' haar wel kunnen uit teekenen, liaar lenige meisjesgestalte ha«ar welgevormd, klein hoofdje, haar gol- venden haardoscth, 'harmonisch tot een wrong gelegd, en haar gezichtjehaar oogen... och ze hadden veel te diep hinein- geschaut; hoe .was dat liedje ook weer?? Vreemd, als je waohten moet, dan komen je altijd de zotste dingen in de gedachte. Gelukkig de boot was aaunatuurlijk waren er de noodige visschers en varens gezellen en boerinnen met groote kappen, de gewone passagiers en'n lieve ver schijning toch, iheelemaal in 't-licht blauw, naar 't. paars overhellendedat toiletje ken de hij niet van haar. Warm, die September-zon, hij voelde, dat hij er gék uitzag met zoo'n kleur! Marion vond alles aardig, 't karakteri stieke plaatsje met smalle grachten en kleine huizen, de ouderwetsche winkeltjes, de ligging der schepen zoo'n contrast, dat rustige stedeke en die groote oorlogschepen, die met donderend geweld zouden kunnen razen, als ze hun metalen monden open den. Het déjêuneeren aan boord was nog pret tiger dan den dag van de revue, het ge zelschap was nu zooveel kleiner en men kende elkander eenigszins. Annette moest de plichten van gastvrouw vervullen en de aanzit tonden schenen hoogst, voldaan over de wijze, waarop zij dit deed, getuige de verschillende complimentjes, die haar ge maakt werden. Ze weigerde echter ze aan te nemen en betuigde, dat met zulke uitstékende gaét- hecren, er Voor de dames niets te doen overbleef. ,,0' maar... de dames geven er de char me aan. Zoo verkeerd ingezien van 'tgou vernement om de schoone sekse van de oorlogsbodems te verbannen, niet waar, jongste?" De jongste gaf een verward antwoord, hij was in een Engelsch gesprek met zijn geburin verdiept, zoo'n klein beetje boven 't alledaagsche en als je dan opeens terug geroepen wordt tot de werkelijkheid en dat in je eigen taal... dan moet je toch even nadenken Ongetwijfeld, dat stond hem vrij, maar den anderen stond het vrij er hom even om uit te lachenen toen moest Miss Roodford weten, waarom er 'gelachen werd. Omdat er geen dames aan boord moch ten komen, althans niet. blijven. Was dat 't? O' Zij vond 'took jammer, heel erg zelfs. Ze zou het wat prettig vinden om eens een reis mee te maken, een echte, lange zee reis. Daar moest op geklonken wordenVer meer, die gamelle-chef was, had voor een heel zacht wit wijntje gezorgd, een echt meisjes-wijntje, zoet. op de ton ge en niet koppig Na tafel ging men wandelen; een der andere officiereu wijdde zich met onver poosde belangstelling aan juffrouw Ver meer, zoodat deze zich reeds begon af te vragen of. hij er ook iets van meende? Ze nam hein in 't volle daglicht, nog eens van terzijde op. Hm! wel iets flinks; een man, voor wicn een meisje wel iets zou kunnen voelen. Wol naar, oen zee-officier mei die geforceerde lange scheidingen, maar het wederzien was des te prettiger. Aunette's gedachten holden en holden, tot zo haar levensgeschiedenis oen paar hoofdstukkon vorder luidden gebracht en ze stegen en stegen tot ze tot in de wolken terecht waren gekomen. Et lag iets zoels ih de lucht, dat zich uitstekend tot droonien leende. Daar sprak hij weer... „Uw broer is ons een heel eind vooruit, juffrouw Vermeer." ..Ja, wij hebben langzaam geloopen." ..Ik deed 't met opzet... Nu ibegon Annette's hart toch heusch heel raar te doen. Eén seconde had zo tijd er zioh reken schap van te geven, toen vervolgd® hij „zoo'n tête-a-tête. als anderen er vlak achter loopen, is niet® aardigs. Dat wéét ik bij ondervinding, ik ben ook geëngageerd!" Daar stortte 't luchtkasteel, zoo haastig en vluchtig opgetrokken, plotseling ineen. „Och! zoo." Dat was alles, wat ze er op zei. Hij sprak verder en vertelde haar bizon- derheden van zijn meisje, die haar vol strekt niét interesseerden. Wordt t rrvolffd

Amersfoortsch Dagblad | 1908 | | pagina 1