„Birkhoven." Van af heden „VERGUNNING". Negen uur-Sluiting. Gala Broodbakkerij, Amersfoortsche Bank Uit den omtrek. STADSNIEUWS. ADVERTENTIEN. A. C, ENGELBERTS en Co. SAFE-DEPOSIT. Amersfoortsch Wissel- en Effectenkantoor W. CROOCKEWIT W.Azn. *1 Notaris BOLK te Amersfoort, negen ure hunne winkels te sluiten versche Luxe broodjes, Cadetjes, enz. te zien. S. HAMffiE. GROENTENMerk EN SOEPEN |.,DE STER" Aambeien. Safe-Deposit. ging het naar den Heiligenweg waar de stoet voor de van onder tot boven versierde en geïllumineerde Studentensociëteit N. I. A. werd ontbonden. Ondanks den ontzettenden toeloop van hen, die de stoet vergezelden, en van het publiek, dat langs den weg had post gevat, werd de orde op uitstekende wijze gehand haafd, dank zij het oordeelkundige optreden der politie, maar dank zij ook de stemming die onder de menigte heerechte en door niets werd verstoord. Later op den avond verplaatste het cen trum der feestvreugde zich naar het Rem- brandtplein. In alle café's speelden muziek korpsen en werden Nederlandsche liederen aangeheventrouwens, overal scheen men het zingen en dansen niet moe te worden het duurde tot laat in den nacht. Nog ta! van berichten komen bij ons in over de feestviering in andere steden. Het zou ondoenlijk zijn ze in het korte bestek or.zer courant te vermelden. Wij wenschen daarom met het bovenstaande te volstaan. Te Utrecht. Ter aanvulling van hetgeen wij gisteren hierover mededeelden, nog het volgende: Allerwegen barstte, na het officieel be kend worden der blijde tijding, de geestdrift los; spontaan werden optochten gevormd; gymnasiasten brachten een huldebetoon aan den Commissaris der Koningin, die daar voor dankte. Studenten, leerlingen' vani het gymnasium en. van die verschillende hoogere burgerscholen brachten veel vertier in de straten; geestdriftig klonken de volksliede ren. Or an je versieringen vlogen weg, men zag personen die hun hoeden met oranjedoek omwikkeld hadden. Den geheel en ochtend duurde de oranje vreugde voort; eerst regen twaalf uur be daarde deze. Bij het 1st© regiment vesting-artillerie sprak kolonel Fabius op de binnenplaats der kazerne de troepen toe en deelde o.a. mede, dat alle loopende straffen werden kwijtgescholden, ook ten aanzien van de gevolgen. Bepaald is, dat de parade heden- midag 12 uur zou plaats hebben. Gisteren middag duurde de feestelijke stemming voort. De straten waren vol, velen hadden vrijaf. Het regiment genie troepen en een aantal studenten, op veler lei wijze versierd met oranje, deden met imuziek voorop een wandeling en rijtoer door de stad. Achter en voor de rijtuigen der studenten trok de schooljeugd met vlag gen en wimpels. Een optocht eenig om "te zien, geheel spontaan. Vanwege de vereeniging Koninginnedag Utrecht werd in de Pieterskerk een kerk- concert gegeven door Vrancken's Palestri- nakoor, met medewerking van den heer J. Wagenaar als organist. In verschillend© kerken werd des avonds de geboorte van de prinses herdacht. De godsdienstoefening in de Domkerk, waar ds. Quaest voorging, was druk bezocht. Tot laat-yn den nacht heeft verder een vroo'ijke stemming geheerscht. Het was in he* centrum overvol van feestvierenden. De meeste belangstelling trok een groote licht- stoet, waaraan een groot aantal vereenigin- gen deelnamen, georganiseerd door de ver eeniging Koninginnedag Utrecht. In den langen stoet waren verscheidene muziek- koipsen en voorts verschillende mooie trans paranten en wagens te zien. De buurtver- eeniging Amsterdamsche 'Straatweg had een 150-tal jongens gezonden, die met hun klep pers de muziek begeleidden. Bij den Com missar's der Koningin en den Burgemeester zongen de Kon. Utr. Vereeniging voor kerk gezang en Coers' liederkoor vaderlandsche liederen. Curasao. Uit Willemstad bericht een Reuter- telegramEr heerscht groote vreugde in Curasao, over de geboorte van de dochter van Koningin Wilhelmina. Uit het Buitenland. Prinses Albert van België ging persoon lijk hare gel uk wenschen brengen aan den gezant van Nederland. De prinses zeide tot den gezant, dat zij zich ten zeerste ver heugde over de gelukkige bevalling van de Koningin; zij drukte den wensch uit, op de hoogte te worden gehouden van den ge zondheidstoestand van moeder en kind. De prinses zond een telegram aan de Ko ningin, waarin zij verklaarde hartelijk deel te nemen in de vreugde van Nederland en de beste wenschen uitsprak voor de Ko ningin en het kind. De grootmaarschalk van het Hof bracht een officieel bezoek aan, den gezant van Nederland, wien hij de gelukwenschen over bracht van den Koning, die uit Kaap Fer- rata een telegram had gezonden aan de Ko ningin en den Prins. De minister van buitenlandsche zaken bracht een bezoek op het Nederlandsche ge zantschap, waar hij de gelukwenschen der regeering overbracht; voorts zond hij een telegram van gelukwensching aan den Ne- derlandschen ministerraad. Zoodra het bericht van de blijde gebeur tenis te Brussel aankwam, heschen de leden van de Nederlandsche kolonie en een aantal kcoplieden de Nederlandsche vlag. De hofdignitarissen, de leden van het corps diplomatique en talrijke leden van de regeering, benevens personen uit de hooge kringen kwamen hunne namen inschrijven op het gezantschap. Met oprechte blijdschap vernam men te Brussel de tijding van de bevalling der Ko ningin. De blijdschap der Nederlanders vond een echo in vele Brusselsche familiën. De Indépendance zegt- in eene bespreking van de gebeurtenis, dat men in Europa een stemmig zich verheugen zal met het Neder landsche volk, dat door de blijde gebeurte nis, als dat mogelijk is, nog inniger gehecht zal worden aan de lieftallige vorstin, aan wie het zijn staatkundig lot heeft opge dragen De Etoile Beige zegtWie de groote ge hechtheid kent der Nederlanders aan hunne dynastie, die zoo nauw verbonden is met de roemrijke geschiedenis van het land, zal de vieugde van het Nederlandsche volk begrij pen en medegevoelen. Vooral in België zal men deelen in dat geluk, want ons belang is meer dan dat van eenige andere natie er bij betrokken, dat Nederland, trouw aan zijne traditie, zich niet op sleeptouw laat nemen door een der groote continentale mogendheden. De Dernière Heure zegtBelgië deelt in do vreugde zijner buren. Dat heeft men gis- teven te Brussel gezien, toen een groot aan- Lal Nederlandsche vlaggen werden uitgesto ken. Het is vermoedelijk de eerste keer se dert de gebeurtenissen, die ons van Neder land scheidden, dat het Belgische volk ge legenheid hééft te deelen in eene groote na tionale emotie van zijne noordelijke buren. Het Journal de Bruxelles en de Ving- tième Siècle verklaren, dat de Belgen van harte deelen in de vreugde hunner buren. Ook andere bladen laten zich in denzelf den geest uit. De Gazette schrijftEen met weemoed gemengde sympathie hechtte zich hier aan de teleurstellingen van de jonge Koningin, dir. het gewicht van hare kroon met zooveel waardigheid draagt en zooveel toewijding en zorg toont voor haar volk. De dynastie Oranje-Nassau zal niet uitsterven, zooals men vreesdezij zal haar devies eer aan doen en zich handhaven. Oranje boven I Uit Berlijn wordt geseindAJle avond bladen bespreken, meerendeels in hoofdar tikelen, de gToote vreugde, die de dag van gisteren aan het Nederlandsche Konink lijke Huis en het Nederlandsche volk heoft gebracht; zij brengen eenstemmig hunne hartelijke gelukwenschen uit en verklaren, dat het Duitsche volk van harte deelneemt in die vreugde. De National Zeitung schrijft: „Wanneer heden in Den Haag en in geheel Neder land het oude Wilhelmus wordt aangehe ven, dan klinken in Duftschland gelijkge stemde snaren mede; ook het Duitsche volk gedenkt dan de haar zoo sympathieke ver schijning van de jonge Koningin, de geluk kige moeder, en stemt in den geest in met den historischen juichkreet der Nederlan ders Oranje boven. De Voss. Zeit. merkt op, dat zonder twij fel de geboorte van eene prinses, die de erf opvolging in het met het land samenge groeid geslacht aan Nederland verzekert, de rustige, hoopvolle stemming te 's Graven- hage zal versterken en de betrekkingen tus- sc.hen Nederland en Duitschland des te vriendsc'happelijker zal doen worden. Het Berliner Tageblatt schrijftDuitsch land slaat met eerlijke sympathie de vrije zelfstandigheid, het krachtige gedijen gade van een naburig land, dat zoo rijk is aan eigen traditiën en aan de wereld zooveel on vergankelijks geschonken heeft. Het is ons voldoende, het zal ons altijd voldoende zijn met het vaderland van Rembrandt, mot het land welks drukpers eenmaal de ideeën van den vooruitgang in de wereld gezonden heeft, geestelijk vereenigd te zijn. Uit Londen wordt bericht: Zoodra het bericht uit Den Haag op het Britsche mi nisterie van buitenlandsche zaken was ont vangen, werd het naar den koning en de koningin gezonden, die met de Keizerin weduwe Maria Fedowna aan de Koningin per telegraaf hunne'gelukwenschen zonden. In de avondbladen nemen de berichten uit Den Haag eene belangrijke plaats in De Pall Mall Gazette zegt: Hoewel de onderdanen van de jonge moeder misschien liever hadden gezien, dat de ooievaar een prins had gebracht, zal toch zeker het volk, dat nog steeds met eerbied den naam van koning Victoria gedenkt, wel in de laatste plaats betreuren, dat de vermoedelijke erf genaam een meisje is. De hoofdzaak is, dat het voortbestaan van het Huis van Oranje niet meer alleen berust op het leven van een enkele vertegenwoordigster. Moge het nu geboren kind lang leven als moeder van een lange reeks koningen. De onafhankelijkheid van Nederland is voor Groot-Brittannië steeds een zaak van het hoogste belang ge weest, maar nooit in die mate als thans, nu het machtige rijk, dat aan Nederland een koning zou schenken, wanneer koningin Wilhelmina kinderloos gestorven zou zijn, Engeland's sterkste mededinger is. De geboorte van de erfgename van den troon bevrijdt de Nederlanders van hunne ernstigste politieke zorg. De gelukwenschen, die uit andere staten Nederland zullen toe- stroomen, zijn daarom veel oprechter, dan do con ventionneele plichtplegingen tusschen de volken bij de geboorte van een troons- opvolger. Alle andere bladen wijden artikelen aan de geboorte van de prinses en de beschrij ving van het vreugdebetoon in Nederland. Zij leggen er nadruk op, dat de gelukwen schen voor Koningin en volk met de blijde gebeurtenis nergens oprechter dan in En geland is, en, wijzen op de groote politieke beteekenis van en de belangstelling van de geheel© wereld in deze gebeurtenis, die Nederland verzekert tegen het op den troon komen van een Duitschen souverein. De hertogin van Albany en de andere leden seinden hunne gelukwenschen aan Koningin ^Vilhelmina. Do Nederlandsche kolonie te Londen deed dit eveneens. Zij zal de blijde gebeurtenis waarschijnlijk vroeg in de volgende week vieren. De Fransche minister van buitenlandsche zaken verzocht den Nederlandschon gezant aan zijne regeering de gelukwenschen bij de geboorte van de prinses over te brengen. De Temps zegt: de geboorte van dit kind is eene gelukkige gebeurtenis, die eene da delijke oplossing brengt van de geschillen, die zouden voortvloeien uit de erfopvolging in de Nederlanden. Al is het grootste gevaar, voortvloeiende uit de afwezigheid van een rechtstreekschen erfgenaam, bezwo ren, het buitenlandfiche vraagstuk is niet opgelost. De Débats zegt, dat de geboorte van eene erfgename met de meest mogelijke voldoe ning zal worden begroet, inzonderheid in Frankrijk, waar men mets dan sympathie heeft voor het Nederlandsche volk en hot regterende stamhuis. In Rome gaven de bladen bij 't mede- deelen van de heuglijke gebeurtenis hunne vreugde te kennen, dat de bede van het Nederlandsche volk is verhoord, terwijl zij tevens de beste wenschen voor de voorspoed van de natie uiten. Minister Tittoni* schreef een brief van gelukwensching aan den Nederlandscben ge zant van Weede en verzocht dezen aan de Nederlandsche regeering de gelukwenschen van de Italiaansche te doen toekomen. De Nederlandsche legatie stak de vlag uit. Diplomaten en aanzienlijke personen schreveu hunne handteekening 'n de re gisters. De Koning van Servie zond aan Koningin Wübelmina en den Prins een hartelijk tele gram van gelukwensching. Uit Kaapstad wordt geseindDe tijding van de geboorte eener prinses werd in alle kringen der bevolking met hartelijke blijd schap vernomen. Alle bladen bevatten arti kelen van gelukwensching De Hollandsche vereenigingen zetten feestelijkheden op touw. Uit Washington wordt bericht: Preeident Taft zond aan Prins Hendrik een telegram van gelukwensching met de geboorte van een erfgename. Hij sprak de hoop uit, dat aan de prinses een langdurig en roemrijk leven beschoren zou zijn, en drukte de bee- te wenschen uit voor de gezondheid van de Koningin. Tn New-York drukke- de bladen bij de vermelding van de geboorte der prinses hunne voldoening uit, dat tmans een einde is gekomen aan eene ernstig vrees op poli tiek gebied. Zij wenschen een lang leven toe aan de Koningin en hare erfgename en voortdurende wede en voorspoed van Ne derland. Men seant ons nog uit New-York Groot enthousiasme ook bij Amerikanen D© Nederlandsche vlag wappert over de „Produce Exchange" uen toeken van Ame- rika's erkentelijkheid voor de belangrijkheid van Amerika's handel met Nederland. Eononderscheiding. Staats raad mr. T. M. C. Asser is benoemd tot correspondeerend lid van de afdeeling voor wetgeving, publiek recht en rechtsgeleerd heid van de „Académie des sciences morales et politiques", een der vijf academies, die het Institut de France vormen. 'tHuwelijk van kapitein Christoffel. Gisteren wer'd te Ant werpen het huwelijk gesloten tusschen den heer Christoffel, kapitein van het Neder- landsch-Indische leger en mejuffrouw van Riiswijck dochter van den overleden Ant- werpschen burgemeester. Voor getuige van den bruidegom fungeer de de heer Van den Berg, consul-generaal der Nederlanden te Antwerpen. De getuige var. de bruid was de heer Max Rooses, con servator van het museum Plantin. Toen de jonggehuwden het stadhuis verlieten, bood een delegatie uit de ambtenaren mevrouw Christoffel bloemen aan. 't Jonge paar werd luide en langdurig toegejuicht. Soest. 'Een jongen, die gisteren met een kanonnetje vreugdeschoten afgaf, is daarbij aan zijn linkerhand ernstig ver swond. Barneveld. De raad te Barneveld machtigde B. en W. om, in verband met de uitbreiding der gemeentegasfabriek, een tijdelijke 'geldleening van ten hoogste f 50.000 te sluiten. De dag van gisteren deed ons -den ken aan de heerlijke, onvergetelijke dagen van de Kroningsfeesten in 1898. Evenals toen, is thans weer gebleken hoe Nederland en Oranje nog itmmer één zijn. Gelukkig verschijnsel 1 Die geestdrift, die spontane uitingen van vaderlandsliefde en liefde voor ons Vorstenhuis, getoond idoor tal van men- schen uit alle rangen en standen, doen el- ken rechtgeaarden Nederlander altijd goed. Amersfoort heeft op waardige wijze ge toond, niet te willen achterblijven, wan neer het er op aan komt liefde en vereering te betuigen aan het roemrijke Oranjehuis, w»ejlks geschiedenis door -eeuyven heen is saamgeweven met die van het volk van den Nederlandschen stam. Reeds in ons vorig nummer bestemden wij een deel van onze ruimte voor de ver melding van wat hier ter stede voorviel in verband met de blijde gebeurtenis ten hove. Voegen we hieraan nog het volgende toe De zanguitvoering in de tent in, het Plantsoen, waar „Jubelend Nederland" werd ten gehoore gebracht, hald een talrijk publiek getrokken en had veel succes. De lichtetoet bracht honderden enthou siaste stadgenooten op de been en had een geregeld verloop. Op het terras van de sociëteit Amicitia gaf de stafmuziek :van het 5e regiment In fanterie 'een concert, dat door een belang stellende menigte werd 'bijgewoond, welke zich in het Plantsoen en in 'de Beukenlaan had verzameld. De gasverlichting en de verlichting a giorno voldeed alb gewoonlijk uitstekend. Na afloop van het concert volgde in de komediezaal een geanimeerd bal. Op straat was 'het den geheelen avond vroolijk druk. Voortdurend trokken, zin gende troepjes door de straten, twier „fal- deralderiere" of „Japie is getrouwd" nu wel niet bepaald een verheffenden indruk maak ten, maar die in elk geval toch goed ge meend waren. Ook in de Militaire Tehuizen werd op gepaste wijze feest gevierd. Gelukkig vernamen we niet van eenigen wanklank. Het bestuur van de Oranjever- eeniging, dat voor een groot Ideel leiding aan de feestelijkheden gaf, zal met tevre denheid op 30 April kunnen terugzien. De "bid- en dankstond door den ker- keraad der Ned. Herv. gemeente uitge schreven, werd iheden morgen te 9 uur in de St. Joriskerk gehouden. Ds. Meiners hield een toespraak naar aanleiding vian Lukas 1 66. „En allen, die het hoorden namen het ter harte, zeg gende: wat zal toch dit kindeken .wezen? En de hand des Heeren was met hem". Een vrij talrijke menigte, onder wie ook de burgemeester dezer gemeente, woonde de bidstond «bij. Bij de godsdienstoefening in de Lu- thersche kerk hoopt ds. de Meijere morgen een dankstond te houden voor de geboorte der Prinses. Tit directeur van „Kinderzorg" het kinderhuis aan den Arnhemschenweg is uit de meer dan 300 sollecitanten benoemd de heer H. Gordeau Jr., thans hoofd eener Christelijke school te Steenderen. Quick ontvangt hier morgen de ge lijknamige vereeniging uit Nijmegen. Het gaat er nu voor de Amersfoorter om, in, de eerste klasfee 'te blijven. Bij verlies hier, is daar niet veel kans op. Aangepakt dus, Qui eken aars Op 10 Mei zal ten huize van den heer J. G. .Fontein een tentoonstelling worden geopend van werken van onzen vroegeren stadgenoot, den heer H. J. Wolter Jr. j Naar wij vernemen rijn de predik beurten voor Zondag 2 Mei als volgt REMON8TR. KERK. Voorm. 9 A uur ds. Hooykaas. Godsdienstoefening voor kinderen. Voorm. 11 uur ds. Hooykaas. Gewone Godsdienstoefening. DOOPSGEZINDE KRING. Het Loge-gebouw. Van Persijnstraat no. 1, Voorm. 10uur dr. Joh. Dijserinck, Em.-pred. te 's Gravenhage. GEREFORM. KERK (Langegracht.) Voorm. 10 uur: Ds. Donner. 's Avonds 5A uur: Ds. Donner. GEREF. KERK. (Zuidaingal.) Voorm. 10 uur: Ds. Teerink. Avonds 5$ uurDs. Tserink. VRIJE GEREFORM. GEM. Voorm. 9£ uur, lezen. 's Avonds 5 uur, lezen. CHR. GEREFORM. GEMEENTE. Lokaal „de Zaaier". Voorm. 9f uurGodsdienstoefening, 's Avonds 5^ uur Godsdienstoefening. Burgerlijke stand. Van 22 tot 30 April 1909. Geboren: Marten, z. van Lammert Libbinga en Smok je Al leem aEverijntje, d. van Marinus Hoogstraten en Berendina Hermina Cornelissen. Willem, z. van Lu- lof Hendrik Put en Naatje Blom. Joannes Antonius, z. van Bartus Bekker en WiLIe- mina Peek. Arie, z. van Leendert te Kul- ve en Dirkje van de Kraats. Tine, d. van Jan Marie Johan Borgerhoff Mulder en Maria Frederika jGeertruida Rincker. Jo hanna Maria, d. van Lammert Oosterhos en Peternelletje van Essen. Gerard Adri- aan, z. van Pieter Kemper en Carolina Louise Block van Laer. (Onderto-ouffd: Jacobus Cornells van der Hoeven en Francisca van Bek- kum. Willem Bottenburg en Elisabeth van den Berg. Rijmert Rijnders en Catrina Ro sier. Antonie Hagebeuk en Barta Everarda Stolkenbroek. Antonie van de Burgt en Wilheflmina de Kruif. Getrouwd: Hermanus WouteruB Johannes Fortuin en Wilhelmina Fern- hout. Firanciscus van den Brink en Jan netje Diters. Overleden: Philippus Barend Gre- gorius, 5 j. David Salomon Aronson, 92 j., wed. van Roosje Kamerling. Margaretha Johanna Hendrika Velsen, 50 j., eohtg. van Abraham Frederikse. Johanna Juliane Hook, 62 j., echtg. van Mijnhart Johan nes Boissevain. Barend de Wilde, 42 j., echtg. van Hendrika Hellevoort. Leven loos aang. kind vr. geslacht. Telegrafisch Weerbericht. Naa' waar nemingen in don morgen vin 1 Moi 1909. Medegedeeld door het Kon. Ned Met Instituut te de fiilt Hoogste barometerstand 771.5 te Coruna. Laagste 748.5 te Riga. Verwachting tot den avond van 2 Mei Meest matige N. W. tot W. wind. Yera.nl. bewolking voorloopig nog. Eenigszins buiig, geringe stijging van temperatuur. Pï CommissiGnnairs in Effscten en Kassiers. Amsterdam. Amersfoort. Plantsoen 10. Interc. Telephoon 1MN. Procuratiehouder met Algemeen* Voloaacht te Amersfoort: J. CATTIE Fabrikaat „LIPS", Dordrecht. .Nieuwste constructie. LOKETTEN te Huur. De Fondsen en kostbaarhedon geborgen in deze SAFE-DEPOSIT zijn verzekerd voor verlies of schade tengevolge van 1« diefstal met of zonder braak, 2« brand. Afzonderlijke Knip- en Schrijfkamer voor huurders beschikbaar. ▼oorheen Kortegracfet 7. ASSURANTIËN, CREDIETEN COUPONS DEPOSITO'S EFFECTEN PROLONGATIËN VREEMD GELD, WISSELS. zal op Dimulag 4 Mei lftO» 's avonds 7 uur, in het Hotel „do Zwaan", aan de Utrechtschestraat te Amersfoort in veiling brengen Onder Amersfoort. I. EI.F aaneengebouwde HUIZEN met Erven en Tuinenin do Lange» Beekstraat eVen, "Nos. 10-30. Het Huis No. 32 bowoond door den Heer YINK wordt niet verkocht. De perceelen komen corsfc elk afzonderlijk, daarna in massa. II. Een HEEREXIIFIS en Erf in de Lange-Bergstraat No. 25, groot 1 Are 77 Centiaren. III. Een WOON- en W'I\KELHFIS met Schuur en Erf, Lousderwegbtir, groot 3 Aren 7 Centiaren van dit porceel is eige naar G. v. d. KLASHORST te Amersfoort. Daags te voren van 24 uur bezichtiging zich te vervoegen tot de bewoners. Aanvaarding en betaling der Koopsom 4 Augustus Ü»09. Zie bij biljetten breedere omschrijving. Ondergeteekenden berichten hiermede do geachte Clientèledat zij voornemens zyn (met uitzondering van den Zaterdag), des avonds to en verzoeken het Publiek vriendelijk, zich dan tijdig van liet noodige te willen voorzien. Minzaam aanbevelend H. BOERWINKEL. J. VAN GEN DEREN. M. R. N. OOSTERVEEN, Langestr. 46 en Arnh. etr. 11. J. REMMERS. W Wanneer men des ZONDAGS t-ogé's krijgtis bet voor de huis houding een aangename blik om een mooie, gedekte tafel met Om hiervoor goed te slagen, wende men zich tot de Krommestraat No. 34. PRIMA KWALITEIT. Wie hiervan volslagen genezen wil zijn. schrijve onder IrH.il D. Adv.- Bar. GREEFKES dc Co., Z. Voor burgwal 336 A'dum. met bijvoeging van 10 ets aan postz. Veikrijgbaar bij: A. v. d. WEG, Langestraat 23, benevens bij P. DE ZWART, Langestraat 129. Korts Gracht 20(n. h. Postkantoor), Binnen- en Buitenlandsche Wissela. Effecten Coupons Vreemd geld Assurantiën. Prolongatie Beleening Deposito Credietbrieven.

Amersfoortsch Dagblad | 1909 | | pagina 3