Waarom tscbe Crefliei S.M.PEREL, shir.PédicnrB. STADSNIEUWS. ADVERTENTIËN. Reiziger DRAAIER, Roomversche Geldersche Eieren, Een Zee van Platen. „Union Castie Lijn" naar Zuid- en Oost-Afrika Wekelijksche dienst van Londen en Sonthampton. Lissone's Vootjaarsreizen. John glayoe. Stoomhoutzagerü- Sigarenkisten en Kistjes „De Voddenraper van Parijs". vrouw K. hier zelfmoord pleegde, na eerst haar kind van een half jaar te hebben ge dood. Hil vers u m. Het con.gertgebouw-s>ex- tet uit Amsterdam, bestaande uit de heersen Kliasen (fluit), Bilanchiard, jhelo),, Swiager (clarinet) Tak (Waldhoorn), De Groen (fagot) en De Veer (piano) zullen hier op 22 Januari een concert geven. Ter afwisseling zal mej. G. E. Jacobs (sopraan) eenige liederen zingen, terwijl' ook de heer Thomas Canivez, violincelilist van het concertgebouw ziju medewerking zal verleenen Hilversum. Door middel van braak zijn uit een loods van M. K., aan de Spoor straat, een zak huiden, eenig tin en sol deersel ontvreemd, ter waarde van f 50. De goederen zijn bij een opkooper in be slag genomen. - De 6 I a k i n g te Veenen- d a a 1. De firma Gebrs. Van Leeuwen heeft bet door de stakende arbeiders te vorderen loon laten thuis bezorgen en het staikings- comité heeft een manifest verspreid, waarin de quaestie van arbeidersstandpunt wordt uiteengezet. Reeds vroeg wapperde de nationale driekleur heden morgen boven het politie bureau, een hulde aan den commissaris, den heer A. Nijhoff, <He zijn 25-jarig jubi leum als politie-ambtenaar viert. Dat het dezen jubilaris, omtrent wiens eervollen staat van dienst wij reeds een en ander mededeelden, van daag niet aan be wijzen van hulde, belangstelling en vriend schap ontbroken heeft, behoeven we nauwe lijks mede te deelen. Als een bijzonderheid kunnen wij dat zeker niet beschouwen, maar wèl als een natuurlijk gevolg van de groote voorkomendheid, den tact eü het humaan optreden van den man, die gewoon is kalm en waardig zijn plichten te vervullen, zon der eenigen ophef te makën. Wij voegen gaarne onze hartelijke geluk- wenschen bij de vele, die heden den heer Nijhoff zullen bereikt hebben. Te elf uur werd Z.Ed. met een rijtuig van huis gehaald en de keurig versierde com missariskamer van het politiebureau binnen geleid, Aldaar werd li ij allereerst toegespro ken door den inspecteur en namens het corps agenten door den heer De Jager, den hoofd agent-, namens den Bond van Ned. Politie ambtenaren sprak de heer Felix, commis saris te Harderwijk. T)oor allen werden prachtige stoffelijke blijken van waardee ring bij. hunne welgemeende woorden ge voegd. Ook de burgemeester kwam den beer Nijhoff op zijn bureau complimenteeren. Tal van telegrammen en gelukwenschen uit het geheele land bereikten den jubilaris, 't Is ongetwijfeld een onvergetelijke» dag in den heer Nijlioff's ambtenaar's loopbaan. Velen hebben van de receptie 's middags aan huis gebruik gemaakt, Z.Ed. hartelijk geluk te wenscben. - Ds. Vunderink, die heden avond voor de leden dier Vereeniiging ,,De Niederlamd- sclie Hervormde Kerk" eene lezing zou houden over den profeet Jeremia, is door ongesteldheid verhinderd daaraan gevolg te geven. De heer C. E. vam Koetsveld, te Rij- 6enburg, zal a.&. Dinsdagavond voor db Chr. Historische kiesvereemging in ,,D'e Zaaiër" eene politieke lezing houdlen, ntaar wij vernemen, over „Evenredige vertegen woordiging". Er zal gelegenheid tot de bat zijn. Ter wille van het kindi. (Wekelijksohe opgave.) Het co rrespo n deuti ebl a ad. j e verschijnt, ter vermijding van onkosten, na 1 Februari elke 2 weken. ,Hiet bezoek van Koningin Roos" is eten artistieke plaat, door mjej. Dinah Kfokn- sfcamm ter vrille van het kind. De prijs is één gulden per stuk. De plaat is een sie raad voor de kinderkamer, zoowel als van het jonge-meisjesvertrek. De verlotingscommissie vestigt er de aan dacht op, dat alle prijzen het cachet van kunst en smaak moeten dragen. Sub-comité's zijn opgericht te Edam:, Vlaardingen, Monnikendam, Wormerveer, Velsen, Velseroord, IJmuidén, Santpoort, Hoogwoud, Zij:dewind en Oude Niedorp. De afd. Velp-Roosendaal bracht de aan zienlijke som van f 1155,59 bijeen. Totaal is f 48758.55 ontvangen. RAPPORT over het- Beheer en den finjmcieelen toestand der Maat schappij „Zandbergen" tot op voeding van weezen in het Huis gezin. Reeds met een enkel woord maakten wij gewag van dit rapport, voorkoniendö in het Maandblad van 7 Januari j.l. Het werd uitgebracht door de heeren J. van Vollen- hoven, J. P. .Zolner en mr. C. L. Scott, d.d. Juni 1909. Wij zullen er thans nog eenige 'belang rijke gedeelten uit overnemen. De commissie kon de controle, tot haar leedwezen, niet zóó ver uitstrekken als zij wel gewenscht had, aangezien verschillende noodzakelijke gegevens niet te verkrijgen waren, omdat ze niet bestonden. Zoo konden bijv. geen staten worden verschaft waaruit was na te gaan welke baten waren ontvan gen, als a. jaarlijksche contributies en bijdragen b. gelden van bijzondere personen en cor- poratiën voor verzorging van minderjarigen c. subsidiën van de Regeering. De oorzaak was dat, toen de tegenwoor dige penningmeester optrad, het contributie- boek in handen was van den toenmaligen directeur, van wien men liet boek slechts met veel moeite terug kon krijgen. In dien tusschentijd waren plaats gehad hebbende wijzigingen op zeer onvolledige wijze en met potloodkrabbels aangebracht, waaruit penningmeester en administrateur nauwelijks konden uitvorschen door wie en voor welke sommen bijdragen verschuldigd waren. Haewel de. persoon van den penningmees ter voldoenden waarijqrg geeft om aan te nemen, dat de geboekte bedragen juist zijn, kan de commissie slechts constateeren dat ze overeenstemmen met de resp. rekeningen in grootboek en proefbalans. Ten aanzien der uitgaven moest zij zich houden aan de dri em a and el ij k s c"^ e staten van den admini strateur, door do fin. comm. uit het. Bestuur voor gezien geteekend. Nagaande of de boekhouder de administratie van den pen ningmeester correct had gehouden, bleek dat de penningm. die zelf niet 'had nagezien en er ook weinig toezicht op had gehouden. De inrichting der 'boekhouding acht de commissie niet de gewenschte, vooral niet voor een liefdadige instelling ten bate van de aconom/isch zwakste leden der samenle ving, wier fiiianciëele verhoudingen aller minst rooskleurig zijn. Een behoorlijk overzicht van inkomsten en uitgaven 'was niet mogelijk ten gevolge van de zeer oppervlakkige boekhouding. Door aan de eene zijde inkomsten en uitgaven tegen elkaar te doen wegvallen, aan den an deren kant uitgaven te combineeren, krijgen de slot rekeningen den vorm van uittreksels, die den niet ingewijde een zeer onvolledig beeld geven van den loop der zaken, maar ook den ipgewijdo opmerkzaam maken op de gebreken welke de zaak aankleven, waardoor ver beteringen achterwege blijven. Een groote tegenstelling hiermede vormt de boekhouding van den administrateur, den heer Baudet, voor wiens werk de commissie niets dau lof heeft. Met groote zorg en net heid door hem. opgesteld, leveren de verant- woordingsstaten een zeer gedetailleerd over zicht, waarover de 'controle gemakkelijk te voeren is. Door een en ander wordt de administratie van den penningmeester tot luttel werk gere duceerd en wordt een salaris van 300 aan een boekhouder, om hem hierbij ter zijde te staan, niet gemotiveerd geacht. De commissie schrijft verder o. m. Effecten. De in het. actief der Balans opgenomen effecten waren, met uitzondering van de stukken, welke als onderpand voor de op prolongatie opgenomen gelden gedeponeerd waren, volgens eene door de Nederlandsche Bank oven-gelegde. veiMlaring op 31 Dcc. 1.1. bij deze instelling in bewaring. Wij vonden daaronder opgenomen 13 rentelooze aand'eelen in de Maatschappij „Zandber gen'die wij in overweging geven, van de effectenrekening af te voerenen hetzij af te boeken op de uitstaande aandeelen, hetzij in het actief der Balans afzonderlijk te vermel den als onuitgegeven aandèelen of aandeel en in portefeuille. Voorts vónden wij onder de effecten pro memorie opgenomen eenige stukken, die zeker niet in overeenstemming zijn met den eisch, in art. 28 der Statuten voor de beleggingswaarden gesteld. Wij ne men aan, dat. deze niet door de Maatschappij gekocht, doch ten geschenke ontvangen werden, doch konden door afwezigheid van den Penningmeester hieromtrent geene in lichting krijgen. Onroerende goederen. De bezittingen „Zandbergen" en „Scheem- da" werden voor 'hetzelfde bedrag als ten .vorigen jare op de Balanis gebracht. Aan het verzoek der Commissie van het vorige jaar, de bezitting „Zandbergen" -nog eens te doen taxeeren en dan op de getaxeerde waar de der beide bezittingen jaarlijks iets af te schrijven, werd geen gevolg gegeven. De eigendomsbewijzen dezer bezittingen werden ons niet overgelegd, evenmin ex tracten uit de hypotheek-register^ ten be wijze, dat zij onbezwaamd zijn. Wij vestigen hierbij de aandacht er op, dat de Commissie van het vorige jaar ook had voorgesteld, eene andere huursom voor gebouwen vast te stellen en daarvoor de be trokken posten te belasten, wat dit jaar evenmin geschiedde'. Toch zou het wel aan beveling verdienen, zooi dit geschiedde, al was het alleen maar om eene meer aanneme lijke verhouding te verkrijgen tusschen de rekeningen huur van hois en landerijen en de posten onderhoud gebouwen, belasting en assurantie. Zooals de- 'booking thans ge schiedt gaat meer dan 46 pOt. van de huur opbrengst aan bovengenoemde onkosten ver loren. Verplichte uitkeering. Deze post is het gevolg van een trans actie, in vroeger jaren aangegaan, waarbij de Maatschappij zich verplicht heeft., bij aan vaarding van eene geldsom, aan een paar dames, zoolang beiden of eene van beide leefden, eene vastgestelde jaarlijksche uitkee ring te verschaffen, veel hooger dan de ka pitaalrente van het geschonken bedrag. Wij adviseeren het Bestuur, bij het aanvaarden van dergelijke schenkingen of legaten, nauw lettend toe te zien, dat daaraan geene voor waarden worden verbonden, die in strijd kunnen komen met het karakter der Maat schappij, vooral niet wanneer, als in het on derhavige geval, daaruit schadeposten voor de Maatschappij kunnen ontstaan. De fond sen der Weezenmaatschappij zijn ten bate van minderjarigen dat meerderjarigen daar uit mede genieten is in strijd met de Sta tuten. De Commissie geeft vervolgens eenige nut tige wenken omtrent de inrichting van de boekhouding en wijst, op het bedenkelijke van herhaalde tekorten op de exploitatie. Ware voorts het. dit jaar gemaakte tekort een op zich zelf staand feit, dan zou dit nog geen reden tot bezorgdheid behoeven te ge ven, maar het kwaad is bij „Zandbergen" chronisch geworden, en daarin is het groote gevaar gelegen. Op 31 December 1904 bedroeg het. vermogen der Maatschappij 95404,55i, op 31 December 1.1. was het nog slechts 68431.65, aldus in vier jaren tijd een achteruitgang aantoonend van f 27012,20, welke zeer zeker slechts voor een betrekkelijk klein gedeelte aan afschrij vingen op vaste goederen en effecten toe te schrijven zijn, zoodat. men de jaarlijksche intering veilig op 6500 kan stellen. Aldus voortgaande zal dus na ongeveer tien jaren tijd het- vermogen van „Zandbergen" geheel ingeteerd zijn, en het behoeft zeker wel geen betoog, dat het van het grootste belang is, dit te voorkomen. Er zal daarom ernstig naar bezuiniging gestreefd moeten worden, en waar dat na tuurlijk niet mag geschieden op de kwaliteit der weezen verpleging, en het. aantal der wee zen in verpleging niet aanstonds verminderd kan worden, moet worden nagegaan, of op andere wijze de uitgaven te verminderen zijn. Ver is het van ons, dit Bestuur van den toestand een verwijt te maken. Integendeel, het heeft moeilijke jaren achter zich en ver dient lof voor de wijze, waarop het zoo zich zelf als de Maatschappij daar doorheen ge werkt beeft, en wij begrijpen zeer goed, dab het niet eene reorganisatie van alle onder- deelen tegelijk ter hand kon nemen. Toch betreuren wij het, dat juist de reorganisatie van het administratieve deel achterwege moest blijven, want zoo hier als elders geldt de waarheid, dat er zonder goede admini stratie geen voorspoed kan zijn." Aan het rapport, waarvan bij de verdere ordening van zaken dankbaar zal worden gebruik gemaakt, meent het Bestuur een enkele inlichtingen te mogen en te moeten toevoegen. De betrekking van boekhouder van den Penningmeester is opgeheven; de admini stratie wordt zooveel mogelijk bij den admi nistrateur gébracht. Voor uitvoering van onderscheidene in het rapport aangegeven, en voor uitvoering vatbare wenken, worden maatregelen getroffen; een deel was trou wens reeds in de laatste bestuursvergaderin gen ter sprake gekomen Door het tegenwoordige Bestuur, dat voor het meerendeel einde 1906 optrad, zijn be zwarende legaten niet aanvaardhet Be stuur is ook niet van zins daarin te treden. Wat 'het tekort op de weezen verpleging betreft, worde op enkele zeer bezwarende omstandigheden gewezen, die men slechts langzamerhand en ten deele te boven zal kunnen komen 1°. Er zijn verplegingen, die bij normalen gang van zaken de Vereeniging meer, zelfs veel meer kosten, dan er voor inkomt. Geheel zijn dergelijke toestanden nimmer te vermijden, maar in den laatsten tijd wordt zooveel mogelijk gestreefd naar evenwicht tusschen bijdragen en kosten voor iedere verpleging. Vermeerdering van contributions on andere inkomsten der Ver eeniging zal het Bestuur in staat moeten stellen, ook uit eigen middelen meer kinde ren, die hulp behoeven, tot hun bestemming te brengen. 2°. In de laatste jaren is door ziekte, vooral tuberculose, de verpleging van onderscheidene kinderen buitengewoon duur geworden. Doet zich zoodanig geval voor, dan is er geen keus, als de lastgevers der Vereeniging bij machte zijn de hooge extra- kosten te betalen. Wat de bestuurskosten betreft, worde op twee omstandigheden gewezen, die deze kos ten hoog maakten, maar thans tot het ver leden behooren, naar men mag hopen1°. het jaar 1908 was rijk aan ledenvergade ringen dat- beteekent, dat drukkosten van oproepingen, porto's, zaalhuur en reiskosten voor de bestuursleden in bijzondere mate toenamen2. het volslagen gemis aan ver trouwen in den toenmaligen directeur leid de tot bijzondere maatregelen van controle. De maamclelij kische yergaderingen, vam die Comanrissaie van verzorging, die - steeds den gebe-elen dag in beslag nomen, werden ter betere controleerinig voorafgegaan dóór ge zet onderzoek van alle ingek. stukken dien avond te voren meermalen door voorzit ter en secretaris van die commissie wat weer leidde tot verhooging van verblijfkos ten, die in normale omstandigheden uiterst gering zijn. Het bestuur vertrouwt, dat eenige oorza ken van hooge uitgaven thans reeds zijn, dat andere weldra zullen zijn weggenomen. Eevenals in de dagbladen, vinden we thans in 'het geïllustreerd tijdschrift „De Week" een uitgebreide beschrijving van het verdierlijkt individlu, dat verleden week te Parijs een politie agent doodde en eeni gen van diens collega's ernstig verwondlde. Het tijdschrift bevat echter ook afbeel dingen van de wapens, en de met scherpe punten bezette leeren bekleedsels, Waar mode de apache zijn armen en polsen had gepantserd1. Wij zouden willen, vragen of het voor zetten aan het groote publiek van dierge lijke zaken niet liever moest nagelaten wor den. De moordenaar is op dé gedachte geko men zich zoo uit te rusten, na het lezen van een Engelschen detective-roman. Dit is dus alweer een bewijs van den slechten invloed, dien sommige boeken op enkele gedegenereerde individuen kunnen maken. Is het niet gewenscht dat voortaan de ge ïllustreerde bladen het opnemen van foto's als de boeven boel de vermijden, opdat slui merende hartstochten er niet door kunnen opgewekt worden. Telegrafisch Weerbericht. Naar waarnemingen in den morgen van 14 Januari 1910. Medegedeeld door het Kon. Ned. Met. Instituut te de Bilt. Hoogste barometerstand776.5 te Cler mont. Laagste barometerstand733.5 te Seyd is fjord. Verwachting tot den avond van 15 Jan. Matige tot krachtige Z.-W. wind. Zwaar bewolkt tot betrokken. Regenbuien. Geringe stijging van temperatuur. HUURHUIZEN 39 belasten zich met aan- en verkoop van Effecten, Wissels en Coupons. Sluiten prolongatie Safé-Inriehting. Kromm# litivi dracht 46Utrecht. Geplaatst Maatschappelijk Kapitaal 11,000,000.- Verschaft op billijke voorwaarden crediot, coopt en verkoopt Fffecten» Coupons en Bulteiilandscli Geld, sluit prolonga- tiën tegen den koers van don dag en opent rekening - courant met rentevergoeding Neemt gelden in depót met 2 dagen opzegging 4 2Va pCl. 14 4 fI voor drie maanden vast 4 3 b voor zes maanden vast 4 3'/4 voor een jaar vast 4 4 hare Spaarkas 4 3 Belast zich met liet in bewaring nemen van waarden in hare brand vrije In richting. Kantoor geopend eiken werkdag van s mor gens 9 tot s namiddags 3 uur. Betaaltijd van 101 uur. De Directie, J. J. VAN ASCH VAN WIJCK. G. W. J. IIOOFT. Siatlonsdwarsstraat 8, Utrecht, s dagelijks te consulteeren of te ontbieden. Behandeling van Likdoorns, Nagels en verdere ongemakken aan den voet, geheel pUnlooa en anti-septisch. gevraagd voor de provincie Utrecht, goed bekend met de Rijwielbranche en de af nemers in die provincie. Genegen te Utrecht te wonen, tegen vergoeding van salaris, reis- en verblijfkosten en provisie. Zonder prima referentiën onnoodig zich aan te meiden. Brieven fr., lett. E. H. 185, Alg. Adv.-Bur., D. Y. ALTA, Amsterdam. Naaml. Venn. Fabriek van BBOÜWEB's Aardewerk, te Leider dorp, vraagt een die zoowel klein- als groot goed uit de hand kan opdraaien. Brieven Kantoor der Fabriek. WILLEM C. BROUWER, Dir. EENMAAL PROBEEREN ALTIJD BEGEEREN, 6 cl. franco bij 60 stuks, onbekenden rembours HOENDERPARK DA6ERAAD. Ie Echt Victoriawater OBCHI.AHNSTEIN Onuitputtelijke Bron van Genot- Drie Kolossale Groote Plaatwerken ter waarde van f 17.10. voor den spotprUs van f 3.—. 1. De Hollandsche Illustratie. Lec tuur .voor iedereen, vol met platen, vroegere prijs f 4.50. 2. Woord en Beeld. Lectuur voor iedereen, vol met platen, vroeger f O. 3. De Huisvriend. Lectuur voor iedereen, vol met platenvroeger f 3.60. 7nn»H Groote Prachtverzameling is f/UU 11 goud waard voor elk huisgezin; dat alles voor slechts f 3.— te kunnon bomachtigon is een fabel gelijk, toch is het waar en toch gebeurt het. In plants van f 17.10 betaalt men nu den spotprijs van 3. Te bekomen bij D. BOLLE, Bazaar van Goedkoope Boeken, Ilang 98, te Rotter dam. Franco na ontvangst postwissel van slechts f 3.waarop molden: liolossaal Groot Pak. Nadere inlichtingen bjj de Agenten: DE VRIES Co., HOYHAN SCHUURMAN'8 Scheepsagentuur, Amsterdam. CEMENT ijzer Falirie'( "Wittenburg", Amsterdam. Tel. No. 1740. HIER TE LANDE OUDSTE OP DIT GEBIED. Brandvrije gebouwen, waterdichte kelders, reser voirs enz Zeer vlugge degelijke uitvoering, scherp cor.curreerende prijzen, kostelooze inlichtingen. 29 Jan. n/d. Riviera met bijwoning Carnaval Nice, 14 Fel>r. naar Tunis on Algiers. Find Febr. Syrië, Palestina, Caïro. 26 Febr. 15 dagen n/d. Riviera. 8 Mrt. n/d. Riviera en N. Italië. 14 Mirt. naar het schoone Italië. Van Hei tot Oct. wekel. reizen naar Ober- Vraag progr. 10 ets. por stuk. LISSONE ZOON, Singel 155, Amsterdam Alleenreizenden wendt U tot ons voor gratis- inlichtingen betreffende de passiespelen te Ober- ammergau, reisbilj., enz.; noemt eens de proef met onze uitstekende hotelcoupons. Pleizier- vaarten, passage, reisbilj, om de wereld. Be kwame gidsen en koeriers beschikbaar. ataat eene advertentie ran «we firma niet op deze plaats Een zeer groot aantal lezera zouden ar dan keunis van hebben kunnen aemen. UTRECHTSCHE SCHOUWBURG- MAAISCHAPPU. Veertigjarig Jubileum van Mevrouw CHRISTINE POOLMAN, in den Schouwburg albier. op DONDERDAG 27 JAN0ARI 1910. Opgevoerd zal worden „Domheids macht" (van MARCELLOS EMANTS), door de Kon. Vereenig. „het Nederlandsch Tooneel". Schouwburg Utrecht. N.V. HET TOONEEL. Directio: ROY AARDS. Dinsdag 18 Januari 1910: Gastvoorstelling van HENRI HE VRIES. Tooneelspel in 4 bedrijven naar het Engelsch van ALFRED SUTRO. RegieHENRI DE VRIES. Aanvang half 8 nre. Prijzen tier plaatsenBalcon f 3. Stalles f 2.50 le Amph. f 2.le Zijloge f 1.75; Baignoires on 2o Amphitheater f 1.60; Parterre f 1.—3o Amph. f 0.8 2e Zyloge f 0.75; 4o Amphitheater f 0.50Gaandory f 0.30. PlaatsbesprekingVoor Aandeelhouders Zaterdag van 10 tot 12 uur, voor het Publiek denzelfden dag (na loting) van 1 tot 3 uur, verder Maandag en Dinsdag van 10 tot 12 en van 1 tot 3 uur. van rsukeloos hout, ter verpakking van boter cacao, parfnmeriën, enz. KRAMER SMITSvoorheen VERMAAS, Delft. Schouwburg Utrecht. Zondag 16 Januari 1910. HET NEDERLANDSCH TOONEEL- EN OPERETTE-ENSEMBLE (afdeeling Tooneel). Directeur: ALPHONSE JANMART Jr. MF~ Slechts eene buitengewone npvnerlng van Beroemd drama in 8 tafreolen en een voor spel, naar het Fransch van FELIX PYAT, vrij bewerkt door C. P. T. Regio den Heer J. J. RENTMEESTER. Costumes firma SERNÉ Zn. Personen: Joan de Voddenraper de Hr. Jaeq Sluyters Sr. Pierre Carousse (later Baron Hofman) Henri Franken. Jacques Didier F. Andersen. Henri de Berville W. Klappenburg. Laurent, bediende, F. Monnikendam. Een commissaris van politie J. de Haas. Marie Didier Mevr. Willy Fdrber. Clara Hofman li. Kloppenburg. Juftr. Pottard, vroed vrouw, Mejuff. Anne Beukers. Julie. 1 Mevr. Sluyters v/d Lucht. Adèie, grisotten. Mejuff. Lof. FramjoiseLodder. Gondarmon, bedienden, volk, gerechtsdienaars. Tafereel en: 1. Tafereel. De moord uil geldzucht. 2. Het huishouden van vader Jean. 3. Van Voddenraper tot Baron. 4. De arrestatie. 5. De Voddenraper op het rechte spoor. C. Onschuldig veroordeeld. 7. Voor de rechter van Instructie. 8. De gevangenneming. 9. De onschuld zegepraalt. Aanvang half acht ure. Prijzen «Ier plaatsen: Balcon en Stalles f 1.50, le Amph. en le Zijloge f 1.—Baignoires on 2e Amph. f 0.75, Partorre f 0.50, 3e Amph. on 2o Zijlogo f 0.40, 4e Amph. en Gaanderij f 0.35. PlaatsbesprekingVoor Aandeelhouders Zatordag van 10 tot 11 uur, voor het Pu bliek denzelfden dag van 11 tot 12 en van 1 tot 3 uur on Zondag van 1 tot 8 uur. Wegens de te verwachten drukte plaats bespreking «Iringend aanbevolen. ~Wl

Amersfoortsch Dagblad | 1910 | | pagina 3