üirectaie MieiM een Bediende Houtverkooping. Uurwerken. [THERMOGENE €C€têt^U^ Uit den omtrek. STADSNIEUWS. ADVERTENT! ËN. Aan de Kweekschool van Onderwijzeressen te Arnhem Hilversum—Laren. Publieke Verkooping de Behangers- en Stoffeerdsrszaak J. A. KASPERS, Stoomhoutzagery. Sigarenkisten en Kistjes ZINGENDE VOGELS Ham Ham Ham W. F. A. GROENHUIZEN, Lissone's Voorjaarsreizen, VERWEKT WARMTE GENEEST VERKOUDHEDEN, PIJNEN ZENUWPIJNEN, enz. De Schoone Slaapster. moest gezet woreten. De kosten zuHen ong;- vecr 23 000 mk beloopen Men zri aan den Keizei' een bij'dmago van 10,000 mk. in <te I^Bten vragen en de rost ten koste van de kerkelijke gemeente brengen. Sigarenwinkeliers Don derdag kwamen te Rotterdam de sigaren winkeliers uit alle oorden van het land bij een voor het honden der 3e algemeene jaar vergadering van de „Nederlandsche Ver- eeinging van Sigarenwinkeliers In het hoofdbestuur werden huiten de «(tredenden „kozen de heeren Klokke, van Utreeht, en v Herwaarden, van llotterdam. Uit de ver schillende uitgebrachte verslagen bleek, dat do actie der vereeniging zich in de goede richting beweegt en de resultaten, ook wat de financiën betreft, reden tot groote tevre denheid opleveren; zoo sloot de penning meester zijn rekening met een batig said" van ruim f 3500. Het Vriie Ruilverkeer. Tegen Zaterdag 5 Februari is een algemeene vergadering belegd der vereeniging Het Vrije Railverkeer. De agenda vermeldt o m. eene bespreking van de tariefplannen der regeering en die van deelname aan het in Augustus te Antwerpen te houden inter nationaal vrij handelaarscongres. Belangrijke gift Neer bosch. Wijlen mej. E. v. Darn te Rot terdam, van wie wij meldden dat zij de som van 50.000 gelegateerd had aan de weesin richting te Alfen a/d. Rijn, heeft eenzelf de som bij testament vermaakt aan de wees- inrichting te Neerbosch. J) e watersnood in Frank- rij k. Te Amsterdam etelt men eeiue bewe ging in touw *ot vorming van een commissie met het doel geldou bijeen te brengen, be stemd tot leniging in den nood door de ge weldige oversbrooming in Frankrijk ontstaan. D e 2 7 gouden tientjes. De 4e kamer van Amsterdam heeft Zaterdag de behandeling voortgezet van de zaak J. L., kantoorbediende der Nederl. Bank, be klaagd van diefstal of verduistering op 25 Nov. 1908 van 27 gouden tientjes uit een in de Bank in bewaring gegeven trommel, tce- behoorende aan de weduwe J. B. V. Na het hooren van eenige getuigen heeft de rechtbank na de pauze gehoord dr. L. G- Heilbron aan de hand van zijn deskundig rapport. Daarin wordt o.a. verklaard, dat beid. in het Binnengasthuis werd opgeno men na zijn poging tot zelfmoord door gas vergiftiging. Tijdens zijn behandeling deel de hij mede, dat hij daartoe gekomen was onder beschuldiging van diefstal als be ambte der Bank, al dadelijk met het gevolg, dat hij uit- zijn betrekking werd ontslagen en zijn vrouw hem verliet. Hij leed aan geheugenstoornis, wist niets meer van zijn bekentenis op 11 Aug. tegenover den heer N. Stalling, beambte der Bank. Die geheu genstoornis werd toegeschreven aan de ver giftiging, maar toch heeft patiënt geen blij vend nadeeligen invloed daarvan ondervon den de werking van de kooloxyde is hij te boven gekomen. De president doet beklaagde opmerken, dat hij toch in zijn bekentenis zijn schuld veel lichter heeft voorgesteld dan die feite- lijk was. Had hij werkelijk slechts wegge nomen, dan ware er misschien kans geweest dat de zaak niet was vervolgd maar er was meer dan hij had bekendhij ha<T de trom mel van bewaargeving opengebroken en daarna uiterlijk hersteld. Daarna hoorde de rechtbank de doctoren Th. J H, Snijders en K. H. Bouman, die bekl. tijdens een detentie hebben waarge nomen en omtrent hem rapport hebben uit gebracht. In dit rapport wordt bekl. ge schetst als een bezadigd man, van phleg- matisch ;emperamen t, zonder psychische af wijkingen. Gelet op de omstandigheid dat beklaagde niet lijdt aan ziekelijke stoornis van zijn verstandelijke vermogens, nemen de deskundigen aan het slot van hun rap port niet aan, dat de bekentenis van bekl. een confabulatie was. Naar aanleiding van dit rapport ontspon zich van zelf een gedachtenwisseling tus- schen den president on den verdediger en de deskundigen, o.a. over de vraag of bekl. niet reeds door het lezen van de couranten berichten .omtrent het gebeurde aan de Nederl. Bank (berichten van 5 Augustus) tot confabulatie kan zijn gekomen. Na verhoor van een nicht van bekl. be nevens van een inspecteur van politie, met betrekking tot hun bevinding toen bekl. gepoogd had zich door gasvergiftiging van het leven te berooven, bepaalde de recht bank de verdere behandeling der zaak op 5 Februari e. k. De moord te Koekange. Klaas B., verdacht in zake den moord to Koebange, is Zaterdag weer op vrije voeten gesteld. Brand. Het bekende Ivo tel ,,De Kroon" te Gulpen is Zaterdagnacht geheel door Hrand vernield. De inboedel is grooten- deeils verzekerd. Hoog water. Hot water in Fries land is sedert Vrijdagmorgen èen d.M. ge zakt. Tal van polders, waarvan de dijken niet doorbraken, staan toch blank. Het blijkt dat het water sijpelt door het hoog ste gedeelte van de dijken, dat niet meer waterdicht is. School- en Kerknieuw*. Voordracht tot benoeming van leeraren aan den gemeentelijken Handelscursus te Wage- uingenDirecteur, tevens belast met het onder wijs in boekhouden, handelsrekenen, handels recht en handelskennis: M. Knorringa, L. van Marlen; Aardrijkskunde: C. J. O. A. Nuijs, W. Werner; Rekenen en Handelsaardrijkskunde1'. Hoestra, W. VliegenthartStelonderwijsJ. Lens, J. Hoving; Lezen: H. G. ten Bruggecate, H. J. G. A. Kedde; Stenografie: Mej. B. G. Sdhronen, Alg. H. Lako Voordracht voor de benoeming tot leerares in de Nederl. taal en letterkunde aan de middel bare school voor meisjes te Arnhemmej. dr. J. Snellen, te Amsterdam mej. E. Solviffer, te Haarlem, en mej. Chr. Raabe, te Arnhem. Tot leeraar in 't Hebreeuwsöh aan 't gym nasium te Sneek is benoemd dr. G. A. Wumkes, Hen*, predikant aldaar. Het hoofdbestuur der ,,Unie van Christe. lijke Onderwijzers en Onderwijzeressen in Neder land" is voor het jaar 1910 als volgt samenge steld: G. Ipema. Amsterdam, voorzitter; C. den Hartog. Dordrecht, vice-voorzitterJ. H. van Ginkel, Amsterdam. Ie secretaris; J. P. Vring. Amsterdam, penningmeester; K. Vink, Soheve- ningen, 2e secretaris; J. A. Wortman, Rotterdam, en G. Toppen. Ap pinged am, redaotie. Op zijn verzoek is aan ds. W. de Lange, predikant bij de Ned. Herv. gemeente te Rh enen, met ingang van 1 Maart a. s. eervol emeritaat verleend. Ds. de Lange is van 10 Aug. 1879 in de evan geliebediening werkzaam. Tot de Gereformeerde kerken in Nederland, beliooren thans 695 gemeenten, welke in 54 clas ses samenkomen. Het aantal vacatures bedraagt 195. In tien daarvan werken oefenaren. De afdeel!ng Utrecht van het Neder- landsch Onderwijzers-Genootschap, heeft met' algemeene stemmen de volgende mo tie aangenomen overwegende, dat in de openingsrede van den voorzitter van den Bond van Neder- landsche Onderwijzers op de laatste alge meene vergadering van dien Bond te Leiden aan den inhoud en de strekking van art. 35 der Wet op het LagerOnderwijs een uitbrei ding gegeven wordt, die noch in de letter, noch in den geest d'er wet, noch in de op voedkunde eenigen grond vindt; Overwegende, dat daardoor het overgroote deel van het Nederlandsche volk gekwetst wordt in zijn godsdienstige en nationale ge voelens en zijn gehechtheid aan den huidi- gen staatsvorm en het regeerend Vorsten huis spreekt als haar oordeel uit, dat uit het voorschrift van art, 35 der Wet op het La ger Onderwijs, hetwelk den openbaren on derwijzen; voorschrijft, hun onderwijs dienst baar te maken aan de opleiding hunner leer lingen tot alle christelijke en maatschappe lijke deugden, voor hen zeer uitdrukkelijk de verplichting voortvloeit, hun leerlingen op te leiden tot goede staatsburgers, die door voorbeeld en gewenning gel- erd hebben de wetten te gehoorzamen en de boven hen ge stelde autoriteiten en het regeerend Vorsten huis te eerbiedigen en te e-ren en besluiten deze motje te public;ere.i.'" Met algemeene stcnv*:en werd deze motie aangenomen. Na de gewone rondvraag sloot daarop de voorzitter de vergadering. Kotdramate Zeist. We na men uit „Het Volk"' een niecte-dgeling over, waarin werd gezegd, dat het Armbestuur te Zeist steun zou hebben geweigerd aan de vrouw, die zichzelf en haar kind doodde uit armoede. In het ,,U. D." kwam een tegenspraak van dat bericht voor. Wij hebben toen onzen correspondent verzocht, inlichtingen over de juiste lezing in te winnen en het resultaat is een schrijven, waaraan we het volgende ontleenen Bij den secretaris-penningmeester van het Armbestuur heeft de vrouw zich slechts eens persoonlijk om hulp aangemeld. Zij werd toen geholpen. Dit was ongeveer drie weken vóór den dag van het ongeluk. Bij gelegenheid van gezinsvermeerdering, ialsmefdó tijdens een ziekte d'er vrouw is zoo wel medische als andere steun verleend. Ook werd de man, op zijn aanvrage gesteund. Wat nu den inhoud van 'het briefje be treft, niet zekerheid weten we, dat daarin met geen enkel woord over armoede wordt gerept. H.bl. Doorn. Tot directeur van hét posh en telegraafkantoor alhier is benoemd, met ingang van 1 Maart, de lieer J. Bos, thans commies der telegrafie le kl. Laren. Zaterdagavond ongeveer half zeven is het huis, bewoond door het gezin Boonekamp en waarin gevestigd de winkel van den kunsthandelaar Schu'lman, gelegen aan den Brink te Laren (Gooi) geheel uit gebrand De oorzaak van den brand is onbekend. Van den inboedel werd zoo goed als niets gered. Verzekering dekt de schade. Muider berg. Door den. architect Gerard F. Mastenbroek te Bussum, werd gisteren ondershands aanbesteed het bou wen van een dubbel- en een enkel landhuis te Muiderberg. Ingekomen 5 biljetten. Laagste inschrij ver voor de massa M. Hietberg te Naarden voor 13,490. De Eeinlander meldt dat de kapitein der artillerie W. van der Koogh benoemd is tot leeraar in de wiskunde aan de Kweek school voor Machinisten te Amsterdam. De miliciens der lichting 1909 (voorjaarsploeg) van het 5e regiment In fanterie 'zijn heden met groot verlof ver trokken. De minister van Oorlog heeft be paald, dat de miliciens 1. 1908, die met deze lichting voor eerste oefening onder <le wapens waren, ook dit jaar voor her halingsoefeningen moeten opkomen. Men meldt ons, dat de voorzitter van „Patrimonium", namens de leden, aan ds. Vunderink een eikenhouten schrijfbu reau aanbood, als blijk van waardeering voor het vele goede dat deze voor de Ver eeniging heeft gedaan. De oudheidkundige ver. „Flehite" houdt een algemeene vergadering van leden op Dinsdag 1 Februari 1910, 's avonds 8 uur, ten stadhuize. Punten van behandeling: 1. Rekening en verantwoording van den penningmeester over het gehouden geldelijk beheer over het afgeloopen jaar. 2. Verkiezing van een Bestuurslid we gens periodieke aftreding (vacature Mr. H. J. M. van den Bergh). 3. Uitloting van drie aandeelen in de geldleening van 1898. 4. Jaarverslag. We herinneren aan de uitvoering tón behoeve van de weesjes van „.Zandbergen", heden avond in de sociëteit Vereeniging, en aan den bazar, morgen en overmorgen aldaar te houden. De bioscoop-ondernemer Benner, die de zaal van Amicitia had gehuurd om aldaar van 29 Januarf tot en met 2 Februari voor stellingen te geven, is niet verschenen. Op een telegrafisch verzoek om opfhelde ring, seinde hij terug: „Kan onmogelijk komen wegens machinerieën." Naar wij vernemen, had hij reeds maan den geleden 50% van de zaalhuur gostort als waarborg. Misschien zullen de voorstellingen nu la ter plaats hebben. In verband met de plannen onzer regeering om de Nederlandsche tolpolitiek te wijzigen schreef de Berlijnsche cor respondent in het avondblad van het Va derland van 8 Nov. het volgende „Ongeveer een jaar geleden organiseer de de Berlijnsche Lyceumclub eene inter nationale tentoonstelling van Volkskunst. Ons land en onze koloniën waren slecht vertegenwoordigd. Uit Nederland werden alleen kunstnaaldwerk, voortbrengselen uit slechts ééne provincie, Friesland, tentoon gesteld. Van Indische voorwerpen zagen wij slechts batiks. En had de provinciale commissie zich niet zooveel moeite gegeven liare provincie een goed figuur te laten maken, dan zou liet niet eens de moeite waard zijn geweest bij ons land stil te staan. Deze tentoonstelling behoort tot het ver leden. Doch nu de gevolgen. De firma Wertheim volgde met oplettendheid welke artikelen in den smaak van het publiek vie- len en grif verkocht werden. Met de ma kers van zulke voorwerpen stelde zij zich in verbinding. Eenige weken geleden werd eene permanente tentoonstelling geopend van voorwerpen van eigenaardige, onge- meene volkskunst. Het koopgrage Berlijn sche publiek schaft zich daar heel wat aan. Naast de batiks ziet men in onze afdee- ling alleen Hindeloopenscli werk, dat hier zeer veel aftrek vindt. Uit een gesprek met een der firmanten van het huis Wert heim bleek mij, dat de firma meende dat onze nationale handvlijt verder niets merk waardigs en eigenaardigs kon aanwijzen. En zoo dreigen wij thans de blijvende dupe te zijn van de onvoldoend voorberei de eerste tentoonstelling. Hier was voor onze handnijverheid geld, goed geld te verdienen geweest. Uit ande re landen ziet men naast kleederdrachten (veel verkocht voor costuumfeesfcen) kan ten, koperwerk, vlecht en mandenwerk, pottenbaïkkersproducten, gedreven gouden en zilveren voorwerpen enz. Wat zouden wij hier een mooi figuur kunnen gemaakt hebben. Zou er nog geen mogelijkheid zijn om een volledig overzicht van voorwerpen uit de hand gemaakt en een eigenaardig nationaal karakter dragende in te zen den f Wie neemt hiertoe het initiatief? Voor menig nijvere hand is hier een goed stuk brood te verdienen, want dezelfde ar tikelen worden hier veel duurder betaald dan in eigen land." Waarschuwing. De com missaris van politie in de 5e afdeeling, bu reau Nassaukade Rotterdam, raadt winke liers en neringdoenden aan, alvorens goe deren af te leveren aan de firma „Van Ga len Co., agentuur en commissiehandel, Rotterdam", laatst kantoorhoudende Sleep- hellingstiaat, aan voormeld bureau inlich tingen omtrent die firma in te winnen. Weekbl. v. d. 'H. en I. Middenstand. Stoomvaart berichten van de Stoom vaart Maatschappij „Nederland, Alex. Mackintosh en Co., Soesterweg 14. Het s.s. „Eemland" vertrok 20 Jan. van Santos. Het s.s. „Hollandia" vertrok 23 Jan. van Viga. Het s.s. „Delfland" vertrok 23 Jan. van Buenos-Ayres. Alle van de Maatschappij „Kon. Holl. Lloyd Het s.s. „Statendam" vertrok 22 Jan. van Boulogne. Het s.s. „Noordam" arriveerde 25 Jan. te New-York. Het s.s „Kon. Wilhelmina" arriveerde 25 Jan. te Port Said. Alle van die Maatschappij „HodT. Ame rika Lijn. Fai'lHssementen. Failliet verklaard: S. Priem, aannemer en bouwonderne mer te Utrecht. Rechter-comm. jhr. mr. T J. de Marees van Swinderen; curator mr. F. A van Engen. Telegrafisch Weerbericht. Naar waarnemingen in den morgen vao 81 Januari 1910. Medegedeeld door het I\on. Ned. Met. Instituut te de Bilt. Hoogste barometerstand 770.9 te Horta. Laagste 742.7 te Bodö. Verwachting tot den avond van 1 Febr. Matige tot krachtige Z.W. wind, toenemen de bewolking, waarschijnlijk regen. Stijging van temperatuur. Kromme Nienwe Gracht 46Utrecht Geplaatst Maatschappelijk Kapitaal 11,000,000.—. Verschaft op billijke voorwaarden credieij koopt en verkoopt Effecten. Coupons en Rnitenlandscli Geld, sluit prolonga- tiën tegen den koers van den dag en opent rekening; - courant met rentevergoeding Neemt gelden in depöt met 2 dagen opzegging A 2'/a pCU f' voor drie maanden vast ad voor zes maanden vast a 3'/i p voor een iaar vast A 4 hare Spaarkas A3 Belast zich met liet in bewaring nemen van waarden in liare brand vrije in richting. Kantoor geopend eiken werkdag van s mor gens 9 tot s namiddags 3 uur. Betaaltijd van 101 uur. De Directie, J. J. VAN ASCH VAN WIJCK. G. W. J. ÏIOOFT. zijn ter opleiding van Onderwijze- res, alsmede ter voorbereiding voor het Examen in vreemde talen, tegen Mei e.k. plaatsen beschikbaar voor in wonende Leerlingen. Kost en Schoolgeld, met inbegrip der boeken, f 420 in 't jaar. Zij, die geplaatst wenschen te worden, gelie ven zich vóór primo Maart e.li. aan te melden bij den Secretaris van het Pestuur, die bereid is tot het geven van nadere inlich tingen. Het Bestuur: Dr. F. GOSLINGS, Voorzitter. Mr. L. P. J. MICHIELSEN, Secretaris, Rijnstraat 32a ■V~ Gevraagd op een Kantoor in Noord-Brabant i niet jaar- aanvangsalaris f 400.— ïyksehe verliooging. Blieven met omschrijving omtrent positie enz. te adresseeren aan het bureau van dit blad onder no. 67. op Dinsdagl Maart 191t>, des avonds ten 7% uur te Hil versum, in het Hotel „De Gouden Leemv", aan de Emma- straat, ten overstaan van den Notaris IC. J. PERK, te Hilver sum, van 1. De zeer gunstig gelegen Villa „NIEUWEN ENGH" met Erf, fraai aangelegden Tuin en Prieel en 2 houten Schuurtjes, te Hilversum, op den hoek van het Melkpad en den Ouden Enghweg, ter oppervlakte van 26 Aren 27 Centiaren. Te bezichtigen: Dinsdag en Vrijdag van 2, tot 4 uur. 2. De Villa „LINDENHOF" met Erf, Tuin en houten Schuurtje te Laren nabij don Straatweg naar Naarden, tussehen den Notwog en den Ouden Postweg no. 57d, ter oppervlakte van 32 Aren 07 Centi aren. Te bezichtigenDinsdag en Vrijdag van 3 tot 5 uur en op andere dagen op verzoek, 2 dagen to voren ten kantore van Notaris PERK gedaan. Aanvaarding, ingang van baton en lasten on betaling der kooppenningen op 1 April 1910. Nadoro informatiën verstrekt voornoemde Notaris. Breeder bij biljetten. Ondergeteekende maakt zijnen geachlen Stadgenooten bekend, dat hij, met ingang van 1 Februari zijns vaders heeft overgenomen en beveelt zich bcleeld aan tot het verrichten van alle werkzaamheden alsook tot het leveren van alle goe deren, zijn vak betreffende. Aanbevelend Westaingel 15. van rjukeloos hout, ter verpakking van koter cacao, parfumcrifeu, enz. KRAMER SMITS, voorheen VERMAAS, Delft Notaris VAN HEIJST te Wijk bij Duurstede zalnamens de Rentmeesters H. en G. KRONENBURG, te Langbroek, op Donder dag 3 Febrnari 1916. ten 10'/, ure. bij den Heer J. KRONENBURG, te Langbroek, publiek verkoopen Circa 100 gave Wilgeboomen, 2 zeer zware Eikeboomen, Eiken, Esschen en Elzenhakhout en Brandhout, Breeder bij bilietten. met J F. BIEM-VIS' Verpakte Zaden en Voeders. Op elk pak staat de gebruiksaanwijzing en behandeling. Zangzaad voor Kanarievogels15 ot. Papegaaienvoeder 25 Zovenzaad voor Wildzang16 Parkioten voeder16 Voeder voor Ind. Vogels16 Zoet Zomerraapzaad12 Lijster- en Leeuwerikonvoeder, per lh kilo1® e Lijster- en Leeuwerikenvoeder, per '/i kilo pakje35 Geparfumeerd gezuiverd Vogelzand 15 J. F. Riem—Vis' Krachtochtend- voeder voor Hoenders, bevordert het eierleggen. Uitsluitend verpakt in geplombeerde zakken met naam en adres, men lette daarop 2'/t 5 25 50 kilo. T0.45 f 0.90 f 4,f 7.25 Verkrijgbaar bij .f. VAN GE\'DE- KEN, alwaar Piyscourant gratis ver krijgbaar is. J. F. RIEM VIS. Zaadhandel, Molstr. 12, Den Haag. Hoorlyke gerookte Banketliaminetjes van 4 A 8 pd. 48 el. Hol ham van Ach terham 4 a 8 pd. 45. Achterham (been ham) 4 A S pd. 45. Voorhain met been 5 A 10 pd. 38. Grof gesn. Boerenmetworst 44. Hoofdkaas 25. Kookvleescli(prima rundv.) 70 et. Alles per pond en voorzien van kcurstempel. Verzending rembours lirma H. R. LUN E» MAN, Slagerij, Oss (N.-B.) Horloger, Langestraat 42, Grootste sorteering I' klas ARTIKELEN. Reparatie-Inrichting billijk, vlug en goed. 14 Febr. naar Tunis en Algiers. Fiud Febr. Syrië, Palestina, Cairo. 26 Febr. 15 dagen n/d. Riviera. 8 Mrt. n/d. Riviera en N. Italië. 14 Mrt. naar het schoone Italië. Van Mei tot Oct. wekel. reizen naar Ober- ammergau. 7 Mei naar Amerika. Vraag progr. 10 ets. per stuk. LISSONE ZOON, Singel 155, Amsterdam Alleenreizeuden wendt U tot ons voor gratis inlichtingen betreffende de passiespelen te Ober- ammergau, reisbilj., enz.; neemt eens de proef I met onze uitstekende hotelcoupons. Pleizier- vaarten, passage, reisbilj, om de wereld. Be kwame gidsen en koeriers beschikbaar. N. B. Wantrouw de namaaksels die sommige apotheken verkoopen en eisch steeds dat het etiket der gele doos dc woorden "Le Thermogene,, draagt. Schouwburg Utrecht. Nederlandsche Tooneelvereeniging van Amsterdam. Opgericht 1 September 1893. Goedgekeurd bij Koninklijk llexiuit van 21 Mei 1895 Bl.sTl I H A. VAX DER KORST. Dire deur-Voorzitter, M. J I KXOOY APÉL,Secretaris. J. 0. W, HOMEY ER, Penningmeester. Dnnclsrdag 3 Februari 1910. Vorb.H'ldmg.-spel in 8 b -drijv.-n on in Rylli- misch proza HE KM. H KYEUMAN8 Jr. Aanvang linll acht ure. Prijzen «Ier plantten B:.h-on 2.25, Stall - ea 1 \uipii. 2.le Zijloge f 1.75, Baigii" Aiitph. f 1 .->0. Parterre f 1. Se Ami f 0.75, te Amph. f 0.5", (•aan-wrij ".30. IMa «teiM**!»r«'kii»;;. Vuor Aandeelhouders Dinsdag van 10 tot 12 uur, voor hot Publiek denzelfden dag (na loting) van 1 tot 3 uur, verder Woensdag en Donderdag van 10 tot 12 en van 1 tot 3 uur.

Amersfoortsch Dagblad | 1910 | | pagina 3