2 uitgebracht op den heer Celosse en 12 stem men op den heer Plomp, 1 stem op den heer Heijligers. Alzoo herkozen de heeren M. L. Celosse en C. J. Plomp. 14. Idem van 5 leden van de reclame commissie in zake plaatselijke directo belasting naar het inkomen, dienst 1909, wegens af treding van de heeren H. W. van Esveld, A. M. Tromp van Holst, A. A. Hamers, S. J. van Duinen en M. R. N. Oosterveen. De uitslag der stemming is dat ingeleverd worden 13 stembilletten, waarvan 13 stemmen uitgebracht op den heer van Esveld, 12 op den heer Tromp van Holst, 12 op den heer Hamers, 11 op den heer van Duinen, '11 op den hoer Oosterveen, 2 op den heer Jorissen, 2 op den heer Kroes en 1 op den heer Ro- landus Hagendoorn. Alzoo herkozen de heeren H. W. van Esveld, A. M. Tromp van Holst, A. A Hamers, S. J. van Duinen en M. R. N. Oosterveen. 15. Idem van een curator van het gym nasium, wegens periodieke aftreding van dr. H. W. Schreuder. De uitslag der stemming is dat ingeleverd worden 13 stembilletten, allen teu name van dr. Schreuder Alzoo herkozen de heer dr. H. W. Schreuder. 16. Idem van een lid van de commissie van toezicht op het middelbaar onderwijs, wegens periodieke aftreding van dr. A. H. C. van Driel. Do uitslag der stemming is dat ingeleverd worden 13 stembilletten, waarvan 11 stemmen uitgebracht op den heer dr. van Driel, 2 stemmen van onwaarde. Alzoo herkozen de heer dr. A. H. C. van Driel. 17. Idem van drie leden van de commissie van toezicht i op het lager onderwijs, wegens aftreding van de heeren E. G. Drenth, dr. II. J. Reijnders en J. L F. de Meijere. De Y o o.r z i 11 e r. Ik verzoek den leden ook deze stemming weder op 1 stembillet te doen. De uitslaglder stemming is, dat ingeleverd worden 13 stembilletten, waarvan 12 stemmen uitgebracht op den heer Drenth11 stemmen op den heer de Meijere, 11 stemmen op den heer Reijnders, 1 stem op den heer Wolterbeek. Alzoo herkozen de heeren E. G. Drenth, Dr. H. J. Reijnders en J. L. F. de Meijere. De Voorzitter. Ik dank de heeren Celosse en van Esveld voor hun bemoeiingen bij de stern-opnamen. Ik geef thans het woord aan den heer Visserter beantwoording van een vraag, in de vorige vergadering dopr den heer Jorissen gesteld. De heer Visser. De vorige maal werd door den heer Jorissen een vraag gedaan over bouwen aan den ouden Soesterwegwelke ik heden kan beantwoordenik vertrouw, dat hij met dit antwoord genoegen zal willen nemen. Ik kan den beer Jorissen dan mededeelen, dat op 31 Mei 1906 een aanvraag inkwam voor twee woonhuizen van N. Wolfswinkelalzoo vóór dat op de door Gedeputeerde Staten vast gestelde verordening de Koninkl ke goedkeu ring was verkregen, hetwelk geschiedde op 5 Juni 1906. De volgende aanvraag was van J. Hoogendoorn, ingekomen 23 Mei 1907 even eens voor twee woningen. De daarop gegeven beschikking berustte op een vergissingwijl de gemeente-architect bij het onderzoeken dezer aanvrage niet aan de nieuwe bepaling gedacht heeft. Ik hoopdat ik met deze informaties den heer Jorissen zal hebben te vreden gesteld. De heer Jorissen. Ik dank u zeer. De Voorzitter. Heeft nog een der leden iets voor deze openbare zitting Zoo niet dan sltoit ik de vergadering. Electrische Drukkerij L. E. BOSCH A ZOON.

Amersfoortsch Dagblad | 1908 | | pagina 6